סיילים, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: חנויות, מבצעים ומכירות מיוחדות - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יולי 2013, 12:57

swiss-the-engine כתב:איזה באסה לא קלטתי שזה לגולד אדישן :| באסה.

גם אני לא. זה היה, בעצם, גם למשחק וגם לכל הDLC, חוץ מהחבילה החדשה.
לא חשבתי שזה המצב, אבל חשבתי לבדוק 4 דקות לפני סוף המבצע והופתעתי לטובה :)
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 יולי 2013, 21:20

אם יש למישהו כרטיס TF2 פיירו ויכול לתת אותו, שיגיד לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2013, 00:39

מכרתי כרגע כרטיס של סיסטם שוק 2 ב8$!
כבר צברתי 18$ על המכירת כרטיסים האלה, אני הולך להמשיך למכור אותם ויום אחד אני אקנה איתם את HL3 :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 יולי 2013, 08:51

DrKeo כתב:מכרתי כרגע כרטיס של סיסטם שוק 2 ב8$!
כבר צברתי 18$ על המכירת כרטיסים האלה, אני הולך להמשיך למכור אותם ויום אחד אני אקנה איתם את HL3 :)

וואו... זה די הזוי ומגניב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2013, 00:54

Nucleus_Dawn כתב:
וואו... זה די הזוי ומגניב.

הקטע הכי מגניב, קניתי את SH2 ב2.5$ וקבלתי ממנו בחזרה 8$ ושלוש פעמים 30 סנט (כלומר כמעט 9$). כמה אנשים עשו בחיים שלהם רווח של 350% בשלושה ימים? :)

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 יולי 2013, 01:32

DrKeo כתב:מכרתי כרגע כרטיס של סיסטם שוק 2 ב8$!

וואטדהפאק?! חחח אלה קלפים חדשים או משהו?

(אני זה Half-Dead שדיבר איתך היום בסטים)
"A man chooses, a slave obeys"

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יולי 2013, 18:46

השגתי באדג'ים של TF2 ומכירת הקיץ. עכשיו השאלה היא אם למכור את כל הכרטיסים ברשותי או לנסות להחליף בשביל להשלים את הסטים של הל2 ופורטל 2 או לשדרג את הרמה של באדג' קיים.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 21 יולי 2013, 04:59

יש לי שאלה,אני רוצה להזמין משחק משופטו,עד כמה הם אמינים והאם המשחקים מגיעים מהם יחסית מהר (7-14 ימים)? תודה לעונים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 20 יולי 2013, 21:44

matangt8 כתב:יש לי שאלה,אני רוצה להזמין משחק משופטו,עד כמה הם אמינים והאם המשחקים מגיעים מהם יחסית מהר (7-14 ימים)? תודה לעונים

הם אמינים ומהירים (זה אנגליה אז מרגע שהם שולחים זה לוקח משהו כמו שבוע עד שזה מגיע) אבל לפני כמה שנים פרצו להם למאגר וגנבו מהם את רשימת כרטיסי האשראי ולכן לחצי מהפורום הבנקים ביטלו את הכרטיסים והנפיקו חדשים. אז אתה יכול להזמין מהם אבל רצוי עם פייפל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2013, 02:01

matangt8 כתב:יש לי שאלה,אני רוצה להזמין משחק משופטו,עד כמה הם אמינים והאם המשחקים מגיעים מהם יחסית מהר (7-14 ימים)? תודה לעונים

הם די אמינים אבל שמעתי על בעיה או שתיים איתם מדי פעם, אני חושב שwww.blahdvd.com וגם zavvi.com הם מקור טיפה יותר טוב להזמין משחקים מאנגליה. בכל מקרה הייתי מזמין מכולם בעזרת פיי פאל כי לכולם בסוף יכולים לפרוץ, גם לסוני פרצו והם מגה תאגיד.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 יולי 2013, 13:57

למי שמחפש משחקים ישנים בסטים, שימו לב שיש המון promotions שבהם מפרסמים רק את המשחקים החדשים ולא מיידעים אתכם לגבי המשחקים הקודמים בסדרה שגם נמצאים בהנחה דומה או טובה יותר.
היום למשל תוכלו למצוא את כל משחקי סוניק ב-75% הנחה (לא רק את All Stars Racing Transformed), את כל משחקי אססינס קריד בהנחה אפילו יותר גדולה מהמשחק השלישי (75% שזה 5$ כל אחד), כל משחקי Worms בהנחה של 75%, Saints Row 2 ב-75% הנחה, Transformers ב-66% הנחה, משחקי max payne הישנים ב-75% הנחה ו-KOTOR 1 ב-66% הנחה.

