GTA V - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: GTA V - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 11:08

DrKeo כתב:אכן בדיוק מה שבאתי להגיד, הייתה שליטה על הצפיפות מכוניות / אנשים בעיר ופחות או יותר אמצע הסקאלה היה מקביל לקונסולות. זה המון גורמים קטנים שעושים בסוף יחדיו הבדל גדול.

לא ידעתי. איזה מגניב זה.

טוב... נמאס לי לחכות לPLAY ASIA. אני אבטל את ההזמנה ואקנה גירסאת PAL בgamestation בראשון ב269 שקל.
בתוספות, שיהיו חסומות אזורים, אני אשחק בPC בעוד שנה-שנתיים.

עריכה:
אוי, ביצים... הם העלו את המחיר ל299 :|

איפה הכי זול לקנות בארץ?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 11:18

Nucleus_Dawn כתב:
לא ידעתי. איזה מגניב זה.

טוב... נמאס לי לחכות לPLAY ASIA. אני אבטל את ההזמנה ואקנה גירסאת PAL בgamestation בראשון ב269 שקל.

עריכה:

איפה הכי זול לקנות בארץ?

למה לא מה PSN? אתה מוכן לשלם 70 ש"ח תוספת בשביל מפה וחוברת נייר מושקעת?

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 ספטמבר 2013, 11:21

Nucleus_Dawn כתב:
לא ידעתי. איזה מגניב זה.

עריכה:

איפה הכי זול לקנות בארץ?

כנראה ש-mgo, אבל גם שם תצטרך לחכות למשלוח.
המחיר של המשחק הזה בארץ יקר - כי המחיר בו החנויות קונות אותו מהיבואן יקר (אני מניח שאתה יכול להציץ במערכת של באג בשביל לראות בעצמך). למה באמת שלא תזמין מה-PSN וזהו? חייב לציין שמהירות ההורדה, לפחות בינתיים, סבירה בהחלט. אמנם יקח לזה כמה שעות לרדת וזה לא מנצל את כל רוחב הפס שלי, אבל בכל זאת זה מוריד יפה מאוד ובינתיים יציב מאוד. טפו טפו טפו וכו'.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 11:24

erezronen כתב:
כנראה ש-mgo, אבל גם שם תצטרך לחכות למשלוח.
המחיר של המשחק הזה בארץ יקר - כי המחיר בו החנויות קונות אותו מהיבואן יקר (אני מניח שאתה יכול להציץ במערכת של באג בשביל לראות בעצמך). למה באמת שלא תזמין מה-PSN וזהו? חייב לציין שמהירות ההורדה, לפחות בינתיים, סבירה בהחלט. אמנם יקח לזה כמה שעות לרדת וזה לא מנצל את כל רוחב הפס שלי, אבל בכל זאת זה מוריד יפה מאוד ובינתיים יציב מאוד. טפו טפו טפו וכו'.

כי אחרי שסיימתי לאחרונה את טרילוגיית JAK, אני לא מוכן להפיל על עצמי עוד כמה עשות שעות בPS. לפני שאני בכלל מדבר על כמה שהמערכת עצמה מעפנה ואיטית, השלט פשוט עושה לי רע. יש לי יבלות על האגודלים בגלל הסטיקים המטומטמים שלו. השלט הזה פשוט מעוצב רע וזה כואב (גם בלב וגם בידיים).

מצד שני, יש לי כבר כמה חברים שקונים לPS3, ככה שאוכל לשחק איתם אונליין. זו התלבטות לא פשוטה.

וכן... המחיר של המשחק בארץ נוראי. אני זוכר שהוא הגיע לגבהים כאלה רק עם GTA:SA.

עריכה:
ככל שיש יותר יבלות, האצבעות מתחזקות, בעצם, אז אולי זה בכלל יתרון של השלט? *אני מנסה לשכנע את עצמי להוריד מהPSN*
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 ספטמבר 2013, 11:28

Nucleus_Dawn כתב:
כי אחרי שסיימתי לאחרונה את טרילוגיית JAK, אני לא מוכן להפיל על עצמי עוד כמה עשות שעות בPS. לפני שאני בכלל מדבר על כמה שהמערכת עצמה מעפנה ואיטית, השלט פשוט עושה לי רע. יש לי יבלות על האגודלים בגלל הסטיקים המטומטמים שלו. השלט הזה פשוט מעוצב רע וזה כואב (גם בלב וגם בידיים).

מצד שני, יש לי כבר כמה חברים שקונים לPS3, ככה שאוכל לשחק איתם אונליין. זו התלבטות לא פשוטה.

