GTA V - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: GTA V - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 07 ספטמבר 2013, 01:56

לפי הרשמים המוקדמים ב-IGN הוא לא יקבל פחות מ-10.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2013, 00:35

ובאותו נושא... יש כבר מקומות במזרח התכון שמוכרים את המשחק, אז אני מניח שהוא אולי יגיע לחנויות מסויימות לפני השחרור גם בארץ... אם מישהו שומע על מקום כזה - זה המקום לפרסם :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2013, 08:46

Laskin כתב:ובאותו נושא... יש כבר מקומות במזרח התכון שמוכרים את המשחק, אז אני מניח שהוא אולי יגיע לחנויות מסויימות לפני השחרור גם בארץ... אם מישהו שומע על מקום כזה - זה המקום לפרסם :)

יש מקומות בארץ עם מחיר שקרוב לשפוי? בPSN זה 360. בבאג זה 400. נראה לי שבמקרה של המשחק הזה, ההפרש בין הזמנה באינטרנט וקנייה בארץ, יהיה שווה המתנה של שבוע-שבועיים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2013, 23:15

אני מוכן לשלם היום גם 450 כדי לשחק בו כבר... מחר 440, בעוד שבוע 370 (: כל יום לפני השיגור שווה ערך לעשרה שקלים
(כן, אני פראייר חסר סבלנות כשמדובר במשחקים שאני ממש מצפה להם, אחת לשנה בערך)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2013, 23:16

אגב, ימכרו אותו בPSN?? כמה יתפוס הדבר הזה?!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2013, 15:47

Laskin כתב:אגב, ימכרו אותו בPSN?? כמה יתפוס הדבר הזה?!

למה שלא ימכרו? כבר היתה שערוריה עם הpre load של סוני וזה שקבצים רבים דלפו ממנו.
לא יודע כמה זה יתפוס, אבל כמה זה כבר יכול לתפוס? 20 GB?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 ספטמבר 2013, 15:51

Laskin כתב:אגב, ימכרו אותו בPSN?? כמה יתפוס הדבר הזה?!

סוני לא רק שמכרה את המשחק אלא נתנה לעשות pre load לפני שאנשים הצליחו לפרוץ לקבצים ולהדליף מידע מהמשחק,הקובץ pre load היה בגודל 18 ג'יגה.

רוקסטאר אומרים ש GTA5 מרגיש כמו next gen,במיוחד ביחס ל 4:
Grand Theft Auto 5 “feels next-gen” to Rockstar, says firm

Grand Theft Auto 5 may not be releasing on next-gen consoles but the PS3 and Xbox 360 versions feel next-gen to Rockstar.

Speaking with IGN, Rockstar North associate technical director and combat designer Phil Hooker said part of the reason it feels next-gen to the developers is the team was familair with the hardware after developing GTA 4.

“Every aspect of the game had to be better, richer in gameplay and more fluid and knowing we were launching on the same platforms meant we could focus on extracting the most out of those consoles and making the game as fantastic as possible,” said Hooker.

“In the end we surpassed our own expectations and during development I think everyone working on the game has been astounded by improvements to the graphics, or new mechanics, or AI, or mission scope along the way.

“Hopefully the gamers will see all of these improvements at once in one go, compared to GTA 4 this definitely feels ‘next generation’ to us.”

Grand Theft Auto 5 will be released on September 17

http://www.vg247.com/2013/09/06/grand-theft-auto-5-feels-next-gen-to-rockstar-says-firm/

טוב,בדר"כ משחקי סוף דור מרגישים כמעט כמו דור מעל ביחס למשחקים של יחסית תחילת הדור אבל אין ספק שבמקרה של GTA5 ביחס ל 4 הקפיצה נראית בולטת במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2013, 16:29

bling כתב:סוני לא רק שמכרה את המשחק אלא נתנה לעשות pre load לפני שאנשים הצליחו לפרוץ לקבצים ולהדליף מידע מהמשחק,הקובץ pre load היה בגודל 18 ג'יגה.

רוקסטאר אומרים ש GTA5 מרגיש כמו next gen,במיוחד ביחס ל 4:

http://www.vg247.com/2013/09/06/grand-theft-auto-5-feels-next-gen-to-rockstar-says-firm/

טוב,בדר"כ משחקי סוף דור מרגישים כמעט כמו דור מעל ביחס למשחקים של יחסית תחילת הדור אבל אין ספק שבמקרה של GTA5 ביחס ל 4 הקפיצה נראית בולטת במיוחד.

