דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: דיון חשיפת האקסבוקס החדש

הודעהעל ידי Golan » 22 מאי 2013, 23:18

Fanta כתב:אם HBO וESPN זה כלום בשבילך, אז שמע, אני לא בטוח שאתה בכוכב הנכון

אוקיי, לא ידעתי שיש ערוצים כאלה. מה עוד יש? עכשיו זה כבר נשמע מעניין יותר.

אבל עדיין, אני חושב שהם היו צריכים להתרכז בעיקר במשחקים.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 22 מאי 2013, 23:20

GolanBerlin כתב:
אוקיי, לא ידעתי שיש ערוצים כאלה. מה עוד יש? עכשיו זה כבר נשמע מעניין יותר.

אבל עדיין, אני חושב שהם היו צריכים להתרכז בעיקר במשחקים.

הם מתחרים באפל וגוגל... הם מחפשים לתת יותר, הם לא יכולים להתרכז רק במשחקים
הם חייבים לשלוט על כל הסלון והחלק החשוב היום בסלון זה הטלוזיה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2013, 23:36

GolanBerlin כתב:
זה פיצ'ר נחמד, אבל לא קריטי. לא הייתי סובל בלעדי זה. חוץ מזה, איזה ערוצים כבר יש בזה? כמעט כלום.

איזה ערוצים? כל הערוצים שיש לך בממיר של YES, בתוספת של סדרות שככל הנראה מייקרוסופט דואגת להפיק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2013, 23:42

1) DRM של 24 שעות זאת סתם שטות, לא ברור לי למה אנשים מתנפחים מזה. לא משנה כמה אינטרנט שלך רעוע, אין מצב שתהיה מנותק 24 אלה אם כן ממש יש לך בעיה שהלך לך האינטרנט והספקית שלך לא מטפלת בך. אם משהו כאן בפורום ירגיש בעיה בגלל ה24 שעות האלה אז אני צנצנת. אנחנו חיים ב2013 למען השם, הקונסולה הזאת תתקיים גם ב2018. למה אנחנו מתעסקים במשהו שולי כמו יכולת להתחבר לאינטרנט פעם ב24 שעות? כלומר באמת.
2) יד שניה, כמעט כולה עוברת דרך חנויות סטייל גיימסטופ בעולם המערבי. היה שניה מהסוג הזה נשאר, הוא עדין קיים. השוק הקטנטן של היד שניה בEBAY וכדומה אולי יתקיים ואולי לא (מיקרוסופט לא פרטו עדין אבל נראה שתהיה דרך לעשות גם את זה), משהו פה באמת משתמש בזה בשביל לבכות על זה? כלומר באמת, אולי גם תבכו כשיבטלו את ערוץ ויווה כי יש לכם ערוץ אחד פחות בכבלים למרות שבחיים לא צפיתם בו? כולנו רגילים לאי יכולת למכור יד שניה, קוראים לזה סטים. המצב של הONE הרבה יותר טוב מסטים בנושא הזה אז לא ברור לי בכלל הבכי. למען השם אתם קונים משחקי ארקייד ו-PSN כבר 8 שנים ולא ראיתי מילה אחת על להחליף את המשחקים האלה או חבילות DLC או אפילו משחקים מלאים לגמרי שמורידים מXBL ומPSN. פתאום לכולם אכפת?
3) אני חושב שלמרות שלדעתי ההפרש כוח דומה מאוד לקיוב מול פס2, הפס4 תזכה להפרש גרפי אפילו גדול יותר מהONE רק בגלל שהיא עובדת בשיטה של שיתוף טכנולוגיה ומנועים בין כמה וכמה חברות פנימיום שיודעות טוב מאוד מה הן עושות בתחום (פליפוני, גרילה, סנטה מוניטקה ונוטי דוג למשל). השיטה שלה הבטיחה לה שכל חברה מעפנה כמו סאקרפאנצ' שלא יודעת כלום על לבנות מנועים ולעשות טכנולוגיה מרשימה, לעשות משחק שנראה נהדר. מיקרוסופט לא עובדת ככה ואפילו אם היו לקונסולות האלה בול אותה חומרה כנראה שסוני הייתה מצליחה לסחוט אותה קצת יותר. העובדה שהפס4 אפילו יותר חזקה מהONE אומר שבמשחקי צד א' נראה הפרש אפילו יותר גדול ממה שאנחנו רגילים בין הפס4 והONE.
4) למי שמצפה לעניין הטלביזיה בלי תמיכה של הוט או יס בONE צפוי קצת להתאכזב. כל מה שיש בONE זה HDMI IN, כלומר היא מקבלת את הוידאו והאודיו של הממיר אבל איך היא שולטת עליו? איך הONE גורמת לממיר להעביר ערוץ? אין לי מושג, או שיש איזה תוסף או שיש דרישה לדגמים מאוד ספציפים של ממירים שיש להם פרוטוקול תקשורת מסויים (אולי WIFI, אולי בלותות'). כלומר אני חושב שכשאין תמיכה כמו שכנראה יקרה בארץ, הפיצ'ר טלביזיה היחיד שיהיה לנו זה לצפות בה דרך הONE אבל כל פעולה שנרצה לעשות על הערוצים כמו להעביר ערוץ וכדומה ידרוש שימוש בשלט הרגיל שאנחנו משתמשים בו עד היום. זה לא סותר שפיצ'רים מגניבים כמו לפתוח ריבוע עם המשחק של ריאל מדריד למעלה מימין בזמן שאני משחק פיפ"א או מעבר מידי בין שידורי טלביזיה לכל חלק אחר במערכת הפעלה
5) מי שמשווה אפילו קמצוץ מההצגה של הWIIU לזאת של הONE עושה מעצמו בדיחה. לא רק שכבר ההצגה שהייתה עד עכשיו לONE טובה משל הWIIU בהפרש ענק כשהציגו מערכת הפעלה מטורפת, שני בלעדיים וחשפו חמישה משחקי צד ג' בפעם הראשונה (ושלא נדבר על זה שנינטנדו צריכה להוכיח תמיכת צד ג', אצל מיקרוסופט אנחנו כבר יוצאים בהנחה שכולם שם מראש) והדבר הכי חשוב לזכור הוא שE3 הוא עוד פחות משלושה שבועות. שלושה שבועות למען השם. מיקרוסופט והשמועות אמרו בדיוק שני דברים, הצגה של הקונסולה החדשה באירוע, חשיפה של המשחקים בE3. מיקרוסופט דברו על 15 בלעדיים (ראינו כבר 2) בשנה הראשונה, אתם חושבים שעד סוף E3 לא נראה את רובם? כן, כנראה שחמישה מהם זה משחקי כושר / קינקט שלא יעניינו אותנו (אני בטוח שDANCE CENTRAL 4 הוא אחד מהם), שחמישה מהם אלה משחקי XBLA (למרות שאני יודע שכמה פה כולל אותי יתרגשו בSHADOW COMPLEX 2 או GEOMETRY WARS 3 יותר מכל משחק ריטייל) אבל אני בטוח שיש כמה וכמה משחקי AAA גדולים שבטח אחד מהם של אפיק בצינור לE3. כמה בלעדיים AAA מיקרוסופט צריכה להראות בשביל תצוגה מוצלחת? 4? אני בטוח שנראה לפחות משהו כזה בE3.
6) רונן, נושא התרומה של הכוח לגיימפליי כבר נראת לפחות מעדויות של מפתחי WATCH DOGS למשל שאמרו שגרסת הדור הבא תהנה מיותר הולכי רגל ו-AI טוב יותר לכל הדמויות שיתנהגו בצורה ראליסטית יותר. את הדוגמאות על המים שהבאתי לפני שבוע בערך באחד הת'רדים פה אי אפשר לעשות בדור הקודם, דברתי ארוכות על זה שעד עכשיו כל מה שמים יכלו לעשות זה לעלות ולרדת כמו איזה מעלית ושם נגמרו היכולות של מה שאפשר לעשות אותם. אבל עזוב אותך מזה, תאר לך GTA שכל העיר הריסה סטייל מה שהולך ברד פאקשן גרילה או קראקדאון או אינפמס (אני לא יודע אם הדור הקרוב יהיה מספיק חזק לזה אבל אולי זה שאחריו), זה חדשני כי מעולם לא שחקת במשהו כזה וזה גיימפליי חדש ואדיר שלא יכלת להנות ממנו לפני. זאת הסיבה, מעבר לגרפיקה וזה שהגיימפליי ירגיש הרבה יותר טוב, לכך שדורות חדשים מקדמים את איכות ורמת המשחקים. כמו שאמרתי הרבה פעמים לפני, כל משחק שאפשר לעשות על קונסולה קונסולה ישנה יותר אפשר לעשות על קונסולה מתקדמת יותר, לא כל משחק שאפשר לעשות על קונסולה מתקדמת אפשר לעשות על קונסולה ישנה. בכל מקרה מדובר בויכוח ישן שכבר את כל הדוגמאות והעניינים בו הבאתי כמה וכמה פעמים בעבר.
7) אנשים פה מתבלבלים, מיקרוסופט לא מספקת לך ערוצים אלה אתה פשוט מחבר את הממיר כבלים שלך לONE וכל התוכן עובר דרכה. אתה מקבל את הערוצים הרגילים שלך + אקסטרה תוכן SMART GLASS בערוצים מסויימים (למשל ESPN) + אקסטרה תוכן שמיקרוסופט מביאה לבד כמו הVOD שלהם או הסדרה של היילו.
We're just normal men. We're just innocent men

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 23 מאי 2013, 00:01

מחר (ה-23 לחודש) EA הולכים להכריז על ה- Need For Speed הבא שלה. הם מתכוונים להראות גיימפליי ראשון ב- E3 על ה- XBOX ONE אבל מחר לפי הדיווחים ייצא הטריילר.
לא מבין, E3 זה כולה עוד שבועיים.. מעניין אם זה בגלל שהחברות לא יכולות להתאפק או בגלל ש E3 השנה הולך להיות כ"כ מפוצץ שלא יהיה זמן להראות את הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 מאי 2013, 00:14

DrKeo כתב:1) DRM של 24 שעות זאת סתם שטות, לא ברור לי למה אנשים מתנפחים מזה. לא משנה כמה אינטרנט שלך רעוע, אין מצב שתהיה מנותק 24 אלה אם כן ממש יש לך בעיה שהלך לך האינטרנט והספקית שלך לא מטפלת בך. אם משהו כאן בפורום ירגיש בעיה בגלל ה24 שעות האלה אז אני צנצנת. אנחנו חיים ב2013 למען השם, הקונסולה הזאת תתקיים גם ב2018. למה אנחנו מתעסקים במשהו שולי כמו יכולת להתחבר לאינטרנט פעם ב24 שעות? כלומר באמת.
2) יד שניה, כמעט כולה עוברת דרך חנויות סטייל גיימסטופ בעולם המערבי. היה שניה מהסוג הזה נשאר, הוא עדין קיים. השוק הקטנטן של היד שניה בEBAY וכדומה אולי יתקיים ואולי לא (מיקרוסופט לא פרטו עדין אבל נראה שתהיה דרך לעשות גם את זה), משהו פה באמת משתמש בזה בשביל לבכות על זה? כלומר באמת, אולי גם תבכו כשיבטלו את ערוץ ויווה כי יש לכם ערוץ אחד פחות בכבלים למרות שבחיים לא צפיתם בו? כולנו רגילים לאי יכולת למכור יד שניה, קוראים לזה סטים. המצב של הONE הרבה יותר טוב מסטים בנושא הזה אז לא ברור לי בכלל הבכי. למען השם אתם קונים משחקי ארקייד ו-PSN כבר 8 שנים ולא ראיתי מילה אחת על להחליף את המשחקים האלה או חבילות DLC או אפילו משחקים מלאים לגמרי שמורידים מXBL ומPSN. פתאום לכולם אכפת?
3) אני חושב שלמרות שלדעתי ההפרש כוח דומה מאוד לקיוב מול פס2, הפס4 תזכה להפרש גרפי אפילו גדול יותר מהONE רק בגלל שהיא עובדת בשיטה של שיתוף טכנולוגיה ומנועים בין כמה וכמה חברות פנימיום שיודעות טוב מאוד מה הן עושות בתחום (פליפוני, גרילה, סנטה מוניטקה ונוטי דוג למשל). השיטה שלה הבטיחה לה שכל חברה מעפנה כמו סאקרפאנצ' שלא יודעת כלום על לבנות מנועים ולעשות טכנולוגיה מרשימה, לעשות משחק שנראה נהדר. מיקרוסופט לא עובדת ככה ואפילו אם היו לקונסולות האלה בול אותה חומרה כנראה שסוני הייתה מצליחה לסחוט אותה קצת יותר. העובדה שהפס4 אפילו יותר חזקה מהONE אומר שבמשחקי צד א' נראה הפרש אפילו יותר גדול ממה שאנחנו רגילים בין הפס4 והONE.
4) למי שמצפה לעניין הטלביזיה בלי תמיכה של הוט או יס בONE צפוי קצת להתאכזב. כל מה שיש בONE זה HDMI IN, כלומר היא מקבלת את הוידאו והאודיו של הממיר אבל איך היא שולטת עליו? איך הONE גורמת לממיר להעביר ערוץ? אין לי מושג, או שיש איזה תוסף או שיש דרישה לדגמים מאוד ספציפים של ממירים שיש להם פרוטוקול תקשורת מסויים (אולי WIFI, אולי בלותות'). כלומר אני חושב שכשאין תמיכה כמו שכנראה יקרה בארץ, הפיצ'ר טלביזיה היחיד שיהיה לנו זה לצפות בה דרך הONE אבל כל פעולה שנרצה לעשות על הערוצים כמו להעביר ערוץ וכדומה ידרוש שימוש בשלט הרגיל שאנחנו משתמשים בו עד היום. זה לא סותר שפיצ'רים מגניבים כמו לפתוח ריבוע עם המשחק של ריאל מדריד למעלה מימין בזמן שאני משחק פיפ"א או מעבר מידי בין שידורי טלביזיה לכל חלק אחר במערכת הפעלה
5) מי שמשווה אפילו קמצוץ מההצגה של הWIIU לזאת של הONE עושה מעצמו בדיחה. לא רק שכבר ההצגה שהייתה עד עכשיו לONE טובה משל הWIIU בהפרש ענק כשהציגו מערכת הפעלה מטורפת, שני בלעדיים וחשפו חמישה משחקי צד ג' בפעם הראשונה (ושלא נדבר על זה שנינטנדו צריכה להוכיח תמיכת צד ג', אצל מיקרוסופט אנחנו כבר יוצאים בהנחה שכולם שם מראש) והדבר הכי חשוב לזכור הוא שE3 הוא עוד פחות משלושה שבועות. שלושה שבועות למען השם. מיקרוסופט והשמועות אמרו בדיוק שני דברים, הצגה של הקונסולה החדשה באירוע, חשיפה של המשחקים בE3. מיקרוסופט דברו על 15 בלעדיים (ראינו כבר 2) בשנה הראשונה, אתם חושבים שעד סוף E3 לא נראה את רובם? כן, כנראה שחמישה מהם זה משחקי כושר / קינקט שלא יעניינו אותנו (אני בטוח שDANCE CENTRAL 4 הוא אחד מהם), שחמישה מהם אלה משחקי XBLA (למרות שאני יודע שכמה פה כולל אותי יתרגשו בSHADOW COMPLEX 2 או GEOMETRY WARS 3 יותר מכל משחק ריטייל) אבל אני בטוח שיש כמה וכמה משחקי AAA גדולים שבטח אחד מהם של אפיק בצינור לE3. כמה בלעדיים AAA מיקרוסופט צריכה להראות בשביל תצוגה מוצלחת? 4? אני בטוח שנראה לפחות משהו כזה בE3.
6) רונן, נושא התרומה של הכוח לגיימפליי כבר נראת לפחות מעדויות של מפתחי WATCH DOGS למשל שאמרו שגרסת הדור הבא תהנה מיותר הולכי רגל ו-AI טוב יותר לכל הדמויות שיתנהגו בצורה ראליסטית יותר. את הדוגמאות על המים שהבאתי לפני שבוע בערך באחד הת'רדים פה אי אפשר לעשות בדור הקודם, דברתי ארוכות על זה שעד עכשיו כל מה שמים יכלו לעשות זה לעלות ולרדת כמו איזה מעלית ושם נגמרו היכולות של מה שאפשר לעשות אותם. אבל עזוב אותך מזה, תאר לך GTA שכל העיר הריסה סטייל מה שהולך ברד פאקשן גרילה או קראקדאון או אינפמס (אני לא יודע אם הדור הקרוב יהיה מספיק חזק לזה אבל אולי זה שאחריו), זה חדשני כי מעולם לא שחקת במשהו כזה וזה גיימפליי חדש ואדיר שלא יכלת להנות ממנו לפני. זאת הסיבה, מעבר לגרפיקה וזה שהגיימפליי ירגיש הרבה יותר טוב, לכך שדורות חדשים מקדמים את איכות ורמת המשחקים. כמו שאמרתי הרבה פעמים לפני, כל משחק שאפשר לעשות על קונסולה קונסולה ישנה יותר אפשר לעשות על קונסולה מתקדמת יותר, לא כל משחק שאפשר לעשות על קונסולה מתקדמת אפשר לעשות על קונסולה ישנה. בכל מקרה מדובר בויכוח ישן שכבר את כל הדוגמאות והעניינים בו הבאתי כמה וכמה פעמים בעבר.
7) אנשים פה מתבלבלים, מיקרוסופט לא מספקת לך ערוצים אלה אתה פשוט מחבר את הממיר כבלים שלך לONE וכל התוכן עובר דרכה. אתה מקבל את הערוצים הרגילים שלך + אקסטרה תוכן SMART GLASS בערוצים מסויימים (למשל ESPN) + אקסטרה תוכן שמיקרוסופט מביאה לבד כמו הVOD שלהם או הסדרה של היילו.

1) אני מסכים שזה לא באמת קריטי במיוחד. אני גם חושב שזה לא מדויק. גם אם זה יתחיל כ24 שעות, זה יכול להפוך די מהר ל12 שעות ואחרי זה לאחת ל3 שעות ולבסוף אחת לשעה. זה נראה כמו פתח לא כל כך טוב לDRM דרקוני, בעתיד.
מה שמדאיג אותי הכי הרבה, זה שמייקרוסופט יתמכו באפשרות של תמיד-אונליין, לפי החלטת המפתחת. זה יכול להוביל להרבה חוויות סימסיטי ודיאבלו 3, למרות שזה בהחלט יכול להוביל להמון חוויות חדשות ומעניינות. נצטרך לחכות ולראות, אבל למען האמת, אני אופטימי.
2) מסכים. אני חושב שזו אחלה נקודה למי שמחפש על מה לבכות, אבל זה הולך להיות לא משמעותי בעליל ויפריע למיעוט זניח, שבכל מקרה יקנה את הקונסולה.
3) עם מפתחים סופר-מוכשרים כמו נוט'י דוג, אני חושב שמה שאתה אומר יהיה נכון, גם אם הקונסולות שוות ערך בכוח שלהן.
4) אני לא מצפה ל100% תמיכה בארץ (בטח נראה תמיכה מלאה בשווקים גדולים, כמו אנגליה וגרמניה וכן הלאה. אולי אפילו ברזיל והודו). אם אני אוכל באמת לראות טלויזיה, עם הoverlay של הONE, זה יהיה ממש נהדר. חווית המשתמש בכל ממיר טלויזיה קיים בעולם, רחוקה שנות אור ממה שהציגו אתמול. זו קפיצת מדרגה עצומה.
5) הוו.... בבקשה שאדו קומפלקס 2!!!
7) אני מבין מה יש הרבה בלבול בכמה נושאים, אבל בנושא הזה, אני חושב שהם היו מאוד ברורים. לא מבין מאיפה זה נובע.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 מאי 2013, 00:25

נדב, למה אתה מסתכל רק על איזה משפיע עליך? מדובר בצעד שדופק המון אנשים בארה"ב ובעולם כולו. ועקרונית מדובר בבולשיט שאתה צריך להתחבר לרשת כל X זמן כדי שתוכל לשחק בסינגל. ואגב, בנוגע לסטים - לא צריך להתחבר פעם בחודש בשביל האופליין מוד. זה עובד תמיד.

לארי הירב התארח בסשן שאלות ביאהו כדי לנסות להבהיר דברים אבל זה היה ההפך מזה. אותן תשובות חמקניות.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=562973

אני הכי אוהב את התשובה לגבי החיבור האינטרנטי:
No. It does not have to be always connected but it does require an internet connection.

שמעידה שהם כן יחייבו חיבור, רק לא באופן רציף ותמידי.

והתשובה לשאלה איך הכח החדש בקונסולה יישפר משחקים:
Indeed…the new architecture allows developers to do processing in the cloud in really really smart ways. That will results in much richer gaming experiences than ever before. Again more at E3 :)

לול. איזה כיף לי! מפתחים יוכלו להעביר חישובים לענן ובכך לכפות always-online גם למשחקי סינגל! לא שהבנתי למה זה אמור להיות ייחודי לONE כי אני מניח שגם בפס4 יכולים לעשות את זה אם רוצים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2013, 00:26

Nucleus_Dawn כתב:
1) אני מסכים שזה לא באמת קריטי במיוחד. אני גם חושב שזה לא מדויק. גם אם זה יתחיל כ24 שעות, זה יכול להפוך די מהר ל12 שעות ואחרי זה לאחת ל3 שעות ולבסוף אחת לשעה. זה נראה כמו פתח לא כל כך טוב לDRM דרקוני, בעתיד.
מה שמדאיג אותי הכי הרבה, זה שמייקרוסופט יתמכו באפשרות של תמיד-אונליין, לפי החלטת המפתחת. זה יכול להוביל להרבה חוויות סימסיטי ודיאבלו 3, למרות שזה בהחלט יכול להוביל להמון חוויות חדשות ומעניינות. נצטרך לחכות ולראות, אבל למען האמת, אני אופטימי.
2) מסכים. אני חושב שזו אחלה נקודה למי שמחפש על מה לבכות, אבל זה הולך להיות לא משמעותי בעליל ויפריע למיעוט זניח, שבכל מקרה יקנה את הקונסולה.
3) עם מפתחים סופר-מוכשרים כמו נוט'י דוג, אני חושב שמה שאתה אומר יהיה נכון, גם אם הקונסולות שוות ערך בכוח שלהן.
4) אני לא מצפה ל100% תמיכה בארץ (בטח נראה תמיכה מלאה בשווקים גדולים, כמו אנגליה וגרמניה וכן הלאה. אולי אפילו ברזיל והודו). אם אני אוכל באמת לראות טלויזיה, עם הoverlay של הONE, זה יהיה ממש נהדר. חווית המשתמש בכל ממיר טלויזיה קיים בעולם, רחוקה שנות אור ממה שהציגו אתמול. זו קפיצת מדרגה עצומה.
5) הוו.... בבקשה שאדו קומפלקס 2!!!
7) אני מבין מה יש הרבה בלבול בכמה נושאים, אבל בנושא הזה, אני חושב שהם היו מאוד ברורים. לא מבין מאיפה זה נובע.

1) כבר היום יש תמיד אונליין במקומות שונים, אין סיבה לחשוב שהם יקצרו את ה24 ל12 או ל3 שעות ומצד שני לא להניח שהם יאריכו ל48 או 72 שעות. שניהם סבירים באותה מידה. אם זה חיבור של פעם בכמה שעות רק לווידא שהעותק מקורי אז אני בטוח שלאף אחד במדינת ישראל לא תהיה בעיה עם זה. מאחר וכולנו חיים בישראל אני לא רואה סיבה לבכות על זה, יש אחלה אינטרנט בארץ ואפילו אם היה אחד חרא, להצליח לשלוח בקשת HTTP אחת פעם ב24 שעות אפילו מודם 14,400 בן 20 שנים שקפצו עליו שלוש פעמים עם נעלי טימברלנד מסוגל לעשות.
2) הבוכים יבכו, זה סתם כי קל להכניס "עוד נקודה שלילית" אבל כמה מהם יחווה את זה על הקונסולה בעצמם? כנראה אף אחד מהם
4) זה העניין, אין לONE שום דרך לקבל את המדריך צפיה או לדעת להעביר בשבילך ערוצים בלי ממיר מתאים מדגם ספציפי או תוסף מסויים שמתחבר לממיר או משהו כזה. לכן אני לא מצפה מהONE לעשות בארץ כלום חוץ מאשר להציג בחלון של הTV את התוכן שהממיר שלך כרגע מראה וזהו.
5) כן באמת הו בבקשה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2013, 00:30

Kazz כתב:נדב, למה אתה מסתכל רק על איזה משפיע עליך? מדובר בצעד שדופק המון אנשים בארה"ב ובעולם כולו. ועקרונית מדובר בבולשיט שאתה צריך להתחבר לרשת כל X זמן כדי שתוכל לשחק בסינגל. ואגב, בנוגע לסטים - לא צריך להתחבר פעם בחודש בשביל האופליין מוד. זה עובד תמיד.

לארי הירב התארח בסשן שאלות ביאהו כדי לנסות להבהיר דברים אבל זה היה ההפך מזה. אותן תשובות חמקניות.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=562973

אני הכי אוהב את התשובה לגבי החיבור האינטרנטי:
No. It does not have to be always connected but it does require an internet connection.

שמעידה שהם כן יחייבו חיבור, רק לא באופן רציף ותמידי.

והתשובה לשאלה איך הכח החדש בקונסולה יישפר משחקים:
Indeed…the new architecture allows developers to do processing in the cloud in really really smart ways. That will results in much richer gaming experiences than ever before. Again more at E3 :)

לול. איזה כיף לי! מפתחים יוכלו להעביר חישובים לענן ובכך לכפות always-online גם למשחקי סינגל! לא שהבנתי למה זה אמור להיות ייחודי לONE כי אני מניח שגם בפס4 יכולים לעשות את זה אם רוצים.

זה לא משפיע עלי וזה לא משפיע על אף אחד בארה"ב. שליחת בקשה של כמה בייטים פעם ב24 זה ממש אבל ממש לא משהו שקשה לאף מקום בעולם שמחובר לאינטרנט. זה משהו שהאינטרנט WAP שהטלפון הזה עושה בקלות:
תמונה

וכן, זה DRM אבל זה DRM כל כך לא מורגש שלמי בכלל אכפת? היחידים שאמור להיות אכפת להם זה אנשים בלי חיבור אינטרנט אבל אנשים בלי אינטרנט ב2013 כרגע מתרגשים מזה שהפס2 נורא זולה.
בנושא לחישובים בצד שרת, אלה חדשות נהדרות למולטיפלייר. כן זה יכול להוביל גם ל"תמיד אונליין" אבל לעשות תמיד אונליין לא צריך שרת של מיקרוסופט אלה כל שרת שאתה רוצה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 מאי 2013, 00:30

כי מה הקטע להגדיר את עצמך כ all-in-one device אם בפועל כל מי שרוצה להנות משירותי הטלוויזיה כפי שהודגמו צריך לקנות מכשיר נוסף ונפרד. והנה כתבה של ורג' למה כל הכיוון הזה שגוי ופשוט לא טוב מספיק: http://www.theverge.com/2013/5/21/43527 ... -google-tv

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 מאי 2013, 00:33

אתה מוזמן לקרוא תגובות של תושבי ארה"ב ולראות עד כמה זה לא משפיע עליהם. או שאין כיסוי או שיש downtime שאורכים גם יותר מיום ולא באופן נדיר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 מאי 2013, 00:36

DrKeo כתב:1) כבר היום יש תמיד אונליין במקומות שונים, אין סיבה לחשוב שהם יקצרו את ה24 ל12 או ל3 שעות ומצד שני לא להניח שהם יאריכו ל48 או 72 שעות. שניהם סבירים באותה מידה. אם זה חיבור של פעם בכמה שעות רק לווידא שהעותק מקורי אז אני בטוח שלאף אחד במדינת ישראל לא תהיה בעיה עם זה. מאחר וכולנו חיים בישראל אני לא רואה סיבה לבכות על זה, יש אחלה אינטרנט בארץ ואפילו אם היה אחד חרא, להצליח לשלוח בקשת HTTP אחת פעם ב24 שעות אפילו מודם 14,400 בן 20 שנים שקפצו עליו שלוש פעמים עם נעלי טימברלנד מסוגל לעשות.
2) הבוכים יבכו, זה סתם כי קל להכניס "עוד נקודה שלילית" אבל כמה מהם יחווה את זה על הקונסולה בעצמם? כנראה אף אחד מהם
4) זה העניין, אין לONE שום דרך לקבל את המדריך צפיה או לדעת להעביר בשבילך ערוצים בלי ממיר מתאים מדגם ספציפי או תוסף מסויים שמתחבר לממיר או משהו כזה. לכן אני לא מצפה מהONE לעשות בארץ כלום חוץ מאשר להציג בחלון של הTV את התוכן שהממיר שלך כרגע מראה וזהו.
5) כן באמת הו בבקשה

1) אתה צודק. יכול להיות שהבעיה העיקרית היא העמימות. אם הם היו ברורים לגמרי בנושא, אז האינטרנט היה קצת מתעצבן ועוד חודשיים-שלושה היו שוכחים מזה וממשיכים בחיינו.
4) זה מה שהתכוונתי. אני ממש אשמח או אוכל להגיד "XBOX, TV" ואז להעביר ערוצים עם השלט של HOT. אין לי שום בעיה עם זה. זה כבר שיפור אדיר, בטח אם אוכל לגלוש שניה באינטרנט תוך כדי וכאלה. אני מת לראות משחק עם חבר, להתווכח עם סטטיסטיקה על איזה שחקן ואז להגיד "XBOX, SNAP EXPLORER< SEARCH ANCEL DI MARIA" ולראות את דף הוויקיפדיה שלו על המסך, ביחד עם החבר. זה פשוט מגניב נורא.

KAZZ, השמועה של לקנות מכשיר נוסף ונפרד נראית לי סתם מטומטמת. בטח הכוונה היא שהX1 מתחבר לממיר הכבלים הרגיל שלך וזהו. מה ציפית? לקבל מנוי כבלים באופן אוטומטי עם כל X1?
הכיוון הזה לא רק טוב. הוא גם קפיצת מדרגה עצומה מעל כל דבר אחר שיש כרגע בשוק. אין שום דבר שעושה משהו דומה כרגע ומה שהX1 עושה נראה סופר שימושי.
בנוסף, תגובות של תושבי ארה"ב לא ממש מעניינות. כמו שנדב אמר, הבכיינים יבכו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2013, 00:57

Kazz כתב:אתה מוזמן לקרוא תגובות של תושבי ארה"ב ולראות עד כמה זה לא משפיע עליהם. או שאין כיסוי או שיש downtime שאורכים גם יותר מיום ולא באופן נדיר.

איפה דברו על מכשיר בנפרד? גם בכתבה שהבאת לא דברו על מכשיר בנפרד. צריך ממיר, זה הכל. הטוויט ההוא שהיה נראה כאילו דבר על זה שצריך ממיר והONE היא לא ממיר בפני עצמה, זה הכל. אם הממיר תומך בכל הפיצ'רים של הONE והחברת כבלים שלך משתפת איתה פעולה אז תוכל לגשת לכל מה שהראו, אם לא אז תהיה לך גישה חלקית תלוי החומרה שיש לך. אם אתה חיי במקום שיש בו DOWNTIME של יותר מ24 שעות כל פעם כנראה שמשחק בONE זאת הבעיה האחרונה שלך, אתה יותר צריך להזהר מהבן דוד שלך שלא יאנוס אותך ולחפש אוכל בפח אשפה או משהו כזה. יש מקומות עם אינטרנט פחות איכותי בארה"ב אבל מיקרוסופט לא צריכה להתחשב ב1% של התושבים בארה"ב בלבד כשגם להם לא תהיה בעיה (כלומר באמת, DOWN קבוע של יותר מ24 שעות כל פעם?) ותהיה בטוח שאחוז אימוץ הטכנולוגיה שלהם הוא לא בדיוק קונסולה ב500$ בשיגור. מה הדבר הבא? יתלוננו שהONE לא תומך בהעברת ערוצים לאלמים ולכן היא חרא? ומה עם גדועי ידיים, איך הם ישתמשו בשלט?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 מאי 2013, 01:00

חחחח. די, אני מת פה. אתה שומע את עצמך? תגובות של תושבי ארה"ב לא מעניינות את מי? אותך אולי לא אבל זה בטח מעניין את האנשים שאומרים את התגובות האלה כי אתה יודע..הם קונים פוטנציאלים. 'בכיינים' מדהים. כמה מגוחך אתה יכול להיות. יש מצב נתון: יש הרבה אנשים בארה"ב עם אינטרנט לא יציב כך שהם יחשבו פעמיים או יחליטו לא לקנות קונסולה שמחייבת חיבור לרשת כל 24 שעות.

שוב: פשוט מדהייייייים המחשבה פה של אנשים. קאוטיק הפך לאדם אורת'. לא, לא נבקר את היצרנית שתחייב חיבור אינטרנטי גם למשחקי סינגל כאשר מדובר בצעד DRM בלבד, אלא נקרא לאנשים שגרים במקומות שאין בהם חיבור אינטרנט יציב מספיק 'בכיינים'. מפעים. נבקר את המשתמשים שמשתהים למה לעזאזל הקונסולה נוקטת בכזה צעד שמרחיק אותם מקניית הקונסולה - באמת אנשים, למה אתם גרים במקומות כאלה?! בושה! גם אתה בכיין בכך שאתה רושם לרעתה של הקונסולה ששידורי ותכני הטלוויזיה הם רק לארה"ב.

בנוגע להשתלבות עם הטלוויזיה, אני יכול רק להפנות לכתבה של ורג'. אם זה באמת כך המצב בONE אז זה לא מבשר טובות.

נו באמת, נדב. אתה מתחיל להשמע הזוי כמו אחרים. כן, באמת השוואה במקום. לא שזה הפריע לאנשים האלה לשחק בכיף בכל הקונסולות שיצאו בהיסטוריה. לחייב חיבור, גם אם פעם ביום, כדי לשחק סינגל זה חרטא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2013, 01:05

Kazz כתב:חחחח. די, אני מת פה. אתה שומע את עצמך? תגובות של תושבי ארה"ב לא מעניינות את מי? אותך אולי לא אבל זה בטח מעניין את האנשים שאומרים את התגובות האלה כי אתה יודע..הם קונים פוטנציאלים. 'בכיינים' מדהים. כמה מגוחך אתה יכול להיות. יש מצב נתון: יש הרבה אנשים בארה"ב עם אינטרנט לא יציב כך שהם יחשבו פעמיים או יחליטו לא לקנות קונסולה שמחייבת חיבור לרשת כל 24 שעות.

שוב: פשוט מדהייייייים המחשבה פה של אנשים. קאוטיק הפך לאדם אורת'. לא, לא נבקר את היצרנית שתחייב חיבור אינטרנטי גם למשחקי סינגל כאשר מדובר בצעד DRM בלבד, אלא נקרא לאנשים שגרים במקומות שאין בהם חיבור אינטרנט יציב מספיק 'בכיינים'. מפעים. נבקר את המשתמשים שמשתהים למה לעזאזל הקונסולה נוקטת בכזה צעד שמרחיק אותם מקניית הקונסולה - באמת אנשים, למה אתם גרים במקומות כאלה?! בושה! גם אתה בכיין בכך שאתה רושם לרעתה של הקונסולה ששידורי ותכני הטלוויזיה הם רק לארה"ב.

בנוגע להשתלבות עם הטלוויזיה, אני יכול רק להפנות לכתבה של ורג'. אם זה באמת כך המצב בONE אז זה לא מבשר טובות.

נו באמת, נדב. אתה מתחיל להשמע הזוי כמו אחרים. כן, באמת השוואה במקום. לא שזה הפריע לאנשים האלה לשחק בכיף בכל הקונסולות שיצאו בהיסטוריה. לחייב חיבור, גם אם פעם ביום, כדי לשחק סינגל זה חרטא.

זאת תלונה על סתם, לא צריך אינטרנט יציב למען השם. יש לך 24 שעות, לא 24MS אלה 24 שעות. ב24 שעות אפשר לשלוח מליארדי מליארדים של בקשות אות'נתקציה עם השרתים של מיקרוסופט, אדם עם טלגרף יוכל לשלוח הודעת אות'נתקציה אחת פעם ב24 בעזרת שפת מורס. כלומר באמת, זאת התלונה הכי מפגרת ששמעתי בחיי. יש היום משחקים שדורשים חיבור מתמיד אונליין, יש גם משחקים שמתנתקים אחרי 10 דקות של אי חיבור. אז 24? 24 שעות שרק לשבריר שניה ב24 שעות האלה צריך שיהיה לך אינטרנט? מה הבעיה בכלל? האדם היחיד שיכולה להיות לו בעיה זה אדם שאין לו אינטרנט במשך ימים שוב ושוב ושוב ואם זאת הבעיה שלך אז למה שיהיה לך כבלים רציפים? או חשמל? למה הONE לא תומכת בסוללות שגם אלה שיש להם הפסקות חשמל תכופות יוכלו להנות ממנה? נו באמת, שבריר שניה של אינטרנט פעם ב24 שעות, בשביל ה7 אנשים בעולם שלא יוכלו לעמוד בזה שיקנו פס4.

ואם נניח יגדילו את זה ל168 שעות? כלומר שבוע שלם. אם צריך לעשות אות'נתקציה רק פעם בשבוע. אז זה בסדר? או שאותם 7 אנשים גם לא יכולים להתחבר לאינטרנט באינטרוואלים של 9 ימים הפעם?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 מאי 2013, 01:09

Kazz כתב:חחחח. די, אני מת פה. אתה שומע את עצמך? תגובות של תושבי ארה"ב לא מעניינות את מי? אותך אולי לא אבל זה בטח מעניין את האנשים שאומרים את התגובות האלה כי אתה יודע..הם קונים פוטנציאלים. 'בכיינים' מדהים. כמה מגוחך אתה יכול להיות. יש מצב נתון: יש הרבה אנשים בארה"ב עם אינטרנט לא יציב כך שהם יחשבו פעמיים או יחליטו לא לקנות קונסולה שמחייבת חיבור לרשת כל 24 שעות.

סבבה... שיחשבו פעמיים. לדעתי, זה לא דרקוני ויש כמות זניחה וממש ממש לא רלוונטית של אנשים, שעבורם זו תהייה בעיה. זו גם דעתה של מייקרוסופט.
לדעתי, כל דיון ה24 שעות מטומטם, כי זה לא מדויק ואין לנו מושג מה באמת יהיה הDRM.

אנשים שאין להם חיבור אינטרנט טוב, הם אנשים שלא ראו את ההכרזה, בכל מקרה. הם גם אנשים שכנראה לא גולשים באינטרנט והם בטוח לא חלק מ40 מיליון+ המנויים ללייב. גם לסבתא שלי אין חיבור אינטרנט בבית האבות שלה. היא רק משחקת סוליטר במחשב שלה. אני לא שומע אותה בוכה על זה. אתה יודע למה? כי הקונסולה לא מיועדת לה.

פעם ב24 שעות זה כנראה הDRM הכי סביר שיכולנו לבקש. הרי יהיה DRM. השאלה היא רק כמה הוא יהיה דרקוני. אם הוא באמת יהיה אחת ל24 שעות, זה לא נורא. הייתי מעדיף שזה לא יהיה, אבל זה לא דיל ברייקר. זה באמת לא נורא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 23 מאי 2013, 01:18

מעניין כמה מהבכי הזה מגיע מאנשים שבאמת אין להם חיבור יציב לאינטרנט בארצות הברית, וכמה מגיע מאלה שגולשים על אינטרנט עם רוחב פס של מיליארד מגה ומעבירים 90 אחוז מהיום שלהם בלקטר בטוויטר, נאו-גף ומה שזה לא יהיה.... :roll:

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 מאי 2013, 01:32

אולי תפסיק לדבר מהתחת? 'כמות זניחה ולא רלוונטית' - אולי די לדבר שטויות? אולי תקרא את מה שאתה כותב למען השם? חיבור לא יציב לא אומר שהם לא משתמשים באינטרנט ולא יודעים שום דבר לגבי הקונסולה - זה אומר שקונסולה שמצריכה תדירות שכזו של חיבור לא ריאלית להם. אתה יודע, לא הייתה לאנשים האלה שום בעיה לשחק בכל הקונסולות ומשחקי המחשב שיצאו עד היום. למה? כי הם לא העמידו דרישות מטופשות כמו החובה להתחבר פעם ביום כדי לשחק סינגל. אה, פתאום כבמטה קסם החלטת שהקונסולה לא מיועדת לאוכלוסיה הזו ושאין בכלל מקום להתרעם מחיוב התחברות כדי לשחק בסינג. פתאום DRM שכזה הוא 'הכי סביר שיוכלנו לבקש' למרות שעד כה לא יצאה שום קונסולה עם DRM שכזה ושאפשר לספור על יד אחת את כמות המשחקים שחייבו חיבור בשביל משחק סינגל - וכולם קיבלו על הראש.

לך זה לא דילברייקר - לאחרים כן. הבנו ש DRM כזה כבר לא מפריע לך כל עוד אתה לא נפגע ישירות. אני לא הולך לתמוך בגישה שמקשרת בין יכולת לשחק סינגל לבין חיבור רשת.

ועד כמה שאני יודע, לפס4 אין שום DRM כזה. אין לך שום סיבה להתרפס או לנסות למכור שבעצם אין מה להתלונן והDRM הוא הדבר הכי סביר שיכולנו לבקש.

--
לול, וורס. יופי, עכשיו תאורית קונספירציה! אולי תשתף איתי את קנה המידה לפיו אתה שופט את ה reception של הכרזת הקונסולה? לא כתבות באתר גדול כמו קוטאקו, לא תגובות השחקנים בפורום הגיימינג הגדול בעולם, לא במה שאנשים אומרים ברשת החברתית השנייה (?) בגודלה בעולם. כולם 'מיעוט קולני' וכולם בכיינים וקטרנים. מ-ד-ה-י-ם. אסור לפצות את הפה בגנות Xbox ONE למרות כל הדברים שיש לגנות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 מאי 2013, 01:50

Kazz כתב:אולי תפסיק לדבר מהתחת? 'כמות זניחה ולא רלוונטית' - אולי די לדבר שטויות? אולי תקרא את מה שאתה כותב למען השם? חיבור לא יציב לא אומר שהם לא משתמשים באינטרנט ולא יודעים שום דבר לגבי הקונסולה - זה אומר שקונסולה שמצריכה תדירות שכזו של חיבור לא ריאלית להם. אתה יודע, לא הייתה לאנשים האלה שום בעיה לשחק בכל הקונסולות ומשחקי המחשב שיצאו עד היום. למה? כי הם לא העמידו דרישות מטופשות כמו החובה להתחבר פעם ביום כדי לשחק סינגל. אה, פתאום כבמטה קסם החלטת שהקונסולה לא מיועדת לאוכלוסיה הזו ושאין בכלל מקום להתרעם מחיוב התחברות כדי לשחק בסינג. פתאום DRM שכזה הוא 'הכי סביר שיוכלנו לבקש' למרות שעד כה לא יצאה שום קונסולה עם DRM שכזה ושאפשר לספור על יד אחת את כמות המשחקים שחייבו חיבור בשביל משחק סינגל - וכולם קיבלו על הראש.

לך זה לא דילברייקר - לאחרים כן. הבנו ש DRM כזה כבר לא מפריע לך כל עוד אתה לא נפגע ישירות. אני לא הולך לתמוך בגישה שמקשרת בין יכולת לשחק סינגל לבין חיבור רשת.

ועד כמה שאני יודע, לפס4 אין שום DRM כזה. אין לך שום סיבה להתרפס או לנסות למכור שבעצם אין מה להתלונן והDRM הוא הדבר הכי סביר שיכולנו לבקש.

--
לול, וורס. יופי, עכשיו תאורית קונספירציה! אולי תשתף איתי את קנה המידה לפיו אתה שופט את ה reception של הכרזת הקונסולה? לא כתבות באתר גדול כמו קוטאקו, לא תגובות השחקנים בפורום הגיימינג הגדול בעולם, לא במה שאנשים אומרים ברשת החברתית השנייה (?) בגודלה בעולם. כולם 'מיעוט קולני' וכולם בכיינים וקטרנים. מ-ד-ה-י-ם. אסור לפצות את הפה בגנות Xbox ONE למרות כל הדברים שיש לגנות.

לדעתי, כמות האנשים בעולם המערבי, שעשירים מספיק בשביל שהם בכלל יחשבו על לקנות קונסולות משחקים, אבל אין להם את היכולת להיות מחוברים במהלך 24 שעות ברציפות היא זניחה ולא רלוונטית. אם הDRM הזה קיים (ואף אחד לא יודע אם זה המצב עדין), אז ברור שגם מייקרוסופט חושבים שהם זניחים לעסק שלהם.
דעתך שונה? מהמם. יש לך הוכחות? אשמח לראות אותן.
בטח שאפשר לגנות. אני גם גיניתי את זה ואני חושב שזה לא בסדר.
זה לא סותר את העובדה שהרוב המוחלט של האנשים שמתלוננים על זה שהם יהיו צריכים להיות מחוברים פעם ב24 שעות, הם אנשים שמחוברים לאינטרנט 24/7 וזה באמת לא יפגע בהם בשום צורה.
התלונה, ברמה מסוימת, במקום. הדרך שבה מתלוננים, ממש לא. אפשר להיות בכיינים, גם על דברים שמוצדק להתלונן עליהם. פשוט צריך לעשות את זה בלי פרופורציה. ההגזמות הללו, בשילוב העובדה הפשוטה שאף אחד מחוץ למייקרוסופט לא יודע אם הDRM הזה בכלל קיים, יוצר מיעוט קולני ובכיין.
למשל, כשאתה זועק לשמים על האסון שב"חיוב התחברות כדי לשחק סינגל", אתה שוכח שאתה נהנה כבר שנים מפלטפורמה שעושה בדיוק את זה. אתה חייב להתחבר לסטים, כדי לשחק בסינגל של משחק, לפחות פעם אחת. אם לא תתחבר לסטים, לא תוכל לשחק במשחקים בסטים. זה לא מפריע לך שם, אז מה קרה פתאום?

נחכה ונראה מה הDRM במציאות, לפני שנצעק, נצרח, נבכה ונייבב. עד אז, באמת שאין הרבה מה להגיד. אם מייקרוסופט תכננו את העמימות ואת שמועת 24 השעות בכוונה, כדי להגיד בE3 שזה סתם שטויות, זה צעד גאוני. אם הם סתם לא סגורים על עצמם, אז חבל.

איזה משחקים היו עם DRM כזה וקיבלו על הראש? אני לא מצליח לזכור אפילו אחד. אני כן מכיר כמה מאות משחקים בסטים שחייבו התחברות לאינטרנט, לפני שיכלתי לשחק בסינגל שלהם, אבל אני לא זוכר שמישהו התלונן על זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 23 מאי 2013, 02:13

אז רגע סליחה על הבלבול, אבל אני רק רוצה להיות בטוח
האם יש אפשרות לX1 להקליט תוכן טלוזיה על ידיד זה שאני מחבר עליו ממיר HOT\YES?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 מאי 2013, 02:20

Fanta כתב:אז רגע סליחה על הבלבול, אבל אני רק רוצה להיות בטוח
האם יש אפשרות לX1 להקליט תוכן טלוזיה על ידיד זה שאני מחבר עליו ממיר HOT\YES?

להבנתי, כן.
גם זה לא ברור לחלוטין, אבל נראה לי שזה אכן אפשרי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 23 מאי 2013, 02:28

הא פאק אז זה ממש נחמד
אם נוכל בכלל להגיד לו להקליט תוכניות מסוימות ( שזה אפילו אומר רק שידע לקליט מספר ערוץ בין שעה לשעה )
זה יהיה מאוד נחמד, אני מניח שבE3 הכל יהיה יותר ברור

דרך אגב התאריך השקה שאני מצפה שהוא יצא זה או ספטמבר או תחילת אוקטובר, הכל בגלל FIFA 14

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2013, 02:36

ונניח שהdrm מצריך חיבור רק פעם בשבוע, אז זה בסדר? ופעם בחודש?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 מאי 2013, 07:44

אני דווקא נוטה להאמין שבקשת האותנטיקציה מול שרתי MS היא זערורית. מה התשובה של המתלוננים על כך? משהו ברמת 1-2 MB במקרה הרע נגיד? גם מודם56K מסוגל לעשות את זה ב24 שעות. וברור לכם שגם במקומות הכי נידחים בארה''ב שנסמכים על חיבורי לוויין לאינטרנט, המהירות היא טובה יותר מ56K, ולו ל10 דקות בכל 24 שעות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 מאי 2013, 07:56

לא מבין מה אתם מגינים על הDRM הזה ?
אתם לא מבינים שיום יגיע וMS יפסיקו את הLIVE לXBOX ONE ,וכל המישחקים ופיצרים ילכו לעזאזל

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים