במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bozeman » 18 ינואר 2015, 19:54

DrKeo כתב:זה ביושוק, לא סקיירים :)

כנראה שכחת שיש כל פח ומאפרה שאפשר לבדוק אם הם מכילים משהו, ואפשרות לפרוץ כל דבר ולאסוף כל מני חפצים בכל חור... זה לא רחוק...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 ינואר 2015, 20:12

bozeman כתב:שחר, אתה הרי כבר יודע איך עכשיו המשאב הכי חשוב לך זה זמן... אני לא יכול להרשות לעצמי לשבת עליו ימים... ובד"כ לאסוף כל מטבע זרוק ברחוב, זה לא הכי נחוץ...

זו לא באמת בעיה. יש לך רק 3 שעות בשבוע? אז יקח לך 5 שבועות לסיים אותו.
באמת ששווה לך לעבור עליו לאט לאט. ככה הוא הכי כיף והכי מספק. זה לא שיש לך איזה משהו רציני אחר לשחק בחודש הקרוב. קח את הזמן ותשקיע בו. הוא שווה את זה, לגמרי.
אגב, הDLC מדהים. אני לא מסכים עם נדב ודווקא חושב שהוא אפילו יותר טוב מאינפיניטי עצמו והוא באמת באמת חובה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 ינואר 2015, 23:34

DrKeo כתב:קושי הוא לא הבעיה הכי גדולה במשחק הזה, הוא לא קשה במיוחד :)

חוץ מהקטע עם
ספויילר: הצג
ליידי קומסטוק הרוח
$!#!@$!
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 00:29

Nucleus_Dawn כתב:
זו לא באמת בעיה. יש לך רק 3 שעות בשבוע? אז יקח לך 5 שבועות לסיים אותו.
באמת ששווה לך לעבור עליו לאט לאט. ככה הוא הכי כיף והכי מספק. זה לא שיש לך איזה משהו רציני אחר לשחק בחודש הקרוב. קח את הזמן ותשקיע בו. הוא שווה את זה, לגמרי.
אגב, הDLC מדהים. אני לא מסכים עם נדב ודווקא חושב שהוא אפילו יותר טוב מאינפיניטי עצמו והוא באמת באמת חובה.

אני חושב שהוא יותר טוב מ99.98% מהמשחקים בשוק אבל עדין ביושוק אינפנט יותר טוב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ינואר 2015, 00:44

DrKeo כתב:אני חושב שהוא יותר טוב מ99.98% מהמשחקים בשוק אבל עדין ביושוק אינפנט יותר טוב.

אז כנראה ההערכה שלנו לא באמת כזאת רחוקה :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2015, 01:44

Nucleus_Dawn כתב:
אז כנראה ההערכה שלנו לא באמת כזאת רחוקה :D

כן ברור, הוא מדהים. פשוט אישית אני מעדיף סיפורים מקדמים ופחות ספורים מגשרים, זה עניין של העדפה אני משער. יש לי חברה שפשוט לא מסוגל לראות PREQUELS, אם משהו קרא בעבר לתוכן שהוא כבר מכיר הוא לא מסוגל לצפות בזה. אני אוהב תוכן גישור אבל הוא לדעתי אף פעם לא יהיה טוב כמו תוכן מקדם.

עכשיו אחרי SKIOSHOCK אני מחכה לSPACOSHOCK שיסגור מעגל עם SS2 ויחזור לחלל. וימשיך כמובן את העלילה של הסדרה קדימה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 ינואר 2015, 22:00

התחלתי לשחק קצת בחידוש (של החידוש) של RE, קודם כל המראה שלו פשוט נצחי, המשחק יצירת אומנות ותענוג לראות את הרקעים היפהייפיים שהאומנים ציירו, משחק שישאר יפה לנצח.
דבר שני הוא פאקינג קשה! הרבה יותר מהמקורי ששיחקתי בזמנו, הזומבים אוכלים מליון כדורים ואני משתדל לתפוס מרחק מהם ועדיין הם מצליחים להגיע אלי בזמן שאני מחורר אותם, איך שמתתי קיבלתי גביע לעגני של ״מוות ראשון״ עם הכיתוב ״כדאי שתתרגל לזה״ :/

רואים שזה הולך להיות לא קל, גם היה קטע במקורי שאם פותחים את הדלת הראשית של האחוזה רואים סרטון אנימציה של כלבי הזומבים שמנסים להכנס ואתה טורק את הדלת מהר ככה שכאילו אין אפשרות לברוח מהאחוזה, רציתי לראות מה יקרה הפעם אז ניסיתי לצאת ופתאום במקום שיעבור לסרטון המרונדר מראש כלבי זומבים מנסים להכנס בזמן גיימפליי, חשבתי שסבבה הדמות תסגור את הדלת אבל פתאום נבלה אחד נכנס לי במציאות לתוך האחוזה והייתי צריך להלחם מולו, הייתי בהלם וממש לא ציפיתי לזה! כמובן שהרג אותי החרא, בקיצור משחק נבלה אבל אני מת על זה :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ינואר 2015, 22:02

bling כתב:התחלתי לשחק קצת בחידוש (של החידוש) של RE, קודם כל המראה שלו פשוט נצחי, המשחק יצירת אומנות ותענוג לראות את הרקעים היפהייפיים שהאומנים ציירו, משחק שישאר יפה לנצח.
דבר שני הוא פאקינג קשה! הרבה יותר מהמקורי ששיחקתי בזמנו, הזומבים אוכלים מליון כדורים ואני משתדל לתפוס מרחק מהם ועדיין הם מצליחים להגיע אלי בזמן שאני מחורר אותם, איך שמתתי קיבלתי גביע לעגני של ״מוות ראשון״ עם הכיתוב ״כדאי שתתרגל לזה״ :/

רואים שזה הולך להיות לא קל, גם היה קטע במקורי שאם פותחים את הדלת הראשית של האחוזה רואים סרטון אנימציה של כלבי הזומבים שמנסים להכנס ואתה טורק את הדלת מהר ככה שכאילו אין אפשרות לברוח מהאחוזה, רציתי לראות מה יקרה הפעם אז ניסיתי לצאת ופתאום במקום שיעבור לסרטון המרונדר מראש כלבי זומבים מנסים להכנס בזמן גיימפליי, חשבתי שסבבה הדמות תסגור את הדלת אבל פתאום נבלה אחד נכנס לי במציאות לתוך האחוזה והייתי צריך להלחם מולו, הייתי בהלם וממש לא ציפיתי לזה! כמובן שהרג אותי החרא, בקיצור משחק נבלה אבל אני מת על זה :)

הקטע האחרון נשמע ממש מגניב. אחלה דרך לדבר עם המקורי ולשחק עם הציפיות של השחקן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 ינואר 2015, 22:26

Nucleus_Dawn כתב:
הקטע האחרון נשמע ממש מגניב. אחלה דרך לדבר עם המקורי ולשחק עם הציפיות של השחקן.

אפרופו הציפיות של מעריצי MGS לעלילה רעה, התאכזבתי שברימייק של RE הסירו את הדיבוב האייקוני והמגוחך של המקור בשחקנים קצת יותר סבירים, אבל כואב יותר- הכתיבה גם השתפרה וכבר אין שורות אייקוניות כמו master of lock-picking וכל השורות המגוחכות :(
עוד לא הגעתי לקטע הרלוונטי אבל אם בארי לא יזהיר אותי בקרוב שכמעט הפכתי ל Jill sandwich מישהו יחטוף :evil:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ינואר 2015, 23:07

bling כתב:אפרופו הציפיות של מעריצי MGS לעלילה רעה, התאכזבתי שברימייק של RE הסירו את הדיבוב האייקוני והמגוחך של המקור בשחקנים קצת יותר סבירים, אבל כואב יותר- הכתיבה גם השתפרה וכבר אין שורות אייקוניות כמו master of lock-picking וכל השורות המגוחכות :(
עוד לא הגעתי לקטע הרלוונטי אבל אם בארי לא יזהיר אותי בקרוב שכמעט הפכתי ל Jill sandwich מישהו יחטוף :evil:

הו... חבל שלא נתנו אפשרות בחירה, כמו כל מיני רימייקים שנותנים לעבור בין הגרפיקה הקלאסית והחדשה בלחיצת כפתור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2015, 14:22

זה מתקופת הגיימקיוב, דיסקים רק של גיגה וחצי, אולי לא היה מקום :)
אוי, איזה זכרונות יש לי מהרימייק הזה, אחד מהמשחקים היותר טובים ביצאו בתקופתו וגרפיקה מדהימה. מעניין אם יעשו אותו דבר עם ZERO.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 21 ינואר 2015, 14:37

DrKeo כתב:אני בדיוק ההפך, ביושוק היה משחק מצויין אבל אינפנט היה אחד היותר טובים בהסטוריה לדעתי.

שיחקתי בראשון לפני פחות מחצי שנה, הוא פשוט העיף אותי (עד הטוויסט לפחות, אחר כך הסיפור הרגיש לי מאוד גנרי, שלא לדבר על קרב הבוס בסוף ובזבוז הפוטנציאל העלילתי שלו)
גם ביושוק 2 היה פשוט מצויין (באותה חבילה עם הראשון), הסיפור היה די ריפ אוף של סיסטם שוק 2 בהרבה תחומים אבל עדיין טוב מאוד, והגיימפליי קיבל חידודים וליטושים שהפכו אותו ממעניין לבאמת כיפי וטקטי.

עכשיו אני צריך לשחק באינפיניט, ו"למזלי" האיחור שלי איתו השתלם כי המשחק יצא בגרסה עם כל ההרחבות שלו (רק לא באירופה משום מה, ממה שראיתי)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2015, 14:50

אני חושב שהגיימפליי עצמו טוב יותר בביושוק 2 מאשר ב1.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 21 ינואר 2015, 16:14

DrKeo כתב:אני חושב שהגיימפליי עצמו טוב יותר בביושוק 2 מאשר ב1.

אני חושב שזה מוסכם על כולם

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 ינואר 2015, 16:44

DrKeo כתב:זה מתקופת הגיימקיוב, דיסקים רק של גיגה וחצי, אולי לא היה מקום :)
אוי, איזה זכרונות יש לי מהרימייק הזה, אחד מהמשחקים היותר טובים ביצאו בתקופתו וגרפיקה מדהימה. מעניין אם יעשו אותו דבר עם ZERO.

זה נראה די בטוח ש ZERO גם יוצא.
התמונה הבאה הוצגה באתר של קאפקום והוסרה, היא מציגה את ה THEME שלהם ל RE הראשון ששחקני PS4 ביפן מקבלים מתנה במידה ומזמינים את המשחק מראש, אפשר לראות שמי שצילם את זה בקאפקום לא שם לב למשחק אחר שמותקן לו על הPS4:
תמונה

אני גם שמח אם זה יגיע, אבל ZERO נחשב למשחק הכי פחות טוב מהסדרה הקלאסית ע"פ המעריצים, הוא כולל מכניקת CO-OP (עם AI בלבד) די חלשה וטרחנית לפי מה שאומרים והמון back tracking ו busy work בגלל שאין דרך לאחסן גם חפצים בצורה נורמלית, בכל זאת אני בטוח שעדין הוא יהיה מהנה למי שאוהב את הסגנון, אבל אני אבוא אליו עם ציפיות נמוכות יחסית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2015, 20:54

הוא באמת יחסית חלש אבל עדין טוב מre3 :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ינואר 2015, 10:06

DrKeo כתב:הוא באמת יחסית חלש אבל עדין טוב מre3 :)

אם הוא טוב מ RE3 אז אני אהיה מבסוט, הבעיה עם RE3 זה שהוא לא היה צריך להיות משחק ראשי ממוספר, האכזבה ממנו נבעה מכך שהרגיש כמו חבילת הרחבה ל 2, היה בעל סקופ מצומצם יותר ומשחק פחות שאפתני שהציג גם סיפור צדדי שהתרחש בזמן המאורעות של 2, זו הגדרה קלאסית לחבילת הרחבה באותם זמנים ואף היה צריך אולי להמכר במחיר טיפה מוזל ממשחק מלא, אם המשחק היה מוצג ככזה אני לא חושב שהיו הרבה טענות כלפיו כי הוא סכ"ה היה פרק נחמד בסדרה, רק לא ראוי להיות ראשי, אז אם ZERO טוב יותר ממנו אז זה אחלה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2015, 11:31

bling כתב:אם הוא טוב מ RE3 אז אני אהיה מבסוט, הבעיה עם RE3 זה שהוא לא היה צריך להיות משחק ראשי ממוספר, האכזבה ממנו נבעה מכך שהרגיש כמו חבילת הרחבה ל 2, היה בעל סקופ מצומצם יותר ומשחק פחות שאפתני שהציג גם סיפור צדדי שהתרחש בזמן המאורעות של 2, זו הגדרה קלאסית לחבילת הרחבה באותם זמנים ואף היה צריך אולי להמכר במחיר טיפה מוזל ממשחק מלא, אם המשחק היה מוצג ככזה אני לא חושב שהיו הרבה טענות כלפיו כי הוא סכ"ה היה פרק נחמד בסדרה, רק לא ראוי להיות ראשי, אז אם ZERO טוב יותר ממנו אז זה אחלה :)

האמת שההסטוריה הולכת איתך כי RE3 היה בכלל משחק אחר לגמרי שלא קשור לRE. הפיתוח על RE3 התחיל בזמן אבל התעקב והתעקב וקאפקום היו צריכים הזרמת מזומנים אז הם שינו את השם של RE3 לקוד ורוניקה ולקחו משחק אימה לא קשור שהם פתחו במקביל והפכו אותו ל3. אני אזכיר לך שבתקופתו קאפקום הלכו על כמה RE CLONES כמו דיינוקרייסס למשל, RE3 פשוט היה עוד CLONE שבסוף הלבישו עליו סקין של RE באמצע הדרך. RE3 האמיתי זה קוד ורוניקה, משחק שפשוט התעקב יותר מדי בשביל הדוחות הכספיים שלהם. רק חבל שעל המשחק הלא קשור שמו שם כמו RE3 ולהמשך האמיתי קראו קוד ורוניקה כמו איזה משחק צד במקום שזה יהיה ההפך.

וכן, RE3 הוא הRE שאני הכי פחות אוהב, ביחוד שהוא הגיע אחרי 2 המדהים. ZERO הוא הרבה יותר טוב, אפילו שגם הוא מרגיש כמו חבילת הרחבה הרי הוא מתרחש באחוזה של 1 בדיוק כמו ש3 מתרחש באזורים של 2. לא משחק מדהים אבל יש לו את הקטעים שלו, האמת שגם לא סיימתי אותו למרות שהיה לי אותו לקיוב (ועדין יש לי אותו בבית אגב). תחשוב על ZERO כהרחבה של הרימייק שאתה משחק כרגע ואתה די תהנה איתו לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ינואר 2015, 12:39

DrKeo כתב:האמת שההסטוריה הולכת איתך כי RE3 היה בכלל משחק אחר לגמרי שלא קשור לRE. הפיתוח על RE3 התחיל בזמן אבל התעקב והתעקב וקאפקום היו צריכים הזרמת מזומנים אז הם שינו את השם של RE3 לקוד ורוניקה ולקחו משחק אימה לא קשור שהם פתחו במקביל והפכו אותו ל3. אני אזכיר לך שבתקופתו קאפקום הלכו על כמה RE CLONES כמו דיינוקרייסס למשל, RE3 פשוט היה עוד CLONE שבסוף הלבישו עליו סקין של RE באמצע הדרך. RE3 האמיתי זה קוד ורוניקה, משחק שפשוט התעקב יותר מדי בשביל הדוחות הכספיים שלהם. רק חבל שעל המשחק הלא קשור שמו שם כמו RE3 ולהמשך האמיתי קראו קוד ורוניקה כמו איזה משחק צד במקום שזה יהיה ההפך.

וכן, RE3 הוא הRE שאני הכי פחות אוהב, ביחוד שהוא הגיע אחרי 2 המדהים. ZERO הוא הרבה יותר טוב, אפילו שגם הוא מרגיש כמו חבילת הרחבה הרי הוא מתרחש באחוזה של 1 בדיוק כמו ש3 מתרחש באזורים של 2. לא משחק מדהים אבל יש לו את הקטעים שלו, האמת שגם לא סיימתי אותו למרות שהיה לי אותו לקיוב (ועדין יש לי אותו בבית אגב). תחשוב על ZERO כהרחבה של הרימייק שאתה משחק כרגע ואתה די תהנה איתו לדעתי.

חשבתי ש ZERO מתרחש ברכבת בכלל.
וזה שלא סיימת משחק כביכול טוב ב 2002- תקופה שבה לכולנו היה הרבה יותר זמן, הרבה פחות מבחר במה לשחק והרבה פחות כסף ככה שכל משחק שנקנה היה האירוע של השנה... :P זה לא ממש מבשר טובות לגבי האיכות שלו, במיוחד שאני הולך לשחק אותו באיחור של 13-14 שנה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2015, 12:47

bling כתב:חשבתי ש ZERO מתרחש ברכבת בכלל.
וזה שלא סיימת משחק כביכול טוב ב 2002- תקופה שבה לכולנו היה הרבה יותר זמן, הרבה פחות מבחר במה לשחק והרבה פחות כסף ככה שכל משחק שנקנה היה האירוע של השנה... :P זה לא ממש מבשר טובות לגבי האיכות שלו, במיוחד שאני הולך לשחק אותו באיחור של 13-14 שנה :)

כן אתה צודק, אבל קניתי אותו כשהייתי בצבא וכשאתה סוגר 28 יום ואז חוזר הביתה RE ZERO הוא לא התשוקה הראשונה שלך :)
בנושא הרכבת, המשחק מתחיל ברכבת כשאתה משחק אסיר נוסעת שנמצעים עליה אבל אז הזומבים קורים והרכבת בסוף מתרסקת ליד מערה שמובילה אותך לאחוזה מ1. אתה באחוזה תוך דקות מתחילת המשחק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 ינואר 2015, 12:21

אני זוכר שקניתי את RE2 מסלסילת משחקים מוזלים מאוד בטאוור רקורדס. עלה לי משהו כמו 20 ש''ח. התחלתי אותו, נטשתי לאיזה שבועיים, אבל אז חזרתי אליו עד הסיום. כ''כ אהבתי אותו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 ינואר 2015, 17:59

אגב אני משחק ב Thomas Was Alone בטלפון. קיבלתי אותו בחינם מאמזון אפסטור. איזה משחק מעולה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 23 ינואר 2015, 18:59

אכן. משחק מצוין. ממליץ מאוד. אני שיחקתי במחשב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 ינואר 2015, 20:28

Klayman כתב:אגב אני משחק ב Thomas Was Alone בטלפון. קיבלתי אותו בחינם מאמזון אפסטור. איזה משחק מעולה.

הוא באמת מצוין. מאוד מתוחכם ומעניין. אחלה מסר על חשיבות ההקשר במשחקים, לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 ינואר 2015, 20:22

25 שעות אחרי וסיימתי את Infinity בפעם השנייה על Hard (הקרב האחרון דיי מעצבן ברמה הזאת), כאשר התלבטתי אם ללכת על מוד 1999, בסוף וויתרתי. גם ניצלתי את ההזדמנות לסיים את שתי ההרחבות לראשונה של Burial at sea, היה מהנה.
עברתי לSpecops על Suicide, משחק דיי רע :).
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים