דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: דיון חשיפת האקסבוקס החדש

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2013, 01:30

bling כתב:זה גם פוגע באנשים שיש להם חברים עם קונסולה והם מחליפים ביניהם,אפילו לי יצא לעשות זאת כמה פעמים אז בטח במקומות שתרבות המשחקים חזקה יותר זה פוגע אפילו יותר.
אי אפשר לדעת עד כמה הפתרון שלהם טוב אבל אם צריך לשלם מחיר מלא בשביל לשחק במשחק אצל חבר אז זה לא נשמע כמו משהו שיחליף מסחר חופשי כמו שיש היום באינטרנט בין אנשים.

לדעתי,יד-2 עם השיטה שהמציאו או בלי יעלם על הקונסולה הבאה שלהם או יצטמצם משמעותית.
אני מקווה שהדיגיטלי יציע מבצעים נוסח סטים כדי לפצות על הפגיעה הזו.

יאפ... אתה צודק.
זה שווה ערך למעבר לדיגיטלי לחלוטין (כמו סטים).
באמת יהיה מעניין מה הם יאפשרו לעשות עם המשחקים הדיגיטליים שלנו. האם יהיה אפשר פשוט לתת את המשחק לחבר ולמחוק אותו מהמשתמש שלנו? אם כן, זה יהיה ממש מגניב, אבל זה לא נראה לי סביר.

מבצעים נוסח סטים/GMG/אמזון אני מתאר לעצמי שנראה, בעיקר בגלל שכל מפתחת שאי פעם דיברה על זה, טוענת שזה מכניס לה עוד כסף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2013, 01:34

Nucleus_Dawn כתב:
יאפ... אתה צודק.
זה שווה ערך למעבר לדיגיטלי לחלוטין (כמו סטים).
באמת יהיה מעניין מה הם יאפשרו לעשות עם המשחקים הדיגיטליים שלנו. האם יהיה אפשר פשוט לתת את המשחק לחבר ולמחוק אותו מהמשתמש שלנו? אם כן, זה יהיה ממש מגניב, אבל זה לא נראה לי סביר.

מבצעים נוסח סטים/GMG/אמזון אני מתאר לעצמי שנראה, בעיקר בגלל שכל מפתחת שאי פעם דיברה על זה, טוענת שזה מכניס לה עוד כסף.

אבל מה אתה חושב שסוני יעשו בנידון? האם הם הולכים ליישר קו?
ואיך גיימסטופ יתייחסו לקונסולה של MS במידה וסוני לא תטיל הגבלות?
הולכת להיות פה מלחמת עולם ואם 2 היצרניות יתאחדו בקו הזה,גיימסטופ הולכת להצטמצם בצורה משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2013, 01:39

bling כתב:
אבל מה אתה חושב שסוני יעשו בנידון? האם הם הולכים ליישר קו?
ואיך גיימסטופ יתייחסו לקונסולה של MS במידה וסוני לא תטיל הגבלות?
הולכת להיות פה מלחמת עולם ואם 2 היצרניות יתאחדו בקו הזה,גיימסטופ הולכת להצטמצם בצורה משמעותית.

אני חושב שסוני יישרו קו, מכמה סיבות:
1) בסופו של דבר, הלחץ מהמפיצות כנראה גדול יותר מאשר הלחץ מהחנויות.
2) גיימסטופ באמת הולכת להפגע. היא הולכת להפגע מספיק, בשביל שלא תהייה לה האפשרות לא למכור קונסולות וומשחקים חדשים, של כל הקונסולוות בשוק וסוני יודעת את זה.
3) סוני מאוד עמומה בכל הנושא הזה ואני חושב שזה בגלל שהיא מפחדת מבקלאש. עכשיו שמייקרוסופט עשו את זה קודם (ולדעתי, הבקלאש הולך להיות הרבה פחות משמעותי ממה שחושבים), הם יפחדו הרבה פחות לפרסם את זה.

הנפגעת הכי גדולה מהצעד הזה היא גיימסטופ, אבל אני חושב שגם הם יודעים שההשפעה שלהם בתעשייה רק תלך ותקטן והם לא יכולים להרשות לעצמם להסתכסך עם יצרניות קונסולה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 מאי 2013, 02:02

פשוט מדהימממממממה הכרזת הקונסולה הזו. עוד כמה גרוע היא יכולה להשמע?

And here's the bombshell:

Kotaku: If I’m playing a single player game, do I have to be online at least once per hour or something like that? Or can I go weeks and weeks?

Harrison: I believe it’s 24 hours.

Kotaku: I’d have to connect online once every day.

Harrison: Correct.

So the system is built to work even if your Internet connection goes down, but you still have to be connected at least once a day to use it, Harrison said. We're not sure exactly what would happen if you don't connect once per day—and that timeframe could change—but this doesn't sound good for anyone who was hoping to use Xbox One without an Internet connection.

http://kotaku.com/xbox-one-does-require ... -509164109

וואו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2013, 02:07

הולי פאק? מה הולי פאק בזה? זאת בול המערכת של סטים רק שכאן גם תוכל למכור משחקים יד שניה ובסטים אתה לא יכול. לא הבנתי מה בדיוק פה הולי פאק. יש רק אדם אחד שאומר עכשיו הולי פאק, זה הבעלים של GAMESTOP.
גיא, לייטנסי לGDDR5 לא באמת יפריע לביצועים הגרפים של משחקים. להתחשב בזה שלGPU ממש לא מפריע הלייטנסי של הGDDR5 וזה שיש לפס3 כנראה יותר זיכרון פנוי (הרי אני ממש בספק אם המערכת הפעלה של סוני תופסת 3 גיגה, בעצם אני אתפלא אם היא מגיעה ל2) אז כל מה שאני רואה זה יתרון ויתרון לסוני. אני לא רואה סיבה שהם יצטרכו "לפתור" בעיות לייטנסי. בנוסף זה שGDDR5 יכול לכתוב ולקרא לזיכרון בו זמנית ו-DDR3 יכול אך ורק לעשות אחת מהפעולות האלה בו בזמן נותן יתרון נוסף לGDDR5. כלומר אין בכלל ספק, GDDR5 יקר בטרוף לעומת DDR3 והוא טוב ממנו בכל אספקט קיים חוץ מאשר הלייטנסי, דבר שלא באמת משפיע על הGPU בגלל המקביליות שלו. אני לא חושב שיש אפילו ויכוח על זה שהGDDR5 יעיל פי כמה וכמה מDDR3 לגרפיקה ממוחשבת.

אגב, כל מי שאומר "אה כן, סוני פשוט תעדכן את המערכת הפעלה שלהם"... אז לא נראה לי. אני די בטוח שאותם אנשים אמרו אותו דבר על CROSS GAME CHAT כשהפס3 הוכרזה והיום שמונה שנים מאוחר יותר עדין אין לה. מה שאני בטוח בו ב100% הוא שעד נובמבר נשמע על החידוש האדיר בשלט פס4, טריגרים עם פידבאק!
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 מאי 2013, 02:11

וכל המיליונים שקונים משחקי יד שניה. וכל שירותי השכרת משחקים (RENTING). וfee של 50-60 דולר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2013, 02:19

DrKeo כתב:הולי פאק? מה הולי פאק בזה? זאת בול המערכת של סטים רק שכאן גם תוכל למכור משחקים יד שניה ובסטים אתה לא יכול. לא הבנתי מה בדיוק פה הולי פאק. יש רק אדם אחד שאומר עכשיו הולי פאק, זה הבעלים של GAMESTOP.
גיא, לייטנסי לGDDR5 לא באמת יפריע לביצועים הגרפים של משחקים. להתחשב בזה שלGPU ממש לא מפריע הלייטנסי של הGDDR5 וזה שיש לפס3 כנראה יותר זיכרון פנוי (הרי אני ממש בספק אם המערכת הפעלה של סוני תופסת 3 גיגה, בעצם אני אתפלא אם היא מגיעה ל2) אז כל מה שאני רואה זה יתרון ויתרון לסוני. אני לא רואה סיבה שהם יצטרכו "לפתור" בעיות לייטנסי. בנוסף זה שGDDR5 יכול לכתוב ולקרא לזיכרון בו זמנית ו-DDR3 יכול אך ורק לעשות אחת מהפעולות האלה בו בזמן נותן יתרון נוסף לGDDR5. כלומר אין בכלל ספק, GDDR5 יקר בטרוף לעומת DDR3 והוא טוב ממנו בכל אספקט קיים חוץ מאשר הלייטנסי, דבר שלא באמת משפיע על הGPU בגלל המקביליות שלו. אני לא חושב שיש אפילו ויכוח על זה שהGDDR5 יעיל פי כמה וכמה מDDR3 לגרפיקה ממוחשבת.

אגב, כל מי שאומר "אה כן, סוני פשוט תעדכן את המערכת הפעלה שלהם"... אז לא נראה לי. אני די בטוח שאותם אנשים אמרו אותו דבר על CROSS GAME CHAT כשהפס3 הוכרזה והיום שמונה שנים מאוחר יותר עדין אין לה. מה שאני בטוח בו ב100% הוא שעד נובמבר נשמע על החידוש האדיר בשלט פס4, טריגרים עם פידבאק!

זה ממש לא אותו הדבר,אז עם ה CROSS GAME CHAT היתה פאשלה עם הארכיטקטורה שלא היתה בנויה לזה,סוני אז הסבירה שהמהנדסים ניסו למצוא פתרון אבל דרך הגישה שבה הזיכרון של הפס3 עובד פשוט לא אפשרה את זה.
במקרה הזה אנחנו מדברים על מכשירים עם ארכיטקטורות זהות ועכשיו כשסוני לא חוששת מיתרון טכני של המתחרה היא תיאורתית גם יכולה להקצות לעצמה 3 GB מהזיכרון ו 2 CORES בשביל ה OS ועדיין לשמור על יתרון גראפי+השוואות פיצ'רים ושירותים,מה מונע ממנה לעשות זאת בדיוק?
אני ממש לא הייתי רוצה שזה יקרה אגב,אני רק אומר שזה צעד הגיוני מבחינת סוני להגדיל את ההקצאות ל OS כדי שה PS4 לא יחוויר בתחום הזה מול האקס בוקס,לצערי אני רואה סבירות לא קטנה לזה.

ובקשר ליד-2,כשנקבל מודל מחירים כמו של סטים אז לא נתמרמר בכלל,אפילו נקבל זאת בברכה,אני רוצה לראות משחקים חדשים נמכרים במחירים של סטים ומבצעי כאסח אגרסיבים שרואים בסטים לעיתים קרובות.
אבל כל עדו נשלם פחות או יותר אותו הדבר רק שעכשיו לא יהיו החלפות עם חברים או אפשרויות נורמליות למכור את העותקים הפיזיים שלי אז כן יש פה פגיעה ולא צריך לברך על זה או להמעיט בכך.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 22 מאי 2013, 02:20

אז רגע, רק כדי להיות בטוח ב100%
אתה יכול להתקין משחקים על הקונסולה ואז אין צורך להכניס את הדיסק נכון?
כלומר אם במידה וזה נכון, ונניח גם יש את הקטע של הקוד
אז אתה יכול לקחת את הדיסק, להכניס את הקוד אצלך, להתקין את המשחק
ואז שעה אחרי להביא אותו לחבר, החבר קונה מהרשת את הקוד, וגם החבר שלך מתקין את המשחק ומשחק בו
אני צודק?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2013, 02:32

bling כתב:זה ממש לא אותו הדבר,אז עם ה CROSS GAME CHAT היתה פאשלה עם הארכיטקטורה שלא היתה בנויה לזה,סוני אז הסבירה שהמהנדסים ניסו למצוא פתרון אבל דרך הגישה שבה הזיכרון של הפס3 עובד פשוט לא אפשרה את זה.
במקרה הזה אנחנו מדברים על מכשירים עם ארכיטקטורות זהות ועכשיו כשסוני לא חוששת מיתרון טכני של המתחרה היא תיאורתית גם יכולה להקצות לעצמה 3 GB מהזיכרון ו 2 CORES בשביל ה OS ועדיין לשמור על יתרון גראפי+השוואות פיצ'רים ושירותים,מה מונע ממנה לעשות זאת בדיוק?
אני ממש לא הייתי רוצה שזה יקרה אגב,אני רק אומר שזה צעד הגיוני מבחינת סוני להגדיל את ההקצאות ל OS כדי שה PS4 לא יחוויר בתחום הזה מול האקס בוקס,לצערי אני רואה סבירות לא קטנה לזה.

