PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי infected aviad » 14 ספטמבר 2013, 13:27

רק אני רוצה להגיד וולי, ברוך הבא ותודה רבה על החדשות.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2013, 00:55

Nigga כתב:מדובר במשחקי השקה, כולם רוצים להראות לנו כמה המשחקים שלהם יפים אז הם מתפשרים על 30fps.
כאשר המפתחים יכירו את החומרה טוב יותר אנחנו נראה יותר ויותר משחקים מתקרבים ל 60fps.

תמיד מפתחים ירצו להוכיח את היכולת שלהם עם גרפיקה וגרפיקה מוכרת, 60fps לא. 60fps ישאר ממלכתם של משחקי הגיימפליי הטהור כמו ספורט, מירוץ ומכות.

יובל, אני יותר מדבר על הכל הדיבורי ״הדור הזה חזק מספיק״ או ״זה הדור האחרון״. כלומר מדובר בקפיצה דורית נורמאלית ומלאה כמו שצריך, פשוט יש לנו עוד כל כך הרבה לאיפה להתקדם ובנתיים אפילו 60fps ב1080p לא מצליחים לסחוט מהן כשאנשים פה דברו על אולי משחקים ב4k. אין לי ספק שנגיד ואו עליהן בקרוב, אפילו על הפס3 וה360 עדין אומרים ואו מדי פעם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2013, 21:28

אני מסכים, אבל טכנית - זה כנראה כן יהיה הדור שיפתח את הדרך ל4K.
אולי זה ייקח זמן ומשחקים פחות מרשימים, אבל עדיין - אני ממש אשמח לשחק את TLOU ב4K בסוף הדור הזה (:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ספטמבר 2013, 00:22

DrKeo כתב:עוד קורבן 1080P 60FPS, דרייב קלאב יהיה רק 30FPS כרגע:
We haven’t confirmed fps yet except to say that we’re currently running 1080p@30fps. While the PS4 is the most powerful games console the world has ever seen it doesn’t make 60fps achievable by default. The tracks in #DriveClub are vast with fully dynamic illumination. The interiors and exteriors of every car in every race are rendered in staggering detail and the underlying physics system is incredibly fluid so that driving feels authentic and responsive. On top of that there’s a lot of live connectivity happening in and around the races too to serve up challenges and reward you and your club for everything you do.

We’re pushing the PS4 HARD to achieve all of this (and more!) and we will continue to optimize it all before we confirm the frame rate.

זוכרים שאנשי עיתונות הזויים זרקו דברים על "דור הבא יהיה 4K"? איזו בדיחה טובה זאת עכשיו?

זה ידוע מזמן שהמשחק הזה 30 FPS,אני לא מאמין שכל העניין של ה 30 FPS אלו חבלי לידה,לדעתי 60FPS ו 1080P לא הולך לקרות בדור הזה במשחקי AAA רציניים מחוץ למכות,מירוצים וכו'.

לאסקין אתה חי בהזיות קשות אם אתה חושב שתקבל את TLOU ב 4K,זה בטח לא הולך לקרות על הפס4,תקווה שזה ירוץ בכלל ב 1080P ו 60 FPS,אם AC4 אולי לא רץ ב 1080P אז למה ש TLOU שנחשב לאחד המשחקים הכי תובעניים של הדור הזה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2013, 00:28

הטקסטורות והאפקטים בגירסת הPS4 של AC4 היא כמה וכמה רמות מעל מה שיש בTLOU, עם כל הכבוד. כמו שהוא - ב4K על הPS4 זה בהחלט נשמע אפשרי, בקלות אפילו.
ואני לא יודע באיזה רזולוציה AC4 אבל הם נדמה לי טוענים שהוא 60FPS כרגע.
לא יקרה כלום אם TLOU UHD שהמצאתי ירוץ ב-40, אגב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ספטמבר 2013, 00:34

Laskin כתב:הטקסטורות והאפקטים בגירסת הPS4 של AC4 היא כמה וכמה רמות מעל מה שיש בTLOU, עם כל הכבוד. כמו שהוא - ב4K על הPS4 זה בהחלט נשמע אפשרי, בקלות אפילו.
ואני לא יודע באיזה רזולוציה AC4 אבל הם נדמה לי טוענים שהוא 60FPS כרגע.
לא יקרה כלום אם TLOU UHD שהמצאתי ירוץ ב-40, אגב.

כן AC4 על 60 אבל נרמז שהוא לא 1080P...