אבל חינם זה אפילו יותר טוב. Bulletstorm מוצע ***בחינם*** ב-Xbox Marketplace ההודי:

http://marketplace.xbox.com/en-IN/Produ ... 02454108ef
הקאטצ'? צריך כמובן חשבון משתמש הודי - קצת כמו המקרה של Assassins Creed 3 עם החשבון הסיני בזמנו.
עוד קאטצ' הוא שצריך לחבר לחשבון הזה כרטיס אשראי למרות שההורדה היא בחינם, וצריך לעשות את זה מהקונסולה עצמה כי כשעושים את זה מהמחשב הוא לא מאפשר כרטיסי אשראי שאינם הודים.

אבל זה עובד מצויין: אני אפילו עשיתי במחשב migration לחשבון הסיני שפתחתי בזמנו ככה שלא הייתי צריך חשבון חדש, ואחר כך התחברתי דרך הקונסולה, סיפקתי פרטי כרטיס אשראי והורדתי את המשחק בחינם. כל העסק לקח פחות מ-5 דקות עבודה.
מומלץ רק אחרי שסיימתם עם ההורדה גם להעיף את כרטיס האשראי שהוספתם לחשבון, סתם מטעמי ביטחון.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 21 יולי 2013, 22:32

DrKeo כתב:הם די אמינים אבל שמעתי על בעיה או שתיים איתם מדי פעם, אני חושב שwww.blahdvd.com וגם zavvi.com הם מקור טיפה יותר טוב להזמין משחקים מאנגליה. בכל מקרה הייתי מזמין מכולם בעזרת פיי פאל כי לכולם בסוף יכולים לפרוץ, גם לסוני פרצו והם מגה תאגיד.

אני לא זר להזמנות משחקים מחול וכן אני מזמין בעיקר מבלה וזאבי. אבל לשניהם נגמר המלאי למשחקים שרציתי להזמין ורק לשופטו יש ולכן שאלתי. תודה רבה על תשובות. ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 21 יולי 2013, 22:49

קניתי Just Cause Collection ב$6 כולל Just Cause 1+2 +DLC וגם Audiosurf ב$2.5
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2013, 12:29

ההכנסות שלי מסטים מכרטיסי החלפה, לא רע :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 22 יולי 2013, 12:34

:o
איזה קלפים מכרת ששווים כל כך הרבה?
כל הקלפים שלי זה איזה 20 סנט...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יולי 2013, 13:43

ששון כתב::o
איזה קלפים מכרת ששווים כל כך הרבה?
כל הקלפים שלי זה איזה 20 סנט...

האמת שהיו לי שניים שהיו שווים באמת יותר מהשאר, היה אחד של איזה 7$ ועוד אחד של איזה 2$. אבל חוץ מהם הרוב היו בין 10 ל40 סנט, אולי היו גם כמה של 60. פשוט מכרתי המון דברים, באמת המון.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 22 יולי 2013, 16:31

אני בינתיים מחפש Fallout 3 GOTYE במחיר יותר זול מהסטים
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 22 יולי 2013, 17:49

יותר זול מה-5 דולר שזה היה אתמול?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 22 יולי 2013, 19:55

Mandellla כתב:אני בינתיים מחפש Fallout 3 GOTYE במחיר יותר זול מהסטים

עצור!
תהיה מודע לזה שלמשחק הזה יש בעיה רצינית לפעול בווינדוס 7 ומעלה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 22 יולי 2013, 20:30

Fanta כתב:עצור!
תהיה מודע לזה שלמשחק הזה יש בעיה רצינית לפעול בווינדוס 7 ומעלה

באסה :(
לפחות קניתי Fallout: New Vegas Ultimate Edition כשזה עלה $5 :)
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 יולי 2013, 01:41

DrKeo כתב:האמת שהיו לי שניים שהיו שווים באמת יותר מהשאר, היה אחד של איזה 7$ ועוד אחד של איזה 2$. אבל חוץ מהם הרוב היו בין 10 ל40 סנט, אולי היו גם כמה של 60. פשוט מכרתי המון דברים, באמת המון.

