PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2013, 23:14

Laskin כתב:מאוד מקווה שזה לא אנצ׳רטד. עם כל סדרה חדשה שלהם הם פשוט עושים עבודה פי עשר יותר טובה מהקודמת. אני רוצה IP חדש, ואחריו חזרה לפנטזיה של ג׳ק ודקסטר. אנצ׳רטד יכול לחכות עוד דור או שניים. (:

וכן, שנה מדהימה. ממש חבל לי על ביושוק, כל מי ששיחק בTLOU כבר הספיק קצת לשכוח את הגאונות של הסיפור שלו, וכל מי שמשחק עכשיו בGTA V עכשיו מתחיל לשכוח את TLOU, אבל במקום מסויים - נזכור שהדור הזה נפרד מאיתנו בדרך הכי טובה שאפשר...

Bling - אני אחכה נראה לי עם הקנייה של הPS4 עד פברואר, אם Infamous יהיה מאוד מוצלח, למרות שיש כמה משחקים, בעיקר אינדי, שקורצים לי באיזור ההשקה... ועד אז? עד אז אני בטח עדיין אשחק כמה שעות טובות ביום במולטיפלייר של GTA

מכירות + איכות + זה משחק ראשון שעדין לא היה לו המשך אומר לדעתי שTLOU 2 מתחנן להיות המשחק הבא שלהם לפס4. כלומר אלה אם הם התחילו לעבוד עליו אחרי אנצ'רטד 3 ואז זה בטח או פרנצ'ייז חדש או אנצ'רטד 4, אבל אישית אני מקווה לTLOU 2 רק כי נראה לי שהוא פשוט משחק הרבה יותר מעניין מאנצ'רטד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ספטמבר 2013, 23:17

DrKeo כתב:מכירות + איכות + זה משחק ראשון שעדין לא היה לו המשך אומר לדעתי שTLOU 2 מתחנן להיות המשחק הבא שלהם לפס4. כלומר אלה אם הם התחילו לעבוד עליו אחרי אנצ'רטד 3 ואז זה בטח או פרנצ'ייז חדש או אנצ'רטד 4, אבל אישית אני מקווה לTLOU 2 רק כי נראה לי שהוא פשוט משחק הרבה יותר מעניין מאנצ'רטד.

אני ממש לא רוצה המשך לTLOU. אני יודע שזה בגדר בלתי אפשרי שמשחק מצליח כל כך יהיה ללא המשך, אבל אני כל כך אוהב את איך שהסיפור נגמר, שאני לא רוצה שום המשך בכותר. לא רוצה ללמוד סיפור של מישהו אחר. לא רוצה לדעת מה יקרה בהמשך. אני פשוט רוצה שזה ישאר כמו שזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2013, 23:30

Nucleus_Dawn כתב:
אני ממש לא רוצה המשך לTLOU. אני יודע שזה בגדר בלתי אפשרי שמשחק מצליח כל כך יהיה ללא המשך, אבל אני כל כך אוהב את איך שהסיפור נגמר, שאני לא רוצה שום המשך בכותר. לא רוצה ללמוד סיפור של מישהו אחר. לא רוצה לדעת מה יקרה בהמשך. אני פשוט רוצה שזה ישאר כמו שזה.

לא שחקתי ואני לא רוצה לדעת איך הוא נגמר (ביחוד שהוא אצלי השבוע אם דואר ישראל יטיב איתי) אבל כשבונים עולם מגניב אפשר לספר בו הרבה סיפורים. דודי אמר לי שTLOU הוא הפרק הכי טוב של THE WALKING DEAD שהוא ראה, אם אתה מכיר קצת את TWD אז אתה בטח יודע שהם קופצים בסיפור מקבוצה לקבוצה, קבוצות שלמות מתות ועוברים לאחרות ואפילו כל נושא הזומבים עובר שינוי קיצוני שאני לא אדבר עליו פה בשביל לא להרוס לאנשים את הסדרה / הקומיקס. בקיצור, אפשר לעשות הרבה TLOU, תהיה בטוח שלא משנה כמה זה סגור זה תמיד פתוח ולהתחשב בזה שהוא מוכר אפילו יותר טוב מאנצ'רטד שקבל טרילוגיה אז תהיה בטוח שהמשך שלו תראה רק השאלה היחידה היא האם זה יהיה עוד שנה וחצי על הפס4 או רק עוד שלוש או ארבע שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2013, 23:40