ובקשר ליד-2,כשנקבל מודל מחירים כמו של סטים אז לא נתמרמר בכלל,אפילו נקבל זאת בברכה,אני רוצה לראות משחקים חדשים נמכרים במחירים של סטים ומבצעי כאסח אגרסיבים שרואים בסטים לעיתים קרובות.
אבל כל עדו נשלם פחות או יותר אותו הדבר רק שעכשיו לא יהיו החלפות עם חברים או אפשרויות נורמליות למכור את העותקים הפיזיים שלי אז כן יש פה פגיעה ולא צריך לברך על זה או להמעיט בכך.

Cross game chat אפשר לעשות גם על מחשבון, המגבלה היא תכנון מראש של מערכת ההפעלה. סוני עבדה שנים על המערכת הפעלה של הפס4, מיקרוסופט עבדה על המערכת הפעלה של הone שנים. תוסיף על גבי זה שמיקרוסופט היא חברה של מערכות הפעלה וסוני לא וקבלת משהו שיהיה לסוני מאוד קשה לסגור עליו את הפער. האמת שיש לפס4 גם מגבלת חומרה, אין לה hdmi in אז היא לא תוכל לעשות מה שמיקרוסופט עושה עם טלביזיה. אני לא חושב שסוני הולכת לכתוב מערכת הפעלה חדשה לפס4 בשנתיים הקרובות כדי לאפשר יכולות של הone במערכת שלה. יהיו דברים שהיא תעתיק אבל כמו בדור האחרון, סוני לא יכולה על מיקרוסופט במערכות הפעלה.

בנושא יד 2, אומרים שכן יהיה אז מה הבעיה? ושוק היד שניה שאתה מדבר עלי הוא קטנטן, השוק יד שניה האמיתי שמליונים משתמשים בו זה היד שניה של גיימסטופ והקונים של אותם משחקים חוסכים 5$ על כל משחק כך שהיחידים שמפסידים הם אלה שמוכרים יד שניה בחזרה לגיימסטופ שגם עליהם עובדים בעיניים במחירים הבזויים של גיימסטופ. וחוץ מזה אומרים שכן יהיה יד שניה אז מה הבעיה?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2013, 03:22

Kazz כתב:פשוט מדהימממממממה הכרזת הקונסולה הזו. עוד כמה גרוע היא יכולה להשמע?

http://kotaku.com/xbox-one-does-require ... -509164109

וואו.

בהתחשב בדרך העמומה שבה דון מאטריק בחר להתבטא בנושא, זה נשמע לי הגיוני.
אני לא מאמין באופן אוטומטי לכל מה שרשום בקוטאקו, גם אם הם טוענים שזה ציטוט ישיר. אני אחכה ואשמע דברים גם ממקורות אחרים במייקרוסופט, אבל אם זה נכון, זו בעיה אקוטית, לראייתי ואני אתרחק מקונסולה כזאת. אני לא רוצה להיות תלוי באינטרנט, בשביל לשחק. אף פעם לא נמנע ממני לשחק בסטים, כשלא היה לי אינטרנט ואני מצפה שכך יהיה גם בONE, או בכל מכשיר אחר שבו אני בוחר לשחק.

רואה, קאז? אמרתי לך שיש דברים להתלונן עליהם. לא צריך לצעוק ולזעוק לשמים, על דברים קטנוניים ואידיוטיים, כמו הצורך שכל חלקי הקונסולה יהיו מחוברים, כדי שהיא תעבוד.

בנוגע למשחקים משומשים, יש סוג של הבהרה ממייקרוסופט:
"We know there is some confusion around used games on Xbox One and wanted to provide a bit of clarification on exactly what we’ve confirmed today. While there have been many potential scenarios discussed, today we have only confirmed that we designed Xbox One to enable our customers to trade in and resell games at retail.

Beyond that, we have not confirmed any specific scenarios.

Another piece of clarification around playing games at a friend's house -- should you choose to play your game at your friend’s house, there is no fee to play that game while you are signed in to your profile."

עדין יהיה אפשר למכוור את המשחקים חזרה לריטייל. אני מניח שזה פשוט "יחזיר" את הקוד לדיסק וימחק אותו מהקונסולה שלך, ככה שתוכל, אם אתה רוצה, לתת אותו לחבר, או למכור אותו לחנות.
כמו כן, יהיה אפשר לשחק במשחקים, על כל קונסולה, גם אם היא לא שלך, ע"י התחברות לחשבון שלך, כך שללכת לחבר ולשחק איתו במשחק שלך, לא תהייה בעיה כלל.

עכשיו רק צריך שמישהו במייקרוסופט יבהיר שהקטע של להיות מחובר פעם ביום זו סתם שטות והכל יהיה סבבה.
כל דבר יותר מסרטיפיקציה בהתקנת משחק, לא מקובל עליי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 מאי 2013, 03:54

DrKeo כתב:גיא, לייטנסי לGDDR5 לא באמת יפריע לביצועים הגרפים של משחקים.

ומה עם הביצועים הכלליים? אתה מודע לעובדה שמה שיש בPS3 זה רק GDDR5, וגם המעבד שואב את הזיכרון מאותו הpool. כל גישה לזיכרון מחוץ לcache של המעבד תסבול מהlatency בהשוואה למעבד שניגש לזיכרון DDR רגיל. זה רלוונטי לכל פעולה חישובית שהקונסולה עושה - לא רק לגרפיקה.

רונן כתב:אני זוכר את הדיון, אז ביקשתי דוגמה יותר קונקרטית למשהו שמעניין אותנו. אני לא זוכר התלהבות רבה מ-KNACK ובפרט המשחק של מדיה מולקול. לא חושב שבשביל זה חיכיתם לדור החדש. אני רוצה דוגמאות רלוונטיות במשחקים שמעניינים אותנו, לא במשחק פיסול.
אגב, מה החידושים הטכנולוגיים ב-KNACK? שהדמות יכולה להתפרק לחלקיקים? מה בשורת המשחקיות פה?

