נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אפריל 2021, 20:12

glass man כתב:כי אתה מפספס שTES6 שהוא לא על הפס5 בשלב הזה של מייקרוסופט זה הרס למותג. אתה בעצם אומר לי שספנסר קנה חברה ב7 מליארד דולר, כדי להרוס את הפופלאריות של המשחקים שלה לאט לאט ככה שכבר יגיע דור הענן הפופלאריות שלהם תשחק וישאר מהם רק אפר ואבק? ואנשים יסתכלו על TES6 כמו שהם מסתכלים על פיינל פנטזי? מותג שהיה ענק ואיבד רלוונטיות?

אם אני עכשיו קונה בית ב3 מליון שקל הגיוני שבגלל שקניתי אותו אני אתחיל להרוס אותו? אני אפסיק לצבוע את הקירות כי קניתי אותו, אני אפסיק לתקן בו דברים כי "קניתי אותו"

זה מה שאתה אומר לי שבשם איזושהי הגדלה מינורית ברווחים של מייקרוסופט שווה לה לעשות מהלכים שיהפכו את TES6 למותג אזוטרי לבוקס, כי כבר שנים שהוא לא נמצא על PS והוא הפך לפחות פופלארי ויותר נישתי בגלל זה. סטארפילד שזה מותג חדש אתה גם מציע שבשם בלעדיות, מייקרוסופט תמנע חשיפה שלו לקהל ענק של PS.

בטסדה נמצאת בירידה בפופלאריות שלהם גם ככה (יחסית לעברם המפואר לפחות) אם ספנסר יתחיל להפוך אותם לבלעדיים נצחיים זה סופם המוחלט.

זה ברור שהמטרה של ספנסר היא שתרגיש פרייאר שאתה מחכה שנתיים לבטסדה בזמן שבעלי הבוקס נהנהים day one ושיש להם את The show
day one ששחקן פס5 משלם עליו פאקינג 70 דולר :) כאילו איך אפשר לא לראות את הערך המטורף של הגיימפאס ומה שבטסדה מוסיפה לו?

תחשוב רגע, רק שניה אחת על העתיד. העתיד ההוא שגם מייקרוסופט וגם סוני משתמשות בענן של מייקרוסופט בשביל לתת לך עתיד גיימינג, בעתיד הזה? ברור שספנסר
(אם בכלל ישאר בתפקידו עד אז) ישאיר הכל בלעדי לשירות הענן שלו כי מה הוא צריך את סוני כבר? סוני כבר הופכת ללקוחה שלו.

אבל עד שהם יגיעו לעתיד המיוחל הזה מבחינתם? הם ישתמשו בפלטפורמה של סוני בשביל רווח ובשביל לשמור את המותגים שלהם בתודעה ורווחים.

אוי גלאס, איזה שטויות, העובדה שES יהיה רק על הפלטפורמות שהוא תמיד מוכר עליהן ממילא 70%+ מהעותקים שלו זה להרוס פרנצ'ייז לאבק? די נו, תעשה לי טובה. אתה מתנהג כאילו בחיים לא שמעת על תעשית משחקי הוידאו ובחיים לא ראית מה קורה כשרוכשים מפתחת או מפיצה.

glass man כתב:כל הקטע שאתה אומר על "הכנסה בגיימפאס" נדב מי שלא יעשה מנוי לגיימפאס אחרי שנתיים בשביל בטסדה לא יעשה את זה כבר. זה לא שאנשים יתייאשו ויגידו אתה יודע מה? שנתיים לא נשברתי שנתיים החזקתי אבל יאללה אני נשבר נעשה גיימפאס.

ומה עם כל הלאסקינים למינהם? אלה שיעשו איזה מנוי של גיימפאס ל3 חודשים ישחקו בטסדה ויתנתקו מה מייקרוסופט תרוויח מהם? נאדה.