וכן... המחיר של המשחק בארץ נוראי. אני זוכר שהוא הגיע לגבהים כאלה רק עם GTA:SA.

עריכה:
ככל שיש יותר יבלות, האצבעות מתחזקות, בעצם, אז אולי זה בכלל יתרון של השלט? *אני מנסה לשכנע את עצמי להוריד מהPSN*

GTA Online זה מה שגרם לי להחליט בוסף על גירסת ה-PS3. מבאס אותי שהיא רצה פחות טוב, אבל יהיה לי הרבה יותר קל למצוא קבוצה של חברים לשחק איתה בפלייסטיישן מאשר באקסבוקס.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 11:31

erezronen כתב:
GTA Online זה מה שגרם לי להחליט בוסף על גירסת ה-PS3. מבאס אותי שהיא רצה פחות טוב, אבל יהיה לי הרבה יותר קל למצוא קבוצה של חברים לשחק איתה בפלייסטיישן מאשר באקסבוקס.

זה מאושר שרצה פחות טוב?
דיווחים של אנשים שהשוו בין הגרסאות אומרים שהן כמעט זהות לחלוטין.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 11:31

erezronen כתב:

זה גם עניין... אם היא רצה פחות טוב ב10-20 אחוזים, זה יכול להיות מבאס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 ספטמבר 2013, 11:43

bling כתב:זה מאושר שרצה פחות טוב?
דיווחים של אנשים שהשוו בין הגרסאות אומרים שהן כמעט זהות לחלוטין.

ראיתי בשרשור הזה כל מיני השוואת fps שהראו שה-PS3 נמצאת בחסרון כזה או אחר, לא? אולי אני מדמיין.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 11:44

erezronen כתב:
ראיתי בשרשור הזה כל מיני השוואת fps שהראו שה-PS3 נמצאת בחסרון כזה או אחר, לא? אולי אני מדמיין.

זה היה בנוגע לIV, שבאמת היה הרבה פחות יציב בPS3, לעומת ה360 וגם היה ללא AA, עם אפקט blur מכוער ופעל ברזולוציה נמוכה יותר.
אנחנו עדין לא יודעים אם יש הבדלים דומים גם הפעם. בגלל כמה שהדור הזה בשל, אני מניח שההבדלים, אם קיימים, הרבה פחות משמעותיים.

עריכה:
יאללה... אני מהמר על גירסאת הPS3 וזהו (למרות שקניתי דיסק קשיח ל360 במיוחד בשביל המשחק :roll: ).
בכל מקרה, כשארצה לשחק במשחק הזה עם FPS יציב, אעשה את זה עוד חודשים רבים על הPC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 11:47

erezronen כתב:

אם אתה מדבר על הפורום פה אז ההשוואה היתה כלפי GTA4.

לפחות ממה שאנשים לא מקצועניים אומרים רוקסטאר עשתה עבודה מדהימה מבחינת parity הפעם,לפחות זו התחושה שלהם עד ש DF יביא את המספרים הממשיים אבל לא קשה לנחש שגם אם יהיו הבדלים הם יהיו הרבה פחות מודגשים ממה שהיה ב GTA4,בכל זאת ב GTA4 לא נראה לי היה צורך ב DF שיגידו שיש פה גרסה נחותה לעומת מה שאנשים מדווחים עכשיו.

קאוטיק,אני מקנא :(
פעם אחרונה שאני מזמין מחו"ל,אין לי סבלנות לשטויות האלה שכל העולם ואשתו משחקים כבר ואני צריך להתייבש מי יודע כמה זמן,אני מקווה שבאטמן ו BEYOND לא יהיו בעלי גדלים מגוחכים שאני אוכל להוריד אותם ,סוני הארורים עם הדרישה ההזויה שלהם לגודל כפול במקום שישימו קובץ מותקן כמו ב 360 :/

טוב נסתפק בכלבים ישנים עד אז,ואני גם הולך שוב לסיים את אייקו מה PS+ ככה שיהיה לי איך להעביר את הזמן,בעע.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 ספטמבר 2013, 11:53

bling כתב:אם אתה מדבר על הפורום פה אז ההשוואה היתה כלפי GTA4.

לפחות ממה שאנשים לא מקצועניים אומרים רוקסטאר עשתה עבודה מדהימה מבחינת parity הפעם,לפחות זו התחושה שלהם עד ש DF יביא את המספרים הממשיים אבל לא קשה לנחש שגם אם יהיו הבדלים הם יהיו הרבה פחות מודגשים ממה שהיה ב GTA4,בכל זאת ב GTA4 לא נראה לי היה צורך ב DF שיגידו שיש פה גרסה נחותה לעומת מה שאנשים מדווחים עכשיו.

קאוטיק,אני מקנא :(
פעם אחרונה שאני מזמין מחו"ל,אין לי סבלנות לשטויות האלה שכל העולם ואשתו משחקים כבר ואני צריך להתייבש מי יודע כמה זמן,אני מקווה שבאטמן ו BEYOND לא יהיו בעלי גדלים מגוחכים שאני אוכל להוריד אותם ,סוני הארורים עם הדרישה ההזויה שלהם לגודל כפול במקום שישימו קובץ מותקן כמו ב 360 :/

טוב נסתפק בכלבים ישנים עד אז,ואני גם הולך שוב לסיים את אייקו מה PS+ ככה שיהיה לי איך להעביר את הזמן,בעע.

אה-הא! יצאתי טמבל.
אם כן - מקווה שגירסת ה-PS3 אכן תהיה שוות ערך (או טובה יותר) ל-Xbox 360. ככה בכלל לא אתחרט.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 12:00

ברור שאין באמזון קוד ל10 דולר... רק ל50 ו20. נהדר.
טוב... 50 דולר מאמזון. 10 דולר ממקסימוס. יוצר לי 62.5 דולר, שזה 4.5 דולר יותר ממה שאני צריך, אבל לא נורא. יצא 220 שקל, שזה איזה 7 שקל יותר מאשר בפליי אסיה.

וזהו... אני מוריד. מתרגש :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 12:11

erezronen כתב:
אה-הא! יצאתי טמבל.
אם כן - מקווה שגירסת ה-PS3 אכן תהיה שוות ערך (או טובה יותר) ל-Xbox 360. ככה בכלל לא אתחרט.

אם גרסת ה PS3 תהיה איכשהו טובה יותר זה יהיה די משעשע,כל הדור הזה ל PS3 היו בעיות לא מעטות עם משחקי עולם פתוח (ולא רק של רוקסטאר,סקיירים למשל) בגלל הארכיטקטורה המסורבלת שלו והעיתוי הזה יהיה מבדר,עד שסוף סוף למדו את החומרה כמו שצריך והצליחו להגיע לביצועים זהים או אפילו טובים יותר משל ה 360 נגמר הדור :)

טוב עדיף מאוחר מאשר אף פעם ואין "מאוחר" טוב יותר ממשחק כמו GTA5.
קאוטיק,תתחדש איש רע שכמוך :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 12:23

bling כתב:אם גרסת ה PS3 תהיה איכשהו טובה יותר זה יהיה די משעשע,כל הדור הזה ל PS3 היו בעיות לא מעטות עם משחקי עולם פתוח (ולא רק של רוקסטאר,סקיירים למשל) בגלל הארכיטקטורה המסורבלת שלו והעיתוי הזה יהיה מבדר,עד שסוף סוף למדו את החומרה כמו שצריך והצליחו להגיע לביצועים זהים או אפילו טובים יותר משל ה 360 נגמר הדור :)

טוב עדיף מאוחר מאשר אף פעם ואין "מאוחר" טוב יותר ממשחק כמו GTA5.
קאוטיק,תתחדש איש רע שכמוך :)

זה באמת יהיה משעשע, למרות שברוב המקרים (כלומר, חוץ מסקיירים, GTA IV וביונטה) ההבדלים בביצועים היו כל כך זניחים, שזה לא באמת שינה שום דבר למישהו שהוא לא פאנבוי.

ותודה. אם זה מנחם אותך, ההורדה תסתיים רק כשכבר אהיה בתחילת המשמרת בעבודה וכשאני חוזר יש לי משחק של מנצ'סטר לראות, ככה שלא אשחק עד איזה חצות :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 12:34

הבנתי שגם RDR היה עם הבדלים לא קטנים וגם FALLOUT 3 ובעצם כל דבר של בת'סדה ורוקסטאר בעולם פתוח.

שאר משחקי העולם פתוח רחוקים טכנית מבחינת ההפקה של רוקסטאר ובת'סדה ולכן הם לא סוחטים במיוחד את החומרות ככה שאפשר להבין אם לא היו בהם הבדלים משמעותיים (למרות שיכול להיות שהיו,פשוט לא מעניין מספיק לבדוק :))

וכן זה מנחם אותי שתשחק בחצות,מאוד מנחם בזמן שאני אשיר קראיוקי בכלבים ישנים שקאוטיק יראה משחק של מנצ'סטר בזמן ש GTA פאקינג 5 יחכה לו בכונן,מאוד מנחם :-(

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 12:50

bling כתב:הבנתי שגם RDR היה עם הבדלים לא קטנים וגם FALLOUT 3 ובעצם כל דבר של בת'סדה ורוקסטאר בעולם פתוח.