ביקשת דוגמאות וגם קיבלת דוגמאות: הרי כבר הזכרנו משחקים החל מBanjo Nut & Bolts שעל החומרה של הדור הנוכחי פשוט לא יכל להציע את מה שKnack מציע, שלא נדבר על זה שהמהפכה הכי גדולה במשחקיות בשנים האחרונות הגיע מMinecraft - ומדובר פה במשחק שבו *הכל* מתפרק לחלקיקים. אבל בגלל מגבלות טכנולוגיות החלקיקים האלו הם פיסקלים דו מימדיים ולא אורגניים לחלוטין. פיזיקה היא מה שיתן לדור הבא את הדחיפה של החידושים, והמשחקים מרשימים. אנחנו רואים את זה שוב ושוב כשאנשים לא האמינו שמה שמדיה מולקול עושים הוא בזמן אמת, ועכשיו אנשים גם לא מאמינים שמה שרמדי הציגו לא היה CGI. אם אנשים מצליחים להתבלבל בין מנוע של משחק לCGI - זה כבר מעיד על קפיצה עצומה.

רונן כתב:הוא עדיין המשחק הכי אחרון בסדרה, שהיה גרוע. לא משנה בגלל מה. אם הצוות מקבל החלטות עיצוביות גרועות, אז אולי מוטב שצוות אחר יראה לנו מנוע אדיר, ושזה לא יהיה הדבר הטוב היחיד במשחק.
ואגב, גם דיברתי על המשחק השלישי שהיו תלונות על כך שחוזר על עצמו יותר מדי ועלילה חלשה.

נכון. אם הצוות מראה החלטות עיצוביות גרועות עדיף צוות אחר - רק שהצוות שפיתח את גרילה הוא בדיוק צוות אחר. הרי אחרי גרילה הסטודיו עבר לפתח שני פרוייקטים במקביל: רק חלק מהאנשים המשיך לארמגדון, בעוד וחלק מהאנשים שעבדו עליו כולל הdesign leads עברו לצוות של Saints Row 3. ונחש מה Saints Row 3 היה? משחק מצויין.
בכלל, לא ברור לי כל העניין הזה: אתה רואה כאן בתגובות מישהו ששיחק ברד פשקן גרילה ומציין שהוא היה רוצה לראות משחק כזה יוצא לדור הבא כי לדעתו גרילה היה חתיכת משחק מדהים. ואז אתה בעצם בא פה ומתווכח על סמך מה בדיוק... על סמך זה ש"היו תלונות" על כך שהמשחק חזר על עצמו!? ושל מי היו התלונות האלו שלך או של אנשים אחרים? או למה זה אמור לעניין אותי?
אני הרי שיחקתי במשחק ולא היתה לי שום תלונה כזו (בטח שלא במקרה של המשימות הראשיות המצויינות), ואני בהחלט הייתי רוצה לראות משחק כזה על הדור הבא - כי הפוטנציאל של משחק מהסוג הזה הוא גדול פי כמה ממה שהדור הזה איפשר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מאי 2013, 07:18

לפי מה שקראתי ,לא רק שתיהיה הגבלה על מישחקים משומשים יותר מיזה
קודם כל כל מישחק כולל חדש יחיב אקטיוויזציה ,דרך האינטרנט

רציתם לקנות מישחק בטיול בחול אבל אין לכם אינטרנט במלון ? ,תשכחו מיזה
(עזבו שהדגם הראשון יהיה כבד וגדול מידי לזה )

בנוסף רוצים להשאיל את הדיסק לחבר ? הוא יצתרך לשלם מחיר מלא ,כן כן כן מחיר מלא להפעיל את המישחק
אני חוזר מחיר מלא ,מחיר מלא מחיר מלא
למישחק שכבר קניתם עם אתם רוצים להשאיל מישחק מחבר

בגדול הדיסק יהיה בעיקר להתקנה ,במקום להוריד מהרשת

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 מאי 2013, 07:33

DrKeo כתב:לא הייתי פה שעתיים וחצי אז אני שופך את הכל כאן:
3) כל מי שמתלונן על העניין של היד שניה ומשתמש בהנאה בסטים שישב בשקט. כשאני קונה משחק כמו XCOM שמשתמש בסטים אני מקבל CD KEY שאני צריך להכניס לסטים ואז המשחק נעול אצלי, זהו, אין שום אופציה לעשות איתו כלום. מיקרוסופט עוד מגדילה ונותנת למכור יד שניה בדרך שהם עדין לא גילו כך שהמצב עוד הרבה יותר טוב ממה שהוא אמור להיות. הדור קונסולות הבא יהיה דיגיטלי בלבד, אז תנשקו להתראות למכירות יד שניה בלבד. משהו פה שקנה את FLOWER או JOURNY מכר אותם יד שניה? לא, כי הם לא יכולים. בקיצור, די לבכות, ממילא כבר היום בPC אי אפשר למכור יד שניה ולא שמעתי אף אחד בוכה על זה ובONE כן אפשר

לא ראיתי את ההצגה אז אתה מוזמן לתקן. אם הם ידחפו את הקונספט של Steam לאקסבוקס החדש מה טוב. כלומר - אני אוכל להכנס לכל מיני חנויות שונות ברחבי האינטרנט, לרכוש Key בעשירית המחיר של המחיר הרישמי בחנויות ולהכניס אותו לקונסולה החדשה ולהוריד את המשחק. במידה ולא, כל שטענת לא שווה. אם הם יכבלו אותנו למחיר אחד שיתחיל ב-60 דולר בצאת המשחק, יקבל הורדה אחת ל-40 דולר אחרי שנה ול-20 דולר אחרי שנתיים זה עדיין לא מספיק טוב. אם הכלכלה תהיה זהה לכלכלת Steam כלומר - שאת XCOM החדש קניתי ב-40$ שבוע לאחר צאתו, ואחרי חודשיים היה כבר אפשר למצוא אותו ב-15$ מצויין. בסוף יד שנייה זו דרך לקנות משחק במצב טוב ב-15 דולר או 40 דולר או 20 דולר בGamestop כאשר הוא נמכר במקביל בחנות ב-60 דולר (שליש מהמשחקים שלי בכל דור הגיעו בצורה כזאת). לא ממש מעניין אותי לתת לחברים שלי משחקים שגם ככה הם לא מחזירים. אבל כן מעניין את כולנו לשלם פחות.

ולגבי לא זוכר מי שטען את השטות עם הMust של Kinect כמחייבת כפרט שולי. אני מקווה שיעמוד במילתו ונראה אותו משווה את הדרישה ורוכש ארבעה מכשירי קינקט כי הרי לרוב השחקנים יש ארבעה שלטים. לשם דוגמא לפני שבועיים הכלבה שלי טעמה את אחד השלטים והחריבה אותו, לא נורא, יש לי עוד שלושה כדי שאוכל להמשיך לשחק. ואפילו תיאורטית את האפשרות לרכוש שלט צד ג' בעשירית המחיר עד שאקבל במחיר סביר את המשלוח עם השלט המקורי. האם בקינקט אני אוכל פשוט לגשת למזנון ולהוציא את הקינקט השני שלי ולחבר מיידית כדי להמשיך לשחק (מה לעשות שהכלבה שלי רעבתנית) או לחילופין לרכוש אחד צד ג' כדי לחסוך עלות עד שאמצא את המקורי במחיר המתאים או אחכה לשילוח. אני עדיין אנחש שיותר סביר שאחזיק ארבעה שלטים וקינקט אחד. אז באמת שאני לא מבין את החובה מעבר לדרך נוספת לפגיעה פוטנציאלית בכיס ואפשרות להוריד מכשירי קינקט שיעלו לבטח יותר מ-50 דולר מהמדף.

Cross game chat אפשר לעשות גם על מחשבון, המגבלה היא תכנון מראש של מערכת ההפעלה. סוני עבדה שנים על המערכת הפעלה של הפס4, מיקרוסופט עבדה על המערכת הפעלה של הone שנים. תוסיף על גבי זה שמיקרוסופט היא חברה של מערכות הפעלה וסוני לא וקבלת משהו שיהיה לסוני מאוד קשה לסגור עליו את הפער. האמת שיש לפס4 גם מגבלת חומרה, אין לה hdmi in אז היא לא תוכל לעשות מה שמיקרוסופט עושה עם טלביזיה. אני לא חושב שסוני הולכת לכתוב מערכת הפעלה חדשה לפס4 בשנתיים הקרובות כדי לאפשר יכולות של הone במערכת שלה. יהיו דברים שהיא תעתיק אבל כמו בדור האחרון, סוני לא יכולה על מיקרוסופט במערכות הפעלה.

וסוני היא חברה שמייצרת חומרה כבר עשרות רבות של שנים ובכל זאת אתה מתכוון לרכוש מוצר חומרה של מייקרוסופט :D. גם אם שתיהן פונות לקבלני משנה עדיין יש הבדל בין יצרן חומרה שמנהל עסק ומפתח בעצמו חלק מהחומרה לבין יצרן תוכנה שלא יודע דבר ובגלל זה אנחנו מקבלים קונסולות שמסוגלות לעבוד גם כמחמם בחורף או כאורגן אורות אחרי שנה :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 מאי 2013, 08:02

חנך את הכלבה שלך, או שפשוט תשמור על המוצרים שלך טוב יותר...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מאי 2013, 08:08

ניסיתי לצפות ביוטיוב בסירטון של אדם ססלר על הנושא

סרטון זה כולל תוכן מ-APM Music, EA ומ-Activision Publishing, Inc., שאחד או יותר מהם חסמו אותו בשל זכויות יוצרים.

http://www.youtube.com/watch?annotation ... 7YfN7WAhWs

כניראה לא אוהבים את הסירטון שלו בימיוחד

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מאי 2013, 08:54

יטלר שונא את הXBOX ONE

http://www.youtube.com/watch?v=RsXKPLR50sI

זה היה מהר

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2013, 09:23

Nigga כתב:FACT SHEET:

- Forced online activation for all games
- Complex used games system that is anti consumer
- Charged fee for playing used games on non linked profile
- Console that needs to be connected to internet every 24 hours to play games
- Very few games shown at the event
- Massive emphasis on TV, services and non game related stuff
- Rumoured (relatively weak) hardware confirmed
- DDR3 confirmed instead of GDDR5
- Only 5GB of the 8GB ram available for games (a whopping 3GB reserved for the OS)
- No self publishing for games
- Epic PR disaster with conflicting reports from Microsoft and it's heads
- Xbox support on twitter going AWOL
- Microsoft's failed attempts to correct PR with contradicting FAQ's, vague responses, misinformation, lies etc
- Live TV available in US only at launch, requires separate device
- Lots of announced services are for US only
- Kinect needed to be plugged in for Xbox One to function
- Over emphasis on Kinect
- Always watching and on Kinect is a tad creepy
- Xbox One having non-replaceable Hard Drive's
- COD Ghosts not looking that great (and the only game that had actual direct gameplay shown)
- Xbox One not being backwards compatible with the 360
- Console quite large whilst still also using quite a large external power brick
- No headset included
- Xbox One being called Xbox One

מזעזע.

שימוש מאוד ליברלי במילה "FACT".

בנוגע לזה שמייקרוסופט "לא מתחרה בסוני ונינטנדו", אני חושב ששכחת פרט קטנטן - E3 בעוד שבועיים. מייקרוסופט הבהירו בצורה יפה שהם רוצים להראות את המכשיר עצמו אתמול ואת המשחקים בעוד שבועיים, בתערוכת המשחקים הגדולה בעולם. זה היה צפוי ולכן זו ביקורת מאוד משונה.
בעצם, מרגיש שהם פשוט שמו בצד את כל מה שהם לא רצו לדבר עליו בE3 ואז נזכה למסיבת עיתונאים מצוינת, שמלאה אך ורק במשחקים.
יכול להיות שבE3 נגלה שהם לא מספקים את המשחקים שאנחנו רוצים, אבל בשביל לדעת את זה, נצטרך לחכות ולראות.

מייקרוסופט כבר הכחישו את הקטע של להיות מחובר כל 24 שעות:
"There have been reports of a specific time period — those were discussions of potential scenarios, but we have not confirmed any details today, nor will we be,"
העמימות עדין שם, אבל ברור שמה שאנחנו יודעים רחוק מלהיות עובדה.

נחכה לעוד פרטים, כי דבר אחד נכון - מייקרוסופט עשו עבודה מחורבנת בלמסור מידע ברור וקונקרטי על הדרך שבה הקונסולה פועלת.