3 חודשי מנוי ל-GP שווים למיקרוסופט יותר כסף מעותק של ES6 על פס5. וההנחה שמישהו לא ירכוש GP אחרי שנתיים לא ירכוש לעולם היא כל כך מגוחכת ומופרכת שאני אפילו לא יודע איפה להתחיל.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2021, 20:28

כן, ואני מדבר על חודשיים בכל שנה, בסבירות גבוהה... זה אומר שבכל הדור בטח אשלם על שנה וחצי בערך של GP.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 אפריל 2021, 21:15

DrKeo כתב:
glass man כתב:כי אתה מפספס שTES6 שהוא לא על הפס5 בשלב הזה של מייקרוסופט זה הרס למותג. אתה בעצם אומר לי שספנסר קנה חברה ב7 מליארד דולר, כדי להרוס את הפופלאריות של המשחקים שלה לאט לאט ככה שכבר יגיע דור הענן הפופלאריות שלהם תשחק וישאר מהם רק אפר ואבק? ואנשים יסתכלו על TES6 כמו שהם מסתכלים על פיינל פנטזי? מותג שהיה ענק ואיבד רלוונטיות?

אם אני עכשיו קונה בית ב3 מליון שקל הגיוני שבגלל שקניתי אותו אני אתחיל להרוס אותו? אני אפסיק לצבוע את הקירות כי קניתי אותו, אני אפסיק לתקן בו דברים כי "קניתי אותו"

זה מה שאתה אומר לי שבשם איזושהי הגדלה מינורית ברווחים של מייקרוסופט שווה לה לעשות מהלכים שיהפכו את TES6 למותג אזוטרי לבוקס, כי כבר שנים שהוא לא נמצא על PS והוא הפך לפחות פופלארי ויותר נישתי בגלל זה. סטארפילד שזה מותג חדש אתה גם מציע שבשם בלעדיות, מייקרוסופט תמנע חשיפה שלו לקהל ענק של PS.

בטסדה נמצאת בירידה בפופלאריות שלהם גם ככה (יחסית לעברם המפואר לפחות) אם ספנסר יתחיל להפוך אותם לבלעדיים נצחיים זה סופם המוחלט.

זה ברור שהמטרה של ספנסר היא שתרגיש פרייאר שאתה מחכה שנתיים לבטסדה בזמן שבעלי הבוקס נהנהים day one ושיש להם את The show
day one ששחקן פס5 משלם עליו פאקינג 70 דולר :) כאילו איך אפשר לא לראות את הערך המטורף של הגיימפאס ומה שבטסדה מוסיפה לו?

תחשוב רגע, רק שניה אחת על העתיד. העתיד ההוא שגם מייקרוסופט וגם סוני משתמשות בענן של מייקרוסופט בשביל לתת לך עתיד גיימינג, בעתיד הזה? ברור שספנסר
(אם בכלל ישאר בתפקידו עד אז) ישאיר הכל בלעדי לשירות הענן שלו כי מה הוא צריך את סוני כבר? סוני כבר הופכת ללקוחה שלו.

אבל עד שהם יגיעו לעתיד המיוחל הזה מבחינתם? הם ישתמשו בפלטפורמה של סוני בשביל רווח ובשביל לשמור את המותגים שלהם בתודעה ורווחים.

אוי גלאס, איזה שטויות, העובדה שES יהיה רק על הפלטפורמות שהוא תמיד מוכר עליהן ממילא 70%+ מהעותקים שלו זה להרוס פרנצ'ייז לאבק? די נו, תעשה לי טובה. אתה מתנהג כאילו בחיים לא שמעת על תעשית משחקי הוידאו ובחיים לא ראית מה קורה כשרוכשים מפתחת או מפיצה.

glass man כתב:כל הקטע שאתה אומר על "הכנסה בגיימפאס" נדב מי שלא יעשה מנוי לגיימפאס אחרי שנתיים בשביל בטסדה לא יעשה את זה כבר. זה לא שאנשים יתייאשו ויגידו אתה יודע מה? שנתיים לא נשברתי שנתיים החזקתי אבל יאללה אני נשבר נעשה גיימפאס.

ומה עם כל הלאסקינים למינהם? אלה שיעשו איזה מנוי של גיימפאס ל3 חודשים ישחקו בטסדה ויתנתקו מה מייקרוסופט תרוויח מהם? נאדה.

3 חודשי מנוי ל-GP שווים למיקרוסופט יותר כסף מעותק של ES6 על פס5. וההנחה שמישהו לא ירכוש GP אחרי שנתיים לא ירכוש לעולם היא כל כך מגוחכת ומופרכת שאני אפילו לא יודע איפה להתחיל.