אני התחלתי להתקין משחקים על הכונן כדי לאסוף את הקלפים שלהם, אבל אז מצאתי את עצמי נתקע בCivilization 5 ושכחתי מכל הקטע של שאר המשחקים והמכירות שלהם.
אבל כנראה שעדיף ככה: מי שהצליח למכור קלפים ברגעים הראשונים שהמשחק הציע אותם עשה אחלה רווח בזכות אנשים שממהרים להשלים את הסט ומעט שמוכרים אותו, אבל תמיד כמה שעות אחר כך החנות כבר היתה מוצפת בקלפים והמחירים ירדו לרצפה.
נראה שדווקא עכשיו מחירי הקלפים מתחילים לעלות שוב (אמנם עדיין נמכרים בסנטים לקלפים שהם לא קלפי foil נדירים) , ואני צופה שבמיוחד קלפי הsummer sale עצמם יטפסו כי בניגוד לכל הקלפים מבוססי המשחקים שאנשים ממשיכים לקנות פה דווקא אין יותר אפשרות לקבל אותם.

בשורה התחתונה יצא מאד מאכזב כל עניין הbadge וההתקדמות בדרגות. ואלב כבר נכשלו פעם אחת בעבר עם האציבמנטים שיצאו מאד לא עקביים ולכן לא הצליחו לעודד תחרותיות כמו הgamerscore באקסבוקס או הטרופיז בPS3, אבל עכשיו גם עם כל ה-crafting של הbadges- והאפשרות לעשות את זה 5 פעמים בכל משחק נראה שהם פספסו שוב כי זה הוציא את כל הפואנטה של הדרגות, שבעצם הפכו לתחרות של "למי יש יותר כסף" (אבל בעצם למה שיהיה אכפת להם כל עוד הם עושים המון כסף מהאחוזים על המרקטפלייס? :D). נסו למשל להתחרות בזה:
http://steamcommunity.com/id/CrystalTheory

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 יולי 2013, 18:47

מה כשלון באצ'יבמנטס? אנשים מנופפים בגיימרסקור שלהם זה אחד הדברים הגרועים שיצאו בדור הזה וכל ההתנהגות של לשחק במשחקים רק בגלל שקל מאוד להשיג את האציבמנטס שלהם.

מה כשלון בבאדג'ים? עוד כסף למפתחות על אפס מאמץ ומשהו שמחזיק זיקה ואהדה של שחקן למשחק האהוב עליו. הפואנטה של הבאדג'ים היא לא להשיג את כולם אלא לסחור בקלפים שיש לך כדי להשיג קלפים למשחקים שאתה רוצה וכך אתה יכול לייחד את הפרופיל שלך על פי הטעם שלך במשחקים ולקבל אייקונים ותמונות מיוחדים להם. משוגעים שמוכנים להוציא כסף טוב כדי שיהיה להם הכל היו קיימים לפני ויהיו קיימים אחרים.

נראה לי ברור שרוב המשחקים מכאן והלאה לא יתעלמו ויציעו כרטיסי החלפה בגרסת הסטים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 יולי 2013, 20:18

אבל מה נותן לי הבאדג'? למה לי לאסוף קלף כלשהו?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2013, 20:35

swym כתב:אני התחלתי להתקין משחקים על הכונן כדי לאסוף את הקלפים שלהם, אבל אז מצאתי את עצמי נתקע בCivilization 5 ושכחתי מכל הקטע של שאר המשחקים והמכירות שלהם.
אבל כנראה שעדיף ככה: מי שהצליח למכור קלפים ברגעים הראשונים שהמשחק הציע אותם עשה אחלה רווח בזכות אנשים שממהרים להשלים את הסט ומעט שמוכרים אותו, אבל תמיד כמה שעות אחר כך החנות כבר היתה מוצפת בקלפים והמחירים ירדו לרצפה.
נראה שדווקא עכשיו מחירי הקלפים מתחילים לעלות שוב (אמנם עדיין נמכרים בסנטים לקלפים שהם לא קלפי foil נדירים) , ואני צופה שבמיוחד קלפי הsummer sale עצמם יטפסו כי בניגוד לכל הקלפים מבוססי המשחקים שאנשים ממשיכים לקנות פה דווקא אין יותר אפשרות לקבל אותם.

בשורה התחתונה יצא מאד מאכזב כל עניין הbadge וההתקדמות בדרגות. ואלב כבר נכשלו פעם אחת בעבר עם האציבמנטים שיצאו מאד לא עקביים ולכן לא הצליחו לעודד תחרותיות כמו הgamerscore באקסבוקס או הטרופיז בPS3, אבל עכשיו גם עם כל ה-crafting של הbadges- והאפשרות לעשות את זה 5 פעמים בכל משחק נראה שהם פספסו שוב כי זה הוציא את כל הפואנטה של הדרגות, שבעצם הפכו לתחרות של "למי יש יותר כסף" (אבל בעצם למה שיהיה אכפת להם כל עוד הם עושים המון כסף מהאחוזים על המרקטפלייס? :D). נסו למשל להתחרות בזה:
http://steamcommunity.com/id/CrystalTheory