4K זה פסיכי לגמרי,אתה יודע איך זה מוריד מחשבים מפלצתיים לקרשים? אין מצב ש TLOU יכול לא לקרטע על רזולוציה כזו.
אני מוכן להתערב שכל הרימייקים של ה PS3 שסוני תוציא לפס4 יקראו FULL HD וירוצו על 1080P ו 60 פריימים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2013, 00:55

כן, נראה לי שאם TLOU רץ די חלק על הפס3, הוא יכול לרוץ על הפס4 ברזולוציה מאוד גבוה בפריימים סבירים מאוד.
האמת שלא בדקתי יותר מדי בנצ׳מרקס על 4k אבל שמע, הפס3 מריץ דברים מדהימים עם חצי ג׳יגה זכרון פנימי איטי, אם יסיבו אותו כמו שצריך לנצל את כל המשאבים של הPS4 - נשמע הגיוני.

אלא אם באמת 4K הוא פי 10 יותר תובעני מ1080p ולא פי 4 כמו שההיגיון שלי רואה את זה. והפס4 בקלות חזק פי 4 מהפס3, לא?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ספטמבר 2013, 14:56

Laskin כתב:כן, נראה לי שאם TLOU רץ די חלק על הפס3, הוא יכול לרוץ על הפס4 ברזולוציה מאוד גבוה בפריימים סבירים מאוד.
האמת שלא בדקתי יותר מדי בנצ׳מרקס על 4k אבל שמע, הפס3 מריץ דברים מדהימים עם חצי ג׳יגה זכרון פנימי איטי, אם יסיבו אותו כמו שצריך לנצל את כל המשאבים של הPS4 - נשמע הגיוני.

אלא אם באמת 4K הוא פי 10 יותר תובעני מ1080p ולא פי 4 כמו שההיגיון שלי רואה את זה. והפס4 בקלות חזק פי 4 מהפס3, לא?

TLOU לא כזה רץ חלק,לדעתי הוא לא מעט נופל מ 30.

בנצ'מארקים ל 4K:
תמונה
תמונה
4 טיטאנים!! כדי להריץ את מטרו וכלבים ישנים כמו שצריך.

תמונה
http://www.anandtech.com/show/7120/some-quick-gaming-numbers-at-4k-max-settings

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2013, 15:02

אם Dirt 3 רץ בשלושים פריימים בהגדרות הכי גבוהות על 660, זה בהחלט הגיוני שTLOU, שהוא הרבה פחות תובעני לא יכול לרוץ בקצב דומה ב4K על פס4.
מוזר לי שסליפינג דוגס תובעני יותר מDirt פי עשר. לדעתי מדובר בדרייברים או תמיכה מיוחדת שאין להם ויש לDirt. מעניין אבל, צריך לבדוק את העניין

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ספטמבר 2013, 15:07

Laskin כתב:אם Dirt 3 רץ בשלושים פריימים בהגדרות הכי גבוהות על 660, זה בהחלט הגיוני שTLOU, שהוא הרבה פחות תובעני לא יכול לרוץ בקצב דומה ב4K על פס4.
מוזר לי שסליפינג דוגס תובעני יותר מDirt פי עשר. לדעתי מדובר בדרייברים או תמיכה מיוחדת שאין להם ויש לDirt. מעניין אבל, צריך לבדוק את העניין

למה אתה חושב ש TLOU פחות תובעני?
בנאדם זה המשחק אולי הכי תובעני שרץ על הפס3 בערך,אתה לא רואה ש ה IQ נמוך,יש ירידות פריימים וקונסולות עולות ממנו באש?
וזה עוד משחק של נוטי דוג שהם אשפים ברמה הטכנית,הם פשוט סחטו כל מיץ מהמנוע,אני מתערב איתך שהוא תובעני הרבה יותר ממשחק מירוצים יחסית סטנדרטי כמו דירט (לא מדברים פה על משהו של פוליפוני שידועה בכך שדוחפת חומרה).

4K זה עדיין משהו נדיר מאוד,החומרה עדיין לא שם,יותר מדברים על רזולוציות של 1440P אצל חובבי ה PC בדור הקרוב.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 ספטמבר 2013, 15:20

bozeman כתב:בהחלט נראה טוב. השאלה רק איך הוא יראה בריצה, ולא בבולשוטס

זה בכל זאת נראה הרבה הרבה יותר טוב מהסט הקודם של התמונות. אני מקבל וייב כזה שגורם לי לחשוב - אולי היו צריכים לקרוא למשחק "קילזון: ניו אלכסנדריה" :D

DrKeo כתב:זוכרים שאנשי עיתונות הזויים זרקו דברים על "דור הבא יהיה 4K"? איזו בדיחה טובה זאת עכשיו?