דודי, אם הכלבה שלך קופצת על הטלויזיה שלך ותולשת ממנה את הקינקט, אז הבעיה היא ממש לא בצורך שהקינקט תהייה מחוברת.
זו תלונה קטנונית לחלוטין. אתה יכול להתלונן באותה המידה על זה שהכלבה שלך אוכלת לך את המכשיר עצמו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 מאי 2013, 09:38

Death_119 כתב:לא ראיתי את ההצגה אז אתה מוזמן לתקן. אם הם ידחפו את הקונספט של Steam לאקסבוקס החדש מה טוב. כלומר - אני אוכל להכנס לכל מיני חנויות שונות ברחבי האינטרנט, לרכוש Key בעשירית המחיר של המחיר הרישמי בחנויות ולהכניס אותו לקונסולה החדשה ולהוריד את המשחק. במידה ולא, כל שטענת לא שווה. אם הם יכבלו אותנו למחיר אחד שיתחיל ב-60 דולר בצאת המשחק, יקבל הורדה אחת ל-40 דולר אחרי שנה ול-20 דולר אחרי שנתיים זה עדיין לא מספיק טוב. אם הכלכלה תהיה זהה לכלכלת Steam כלומר - שאת XCOM החדש קניתי ב-40$ שבוע לאחר צאתו, ואחרי חודשיים היה כבר אפשר למצוא אותו ב-15$ מצויין. בסוף יד שנייה זו דרך לקנות משחק במצב טוב ב-15 דולר או 40 דולר או 20 דולר בGamestop כאשר הוא נמכר במקביל בחנות ב-60 דולר (שליש מהמשחקים שלי בכל דור הגיעו בצורה כזאת). לא ממש מעניין אותי לתת לחברים שלי משחקים שגם ככה הם לא מחזירים. אבל כן מעניין את כולנו לשלם פחות.

ולגבי לא זוכר מי שטען את השטות עם הMust של Kinect כמחייבת כפרט שולי. אני מקווה שיעמוד במילתו ונראה אותו משווה את הדרישה ורוכש ארבעה מכשירי קינקט כי הרי לרוב השחקנים יש ארבעה שלטים. לשם דוגמא לפני שבועיים הכלבה שלי טעמה את אחד השלטים והחריבה אותו, לא נורא, יש לי עוד שלושה כדי שאוכל להמשיך לשחק. ואפילו תיאורטית את האפשרות לרכוש שלט צד ג' בעשירית המחיר עד שאקבל במחיר סביר את המשלוח עם השלט המקורי. האם בקינקט אני אוכל פשוט לגשת למזנון ולהוציא את הקינקט השני שלי ולחבר מיידית כדי להמשיך לשחק (מה לעשות שהכלבה שלי רעבתנית) או לחילופין לרכוש אחד צד ג' כדי לחסוך עלות עד שאמצא את המקורי במחיר המתאים או אחכה לשילוח. אני עדיין אנחש שיותר סביר שאחזיק ארבעה שלטים וקינקט אחד. אז באמת שאני לא מבין את החובה מעבר לדרך נוספת לפגיעה פוטנציאלית בכיס ואפשרות להוריד מכשירי קינקט שיעלו לבטח יותר מ-50 דולר מהמדף.

וסוני היא חברה שמייצרת חומרה כבר עשרות רבות של שנים ובכל זאת אתה מתכוון לרכוש מוצר חומרה של מייקרוסופט :D. גם אם שתיהן פונות לקבלני משנה עדיין יש הבדל בין יצרן חומרה שמנהל עסק ומפתח בעצמו חלק מהחומרה לבין יצרן תוכנה שלא יודע דבר ובגלל זה אנחנו מקבלים קונסולות שמסוגלות לעבוד גם כמחמם בחורף או כאורגן אורות אחרי שנה :D.

לא הבנתי את הטיעון של הכלבה. השלט מונח על הספא או השולחן - וגם כל הזמן נייד. ברור שהוא יותר מועד לפורענות. (וגם הוא - אם יש לך רק אחד - ברור שלא תוכל לשחק, ולא לכל קונה יש יותר משלט אחד)
הקינקט מונח על הטלווזה בצד. אם הכלבה שלך, או סתם אנשים יעיפו וישברו את זה, הטענה שלך שקולה לזה שהם יעיפו את הקונסולה עצמה. גם אז תתלונן שאין קונסולה חלופית בתוך הקופסה?
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מאי 2013, 09:47

בנוגע לזה שמייקרוסופט "לא מתחרה בסוני ונינטנדו", אני חושב ששכחת פרט קטנטן - E3 בעוד שבועיים. מייקרוסופט הבהירו בצורה יפה שהם רוצים להראות את המכשיר עצמו אתמול ואת המשחקים בעוד שבועיים, בתערוכת המשחקים הגדולה בעולם. זה היה צפוי ולכן זו ביקורת מאוד משונה.
בעצם, מרגיש שהם פשוט שמו בצד את כל מה שהם לא רצו לדבר עליו בE3 ואז נזכה למסיבת עיתונאים מצוינת, שמלאה אך ורק במשחקים.
יכול להיות שבE3 נגלה שהם לא מספקים את המשחקים שאנחנו רוצים, אבל בשביל לדעת את זה, נצטרך לחכות ולראות.

אני חושב שאתה תמים
מתי פעם אחרונה היה לMS תצוגה נורמלית לגימרים קור בE3 ?

נכון לקונסולה יצאו הרבה מישחקי קור ,תמיכה מצוינת מצד שלישי
אבל התצוגות בשנים האחרונות היו גרועות מאוד לגימרים

אני מצפה לשני דברים ,אחד הרבה זבל על שרותי הטלוויזיה והסרטים
הרבה זבל על הקינקט החדש

פה ושם כמה מישחקי קור אבל לא מספיק ,ותצוגה חלשה בסך הכל

בכל זאת למרות התצוגה החלשה שאני צופה ,לפחות בשנה הראשונה לXBOX ONE יצאו הרבה מאוד מישחקי קור
אחרי זה חברות צד שלישי יראו מכירות ועלות פיתוח ,ויחליטו מה לעשות
בלי קשר לE3

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 מאי 2013, 09:55

מייקרוסופט כבר הכחישו את הקטע של להיות מחובר כל 24 שעות:
"There have been reports of a specific time period — those were discussions of potential scenarios, but we have not confirmed any details today, nor will we be,"
העמימות עדין שם, אבל ברור שמה שאנחנו יודעים רחוק מלהיות עובדה.

