GTA V - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: GTA V - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 16 ספטמבר 2013, 18:35

המקבילה של oscar-worthy?

http://www.youtube.com/watch?v=pciGmXmE3uk&t=11m16s

"I can imagine, 200 years from now, like our reading of Dickens, the game will be regarded as a catalog of our contemporary travails, an accelerated reality bearing more truth than just gazing at our own reflection."

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 ספטמבר 2013, 18:46

bling כתב:

הוא אולי לא מאוד חריג ביחס לקונסולות, אבל בטוח שאי אפשר לומר שהוא רץ חלק. רחוק מלהיות חלק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 ספטמבר 2013, 19:18

bling כתב:
אני גם כמוך,זאת אומרת אני כן אעבור עליהן אבל ברפרוף כי אני לא רוצה לדעת כמעט כלום ממשי,אבל התודה היא לא לי,אני עצלן מדי לעבור פיזית בין אתרים ולהעתיק פסקאות סיכום,פשוט ב NEOGAF יש הרבה אנשים שיש להם סבלנות לזה אז אני גונב מהם,זה אחלה של דבר הת'רדים של הסיכום הללו שהם עושים-מומלץ אם בא לך לראות עוד עדכונים וסיכומים:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=678981

וואו,גם אדם ססלר עם ביקורת פושרת של 3.5: תיקון-ססלר הביא למשחק 5/5
מישהו מגאף כנראה התבלבל עם ה 3.5,יצאתי קצת טמבל עם ההנחות שלי בלי לראות את הביקורת אבל אני נמנע מספוילרים :X

מפתיע מאוד,אבל יכול להיות שגם הוא נתקע על הקטע של דמויות אלימות ושנאת נשים ודברים ברוח הזו שהפריעו למבקרים מסוימים,כזכור הוא ירד על GOW האחרון קשות בגלל הטרופי ההוא (שלטעמי זה היה בולשיט) ככה שאני לא אופתע אם גם פה ניצל את הבמה להפצת האג'נדה שלו,אני לא הולך לראות את הביקורת כי אני מנסה להמנע מגיימפליי אז למי שיראה אני אשמח אם יפרט על מה הוא הוריד ציון.

מצד שני נוספו המון ביקורות של עשיריות,כנסו ללינק שפרסמתי למי שרוצה פירוט מלא.

והנה גם לדעת ג'ויסטיק הסיפור חלש למדי אבל לפחות הם התייחסו לזה בפרופורציה הראויה והורידו לו על כך חצי נקודה עם 4.5/5:
http://www.joystiq.com/2013/09/16/grand-theft-auto-5-review/

מגוחך בעיני אם ביקורת קטלה משחק כזה בגלל סיפור וכתיבה למרות שחושבת שהגיימפליי מדהים,והחדשות הטובות לרובנו זה שנראה שגם אצל הביקורות הקוטלות יחסית וגם אצל המהללות יש קונצנזוס שהגיימפליי פיצוץ,מהבחינה הזו מדובר אכן במשחק העולם פתוח הכי טוב אי פעם אם מנתקים ענייני עלילה וכתיבה ולי בתכל'ס זה הכי חשוב,שיהיה הכי כיף שיש,אני חושב שזה הדבר העיקרי שלשמו באים ל GTA וזה הייעוד הראשי של המשחק לפני הכל.

בלינג - אדם ססלר נתן לו 5/5.. לא 3.5.

עריכה: עד שציטטתי, ערכת :D.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 03:22

Klayman כתב:
בלינג - אדם ססלר נתן לו 5/5.. לא 3.5

תפסת אותי רגע אחרי שתיקנתי :)
כן הוטעיתי מכך שזה סרטון ולא יכלתי להכנס לכתבה ולבדוק בגלל ספוילרים,ואני מתנצל בפני הקורא אדם ססלר על כך שאמרתי שבטח ניצל את המשחק להפצת אג'נדות :oops:

feature מעולה שנוסף ל GTA5 כנראה בעקבות כך שהרוב המוחלט של האנשים מתקשה לסיים את המשחקים הללו (או בכלל משחקי עולם פתוח בדרך כלל עם סטטיסטיקה נמוכה של אחוזי סיום) נותן לך לדלג על חלק מתסכל במשימה ומעניש אותך ע"י ציון נמוך,ככה אין סיבה שמישהו ירים ידיים מהמשחק בגלל איזו משימת טיסה מתסכלת או כל דבר אחר,מצויין ויחסוך לי הרבה תסכול שבדרך כלל קורה לי באיזו משימה ארורה בסדרה,מהביקורת של ג'ים סטרלינג:
Missions are graded depending on completion time, and the fulfilling of optional objectives, and each one may be replayed at any time for a better score. If you fail a part of a mission three times, you also get the option to skip at in exchange for a lowered mission grade. While some may lament this "casualization" of the series, I consider it one of the best things to come to GTA. Open world games regularly suffer from "that one mission" syndrome, that one thing that hamstrings and gets in the way, or a mission type that drives them wild. Being able to sidestep that one infuriating helicopter sequence or hated street race is a nice security option -- and nobody's forcing you to take it.

היה נחמד אם ברגע שאתה מחליט לדלג על המשימה היית רואה איך ה AI באופן אוטומטי עובר אותה,ככה גם אולי יכלת ללמוד מזה משהו ולהשתפר לקראת המשימה המתסכלת הבאה.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 17 ספטמבר 2013, 03:42, נערך 5 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2013, 03:37

צריך לעשות הפרדה בין "רץ ב30" לבין "בקושי רץ ב30 עם המון נפילות". תמיד 60FPS זה NICE TO HAVE אבל מה שמצפים ממשחק קונסולה זה 30FPS נעול ויציב כמו אבן ונראה שGTA5 משחק כל הזמן בין ה20 ל30 מה שיכול לשגע בן אדם. יכול להיות שגיימרים של PC יותר רגישים לזה, יכול להיות שסתם מגזימים פה כי לא חוויתי את זה בעצמי אבל זה מפחיד אותי כי GTA4 ממש לא פעל חלק, כל מה שהיה צריך זה חצי פיצוץ או סתם יום גשום במשחק והמשחק פתאום צלל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 ספטמבר 2013, 20:23

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ספטמבר 2013, 21:09

אני ממש מתקשה לא לקנות את המשחק בארץ, כי מצאתי ב269 (מישהו ראה בארץ ביותר זול?) בגיימסטיישן.
60 שקל זה המון כסף וגם רציתי את הגירסא האמריקאית.
הבעיה היא שהמשחק עדין לא נשלח, שזה מבאס.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2013, 21:49

אז 3 דברים מהירים:
1. אני בעל מחשב יחסית high-end, אני רגיל לשחק ב-60 פריימים, ואני בטוח שזה לא יהיה דיל-ברייקר כשאשחק מחר.
קראתי וראיתי ביקורות, אף אחד לא טען בינתיים שזה עניין מאוד משמעותי, כן אמרו מה שכתבתי - שעש פופ-אפס מאוד בולטים.

2. אגב ביקורות - הנה מקבץ יפה שגדל עם הזמן:
http://www.vg247.com/2013/09/16/gta-5-r ... ores-here/
לא יודע אם זה יהיה שחזור של ההתלהבות מ-4, אבל בהחלט הרבה ציונים מושלמים.

3. אני לא הולך לחכות לגירסת הפיסי שנה לפחות, סביר להניח, למשחק עד כדי כך טוב.
אין ספק שאשחק בו גם במחשב שלי, שעד אז יהיה לו 880 או 860, ואשתמש בכל המודים האפשריים לקבל את הגרפיקה הכי ריאליסטית שתהיה. אוסיף עוד מודים משוגעים ואעשה את כל המשימות הצדדיות, שלא נדבר על המולטיפלייר עם זומבים שהקהילה תיצור וכל הDLCS שאוותר עליהם בגירסת הפס3. אני אשלם 440 שקל בערך על שתי הגרסאות, נראה לי שפעם בדור זה שקול והגיוני.
מקווה שתעשה כמוני, נדב!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2013, 22:05

אה, ודבר אחרון שאנחנו שוכחים בקשר לביקורות - רק חלק מהמשחק יצא. המולטיפלייר הפעם נראה כמו חלום, והביקורות הנפרדות בדרך, אבל חלק מה״תלונות״ שכן שמעתי, היו למשל שאין מספיק Heists במשחק כמו שהיו רוצים, ויהיו כאלה נוספים במולטיפלייר, למשל, כמו גם הרבה תוכן ודמויות מהסיפור המרכזי, עלילה נפרדת ודמות שניצור.
אז כן, זה משהו שצריך לזכור כל הזמן.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 16 ספטמבר 2013, 22:43

טוב התחלתי לשחק במשחק בps3. לי אף פעם א היה מחשב חזק ואני לא משחק במחשב אז אני בטח לא מרגיש בהבדל כמו אחרים. אבל המשחק נראה מדהים, השליטה טובה והתנועות של הדמויות והאנימציות הכל שתפר משמעותית...
הגיימפלי פשוט ומהנה, יש הרבה דברים לחקור בעולם והמשימות כיפיות מתמיד. אני רק בהתחלה עוד לא שיחקתי עם כל הדמויות אז יש עוד דברים לראות אבל ממה שראיתי המשחק רץ טוב בלי להפריע לחוויה(לי לפחות). אבל כן יש פה פופ-אפס בולטים מאוד
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2013, 23:23

Laskin כתב:אז 3 דברים מהירים:
1. אני בעל מחשב יחסית high-end, אני רגיל לשחק ב-60 פריימים, ואני בטוח שזה לא יהיה דיל-ברייקר כשאשחק מחר.
קראתי וראיתי ביקורות, אף אחד לא טען בינתיים שזה עניין מאוד משמעותי, כן אמרו מה שכתבתי - שעש פופ-אפס מאוד בולטים.