שאר משחקי העולם פתוח רחוקים טכנית מבחינת ההפקה של רוקסטאר ובת'סדה ולכן הם לא סוחטים במיוחד את החומרות ככה שאפשר להבין אם לא היו בהם הבדלים משמעותיים (למרות שיכול להיות שהיו,פשוט לא מעניין מספיק לבדוק :))

וכן זה מנחם אותי שתשחק בחצות,מאוד מנחם בזמן שאני אשיר קראיוקי בכלבים ישנים שקאוטיק יראה משחק של מנצ'סטר בזמן ש GTA פאקינג 5 יחכה לו בכונן,מאוד מנחם :-(

כן... ההבדלים בעצם היו בכל המשחקים שהשתמשו בשני המנועים האלו, אם כי בRDR ההבדלים היו פחות משמעותיים בGTA IV. אני מניח שהמגמה תמשך.

אם זה מנחם אותך, שילמת איזה 14 שקל פחות ממני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 ספטמבר 2013, 14:09

דיגיטל פאונדרי פרסמו את ההשוואה שלהם - ושברו את האינטרנט. האתר פשוט לא נגיש, ומעלה רק את סרוני היוטיוב והתגובות שכנראה יושבים על חלקים אחרים בשרת ולא מושפעים מהעומס.
http://www.eurogamer.net/articles/digit ... 5-face-off

מהתגובות אפשר להתרשם שגירסת ה-PS3 "ניצחה", אבל לא יודע כמה אפשר להסתמך עליהן, אולי מדובר בסתם פאנבויז שמעוותים את המסקנות האמיתיות מהכתבה. נחכה שיהיה אפשר לקרוא אותה ונסכם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 14:31

erezronen כתב:דיגיטל פאונדרי פרסמו את ההשוואה שלהם - ושברו את האינטרנט. האתר פשוט לא נגיש, ומעלה רק את סרוני היוטיוב והתגובות שכנראה יושבים על חלקים אחרים בשרת ולא מושפעים מהעומס.
http://www.eurogamer.net/articles/digit ... 5-face-off

מהתגובות אפשר להתרשם שגירסת ה-PS3 "ניצחה", אבל לא יודע כמה אפשר להסתמך עליהן, אולי מדובר בסתם פאנבויז שמעוותים את המסקנות האמיתיות מהכתבה. נחכה שיהיה אפשר לקרוא אותה ונסכם.

מגניב. זה בדיוק כמו שחשבתי. ממש קצת יותר FPS בגירסאת ה360, אבל ברמה זניחה, שלא באמת משפיעה על הגיימפליי.
יש איזה אפקט מוזר על טקסטורות מסוימות ב360, שהם לא אהבו ולכן הם המליצו על גירסאת הPS3. אקפט הטשטוש הזה גורם לאיכות התמונה בPS3 להיות עדיפה וכל השאר פחות או יותר זהה.

עכשיו אני הרבה יותר שלם עם הרכישה של גירסאת הPS3. הידד :)
עוד 165 דקות זה מסיים להוריד. ווהו.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 17 ספטמבר 2013, 15:12

חחחח אם גרסת ה- PS3 עדיפה מגרסת ה- 360 המצב ממש רע.
הייתי בטוח שבמקרה הזה ה-360 תהיה עדיפה.

בכל מקרה המשחק גדול ככה שהביצועים כבר לא מפריעים לי...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2013, 15:20

איזה כיף זה שדווקא היום אני מצונן. ככה חזרתי מוקדם מהעבודה, ואולי אפילו אצליח להתחמק מחתונה של חברים של המשפחה בערב, ואשחק כל היום...וכל החודש, כנראה.
עכשיו אני רק צריך למצוא לחברה שלי תעסוקה טובה, חשבתי לשלוח אותה לחופשה, כדי שלא נריב... עדכנתי אותה שאני ככל הנראה לא אתייחס אליה במהלך סוכות וזה יהיה עדיף לכל הצדדים אם היא לא תהיה פה ^_^
האמת? לקחה את זה סביר, אם כי בהומור...
ואני ממש לא צחקתי /:

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 17 ספטמבר 2013, 15:27

Laskin כתב:איזה כיף זה שדווקא היום אני מצונן. ככה חזרתי מוקדם מהעבודה, ואולי אפילו אצליח להתחמק מחתונה של חברים של המשפחה בערב, ואשחק כל היום...וכל החודש, כנראה.
עכשיו אני רק צריך למצוא לחברה שלי תעסוקה טובה, חשבתי לשלוח אותה לחופשה, כדי שלא נריב... עדכנתי אותה שאני ככל הנראה לא אתייחס אליה במהלך סוכות וזה יהיה עדיף לכל הצדדים אם היא לא תהיה פה ^_^
האמת? לקחה את זה סביר, אם כי בהומור...
ואני ממש לא צחקתי /:

חייב לומר שצחקתי קצת.. אני כול כך מדוכא מזה שמכרתי היום את האקס בוקס,אומנם במחיר סביר כדי לקנות את ה-ONE החדשה,אבל לא אשחק בGTA V עד שבתקווה הוא יוכרז לקונסולות הדור הבא..

אני ממש מרגיש שאני מחמיץ,במיוחד לאחר העובדה ששיחקתי בו קצת אצל חבר שקיבל עותק מוקדם וזה פשוט היה מושלם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 15:52

אני די בהלם ש DF אשכרה באו והמליצו על גרסת פס3 של משחק עולם פתוח ועוד הכי מתקדם טכנית שקיים בדור הזה.
כאמור אנשים לא מקצוענים אמרו שהגרסאות זהות כמעט לחלוטין,חלקם אמרו שלדעתם גרסת הפס3 מעט יותר נאה אבל באמת לא משהו בולט במיוחד,אני לא יודע אם DF מגזימים אבל לטענתם ההבדל באיכות התמונה ברור מאוד לטובת הפס3 בעוד שהפריימרייט כמעט זהה בשתי הגרסאות,אני משער שרוב האנשים שהם לא DF לא ישימו לב להבדלים כל כך בולטים ויהנו בכיף מגרסת ה 360 אבל זה באמת מאוד מפתיע.

רוקסטאר באמת מדהימה שהצליחה להתמחות בחומרה של הפס3 ברמה של חברת צד א',להוציא ככה את המיץ מהחומרה המסורבלת של סוני בתור חברת צד ג' ועם תוצאות אף מעט נאות יותר מגרסת ה 360? יש להם כנראה חבר'ה עם טונות של סקיל שם :)

סמל אישי של המשתמש
4shachar
Minion

הודעהעל ידי 4shachar » 17 ספטמבר 2013, 16:03

הוריד לי ממש מהר מהחנות האמריקאית באופן מפתיע, בערך שעתיים.
אני עכשיו מתקין, אבל מדאיג אותי שרוקסטאר אמרו לא להתקין ב360 את הדיסק השני לHDD, אבל בגרסא הדיגיטלית שיש לי הכל רץ מהHDD. מקווה שלא יהיו לי הבעיות שיש ב360 :?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 ספטמבר 2013, 16:36

דרך אגב KEO אני חושב שה DF הזה זה זה סימן משמיים עבורך לקנות את GTA5,זאת אומרת ה 360 שלך כבר טוסט ויש לך רק פס3 ועד שרוקסטאר הצליחה להוציא גרסה עדיפה על המכשיר הזה,אירוע נדיר שנראה לי רובנו לא חלמנו עליו (:P) אתה לא תקנה ותשחק בו?

הנסיבות פה ממש הסתדרו לטובתך,לא יודע איך אתה לא מתפתה.
טוב נו יש לך MG1 ו 2 לחרוש עליהם :P.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2013, 18:14

bling כתב:דרך אגב KEO אני חושב שה DF הזה זה זה סימן משמיים עבורך לקנות את GTA5,זאת אומרת ה 360 שלך כבר טוסט ויש לך רק פס3 ועד שרוקסטאר הצליחה להוציא גרסה עדיפה על המכשיר הזה,אירוע נדיר שנראה לי רובנו לא חלמנו עליו (:P) אתה לא תקנה ותשחק בו?

הנסיבות פה ממש הסתדרו לטובתך,לא יודע איך אתה לא מתפתה.
טוב נו יש לך MG1 ו 2 לחרוש עליהם :P.

אני רק ראיתי משפט אחד חוזר שוב ושוב ושוב בכתבה של DF והיא "צולל ל20FPS" ועוד בגרסת הPS3 הם טוענים שהFPS נמוך יותר באיזה 10% מזאת של ה360. איפה גרסת הPC איפה?
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 138 אורחים