נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: נושא השאלות הרשמי - כל שאלה בכל נושא

הודעהעל ידי Golan » 08 מאי 2013, 21:46

ה-3DS שלי החליט שזה מצחיק לעצבן אותי. במשך שנתיים ה-WiFi שלו עבד מעולה, ועכשיו פתאום הוא הפסיק לעבוד. הוא פשוט לא מוצא שום ראוטרים. (לפני שתשאלו אותי - כן, הכפתור של ה-WiFi פועל). הוא פשוט לא מוצא שום נקודה, לא את שלי ולא את של השכנים. פעם ב... הוא מוצא את כל הראוטרים בסביבה, ומתחבר לראוטר שלי, ואז מיד מתנתק ממנו.

אני באמת לא מבין מה הבעיה שלו. ניסיתי אפילו להוציא את הסוללה ולהחזיר, אבל זה פשוט לא עושה שום דבר. דיברתי עם נינטנדו בטלפון והם לא ממש עזרו לי. אמרו לי שהבעיה לא במכשיר (WTF), למרות שהסברתי לה שהבעיה היא כן במכשיר כי הראוטר שלי עובד על כל המכשירים האחרים, וה-3DS לא מוצא בכלל ראוטרים. וכשהוא מוצא, הוא מתנתק מיד. שאלתי אותם בכל זאת כמה יעלה לתקן, והם אמרו שזה יעלה 85$ ועוד 10$ משלוח. נו באמת.

מה עושים? כדאי ללכת לחנות של VGS (בתל אביב), כדי שיבדקו לי את זה במעבדה? אני חושב שאם התיקון הוא בסביבות 500 ₪, אני כבר ארכוש 3DS חדש. אבל נראה לכם מישהו יקנה את ה-3DS שלי אם אמכור אותו? מי יקנה 3DS שה-WiFi שלו לא עובד?

בקיצור, אני לא יודע מה לעשות. :(

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 22 מאי 2013, 05:08

רציתי לדעת אם אני קונה נקודות לאקס בוקס בארץ, זה יעבוד לי במשתמש גם אם לא רשמתי שאני מישראל?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2013, 09:13

Blue&Black כתב:רציתי לדעת אם אני קונה נקודות לאקס בוקס בארץ, זה יעבוד לי במשתמש גם אם לא רשמתי שאני מישראל?

לפעמים כן. לפעמים לא.
יש לי ניסיון (עם לקוחות) שקנו וה800 נק' עבדו להם וה2100 לא עבדו.

באופן עקרוני, זה לא אמור לעבוד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 26 מאי 2013, 22:53

PSN plus.
מה כדאי? אמריקאי/אירופאי/ישראלי?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2013, 23:47

omerkot כתב:PSN plus.
מה כדאי? אמריקאי/אירופאי/ישראלי?

בתור משתמש אמריקאי שעוקב אחר העדכונים השבועיים כבר תקופה ארוכה- האירופאי פשוט בייש את האמריקאי השנה הזו.
הבנתי שבעבר היתה עוד תחרות אבל מה שהלך בפלוס האירופאי זה לא נורמלי מבחינת רמת התוכן-הרבה יותר משחקי ריטייל מלאים,חלקם חדשים ברמה של מספר חודשים אחרי יציאתם (כמו היטמן אבסולושן)רימייקים קלאסיים ב HD מהפס2,ובתכל׳ס כמעט ללא תוכן זבל (אין טראומות הרבה יותר גדולות בחיים מלבדוק בבלוג האמריקאי את העדכון השבועי ולגלות שקיבלת השבוע במתנה סימולטור של כדורגל שולחן).
למרות שהאמריקאי מעט השתפר לאחרונה,מה שמרכיב את רוב הטוקבקים בתגובות לעדכון אלו תלונות בסגנון של ״למה האירופאים מקבלים xyz ואנחנו לא?״.

בקשר לישראלי למיטב הבנתי העדכונים דומים לאירופאי,תבדוק את זה אבל לדעתי עדיף לעשות אירופאי כי חוץ מהמחיר הזול יותר למנוי עצמו כשיהיו סיילים בחנות במסגרת הפלוס אתה תשלם מחירים של החנות הבריטית ולא הישראלית.
היתרון של החנות הישראלית זה שנחסך לך כאב הראש של להתעסק עם כרטיסים מוכנים מראש.
אם אתה רוצה אתר לכרטיס אירופאי עם קוד שישלח לך במייל תנסה את זה:http://www.electronicfirst.com/buy-playstation-network-cards/25playstation-network-cards-uk/
לא ניסיתי עדיין באופן אישי אבל הבנתי מישראלים אחרים שהוא מומלץ.

שחכתי להוסיף נקודה חשובה,כל E3 סוני מביאה את העדכון הגדול השנתי שלה לשירות-אלו המשחקי ריטייל הקבועים שילוו את השירות בשנה הקרובה וישמשו גם כמנוף השיווקי העיקרי של השירות לאותה שנה,עכשיו הדילמה שלך היא האם לחכות ל E3 ולראות אלו משחקים גדולים כל איזור מביא או שדווקא לקחת החלטה ולהבטיח את המשחקים הגדולים שעומדים להתחלף וגם על הדרך להוריד את החדשים.
אם אתה מעוניין בשמות שיש עכשיו אז אני הייתי מהמר ולוקח את האירופאי לפני E3,אבל אל תתבאס אם פתאום האמריקאי יפציץ עם שמות גדולים יותר,אני מאמין שבהמשך השנה גם במקרה שכזה האירופאי יאזן בגדול.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 מאי 2013, 00:53

תודה על התגובה המפורטת!
:)

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 31 מאי 2013, 11:39

אני לא מצליח לעדכן דרייברים של NVIDIA, כל פעם אני פותח את קובץ ההתקנה והוא מתחיל בהתקנה ואז אומר לי שההתקנה נכשלה. מישהוא מכיר את הבעיה?

עריכה:הצלחתי לתקן את הבעיה, תודה בכל מקרה.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 14 ספטמבר 2013, 21:32

אני אולי אהיה באמריקה ב-2-3 חודשים הבאים, אז אולי אני אקנה כבר Wii U, Xbox One ו-PlayStation 4.

איזה שנאי אני צריך בשביל ה-Wii U?

איזה שנאי אני צריך בשביל ה-Xbox One?

איזה שנאי אני צריך בשביל ה-PlayStation 4?

תודה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 ספטמבר 2013, 22:52

לפחות לגבי הקונסולות החדשות שעוד לא יצאו - אי אפשר לדעת. רוב הסיכויים ששנאי 300 וואט יספק את כולן במידה ובכלל צריך. (לא באותו זמן להפעיל אותן, אבל כל אחת בפני עצמה)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 15 ספטמבר 2013, 00:10

היי, יש פה מישהו שהולך לפסטיבל "אוטופיה"? http://www.vgames.co.il/article/17826.html
אני אלך אם אחד החברים שלי ירצה ללכת, יהיה נחמד גם לפגוש מישהו מהפורום.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 ספטמבר 2013, 01:08

bozeman כתב:לפחות לגבי הקונסולות החדשות שעוד לא יצאו - אי אפשר לדעת. רוב הסיכויים ששנאי 300 וואט יספק את כולן במידה ובכלל צריך. (לא באותו זמן להפעיל אותן, אבל כל אחת בפני עצמה)

כלומר, שנאי של 300V ל-220V?

או של 110V ל-300V?

אני לא מבין בזה כל כך...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 ספטמבר 2013, 08:59

V לא קשור. רשמו וואט... זאת הצריכה שלו. בשביל להשתמש במכשיר אמריקאי שדורש 110V בארץ אתה צריך ממיר שישנמך את המתח כאן בארץ מ220V ל110V.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 ספטמבר 2013, 13:17

לא משנה, אני בסוף לא נוסע לאמריקה. התברר לי שלעבוד שם זה לא חוקי. בתמימותי חשבתי שזה מותר.

בכל מקרה, קונסולות מאירופה לא צריכות שנאי, נכון? צריך רק לקנות את המתאם הזה לשקע הבריטי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 ספטמבר 2013, 22:17

נכון
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 ספטמבר 2013, 10:30

יש קובץ מסויים שעד אתמול היה מציג את השם שלו עם סיומת של הקובץ---> filename.filetype
אחרי שווינדוס שאל אם תמיד לפתוח את הקובץ עם תוכנה מסויימת הוא כמובן הפסיק להראות את ה"נקודה" ו"סוג קובץ".

איך אני מחזיר את זה למצב הקודם? תודה לעוזרים
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2013, 15:57

swiss-the-engine כתב:יש קובץ מסויים שעד אתמול היה מציג את השם שלו עם סיומת של הקובץ---> filename.filetype
אחרי שווינדוס שאל אם תמיד לפתוח את הקובץ עם תוכנה מסויימת הוא כמובן הפסיק להראות את ה"נקודה" ו"סוג קובץ".

איך אני מחזיר את זה למצב הקודם? תודה לעוזרים

אתה רוצה תמיד לראות את סוג הקובץ לא משנה איזה קובץ זה ואם המערכת מכירה אותו או לא?
כי חלונות לא מציג בהגדרות הדיפולטיביות סיומות שהוא מכיר, מה שהוא לא מכיר הוא כן מציג. אתה יכול לשנות בהגדרות תיקיה שהוא יראה את כל הסיומות לא משנה מה. זה בfolder options (פשוט חפש בחיפוש את המילה folder), טאב VIEW, תוריד את הצ'קבוקס מhide extensions from known file types.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 04 אוקטובר 2013, 00:29

שאלה קטנטנה, אני מתכנן לקנות אקסבוקס 360 בקרוב,יש לי כבר משתמש לייב (מהGFWL :P), ובמקרה הוא ישראלי.
בכל מקרה, אם אני קונה משחק מסוים ויש קוד של DLC או של ONLINE PASS או מה שלא יהיה שם, האם יהיה ניתן להשתמש בקוד על המשתמש הישראלי?

נ.ב. הסיבה שאני לא אעשה משתמש חדש בריטי היא בגלל שקראתי איפושהוא באינטרנט(יכול להיות שאני טועה, אשמח אם תתקנו אותי) זה שלא יהיה אפשר לקנות משחקים מהמרקטפלייס כי אני לא באמת גר בבריטניה.
CooKie Monster מ-Vgames לשעבר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2013, 01:14

CaptainWoopy כתב:שאלה קטנטנה, אני מתכנן לקנות אקסבוקס 360 בקרוב,יש לי כבר משתמש לייב (מהGFWL :P), ובמקרה הוא ישראלי.
בכל מקרה, אם אני קונה משחק מסוים ויש קוד של DLC או של ONLINE PASS או מה שלא יהיה שם, האם יהיה ניתן להשתמש בקוד על המשתמש הישראלי?

נ.ב. הסיבה שאני לא אעשה משתמש חדש בריטי היא בגלל שקראתי איפושהוא באינטרנט(יכול להיות שאני טועה, אשמח אם תתקנו אותי) זה שלא יהיה אפשר לקנות משחקים מהמרקטפלייס כי אני לא באמת גר בבריטניה.

התשובה היא, לצערינו, לפעמים כן ולפעמים לא.
נעילת האזורים ב360 לא אחידה ומתבססת על מגוון פרמטרים כמו כמה המשחק אלים, האם המפיצה החליטה לחסום אזורית ומה מצב הרוח של קים ג'ונג און באותו בוקר.

בקיצור, זה משתנה לפי משחק ולפי DLC, ככה שאי אפשר לתת תשובה אחת על הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 אוקטובר 2013, 17:25

תעשה משתמש בריטי... 99אחוז מהדברים לא חסומים
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 03 אוקטובר 2013, 18:56

Nucleus_Dawn כתב:
התשובה היא, לצערינו, לפעמים כן ולפעמים לא.
נעילת האזורים ב360 לא אחידה ומתבססת על מגוון פרמטרים כמו כמה המשחק אלים, האם המפיצה החליטה לחסום אזורית ומה מצב הרוח של קים ג'ונג און באותו בוקר.

בקיצור, זה משתנה לפי משחק ולפי DLC, ככה שאי אפשר לתת תשובה אחת על הכל.

"מצב הרוח של קים ג'ונג און באותו בוקר" :D :D
הממ..באסה..ככל הנראה אעשה משתמש בריטי ואזמין הכל מבריטניה כדי שלא יהיה לי בעיות. אני חודש הבא בהונגריה ותיכננתי לקנות שם את החבילה של האקסבוקס E עם TOMB RAIDER בקוד להורדה וHALO 4 בדיסק, וביחד עם זה את הקינקט עם קוד להורדה של THE GUNSTINGER ושל FRUIT NINJA. כנראה שאוותר על כל זה, ופשוט אקנה אקסבוקס בלי כלום ואזמין הכל מבריטניה..אוף. :(

swiss-the-engine כתב:תעשה משתמש בריטי... 99אחוז מהדברים לא חסומים

כן שמתי לב לזה שTERRARIA לא נמצא בחנות הישראלית ודווקא כן בבריטית :S
בכל מקרה, אני לא חושב שהבנת את השאלה שלי :P התכוונתי לזה שאם אני מקבל קוד להורדת DLC כשאני קונה משחק מבריטניה, אוכל להכניס אותו למשתמש הישראלי שלי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 אוקטובר 2013, 05:06

השאלה מיותרת כי מיותר לעשות משתמש ישראלי זה הכל.

אם אתה חדש לאקס בוקס אני יכול לתת לך מלא משחקים עם המשתמש שלי אם בא לך
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
CaptainWoopy
Padawan

הודעהעל ידי CaptainWoopy » 03 אוקטובר 2013, 21:22

swiss-the-engine כתב:השאלה מיותרת כי מיותר לעשות משתמש ישראלי זה הכל.

אם אתה חדש לאקס בוקס אני יכול לתת לך מלא משחקים עם המשתמש שלי אם בא לך

זה בסדר, תודה :)
אגב, הסיבה שיש לי משתמש ישראלי זה בגלל הGAMES FOR WINDOWS LIVE :P ואני מפחד שאם אקנה את האקסבוקס בהונגריה, הקוד של טומב ריידר ושתי המשחקים לקינקט לא יעבוד על משתמש בריטי..אוף, למה צריך את כל הבולשיט של נעילת האזורים הזאת ;_;. שמעתי מחבר שיש מלא משחקים יפנים מגניבים לאקסבוקס, גם בזה לא אוכל לשחק, לעזעזל.

בכל מקרה, תודה אנשים :) אני איצור משתמש חדש כדי שלא יהיה לי בעיות עם משחקי הGFWL על הפיסי. אעשה אותו בריטי ואנסה להכניס את הקודים של טומב ריידר ומשחקי הקינקט, אם לא יעבדו, אחזור לישראלי ומשם ניראה מה יקרה.. אתם חושבים שקודים מהונגריה יעבדו על משתמש בריטי? :S

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 04 אוקטובר 2013, 01:01

יש לי כבר תקופה בעית סאונד ב- PS3.
הוא מחובר לי למערכת עם 2 בננות (אדום ולבן) ושומעים פתאום ממש גרוע... שומעים את זה עם הפרעות כמו תחנת רדיו שאין בה הרבה קליטה ויש הפרעות.. בדיוק ככה.
ניסיתי להחליף כבל לא עזר, ניסיתי לחבר את זה למערכת אחרת גם לא עזר.. לעומת זאת אם אני שומע דרך הרמקולים של הטלויזיה מה- HDMI אין שום בעיות.
נראה שזה משהו חומרתי.

מישהו נתקל פעם בבעיה?

חיפשתי קצת באינטרנט ואמרו שיכול להיות שאחד החלקים נפגע ופירמוט מלא של הקונסולה יסדר הכל.. אין לי בעיה לפרמט כל עוד אני יודע בוודאות שזה יפתור את הבעיה, כרגע אין לי דרך לוודא את זה ובגלל זה אני לא עושה את זה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 אוקטובר 2013, 10:16

Megalomaniac כתב:יש לי כבר תקופה בעית סאונד ב- PS3.
הוא מחובר לי למערכת עם 2 בננות (אדום ולבן) ושומעים פתאום ממש גרוע... שומעים את זה עם הפרעות כמו תחנת רדיו שאין בה הרבה קליטה ויש הפרעות.. בדיוק ככה.
ניסיתי להחליף כבל לא עזר, ניסיתי לחבר את זה למערכת אחרת גם לא עזר.. לעומת זאת אם אני שומע דרך הרמקולים של הטלויזיה מה- HDMI אין שום בעיות.
נראה שזה משהו חומרתי.

מישהו נתקל פעם בבעיה?

חיפשתי קצת באינטרנט ואמרו שיכול להיות שאחד החלקים נפגע ופירמוט מלא של הקונסולה יסדר הכל.. אין לי בעיה לפרמט כל עוד אני יודע בוודאות שזה יפתור את הבעיה, כרגע אין לי דרך לוודא את זה ובגלל זה אני לא עושה את זה.

אני חושב שהפתרון האפשרי היחיד (חוץ מפרמוט) הוא לתת את הקונסולה לתיקון בישפאר (בהנחה ויש לך אחריות עדין), שבכל מקרה יפרמטו לך את המכשיר.
עדיף לך כבר לפרמט ולחסוך לשלוח את המכשיר למעבדה.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 05 אוקטובר 2013, 22:07

בקרוב אשדרג ל-100 מגה אינטרנט,אני משחק בעיקר באקס בוקס אבל כבר מכרתי אותו ואני קונה את הONE,כאשר יהיו לי 100 מגה זה אומר שאני אהיה ה-HOST ברוב המשחקים? בגלל שהבנתי שלמי שיש חיבור הכי גבוה מקבל את ה-HOST.. אין לי בעיה עם זה אני סתם מתעניין.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 113 אורחים