אגב סטים עשו על המכירות שלי 7$, הם פאקינג גאונים. זה בערך הסכום שמפתחת עושה על עותק של משחק שלה בריטייל לקונסולה אחרי הנתח של המפיצה. אתה קולט ששום משחק לא נקנה, שום פעולה עם תוכן לא נעשתה והם הכניסו 7$ נטו? גאונות לשמה. בנושא המחירים של הקלפים, רק הולכים להיות יותר ויותר קלפים בסרקולציה כי יותר ויותר אנשים יקבלו כאלה ולכן חוץ מאשר כאלה של הSUMMER SALE (כמו שאמרת) לדעתי המחיר של כל השאר רק ירד וירד.

אגב, עשיתי הסכם עם עצמי, ה35$ האלה הולכים ללכת לעותק של HL3. כן, דמיוני לגמרי ואני הולך לשמור את הכסף הזה שנים על גבי שנים עד שיוכרז HL3 שבטח ימכר ב45$ במכירה מוקדמת ואני הולך לקנות אותו ב10$ רק בשביל סוג של עיקרון הזוי.

קאז, אני חושב שהאצ'יוומנטים כן צריכים להסתכם לXP ועליה בדרגות. הן מרגישים קצת חסרי ערך כרגע, כאילו אין שום מערכת שמסכמת אותם בצורה כלשהי. קח לדוגמה את היטמן, אני מוצא את עצמי עושה מלא משימות בשביל להעלות את הSCORE שלי בכל משימה. למה? לא יודע, כי יש לי חוש תחרותי וזה כל הזמן מקפיץ לי תוצאות של INTER AI ועוד כל מני חברים מהרשימה שלי שקבלו יותר ממני בשלב. אני משקיע כל כך הרבה זמן בכל משימה עכשיו ונהנה ממנה כל כך וכל זה בגלל שאני מרגיש שלאותן משימות, שבסופו של דבר הן אצ'יוומנטים, יש משמעות אמיתית בשבילי. אם היה לסטים משמעות יותר עמוקה לאצ'יוומנטים אולי משהו היה גם מנסה להשיג אותם וזה נותן ערך מוסף להרבה שחקנים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 יולי 2013, 04:58

Klayman כתב:אבל מה נותן לי הבאדג'? למה לי לאסוף קלף כלשהו?

אפשר לשאול את זה הרבה דברים אבל מן הסתם באופן הבסיסי תשמח אם תוכל לאסוף את הסט של המשחק האהוב עליך. שנית, כשאתה יוצר באדג' אתה מקבל תמונת רקע של המשחק שאתה יוכיל לשים בפרופיל שלך, סמיילים שקשורים למשחק שאתה יכול לשים בכל שדה טקסט בסטים. וגם אתה יכול למכור את הדברים האלה ואת הקלפים ולהרוויח כסף קל שיכול לממן רכישות. חוץ מזה, אין שום מאמץ מבחינתך 'לאסוף' את הקלפים. תשחק במשחק שיש לו כאלה ותקבל אותם לבד.

מה שיותר יפה זה האפשרות לשים Showcase בפרופיל שלך במקום מרכזי בו. ככה אתה יכול להדגיש משהו שאתה רוצה ואתה יכול לבחור מה לשים, מהלציג את הבאדג'ים שלך עד המלצת משחק וכלה באצ'יבמנטס נדירים שהשגת או איזה משהו בוורקשופ שאהבת מאוד. אני לא מודע למשהו דומה בפלטפורמות אחרות.
בנתיים האפשרות לShowcase תלוייה ברמה של הפרופיל שלך (למרות שבשביל לקבל את השואוקייס לא צריך לעשות המון) והעלאת רמות כרגע נעשת באמצעות יצירת באדגי'ם. על כל רמה אתה מקבל תוספת למספר המקסימילי של החברים שאתה יכול להוסיף.

לא צריך לחשוב הרבה כדי לשער שבעתיד ואלב יוסיפו הטבות שונות ומשונות לפי הרמה שלך.

מה שכן, אני מעדיף שיהיו דרכים נוספות לעלות ברמה ואני מניח שבעתיד נראה זאת אבל אני לא חושב שלפי אצ'יבמנטס זה טוב משום שקל מאוד לרמות אותם או לקצור אותם (למשל אלה ב TF2) וגם נכנסים ליותר מדי חישובים כמה XP יהיה שווה כל אצ'יבמנט, הטיות לטובת משחקים שמספר האצ'יבמנטס בהם טופח וכו'.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 115 אורחים