2. אגב ביקורות - הנה מקבץ יפה שגדל עם הזמן:
http://www.vg247.com/2013/09/16/gta-5-r ... ores-here/
לא יודע אם זה יהיה שחזור של ההתלהבות מ-4, אבל בהחלט הרבה ציונים מושלמים.

3. אני לא הולך לחכות לגירסת הפיסי שנה לפחות, סביר להניח, למשחק עד כדי כך טוב.
אין ספק שאשחק בו גם במחשב שלי, שעד אז יהיה לו 880 או 860, ואשתמש בכל המודים האפשריים לקבל את הגרפיקה הכי ריאליסטית שתהיה. אוסיף עוד מודים משוגעים ואעשה את כל המשימות הצדדיות, שלא נדבר על המולטיפלייר עם זומבים שהקהילה תיצור וכל הDLCS שאוותר עליהם בגירסת הפס3. אני אשלם 440 שקל בערך על שתי הגרסאות, נראה לי שפעם בדור זה שקול והגיוני.
מקווה שתעשה כמוני, נדב!

אני אחכה למאי, מה אני אעשה? אני לא מסוגל, אני צריך את הDRAW DISTANCE , את הFPS החלק, הכמויות הגדולות יותר של מכוניות ואנשים ברחוב, ה1080P וכדומה. זה פסיכולוגי...
לGTA4 לקח 8 חודשים להגיע לPC, לLA נואר לקח 7 ולDLC של 4 לקח 5 חודשים. אני ממש מקווה שזה באמת יקח ככה ואני אשחק בGTA5 במחשב כבר בפברואר עד מאי פחות או יותר, מקסימום בסוף אני אשבר ואקנה ואתו לפס3 אבל זה רק אם באמת לא תהיה תקווה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2013, 23:44

לא עדיף שתשבר כבר עכשיו ותהנה יחד עם כל רשימת החברים שלך ומהפורום במולטיפלייר? (:
שלא הדבר על החלפת חוויות, שתוכל לראות דברים מטורפים לגמרי שאחרים עשו במולטי ובסינגל והעלו ליוטיוב...
כמו שאמרתי - אפשר לכוון לשתי חוויות שונות לחלוטין. פשוט תוריד הלילה ותשתוק (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2013, 23:59

Laskin כתב:לא עדיף שתשבר כבר עכשיו ותהנה יחד עם כל רשימת החברים שלך ומהפורום במולטיפלייר? (:
שלא הדבר על החלפת חוויות, שתוכל לראות דברים מטורפים לגמרי שאחרים עשו במולטי ובסינגל והעלו ליוטיוב...
כמו שאמרתי - אפשר לכוון לשתי חוויות שונות לחלוטין. פשוט תוריד הלילה ותשתוק (:

אוי אתה מנסה לשבור אותי לאסקין? אני אתאפק, אני אשחק הפעם GTA כמו שאמורים לשחק בGTA ולא כמו ששחקתי ב4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2013, 08:28

זה משחק אחר!!
וכן, אני מנסה לשבור אותך. אם תשבר עוד 4 חודשים אתה באמת תפספס הרבה מהחוויה. וגם יהיה ממש כיף למפגשי הפורום בGTA Online בעוד שבועיים.
קיצר, אתה סתם תצא היפסטר...
אל תצא היפסטר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 01:32

DrKeo כתב:אני אחכה למאי, מה אני אעשה? אני לא מסוגל, אני צריך את הDRAW DISTANCE , את הFPS החלק, הכמויות הגדולות יותר של מכוניות ואנשים ברחוב, ה1080P וכדומה. זה פסיכולוגי...
לGTA4 לקח 8 חודשים להגיע לPC, לLA נואר לקח 7 ולDLC של 4 לקח 5 חודשים. אני ממש מקווה שזה באמת יקח ככה ואני אשחק בGTA5 במחשב כבר בפברואר עד מאי פחות או יותר, מקסימום בסוף אני אשבר ואקנה ואתו לפס3 אבל זה רק אם באמת לא תהיה תקווה.