אני לא הולך להרוס לאף אחד שום דבר מTLOU. המפתחים כבר אמרו שגם אם יהיה סוג של המשך - זה יהיה עם דמויות אחרות לגמרי, סביר להניח גם בתקופה שונה לגמרי.
אני חושב שיש המשך לTLOU, והוא הDLC שייצא לסינגל פלייר, והם יחשפו אותו ״בקרוב מאוד״ לפי ראיון שהיה לפני כמה ימים.
אני לא אתלונן הרבה אם יהיה המשך של העולם שיצרו, אבל לא נראה לי שזה יהיה הפרוייקט הבא שלהם. אני חושב שיותר הגיוני שזה יהיה אנצ׳רטד חדש, אבל אז אני כן אתאכזב, לפחות עד שיעברו כמה פריימים בודדים שמראים גיימפליי, ואז אשכח הכל ואגיד תודה, כי כל משחק חדש שלהם יהיה מדהים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2013, 23:42

Laskin כתב:אני לא הולך להרוס לאף אחד שום דבר מTLOU. המפתחים כבר אמרו שגם אם יהיה סוג של המשך - זה יהיה עם דמויות אחרות לגמרי, סביר להניח גם בתקופה שונה לגמרי.
אני חושב שיש המשך לTLOU, והוא הDLC שייצא לסינגל פלייר, והם יחשפו אותו ״בקרוב מאוד״ לפי ראיון שהיה לפני כמה ימים.
אני לא אתלונן הרבה אם יהיה המשך של העולם שיצרו, אבל לא נראה לי שזה יהיה הפרוייקט הבא שלהם. אני חושב שיותר הגיוני שזה יהיה אנצ׳רטד חדש, אבל אז אני כן אתאכזב, לפחות עד שיעברו כמה פריימים בודדים שמראים גיימפליי, ואז אשכח הכל ואגיד תודה, כי כל משחק חדש שלהם יהיה מדהים.

מחשבות שלך על אנצ'רטד 3?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2013, 23:48

אני מאוד אהבתי. הוא בקלות בטופ 20 שלי בדור הזה... אבל הוא לא היה מספיק שיפור מ-2, וברור שגם בהרבה מובנים פחות טוב ממנו, כמו קטעי אקשן באמת משוגעים, ובכל זאת - אהבתי שיש בו גישה בוגרת יותר לסיפור, הגיימפליי היה מעט יותר טוב... אבל לא סיימתי אותו עם פה פעור כמו שהיה לי בסוף אנצ׳רטד 2, וגם לא חשבתי עליו יותר מיממה לאחר מכן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2013, 23:53

Laskin כתב:אני מאוד אהבתי. הוא בקלות בטופ 20 שלי בדור הזה... אבל הוא לא היה מספיק שיפור מ-2, וברור שגם בהרבה מובנים פחות טוב ממנו, כמו קטעי אקשן באמת משוגעים, ובכל זאת - אהבתי שיש בו גישה בוגרת יותר לסיפור, הגיימפליי היה מעט יותר טוב... אבל לא סיימתי אותו עם פה פעור כמו שהיה לי בסוף אנצ׳רטד 2, וגם לא חשבתי עליו יותר מיממה לאחר מכן.

אני חושב שאנצ'רטד 3, מעבר לסצנה של המטוס שהייתה אולי אחד הרגעים הכי גדולים שעברתי בגיימינג, משחק הרבה יותר חלש מ2. מאז ומתמיד חשבתי שאנצ'רטד מוותר על הגיימפליי שלו בשביל לתת סינמטיות, הפלטפורמה דביקה ואוטומטית בשביל שיוכלו לתסרט דברים סביבנו בזמן שאנחנו מקפצים, השליטה בדמות יחסית איטית עם אנימציות ארוכות ומתואמות לסביבה שלוקחות לך את השליטה שוב ושוב כדי לתת לסביבה להיות דינמית סביב דרייק וכל זה יחד יוצר גיימפליי מאוד שטוח אבל חוויה סינמטית מטורפת. הבעיה היא שבאנצ'רטד 2 הם יצרו חוויה סינמטית מטורפת ברוב הזמן (עם כמה קטעים ממש חלשים באמצע אבל הטרוף שקורה שם שוב ושוב גורם לך לשכוח) בזמן שבאנצ'רטד 3 הם לא הצליחו לעשות את זה לדעתי, כלומר חוץ מאשר המטוס שהיה מ-ט-ו-ר-ף.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 16 ספטמבר 2013, 23:55

בגיימסטופ עלה עמוד למשחק Uncharted לPS4 ככה שזה כנראה המשחק הבא שלהם, גם בלי קשר לזה זה היה ידוע.
ולא הייתי רוצה לראות המשך לTLOU, המשחק מדהים אבל אני חושב שהם צריכים להמשיך ולעשות NEW IPS ולא להיתקע על 2 מותגים כי על Uncharted אין סיכוי שהם יוותרו בזמן הקרוב.

הייתי שמח לראות טרילוגיה חדשה לUncharted, הטרילוגיה לPS3 הייתה בין הטובות בדור PS3/XBOX360.
החברה הוציאה מהמשחקים שלה כל טיפה מהPS3 וזה פשוט מסקרן לראות מה חברה כזאת יכולה להוציא מUncharted לPS4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2013, 00:01

אם הייתי יכול לבקש - הייתי רוצה שיעשו משחק במים/מתח למים.
אבל עם הרבה צבעים ואלמנטים על טבעיים... לא פנטזיה לגמרי, אבל משהו באמצע.

ומה שהיה באתר הגרמני של גיימסטופ רחוק מלהיות אישור כלשהו שזה הפרוייקט הבא שלהם. סביר להניח שמעט מאוד אנשים יודעים מה הוא וזה לא הגיע עד לשם בחיים. כאלו מקרים היו בלי סוף (:

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 17 ספטמבר 2013, 00:23

DrKeo כתב:לא שחקתי ואני לא רוצה לדעת איך הוא נגמר (ביחוד שהוא אצלי השבוע אם דואר ישראל יטיב איתי) אבל כשבונים עולם מגניב אפשר לספר בו הרבה סיפורים.

זה מתקשר לדיון הקטן שהיה לי עם שחר (לול מה זה דיון קטן? דיונון! :lol: לא משנה) על המשך להארי פוטר.
להמשיך ולנסות לפתח את העולם ניראה לי מגניב, למרות שבהתחשב בדברים שהם עשו עם העלילה שלהמשחק ניראה לי שגם זה יהיה קשה...
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2013, 08:25

נדב, אני שותף לתחושה שלך לגמרי קטעי האקשן המטורפים והרבים שהיו ב-2 וחסרים ב-3, אבל הוא היה מעט ריאליסטי יותר, בוגר יותר, מונע-סיפור שניסו לעשות אישי יותר, והלך פחות ממושלם, אבל לדעתי טוב יותר מהסיפור של 2, למרות שהיה ״מגניב״ יותר.
אנשים באו עם ציפיות מטורפות מנוטי דוג, שעשו קפיצה מטורפת בין המשחק הראשון לשני, מכל בחינה אפשרית.
בערך כמו עם האייפון החדש (;

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2013, 00:29

Laskin כתב:נדב, אני שותף לתחושה שלך לגמרי קטעי האקשן המטורפים והרבים שהיו ב-2 וחסרים ב-3, אבל הוא היה מעט ריאליסטי יותר, בוגר יותר, מונע-סיפור שניסו לעשות אישי יותר, והלך פחות ממושלם, אבל לדעתי טוב יותר מהסיפור של 2, למרות שהיה ״מגניב״ יותר.
אנשים באו עם ציפיות מטורפות מנוטי דוג, שעשו קפיצה מטורפת בין המשחק הראשון לשני, מכל בחינה אפשרית.
בערך כמו עם האייפון החדש (;

אין לי בעיה עם בוגר ופחות אקשני אבל ברגע שמסירים מאנצ'רטד את השכבה של האקשן ההזוי אז נשאר גיימפליי חלש מדי לצערי. עדין משחק טוב אבל ממש לא הAAA שציפיתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 01:45

אני גם חושב שאנצ'רטד 3 היה ירידה ברמה ביחס ל 2,גם מבחינת פייסינג,אקשן,הכל,רואים שהצוות של 2 אחראי על TLOU ושהוא המובחר יותר.
גם הסיפור היה פחות טוב בהרבה,2 היה כמו סרט אקשן קיצי חסר יומרות והוא עשה זאת סבבה,3 ניסה להיות כביכול בוגר ואפל עם גילויים כלפי העבר של דרייק ורעה כביכול מתוחכמת ומניפולטיבית אבל בסוף זה הכל היה קשקוש לא קוהרנטי והעלילה התרסקה על הפרצוף.
ככה זה כשאתה יוצר קטעי גיימפליי ואז מנסה להדביק בכח מסביבם עלילה,יוצא בלאגן לא ברור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2013, 02:11

בעצם - קבלו ביטול, אולי זה כן יהיה אנצ'רטד 4:
http://www.playstationlifestyle.net/201 ... -gameplay/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 02:31

Laskin כתב:בעצם - קבלו ביטול, אולי זה כן יהיה אנצ'רטד 4:
http://www.playstationlifestyle.net/201 ... -gameplay/

איך הבנת מזה שמדובר באנצ'רטד,זה נראה שהוא מקומבן וראה כל מני קטעי גיימפליי שיכולים להיות משלל משחקים,חוץ מזה שהוא לא עבד רק על אנצ'רטד במשחקים של סוני אתה יודע...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2013, 02:37

bling כתב:איך הבנת מזה שמדובר באנצ'רטד,זה נראה שהוא מקומבן וראה כל מני קטעי גיימפליי שיכולים להיות משלל משחקים,חוץ מזה שהוא לא עבד רק על אנצ'רטד במשחקים של סוני אתה יודע...

הוא כל דבר בכל משחק אי פעם, הוא אפילו ספרת אנטלגנציה בסוף פורטל 2, הוא בכל דבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2013, 10:15

Nigga כתב:E3 2014 הולך להיות מרהיב :)

או הvga בנובמבר?

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 17 ספטמבר 2013, 10:46

VGA הולך להיות מרהיב, למה לחכות עד E3 2014?! :D
VGA בשנים האחרונות הוא אחד האירועים המעניינים, למרות שחלק מהמשחקים שמוצגים שם יוצאים אפילו אחרי שנתיים.
לפי מה שאני זוכר כל שלושת המשחקים האחרונים של Naughty Dog הוצגו בפעם הראשונה בVGA, לא נראה לי שזה הולך להשתנות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2013, 15:13

bling כתב:איך הבנת מזה שמדובר באנצ'רטד,זה נראה שהוא מקומבן וראה כל מני קטעי גיימפליי שיכולים להיות משלל משחקים,חוץ מזה שהוא לא עבד רק על אנצ'רטד במשחקים של סוני אתה יודע...

כן, זה לא היה ברצינות... אני אישית אוהב אותו, אבל משעמם שרוב המשחקים הכי גדולים ממשיכים להשתמש בו ובטרוי בייקר בכל משחק שני (:
למרות שטרוי עשה עבודה מושלמת בשני הפרוייקטים האחרונים ששיחקתי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2013, 15:15

Nigga כתב:אני יודע שנוטי דוג תמיד מכריזה על המשחקים שלה ב VGA אבל יש לי הרגשה שהשנה זה לא יקרה. נראה לי שזה מוקדם מדי בשבילם.

מוקדם? ממש לא, הם בטח עובדים כבר בטח קרוב לשנה או קצת יותר על המשחק הבא שלהם, מה שאומר שייצא בטח בסוף 2014, או אמצע 2015. סוף השנה זה בדיוק הזמן לעשות טיזר עבורו, ועבור המשחק של סנטה מוניקה, שייצא במרץ 2015 כמובן (;

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 16:24

Laskin כתב:
מוקדם? ממש לא, הם בטח עובדים כבר בטח קרוב לשנה או קצת יותר על המשחק הבא שלהם, מה שאומר שייצא בטח בסוף 2014, או אמצע 2015. סוף השנה זה בדיוק הזמן לעשות טיזר עבורו, ועבור המשחק של סנטה מוניקה, שייצא במרץ 2015 כמובן (;

נוטידוג עובדת על המשחק שלה לפחות מ 2012 אחרי שהוציאו את U3 (הצוות של TLOU ו U2 בטח יתחיל גם לעבוד בקרוב אחרי ה DLC או שבטח כבר החל בשלבי הכנה מוקדמים אבל פה באמת יש עוד זמן עד שנראה מהם משהו) וסנטה מוניקה עובדת על המשחק שלה מ 2010 בערך,מדובר פה על הצוות "המובחר" יותר של GOW3 שצפוי לשחרר את המשחק הבא והוא צריך להיות במצב מאוד בשל ומתקדם,אני מהמר שהם הבאים בתור כחשיפה הגדולה לפני ND אפילו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2013, 16:25

הצוות של אנצ'רטד 3 בטח עובד על משהו רק חבל שהוא מרגיש טיפה כמו ה"B TEAM" שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 16:30

DrKeo כתב:הצוות של אנצ'רטד 3 בטח עובד על משהו רק חבל שהוא מרגיש טיפה כמו ה"B TEAM" שלהם.

