PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 21:09

erezronen כתב:
זה כאילו רק אני כאן יודע שנינטנדו עושה בדיוק את זה כבר יותר משנה.

נינטנדו לא עושה את זה.
היה לך באמזון גם מפתחות למשחקי XBLA פה ושם אבל ממש 100% מהספריה של הפס4 כולל משחקי ריטייל שם ביום ראשון? זה כבר משהו סטייל סטים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2013, 21:10

טריילר מנוע טכני של קילזון:

בקיצור- הוא יפה :)

והנה הטריילר השקה:

אמרתי כבר שהוא יפה?
אני חייב להודות שהטריילר הזה העלה לי את ההייפ מהבחינה הזו שנקבל גם משחק סביר,מקווה שההייפ הזה לא יתרסק עם הביקורות מחר...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 21:15

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

רק לזכור שאלה תמונות שהגיעו לעיתונות בגודל בולשוטס 4K, רק להוסיף בדמיון קצת אלייזינג.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 נובמבר 2013, 21:17

בהחלט מרשים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2013, 21:17

נראה אדיר KEO,אבל למה PC גיימרים ארורים הסבירו לי מה זה AF!?
אני עכשיו לא יכול לא לראות את זה.
חסר בתמונה האחרונה! :x

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 נובמבר 2013, 21:23

bling כתב:נראה אדיר KEO,אבל למה PC גיימרים ארורים הסבירו לי מה זה AF!?
אני עכשיו לא יכול לא לראות את זה.
חסר בתמונה האחרונה! :x

תשתף אותנו גם בצרה הזאת (בשבילך. שלא תהייה לבד).

מה זה AF?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2013, 21:27

Anisotropic Filtering,תראה את הכביש הזה בפורצה (התמונה שהכי קל לראות פשוט,לא משהו אישי):
תמונה

תסתכל על הרקע הרחוק שלו ועל האובדן ה details.
זה מה שהטכניקה הזו עושה-
תמונה

רוב כרטיסי המסך שאפילו חלשים מאלו של הדור הבא מריצים את זה על X16 בלי כמעט פגיעה בביצועים או ירידה מאוד שולית,זה כמעט "בחינם".

עכשיו לך לתמונה האחרונה של Infamous...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 21:33

לא חושב ששחקתי במשחק עם פחות מX16AF מאז פחות או יותר דום 3 לפני שקניתי את הX800 PRO שלי ב2004.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 נובמבר 2013, 21:38

bling כתב:Anisotropic Filtering,תראה את הכביש הזה בפורצה (התמונה שהכי קל לראות פשוט,לא משהו אישי):
תמונה

תסתכל על הרקע הרחוק שלו ועל האובדן ה details.
זה מה שהטכניקה הזו עושה-
תמונה

רוב כרטיסי המסך שאפילו חלשים מאלו של הדור הבא מריצים את זה על X16 בלי כמעט פגיעה בביצועים או ירידה מאוד שולית,זה כמעט "בחינם".

עכשיו לך לתמונה האחרונה של Infamous...

אהה... תהיתי מה זה. מזמן לא שיחקתי במשהו בלי זה במחשב. לא יכול להגיד ששמתי לב לזה במשחקי קונסולה (אם כי בשנתיים האחרונים הם סתם נראו לי מכוערים, אז לא התעמקתי בהם בכלל).
באמת משונה שזה לא קיים. זה כל כך אפקטיבי וכל כך יעיל, אז מה הקטע?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 נובמבר 2013, 21:41

DrKeo כתב:לא חושב ששחקתי במשחק עם פחות מX16AF מאז פחות או יותר דום 3 לפני שקניתי את הX800 PRO שלי ב2004.

KEO,יש לך סברה הגיונית לתהייה שלי ושל קאוטיק למה קונסולות הדור הבא לא מציגות את זה?
הייתי מצפה שאפילו בהשקה כשחלק מהם עושים דברים הרבה יותר מתקדמים אבל אפילו במשחקי פוסט השקה כמו אינפיימוס!?
מוזר מאוד.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 12 נובמבר 2013, 21:48

DrKeo כתב:נינטנדו לא עושה את זה.
היה לך באמזון גם מפתחות למשחקי XBLA פה ושם אבל ממש 100% מהספריה של הפס4 כולל משחקי ריטייל שם ביום ראשון? זה כבר משהו סטייל סטים.

לא באמזון, כי היחסים של נינטנדו ואמזון בשפל מטורף. כן יש 100% מהמשחקים ב-day one ב-game וגיימסטופ כבר שנה. בדיוק כמו שהולך להיות עם ה-PSN ואמזון, רק עם רשתות אחרות במקום. בדיוק אותו דבר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 נובמבר 2013, 21:51

erezronen כתב:
לא באמזון, כי היחסים של נינטנדו ואמזון בשפל מטורף. כן יש 100% מהמשחקים ב-day one ב-game וגיימסטופ כבר שנה. בדיוק כמו שהולך להיות עם ה-PSN ואמזון, רק עם רשתות אחרות במקום. בדיוק אותו דבר.

אז איך המבצעים שם? יש בכלל תחרות, או שהם כולם רוקדים לפי הקצב של נינטנדו, כדי לא לאבד את ה"זיכיון"?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 21:52

Nucleus_Dawn כתב:
אהה... תהיתי מה זה. מזמן לא שיחקתי במשהו בלי זה במחשב. לא יכול להגיד ששמתי לב לזה במשחקי קונסולה (אם כי בשנתיים האחרונים הם סתם נראו לי מכוערים, אז לא התעמקתי בהם בכלל).
באמת משונה שזה לא קיים. זה כל כך אפקטיבי וכל כך יעיל, אז מה הקטע?

תלוי במה משתמשים כרגע. בשיטת POINT לא משתמשים כי הקונסולה האחרונה שהשתמשה בזה הייתה הפס1 (בגלל זה הטקסטורות המפוקסלות), כך שהנקודת בסיס זה בילינארי. בילינארי כבר תופס פי 4 זיכרון של טקסטורות אבל זאת באמת נקודת בסיס, אפילו בN64 היה פילטר בילינארי. דרגה אחת מעל זה טרילינארי שדורש גם בילינארי (פי 4 זיכרון מהמקור של הקטסטורה) וגם יוצר מכל טקסטורה עותק קטן פי 3 כך שזה יעלה בעוד 33% את גודל הזיכרון. כך שאם במקור טקסטורה היא 1MB, עם בילינארי היא כבר 4MB ועם טרילינארי זה 5.32MB. מעל טרילינארי יש את האניסוטרופי שלא דורש עוד זיכרון אבל כן דורש עוד כוח GPU.

אז השאלה היא במה כרגע משתמשים. אם זה בילינארי אז לעלות לאניסוטרופי X16 יעלה להם גם בכוח עיבוד של הGPU וגם ב33% מקום בזיכרון של טקסטורות. אם זה טרילינארי אז המחיר הוא אך ורק GPU. מצד שני זה יכול להיות בכלל עניין של התנגשויות, למשל טריפל באפרינג ו-AF מתנגשים בהרבה מקרים וגורמים לפאקים גרפיים כך שלמשל מפתחת מסויימת יכולה לחשוב שטריפל באפרינג יותר חשוב מAF.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 12 נובמבר 2013, 21:54

Nucleus_Dawn כתב:
אז איך המבצעים שם? יש בכלל תחרות, או שהם כולם רוקדים לפי הקצב של נינטנדו, כדי לא לאבד את ה"זיכיון"?

המחירים זוועה. לא יודע מה הסיבה, אבל בדרך כלל המחירים של הדיגיטל נשארים תמיד ב-retail price בעוד המחיר של הגרסאות הפיזיות יורד ממש ממש מהר. קיצר - אצל נינטנדו זה לא שינה כלום, וזכור לי שגם שם בהתחלה היו ציפיות גדולות להורדה מטורפת של מחירים דיגיטליים. קיצר, לא הייתי מתרגש יותר מדי עד שהייתי רואה הורדה של מחירים בפועל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 22:01

erezronen כתב:
המחירים זוועה. לא יודע מה הסיבה, אבל בדרך כלל המחירים של הדיגיטל נשארים תמיד ב-retail price בעוד המחיר של הגרסאות הפיזיות יורד ממש ממש מהר. קיצר - אצל נינטנדו זה לא שינה כלום, וזכור לי שגם שם בהתחלה היו ציפיות גדולות להורדה מטורפת של מחירים דיגיטליים. קיצר, לא הייתי מתרגש יותר מדי עד שהייתי רואה הורדה של מחירים בפועל.

אולי כי כל הרשתות שציינת הן רשתות ריטייל ואין להן אנטרס להוריד דיגיטלי מתחת למחיר פיזי, ההפך. הרשתות האלה מתקיימות ממכירות יד שניה וכמובן רוצות לשמור את הפיזי חזק והדיגיטלי חלש אחרת העסק שלהם יפגע, אין להן שום אנטרס להוריד את המחיר הדיגיטלי מתחת לפיזי אלה ההפך, יש להם אנטרס לשמור את הדיגיטלי יקר מהפיזי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 נובמבר 2013, 22:04

למה אתה חושב שמשהו פה מצפה למערכת הפעלה פתוחה? וכבר ידוע שסטימבוקס זה סתם PC, אתה יכול לעשות איתו מה שבא לך.

זה יהיה "סתם PC " ,רק עם יאפשרו לעשות התקנה גם של מערכות הפעלה אחרות
בדרך כלל זה לא אפשרי בקונסולות ,לא בצורה רישמית לפחות
ומעניין יהיה לראות עם וולב לא תעשה עם זה בעיות

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 נובמבר 2013, 22:24

DrKeo כתב:אולי כי כל הרשתות שציינת הן רשתות ריטייל ואין להן אנטרס להוריד דיגיטלי מתחת למחיר פיזי, ההפך. הרשתות האלה מתקיימות ממכירות יד שניה וכמובן רוצות לשמור את הפיזי חזק והדיגיטלי חלש אחרת העסק שלהם יפגע, אין להן שום אנטרס להוריד את המחיר הדיגיטלי מתחת לפיזי אלה ההפך, יש להם אנטרס לשמור את הדיגיטלי יקר מהפיזי.

גם יכול להיות שהם לא מורידים את המחיר, כי נינטנדו לא מאפשרת זאת.
לא יפתיע אותי לגלות שסוני מונעים הורדה של המחיר מתחת למחירים בחנות שלה. כל עוד היא עדין שולטת בזכות למכור עותקים דיגיטליים, היא יכולה להחליט מה המחירים ואין לה שום סיבה עסקית לתת לכל חברה כזאת להגדיר את המחירים שלה.

VALVE עשו את זה כי הם החליטו לתת למפתחים ולמפיצים 100% על הפצת המשחקים שלהם ולאפשר להם להשתמש בסטים מתוך בחירה (כי הם לא באמת יכולים לחייב משהו כזה בPC). סוני לא חייבים לעשות את זה.
יכול להיות שיהיו אחלה מבצעים. יכול שזו תהייה סתם שלוחה של הPS STORE ואז לא עשינו כלום וכל המגהטון הזה יירד לטמיון.

נחכה ונראה.

קרירין, VALVE הודיעו מזמן על כך שיהיה אפשר להתקין כל מערכת הפעלה על כל STEAM MACHINE, כי מדובר במחשב שאפשר לעשות איתו כל מה שמתחשק לך והם לא מתכוונים להגביל אף אחד בזה. בדיוק כמו שאפשר להתקין את SOS בכל מחשב, בחינם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2013, 23:07

kririn כתב:
זה יהיה "סתם PC " ,רק עם יאפשרו לעשות התקנה גם של מערכות הפעלה אחרות
בדרך כלל זה לא אפשרי בקונסולות ,לא בצורה רישמית לפחות
ומעניין יהיה לראות עם וולב לא תעשה עם זה בעיות

שוב, זה PC רגיל, אתה יכול לעשות איתו מה שבא לך. ההגדרה היחידה של VALVE לסטימבוקס היא PC שמגיע עם שלט והSOS מותקן מראש, אם היצרנית גם עושה אותו קטן ויפה זה רק בונוס.

שחר, אני לא חושב שאנחנו יכולים לשער השערות שונות על סוני או נינטנדו כי המצב כרגע של נינטנדו שנותנת לגיימסטופ ול-GAME למכור עותקים דיגיטלים משול ללתת לחברות הנפט את הזכות הבלעדית למכור מכוניות חשמליות, לא בדיוק מצב יביא לירידת מחיר המכונית החשמלית.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 נובמבר 2013, 23:26

DrKeo כתב:
שחר, אני לא חושב שאנחנו יכולים לשער השערות שונות על סוני או נינטנדו כי המצב כרגע של נינטנדו שנותנת לגיימסטופ ול-GAME למכור עותקים דיגיטלים משול ללתת לחברות הנפט את הזכות הבלעדית למכור מכוניות חשמליות, לא בדיוק מצב יביא לירידת מחיר המכונית החשמלית.

ולכן הצגתי שתי אפשרויות קוטביות ואמרתי "נחכה וראה".
נקווה לטוב. יש לזה אחלה פוטנציאל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 13 נובמבר 2013, 08:45

Nucleus_Dawn כתב:
גם יכול להיות שהם לא מורידים את המחיר, כי נינטנדו לא מאפשרת זאת.
לא יפתיע אותי לגלות שסוני מונעים הורדה של המחיר מתחת למחירים בחנות שלה. כל עוד היא עדין שולטת בזכות למכור עותקים דיגיטליים, היא יכולה להחליט מה המחירים ואין לה שום סיבה עסקית לתת לכל חברה כזאת להגדיר את המחירים שלה.

VALVE עשו את זה כי הם החליטו לתת למפתחים ולמפיצים 100% על הפצת המשחקים שלהם ולאפשר להם להשתמש בסטים מתוך בחירה (כי הם לא באמת יכולים לחייב משהו כזה בPC). סוני לא חייבים לעשות את זה.
יכול להיות שיהיו אחלה מבצעים. יכול שזו תהייה סתם שלוחה של הPS STORE ואז לא עשינו כלום וכל המגהטון הזה יירד לטמיון.

נחכה ונראה.

קרירין, VALVE הודיעו מזמן על כך שיהיה אפשר להתקין כל מערכת הפעלה על כל STEAM MACHINE, כי מדובר במחשב שאפשר לעשות איתו כל מה שמתחשק לך והם לא מתכוונים להגביל אף אחד בזה. בדיוק כמו שאפשר להתקין את SOS בכל מחשב, בחינם.

בזמנו נינטנדו אמרה שהיא לא תקבע מראש מחירים של עותקים דיגיטליים בחנויות. אולי בפועל היא כן, או היא מוכרת את העותקים במחירים שאין ממש לאן להוריד, אבל לפחות במקור זה פורסם כאילו לא כך הדבר.

אגב נדב, Game היא כבר לא ממש רשת ריטייל מטורפת. יש לה מעט מאוד סניפים פיזיים ולא אתפלא אם רוב הפעילות שלה היא לא דרך האתר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2013, 11:04

erezronen כתב:
בזמנו נינטנדו אמרה שהיא לא תקבע מראש מחירים של עותקים דיגיטליים בחנויות. אולי בפועל היא כן, או היא מוכרת את העותקים במחירים שאין ממש לאן להוריד, אבל לפחות במקור זה פורסם כאילו לא כך הדבר.

אגב נדב, Game היא כבר לא ממש רשת ריטייל מטורפת. יש לה מעט מאוד סניפים פיזיים ולא אתפלא אם רוב הפעילות שלה היא לא דרך האתר.

רק באנגליה יש לGAME לפחות באפריל האחרון 328 חנויות והם פרוסים בכל אירופה, אוסטרליה וניוזילינד כך שהיא כן עדין רשת עצומה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2013, 11:32

גם הפס4 וגם הONE לא יתמכו בבלוריי תלת מימדיים בשיגור, בשתיהן הפיצ'ר יגיע מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 נובמבר 2013, 11:39

אני ראיתי שהPS4 תומך בזה כבר ביום הראשון.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 נובמבר 2013, 12:25

מספר מקורות רומזים על משהו רציני שהולך להתרחש היום/בקרוב,לא יודע אם קשורים אחד לשני.
זה התחיל באדם בויס מסוני שעושה טיזינג לחשיפה כלשהי:
תמונה

המשיך עם הכתב הזה מ VG24:
תמונה

והכתב של MVC:
תמונה

אני לא יודע אם זה קשור למה שאדם בוייס ידבר עליו,יכול להיות ששני הכתבים מדברים על משהו אחר,זה יכול לנוע מביקורות רעות שקשורות לפס4 עד חשיפה גדולה ל ONE או לפס4 ומי יודע מה.נצטרך לראות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 נובמבר 2013, 12:27

זה לא אמור להיות קשור לMGS בחדש?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 140 אורחים