DD, רזולוציה וFPS יותר חלק זה בהחלט אפשרי (למרות שגם FPS חלק רחוק מלהיות בטוח). אני לא בטוח אם יהיו יותר מכוניות ויותר אנשים. זה משהו שראית קורה במשחק אחר (טוענים שזה יהיה המצב בוואטצ' דוגס, למשל)?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 01:39

Nucleus_Dawn כתב:אני ממש מתקשה לא לקנות את המשחק בארץ, כי מצאתי ב269 (מישהו ראה בארץ ביותר זול?) בגיימסטיישן.
60 שקל זה המון כסף וגם רציתי את הגירסא האמריקאית.
הבעיה היא שהמשחק עדין לא נשלח, שזה מבאס.

לי שלחו את המשחק מ base אבל אני קצת מצטער על זה,אין לי סבלנות להיות תלוי בחסדי הדואר,אני יודע שזה הולך להיות סיוט עד שזה יגיע ורוב הסיכויים שיהיו עיכובים,דור הבא אני מקווה להיגמל מהתלות המעצבנת הזו ולעבור לדיגיטלי מלא.
הלוואי שעד שבוע הבא זה יגיע למרות שאני לא אופטימי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2013, 01:43

Nucleus_Dawn כתב:
DD, רזולוציה וFPS יותר חלק זה בהחלט אפשרי (למרות שגם FPS חלק רחוק מלהיות בטוח). אני לא בטוח אם יהיו יותר מכוניות ויותר אנשים. זה משהו שראית קורה במשחק אחר (טוענים שזה יהיה המצב בוואטצ' דוגס, למשל)?

זה היה בגירסת הפיסי של 4. יכולת לשלוט במידת הצפיפות של העולם/כבישים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2013, 02:31

Laskin כתב:
זה היה בגירסת הפיסי של 4. יכולת לשלוט במידת הצפיפות של העולם/כבישים

אכן בדיוק מה שבאתי להגיד, הייתה שליטה על הצפיפות מכוניות / אנשים בעיר ופחות או יותר אמצע הסקאלה היה מקביל לקונסולות. זה המון גורמים קטנים שעושים בסוף יחדיו הבדל גדול.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 ספטמבר 2013, 09:57

אוף. משום מה אני לא יכול להוריד עדיין את המשחק מה-PSN. עשיתי לו פרה-אורדר דיגיטלי אתמול בערב מהחנות האמריקאית, והוא לא מופיע בהורדות למרות שלפי כל ההגיון הוא כבר אמור להיות שם, וראיתי בטוויטר אנשים שטוענים שהם מורידים אותו.
למישהו יש רעיונות?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 ספטמבר 2013, 10:05

אולי זה קשור לסוג היוזר? או יותר גרוע סוג הקונסולה? או יותר גרוע חסום IP?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 ספטמבר 2013, 10:10

bozeman כתב:אולי זה קשור לסוג היוזר? או יותר גרוע סוג הקונסולה? או יותר גרוע חסום IP?

יוזר אמריקאי. קונסולה רגילה לגמרי. קניתי מהיוזר הזה כבר משחקי ריטייל מלאים ככה וזה אף פעם לא עשה בעיות. אנחנו לא באקסבוקס כאן.

מה גם שגם אם זה היה חסום איזורים, אני מניח שזה היה מראה את המשחק ברשימת ההורדות וזורק שגיאה כשהייתי מנסה להתחיל להוריד אותו - כרגע זה בכלל לא מופיע.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 ספטמבר 2013, 10:17

אה, נפתרה הבעיה. המשחק היה זמין לי להורדה דרך העמוד שלו ב-PSN, ופשוט לא ברשימת המשחקים הזמינים להורדה שלי - למרות שכשעושים pre order הם אומרים לבדוק את רשימת ההורדות. אלוהים, איזו חנות מעפנה.
טוב נו. לפחות הוא מוריד בקצב יחסית נורמלי של איזה מגה לשנייה פלוס מינוס. יש מצב שעד הערב זה כבר יהיה מוכן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 ספטמבר 2013, 10:22

אגב, כמה זה עולה דרך הקונסולה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 10:25

bozeman כתב:אגב, כמה זה עולה דרך הקונסולה?

60 דולר שעם השקל הנמוך של היום זה מחיר ממש סבבה.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 ספטמבר 2013, 10:59

bling כתב:60 דולר שעם השקל הנמוך של היום זה מחיר ממש סבבה.

מה שהוא אמר. כנראה הדרך הכי זולה להשיג אותו היום בארץ. אמנם קצת מבאס אותי שלא כולל את כל המפות ושלל הבונוסים שמקבלים בדר"כ עם הגרסאות הפיזיות של משחקי רוקסטאר, אבל שוין, גם ככה אני בדרך כלל מסתכל על הכל פעם אחת ואז שוכח מזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 144 אורחים