תכל'ס הוא באמת ה B TEAM שלהם,אפילו מבחינה טכנית כמה שאנצ'רטד 3 היה בכל זאת מתקדם יותר מ 2 משהו בו הרגיש קצת פחות מלוטש,באנימציות (דרייק היה נוגע בלי קשר בקירות כל הזמן וכל מני ניטפוקים אחרים),בתכנון של הקרבות וחלק מה set pieces,הם אפילו היו צריכים להוציא פאטצ' בהמשך שיתקן בעיות שהיו ב AIM אחרי שכל NEOGAF התלונן,לא יודע פחות התחברתי אליו מכל הבחינות כולל ההפקה גם,אני מקווה שהם השתפרו מאז ויצליחו להשתוות לאיכות של הצוות הראשי.

פאק! לא ידעתי איפה לדחוף את זה אבל המשתמשים של הפלוס האירופאי יקבלו בחודש הקרוב את המשחקים הבאים:
Entering PS Plus:
25th September: Far Cry 3
25th September: Giana Sisters: Twisted Dreams
25th September: Dragons Dogma: Dark Arisen
25th September: Street Fighter X Tekken
25th September: Touch My Katamari

איזו רשימה מעולה! פאר קריי 3 ממש חדש ואני נורא רוצה לשחק אותו :(
אני מקווה שיגיע לפלוס האמריקאי,בטח כרגיל חצי שנה אחרי האירופאי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 ספטמבר 2013, 00:58

bling כתב:תכל'ס הוא באמת ה B TEAM שלהם,אפילו מבחינה טכנית כמה שאנצ'רטד 3 היה בכל זאת מתקדם יותר מ 2 משהו בו הרגיש קצת פחות מלוטש,באנימציות (דרייק היה נוגע בלי קשר בקירות כל הזמן וכל מני ניטפוקים אחרים),בתכנון של הקרבות וחלק מה set pieces,הם אפילו היו צריכים להוציא פאטצ' בהמשך שיתקן בעיות שהיו ב AIM אחרי שכל NEOGAF התלונן,לא יודע פחות התחברתי אליו מכל הבחינות כולל ההפקה גם,אני מקווה שהם השתפרו מאז ויצליחו להשתוות לאיכות של הצוות הראשי.

פאק! לא ידעתי איפה לדחוף את זה אבל המשתמשים של הפלוס האירופאי יקבלו בחודש הקרוב את המשחקים הבאים:
Entering PS Plus:

עריכה:
אוי... סטריט פייטר הוא בכלל לVITA ולא PS3. באסה לי. גם קטאמרי לויטה בלבד.

דרגון דוגמה וסטריט פייטר X טקן, בשבילי. איזה כיף שעשיתי מנוי. לקראת הסיום שלו, אני אעשה גם של שנה. זה באמת שווה.
פאר קריי 3 משחק מדהים. מי שלא שיחק בו עדין, זכה. יש מצב שהוא המשחק הכי טוב של שנה שעברה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2013, 01:11

bling כתב:תכל'ס הוא באמת ה B TEAM שלהם,אפילו מבחינה טכנית כמה שאנצ'רטד 3 היה בכל זאת מתקדם יותר מ 2 משהו בו הרגיש קצת פחות מלוטש,באנימציות (דרייק היה נוגע בלי קשר בקירות כל הזמן וכל מני ניטפוקים אחרים),בתכנון של הקרבות וחלק מה set pieces,הם אפילו היו צריכים להוציא פאטצ' בהמשך שיתקן בעיות שהיו ב AIM אחרי שכל NEOGAF התלונן,לא יודע פחות התחברתי אליו מכל הבחינות כולל ההפקה גם,אני מקווה שהם השתפרו מאז ויצליחו להשתוות לאיכות של הצוות הראשי.

Entering PS Plus:

אבל משתמשי LIVE מקבלים את רייבו 6 הראשון, הוא דנדש מ2006!

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 142 אורחים