במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2016, 08:47

אתה לא מרגיש עכשיו שאחרי יומיים מיצית? שזהו, שאין כמעט יותר משחקים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 08 נובמבר 2016, 08:57

רחוק מזה.

מצד אחד זה לא שאני מבלה כל יום שש שעות עם זה. יש לי בקושי שעה לתת לזה. עדיין לא סיימתי את קצת המשחקים שכן קניתי.
גם אם כן הייתי מסיים - מבחר משחקי ה-VR הוא לא קטן. יש עדיין מספיק משחקים / חוויות שמעניין אותי מאוד לבדוק. Batman Arkham VR, SuperSyperCube, Eagle Flight, Job Simulator הן מקצת הדוגמאות שקופצות לי לראש עכשיו. אמנם אין עדיין מספיק משחקים בשביל תקופת חיים שלמה, אבל כבר עכשיו יש שם מספיק תכנים שיספיקו (לי) לפחות לחצי שנה.

אז כן, החוויות הנ"ל עדיין לא מושלמות, אבל עדיין - ברמת העניין והסקרנות בכל המשחקים שציינתי יש ערך לדעתי. ויש עוד מלא.

נשאלת כמובן השאלה כמה כסף אני מוכן להשקיע במשחקים ל-VR (התשובה, כרגע: לא המון. אני בטח אקנה עוד משחק שניים ואעשה הפסקה), אבל באופן כללי כל עוד אהיה מוכן להמשיך להוציא כסף על זה אז יהיה לי במה לשחק.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2016, 09:22

אני מניח שיש כביכול מספיק תכנים, השאלה אם לא הרגשת שמיצית (או שאתה קרוב למצות) את כל מרחב האפשרויות שהVR נותן כרגע? כלומר דמואים או סרטונים של 15-30 יכולים להחזיק אותך חצי שנה אם אתה משקיע כל פעם כמה דקות, אבל זאת חוויה מאוד דומה.
אתה לא חושב שחסר כרגע גייון בסוג המשחקים (FPS, RPG , מירוצים ועוד) שהתוסף יהיה בעצם חלק התפתחותי חשוב, ולא כמו נניח המוב או הקינקט שדי סגרו לעצמם נישה ומיצו את עצמם?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 08 נובמבר 2016, 10:57

אני חושב שהתשובה תלויה במה שאתה, אני אני לשם העניין, מחפשים.

אני בסדר לגמרי עם זה שזו טכנולוגיה חדשה ושמפתחים עדיין "מגששים באפילה" בכל הקשור לניצול שלה. למעשה - זה מה שממש מעניין אותי בה. לראות איך יוצרים שונים תוקפים את האתגרים שהפלטפורמה הזו מציבה להם.

אתה גם מגזים קצת בהערכה שלך של מה יש ל-VR היום. יש לא מעט משחקים של 2-3 שעות. זה אומנם לא אורך של משחקי AAA אבל עדיין, גם לא חוויות של עד שלושים דקות (ובדרך כלל המשחקים האלה גם עולים בהתאם, מקסימום 20 דולר). מתחיל להיות כבר עכשיו מגוון ז'אנרים: Wayward Sky הוא משחק פאזלים / קווסט חמוד לאללה. Tethered הוא god game שמקבל ביקורות טובות. RIGS הוא משחק המוני תחרותי. יש משחקי קצב, יש משחקי ספורט, יש סתם אוספי מיניגיימס טפשיים אך משעשים. וכו' וכו'.

שוב, אנחנו לא במצב בו מגוון משחקי ה-VR מתחיל להתקרב למגוון משחקי הקונסולה - אבל כחוויה משלימה? אני לגמרי בסדר עם מה שיש עכשיו, ואם המשחקים ימשיכו לטפטף בקצב הנוכחי בשנה-שנתיים הקרובות אני די בטוח שדעתי לא תשתנה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 נובמבר 2016, 10:59

אחלה. כי החוויות שלך הצליחו לגרום לי בינתיים להתעניין - אין ספק בזה. אבל אני לא אקפוץ בשביל טק דמואים כמו שאתה מוכן.
בכל מקרה נסכת בי אופטימיות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2016, 12:02

ארז, ממליץ שוב לנסות את ROBINSON: THE JOURNEY... הוא עדיין במחיר מלא ממה שהבנתי, אבל הוא נראה כל כך יפה, ויש ביקורות טובות :)
אם ייצא לך - תן רשמים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2016, 12:32

מוכרים את keep talking and bobody explodes דיגיטלית? איך זה עובד בלי הספר? עותק דיגיטלי על הטלביזיה? שמעתי שזה משחק חברה פשוט מדהים.

ורק אזהרה על job simulator, הבנתי שיש לא מעט בעיות מעקב לפס vr איתו למרות שיכול להיות שזה בגלל שהמבקרים שחקו בו קודם על הvive כך שהייתה להם נקודת רפרנס ובגלל זה הם הוא ספציפית מקבל אש על זה
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 08 נובמבר 2016, 13:34

DrKeo כתב:מוכרים את keep talking and bobody explodes דיגיטלית? איך זה עובד בלי הספר? עותק דיגיטלי על הטלביזיה? שמעתי שזה משחק חברה פשוט מדהים.

ורק אזהרה על job simulator, הבנתי שיש לא מעט בעיות מעקב לפס vr איתו למרות שיכול להיות שזה בגלל שהמבקרים שחקו בו קודם על הvive כך שהייתה להם נקודת רפרנס ובגלל זה הם הוא ספציפית מקבל אש על זה

לא ידעתי שמוכרים אותו פיזית. הוא קיים בסטים, פשוט מדפיסים את הספר.

קיבלתי אותו כחלק מבאנדל חודשי אבל החלפתי אותו כי לא יהיה לי עם מי לשחק בו :cry:

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 08 נובמבר 2016, 14:37

אפשר להדפיס את הספר במדפסת או לראות עותק דיגיטלי של זה על מסך הטלוויזיה (בעוד שבתוך ה-VR רואים את הפצצה).

לא מתכוון לקנות את ג'וב סימולטור בינתיים, לא מצדיק מבחינתי 30 דולר. אם יום יבוא וירד לאיזה 10 דולר במבצע אני אשקול את זה.

כנ"ל רובינסון - 60 דולר למשחק של שלוש שעות (ועוד של קרייטק, מפתחת שאני לא ממש מחבב אישית) זה טו מאץ' מבחינתי בשלב זה. מה גם שיש מצב שזה מסוג המשחקים שיהיו להם עותקי ביקורת לכשיגיע ה-VR בצורה רשמית לישראל, אז בכלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2016, 15:00

כן, גם אני לא הייתי קונה ב-60... חשבתי שאולי יממנו לך את זה כחלק מביקורת עיתונאית או משהו :) נחכה שיגיע לארץ רשמית

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 08 נובמבר 2016, 20:35

זה לא עובד ככה בארץ. המקסימום שאני יכול לעשות בעצמי זה לבקש על זה החזר מע"מ כעצמאי (מה שלא יהיה רלוונטי אם אקנה את זה בחנות האמריקאית).
מעבר לגרסאות הביקורת / פרומו שהמפיצות שולחות כאן לעיתונאים, אין כיום אף גוף תקשורת בישראל שיסכים לממן רכישת משחקים לכתבים. בעבר זה עוד היה אפשרי, היום יוק.
בתוך זאת, גם כעורך לא הייתי חושב שהמשחק הספציפי הזה שווה קנייה ע"ח המערכת: הוא לא משחק גדול במיוחד ויוצא בלעדית לפלטפורמה שכלל לא נמכרת בארץ. הפוטנציאל לאייטם עליו הוא, במקרה הטוב, כמה מאות זוגות עיניים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 נובמבר 2016, 21:03

InterAl כתב:המטרוידואניה בא לידי ביטוי בתכנים האופציונליים, ובראשם הקברים. בשביל חלקם אתה חייב לחזור אחורה ולהשתמש בציוד מתקדם יותר. אין ספק שזה מטרוידואניה סופר לייט. הקברים היו נחמדים לטעמי, אלה לא חידות מבריקות ברמה של פורטל או זלדה, אבל עדיין עיצוב די טוב. לגבי אניברסרי/אנדרוורלד - אני בספק שהם טובים יותר, אבל אולי. לא שיחקתי בהם איזה עשור.

אי אפשר להגדיר משחק כמטרוידואניה על סמך תכנים שהם צדדיים, אופציונליים ושאפשר להתעלם מהן לחלוטין. RotTR הוא משחק לינארי. אתה יכול לשחק את כל משימות הסיפור ברצף כמו כל משחק רגיל ואף פעם התקדמותך לא תיחסם. כל מה שאתה צריך אתה משיג באופן מתוסרט כחלק מהסיפור במשימות הסיפור של המשחק. זה לא משחק פתוח שבמסגרת ה critical path של המשחק הוא מאפשר לך ללכת למקומות שונים ולהתקדם בהם ואז מבקש חפץ מסויים כדי להמשיך, ושהחפץ הזה משיגים כאשר מתקדמים באיזור השני של המשחק.

כמי שחיפש לעשות את הקברים בהקדם האפשרי, רק בשניים מהם היה לי חסר ציוד בפעם הראשונה שניגשתי לעשותם. TR הוא לא מטרוידואניה. הקברים והחידות של שני המשחקים החדשים מביישים את היסטוריית המותג ולא מתקרבים בתחכום, באתגר ובכמויות של הקודמים. מצער לראות עוד סדרת משחקים מאבדת את מהותה ואת זהותה במרדף אחר כביכול 'מודרניות' ומיינסטרים, וכל מה שנותר ממנה הוא עלה תאנה מרופט שנדחק לצדדים ושאפשר להתעלם ממנו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 נובמבר 2016, 13:29

Kazz כתב:
InterAl כתב:המטרוידואניה בא לידי ביטוי בתכנים האופציונליים, ובראשם הקברים. בשביל חלקם אתה חייב לחזור אחורה ולהשתמש בציוד מתקדם יותר. אין ספק שזה מטרוידואניה סופר לייט. הקברים היו נחמדים לטעמי, אלה לא חידות מבריקות ברמה של פורטל או זלדה, אבל עדיין עיצוב די טוב. לגבי אניברסרי/אנדרוורלד - אני בספק שהם טובים יותר, אבל אולי. לא שיחקתי בהם איזה עשור.

אי אפשר להגדיר משחק כמטרוידואניה על סמך תכנים שהם צדדיים, אופציונליים ושאפשר להתעלם מהן לחלוטין. RotTR הוא משחק לינארי. אתה יכול לשחק את כל משימות הסיפור ברצף כמו כל משחק רגיל ואף פעם התקדמותך לא תיחסם. כל מה שאתה צריך אתה משיג באופן מתוסרט כחלק מהסיפור במשימות הסיפור של המשחק. זה לא משחק פתוח שבמסגרת ה critical path של המשחק הוא מאפשר לך ללכת למקומות שונים ולהתקדם בהם ואז מבקש חפץ מסויים כדי להמשיך, ושהחפץ הזה משיגים כאשר מתקדמים באיזור השני של המשחק.

כמי שחיפש לעשות את הקברים בהקדם האפשרי, רק בשניים מהם היה לי חסר ציוד בפעם הראשונה שניגשתי לעשותם. TR הוא לא מטרוידואניה. הקברים והחידות של שני המשחקים החדשים מביישים את היסטוריית המותג ולא מתקרבים בתחכום, באתגר ובכמויות של הקודמים. מצער לראות עוד סדרת משחקים מאבדת את מהותה ואת זהותה במרדף אחר כביכול 'מודרניות' ומיינסטרים, וכל מה שנותר ממנה הוא עלה תאנה מרופט שנדחק לצדדים ושאפשר להתעלם ממנו.

טוב. המשחק עדיין כיף ומהנה, גם אם הוא dumbed down. המשחקים הישנים כבר לא כיפים ומהנים יותר. לכן בשורה התחתונה המשחק החדש טוב יותר, וזה העיקר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 נובמבר 2016, 14:56

לא דיברתי על המשחקים ה'ישנים'. דיברתי על מה שציינתי והם יותר טובים מהחדשים בתור מה שהם מנסים לעשות. השורה התחתונה והעובדה הפשוטה היא ששני המשחקים האחרונים הם משחקים בסגנון אחר, עם משחקיות אחרת, עם דגשים אחרים מהמשחקים הקודמים בסדרה וחוץ מהשם הקשר קלוש ביותר. מי שאהב את משחקי TR לפני הריבוט בזכות מה שהם הציעו פשוט לא ימצא את זה במשחקי הפוסט-ריבוט.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 נובמבר 2016, 16:13

אבל אין באמת אחידות בסדרת TR
ניקח את המשחקים העיקרים בסדרה ,בלי הספין אופ ,ופורטים מוזרים וכו
יש 5 משחקים די דומים ראשונים ,מתקופת הPS1
אחרי זה שינוי כיוון רציני ,של משחק מתקופת הPS2 ,משחק שנכשל בביקורות בגדול
ואז יש 2-3 לא זוכר בדיוק ,משחקים שהם עוד שינוי כיוון גדול ,בתקופת המעבר לקונסולות HD וWII
ואז הגענו להיום ,שיש 2 משחקים בסדרה ,שהם בעצם אנצארטד קלון ,מאוד טובים לדעתי בזאנר הזה ,אבל בכל זאת

השאלה מה אתה מחפש ? ,את האתגר והשליטת טנק ,של ה5 משחקים הראשונים ?
את המשחק הראשון לPS2 אתה בטח לא מחפש
את המשחקים שהגיעו אחרי ? ,הם היו הרבה פחות מאתגרים מהמשחקים הראשונים ,למרות שאחד מהם היה רימיק

אני חושב שאתה נצמד למשהו שלא קיים יותר הרבה מאוד זמן בסדרה הזאת ,כמו אנשים שמצפים מRE היום ,לחזור להיות הישרדות אימה
יש דברים שרוב הקונים הפוטנציאלים ,פשוט לא יעריכו היום
בזמנו שפתחו את RE1-5 ,היו מגבלות של חומרה ,ותוכנה,וניסיון ,ותקציב ,שגרמו למשחקים ,שבזמנו היו בשיא הטכנולוגי
לצאת איך שיצאו
לדוגמה גימפאד אנלוגי היה סטנדרט ,רק בN64 ,אז מצאו דרך לעשות משחק 3D מורכב בPS1 ,וחלק מזה היה שליטת טנק
בנוסף בפועל השלבים מאוד קטנים יחסית להיום ,אז בנו מגבלות ,לתת אורך למשחק

לצורך הדיון ,נגיד היו לוקחים את הדמות המודרנית של לארה ,כולל שליטה ויכולות ,ומדביקים אותה למשחקים הישנים
סיכוי מאוד טוב ,שתוך פחות משעה ,היה לוקח לסיים כל משחק בסדרה הישנה

אבל היום אתה לא יכול להחזיר שליטת טנק ,ומגבלות כאלו ,למשחק מסחרי כל כך
זה לא משחק אינדי ,או פורט זול של משחק ישן

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 נובמבר 2016, 20:39

סיימתי את COD IW, משחק חביב אבל אני חושב שנהנתי יותר מ-AW.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2016, 10:51

התחלתי את גירס 4. רק קמפיין. בינתיים מעט מאכזב, אבל שיחקתי רק שעה וקצת...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 נובמבר 2016, 11:05

Laskin כתב:התחלתי את גירס 4. רק קמפיין. בינתיים מעט מאכזב, אבל שיחקתי רק שעה וקצת...

באמת? דווקא הקמפיין מהודק מאוד יחסית. גירס עד כמה שגירס יכול להיות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 נובמבר 2016, 11:17

bozeman כתב:
Laskin כתב:התחלתי את גירס 4. רק קמפיין. בינתיים מעט מאכזב, אבל שיחקתי רק שעה וקצת...

באמת? דווקא הקמפיין מהודק מאוד יחסית. גירס עד כמה שגירס יכול להיות.

הוא טוב, אבל ההתחלה לא משהו, אני חושב שהוא הופך להיות ממש מהנה ומעניין החל מצ'אפטר 3 (אחרי
ספויילר: הצג
האופנוע
).
בלי קשר, הפתיח הוא עדיין מופתי, אבל כנראה זה בעיקר למי ששיחק בגירס לאורך השנים וממש רצה קצת לחוות את הפנדלוניום War (היי, נלחמים בבני אדם!) וקפיצה אחורה לAnvil's Gate זה מגניב! במיוחד ששיחקתי שם ב-3 כמה ימים לפני :D.

אבל יובל, עזוב שטויות, יש Horde, כולנו שם! תצטרף השבוע.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2016, 11:21

אני אצטרך רק אחרי שאלמד את הכפתורים שוב :) כרגע אני ממש אפס אפילו בקמפיין... אבל בטח.
ואני עדיין לא הגעתי לאקט השני, אני מנחש שהקמפיין באמת יתחיל להיות יותר טוב אחרי שהמשחק באמת יתחיל, כרגע זה עדיין נחשב TUTORIAL נראה לי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2016, 16:25

זה לא משנה כמה אתה טוב או גרוע, אנחנו משחקים כל הזמן שלושה וכל שחקן עוזר למאמץ לא משנה מה הרמה שלו :)

בנושא הקמפיין, נראה שחצי מהאנשים חושבים שהחצי הראשון מעולה והשני MEH וחצי מהם חושבים ההפך. כלומר אם אתה בקבוצה השניה אז החצי השני של הקמפיין יהיה הקטע שלך.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 נובמבר 2016, 11:21

טוב סימתי את משימה 45 בMGS5 ,אני כל כך מרוצה מעצמי
לקח לי בערך 100000 ניסיונות ,וזה כי כדור טנק בודד הרג אותי

ואפילו הציון היה B בסוף
עד כמה שאני יודע נישאר לי רק 46 כמשימה שלא עשיתי ,(לא מדבר על משימות שחוזרות ,רק ברמה קשה ) ,אני עכשיו יתחיל אותה
אולי עם יהיה לי עצבים ,ישלים את המשימות ברמה קשה ,שחלק דילגתי ,חלק עשיתי
אבל קודם לסיים את המשחק ,שמשעמם אותי ומעצבן אותי ,אבל אני נחוש לסיים את הסדרה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 נובמבר 2016, 11:51

DrKeo כתב:זה לא משנה כמה אתה טוב או גרוע, אנחנו משחקים כל הזמן שלושה וכל שחקן עוזר למאמץ לא משנה מה הרמה שלו :)

בנושא הקמפיין, נראה שחצי מהאנשים חושבים שהחצי הראשון מעולה והשני MEH וחצי מהם חושבים ההפך. כלומר אם אתה בקבוצה השניה אז החצי השני של הקמפיין יהיה הקטע שלך.

אם אתם זקוקים לשחקן חיזוק במקרה (בכנות לא יודע כמה אפשר להגדיר אותי כחיזוק עם הרמה הבינונית מינוס שלי במולטיפלייר אבל אני אנסה לעמוד בקצב) אז הגיימרטאג שלי הוא MitzTapuZim.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 נובמבר 2016, 18:13

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:זה לא משנה כמה אתה טוב או גרוע, אנחנו משחקים כל הזמן שלושה וכל שחקן עוזר למאמץ לא משנה מה הרמה שלו :)

אם אתם זקוקים לשחקן חיזוק במקרה (בכנות לא יודע כמה אפשר להגדיר אותי כחיזוק עם הרמה הבינונית מינוס שלי במולטיפלייר אבל אני אנסה לעמוד בקצב) אז הגיימרטאג שלי הוא MitzTapuZim.

ברוך הבא לחברי'ה! הוספתי אותך - ככה שבפעם הבא נראה אם תוכל להצטרף. (אתה מוזמן לאשר... נץב יש את רשימת הגיימרטאג פה איפה שהוא בפורום...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 נובמבר 2016, 23:02

בעע התכוונתי לפרסם את זה במשחקי 2016
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 186 אורחים