עיתונאים באמת? לא. זו היתה בדיחה טובה גם ביום שנזרקו הספקולציות האלו לאוויר.

Laskin כתב:כן, נראה לי שאם TLOU רץ די חלק על הפס3, הוא יכול לרוץ על הפס4 ברזולוציה מאוד גבוה בפריימים סבירים מאוד.

בלי להיכנס לדקויות, בשביל רזולוציה גבוהה פי 4 מ1080P אתה צריך שהכל יהיה לך זמין פי 4: אתה צריך פי 4 יותר זיכרון גרפי, פי 4 יותר רוחב פס בין הזיכרון לכרטיס המסך, פי 4 יותר כח עיבוד בכרטיס המסך וכו'. אחרת יהיה לך צוואר בקבוק שתוקע אותך.
עכשיו, TLOU הוא משחק שרץ ברזולוציה של 720P על הPS3 וכזה שעם הניסיון העשיר של נוטי דוג סביר להניח שגם ממקסם כל משאב פנוי שיש לקונסולה. בנוסף 720P היא פחות מחצי מכמות הפיקסלים של 1080P, ככה שרק לפי חישוב בסיסי אתה צריך ביצועים של יותר מפי 8 לכל רכיב שTLOU ממקסם בשביל שהמשחק ירוץ ברזולוציה של 4K תחת אותם פרמטרים (וזה בלי לדבר בכלל על 60FPS). וזה כבר לא פשוט בכלל.
האם יצא לך לראות איזשהו פורט של משחק PS2 שרץ ב1080P על הPS3? תחשוב שהקפיצה כאן צריכה להיות יותר גדולה בשביל שתוכל לראות משחקי PS3 רצים ב4K על הPS4. למעשה, אולי דווקא משחקי PS2 תוכל לראות ברזולוציה כזו על הPS4, אבל אז אנחנו נכנסים לשאלה הגדולה: יש לך טלוויזית 4K בשביל להנות מהרזולוציה הזו? :)

Kazz כתב:אתם מדברים על דברים שונים. אפשר יהיה להעלאות את מה שאתה תופס בפס4 ליוטיוב. זה היה ידוע מזמן. מה שמדברים פה זה על על תפיסת וידאו ע"י מכשיר צד שלישי. אומרים שהוידאו מוגן ב HDCP כמו בסרטי בלוריי ולא יהיה אפשר ללכוד משחקיות באמצעות המכשירים מצד ג' אבל קראתי שהחברות שמייצרות את המכשירים האלה אומרים שזה ככל הנראה יעבוד.

וזה דווקא מה שנשמע לי כל כך תמוה: למה לעזאזל להגן על תכנים של משחק (שזה בעצם וידאו שנוצר בזמן אמת) בHDCP? על סרטי בלוריי גם ככה קיימת הגנה כזו בצורה מובנית לסרט עצמו ככה שלסוני אין פה בעיה מול גורמים חיצוניים, והמשמעות של הוספת HDCP למשחקים היא שהם גם צריכים להקצות לזה כח עיבוד לפונקציה הזו. למה שמישהו יגן על תכנים שלו ככה שלא ניתן יהיה להקליט אותם באופן חיצוני (מה שעולה לו בכח חישוב), ובמקביל גם יאפשר לכל אחד להקליט את כל התכנים דרך מערכת פנימית (מה שעולה לו בעוד כח חישוב)?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2013, 16:39

bling כתב:למה אתה חושב ש TLOU פחות תובעני?
בנאדם זה המשחק אולי הכי תובעני שרץ על הפס3 בערך,אתה לא רואה ש ה IQ נמוך,יש ירידות פריימים וקונסולות עולות ממנו באש?
וזה עוד משחק של נוטי דוג שהם אשפים ברמה הטכנית,הם פשוט סחטו כל מיץ מהמנוע,אני מתערב איתך שהוא תובעני הרבה יותר ממשחק מירוצים יחסית סטנדרטי כמו דירט (לא מדברים פה על משהו של פוליפוני שידועה בכך שדוחפת חומרה).

4K זה עדיין משהו נדיר מאוד,החומרה עדיין לא שם,יותר מדברים על רזולוציות של 1440P אצל חובבי ה PC בדור הקרוב.

DIRT לא תובעני יותר מTLOU על הPS3, הוא תובעני יותר בMAX SETTINGS על הPC, ובהרבה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ספטמבר 2013, 02:39

Laskin כתב:

DIRT לא תובעני יותר מTLOU על הPS3, הוא תובעני יותר בMAX SETTINGS על הPC, ובהרבה.

אבל גם TLOU ירוץ ב MAX SETTINGS על הפס4,יש הרבה שיפורים מיידיים שאפשר לעשות לו כמו AA נורמלי,רזולוציה גבוהה,טקסטורות באיכות טובה יותר וכו'.
כמו ש swym אמר,המנועים של נוטי דוג מאוד תובעניים,אם יעשו גרסת PC ל TLOU הוא יהיה אחד המשחקים הכי מרשימים שיש שם ביחד עם BF וכל הגדולים,אתה באמת חושב שמשחקי כזה ירוץ לך ב 4K?
אני בספק גדול מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2013, 10:13

bling כתב:
אבל גם TLOU ירוץ ב MAX SETTINGS על הפס4,יש הרבה שיפורים מיידיים שאפשר לעשות לו כמו AA נורמלי,רזולוציה גבוהה,טקסטורות באיכות טובה יותר וכו'.
כמו ש swym אמר,המנועים של נוטי דוג מאוד תובעניים,אם יעשו גרסת PC ל TLOU הוא יהיה אחד המשחקים הכי מרשימים שיש שם ביחד עם BF וכל הגדולים,אתה באמת חושב שמשחקי כזה ירוץ לך ב 4K?
אני בספק גדול מאוד.

לא דיברתי על רימייק, אלא פורט, כמו שהוא - עם ההבדל היחיד של רזולוציה מפלצתית. בגלל זה כתבתי מההתחלה שיש בו טקסטורות פשוטות יחסית וכו' שלא יכבידו על הPS4.

בכל אופן, תעזבו את זה - עוד מעט ממש נראה ביקורות של המשחק כנראה הכי טוב בדור הזה. מסכנים נוטי דוג... עדיין נזכור להם את אחת החוויות הטובות שהיו אי פעם במשחק. :/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ספטמבר 2013, 10:51

Laskin כתב:
לא דיברתי על רימייק, אלא פורט, כמו שהוא - עם ההבדל היחיד של רזולוציה מפלצתית. בגלל זה כתבתי מההתחלה שיש בו טקסטורות פשוטות יחסית וכו' שלא יכבידו על הPS4.

בכל אופן, תעזבו את זה - עוד מעט ממש נראה ביקורות של המשחק כנראה הכי טוב בדור הזה. מסכנים נוטי דוג... עדיין נזכור להם את אחת החוויות הטובות שהיו אי פעם במשחק. :/

כן,ביש מזל לנוטי דוג,דווקא כשהוציאו את משחק השיא שלהם כל סיכומי השנה יהיו מלאים ב GTA 5 ובהשקת הקונסולות החדשות,מי בכלל יזכור את המסע של ג'ואל ואלי עד אז.

לפחות הם יכולים להתנחם בכך שהמשחק יצא ביוני וזכה לכמה חודשי תהילה,תאר לך מה היה קורה אם היו עושים השקה סטנדרטית של עונת החגים יחד עם GTA5...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2013, 11:24

אני אזכור :(
טוב, בואו נקווה שזה גם יפגע בהצלחה וההייפ של COD... אם כבר - אז כבר :)

אגב, זוכרים שראינו בפעם הראשונה את WATCH DOGS והיו שכתבו "GTA WHO?" ואמרו שזה העתיד של משחקי ארגז-חול? נשמע כמו חלום רחוק, עם איך שהוא נראה היום.
במקום יוביסוט - הייתי דוחה אותו בשנה, למרות שיש להם יתרון שאין הרבה מתחרים על הדור הבא, אני חושב שלצאת קצת אחרי GTA V עם משחק בינוני (לעומתו) יכול לפגוע ביוקרת הסדרה.
מצד שני, זה בחיים לא יקרה והם יעשו את כל השיפורים רק למשחק השני, כי גם ככה הוא ימכור בטוח טוב :/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 ספטמבר 2013, 11:30

Laskin כתב:אני אזכור :(
טוב, בואו נקווה שזה גם יפגע בהצלחה וההייפ של COD... אם כבר - אז כבר :)

אגב, זוכרים שראינו בפעם הראשונה את WATCH DOGS והיו שכתבו "GTA WHO?" ואמרו שזה העתיד של משחקי ארגז-חול? נשמע כמו חלום רחוק, עם איך שהוא נראה היום.
במקום יוביסוט - הייתי דוחה אותו בשנה, למרות שיש להם יתרון שאין הרבה מתחרים על הדור הבא, אני חושב שלצאת קצת אחרי GTA V עם משחק בינוני (לעומתו) יכול לפגוע ביוקרת הסדרה.
מצד שני, זה בחיים לא יקרה והם יעשו את כל השיפורים רק למשחק השני, כי גם ככה הוא ימכור בטוח טוב :/

Watch Dogs הולך למכור כמויות כל כך גדולות שזה לא מצחיק אפילו,הוא המשחק הכי מוזמן מראש על קונסולות הדור הבא ויוביסופט אמרה שכרגע יש יותר הזמנות לגרסת הדור הבא מאשר הנוכחית,כל זב חוטם שהולך לקנות פס4 או ONE כנראה יקנה את המשחק הזה ובצדק,מבחינת ההיצע שעל הדור הבא אין לו ממש תחרות,אפילו אני אם לא אבטל את הקנייה של הפס4 אקנה אותו למרות שהוא נראה לי בינוני למדי,בטח ביחס ל GTA5 שגורם לו להראות כמו הפקה של סרט טורקי בהשוואה,אבל זה יהיה מחוסר ברירה כי אין משהו יותר טוב במיוחד.

בגלל זה גם קילזון ו RYSE הולכים למכור המון למרות שאם הם היו יוצאים שנתיים אחרי היית רואה שהיו עושים במקרה הטוב רבע מהמספרים שיעשו בהשקה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ספטמבר 2013, 14:12

bling כתב:Watch Dogs הולך למכור כמויות כל כך גדולות שזה לא מצחיק אפילו,

אני חושב שאתה צודק, בעיקר כי כבר כמה פעמים שאלו אותי עליו בחנות. האנשים ששאלו, אגב, הם אותם אנשים ששאלו על פיפ"א, COD וGTA, ככה שבטח ובטח לא מדובר על קבוצה מצומצמת של hardcores.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 ספטמבר 2013, 15:15

Laskin כתב:

האמת היא שאני מסתכל על השנה הזו וחושב לעצמי איזה מטורפת היא יצאה: ביושוק אינפיניט יצא במרץ, הביקורות עוד לא הפסיקו להירגע מההשתפכויות וכבר יצא לו TLOU שקצר לא פחות שבחים, ובין E3 לגיימסקום לTGS פתאום מגיע GTA V שלפי כל הסממנים המוקדמים הולך להפציץ בביקורות לא פחות.
בכל שנה קודמת היה לנו איזה פורטל, או מאס אפקט, או RDR שקוצר שבחים מחוץ לרבעון החגים, ולפעמים אפילו שניים. אבל שנה שבה שלושה מתמודדים עיקריים על משחק השנה מגיעים עוד לפני חודש אוקטובר? צריך להתאמץ בשביל לזכור שנה כזו בדור הנוכחי - אולי רק 2007 עם GOW2, ביושוק והיילו 3.

למעשה, אני אפילו שואל את עצמי בפעם הראשונה איזה משחקים בדיוק יצליחו לצאת בתקופת החגים הזו ולהתמודד ראש בראש עם מה שכבר יש לנו השנה. אני מניח שרוב האיטרציות הסמי-שנתיות (מBF וCOD ועד באטמן וAC) יספקו משחקים טובים אבל יתקשו להפתיע במשהו מהפכני, משחקי הדור הבא כנראה לא יספקו עדיין את אפקט ה"וואו" שמצפים לראות מדור חדש בגלל שמדובר בתקופת מעבר, והwild card היחיד הוא כנראה באמת Watchdogs - שיכול ליפול לכאן או לכאן (אם ניקח למשל את מקרה אססינס קריד הראשון כדוגמא). הייתי שמח גם לראות את south park בא ובועט לתעשייה בראש, אבל עם היסטוריית הפיתוח שלו גם על זה לא הייתי סומך.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 00:00

swym כתב:האמת היא שאני מסתכל על השנה הזו וחושב לעצמי איזה מטורפת היא יצאה: ביושוק אינפיניט יצא במרץ, הביקורות עוד לא הפסיקו להירגע מההשתפכויות וכבר יצא לו TLOU שקצר לא פחות שבחים, ובין E3 לגיימסקום לTGS פתאום מגיע GTA V שלפי כל הסממנים המוקדמים הולך להפציץ בביקורות לא פחות.
בכל שנה קודמת היה לנו איזה פורטל, או מאס אפקט, או RDR שקוצר שבחים מחוץ לרבעון החגים, ולפעמים אפילו שניים. אבל שנה שבה שלושה מתמודדים עיקריים על משחק השנה מגיעים עוד לפני חודש אוקטובר? צריך להתאמץ בשביל לזכור שנה כזו בדור הנוכחי - אולי רק 2007 עם GOW2, ביושוק והיילו 3.

למעשה, אני אפילו שואל את עצמי בפעם הראשונה איזה משחקים בדיוק יצליחו לצאת בתקופת החגים הזו ולהתמודד ראש בראש עם מה שכבר יש לנו השנה. אני מניח שרוב האיטרציות הסמי-שנתיות (מBF וCOD ועד באטמן וAC) יספקו משחקים טובים אבל יתקשו להפתיע במשהו מהפכני, משחקי הדור הבא כנראה לא יספקו עדיין את אפקט ה"וואו" שמצפים לראות מדור חדש בגלל שמדובר בתקופת מעבר, והwild card היחיד הוא כנראה באמת Watchdogs - שיכול ליפול לכאן או לכאן (אם ניקח למשל את מקרה אססינס קריד הראשון כדוגמא). הייתי שמח גם לראות את south park בא ובועט לתעשייה בראש, אבל עם היסטוריית הפיתוח שלו גם על זה לא הייתי סומך.

באמת שנה מדהימה. כיף להיות גיימר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2013, 00:17

כל שנה שבה יוצא ביושוק אינפנט יכולה להיות השנה הכי טובה בגיימינג בלי קשר למה שיוצא מסביב :)
שכחת את TOMB RAIDER!
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 00:54

DrKeo כתב:כל שנה שבה יוצא ביושוק אינפנט יכולה להיות השנה הכי טובה בגיימינג בלי קשר למה שיוצא מסביב :)
שכחת את TOMB RAIDER!

שנה שבה טומב ריידר הוא משחק שלא זוכרים, היא שנה באמת מדהימה. אפשר להזכיר גם את FAR CRY 3, שיצא מאוחר בשנה שעברה, לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 ספטמבר 2013, 17:18

DrKeo כתב:כל שנה שבה יוצא ביושוק אינפנט יכולה להיות השנה הכי טובה בגיימינג בלי קשר למה שיוצא מסביב :)
שכחת את TOMB RAIDER!

לא שכחתי את טומב ריידר, אני פשוט לא חושב שבין כל השמות שכבר יש לנו הוא יצליח להתחרות באמת על תואר משחק השנה - אולי רק להשתרבב למועמדים אבל אפילו גם זה בספק לאור היציאה המוקדמת של המשחק (מה שבדרך כלל פוגע בסיכויים). בכל זאת, ממוצע הביקורות שלו נמצא יותר באזור של SR4, DMC ודיאבלו 3 מאשר באזור של ביושוק וTLOU.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 16 ספטמבר 2013, 21:21

Naughty Dog פרסמו שעוד 120 יחידות פיתוח של ה-PS4 הגיעו אליהם:
"Look at what arrived today at Naughty Dog... 120 more PS4 devkits!"

תמונה

https://twitter.com/cbalestra/status/379659049287290880/photo/1

Uncharted בדרך... :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2013, 22:12

מאוד מקווה שזה לא אנצ׳רטד. עם כל סדרה חדשה שלהם הם פשוט עושים עבודה פי עשר יותר טובה מהקודמת. אני רוצה IP חדש, ואחריו חזרה לפנטזיה של ג׳ק ודקסטר. אנצ׳רטד יכול לחכות עוד דור או שניים. (:

וכן, שנה מדהימה. ממש חבל לי על ביושוק, כל מי ששיחק בTLOU כבר הספיק קצת לשכוח את הגאונות של הסיפור שלו, וכל מי שמשחק עכשיו בGTA V עכשיו מתחיל לשכוח את TLOU, אבל במקום מסויים - נזכור שהדור הזה נפרד מאיתנו בדרך הכי טובה שאפשר...

Bling - אני אחכה נראה לי עם הקנייה של הPS4 עד פברואר, אם Infamous יהיה מאוד מוצלח, למרות שיש כמה משחקים, בעיקר אינדי, שקורצים לי באיזור ההשקה... ועד אז? עד אז אני בטח עדיין אשחק כמה שעות טובות ביום במולטיפלייר של GTA

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 144 אורחים