זה לא הכחשה. זה 'אין תגובה' כי לא נוח להם לדבר על זה עכשיו. פיל האריסון הוא האחד האנשים הבכירים ב XBOX. הוא לא סתם אמר את זה. התגובה של מיקרוסופט היא פשוט 'לא אמרנו כלום לגבי זה'. התגובה הזו לא פוסלת שתצטרך להיות מחובר אפילו יותר מפעם ביום.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מאי 2013, 10:10

יש להם בעיה ענקית בלתת מסר ברור ללקוחות פוטנציאלים \חנויות\ורשתות

זה יותר גרוע מנינטנדו כרגע

הם צריכים להיות ברורים לטוב או לרע ,בעולם שהרבה מהצרכנים הפוטנציאלים שלהם ברשת ,ומקבלים הפצצות של מידע לא אחיד
מהבכירים בMS עצמם

ועם נחזור רגע לתצוגות בתחום,לא רק הקימת אלה בכללי
לא הגיע הזמן שחברות כמו MS \סוני\נינטנדו ישכרו אנשי מיקצוע לזה ?

הנינטנדו דירקט נוראי ,גם שיש בו הכרזות מאוד טובות ,לאוטה הוא מאוד גרוע כמנחה ,לפחות לקהל המערבי
אבל גם בסוני וMS ,רובם פשוט גרועים ,וכל החשיפות האלו גרועות

יש אנשי מיקצוע לזה ,גם בתחום התכנון של מה להציג ,איך ,וכמה זמן להקדיש לזה
וגם בתחום "הפנים והמיקרופון" ,יש אנשי מיקצוע שיודעים איך "לעבוד עם קהל" ,ואיך להציג מוצר

הרבה מההיפ של הXBOX ONE נישפח לאסלה עם התצוגה הזאת ,בלי קשר ליתרונות וחסרונות

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 מאי 2013, 10:13

הטריילר של המנוע החדש של EA למשחקי הספורט גם הוא היה ברובו CGI.

http://www.polygon.com/2013/5/21/435388 ... red-assets

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2013, 10:16

DrKeo כתב:Cross game chat אפשר לעשות גם על מחשבון, המגבלה היא תכנון מראש של מערכת ההפעלה. סוני עבדה שנים על המערכת הפעלה של הפס4, מיקרוסופט עבדה על המערכת הפעלה של הone שנים. תוסיף על גבי זה שמיקרוסופט היא חברה של מערכות הפעלה וסוני לא וקבלת משהו שיהיה לסוני מאוד קשה לסגור עליו את הפער. האמת שיש לפס4 גם מגבלת חומרה, אין לה hdmi in אז היא לא תוכל לעשות מה שמיקרוסופט עושה עם טלביזיה. אני לא חושב שסוני הולכת לכתוב מערכת הפעלה חדשה לפס4 בשנתיים הקרובות כדי לאפשר יכולות של הone במערכת שלה. יהיו דברים שהיא תעתיק אבל כמו בדור האחרון, סוני לא יכולה על מיקרוסופט במערכות הפעלה.

בנושא יד 2, אומרים שכן יהיה אז מה הבעיה? ושוק היד שניה שאתה מדבר עלי הוא קטנטן, השוק יד שניה האמיתי שמליונים משתמשים בו זה היד שניה של גיימסטופ והקונים של אותם משחקים חוסכים 5$ על כל משחק כך שהיחידים שמפסידים הם אלה שמוכרים יד שניה בחזרה לגיימסטופ שגם עליהם עובדים בעיניים במחירים הבזויים של גיימסטופ. וחוץ מזה אומרים שכן יהיה יד שניה אז מה הבעיה?

לא הבנתי,אתה טוען שסוני חסרת יכולת לתכנת במשך כל הזמן הזה ל OS שלה פיצ׳ר סופר נחשק שהיה מכפיל לה את מנויי הפלוס כמו Cross game chat ושלא מדובר פשוט במגבלה חומרתית בגלל הצורה שהפס3 תוכנת?
הרי ברור לך שזה לא נכון,במשך השנים מערכת ההפעלה של הפס3 עברה שינויים רבים אבל רק את העניין הזה לא היה אפשרי להוסיף.
בקשר ליד2 מה זאת אומרת השוק קיים? אתה מתכוון לאיזו הבטחה מעורפלת מצד מיקרוסופט (כמו כל התשובות המוזרות והלא ברורות שהם נותנים לעיתונאים לגבי הסוגיות הבוערות שדיברו עליהם בשמועות ורואים עכשיו שהיה להם וואחד ביסוס בדיעבד) לגבי מנגנון יד2 שירימו?
אתה יודע בכלל איך זה יעבוד? מה יהיו ההגבלות של זה? מייק לוקחת לחבר שלך מחיר של משחק מלא על הפעלת המשחק שלך אצלו אז פה אתה חושב שזה הולך להיות כל כך חופשי?
וכמה מייק תקח על כל מכירה?
בקיצור אני מתקשה להאמין שהמערכת בחסות מייק באמת תחליף את החופש שיש לצרכן היום בנוגע לעותקים המשומשים שלו,אני לא סומך על תאגיד בסדר הגודל הזה שיפתיע אותי עם מערכת גמישה ופרו צרכנית, אני מעדיף לדבוק בתסריט הריאלי.
כמו שאנשים אמרו פה,דפקתם את כל ההגבלות בסגנון סטים? תמכרו במחירים של סטים והרוב יקבלו זאת בשמחה,אל תתנו הגבלות וגם תמשיכו למכור לי במחירים המזעזעים שבדור הזה זה ותוציאו אותי קירח מכל הכיוונים.

swym כתב:[quote="]
ועכשיו אנשים גם לא מאמינים שמה שרמדי הציגו לא היה CGI. אם אנשים מצליחים להתבלבל בין מנוע של משחק לCGI - זה כבר מעיד על קפיצה עצומה.
[/quote][/quote]