ההבדל ש5 וחצי שנים עושות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2013, 18:34

Nucleus_Dawn כתב:
ההבדל ש5 וחצי שנים עושות.

ההבדל שלקחת את כל הפיצ'רים של המשחק הקודם, להוריד אותם בGTA4 ואז להחזיר אותם עושים :)
אבל כן, אין ספק שאפילו רק האופציה לקפוץ מידית בין אזורים במפה זאת כבר התקדמות טכנית מטורפת. הדבר היחיד שמטריד אותי הוא באיזה FPS זה רץ.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2013, 18:46

אומרים שהוא רץ טוב, ואפילו חלק, אבל כשיש מלא בלגאן ופיצוצים על המסך - יש ירידות פריימים.
כל עוד זה לא מקרה GTA4 על הפס3 - אני בפנים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 04:33

DrKeo כתב:ההבדל שלקחת את כל הפיצ'רים של המשחק הקודם, להוריד אותם בGTA4 ואז להחזיר אותם עושים :)
אבל כן, אין ספק שאפילו רק האופציה לקפוץ מידית בין אזורים במפה זאת כבר התקדמות טכנית מטורפת. הדבר היחיד שמטריד אותי הוא באיזה FPS זה רץ.

מאז GTA 3 לא ראיתי משחק GTA שעבד עם FPS חלק בקונסולות. אני לא מצפה לזה גם הפעם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2013, 05:09

Nucleus_Dawn כתב:
מאז GTA 3 לא ראיתי משחק GTA שעבד עם FPS חלק בקונסולות. אני לא מצפה לזה גם הפעם.

גם 3 לא רץ חלק, מאוד רחוק מחלק.
אגב, רצה עכשיו שמועה שהתקציב של GTA5 הוא... 265 מליון דולר. כן, 265 מליון דולר מה שהופך אותו לפיסת מדיה הכי יקרה אי פעם חוץ מאשר אוואטר ושודדי הקריבים 3 שעלו 300 מליון כל אחד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 05:14

DrKeo כתב:גם 3 לא רץ חלק, מאוד רחוק מחלק.
אגב, רצה עכשיו שמועה שהתקציב של GTA5 הוא... 265 מליון דולר. כן, 265 מליון דולר מה שהופך אותו לפיסת מדיה הכי יקרה אי פעם חוץ מאשר אוואטר ושודדי הקריבים 3 שעלו 300 מליון כל אחד.

התכוונתי כולל את 3. כלומר, חוץ מGTA 1 ו2 (ולונדון), אף משחק בסדרה לא פעל חלק, אז זה לא משהו שאני מצפה לו הפעם.

זה תקציב הזוי. אם זה היה כל משחק אחר, הייתי חושב שזה הולך להיות כשלון אדיר והם לעולם לא יחזירו את ההשקעה, אבל יש להם 160 מיליון לקוחות פוטנציאלים ואני מתאר לעצמי ש10% מהם יקנו את המשחק כבר בחודשים הראשונים של חייו.

הנה רטרוספקטיב מאוד נחמד על GTA IV.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2013, 22:55

בדיוק ראיתי איפהשהו שמצפים שזה יהיה המשחק הראשון ש״יכניס״ מליארד ליש״ט...
http://m.scotsman.com/lifestyle/technol ... -1-3081943
תחלקו בארבעים (נדמה לי שזה מחיר המשחקים באנגליה) וזה 25 מליון עותקים. נשמע בהחלט סביר, אם זה יהיה כל מה שאמור להיות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 ספטמבר 2013, 23:48

מסכנה נוטי דוג שהוציאה את המשחק הכי טוב שלה דווקא בשנה של GTA5,אני מקווה שמישהו עוד יזכור אותו בכלל בסוף השנה.
יש מצב טוב שב 17 בספטמבר הולך לצאת ה OOT הבא של עולם המשחקים מבחינת הציונים וההמולה שיעורר,אני בהלם שהשכיבו עליו 265 מליון דולר,אני מצפה לליטוש ברמות פסיכיות,אני מקווה שהתקציב הלך גם למשימות מעניינות ומגוונות ולא רק למיני גיים של טניס ברמה של וירטואל טניס :)

אני מתלבט אם להזמין מבלה (שעכשיו התמזגו עם base),הבנתי שזה יוצא 200 ש"ח אם מזמינים פה ומכניסים את הקוד BLAH-BASE אבל אני מפחד שיתעכב לי יותר מדי,oh well,כנראה נלך על זה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 00:35

bling כתב:מסכנה נוטי דוג שהוציאה את המשחק הכי טוב שלה דווקא בשנה של GTA5,אני מקווה שמישהו עוד יזכור אותו בכלל בסוף השנה.
יש מצב טוב שב 17 בספטמבר הולך לצאת ה OOT הבא של עולם המשחקים מבחינת הציונים וההמולה שיעורר,אני בהלם שהשכיבו עליו 265 מליון דולר,אני מצפה לליטוש ברמות פסיכיות,אני מקווה שהתקציב הלך גם למשימות מעניינות ומגוונות ולא רק למיני גיים של טניס ברמה של וירטואל טניס :)

אני מתלבט אם להזמין מבלה (שעכשיו התמזגו עם base),הבנתי שזה יוצא 200 ש"ח אם מזמינים פה ומכניסים את הקוד BLAH-BASE אבל אני מפחד שיתעכב לי יותר מדי,oh well,כנראה נלך על זה.

אני מתאר לעצמי שכמה עשרות מליונים מהתקציב הזה, אם לא למעלה מ100 מיליון הולך לשיווק.
בכל מקרה, הייתי לוקח את הדיווחים האלה עם גרגר של מלח, אם הם לא ממקור רשמי. היה דיווח דומה על אינפיניט שעלה 200 מיליון דולר וקן לווין הגיב לזה בבוז.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2013, 00:47

Nucleus_Dawn כתב:
אני מתאר לעצמי שכמה עשרות מליונים מהתקציב הזה, אם לא למעלה מ100 מיליון הולך לשיווק.
בכל מקרה, הייתי לוקח את הדיווחים האלה עם גרגר של מלח, אם הם לא ממקור רשמי. היה דיווח דומה על אינפיניט שעלה 200 מיליון דולר וקן לווין הגיב לזה בבוז.

המקור לכך זה מהלינק שלאסקין שם של עיתון סקוטי מיינסטרימי,הוא מציין את זה כבדרך אגב שכזה שהמשחק לקח יותר מ 5 שנות פיתוח ו 265 מליון דולר הושקעו בו,לא יודע מאיפה הם הוציאו את הנתון אבל הוא אפילו לא הכותרת של המאמר,נראה לי מוזר שימציאו את זה ככה סתם.

בניגוד לביושוק שהסכום היה נראה מופרך ביחס לרמת ההפקה של המשחק (שהיתה גבוהה אבל עדיין סכ"ה שוטר לניארי עם גראפיקה נאה) על GTA5 לפי מה שראינו בהחלט אפשר להאמין למספר הזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 01:09

bling כתב:
המקור לכך זה מהלינק שלאסקין שם של עיתון סקוטי מיינסטרימי,הוא מציין את זה כבדרך אגב שכזה שהמשחק לקח יותר מ 5 שנות פיתוח ו 265 מליון דולר הושקעו בו,לא יודע מאיפה הם הוציאו את הנתון אבל הוא אפילו לא הכותרת של המאמר,נראה לי מוזר שימציאו את זה ככה סתם.

בניגוד לביושוק שהסכום היה נראה מופרך ביחס לרמת ההפקה של המשחק (שהיתה גבוהה אבל עדיין סכ"ה שוטר לניארי עם גראפיקה נאה) על GTA5 לפי מה שראינו בהחלט אפשר להאמין למספר הזה.

סכום כזה נשמע מופרך, גם לGTA V. אין לי ספק שהיה יקר לפתח אותו, אבל סכומים של מאות מיליונים זה ממש מוגזם.
היו הערכות דומות על GTA IV, שאמרו שהוא עלה 100 מיליון לפיתוח והוא המשחק הכי יקר בהיסטוריה, אבל גם זו היתה הערכה מוגזמת ועוד מדובר היה בעלות פיתוח של משחק ושל המנוע שלו. במקרה של GTA V, כבר יש את הבסיס בזכות המשחקים הקודמים של רוקסטאר בדור הנוכחי.

זה מעניין לדבר על זה, אבל אין לנו סיבה לקחת את המספר הזה יותר מדי ברצינות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 01:29

נשמע לי די הגיוני, בהתחשב בעובדה שאומרים שכל רחוב ורחוב קיבל עיצוב מיוחד משלו, במספר שנות הפיתוח, ואני בטוח שמספר שעות הmo cap הגבוה בהיסטוריית המשחקים בהפרש ענק, וכנ״ל לתסריט ועוד ועוד... זה מה שחיכינו לו כל הדור (:
אני יודע שאני כל הזמן נשמע אופטימי-מדי, אבל אני באמת מאמין ביכולות של הצוות הזה להעלות את הרף לגבהים שייקח שנים לעבור.
הם ג׳יימס קאמרון של עולם המשחקים, למרות שלא עמדו במשימה בעבר... אין לי ספק, במיוחד אחרי הרשמים האחרונים שקראנו ו- שהם הקשיבו לכל התלונות על 4, למדו המון מRDR, וריסקו כל דאגה ודאגה שהייתה לנו.

שיגיע כבר... /:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 01:37

Laskin כתב:נשמע לי די הגיוני, בהתחשב בעובדה שאומרים שכל רחוב ורחוב קיבל עיצוב מיוחד משלו, במספר שנות הפיתוח, ואני בטוח שמספר שעות הmo cap הגבוה בהיסטוריית המשחקים בהפרש ענק, וכנ״ל לתסריט ועוד ועוד... זה מה שחיכינו לו כל הדור (:
אני יודע שאני כל הזמן נשמע אופטימי-מדי, אבל אני באמת מאמין ביכולות של הצוות הזה להעלות את הרף לגבהים שייקח שנים לעבור.
הם ג׳יימס קאמרון של עולם המשחקים, למרות שלא עמדו במשימה בעבר... אין לי ספק, במיוחד אחרי הרשמים האחרונים שקראנו ו- שהם הקשיבו לכל התלונות על 4, למדו המון מRDR, וריסקו כל דאגה ודאגה שהייתה לנו.

שיגיע כבר... /:

הציפיות שלי מהמשחק דומות לשלך. לא היה לי כזה הייפ למשחק כבר המון זמן. אני לא מצליח להזכר מה המשחק הקודם שגרם לי להרגיש ככה. אולי GTA IV. מאס אפקט 2 גם התקרב לזה.
אני לא מסכים שהם לא עמדו במשימה, בעבר. הם באמת עשו בGTA IV דברים שאף אחד לא הצליח להשתוות אליהם, בעיקר בכל הנוגע לסיפור. המשחק היחיד שהצליח להתעלות על GTA IV היה RDR.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2013, 01:40

Nucleus_Dawn כתב:
סכום כזה נשמע מופרך, גם לGTA V. אין לי ספק שהיה יקר לפתח אותו, אבל סכומים של מאות מיליונים זה ממש מוגזם.
היו הערכות דומות על GTA IV, שאמרו שהוא עלה 100 מיליון לפיתוח והוא המשחק הכי יקר בהיסטוריה, אבל גם זו היתה הערכה מוגזמת ועוד מדובר היה בעלות פיתוח של משחק ושל המנוע שלו. במקרה של GTA V, כבר יש את הבסיס בזכות המשחקים הקודמים של רוקסטאר בדור הנוכחי.

זה מעניין לדבר על זה, אבל אין לנו סיבה לקחת את המספר הזה יותר מדי ברצינות.

לא ראיתי הפרכות לעניין של ה 100 מליון,הגיוני שזה היה התקציב שלו.
COD עולה יותר.
וכן אני מאמין למספר של ה 265 מליון,נראה לי סביר ביחס להשקעה שראיתי ממנו,אתה מודע לזה שהם בנו משחק אונליין שיכל להמכר כמשחק ריטייל נפרד לכל דבר כמו הרבה MMO למיניהם?
ההפקה פה היא בקלות בגודל של כמה משחקים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 01:45

Nucleus_Dawn כתב:
הציפיות שלי מהמשחק דומות לשלך. לא היה לי כזה הייפ למשחק כבר המון זמן. אני לא מצליח להזכר מה המשחק הקודם שגרם לי להרגיש ככה. אולי GTA IV. מאס אפקט 2 גם התקרב לזה.
אני לא מסכים שהם לא עמדו במשימה, בעבר. הם באמת עשו בGTA IV דברים שאף אחד לא הצליח להשתוות אליהם, בעיקר בכל הנוגע לסיפור. המשחק היחיד שהצליח להתעלות על GTA IV היה RDR.

אני גם מאלו שאהבו במיוחד את GTA4, אבל אם רק לא היה פלאפון כזה מעצבן, אם היה סיפור טוב יותר, מעט יותר רצינות ואם היריות היו קצת טובות יותר - הייתי נהנה כל כך הרבה יותר... אז הייתה לי קצת אכזבה, לצד כל הפלא הזה של עיר ״חיה״ כמו שלא ראיתי עד אז ואולי גם מאז.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 01:48

bling כתב:
לא ראיתי הפרכות לעניין של ה 100 מליון,הגיוני שזה היה התקציב שלו.
COD עולה יותר.
וכן אני מאמין למספר של ה 265 מליון,נראה לי סביר ביחס להשקעה שראיתי ממנו,אתה מודע לזה שהם בנו משחק אונליין שיכל להמכר כמשחק ריטייל נפרד לכל דבר כמו הרבה MMO למיניהם?
ההפקה פה היא בקלות בגודל של כמה משחקים.

לא ראית אישור לעניין של ה100 מיליון. גם לא ראית הפרכות לכך שGTA IV עלה 160 מיליון דולר. אז גם לזה אתה מאמין?

אין סיבה להאמין ל265 מיליון. אפשר גם לזרוק 320 מיליון, 56 מיליון ו164 מיליון ואלו יהיו השערות מבוססות באותה המידה. אי אפשר להאמין לכל נתון סטטיסטי שמישהו זורק, רק בגלל שהוא נראה סביר ואף גורם רשמי לא הכחיש אותו.
אין לי ספק שזה משחק יקר מאוד לפיתוח. אין לי שמץ של סיבה להאמין לעיתון מיינסטרימי שזרק מספר חסר בסיס.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 01:56

בהתחשב בידע המצומצם שיש לנו על עלות מדוייקת של משחקים מסויימים שכן אישרו בצורה זו או אחרת סכום פיתוח, ובהתחשב במשחקים מסויימים שעלו מאה מליון דולר - אפשר להעריך שזה יותר קרוב ל-300, מאשר ל-100 בדי הרבה בטחון.
אין סיבה להסכים שזה הסכום, זה עדיין בגדר שמועה, אבל אפשר להתייחס לזה ברצינות ולדון בחשיבות של מפתחות משחקים שמשקיעות סכומים שלא מביישים משרדי ממשלה חשובים של מדינות מסויימות, רק כדי לבדר אותנו לכמה שעות טובות של אלימות וירטואלית (:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 ספטמבר 2013, 07:55

Laskin כתב:בהתחשב בידע המצומצם שיש לנו על עלות מדוייקת של משחקים מסויימים שכן אישרו בצורה זו או אחרת סכום פיתוח, ובהתחשב במשחקים מסויימים שעלו מאה מליון דולר - אפשר להעריך שזה יותר קרוב ל-300, מאשר ל-100 בדי הרבה בטחון.
אין סיבה להסכים שזה הסכום, זה עדיין בגדר שמועה, אבל אפשר להתייחס לזה ברצינות ולדון בחשיבות של מפתחות משחקים שמשקיעות סכומים שלא מביישים משרדי ממשלה חשובים של מדינות מסויימות, רק כדי לבדר אותנו לכמה שעות טובות של אלימות וירטואלית (:

זה יכול להיות גם פי כמה וכמה תקציב של מדינות מסויימות... אבל אין פה מה לדון ברציות באופן הכללי - המשחק יכניס להם יותר ממה שהם יוציאו לפי החישובים שלהם כנראה ולכן הם ימשיכו לעשות את זה כל עוד זה כך.
הדיון צריך להיות מה זה עושה לתעשיה (אם בכלל), האם מספרים כאלו הם דרך להרשים מבקרים ועוד.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 144 אורחים