E3 2013 - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2013 - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2013, 19:16

Fanta כתב:אני תוהה עם המשחק הזה הוא אחד מה15 שהם דיברו עליו
אבל בכללי זה צעד יפה מאוד לגבות את זה שהX1 הוא גם למשחקים
אבל כמובן הכי טוב לחכות להכרזה

כמובן שכן,אתה חושב שמשחק בסדר הגודל הזה מאת respawn נשכח בספירה?
לי אישית הכותר הזה לא מזיז,נראה שמתרכז במיוחד על מולטי וזה לא מדבר אלי.

דרך אגב כשחושבים על זה הנתון של ה 15 לא כזה מופרך,הרי סוני השנה,בלי בכלל להתייחס ל 2014,מוציאים רק ממה שידוע לנו את: gow ascention,beyond,tlou,gt6,the last guardian,puppeteer,slycooper,killzone,driveclub,knack,infamous
שלא לדבר גם על משחקי ויטה ו PSN,סכ״ה לגמרי מספר סביר מצד מיקרוסופט בהתחשב בכך שהם מרכזים את כל מאמצי הפיתוח שלהם על קונסולה אחת וקצת.
התנהלות די חכמה של מיקרוסופט בעניין,כמו שחלקנו אמרנו בת׳רד של E3 סוני היתה עושה בחכמה מבחינתה אם היתה מייבשת השנה את הפס3 כמו שמייק עושה למ360 ומוציאה את כל המשחקים הללו לפס4.
עכשיו שמייק שופכת סכומים דומים לשל סוני רק על פלטפורמה אחת אז מן הסתם לxbone צפוי ליינאפ הרבה יותר טוב בשנה הראשונה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 יוני 2013, 21:15

כן, טיטאנפול בלעדי זמני למשך שנה.

עכוזים משוגעים על רכבת שוב מספק את הסחורה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2013, 21:24

קונאמי ערכה תוכנית pre-e3 מעפנה שבה לא הראתה שום דבר מעניין חוץ מלחשוף את סנייק החדש שהחליף את דייויד הייטר:
תמונה
אז מסתבר שקוג׳ימה חיפש שחקן חדש לסנייק שאמור לשחק אותו בגיל מבוגר יותר של 49,הוא פנה למפיק הישראלי אמריקאי אבי נשר וזה ליהק את קיפרלנד עבור קוג׳ימה.
אבי ארד בסרטון עקץ את סנייק הקודם,דייויד הייטר כשאמר ״היה לי חבר ששיחק את סנייק אבל קיפרלנד זו רמה אחרת לגמרי״
הייטר בתגובה צייץ:
תמונה
למי שלא יודע הקולה החדשה היתה ניסיון של חברת קוקה קולה להמציא את הטעם המוכר מחדש,הניסוי היה כושל וזה ידוע כאחד המוצרים הכושלים שיצאו.

סרטון מאחורי הקלעים עם קיפר וקוג׳ימה שמציג גם את טכנולוגיית הפנים:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יוני 2013, 21:27

Kazz כתב:

יכול להיות שאני טיפה לא חד אבל מה?? :?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 יוני 2013, 21:32

bling כתב:יכול להיות שאני טיפה לא חד אבל מה?? :?

משתמש אינסיינדר ב GAF שמפרסם שמועות לפני שהם שמועות וצודק בהם. הוא זה שרמז של-EA יהיה בלעדי לXB1 ועכשיו אמר שמדובר בבלעדיות של שנה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 יוני 2013, 21:41

Kazz כתב:כן, טיטאנפול בלעדי זמני למשך שנה.

ואוו! איזה מגניב אתה. אתה מכיר את עכוזים משוגעים על רכבת!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 יוני 2013, 22:40

Klayman כתב:

כמו שכל אחד יכול. לי זה נראה רלוונטי לציין את מקור השמועה ואת זה שמדובר באדם שהוכח כמדבר אמת בעבר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2013, 02:37

Kazz כתב:כמו שכל אחד יכול. לי זה נראה רלוונטי לציין את מקור השמועה ואת זה שמדובר באדם שהוכח כמדבר אמת בעבר.

סה''כ התכוונתי ששווה להסביר את עצמך. לא כולנו מכירים/שוהים/שורצים בגאף כל היום :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יוני 2013, 20:14

טריילר Live action של Thief החדש:

וסגה חושפת את הליינאפ שלה לE3:
http://blogs.sega.com/2013/06/07/sega-s ... t-e3-2013/
Company of Heroes 2
Total War: Rome II
Sonic Lost World
Castle of Illusion
The Cave (mobile version)
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 יוני 2013, 13:31

יוביסופט בטיזינג לחשיפה אפשרית של BG&E2 בתערוכה?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 08 יוני 2013, 14:00

bling כתב:גאלמר,הרשימה של יובי לא הכי מסקרנת מלבד אולי סאות׳ פארק למעריצים ומשחק הדור הבא,מכלבים שומרים ראינו מספיק ובתערוכה שבה נראה המון משחקי דור הבא ייעודיים הוא כבר לא כל כך מעניין.
AC חדש כבר מזמן לא מזיז לאף אחד,ריימן וספינטר סל כבר נחרשו בסרטוני גיימפליי,בקיצור הם צריכים עוד הכרזות.

מיותר להפחית כך מ-Ubisoft, כי כמעט בכל שנה היא די מרשימה, לעתים אפילו גונבת את ההצגה, כמו במקרה של Watch_Dogs בשנה שעברה, ונאמר שאותו צוות יחשוף ב-E3 את המשחק הבא שלו. זה לא מספיק בשביל לצפות לתצוגה שלה?

ועדיין, יהיה גם מעניין מאוד לראות את AC הבא, ריימן, The Crew (שנאמר ייתן פייט אמתי ל-GT ופורצה, זה לבדו מסקרן מאוד). Ubisoft היא אחת החברות היותר מוצלחות ונחשבות בעיניי בתעשייה.

אני לא יודע אם למשחק יהיה את אותו האימפקט כמו שהיה להאבי ריין בזמנו שיכול לחפות על אלמנטים פושרים אחרים כמו כתיבה ונראטיב,הפעם לדעתי גם הביקורות יהיו פחות סלחניות במקרה שכזה.

לא דואג, זה היה המשחק המוצלח השני שלהם. הם יודעים מה הם עושים. ונאמר ש-Beyond הוא המשחק הכי שאפתני שלהם, אז אני בונה על זה.

Death_119 כתב:כן.. וThe last gurdian, מותג חדש ששייך למפתחת שלא הוציאה משחק כמעט עשור שלא מעניין כמעט איש (בטח מחוץ ליפן) הוא זה שחשוב. לא, בשביל זה סוני מוציאה את קילזון ואינפיימוס, משחקים שהיא יודעת שגם מכרו בעבר. מילא היית מדבר על Gran turismo או Uncharted חדש.

או-קי! בוא נדבר על זה! GT6 יוצא ל-PS3 ולא ל-PS4!

ולא מפריע לי שהמשחק יצא ל-PS3, כי כל המשחקים האלה בכל מקרה יהיו זמינים גם לבעלי ה-PS4 בשלב מסוים.

Lasking כתב:אגב הכרזות, סוני סנטה מוניקה (GoW) יכריזו על משחק חדש בתערוכה.
בבקשה לא GOW4. עוד לא. אני רוצה שיעשו משהו חדש.

כיף! כאילו שהספרייה של הקונסולה לא כבר מרשימה!

בהתחשב בכך שהחברה מורכבת משני צוותים, והצוות של הפריקוול של GoW (הדי מאכזב) היה עסוק עד לאחרונה, אז אני דווקא אשמח לקבל עוד GoW מהצוות האחר, שכנראה יותר מוצלח. הם בכלל פיתחו משהו בעבר מעבר ל-GoW?

kaz כתב:lolz, המשחק החדש של ריספאון נחשף בטעות כאשר גיליון יולי של גיימאינפורמר הועלה בטעות לאפליקציה של המגזין.

נההה מולטי. לא מעניין.

ונטען שזו בלעדיות זמנית בת שנה. הוא עשוי להיות משוחרר אחר כך ל-PS4 עם ההרחבות.

Fanta כתב:אני תוהה עם המשחק הזה הוא אחד מה15 שהם דיברו עליו

למה לא? מייקרוסופט דיברה על 15 בלעדיים, והוא בלעדי.

בסוף נראה שהרשימה של One לא עולה על זו של PS4, גם סוני צפויה לחשוף, מעבר למה שכבר חשפה, משחקי AAA. אם נסנן את השטויות שכלולים ב-15 משחקים, אז נגלה שאין הבדל של ממש ביניהן. אבל ב-E3 נוכל להשוות באמת.

וכפי שכתבתי כאן לגיא, אביא את זה גם לכאן, כי זה רלוונטי:

Murdered: Soul Suspect מוגדר כאן כמשחק הכי מרענן (לפחות מאלה שנחשפו) שצפוי להיות ב-E3 הקרובה, ונחשו מה, הוא בכלל לא משחק דור הבא. גם נראה מרהיב :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 יוני 2013, 14:14

רונן כתב:או-קי! בוא נדבר על זה! GT6 יוצא ל-PS3 ולא ל-PS4!

ולא מפריע לי שהמשחק יצא ל-PS3, כי כל המשחקים האלה בכל מקרה יהיו זמינים גם לבעלי ה-PS4 בשלב מסוים.

לא יודע, הפריע לך שGran turismo 4 יצא לפס2 ולא ל-3? הפריע לך שGOW 2 יצא לפס2 ולא ל-3 על ערש דווי הקונסולה? אין קשר, פוליפוני תוציא גם Gran turismo חדש בהמשך הדרך לפס4, לא הכל חייב לצאת בהשקה ואתה תהנה לא פחות מGran turismo 6 על הפס3. בלי לדבר על העובדה שמשחקי ההשקה נוטים להיות כמו משחקי דור קודם עם קצת שפכטל של גראפיקה. אתה תרצה מהפכה אמיתית בעולם Gran turismo וסביר להניח שלא היית מקבל את זה בהשקה. נכון לכרגע סוני הוציאה לנו לפחות שני בלעדיים שכולנו נרצה לשחק, זה הרבה יותר טוב מכל השקה אחרת שאני זוכר מלבד זו של הXbox המקורי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יוני 2013, 14:29

Death_119 כתב:לא יודע, הפריע לך שGran turismo 4 יצא לפס2 ולא ל-3? הפריע לך שGOW 2 יצא לפס2 ולא ל-3 על ערש דווי הקונסולה? אין קשר, פוליפוני תוציא גם Gran turismo חדש בהמשך הדרך לפס4, לא הכל חייב לצאת בהשקה ואתה תהנה לא פחות מGran turismo 6 על הפס3. בלי לדבר על העובדה שמשחקי ההשקה נוטים להיות כמו משחקי דור קודם עם קצת שפכטל של גראפיקה. אתה תרצה מהפכה אמיתית בעולם Gran turismo וסביר להניח שלא היית מקבל את זה בהשקה. נכון לכרגע סוני הוציאה לנו לפחות שני בלעדיים שכולנו נרצה לשחק, זה הרבה יותר טוב מכל השקה אחרת שאני זוכר מלבד זו של הXbox המקורי.

שני בלעדיים שכולנו נרצה לשחק?
נאק מסקרן מאוד, אבל אני לא מצליח לחשוב על עוד משחק שסוני הציגו לPS4, שעניין אותי.
אני מקווה לעוד בE3, למרות שאני מסכים איתך שליין אפ ההשקה לא באמת כזה קריטי. מספיק שהוא יהיה סביר (כמו זה של הPS3 וה360, למשל), בשביל ליצור מספיק עניין.
לא זכור לי מקרה שהיה לקונסולה משחק השקה, שמישהו בכלל הזכיר כמשחק הטוב ביותר של הדור. משחקים כאלה באים רק בהמשך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 יוני 2013, 18:36

Nucleus_Dawn כתב:
שני בלעדיים שכולנו נרצה לשחק?
נאק מסקרן מאוד, אבל אני לא מצליח לחשוב על עוד משחק שסוני הציגו לPS4, שעניין אותי.
אני מקווה לעוד בE3, למרות שאני מסכים איתך שליין אפ ההשקה לא באמת כזה קריטי. מספיק שהוא יהיה סביר (כמו זה של הPS3 וה360, למשל), בשביל ליצור מספיק עניין.
לא זכור לי מקרה שהיה לקונסולה משחק השקה, שמישהו בכלל הזכיר כמשחק הטוב ביותר של הדור. משחקים כאלה באים רק בהמשך.

אני חושב שמשחק עולם פתוח ברמה של אינפיימוס זה אחלה+ להשקה גם אם מדובר בגיימפליי של דור קודם עם גראפיקה מרשימה(ולפי הפרטים הבנאליים שנחשפו לגביו זה נראה ככה אחרת היו מציינים פרטים יותר מעניינים מ״יכול לירות רימוני עשן״) זה סיפתח כיפי מאוד עם קונסולה חדשה,זה לא שמדובר במשחק רע ובהתלהבות של ההשקה כולנו הרבה יותר סלחניים כלפי אופציות הרבה פחות טובות (רזיסטנס...) אז בטח שמשחק סולידי כמו אינפיימוס יתקבל בברכה.

לעזאזל אפילו בקילזון החדש הייתי מוכן לשחק אם גרילה שיפרה מעט את הפייסינג ככה שהגיימפליי יהיה לפחות נסבל,זה דור חדש ומעניין אותי לראות משחק סינמטי לניארי מצוות טכני מוכשר כמו גרילה,גם אם הגיימפליי לא מדהים,כאמור קונסולה חדשה ורמת סלחנות גבוהה :)

בקשר למשחקי השקה לרוב באמת הם לא מוצלחים במיוחד או זכורים כל כך מלבד מריו64 שהוא כנראה משחק ההשקה הכי טוב בכל הזמנים בלי הרבה תחרות,לא רק שהוא הביא גראפיקה יפהייפייה בזמנו הוא עשה גם מהפכה בגיימפליי של הז׳אנר שמאז לא נראה אותו הדבר,זה באמת דור הבא אמיתי שאתה מקבל על היום הראשון משחק מפיל לסתות עם גיימפליי חדש שבא עם הטכנולוגיה.

אפשר להזכיר גם את רוג סקוורדון לקיוב שהוא כנראה משחק ההשקה המרשים ביותר שיצא (ביחס לזמן כמובן).

רונן,אני מהמר שהצוות של GOW3 אחראי למשחק החדש,אם הם עבדו גם על הפריקוול אז אני מנחש שמדובר בצוות חדש או איזשהו פיצול של הצוות מ 3.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יוני 2013, 19:23

bling כתב:אני חושב שמשחק עולם פתוח ברמה של אינפיימוס זה אחלה+ להשקה גם אם מדובר בגיימפליי של דור קודם עם גראפיקה מרשימה(ולפי הפרטים הבנאליים שנחשפו לגביו זה נראה ככה אחרת היו מציינים פרטים יותר מעניינים מ״יכול לירות רימוני עשן״) זה סיפתח כיפי מאוד עם קונסולה חדשה,זה לא שמדובר במשחק רע ובהתלהבות של ההשקה כולנו הרבה יותר סלחניים כלפי אופציות הרבה פחות טובות (רזיסטנס...) אז בטח שמשחק סולידי כמו אינפיימוס יתקבל בברכה.

לעזאזל אפילו בקילזון החדש הייתי מוכן לשחק אם גרילה שיפרה מעט את הפייסינג ככה שהגיימפליי יהיה לפחות נסבל,זה דור חדש ומעניין אותי לראות משחק סינמטי לניארי מצוות טכני מוכשר כמו גרילה,גם אם הגיימפליי לא מדהים,כאמור קונסולה חדשה ורמת סלחנות גבוהה :)

בקשר למשחקי השקה לרוב באמת הם לא מוצלחים במיוחד או זכורים כל כך מלבד מריו64 שהוא כנראה משחק ההשקה הכי טוב בכל הזמנים בלי הרבה תחרות,לא רק שהוא הביא גראפיקה יפהייפייה בזמנו הוא עשה גם מהפכה בגיימפליי של הז׳אנר שמאז לא נראה אותו הדבר,זה באמת דור הבא אמיתי שאתה מקבל על היום הראשון משחק מפיל לסתות עם גיימפליי חדש שבא עם הטכנולוגיה.

אפשר להזכיר גם את רוג סקוורדון לקיוב שהוא כנראה משחק ההשקה המרשים ביותר שיצא (ביחס לזמן כמובן).

רונן,אני מהמר שהצוות של GOW3 אחראי למשחק החדש,אם הם עבדו גם על הפריקוול אז אני מנחש שמדובר בצוות חדש או איזשהו פיצול של הצוות מ 3.

אני ממש לא סלחן כלפי משחקי השקה. אני רוצה משחקים טובים ואם הפיתוח שלהם הואץ בשביל להגיע להשקת הקונסולה, או סתם הם בינוניים כמו אינפיימוס או קילזון, אז ההשקה לא באמת מעניינת אותי.
אני מניח שזו גם הסיבה שאני לרוב מחכה לירידת מחיר ראשונה, לפני שאני קונה קונסולה חדשה.

עם זאת, ההשקה של הדור הבא כל כך מאוחרת, במקרה הזה, שאם הPS4 תעלה 400 דולר בהשקה, בהחלט יכול להיות שאקנה אותה. בשורה התחתונה, גם בגלל משחקים שלא הועברו לדור הבא כמו TLOU (ואולי TLG), אני סומך על סוני שתספק לי משחקים טובים במשך כמה שנים. הרבה תלוי גם בE3 ובמה שסוני יחשפו שהם מתכננים להמשך.
בקיצור, אני לא חושב שמשחקי ההשקה מעניינים במיוחד ורובם אפילו נראים לי בינוניים מינוס, אבל אני רוצה קונסולה חדשה כבר כל כך הרבה זמן, שאין לי בעיה אפילו עם משחקי דור נוכחי, שמשודרגים מעט לדור הבא.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 09 יוני 2013, 12:46

Game Trailers ישדרו את E3 דרך האפליקצייה באקס בוקס לייב, מעניין אם יהיה אפשר לצפות שם גם במסיבת העיתונאים של סוני.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 יוני 2013, 16:46

bling כתב:הפס4 לא אמורה להיות הרבה יותר קלה לפיתוח?
אם גם על חומרה כ"כ פשוטה TI יתקשו אז צריכים לעשות שם רפורמה רצינית.

אז מה עם היא יותר קלה לפיתוח? אתה עדיין לא יכול לעשות פורט בחודשיים, ומשחק גדול יצריך ממך הרבה כסף והרבה שעות עבודה (לפני שדיברנו על שדרוג של הART כדי שיתאים לחומרה חזקה יותר). סוני שפכו במשך שנים כסף על משחק שנדחה ונדחה, והם רוצים לראות אותו מוכר על בסיס פלטפורמה שיש בה 80 מיליון שחקנים. במקרה הכי גרוע, הם תמיד יוכלו לקחת את המשחק ולעשות לו גירסת אוסף אחר כך על הPS4. כנראה שהם עשו את החושבים שלהם והבינו שבניכוי עלויות הפורטינג, הם ירוויחו הרבה יותר מלהוציא אותו כמשחק PS3 מאשר להחזיר אותו לשולחן התכנונים ולבנות אותו מחדש כמשחק PS4 שאולי יגרום לעוד כמה אנשים להגר אליה (בהנחה שהוא לא יתעכב שוב). וכשיש להם במקביל משחקים כמו קילזון ואינפיימוס שצברו כל אחד את קהל המאמינים שלו במסגרת הדור הזה, הם יהיו כנראה בחירות טובות יותר למשחק שיגרום לאנשים להגר.

אה, ולזה תוסיף גם את השיקול הגרפי (קונסולה חדשה מוכרת על היתרון הטכנולוגי שלה, ומשחק שתוכנן מלכתחילה עבורה כנראה ירשים יותר ממשחק שעבר פורט ברגע האחרון) וגם את הקטע הזה של לעמוד במילה שלך: סוני הבטיחו את המשחק במשך שנים לPS3. אם הם לא יוכלו לספק את הסחורה, למה שאנשים יאמינו להם וירכשו על סמך המשחק הזה את הPS4?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 יוני 2013, 18:23

טוב אז בימים האחרונים מייק וסוני שחררו קטעים קטנים מתוך משחקי המירוץ של הדור הבא שלהם ולצערי ניכרת ירידה גדולה מהחשיפה:
Forza5:

Driveclub:שיחה עם מפתחים,יש גם שם הצצה לקטעי גיימפליי חדשים-

אני חייב להודות שאף אחד לא נראה טוב במיוחד,רואים ירידה גדולה מטריילרי החשיפה ואפילו פה מדובר בקטעים ערוכים ככה שהגיימפליי עצמו יראה עוד פחות מזה.
יכול להיות שמשחקי מירוץ סובלים מהבעיה של Diminishing returns?
זאת אומרת,אולי צריכים קפיצה הרבה יותר גדולה בחומרה כדי לראות שיפור משמעותי כי זה ג׳אנר שכבר נחשב ליפה מספיק?
ובכל זאת גם צריך לזכור שסכ״ה מדובר במשחקי השקה,מצד שני קילזון כן היה נראה לי מעולה ככה שזה עדיין לא תירוץ.
טוב,מחר נראה גיימפליי כמו שצריך ככה שנתאפק עם האכזבה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 יוני 2013, 23:15

הולם: טריילר וואטצ' דוגס של E3 דלף מוקדם.

http://www.youtube.com/watch?v=WjLQeGFWsMI

אל תטרחו, טריילר CG מיותר.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 09 יוני 2013, 23:43

Kazz כתב:הולם: טריילר וואטצ' דוגס של E3 דלף מוקדם.

http://www.youtube.com/watch?v=WjLQeGFWsMI

אל תטרחו, טריילר CG מיותר.

מה זה CG?
"A man chooses, a slave obeys"

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 10 יוני 2013, 00:08

bling כתב:טוב אז בימים האחרונים מייק וסוני שחררו קטעים קטנים מתוך משחקי המירוץ של הדור הבא שלהם ולצערי ניכרת ירידה גדולה מהחשיפה:
Forza5:

Driveclub:שיחה עם מפתחים,יש גם שם הצצה לקטעי גיימפליי חדשים-

אני חייב להודות שאף אחד לא נראה טוב במיוחד,רואים ירידה גדולה מטריילרי החשיפה ואפילו פה מדובר בקטעים ערוכים ככה שהגיימפליי עצמו יראה עוד פחות מזה.
יכול להיות שמשחקי מירוץ סובלים מהבעיה של Diminishing returns?
זאת אומרת,אולי צריכים קפיצה הרבה יותר גדולה בחומרה כדי לראות שיפור משמעותי כי זה ג׳אנר שכבר נחשב ליפה מספיק?
ובכל זאת גם צריך לזכור שסכ״ה מדובר במשחקי השקה,מצד שני קילזון כן היה נראה לי מעולה ככה שזה עדיין לא תירוץ.
טוב,מחר נראה גיימפליי כמו שצריך ככה שנתאפק עם האכזבה.

שניהם נראים מצויין אבל בכל מקרה אלה משחקי השקה, להזכיר לך איך נראו משחקי ההשקה של ה-360 וה-PS3? כמעט כמו הדור הקודם רק עם רזולוצייה קצת יותר גבוהה, ולאיזה רמה הם הצליחו להגיע היום ולהוציא מהם היום.. אני מאמין שנראה קפיצה משמעותית בקונסולות החדשות.. זה פשוט יגיע בהמשך ולא בהשקה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2013, 11:48

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2013, 14:10

כתבה עם טקסט ממסיבת העיתונאים של חברה רנדומלית, מE3 2014.

Executive: Now you see why we're so excited about 2014, or, as we like to call it, "The Year of Next-Generation Device." I know we're running long, but before we go I think you'll be excited to hear one more thing. Company is proud to announce Next-Generation Device will be the sole provider of timed-exclusive digital-download post-release multiplayer content for the next Military Shooter.

Neo-dubstep trailer.

Executive: See you in 2015!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2013, 15:49

Kazz כתב:מידע חדש מ CBOAT.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=581089

אני אוהב שמועות שתאריך האימות שלהן הוא קרוב,כשמישהו זורק על איזה משהו שיקרה עוד שנה אז לך תזכור בכלל אם זה יתגשם,פה עוד היום נדע אם האינסיידר הזה יודע על מה שהוא מדבר או חרטטן לפי השמות שהוא טוען שמייק יציגו.

אני משער שיש סבירות גבוהה שהוא צודק כי בדרך כלל החרטטנים זורקים שמועות עלומות בתאריך לא ידוע ול cboat היו את הביצים ממש לקראת האירוע לשחרר את ההדלפה,נחיה ונראה.

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 10 יוני 2013, 17:58

Nigga כתב:אז מי פותח ת'רד חדש לדיווחים חיים מהמסיבת עיתונאים של מיקרוסופט? אני זוכר שנדב היה עושה את זה.
נדב?

תן לו קצת מנוחה הוא מספיק התעסק עם השעון הארור הזה והשרת של האתר מספיק :lol:
עוד שעה וחצי תהיו מוכנים עם פופקורן!

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 114 אורחים