הדור הבא | נושא קנית המכשירים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: הדור הבא | נושא קנית המכשירים

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 נובמבר 2013, 12:11

לא זכור לי שמישהו אי פעם הזמין מאמאזון קונסולה בעבר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 11 נובמבר 2013, 12:14

Yahel12 כתב:לא קיבלתי עוד תאריך מאמאזון בריטניה.. אבל אין סיבה שהם לא ישלחו את הקונסולות.. אנשים פה קנו בעבר 360 ופלייסטיישן מהם אז אני די בטוח שהם לא יבטלו את ההזמנות.
וBling אני לא חושב שיש מצב ששני ההזמנות ישלחו באותו הזמן מכיוון שהם שולחים לך קודם תאריך משלוח צפוי,לפי זה אתה יכול לבטל אחת מההזמנות או את שתיהן.

מתי בערך אמורים לקבל תאריך משלוח מאמאזון? הזמנתי כבר לפני כמה ימים ולא קיבלתי זה אמור לקחת הרבה זמן?

אני מניח שתקבל תאריך משלוח מאמזון ממש ממש ממש קרוב לתאריך השחרור של הקונסולה עצמה, אולי אפילו מעט אחריו. הם כותבים במפורש שכל מי שהזמין עד תחילת אוגוסט יקבל את שלו ביום ההשקה, וכל מי שהזמין אח״כ יצטרך לחכות עד שהם יראו בדיוק כמה מלאי הם מקבלים עד שיוכלו לחשב מתי הוא יקבל אותה. כך או כך הם מבטיחים שעד חג המולד זה יגיע, אז עד סוף דצמבר זה אצלך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2013, 12:21

לי דווקא היה כתוב תאריך משלוח צפוי קצת אחרי שהזמנתי עוד כשנפתח הת'רד הזה,4 לדצמבר אם אני לא טועה (פספסתי באיזה יום את ההתחייבות ל DAY ONE)

ונראה לי שאני אשים הזמנה גם ל UK וזהו,לא סומך על מה שיקרה עם איטליה ובכל מקרה האילטקים אמורים לשלוח לי לפני אז אוכל להספיק לבטל,ואם תהיה בעיה עם האיטלקים אז ההזמנה מאנגליה לפחות תהיה עוד רלוונטית.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 11 נובמבר 2013, 12:27

erezronen כתב:
אני מניח שתקבל תאריך משלוח מאמזון ממש ממש ממש קרוב לתאריך השחרור של הקונסולה עצמה, אולי אפילו מעט אחריו. הם כותבים במפורש שכל מי שהזמין עד תחילת אוגוסט יקבל את שלו ביום ההשקה, וכל מי שהזמין אח״כ יצטרך לחכות עד שהם יראו בדיוק כמה מלאי הם מקבלים עד שיוכלו לחשב מתי הוא יקבל אותה. כך או כך הם מבטיחים שעד חג המולד זה יגיע, אז עד סוף דצמבר זה אצלך.

הזמנתי לפני 5 ימים.. אז אני יודע שאני לא אקבל אותה בתאריך של השחרור.. אבל לפחות עד סוף דצמבר זה טוב ( :

bling כתב:לי דווקא היה כתוב תאריך משלוח צפוי קצת אחרי שהזמנתי עוד כשנפתח הת'רד הזה,4 לדצמבר אם אני לא טועה (פספסתי באיזה יום את ההתחייבות ל DAY ONE)

ונראה לי שאני אשים הזמנה גם ל UK וזהו,לא סומך על מה שיקרה עם איטליה ובכל מקרה האילטקים אמורים לשלוח לי לפני אז אוכל להספיק לבטל,ואם תהיה בעיה עם האיטלקים אז ההזמנה מאנגליה לפחות תהיה עוד רלוונטית.

זה יהיה הדבר הכי בטוח לעשות..

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 נובמבר 2013, 13:16

bling כתב:אההה יש לך פיפ"א,טוב זה סבבה אם ככה.

בקשר לדאגה,צרכנים של פס4 אומרים שאי אפשר להזמין משם,דין אמר שאי אפשר משלוח מהיר (ואצלי זה עדיין על מהיר בעלות של 28 יורו) ומישהו אחר אמר שלא נותן לו בכלל,לכן אני קצת מודאג לגבי ההזמנה הזו ומוזר לי שלא שולחים לי שום עדכון לטוב או לרע.

אתה לא צריך לדאוג כל כך. במקרה הנוראי ביותר, יהיה לך מחסור קטן במזומנים וכשתקבל את הקונסולה המיותרת, תוכל למכור אותה באיזה 3500-4000 שקל בארץ ואז ייצא לך שקנית PS4 באיזה 1000 שקל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 11 נובמבר 2013, 13:39

טוב, לאחר התלבטויות רבות החלטתי לבטל את ההזמנות שלי. אבל מכיוון שאני בחור טוב, ובהזמנות שלי כבר יש תאריכי הגעה שהם קרובים מאד לתאריכי השיגור, אני בכיף אעזור לכם.

אם מישהו רוצה, אני יכול להעביר את ההזמנה שלי אליכם. אין לי מושג איך עושים את זה, אבל הבנתי מאנשים פה בפורום שזה אפשרי איכשהו.

יש לי 2 הזמנות של Xbox One עם תאריך שקרוב מאד לתאריך השיגור. אחד כבר משוריין ליהל, שהבטחתי לו שאשריין לו במידה ואבטל את ההזמנה. יש עוד אחד פנוי.

יש לי הזמנה של PlayStation 4 מאמזון גרמניה עם תאריך שקרוב מאד לתאריך השיגור.

יאללה, מי שינצל את ההזדמנות - הרוויח! רק שאין לי מושג איך אני יכול להעביר את ההזמנה אליכם...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2013, 13:42

Nucleus_Dawn כתב:
אתה לא צריך לדאוג כל כך. במקרה הנוראי ביותר, יהיה לך מחסור קטן במזומנים וכשתקבל את הקונסולה המיותרת, תוכל למכור אותה באיזה 3500-4000 שקל בארץ ואז ייצא לך שקנית PS4 באיזה 1000 שקל.

אז אתה אומר זה אפילו ממולץ אם ככה :)
טוב אז עשיתי כדבריך ועכשיו יש לי גם הזמנה מאמאזון UK כגיבוי,תכל'ס אני קצת בפראנויה אז שבוע לפני אני אבטל בכל מקרה אחת מההזמנות,למרות ההזדמנות העסקית הקורצת אין לי כח להתעסק עם זה...

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 11 נובמבר 2013, 13:48

אני לא חושב שאפשר להעביר את ההזמנה. כן אפשר לסכם מראש על קנייה ברגע שזה יגיע אליך במחיר עלות. אם תחליט ללכת על זה והפלייסטיישן 4 ישאר פנוי (דין ביקש קודם אז אם הוא יתחרט או משהו) - אני מוכן לקחת ממך את ה-PS4 ולשלם לך במזומן / העברה בנקאית.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 11 נובמבר 2013, 13:51

Nigga כתב:
וואו, אני רוצה את ההזמנה של ה PS4, אבל איך עושים את זה? גם לי אין מושג.

מישהו פה, נראה לי נדב, אמר שאפשר. אולי אם תשלח לי את הכתובת שלך בפרטי, ואני אשים אותה בהזמנה? אבל מבחינת הכסף - איך זה עובד? אולי תעביר לי בהעברה בנקאית את הסכום? או שתרשום לי צ'ק? צריך לחשוב על זה. או שאולי אני יכול למחוק את פרטי האשראי שלי מאמזון, ולשנות את הסיסמה, ואז לתת לך להיכנס לחשבון ותזין שם את הכתובת ואת הפייפל שלך? לא יודע...

עריכה: ארז, אוקיי.

אגב, הסיבה שביטלתי היא כי כרגע אין לי זמן לגיימינג, ואני גם מעדיף שיצאו ביקורות על משחקי ההשקה ועל הקונסולות עצמן. כנראה שאני ארכוש אותן בתחילת ינואר פשוט, כרגע אין לי זמן לזה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 11 נובמבר 2013, 13:59

הנה תאריכי ההגעה:

- Xbox One מס' 1 מבריטניה: 30 בנובמבר - 06 בדצמבר. כנראה שאת זה אני שומר ליהל.

- Xbox One מס' 2 מגרמניה: 29 בנובמבר - 13 בדצמבר.

- PlayStation 4 מגרמניה: 06 בדצמבר - 20 בדצמבר.

אגב, כל ההזמנות הן הזמנות רגילות, כלומר ללא משלוח מהיר והקומבינה של המיסים. לכן, יש סיכוי שהם יעברו ללא מכס ומיסים. אבל, אם יהיה מכס ומיסים, אז המחיר יהיה גבוה יותר. אבל זה לא משנה, כי מיסים משלמים בכל מקרה - בין אם עושים את הקומבינה של אמזון, ובין אם לאו. זה יוצא אותו סכום בכל מקרה.

ואגב, אני מעדיף, אם אפשר, שמה שנעשה זה דבר כזה: אני אכנס לחשבון אמזון שלי, אמחק משם את כל הפרטים על הכתובת שלי, מספר הטלפון שלי וכרטיס האשראי שלי, ואשנה את הסיסמה. אתם תיכנסו, תזמינו עם הכתובת שלכם והכרטיס אשראי שלכם. לאחר שיישלח אליכם, תמחקו הכל ותחזירו את החשבון אליי.

הסיבה שאני מעדיף לעשות את זה, כי לא בא לי בטוב שירדו לי מהבנק איזה 6,000 שקל במכה, חחחחחח. עדיף שאתם תשלמו מראש על עצמכם, וככה לא תהיו חייבים לי כלום. אגב, אתם יכולים גם, אם בא לכם, באמצעות השיטה הזאת, להפוך את המשלוח למשלוח מהיר שיגרום לקונסולה להגיע עוד יותר מהר: תוך יום-יומיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2013, 14:54

באמזון אפשר להכנס להזמנה ולשנות גם את הכרטיס האשראי המחוייב, גם את הכתובת למשלוח וגם את שם המקבל. הבעיה היחידה היא שדין יצטרך לתת לגולן את המספר כרטיס אשראי והכתובת שלו מה שלא כל אדם היה מוכן לעשות.
We're just normal men. We're just innocent men

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 11 נובמבר 2013, 14:58

Golan כתב:הנה תאריכי ההגעה:

- Xbox One מס' 1 מבריטניה: 30 בנובמבר - 06 בדצמבר. כנראה שאת זה אני שומר ליהל.

- Xbox One מס' 2 מגרמניה: 29 בנובמבר - 13 בדצמבר.

- PlayStation 4 מגרמניה: 06 בדצמבר - 20 בדצמבר.

אגב, כל ההזמנות הן הזמנות רגילות, כלומר ללא משלוח מהיר והקומבינה של המיסים. לכן, יש סיכוי שהם יעברו ללא מכס ומיסים. אבל, אם יהיה מכס ומיסים, אז המחיר יהיה גבוה יותר. אבל זה לא משנה, כי מיסים משלמים בכל מקרה - בין אם עושים את הקומבינה של אמזון, ובין אם לאו. זה יוצא אותו סכום בכל מקרה.

ואגב, אני מעדיף, אם אפשר, שמה שנעשה זה דבר כזה: אני אכנס לחשבון אמזון שלי, אמחק משם את כל הפרטים על הכתובת שלי, מספר הטלפון שלי וכרטיס האשראי שלי, ואשנה את הסיסמה. אתם תיכנסו, תזמינו עם הכתובת שלכם והכרטיס אשראי שלכם. לאחר שיישלח אליכם, תמחקו הכל ותחזירו את החשבון אליי.

הסיבה שאני מעדיף לעשות את זה, כי לא בא לי בטוב שירדו לי מהבנק איזה 6,000 שקל במכה, חחחחחח. עדיף שאתם תשלמו מראש על עצמכם, וככה לא תהיו חייבים לי כלום. אגב, אתם יכולים גם, אם בא לכם, באמצעות השיטה הזאת, להפוך את המשלוח למשלוח מהיר שיגרום לקונסולה להגיע עוד יותר מהר: תוך יום-יומיים.

גולן את ההזמנה שדיברנו עליה תשריין לי! :D אני כבר אדבר איתך בפרטי. תודה לך גבר!

מה שעושים.. זה פשוט משנים את אמצעי התשלום אבל מכיוון שפה מדובר בכמה הזמנות יכול להיות קצת מסובך לא?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 11 נובמבר 2013, 15:03

Yahel12 כתב:

גולן את ההזמנה שדיברנו עליה תשריין לי! :D אני כבר אדבר איתך בפרטי. תודה לך גבר!

מה שעושים.. זה פשוט משנים את אמצעי התשלום אבל מכיוון שפה מדובר בכמה הזמנות יכול להיות קצת מסובך לא?

כן, כבר כתבתי ששריינתי לך אחד. :)

אני חושב שמה שנעשה זה שנוותר על ה-Xbox One של גרמניה, וכך יווצר מצב שבחשבון של בריטניה יש רק Xbox One, זה שלך, ובחשבון של גרמניה יהיה רק PlayStation 4.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 נובמבר 2013, 10:14

אמאזון איטליה שלחו לי עדכון:
Please note that the item shown below has been removed from your order because it can not be delivered to the address you selected. You will not be charged for this item. *

We are sorry for the inconvenience caused.

For more information, visit our Help Page
טוב שנזכרו 3 חודש אחרי ההזמנה שלי,ליצנים.

עכשיו נשארה רק ההזמנה מאנגליה שזה שהיא יקרה יותר ב 100 שקל זה בקטנה,הבעיה היא שהיה לי תאריך מוכן לתחילת דצמבר מההזמנה של איטליה ועכשיו מי יודע מתי אני אקבל בכלל את המכשיר. :(

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 נובמבר 2013, 10:22

משתתף בצערך :(
אולי תחפש מקומות אחרים חוץ מאמאזון?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 נובמבר 2013, 10:31

בעסה, זה מבאס אותי לחשוב שנדפת ככה . אין כמו קונסולה חדשה מייד מההשקה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2013, 11:03

באמת שלא נורא. חסך לך עצבים של שרתים שנופלים, שירותים שלא היית מקבל בימים הראשונים שאחרי השיגור, אולי תהיה לך ספריה מגוונת יותר, עדכונים למשחקים שכרגע מבוגבגים...
תסתכל על חצי הכוס המלאה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 נובמבר 2013, 11:21

תודה על הניחומים כולם,זה בסדר,אנחנו לא בסוכת אבלים :)

SWISS,אילו עוד מקומות אתה מכיר שמטפלים בזה ברמה של אמאזון עם כל המיסים מראש,שליח מהיר עד הבית,הורדת המיסים המקומיים,קשה לי להאמין שכל הקטנים יכולים להציע שירות ברמה כזו.

bozeman,כן זה מאבד קצת מהפואנטה אה? לא בשר ולא חלב,גם לא נהנה לקבל את זה בתקופת ההשקה באמצע המהומה וגם לא נהנה מהיתרונות של אלו שמחכים,לך תדע אם לא הייתי קונה כבר קילזון יכול להיות שהייתי יורד מכל העסק לעכשיו.

לאסקין,כנראה אתה לא מכיר אותי מספיק,הפס3 שלי תפקדה במשך כל הדור על תקן מגה-דרייב פחות או יותר,איזה שרתים ואילו שירותים?
אני כמו גיימר משנת 97,כששיחקתי עם אנשים אלו היו החברים בספה ליד :)
הדבר היחיד שהייתי צריך מהשרתים זה שיעבדו שאני צריך פעם ב לקנות משחק דרך ה PSN.
ספרייה מגוונת יותר זה אם הייתי דוחה את זה לאמצע 2014 אולי,אבל זה סתם נדחה בטח לתאריך מעפן כמו ינואר או משהו.
אבל אני מבין את הכוונה שלך,גם אם אין חצי כוס מלאה :)

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 13 נובמבר 2013, 12:13

גם לי אין תאריך משלוח עוד לxbox... יקח להם קצת זמן לספק תאריך אבל גם זה יגיע.. ומקווה שבהקדם (לכולם) ואני אישית גם לא מכיר שום מקום ששולח כמו amazon לארץ.. אתה יכול לחפש : )

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2013, 13:20

bling כתב:לאסקין,כנראה אתה לא מכיר אותי מספיק,הפס3 שלי תפקדה במשך כל הדור על תקן מגה-דרייב פחות או יותר,איזה שרתים ואילו שירותים?
אני כמו גיימר משנת 97,כששיחקתי עם אנשים אלו היו החברים בספה ליד :)
הדבר היחיד שהייתי צריך מהשרתים זה שיעבדו שאני צריך פעם ב לקנות משחק דרך ה PSN.
ספרייה מגוונת יותר זה אם הייתי דוחה את זה לאמצע 2014 אולי,אבל זה סתם נדחה בטח לתאריך מעפן כמו ינואר או משהו.
אבל אני מבין את הכוונה שלך,גם אם אין חצי כוס מלאה :)

ושוב - משחקים יצאו עם כמה באגים, תרצה לעדכן את הקושחה וכד' ואתה עלול להקלע לקשיים... רק עלול, כי אנחנו לא יודעים מה יקרה. אבל אני משוכנע שהזמן הזה יספק לך חוויה "חלקה" יותר בשבועות הראשונים שלך עם הקונסולה.
אגב, גם אני לא אונליין גיימר, אם כי GTA V הופך אותי לכזה כבר עכשיו, אבל בדור הבא אני בטוח שאשחק הרבה יותר אונליין.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 15 נובמבר 2013, 14:28

סאות פארק עשו פרק בנושא :)
http://www.southparkstudios.com/full-ep ... ack-friday

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 15 נובמבר 2013, 15:52

מעצבן קצת שבעוד אמזון-בריטניה נותנים לנו להזמין קונסולה, כשמנסים להכניס משחקים לעסק הם כבר לא מאשרים משלוח לישראל. הייתי מאוד שמח לשדרג את ההזמנה שלי לבאנדל שכולל גם את קילזון והאקסטרה שלט והמצלמה, אבל אין לו אפשרות לשלוח את זה לארץ. בעעעע.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 15 נובמבר 2013, 16:47

erezronen כתב:מעצבן קצת שבעוד אמזון-בריטניה נותנים לנו להזמין קונסולה, כשמנסים להכניס משחקים לעסק הם כבר לא מאשרים משלוח לישראל. הייתי מאוד שמח לשדרג את ההזמנה שלי לבאנדל שכולל גם את קילזון והאקסטרה שלט והמצלמה, אבל אין לו אפשרות לשלוח את זה לארץ. בעעעע.

באמת מעניין למה, הם בכול מקרה מרוויחים על זה אז מה אכפת להם? :( והם עוד לא נתנו לי תאריך לXbox :(

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 נובמבר 2013, 16:50

erezronen כתב:מעצבן קצת שבעוד אמזון-בריטניה נותנים לנו להזמין קונסולה, כשמנסים להכניס משחקים לעסק הם כבר לא מאשרים משלוח לישראל. הייתי מאוד שמח לשדרג את ההזמנה שלי לבאנדל שכולל גם את קילזון והאקסטרה שלט והמצלמה, אבל אין לו אפשרות לשלוח את זה לארץ. בעעעע.

ראיתי שכבר יש חנויות בישראל שמביאות משלוח מיוחד מארה״ב למשוגעים מבינינו שיש להם יותר מדי כסף פנוי- 3500 ש״ח ויש לכם השבוע פס4 :)

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 15 נובמבר 2013, 17:15

bling כתב:ראיתי שכבר יש חנויות בישראל שמביאות משלוח מיוחד מארה״ב למשוגעים מבינינו שיש להם יותר מדי כסף פנוי- 3500 ש״ח ויש לכם השבוע פס4 :)

כן,אז היום דיברתי עם vgs.co.il הם מוכרים את הפס4 ב-3500 שקל, הוא אמר לי שלדעתו האקס בוקס יעלה בסביבות ה4000 אם לא יותר.. אז fuck them (:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 131 אורחים