קיצור ב2024 הולך להיות בידור בווקסלים :) חבל שאין לנו forward button ל2024. זה פשוט מצחיק נדב להביא את מייקרוסופט כדוגמא, מייקרוסופט שהשנה תוציא בלעדיים על הפס5 שהוציאה את ההמשך למיינקראפט לפס4 אחרי הרכישה במליארדים. כזו שתמשיך לתחזק את הMMO של TES ופולאאוט במשך שנים על הPS ?

למה שמייקרוסופט תהיה כל כך להוטה להמשיך להרוויח על הקהילות הקיימות של הMMO בPS ולא תרצה להרוויח על אותם שחקני ממש שבטח גם מעונינים בסינגל של בטסדה? מה פתאום הדולרים של השחקנים האלה הופכים לפחות ירוקים?

כל ההתעקשות הזו שבטסדה תשאר בלעדית לנצח אני לא יודע מאיפה היא באה,אבל היא פשוט לא עקבית לא עם מה שמייקרוסופט עושה עם משחקים לסוני לא עם מה שהבכירים בבטסדה ומייקרוסופט אמרו על "קודם לבוקס" לא עם איך ששומרים על מותגים ששווים מליארדים רלוונטים ונזהרים שלא יאבדו מערכם.

זה פשוט לא עומד במבחן המציאות.

ולמה כי ב2002 זו היתה אסטרטגיה משתלמת לפני 20 שנה? לא מצליח להבין את זה, אם אני הייתי פיל ספנסר ואומרים לי שאני חייב שבטסדה תהיה בלעדית נצחית לבוקס, בThis day and Age שכל משחק AAA עם תקציבים של עשרות מליוני דולרים פלוס פלוס אני פשוט מתפטר :)

וכרגיל כל הטיעון של "אבל סוני לא מוציאה.." עובדה היא מוציאה לPC אחרי שהיא עשתה על המשחקים שלה כסף טוב על הקונסולות והיא חיה מהקופסאות האלה.
זה כאילו אנשים לא יודעים שNadella שינה את הכיוון במיקרוסופט כבר לפני שנים ושהיום היא בעיקר רוצים למכור לך תוכנה ושירותים איפה שלא תהיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אפריל 2021, 21:23

Laskin כתב:כן, ואני מדבר על חודשיים בכל שנה, בסבירות גבוהה... זה אומר שבכל הדור בטח אשלם על שנה וחצי בערך של GP.

אתה תעשה לחודשיים בשביל לעשות השלמות ואז תראה שחודש אחרי יוצא X וחודש אחרי זה Y וגם קצת תשכח לבטל כי זה מה שקורה לאנשים עם מנויים ומפה לשם תמצא את עצמך מנוי שנים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אפריל 2021, 00:52

אני כבר הייתי בזה, ויש לי משמעת :) אם הייתי ממש אוהב את משחקי בת׳סדה אז אולי הייתי נמשך לזה יותר, אבל ממה שאני רואה כרגע קשה לי להאמין שלא יספיקו לי חודשיים בשנה. יהיו שנים שבכלל לא (השנה למשל) ויהיו בטח שנים של שלושה חודשים, לכן אני אומר שבטח יצא קצת יותר אז שנה וחצי בפועל, אולי מקסימום שנתיים, לא רואה מצב ליותר מזה אלא אם באמת אחרי 2023 הפ יפציצו כך שנה עפ 5 משחקים של 50+ שעות כל אחד, שאני פשוט חייב לשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2021, 01:33

Laskin כתב:אני כבר הייתי בזה, ויש לי משמעת :) אם הייתי ממש אוהב את משחקי בת׳סדה אז אולי הייתי נמשך לזה יותר, אבל ממה שאני רואה כרגע קשה לי להאמין שלא יספיקו לי חודשיים בשנה. יהיו שנים שבכלל לא (השנה למשל) ויהיו בטח שנים של שלושה חודשים, לכן אני אומר שבטח יצא קצת יותר אז שנה וחצי בפועל, אולי מקסימום שנתיים, לא רואה מצב ליותר מזה אלא אם באמת אחרי 2023 הפ יפציצו כך שנה עפ 5 משחקים של 50+ שעות כל אחד, שאני פשוט חייב לשחק.

אני משער שזאת הסיבה שיש להם עכשיו 30+ צוותים ועוד בטח יצטרפו בהמשך. הם רוצים שבכל פעם שתרצה לבטל את המנוי, הדבר הגדול הבא יהיה לך באופק.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אפריל 2021, 14:22

שרייר עם מאמר מאוד מעניין על הסטטוס הנוכחי של פלייסטיישן והלך הרוח שם כרגע:
https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-04-09/sony-s-obsession-with-blockbusters-is-stirring-unrest-within-playstation-empire

יש שם כמה דברים מאוד מפתיעים:

והנה הוא שובר לי את הלב:

והנה שוב,ה-WTF Moment הרציני:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אפריל 2021, 15:11

TLDR:
-הצוות "הסודי" של סן-דייגו לא קיים יותר למעשה והתפזר ברובו שנה שעברה,הרימייק,כאמור,כרגע מפותח בעיקר על ידי ND. התכנון המקורי של סן דייגו היה רימייק לאנצ'רטד הראשון.
-הרמן הולסט היה מאוד לא מרוצה מהתקציב הגבוה שהרימייק דרש (בין השאר כיוון שהוא רץ על מנוע גרפי חדש לפס5) והוא לא אישר לסטודיו לעשות גיוס נוסף של מפתחים.
- נוטי דוג התחילה לתפוס שליטה על הפרוייקט,ועשרות מפתחים שלה הצטרפו אליו,מה שהעביר למעשה את האוטונמיה על הפיתוח אליה,והחבר'ה ב-VASG היו מאוד לא מרוצים, מה שגם גרם לראש הסטודיו לעזוב.
-פלייסטיישן חיסלה את סטודיו יפן ועדכנה את המפתחים שם שהיא לא מעוניינת יותר לפתח משחקים נישתיים שפונים לפלח שוק קטן. זה באמת מעציב אותי.
- הפוקוס הוא על הסטודיואים הגדולים- ND,סנטה מוניקה,גרילה ולמרות שהם לא מוזכרים,אני מניח שגם אינסומניאק. סוני מפמפמת תקציבי ענק על הפרוייקטים של המפתחות האלו.
-הפיץ' של סטודיו בנד להמשך של Days Gone נדחה על ידי סוני,ובמקום,שימו לב,צוות אחד שם עוזר לנוטי דוג עם "משחק מולטיפלייר" שכולנו כמובן יודעים את זהותו,
וצוות אחר התחיל עבודה על משחק אנצ'רטד למורת רוחם,והיה חשש שאמיתי שבנד למעשה תיבלע בתוך ND, אז לבקשתם הם הוסרו מהפרוייקט הזה,לא ברור כרגע מה קורה עם משחק אנצ'רטד חדש. בנד עובדים על משחק חדש אחר לפי שרייר.

בלי להיסחף עם כל מיני אמירות מטופשות כמו Sony is Doomed והשיט הלא נכון הרגיל,אני חושב שמשהו לא טוב עובר על פלייסטיישן בשנתיים האחרונות. כן,צד א' שלה מעולה כרגיל,אבל משהו בזהות הייחודית שלהם עם משחקים כמו LBP,Gravity Rush,Tearaway וכו' די נעלם, והקמה של זרוע כמו Playstation Productions להפקות הוליוודיות עושה לי פלאשבקים ל-MS של 2013.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 אפריל 2021, 15:20

רימייק ל TLOU? לול. מה קורה שם בסוני?

בסוף הם יהפכו למיקרוסופט של דור ה 360 ו XB1 ויעשו רק TLOU, GOW, אנצ'רטד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אפריל 2021, 15:25

מישהו פרסם בטוויטר את הנאום הקטן הזה של שון ליידן מ-E3 לפני כמה שנים,והוא די צורם בהשוואה למה שאני מרגיש שפלייסטיישן נהפכה להיות היום:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 אפריל 2021, 15:48

Kazz כתב:רימייק ל TLOU? לול. מה קורה שם בסוני?

בסוף הם יהפכו למיקרוסופט של דור ה 360 ו XB1 ויעשו רק TLOU, GOW, אנצ'רטד.

זה אכן להתעורר לWTF אחד גדול. אני לא נגד ריימיק של TLOU להפך, אבל אני ממש נגד שנוטי דוג יעשו אותו, בשביל דברים כאלה יש בלופויינט.
כל האובססיה הזו של נוטי דוג/סוני עם TLOU מדכאת, ב2013 TLOU גרם לנוטי דוג להיראות כמו צוות פלאים שעובר בנונשלנטיות בין IP אחד לאחר ברמה שמזכירה את הווירטואזיות של רייר של פעם.

עכשיו? ברור שהצוות עדיין מוכשר פצצות, אבל כרגע סוני ונוטי דוג אוהבים את TLOU יותר ממה שאלוהים אוהב את TLOU ואף צוות לא אמור לעסוק באובססביות כזו בIP אחד כבר פאקינג 3 דורות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אפריל 2021, 16:54

אני מאוד נגד רימייק שלו, כרגע לפחות. די כבר... ממש קיוויתי שהדר הזה נקבל IP חדשים מנוטי דוג, ברור לי שגם יהיה tlou3 בסוף הדור אבל חשבתי שעד אז הם יתנסו בדברים חדשים.
אם היינו בסוף הדור הנכחי, אחרי שני IP חדשים בסגנון שונה מאוד והיו מכריזים על הרימייק לפס6 אז הייתי אולי מתלהב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2021, 17:20

תמיד זה אותו דבר, חברה מגיעה לנקודת הובלה בתעשיה ואז במקום להמשיך לעשות מה שהביא אותם לשם, הם מתחילים להתפרע עם טקטיקות חמדניות והורסות הכל. ההסטוריה חוזרת בפעם האלף. יהיה מאוד מעניין איפה פלייסטיישן ואיפה אקסבוקס יהיו עוד 3 שנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2021, 18:43

אה, נשמע מהכתבה שbend כן עובדים על משחק משלהם אבל התחילו רק לפני חודש. בטח משחק של 2025.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אפריל 2021, 18:51

Bend הם סטודיו עם היסטוריה די בעייתית מבחינת לוחות זמנים- לקח להם כמעט 8 שנים להגיע עם משחק חדש אחרי Golden Abyss לויטה,ואחרי הביקורות הפושרות יחסית ל-DG נראה שסוני לא ניסתה בדיוק להרוג אותם,אבל כן לקחת מהם אוטונומיה קריאייטיבית כי הם לא הוכיחו את עצמם מספיק כנראה, רק כדי להחזיר להם אותה שוב לבקשתם.
אגב,אני מהמר שהמשחק שהם עובדים עליו הוא סייפון פילטר- אני לא חושב שסוני תסמוך עליהם שוב בקרוב עם IP חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2021, 18:56

Uncle Pey'j כתב:Bend הם סטודיו עם היסטוריה די בעייתית מבחינת לוחות זמנים- לקח להם כמעט 8 שנים להגיע עם משחק חדש אחרי Golden Abyss לויטה,ואחרי הביקורות הפושרות יחסית ל-DG נראה שסוני לא ניסתה בדיוק להרוג אותם,אבל כן לקחת מהם אוטונומיה קריאייטיבית כי הם לא הוכיחו את עצמם מספיק כנראה, רק כדי להחזיר להם אותה שוב לבקשתם.
אגב,אני מהמר שהמשחק שהם עובדים עליו הוא סייפון פילטר- אני לא חושב שסוני תסמוך עליהם שוב בקרוב עם IP חדש.

אבל שרייר אמר שבנד עובדים על IP חדש:
They got their wish last month and are now working on a new game of their own that will be part of a brand new franchise.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אפריל 2021, 18:58

צודק,לא ראיתי את זה, מה אפשר לומר,שיהיה להם בהצלחה, מקווה שלא נחכה שנים על שנים לפרוייקט הבא שלהם, אני תמיד חשבתי שאחרי DG החרב די הייתה מונחת להם על הצוואר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2021, 18:59

Uncle Pey'j כתב:צודק,לא ראיתי את זה, מה אפשר לומר,שיהיה להם בהצלחה, מקווה שלא נחכה שנים על שנים לפרוייקט הבא שלהם, אני תמיד חשבתי שאחרי DG החרב די הייתה מונחת להם על הצוואר.

לפחות הם (כנראה) מוגבלים באורך החיים של הפס5 אז 6 שנים ושחרור ב2027?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אפריל 2021, 19:00

אני תוהה אם הם עובדים עם המנוע של ND בשלב הזה,הם בטח רכשו הרבה ניסיון עם הפיתוח למולטי של TLOU2 והמשחק אנצ'רטד שהם התחילו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2021, 19:03

אני משער שהם עובדים עם UE5, לא? הרי יש להם 8 שנים נסיון עם UE4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2021, 19:07

אגב, אמרתי שDS לא משתמש בטריגרים אבל הוא דווקא כן משתמש, בצורה מאוד עדינה כשמשתמשים בקשת. יריתי אולי 200 חצים לפני ששמתי לב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2021, 19:20

אתם מבינים מה סוני עשו לי? עכשיו במקום לשחק בtlou2 כשיצא פאטצ׳, אני אצטרך לחכות לרימייק של 1 בשביל לשחק אותם ברצף..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 אפריל 2021, 20:04

UE5 גם אופציה מאוד ריאלית, סביר להניח שזה אכן המצב.
אני לא מבין למה אתה צריך למשוך עד הרימייק של 1 כדי לשחק ב-2,הרי את 1 כבר שיחקת לא? אני לא מאמין שהם יעזו לגעת בסיפור של הראשון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 אפריל 2021, 20:50

Laskin כתב:אני מאוד נגד רימייק שלו, כרגע לפחות. די כבר... ממש קיוויתי שהדר הזה נקבל IP חדשים מנוטי דוג, ברור לי שגם יהיה tlou3 בסוף הדור אבל חשבתי שעד אז הם יתנסו בדברים חדשים.
אם היינו בסוף הדור הנכחי, אחרי שני IP חדשים בסגנון שונה מאוד והיו מכריזים על הרימייק לפס6 אז הייתי אולי מתלהב.

אני ממש מקווה שאחרי הריימיק הזה נוטי דוג יעשו IP חדש כי זה יהיה ממש מדכא אם כל הדור הם יתבזבזו על הIP הזה. אבל עדיין גם אם יהיה IP חדש אחריו עדיין מבאס שמשחק שלם מהם מתבזבז על פאקינג ריימיק.

אני מבין מה אתה אומר על הPS6 אבל כאילו. כל צוות חצי פוטנטי בסוני יכל לעשות ריימיק מכובד לTLOU בלופויינט בפרט. זה לא שזה איזה משחק פס1 שדורש את הצוות המקורי כי רק הוא יכול לעשות לו צדק.

פאקינג משחק עם בימוי מוכן לכל הסצנות, עם דיבוב מוכן, עם מכניקות מלוטשות גם היום בטח אחרי הרימאסטר, שום מפתחת לא צריכה להיות גאונה גדולה בשביל לעשות רימאסטר לTLOU ואם בלופויינט יכולים לקחת משחק פס2 ולעשות לו ריימיק מכובד ביותר, אז הם יותר ממוכשרים לעשות ריימיק לTLOU.

כנראה שזה כמו שנדב אמר, הגיעו לטופ מתחילים לשים זין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אפריל 2021, 22:12

Uncle Pey'j כתב:UE5 גם אופציה מאוד ריאלית, סביר להניח שזה אכן המצב.
אני לא מבין למה אתה צריך למשוך עד הרימייק של 1 כדי לשחק ב-2,הרי את 1 כבר שיחקת לא? אני לא מאמין שהם יעזו לגעת בסיפור של הראשון.

עובדים על הרימייק מ-2018 אז יש מצב ממש טוב שהוא יוצא השנה או שנה הבאה, בטח יוכרז ממש בקרוב. אני לא אתפלא אם זה הולך לבוא ביחד עם שדרוג ל-TLOU2 לפס5 שהוא יותר מסתם בוסט רזולוציה אלה ממש שדרוג מנוע מסויים. בכל מקרה, כל עוד אין פאטצ' פס5 ל-TLOU2 אני ממתין איתו כזה ברור ב-1000% שמשהו מגיע בנוגע אליו והפס5. פשוט נראה איך ה-timeline הולך להיות, נחכה ונראה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 142 אורחים