נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 03 יוני 2021, 07:40

מן הסתם, גם פפ16 יהיה קרוס ג׳ן, זה לא הוכרז כבר? אם לא צריך לצפות לזה, המשחק נראה גם ככה כמו משחק פס4.

וגלאס - אני לא מבין אותך יותר מכל השאר כאן... הרי אתה בעצמך אמרת שריטרנל הוא משחק שנראה מאה אחוז דור הבא והוא הכי מרשים שראינו אי פעם, אתה אמור להיות מרוצה מהמשחקים ה״קטנים״ האלה שכן בלעדיים ;)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 יוני 2021, 08:08

Laskin כתב:מן הסתם, גם פפ16 יהיה קרוס ג׳ן, זה לא הוכרז כבר? אם לא צריך לצפות לזה, המשחק נראה גם ככה כמו משחק פס4.

וגלאס - אני לא מבין אותך יותר מכל השאר כאן... הרי אתה בעצמך אמרת שריטרנל הוא משחק שנראה מאה אחוז דור הבא והוא הכי מרשים שראינו אי פעם, אתה אמור להיות מרוצה מהמשחקים ה״קטנים״ האלה שכן בלעדיים ;)

לאסקין אתה לא מרגיש נבגד אם זה ייצא לפס4?
מן הסתם שקניתי פס5 אחד השיקולים היה שהוא יהיה אחת המנות העיקריות שלי ב2022. אם עכשיו הוא ייצא לפס4 (וERA חושבים שייצא ולמלא אנשים כולל נדב הוא נראה קרוס ג'ן) אז אני מרגיש שרימו אותי, יכולתי לשחק אותו בפס4 ולהתעכב עם הפס5 קצת.

אז כן, אולי זה קצת דרמטי מצדי כל עוד אין שום הכרזה רשמית שפפ16 באמת קרוס ג'ן וזו קצת היסחפות אבל אז כל האינטרנט נסחף בפראנויה הזו לא רק אני.

ריטרנל נראה פצצה ואם באמת לא יהיו משחקי נקסט ג'ן בקרוב אז אני מאמין שגם יישאר המשחק הכי יפה על הפס5 עד 2023 או משהו כזה אני ממש לא חוזר בזה, אבל ריטרנל תמיד היה בונוס בשבילי, אם תלך אחורה בדיונים, אתה תראה אותי מדבר עם נדב על זה שאם אני צריך לבחור כמוהו בין ריטרנל לרזי 8 אני הרבה יותר בהייפ על רזי 8 מריטרנל.

אני פשוט לא רואה מניעה לקנות את רזי 8 וריטרנל באותו זמן כי הם סוג כל כך שונה, אבל זה שאני משתגע מהגרפיקה של ריטרנל זה אף פעם לא אומר שזה היה המשחק הכי מצופה שלי אי פעם או משהו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 03 יוני 2021, 09:29

לא יודע מה era חושבים אבל אני כן יודע שההרחבה לפפ7 - משחק פס4 במקור - בלעדית לפס5.
ובניגוד למשחקים של סוני עצמה שעל הנייר אמורים להכניס לה הרבה כסף מבסיס המשתמשים של הפס4, אני לא מזהה אינטרס דומה מבחינתם שפפ16 יגיע גם לקונסולות הישנות כי הם, אני מניח, לא ממש יכולים להרוויח ממנו באותה צורה כי זה לא משחק שלהם. יעני אם כבר סוני קנו את הבלעדיות שלו הוא ישמש אותם יותר טוב כמשחק פס5 (והיסטורית פפ מוכר קונסולות של סוני) אלא אם כן הם גם ממש דואגים לשורה התחתונה של סקוור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יוני 2021, 10:28

למה שארגיש "נבגד"? מה אכפת לי אם אחרים יהנו מזה? הרי ראיתי איך FF16 נראה, והוא נראה כמו משחק PS4 שרץ ב-60 פריימים, סה"כ גרפית הוא נראה ברמה של פפ15.
אז מה, עכשיו אם הוא יהיה בלעדי לפס5 למרות שהוא יכול בכיף לרוץ על פס4 אמור לגרום לי להרגיש טוב יותר? לא, פשוט לא. ברגע שנחשף וראיתי איך הוא נראה השלמתי עם זה שהוא ככל הנראה יגיע גם לדור הקודם, בעיקר בגלל שגם ביפן לא ממש ממהרים אף פעם לרכוש את הדור הבא של נייחות, ולסקוור כן יש נטייה שלא לזנוח את השוק היפני, אפילו אם זה לא מקור ההכנסה הכי גדול של המשחקים האלה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 יוני 2021, 11:24

מצד אחד אני מבין את הקובלנות שרצות פה, מצד שני אני עדיין מחזיק בPS4 pro ולא מתכוון לקנות פלייסטישן 5 בקרוב ככה שאני מרוצה :). מה שיותר מעניין אותי זה דווקא הגישה הקיצונית של מיקרוסופט, בסוף משחקים בלעדיים לפס5 יגיעו, אבל מה לעזאזל יקרה עם Xbox Series S, אומנם הארכיטקטורה זהה לזו של הSeries X אבל הכוח עיבוד מינימאלי (שליש פחות או יותר). זה באמת אומר שמיקרוסופט לעולם לא תגיע לדור הבא? או עצם העובדה שמדובר עדיין באותה חומרה מלמד שמתי שהוא בהמשך יגיעו משחקי First party דור הבא שיראו על הSeries S כמו מה שפורטים נראים על הSwitch (בקצנה).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 יוני 2021, 11:41

השאלה שלך היא טריגר בפורום בעיקר ביני לבין קיאו- הוא טוען שהמשחקים יושפעו בעיקר גרפית ואני טוען שהXSS תהווה פגיעה אמיתית ביכולת של MS לפתח תוכן שיוכל לעמוד בשורה אחת עם האקסקלוסיביים של הפס5,מתי שסוני תחליט שאולי בכל זאת מתחשק לה לפתח כאלה.
בכל מקרה כרגע מוקדם מדי לדעת בוודאות,אבל הXSS כבר עכשיו ברוב הזמן לא עומדת ביעדי הביצועים שMS שיווקה,אז העתיד לא בדיוק נראה ורוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2021, 11:49

Uncle Pey'j כתב:השאלה שלך היא טריגר בפורום בעיקר ביני לבין קיאו- הוא טוען שהמשחקים יושפעו בעיקר גרפית ואני טוען שהXSS תהווה פגיעה אמיתית ביכולת של MS לפתח תוכן שיוכל לעמוד בשורה אחת עם האקסקלוסיביים של הפס5,מתי שסוני תחליט שאולי בכל זאת מתחשק לה לפתח כאלה.
בכל מקרה כרגע מוקדם מדי לדעת בוודאות,אבל הXSS כבר עכשיו ברוב הזמן לא עומדת ביעדי הביצועים שMS שיווקה,אז העתיד לא בדיוק נראה ורוד.

גם כשדברתי בנושא פה בימים האחרונים על משחקי פס5 וקרוס ג'ן, דברתי כל הזמן על הSSD והCPU ובמקרה של ה-XSS הם זהים. אבל כמובן שיש את נושא הזיכרון שהוא באמת סוג של נעלם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2021, 11:54

אולי קוג'ימה בכל זאת עדין עם פלייסטיישן?

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 03 יוני 2021, 11:56

Stick כתב:אני מאוכזב מהיותו של GOW קרוס ג'ן, אבל אני חושב שסוני כן נתנה לנו את אחת ההשקות הכי טובות לדור חדש אי פעם, ועוד מבלי לזנוח את הפס4 בסוף חייו עם שתי השקות ענק ב2020.
את ספיידרמן הבנתי כי זה בסוף 'TLL', את הורייזן אפשר להבין מבחינת לוח הזמנים. אבל הייתה להם הזדמנות לייצר פתיחת דור באמת מושלמת וחסרת תקדים עם GOW בלעדי ומדהים בערך בחגיגות השנתיים לקונסולה.
הם פספסו פה, זו עדיין השקה מוצלחת אבל GOW כקרוס ג'ן זו הפעם הראשונה שאני מרגיש שהם טעו. וכשהמשחק כל כך ענק כמו GOW 2, הם בסוף פספסו בענק...

לא הבנתי איזו השקה טובה.
איזה משחק בלעדי טוב יצא לPS5?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 יוני 2021, 12:07

דימן סולס נראה לי לגמרי נחשב ל"משחק טוב". גם ריטרנל
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 יוני 2021, 12:14

סבבה גם בדור הקודם היה לי Outlast בהשקה (בהגזמה בסדר), אלה לא משחקים שאתה קונה בשבילם קונסולה חדשה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2021, 12:19

ריטרנאל משחק מצויין, לא רק טוב. הוא פשוט מבוגבג ולא מכבד את הזמן של השחקן :)

אבל אני מבין מה שלומיקס אומר, אף בלעדי של הפס5 הוא לא A tier. הכי גדול הוא כנראה ראצ׳ט והוא תמיד היה סדרת B tier. לא שההשקה של הפס4, 3, 2 או 1 הייתה טובה יותר אבל כשהן היו בנות שנה היו עליהם משחקים מגדירי דור ובנתיים נראה שאין לפס5 אפילו בלעדי אחד בשנה הקרובה אחרי ראצ׳ט. כלומר, זוכרים את השנה הראשונה של הפס2? אולי השיגור היה ריק אבל לפני גיל שנה היה לה את MGS2, FFX, ICO, GT3 ו-DMC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יוני 2021, 12:21

נראה לי שאפשר להמר שגם ראצ'ט יהיה לכל הפחות "טוב+" אם לא מצויין, כך שבחצי שנה+ הראשונה הם הביאו יותר משחקים טובים מאשר KZ וINFAMOUS 2ND SON שהיה לסוני בחצי שנה הראשונה של הפס4.
(KZ = ממוצע 73, אינפמוס - ממוצע 82... דימון סולס רימייק - ממוצע 92, ריטרנל ממוצע 86, ראצ'ט נדע עוד כמה ימים)
ושוב, הם לפחות ניסו להביא עוד אחד עם DD ALLSTARS והם גם הביאו בחינם את אסטרובוט שהוא אדיר, והפעם מי שעשה פלוס גם קיבל את המשחקים הכי טובים של הדור הקודם, למעט האחרונים שיצאו בפס4, ככה שלבעלי פס5 לא בדיוק חסר במה לשחק, מה שלא היה נכון בדור הקודם.
בקיצור - סוני הביאה את ההשקה הכי טובה שהייתה להם בדורות האחרונים, הרבה יותר טובה מהמתחרה ועדיין היא חוטפת הכי הרבה... וזה כי הם תכל'ס שיקרו. ומגיע להם לחטוף על השקר, אבל התוצאה סה"כ טובה יותר מאי פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2021, 12:25

Laskin כתב:נראה לי שאפשר להמר שגם ראצ'ט יהיה לכל הפחות "טוב+" אם לא מצויין, כך שבחצי שנה+ הראשונה הם הביאו יותר משחקים טובים מאשר KZ וINFAMOUS 2ND SON שהיה לסוני בחצי שנה הראשונה של הפס4.
(KZ = ממוצע 73, אינפמוס - ממוצע 82... דימון סולס רימייק - ממוצע 92, ריטרנל ממוצע 86, ראצ'ט נדע עוד כמה ימים)
ושוב, הם לפחות ניסו להביא עוד אחד עם DD ALLSTARS והם גם הביאו בחינם את אסטרובוט שהוא אדיר, והפעם מי שעשה פלוס גם קיבל את המשחקים הכי טובים של הדור הקודם, למעט האחרונים שיצאו בפס4, ככה שלבעלי פס5 לא בדיוק חסר במה לשחק, מה שלא היה נכון בדור הקודם.
בקיצור - סוני הביאה את ההשקה הכי טובה שהייתה להם בדורות האחרונים, הרבה יותר טובה מהמתחרה ועדיין היא חוטפת הכי הרבה... וזה כי הם תכל'ס שיקרו. ומגיע להם לחטוף על השקר, אבל התוצאה סה"כ טובה יותר מאי פעם.

לבעלי הפס5 לא חסר מה לשחק כי הם מקבלים משחקי פס4. מה שיש לבעלי פס5 לשחק שדורש פס5 זה DS, ריטרנל, ראצ׳ט ואסטרובוט. וכמו שזה נראה כרגע הרביעיה הזאת הולכת להמשיך להיות רשימת הבלעדיים של הפס5 עד אמצע אם לא סוף השנה השניה שלה. אלה לא בדיוק משחקים מגדירי דור או אפילו A tier של סוני. השנה הראשונה של הפס5 היא בסדר, מחווירה ליד הפס2 למשל. אם זה באמת ההיצע גם עד סוף השנה השניה שלה אז גם הפס4 מנצחת אותה וזה כבר קצת מביך כי היה לפס4 שנתיים ראשונות שרק צחקנו עליהן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 יוני 2021, 12:28

Laskin כתב:נראה לי שאפשר להמר שגם ראצ'ט יהיה לכל הפחות "טוב+" אם לא מצויין, כך שבחצי שנה+ הראשונה הם הביאו יותר משחקים טובים מאשר KZ וINFAMOUS 2ND SON שהיה לסוני בחצי שנה הראשונה של הפס4.

היא חוטפת כי היא מביאה לי עד היום השקה שיכלה מינוס פלוס לרוץ על הפס4 גם, אין פה שום AAA שבשבילו אני קונה קונסולה חדשה אבל הכל היה נסלח אם GOW2 ו GT7 וכן, גם הורייזון 2 היו דור הבא אמיתי. ברגע שאנחנו מבינים שהכל קרוס ג׳ן (עם גרסאות פס4 מכובדות לגמרי אין לי ספק, זה לא קרוס ג׳ן סטייל מורדור של הדור הקודם) זה הופך את הפס5 לאחת מהקונסולות הכי פחות אטרקטיביות של סוני לקנייה בהשקה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 יוני 2021, 12:33

DrKeo כתב:ריטרנאל משחק מצויין, לא רק טוב. הוא פשוט מבוגבג ולא מכבד את הזמן של השחקן :)

אבל אני מבין מה שלומיקס אומר, אף בלעדי של הפס5 הוא לא A tier. הכי גדול הוא כנראה ראצ׳ט והוא תמיד היה סדרת B tier. לא שההשקה של הפס4, 3, 2 או 1 הייתה טובה יותר אבל כשהן היו בנות שנה היו עליהם משחקים מגדירי דור ובנתיים נראה שאין לפס5 אפילו בלעדי אחד בשנה הקרובה אחרי ראצ׳ט. כלומר, זוכרים את השנה הראשונה של הפס2? אולי השיגור היה ריק אבל לפני גיל שנה היה לה את MGS2, FFX, ICO, GT3 ו-DMC.

לפס2 היה בשנה הראשונה את Vagrant story בBC הוא לבד אכל בלי מלח כל משחק של הפס2 בגיל שנה וגם את כל הספרייה שלה לאחר מכן.
המשחק הרגיש כאילו הגיע מפלנטה אחרת, אם היה לפס4 משהו בקאליבר הזה ב2020 לאף אחד לא היה איכפת איך נראת ההשקה של הפס5 :) אבל אין.
ולא TLOU2 זה לא זה אפילו לא קרוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יוני 2021, 12:38

נדב - בסדר, עברו המון שנים מאז הפס2, ובימים ההם הם נשענו על צד ג'... האמת שאני לא זוכר אפילו מה היה להם בחצי שנה הראשונה, רוצה לפרט?
עברתי סתם על רשימות בMETACRITIC והמשחקים הכי טובים היו SSX וTIMEPLITTERS ונראה לי שהם גם לא היו בחצי שנה הראשונה אלא אחרי. היה גם טקן טאג טורנמנט... אלו לא משחקים הרבה הרבה יותר גדולים ממה שיש על הפס5 כרגע.
בכל אופן עברו 20 שנה מאז והתעשייה במקום אחר לגמרי, ומשחקים דורשים השקעה ברמה אחרת לגמרי, ברמות של פי 50 בערך...

בלינג - כל מה שאתה אומר פה תקף גם לפס3, 4, וכמובן המתחרה הישירה, אתה בעצם אומר לי שאתה מבואס ממש מזה שהם לא הפציצו ברמות שאף חברה לא הפציצה אף פעם. סבבה.
כמו כן אין לך מושג איך המשחקים האלה יראו על הפס4 עדיין, מאוד יכול להיות שיהיו דברים שיגרמו לזה להיות "מורדור"... לגבי אטרקטיבי יותר או פחות - זה סובייקטיבי, אבל נתוני המכירות מראים שחד משמעית זו הקונסולה הכי אטרקטיבית של סוני לרכישה בהשקה :)

גלאס - על מה אתה מדבר... משחק PS1? אז יופי, פה יש לך עשרות משחקי PS4 כחלק מהפלוס, חלקם עם ממוצע ציונים מטורף לגמרי, ההודעה שלך היא על גבול הטרוליזם, אנחנו מדברים על השקעה במשחקים ייעודיים לקונסולה החדשה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2021, 12:53

Laskin כתב:נדב - בסדר, עברו המון שנים מאז הפס2, ובימים ההם הם נשענו על צד ג'... האמת שאני לא זוכר אפילו מה היה להם בחצי שנה הראשונה, רוצה לפרט?
עברתי סתם על רשימות בMETACRITIC והמשחקים הכי טובים היו SSX וTIMEPLITTERS ונראה לי שהם גם לא היו בחצי שנה הראשונה אלא אחרי. היה גם טקן טאג טורנמנט... אלו לא משחקים הרבה הרבה יותר גדולים ממה שיש על הפס5 כרגע.
בכל אופן עברו 20 שנה מאז והתעשייה במקום אחר לגמרי, ומשחקים דורשים השקעה ברמה אחרת לגמרי, ברמות של פי 50 בערך...

בלינג - כל מה שאתה אומר פה תקף גם לפס3, 4, וכמובן המתחרה הישירה, אתה בעצם אומר לי שאתה מבואס ממש מזה שהם לא הפציצו ברמות שאף חברה לא הפציצה אף פעם. סבבה.
כמו כן אין לך מושג איך המשחקים האלה יראו על הפס4 עדיין, מאוד יכול להיות שיהיו דברים שיגרמו לזה להיות "מורדור"... לגבי אטרקטיבי יותר או פחות - זה סובייקטיבי, אבל נתוני המכירות מראים שחד משמעית זו הקונסולה הכי אטרקטיבית של סוני לרכישה בהשקה :)

גלאס - על מה אתה מדבר... משחק PS1? אז יופי, פה יש לך עשרות משחקי PS4 כחלק מהפלוס, חלקם עם ממוצע ציונים מטורף לגמרי, ההודעה שלך היא על גבול הטרוליזם, אנחנו מדברים על השקעה במשחקים ייעודיים לקונסולה החדשה.

אם נהוון את הדור פס2 להיום זה אומר שלוח השחרורים של הפס5 ל-2021:
אפריל - GT3
יוני - Twisted Metal Black
יולי - FFX
ספטמבר - סיילנט היל 2 + Ace Combat 4 + Zone of The Enders
אוגוסט - DMC
אוקטובר - GTA3 (היה בלעדי ל-8 חודשים לפס2 וכמובן לא היה קרוס ג'ן)
ספטמבר - ICO
נובמבר - MGS2
דצמבר - ג'ק ודקסטר

הייתי אומר שזה "קצת" יותר טוב מהשנה הראשונה של הפס5, בטח שאם מסתכלים על בלעדיים לפס5 ולא משחקי קרוס ג'ן שלא צריך פס5 בשבילם. ואתה גם צריך לזכור שראצ'ט הוא הבלעדי האחרון של הפס5 שאנחנו יודעים עליו (אוקיי, FF16, אלוהים יודע מתי זה יוצא או אם הוא בכלל בלעדי לדור הבא), כלומר זאת לא רק החצי שנה הראשונה של הפס5, אתה לא יכול להתעלם מזה שאתה בייסיקלי יודע שלא יהיו לפס5 בלעדים מהיום ועד לפחות גיל שנה וחצי אם לא שנתיים אם לא קצת יותר מזה. אם לא יהיו לפס5 בלעדיים אחרי ראצ'ט עד גיל שנתיים, וזה מתחיל להראות ככה, אז גם לפס3 וגם לפס4 היו שנתיים חזקות יותר מבחינת בלעדיים ומדובר בשתי קונסולות שירדו עליהן בשנתיים הראשונות שלהן חזק על היצע הבלעדיים.

חוץ מזה, לפחות בפס3 ובפס4 סוני ניסו. זה לא שהם לא שחררו משחקים, הם פשוט לא יצאו משהו. הבעיה העיקרית היא שפה סוני אפילו לא מנסה, היא השקיעה בדיוק ב-AAA גדול אחד בלעדית לפס5 וזה היה ראצ'ט. משחקים בקליבר הזה היו בשפע לפס4 בשנה+ הראשונות כמו האורדר, KZ, DRIVECLUB או אינפמס. אלה משחקים מאותה ליגה וסוני עושה לנו טובה שהיא משקיעה באחד כזה לאורך שנה וחצי שלמות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 יוני 2021, 13:04

Laskin כתב:נדב - בסדר, עברו המון שנים מאז הפס2, ובימים ההם הם נשענו על צד ג'... האמת שאני לא זוכר אפילו מה היה להם בחצי שנה הראשונה, רוצה לפרט?

בלינג - כל מה שאתה אומר פה תקף גם לפס3, 4, וכמובן המתחרה הישירה, אתה בעצם אומר לי שובאתה מבואס ממש מזה שהם לא הפציצו ברמות שאף חברה לא הפציצה אף פעם. סבבה.

לאסקין, שופטים קונסולה על כל מה שהיא הציעה גם על הBC שלה וההצעות של הפס2 בהשקה שלה היו הרבה יותר מרשימות מהפס5.GOT וTLOU2 שניהם כאקורוד סיום לפס4 הם משחקים אהובים אבל שנויים במחלוקות ולפס4 בהחלט היה את אקורוד הסיום הכי חלש מהקונסולות סוני ובטח בהשוואה לאקורוד הסיום של הפס1 עם VS.

ועל זה שאתה אומר שלא איכפת לך שפפ16 לא בלעדי ושידעת מראש שהוא יוצא לפס4 ... סבבה גם אני אני יכול לומר על הדעה הזו שהיא על גבול הטרוליזם, אבל בגלל שאני חולה עליך אני לא אומר :lol:
(אם כי היה נחמד אם היית מעדכן אותי בנבואה שלך כדי שאני לא אקנה פס5 כל כך מהר)

בסופו של יום לאסקין אנשים מנסים לומר לך כל אחד בדרכו הוא, שההשקה של הפס2 היתה הרבה יותר מרשימה מההשקה של הפס5 אבל נכנסת למוד הגנתיות על סוני ואתה לא תשחרר מזה כפרה :)

אתה אפילו מביא את DS כהוכחה שהליינאפ של הפס5 הוא טוב, ממתי אתה מביא משחק סולס כהצדקה למשהו טוב :) אני כמעט דואג.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 03 יוני 2021, 13:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2021, 13:10

אגב, זה די מצחיק אבל אפשר לשים כמעט את כל הבלעדיים של הפס5 במשבצות תואמות בשנה הראשונה של הפס3. הרי היה את נינג'ה גיידן סיגמה שהיה רימייק גרפי של NG מהדור הקודם וזה אחד לאחד המצב של DS, היה את GT HD שהיה סוג של הדגמה חינמית של הפס3 וזה לגמרי מקביל לאסטרו-בוט וגם יצא משחק ראצ'ט בשנה הראשונה (והשניה) של הקונסולה. כלומר יש הקבלה מאוד גדולה בין הפס3 לפס5 מבחינת היצע בלעדי בשנה הראשונה, רק שלפס3 היו הרבה יותר משחקים שלא דברנו עליהם (רזיסטנס, מוטורסטורם, אנצ'רטד, VF5, Valkyria Chronicles, Heavenly Sword, Lair או Ridge Racer 7). כלומר מבחינת בלעדיים הייתי אומר שהפס3 די קרעה את הפס5 בשנה הראשונה ואם נדבר על שנתיים (ושוב, זה מתחיל להרגיש שלא יהיו לסוני בלעדיים אחרי ראצ'ט עד בערך גיל שנתיים) אז אין אפילו תחרות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יוני 2021, 13:11

נדב, הPS2 יצאה לשוק במרץ 2000, זה נכון שהמערב הגיע אחר כך, אבל אתה לגמרי מתעלם מזה שהמכשיר היה בשוק חצי שנה קודם.
אז קח את זה ותדחה בחצי שנה :)

עכשיו, אם אתה רוצה לדבר על כמה ניסו או לא ניסו - אז תתחשב גם בעובדה שהייתה קורונה, כי בלעדיה השנה הראשונה של הPS5 הייתה כוללת כנראה את הורייזון, GT וGOW2 ואז הכל היה מתהפך, בלעדיים לגמרי או קרוס ג'ן. זה לא שסוני לא ניסו... ואני אקח את ה"מעט" האיכותי שיש כעת בכל יום על פני ה"יותר" הבינוני-מינוס של הדור הקודם בו הם "לפחות ניסו". את DC, KZ וI:SS אפילו לא ניסיתי ולא אנסה לשחק בהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 יוני 2021, 13:15

לא קונה את עניין הקורונה לרגע- בואו,זה לא שסוני הייתה שעון שוויצרי עם השיחרורים שלה לפני כן,כל משחק AAA גדול שלה היה מקבל דחייה או שתיים מינימום,אין שום סיבה לחשוב שזה לא היה המצב גם עם הורייזון או GOW.
אני בטוח שהקורונה עיכבה בצורה כזו או אחרת,לא חושב שזה מעבר לכמה חודשים,ובכל מקרה המשחקים האלה היו נדחים בהסתמך על ניסיון עבר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 יוני 2021, 13:17

DrKeo כתב:אגב, זה די מצחיק אבל אפשר לשים כמעט את כל הבלעדיים של הפס5 במשבצות תואמות בשנה הראשונה של הפס3. הרי היה את נינג'ה גיידן סיגמה שהיה רימייק גרפי של NG מהדור הקודם וזה אחד לאחד המצב של DS, היה את GT HD שהיה סוג של הדגמה חינמית של הפס3 וזה לגמרי מקביל לאסטרו-בוט וגם יצא משחק ראצ'ט בשנה הראשונה (והשניה) של הקונסולה. כלומר יש הקבלה מאוד גדולה בין הפס3 לפס5 מבחינת היצע בלעדי בשנה הראשונה, רק שלפס3 היו הרבה יותר משחקים שלא דברנו עליהם (רזיסטנס, מוטורסטורם, אנצ'רטד, VF5, Valkyria Chronicles, Heavenly Sword, Lair או Ridge Racer 7). כלומר מבחינת בלעדיים הייתי אומר שהפס3 די קרעה את הפס5 בשנה הראשונה ואם נדבר על שנתיים (ושוב, זה מתחיל להרגיש שלא יהיו לסוני בלעדיים אחרי ראצ'ט עד בערך גיל שנתיים) אז אין אפילו תחרות.

לגמרי. VF5 ולקריה קרוניקלס הם משחקים שמחזיקים גם היום VF5 הוא הטוב בסדרה שלו וVC הוא הדבר הכי מרענן וחדשני שקרה בז'אנר הטקטיקה תפקידים מאז שיצא ועד היום.

יש גם שיגידו שUncharted 1 משחק טוב, אני לא ארחיק לכת עד כדי כך אבל הוא ללא ספק היה משחק מושך עינים ביציאתו וחיקוי גירס מוצלח ואין לפס5 דבר כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2021, 13:19

Laskin כתב:נדב, הPS2 יצאה לשוק במרץ 2000, זה נכון שהמערב הגיע אחר כך, אבל אתה לגמרי מתעלם מזה שהמכשיר היה בשוק חצי שנה קודם.
אז קח את זה ותדחה בחצי שנה :)

עכשיו, אם אתה רוצה לדבר על כמה ניסו או לא ניסו - אז תתחשב גם בעובדה שהייתה קורונה, כי בלעדיה השנה הראשונה של הPS5 הייתה כוללת כנראה את הורייזון, GT וGOW2 ואז הכל היה מתהפך, בלעדיים לגמרי או קרוס ג'ן. זה לא שסוני לא ניסו... ואני אקח את ה"מעט" האיכותי שיש כעת בכל יום על פני ה"יותר" הבינוני-מינוס של הדור הקודם בו הם "לפחות ניסו". את DC, KZ וI:SS אפילו לא ניסיתי ולא אנסה לשחק בהם.

הפס2 יצאה לנו כלקוחות ולכל העולם בסוף 2000. אם אתה רוצה להתקטנן עם זה שביפן היא הייתה זמינה קודם, ניחה, אבל זה לא בדיוק ב-good faith. אף אחד כולל סוני לא טרח להוציא משחקים עד סוף 2000 כי היו איזה 3 מליון יחידות פס2 בעולם כי הקונסולה לא יצאה עדין ב-90% מהעולם.

ולא, השנה הראשונה של בלעדיים לפס5 לא הייתה כוללת רת הורייזן, GT או GOW כי הם משחקים קרוס ג׳ן ולכן לא רלוונטים לדיון. אנחנו מדברים על בלעדיים לפס5. לפס5 יש בדיוק ארבעה בלעדיים - אסטרו, DS, ראצ׳ט וריטרנל. וכמו שזה נראה עכשיו הסטטוס הזה ישאר עד פחות או יותר סוף 2022.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 03 יוני 2021, 13:24

בעוד אפשר להבין את התלונות על הקרוס ג'ן וכל זה, לנסות לצייר את השנה וחצי הראשונות של הפס5 כחלשות זו סתם גניבת דעת. קודם כל יש עוד משחקים בקנה, רק מדברים מוכרזים שאני זוכר יש את הורייזן, שני בלעדים מבתזדה (או מיקרוסופט בעצם) שמיועדים ל 2021 ו forspoken שיש לו תאריך יציאה לינואר 2022. כולם משחקי AAA. וייתכן מאוד שגם פפ16 יצא בטווח של שנה וחצי מהשיגור. אי אפשר גם לפסול את GOW ו GT7 בשלב הזה, כי הדבר היחיד שאנחנו יודעים עליהם זה שהם נדחו ל 2022. וגם משחקים קטנים יותר אבל בעלי פוטנציאל כמו little devil inside, Stray ,kena וכו' יכולים להופיע בזמן הזה. אז לטעון כבר מעכשיו שאין משחקים בשנה וחצי הראשונות זה ממש לא קשור למציאות.

על הנייר זה הרבה יותר טוב מהפס4, יותר טוב גם מהפס3, יותר טוב מכל ההשקות של אקס בוקס. ואין לי ספק שזה גם יעמוד במבחן ה MC. וזה יהיה המצב גם אם רק חצי מהדברים האלה לא ידחו ואני מעריך שאולי חוץ מהסוויץ' בעיקר בגלל הקומבו של מריו-זלדה, זאת תהיה הפתיחה הכי חזקה של קונסולה מודרנית. (למרות שגם במקרה של הסוויץ botw, שלא נדבר על מריו קארט, בכלל משחק wii-u.. גם סוני יכלה לקחת המון משחקים מהשנה האחרונה של הפס4 ולעשות נינטנדו ופתאום הייתה לה השנה הכי טובה אי פעם)
נערך לאחרונה על ידי idan ב 03 יוני 2021, 13:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 162 אורחים