אתה עדיין בקטע המוזר הזה?
לא ראיתי אף אחד בכלל מעלה את השאלה הזו,זאת אומרת לכולם ברור שזה Cgi,אולי לא מהמרשימים ביותר אבל זה בולט במיוחד כשיש שוטים של ingame בהמשך הטריילר שנראים יותר מדור אחורה,קראתי עוד תיאורים ותגובות על המשחק ולא נתקלתי בהשערה דומה לשלך.
יורוגיימר סיקרו את המשחק וכתבו בלאקוניות בתיאור שהטריילר עובר לקטע cgi עם גשר שנהרס וכו׳ הם אפילו לא העלו את השאלה או תהו בדבר,זה היה ברור להם ובערך לכולם.הנה אפילו רמדי שחררה תמונות מהמשחק אתמול ונחש מה הן? כן בדיוק החיתוכים המהירים שנראו מתוך המנוע,משום מה תמונות מהסרטון מהגשר שלטענך היו בזמן אמת לא נמצאות בצרור שהם שיחררו,אולי כי רצו באמת להציג את המשחק ולא ראו בזה טעם כמו שאין שם תמונות מהלייב אקשן,ולא אני לא עיוור כמו שחשבתי,הן לא מדגדגות את האיכות של הגשר:
תמונה
תמונה
תמונה
אם זה נראה לך מדגדג cgi אז אין לי כבר מה לאמר,לדעתי זה נראה בינוני ביחס לדור הבא,כמו משחק דור קודם משופץ קלות,במיוחד בהתחשב בפרטים שאומרים לנו שמדובר במשחק בסגנון דייויד קייג׳ שזה עושה את הגראפיקה בינונית אפילו יותר.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 22 מאי 2013, 10:38, נערך פעם 1 בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מאי 2013, 10:31

כמו שאנשים אמרו פה,דפקתם את כל ההגבלות בסגנון סטים? תמכרו במחירים של סטים והרוב יקבלו זאת בשמחה,אל תתנו הגבלות וגם תמשיכו למכור לי במחירים המזעזעים שבדור הזה זה ותוציאו אותי קירח מכל הכיוונים.

הרבה יותר גרוע עם המישחקים מוצמדים גם לחומרה וגם לתוכנה
בסטים אתה בקלות יכול למכור את כל החשבון שלך (למרות שזה אולי בתחום האפור )
אתה גם יכול לתת את הקוד לחבר שלך ,לכבות את סטים עצלך
לתת לו להתקין מישחק כזה או אחר עד שאתה מגיע ,ליטעון את השמירות מהענן או DOK

ושאתה חוזר הביתה ,אין שום בעיה להפעיל את הסטים עצלך ,הסטים לא נימחק רק כי שיחקתה במחשב אחר
לרוב המישחקים בסטים גם אין הגבלות DRM למספר התקנות

מישהו חושב שזה יהיה כזה קל ב360 ? ,מישהו חושב שהמחירים יהיו קרובים לסטים ?
שתיהיה הוזלה על קנית 4 עותקים ?
שזה יהיה כזה נוח לסמן מישחק שאתה רוצה אבל לא במחיר הקים ,ומסמנים לך שהוא מוזל או במיבצע ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2013, 10:35

bling כתב:לא הבנתי,אתה טוען שסוני חסרת יכולת לתכנת במשך כל הזמן הזה ל OS שלה פיצ׳ר סופר נחשק שהיה מכפיל לה את מנויי הפלוס כמו Cross game chat ושלא מדובר פשוט במגבלה חומרתית בגלל הצורה שהפס3 תוכנת?
הרי ברור לך שזה לא נכון,במשך השנים מערכת ההפעלה של הפס3 עברה שינויים רבים אבל רק את העניין הזה לא היה אפשרי להוסיף.
בקשר ליד2 מה זאת אומרת השוק קיים? אתה מתכוון לאיזו הבטחה מעורפלת מצד מיקרוסופט (כמו כל התשובות המוזרות והלא ברורות שהם נותנים לעיתונאים לגבי הסוגיות הבוערות שדיברו עליהם בשמועות ורואים עכשיו שהיה להם וואחד ביסוס בדיעבד) לגבי מנגנון יד2 שירימו?
אתה יודע בכלל איך זה יעבוד? מה יהיו ההגבלות של זה? מייק לוקחת לחבר שלך מחיר של משחק מלא על הפעלת המשחק שלך אצלו אז פה אתה חושב שזה הולך להיות כל כך חופשי?
וכמה מייק תקח על כל מכירה?
בקיצור אני מתקשה להאמין שהמערכת בחסות מייק באמת תחליף את החופש שיש לצרכן היום בנוגע לעותקים המשומשים שלו,אני לא סומך על תאגיד בסדר הגודל הזה שיפתיע אותי עם מערכת גמישה ופרו צרכנית, אני מעדיף לדבוק בתסריט הריאלי.

אני לא אומר שסוני לא רצתה, אני אומר שהמערכת הפעלה שלהם נכתבה בדרך כזו שכנראה לא אפשרה הוספה של CGC והם לא הולכים לכתוב מחדש את המערכת הפעלה מהבסיס בשביל שכן יהיה CGC. בדיוק ככה יהיה עם הפס4, הם לא הולכים עכשיו לכתוב מחדש את המערכת הפעלה שתתמוך בדברים שהONE תומכת. אני בטוח שחלקם הם יעתיקו די בקלות אבל הם לא הולכים להעתיק בדיוק את הONE, ביחוד לא להתחיל לכתוב שכבה שלמה לאפליקציות שירוצו במקביל למשחקים וכו'.

בנושא היד שניה, כמו שכבר אמרתי מדובר בסטים משופר אז הבכי לא מובן לי. מה יהיה בשוק הCD KEY באינטרנט לא ברור אבל אני בטוח שנוכל לפחות לקנות בכל מני אמזון וכדומה CD KEY בדיוק כמו שאנחנו קונים לPC היום ומאקטבים בסטים.

דין, אתה אחד הטרולים מה אני אגיד לך. ה"עובדה" כרגע היא שיש למיקרוסופט קונסולה קצת יותר חלשה מהפס4 עם יכולות מדיה ומערכת הפעלה הרבה יותר מתקדמות וזהו כרגע, כל השאר זאת בכיינות הסטרית של ילדים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים