נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי bling » 19 דצמבר 2019, 19:10

ארת'ור גייס היה סוג של בדיחה לקראת הדור הנוכחי, הוא השתתף אז בגאף וטען כל הזמן שעל סמך המקורות שלו האקס בוקס חזקה יותר מהפס4 בוודאות והוא הבטיח מפלצת וכו'

בקיצור, אולי הוא בעצמו למד את הלקח בפעם שעברה ולכן היום הוא יותר מסוייג וממליץ לחכות להכרזה רשמית.

אגב לא הבנתי מאיפה הבאת את הקטע שהפס5 צרה ומהירה ושזה אומר שהיא חלשה בהפרש משמעותי מבוקס, מתי דיברו על המושג הזה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2019, 20:30

bling כתב:ארת'ור גייס היה סוג של בדיחה לקראת הדור הנוכחי, הוא השתתף אז בגאף וטען כל הזמן שעל סמך המקורות שלו האקס בוקס חזקה יותר מהפס4 בוודאות והוא הבטיח מפלצת וכו'

בקיצור, אולי הוא בעצמו למד את הלקח בפעם שעברה ולכן היום הוא יותר מסוייג וממליץ לחכות להכרזה רשמית.

אגב לא הבנתי מאיפה הבאת את הקטע שהפס5 צרה ומהירה ושזה אומר שהיא חלשה בהפרש משמעותי מבוקס, מתי דיברו על המושג הזה?

הדיבור הכללי הוא שהפס5 צרה ומהיר. אני לא יודע למה זה הדיבור או מה המקור שלו, אבל זה הדיבור. אבל אם היא צרה ומהירה, זה אומר שיש לסוני אפס גמישות ושהמכשיר יקר וחם משל מיקרוסןפט.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 דצמבר 2019, 23:39

מה זה אומר מהירה? מהירויות שעון ב cpu?

ביחס לחומרה שאמורה להיות בקופסא הזאת, קונסולה צרה נשמע זוועה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2019, 00:31

הביטוי מדבר על ה-GPU. הכוונה ברחבה ואיטית היא הרבה CU ומהירות שעון נמוכה ובצרה ומהירה היא מעט CU ומהירות שעון גבוהה. לדוגמה גם 40CU ב-2.34Ghz וגם 64CU ב-1.46Ghz יתנו 12TF, הקונפיגורציה הראשונה היא צ'יפ גדול מאוד שרץ לאט (רחב ואיטי) והקונפיגורציה השניה היא צ'יפ קטן שרץ מהר (צר ומהיר).

השמועה הכללית היא שהפס5 היא צרה ומהירה, כלומר מעט CU ומהירות שעון גבוהה בזמן שהXSX היא 64CU במהירות שעון נמוכה יחסית (~1500Mhz). זה חשוב כי מהירות שעון משפיעה בצורה הרבה יותר קיצונית על חום וצריכה מאשר מספר ה-CU, כלומר שתי קונסולות 12TF כשאחת צרה ומהירה והשניה רחבה ואיטית, הצרה והמהירה תהיה תנור חימום על סף רתיחה לעומת הרחבה והאיטית. מצד שני צר ומהיר יתן ביצועים טובים יותר מרחב ואיטי באותו מספר TF.

בקיצור, קשה לדעת איפה עומדים, ביחוד כי אנחנו מכירים רק כרטיס NAVI אחד פחות או יותר אז אנחנו לא יודעים איך מהירויות שעון ומספר CU מתנהגים תחת ארכיטקטורת RDNA.

מה שזה כן אומר הוא, אם באמת הפס5 צרה ומהירה והXSX רחבה ואיטית, שלמיקרוסופט יש מרחב תנועה הרבה יותר גדול. כלומר אם שתיהן עם אותו מספר TF, מיקרוסופט יכולה בקלות להגדיל אותו קלות בכדי להשיג מספר TF קצת יותר גבוה ולקטוף את תואר "הקונסולה החזקה" בזמן שסוני כנראה תקועה כי זה לא שהיא יכולה להוסיף CU עכשיו, הצ'יפים נסגרו מבחינת עיצוב כבר ב-2018.

אגב, אנקדוטה מעניינת. יצאה כתבה על HBM2 לפני כמה ימים ולפי הערכה שלהם המחיר של HBM2 ירד בטרוף, עד כדי כך שהסיפורים על זה שיהיה בפס5 8GB של HBM2 ו-16GB של DDR4 כבר לא נשמעים מופכים לגמרי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 20 דצמבר 2019, 00:49

חחחח חשבתי שאתה אומר צרה אתה מתכוון לכך שהקונסולה, הקופסא שלה, צרה :D

תודה על ההסבר.
אז זה אפשרי שקונסולה תהיה "צרה ומהירה" אבל עדיין תהיה סבירה מבחינת רעש אם יש לך מבנה טוב ופתרון קירור סביר?
לא מטריד אותי עניין הכוח, במיוחד שעושה רושם שהמשמעות של זה תהיה בעיקר שיווקית, אבל קונסולה חמה שכתוצאה מכך תהיה רועשת באופן קיצוני זה ממש מבאס בעיני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2019, 02:26

idan כתב:חחחח חשבתי שאתה אומר צרה אתה מתכוון לכך שהקונסולה, הקופסא שלה, צרה :D

תודה על ההסבר.
אז זה אפשרי שקונסולה תהיה "צרה ומהירה" אבל עדיין תהיה סבירה מבחינת רעש אם יש לך מבנה טוב ופתרון קירור סביר?
לא מטריד אותי עניין הכוח, במיוחד שעושה רושם שהמשמעות של זה תהיה בעיקר שיווקית, אבל קונסולה חמה שכתוצאה מכך תהיה רועשת באופן קיצוני זה ממש מבאס בעיני.

הכל אפשרי, תלוי בפיתרון קירור. ה-X מול הפרו הן דוגמאות טובות, הצ'יפ של ה-X הרבה יותר חם משל הפרו (אותו הליך יצור, אותה ארכיטקטורה אבל 4CU יותר ומהירות שעון גבוהה בבערך 30%) אבל ה-X שקטה יותר כי יש לה פיתרון קירור איכותי יותר.

אגב, אנקדוטה נחמדה, נוטידוג כבר לא יודעים מה זה מסכי טעינה בפס5 :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 דצמבר 2019, 06:38

שיעשה סיבוב קטן על TLOU2 שרוב הצוות שלו עובד עליו עכשיו אם בא לו להזכר :)

הקטע של הצרה והמהירה נשמע מבאס מאוד וגם טיפוסי לסוני שיש לה היסטוריה יפה של קונסולות רועשות ודי חמות, אני לא בטוח שמייקרוסופט תעשה שינויים כדי להגדיל את הכוח גם אם הן שוות (מה שאני לא מאמין שנכון) אבל עצם המחשבה שלסוני יש אולי חומרה מסורבלת זה גם חיסרון שלאנשים בעידן של היום אכפת ממנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2019, 09:13

אני לא חושב שצריך ללכת רחוק עם כל העניין הזה של הצר חהמהיר, אפ כבר רוב השמועות מדברות על זה שפס5 חזקה יותר. אני משער שנצטרך לחכות עוד קצת, החשיפה בפברואר ובטח עוד תהיה דליפה לפני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 דצמבר 2019, 00:27

זה רק אני או שברישום פטנט הזה של הדולשוק 5 נראה כאילו יש לה טריגרים מאחור?
תמונה
A2531F40-D8B6-4F1A-AC11-0072B07DF1C2.jpeg
A2531F40-D8B6-4F1A-AC11-0072B07DF1C2.jpeg (206.09 KiB) נצפה 6856 פעמים

וגם זה:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 דצמבר 2019, 10:19

לגמרי טריגרים מאחורה. מעניין אם זה יהיה משהו שניתן לשנות לפי מה שנרצה או שזה יהיה פשוט R4/L4... מניח שיהיה אפשר לשנות.
ואני עדיין טוען שזה הולך להיות שלט של 80$.
הבסיס שלהם הולך להיות סוגשל אליט. בטח קצת פחות בקטע של יוקרה והאפשרות להחליף כל מני כפתורים עם מגנטים, אבל מצד שני יש את הפידבק והטאץ׳.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 דצמבר 2019, 11:15

יש המסה טוטאלית בERA בגלל טוויט אחד:

אוברון אמור להיות הפס5, כשמחברים את המספרים יוצא 9.2TF. אולי יש עדכון בדבר כי בזמן שישנתי נוספו 30 עמודים חדשים בת׳רד אז אני (או פייג׳) נעדכן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 דצמבר 2019, 14:26

וואלה אם זה המצב אין מצב שאני לא מחכה לפרו

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 דצמבר 2019, 14:38

חד משמעית לא קונה את הפס5 אם זה המצב, אם לא מחכה לפרו אני אלך על האקס בוקס בהשקה ואולי לקראת סוף הדור אקנה פס5 בשביל הבלעדיים.

בכל מקרה סוני כבר דפקה את הפוטנציאל של משחקי המולטי פלטפורם אם באמת יהיה כזה פער בין הקונסולות.

מקווה שזה חרטא, פער כזה ביזיוני לא טוב עבור אף אחד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 דצמבר 2019, 15:35

זה פשוט לא מתיישב לי עם כל מה ששמענו מג'ייסון שרייר או אינסיידר אחר, ששתיהן מאוד מאוד קרובות..זה לא נראה בכלל כמו שתי קונסולות כמעט זהות כמו שמכרו לנו בשנה האחרונה. זה כן מתיישב לא רע עם ה-die size השמועתי של הפס5 מלפני כמה חודשים (אם כי מצד שני,באותה 'הדלפה' אוזכר גם הגודל של הצ'יפ של ה-X והוא לא מתאים למה שאנחנו יודעים כבר שאנחנו מקבלים שם). חשוב לציין שאותו אינסיידר (אני חושב שזה אותו אחד,קשה לעקוב אחרי Era) טוען שהוא לא ראה איזכורים של RT או VRS ב-Oberon ואנחנו כבר יודעים שבפס5 ש RT חומרתי כמו ב-series x ואני מוכן לשים כסף שגם VRS יופיע שם בצורה כזו או אחרת (וגם אושר על ידי אינסיידר מוכר).
בקיצור,מאכזב לאללה אם נכון..מה שכן,אין לי ספק שסוני מכוונת ל-400 דולר אם אלו אכן ה-specs.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 דצמבר 2019, 15:53

כל הדליפות אינסיידרים הן בעייתיות כי כל אינסיידר מקבל הצצה למאחורי הקלעים בחתכי זמן אחרים ורמות חשיפה שונות. למשל הטיעון של טום מthe verge היה שהאנקונדה הייתה בערך 10TF וברגע האחרון, ב2018 (שזה באמת המועד האחרון לגעת בסיליקון), הם החליטו לטרגרט 12TF. כלומר כשאינסיידר אומר שהפס5 והאנקונדה דומות, הוא אמר את זה על בסיס הצצה שהייתה לו ה2018 כשהאנקונדה עדין הייתה 10TF? מי יודע.

בכל מקרה המידע שיש לנו כרגע הוא מחפירות מסדי נותנים של חבר׳ה מאסיה. המידע החפור, בדיוק כמו אנסיידרים, מביא הצצה לרגע ספציפי בהליך הפיתוח בלי שיש לנו מושג אמיתי על האם המידע הוא מחומרה סופית ב2019 או משהו מוקדם מ2018.

על פי המידע החפור (ושוב, גרגר מלח כי לא ידוע ממתי הוא) אז יש כמה סיליקונים ידועים:
ספארקמן - זה לוקהארט, יש לו VRS ו-RT.
ארדן - זה האנקונדה, יש לה VRS ו-RT.
אריאל - הפס5 בשלב פיתוח לא ידוע, אין בה RT או VSR על הצ׳יפ (זה לא אומר שאין לה חיצונית על צ׳יפ נפרד).
אוברון - שוב, וריאציה של הפס5. אין RT או VSR והיא 2Ghz עם 36CU שזה 9.2TF וזיכרון במהירות 14Gbps (רוחב פס לא ידוע).

זה ממש לא אומר שאין בפס5 RT חומרה או VRS, רק שבשלב כלשהוא לא היה בה עדין את זה. אם היו לנו תאריכים אמיתיים לראלוונטיות של הצ׳יפים, אז היינו יודעים יותר.

אבל אני כן אגיד את זה, אוברון ואריאל גורמים לי לפקפק במספרי 12TF+ שנזרקו על הפס5 אלה אם מדובר בצ׳יפים עתיקים ועוד ב2018 סוני שדרגה את הסיליקון.

אגב, רק כדי להדגיש שאוברון זה הפס5:

מצב 1:
2Ghz, המהירות שעון של הפס5.
מצב 2:
911Mhz, המהירות שעון של הפרו (תמיכה לאחור בפרו).
מצב 3:
800Mhz, מהירות השעון של הפס4 (תמיכה לאחור בפס4).

כלומר אוברון הוא 99.99999% הפס5, מה הסיכוי שיש APU עם שלושה פרופילים שתואמים בול לסוני?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 דצמבר 2019, 19:01

מסתבר שהמידע שהוא מצא על ארדן מהקיץ. זה מחזק אצלי את התחושה שהפס5 אכן 9.2TF.

אני מתעצל להביא עוד טוויטים שלו אבל הוא גם הוסיף שהפס5 אכן 256-ביט ובעצם תואמת לflute. כלומר 16GB.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 דצמבר 2019, 21:46

שמע אני לא מבין בזה הרבה ולא יודע איך אתה גוזר את כל המידע הזה מהציוצים הנ״ל אבל אני סומך על הידע שלך ולכן אין לי מה לאמר חוץ מאכזבה גדולה :(

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 דצמבר 2019, 21:52

יושידה בריאיון אומר שהפס5 (בניגוד לפס3 שנחשבת לחומרה הכי מורכבת בהיסטוריה כנראה) תוכננה להיות כמה שיותר קלה לפיתוח עבור המפתחים ושהפידבקים מהבחינה הזו חיוביים מאוד ושמפתחים רבים אומרים שהם לעולם לא עבדו על קונסולה קלה יותר לפיתוח מהפס5.

In the interview, Shuhei Yoshida explained how PlayStation 3 was by far the hardest console to develop on in Sony history, and how PlayStation 4 was specifically made to avoid repeating this mistake.
Shuhei Yoshida added that developers can’t focus on making their games if they need to focus on overcoming the inherent difficulty of developing on complicated hardware. As such, Sony is striving to make it as easy as possible to develop on PlayStation hardware. Yoshida said that’s what the company had in mind when making the PS4 and that’s what they have in mind for the PS5.
Shuhei Yoshida also mentioned that many developers are telling Sony they never worked on a console as easy to develop on as PS5.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 28 דצמבר 2019, 11:31

bling כתב:שמע אני לא מבין בזה הרבה ולא יודע איך אתה גוזר את כל המידע הזה מהציוצים הנ״ל אבל אני סומך על הידע שלך ולכן אין לי מה לאמר חוץ מאכזבה גדולה :(

אין מה להתאכזב אם ה PS5 היא 9 או 10 tf בעידן שבו אנחנו כבר יודעים שתגיע PS5 Pro שנתיים או שלוש אחרי. סביר להניח שסוני פשוט לא מעוניינת לחרוג מהתג מחיר של 399$.. וזה בהחלט מובן. מה שלא ברור עדיין זה האם מיקרוסופט תעשה את הטעות הקטסרופלית ותשחרר קונסולת דור הבא עם 4TF. אחרי שה PS5 Pro תשוחרר, הבייסליין לפיתוח משחקים לפלייסטיישן יהיה 9~10 TF. מה בדיוק מיקרוסופט הולכת לעשות עם קונסולה כזאת באמצע הדור הבא? ההבדל בין ה"פרו" של מיקרוסופט ללוקהראט יהיה תהומי (12TF+).

בקיצור, מיקרוסופט תעשה בשכל אם היא תגרד את התוכניות של הלוקהארט ותשליך אותם לזבל. האם זה יעזור לה? סביר להניח שלא. ה PS5 תמכור יותר טוב כך או כך. אבל זה יהיה צעד נכון לשנים הבאות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 דצמבר 2019, 11:44

dean כתב:
bling כתב:שמע אני לא מבין בזה הרבה ולא יודע איך אתה גוזר את כל המידע הזה מהציוצים הנ״ל אבל אני סומך על הידע שלך ולכן אין לי מה לאמר חוץ מאכזבה גדולה :(

אין מה להתאכזב אם ה PS5 היא 9 או 10 tf בעידן שבו אנחנו כבר יודעים שתגיע PS5 Pro שנתיים או שלוש אחרי. סביר להניח שסוני פשוט לא מעוניינת לחרוג מהתג מחיר של 399$.. וזה בהחלט מובן. מה שלא ברור עדיין זה האם מיקרוסופט תעשה את הטעות הקטסרופלית ותשחרר קונסולת דור הבא עם 4TF. אחרי שה PS5 Pro תשוחרר, הבייסליין לפיתוח משחקים לפלייסטיישן יהיה 9~10 TF. מה בדיוק מיקרוסופט הולכת לעשות עם קונסולה כזאת באמצע הדור הבא? ההבדל בין ה"פרו" של מיקרוסופט ללוקהראט יהיה תהומי (12TF+).

בקיצור, מיקרוסופט תעשה בשכל אם היא תגרד את התוכניות של הלוקהארט ותשליך אותם לזבל. האם זה יעזור לה? סביר להניח שלא. ה PS5 תמכור יותר טוב כך או כך. אבל זה יהיה צעד נכון לשנים הבאות.

אני לא מסכים עם שתי הטענות כי אנחנו לא באמת יודעים להגיד אם זה הצ׳יפ הסופי של הפס5 או רק צעד בדרך (בכל זאת אין עליו RT וסרני אישר שיש) כך שאולי הפס5 חזקה מזה ובנוסף הלוקהארט לא ממש בעייתית בעיניי כל עוד אלמנטים מסויימים נשמרים (נפח זיכרון יחסי, מהירות cpu דומה ומרווח הגיוני מהאנקונדה בgpu).

אני כן מסכים שלא צריך להתאכזב מפס5 שהיא 9TF, זה עדין חזק משמעותית ממה שחשבנו שנקבל. צריך לזכור שה5700 שהיא 8TF די קורעת את Vega 64 שהוא 12.5TF של GCN וזה עוד GCN מתקדם משל הפס4, כלומר זה 12.5TF שהם יותר חזקים מ12.5TF ״של הפס4״. אני חושב שאם מתרגמים את הפס5 שידועה כרגע לTF של הפס4, אז אנחנו בסביבות ה14TF.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 דצמבר 2019, 16:25

DF על איך SSD ישדרג את הדור הבא מעבר לזמני טעינה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 דצמבר 2019, 17:59

DrKeo כתב:
dean כתב:

אני לא מסכים עם שתי הטענות כי אנחנו לא באמת יודעים להגיד אם זה הצ׳יפ הסופי של הפס5 או רק צעד בדרך (בכל זאת אין עליו RT וסרני אישר שיש) כך שאולי הפס5 חזקה מזה ובנוסף הלוקהארט לא ממש בעייתית בעיניי כל עוד אלמנטים מסויימים נשמרים (נפח זיכרון יחסי, מהירות cpu דומה ומרווח הגיוני מהאנקונדה בgpu).

אני כן מסכים שלא צריך להתאכזב מפס5 שהיא 9TF, זה עדין חזק משמעותית ממה שחשבנו שנקבל. צריך לזכור שה5700 שהיא 8TF די קורעת את Vega 64 שהוא 12.5TF של GCN וזה עוד GCN מתקדם משל הפס4, כלומר זה 12.5TF שהם יותר חזקים מ12.5TF ״של הפס4״. אני חושב שאם מתרגמים את הפס5 שידועה כרגע לTF של הפס4, אז אנחנו בסביבות ה14TF.

אז כמה ה XSX בתרגום הזה? 18TF?

הלוואי ותהיה הפתעה והפס5 תהיה בפער מאוד קטן מה XSX.

מה שכן אני מסכים עם דין שהפס5 תמכור יותר טוב בכל תסריט, רק אם סוני מפשלת חזק כמו עם הפס3 אז מייקרוסופט יכולה להוות איום וגם אז כשסוני פישלה זה נגמר ב"תיקו".

אבל אם באמת מייקרוסופט תעשה את כל הדברים הנכונים היא יכולה לערער ולשנות קצת מהבון טון הנוכחי ועם הזמן זה כן יכול להצטבר לשינוי הסטטוס קוו והפלייסטיישן לא תהיה הפלטפורמת GO TO האוטומטית שהרוב הולכים אליה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 דצמבר 2019, 18:34

bling כתב:
DrKeo כתב:
dean כתב:

אז כמה ה XSX בתרגום הזה? 18TF?

הלוואי ותהיה הפתעה והפס5 תהיה בפער מאוד קטן מה XSX.

מה שכן אני מסכים עם דין שהפס5 תמכור יותר טוב בכל תסריט, רק אם סוני מפשלת חזק כמו עם הפס3 אז מייקרוסופט יכולה להוות איום וגם אז כשסוני פישלה זה נגמר ב"תיקו".

אבל אם באמת מייקרוסופט תעשה את כל הדברים הנכונים היא יכולה לערער ולשנות קצת מהבון טון הנוכחי ועם הזמן זה כן יכול להצטבר לשינוי הסטטוס קוו והפלייסטיישן לא תהיה הפלטפורמת GO TO האוטומטית שהרוב הולכים אליה.

אני לא חושב שיש מישהו שמכחיש שהפס5 תמכור טוב יותר אלה אם סוני תעשה איזו טעות קטסטרופלית. אבל אם מיקרוסופט חזקה, היא אולי תקח את הUK וארה״ב.

בנוגע לTF של הxsx, כן, לגמרי סביר להגיד שהיא בערך פי 10 מהפס4. זה לא רק שהיא 12TF שפותח את הצורה לRadeon VII שהוא 13.5TF, הTF של הפס4 הרבה פחות איכותי משל Radeon VII. בקיצור כן, אפשר להשוות את זה ל18TF של הפס4. יש סיבה למה הXSX היא כל כך גדולה שהיא עם נפח גדול פי 3 משל הone המקורית, היא מפלצת.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 דצמבר 2019, 20:17

אני עדיין בהלם מהמספר הזה. אני רוצה לראות איך משחק בלעדי ל XSX שבאמת מנצל אותו ושרץ על רזולוציית דמקה ולא 4K בזבזנית הולך להראות בדור הבא. אולי הגראפיקה שראינו בחלקים היפים של הטריילר של HB2 לא רחוקה מאיך שהגיימפליי יראה אחרי הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 דצמבר 2019, 00:56

bling כתב:אני עדיין בהלם מהמספר הזה. אני רוצה לראות איך משחק בלעדי ל XSX שבאמת מנצל אותו ושרץ על רזולוציית דמקה ולא 4K בזבזנית הולך להראות בדור הבא. אולי הגראפיקה שראינו בחלקים היפים של הטריילר של HB2 לא רחוקה מאיך שהגיימפליי יראה אחרי הכל.

מיקרוסופט הלכה על מפלצת, אין ספק. מה שהם בנו פה זה בעצם סוג של "360", זאת ממש לא הפס4 או הONE. האמת, אם סוני באמת עם 9.2TF גם הם לא עשו "פס4", הם בנו משהו הרבה יותר טוב מזה בתקופת הזמן המקבילה אבל אין ספק ש-9.2TF מכוון ל-399$.

מצד שני, יש משהו שתמיד צריך לזוכר, 4K דורש 40% יותר כוח מ-1800P. כלומר משחק שרץ חלק על 9.2TF ב-1800P מקרטע ב-4K על 12TF. זה כבר לא 900P מול 1080P, ברזולוציות האלה ההפרשים הם ממש קטנים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 6 אורחים