PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 06 נובמבר 2014, 11:47

DrKeo כתב:רק 50% מהמשתמשים קונים +? זה לא חובה בשביל לשחק אונליין? מוזר לגמרי, זה בקושי מספרי 360 ב2014. אולי עדין לא יצא המשחק מולטי שימשוך את כולם, אולי COD החדש יקפיץ את המספר.

אני לא יודע מאיפה Death הביא את המספר של 16 מיליון נמכרו, לא שמעתי על נתון כזה מאת סוני.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 נובמבר 2014, 12:54

כבר היה לנו במאי סטטיסטיקה שרק חצי מבעלי הפס4 מנויים לשירות:
http://www.eurogamer.net/articles/2014- ... bscription

רק מדגיש עד כמה מעבר לאונליין תמידי תלוש מהמציאות כאשר חצי מהמשתמשים אפילו לא משתמשים במולטיפלייר ועוד מדובר בשנה הראשונה שאתה מתאר לעצמך שמי שקונה את הקונסולה הוא גיימר שסביר להניח רוצה גם לשחק ברשת.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 נובמבר 2014, 12:55

bling כתב:אני לא יודע מאיפה Death הביא את המספר של 16 מיליון נמכרו, לא שמעתי על נתון כזה מאת סוני.

אגב, ברבעון האחרון סוני פרסמו מספר יחידות שנשלחו לחנויות ולא מספר שנמכר ללקוחות.
כנראה הקצב קצת האט והם לא רצו שיראו את בבירור במספרים שהם בוחרים להציג.

לא שזה רע. הרבה יותר נוח להשוות ככה וזה גם, כנרא. הנתון שבאמת משנה, אם מדברים על הצלחה של קונסולה, מבחינה כלכלית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 נובמבר 2014, 13:14

bling כתב:אני לא יודע מאיפה Death הביא את המספר של 16 מיליון נמכרו, לא שמעתי על נתון כזה מאת סוני.

מהידיעה בגיימספוט. סוני טענו שחצי מהמשתמשים מחוברים ושחצי מהמשתמשים זה 7.9 מיליון. עשיתי כפל. במידה וזה כולל משתמשים שונים שפשוט משתמשים באותה קונסולה (נגיד שותפים בדירות או חדרים במעונות), אז הגיוני שהנתון נמוך משמעותי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2014, 15:10

וצריך לזכור שזה גם נותן את +, לא רק משחק אונליין. זה היה די ברור ש+ פשוט לא יעבוד בשנה הראשונה, אף מפיצה לא הייתה מחלקת את המשחקים שלה בחינם כשהם בני 3 שבועות. סוני הייתה צריכה לקחת צעד, אני לא מבין למה לא ראינו עדין את KZ או אינפמס ב-+.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 נובמבר 2014, 15:23

DrKeo כתב:וצריך לזכור שזה גם נותן את +, לא רק משחק אונליין. זה היה די ברור ש+ פשוט לא יעבוד בשנה הראשונה, אף מפיצה לא הייתה מחלקת את המשחקים שלה בחינם כשהם בני 3 שבועות. סוני הייתה צריכה לקחת צעד, אני לא מבין למה לא ראינו עדין את KZ או אינפמס ב-+.

סוני מודעת לביקורות כלפי הפלוס, בעיקר אחרי הדחייה של גרסת הפלוס של דרייב קלאב, ולכן בצעד חריג שהרס מכירות חגים פוטנציאליות של הכותרים הבאים היא הודיעה על הליינאפ של דצמבר וינואר לפלוס של הפס4, בגזרת ה AAA הם יתנו בדצמבר את Injustice ובינואר את חבילת ההרחבה שממש יצאה לא מזמן של Infamous (להזכירך היא גם נמכרת בריטייל כ stand alone), לצד אינדיס כמו The Swapper הטוב מאוד ו Secret Ponchos שיגיע בבכורה הישר לפלוס. בהחלט שיפור ביחס לחודשים האחרונים.

בכלל בשנה האחרונה למרות שלא חילקו AAA הם כן נתנו לרוב אינדי מכובדים, כשלרוב חילקו אותם בחינם כשהם רק עלו לראשונה על ה PS4 ובחלק מהמקרים גם ל PC ובכלל, למשל בנובמבר יש את הרימייק של Isac בחינם בפלוס כשהוא נמכר במקביל ב PC במחיר מלא של 15$ ונחשב לאהוב במיוחד בקרב שחקני האינדי, ברור אבל שזה לא באמת מרצה את המנויים שרוצים AAA, אבל אני רק אומר שסוני לא זלזלו במסגרת ההגבלות שלהם כמכשיר שקיים רק שנה.

הם כן מזלזלים המון בבעלי ה PS3 שהפלוס שלהם התדרדר בצורה דרסטית ואחרי שהתרגלו לקבל משחקי ריטייל בני שנה פתאום הם מוצאים את עצמם עם משחקי אינדי זולים ומשחקים מ 2009 כמו ארקהם אסיילום, זה די נראה שהם בדרך להפסיק שם תמיכה אם זה ימשך ככה כי כרגע הפלוס של הפס3 משחזר את הימים היפים של MS עם משחקי הגולד על ה 360.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2014, 16:17

bling כתב:סוני מודעת לביקורות כלפי הפלוס, בעיקר אחרי הדחייה של גרסת הפלוס של דרייב קלאב, ולכן בצעד חריג שהרס מכירות חגים פוטנציאליות של הכותרים הבאים היא הודיעה על הליינאפ של דצמבר וינואר לפלוס של הפס4, בגזרת ה AAA הם יתנו בדצמבר את Injustice ובינואר את חבילת ההרחבה שממש יצאה לא מזמן של Infamous (להזכירך היא גם נמכרת בריטייל כ stand alone), לצד אינדיס כמו The Swapper הטוב מאוד ו Secret Ponchos שיגיע בבכורה הישר לפלוס. בהחלט שיפור ביחס לחודשים האחרונים.

בכלל בשנה האחרונה למרות שלא חילקו AAA הם כן נתנו לרוב אינדי מכובדים, כשלרוב חילקו אותם בחינם כשהם רק עלו לראשונה על ה PS4 ובחלק מהמקרים גם ל PC ובכלל, למשל בנובמבר יש את הרימייק של Isac בחינם בפלוס כשהוא נמכר במקביל ב PC במחיר מלא של 15$ ונחשב לאהוב במיוחד בקרב שחקני האינדי, ברור אבל שזה לא באמת מרצה את המנויים שרוצים AAA, אבל אני רק אומר שסוני לא זלזלו במסגרת ההגבלות שלהם כמכשיר שקיים רק שנה.

הם כן מזלזלים המון בבעלי ה PS3 שהפלוס שלהם התדרדר בצורה דרסטית ואחרי שהתרגלו לקבל משחקי ריטייל בני שנה פתאום הם מוצאים את עצמם עם משחקי אינדי זולים ומשחקים מ 2009 כמו ארקהם אסיילום, זה די נראה שהם בדרך להפסיק שם תמיכה אם זה ימשך ככה כי כרגע הפלוס של הפס3 משחזר את הימים היפים של MS עם משחקי הגולד על ה 360.

הם קבעו לעצמם רף על הפס3 והם לא עומדים בו בפס4. הם יכלו בעזרת משחקים שלהם בלבד להשוואת לרף שהם קבעו, למשל אין סיבה שKZ הבן שנה לא יהיה בנובמבר ב+ אבל הם דובקים במשחקי אינדי וחבל. מעניין אם זה כי אין להם עדין מבחר להביא ממנו או שהם חושבים שעכשיו ש+ נותן לך גם אונליין הם יכולים לרדת ברמה של המשחקים שהם מביאים. אגב, אינפמס זה משחק של 15$, זאת אותה קטגוריה כמו משחקי אינדי בתמורה הכספית.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 נובמבר 2014, 16:28

ההכרזה של חודשי דצמבר וינואר זה כנראה גם בגלל שהם מנסים לשכנע אנשים שהיה להם מנוי לשנה בשיגור של הקונסולה לחדש אותו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 נובמבר 2014, 16:39

DrKeo כתב:הם קבעו לעצמם רף על הפס3 והם לא עומדים בו בפס4. הם יכלו בעזרת משחקים שלהם בלבד להשוואת לרף שהם קבעו, למשל אין סיבה שKZ הבן שנה לא יהיה בנובמבר ב+ אבל הם דובקים במשחקי אינדי וחבל. מעניין אם זה כי אין להם עדין מבחר להביא ממנו או שהם חושבים שעכשיו ש+ נותן לך גם אונליין הם יכולים לרדת ברמה של המשחקים שהם מביאים. אגב, אינפמס זה משחק של 15$, זאת אותה קטגוריה כמו משחקי אינדי בתמורה הכספית.

אממ בקושי עברה שנה אתה יודע, ומה הקטע בכלל לקבל זבל כמו KZ, עדיף פי כמה Injustice גם אם הוא פחות מרשים גראפית, לפחות אפשר לשחק בחרא הזה.
בכל אופן השירות עוד לא בן שנה, על הפס3 בהתחלה קיבלת משחקי PS1 ו MINIS ו THEMES, לקח המון זמן עד שהסטנדרט עלה ככה, אתה לא מצפה שכל כך מהר יגיעו יש ל AAA בני שנה, גם בפס3 לא כל AAA היה בן שנה בממוצע, חלק כן, אבל הרוב יותר.

ואני חושב שאנשים רוצים סטנדרט של AAA, פחות חשוב כמה עלה בהתחלה, אינפמוס זה מיינסטרים (וגם משחק מכות כמו Injustice) ומשהו שמדבר אליהם גם אם עולה בתכל'ס כמו Isac הנישתי והמוזר, גם תראה בתגובות לפוסט על הליינאפ הן מאוד חיוביות, אנשים שמחים לקבל חבילת הרחבה ברמת AAA שיצאה רק בסוף אוגוסט, ומשחק מכות כמו Injustice זה קלאסי לפלוס כי לא בא לך בהשקה להוציא עליו כסף מלא כי בתכל'ס הוא די דור קודם אבל הוא עדיין אחלה משחק וכיף לקבל כזה בחינם שקופצים פה ושם חברים או לשרוף זמן באונליין.
ומבחינתי בכלל The Swapper הכי טוב ברשימה הזו אבל ברור לי שהרוב לא יסכימו איתי ואפילו לא יטרחו לנסות אותו.

קאז, אז למה הם לא עשו את זה בעבר בסוף השנה? ברור לך שצעד כזה הורס את המכירות של המשחקים הללו שיכלו לקבל בחגים, גם הפתיחה של הפוסט בבלוג מתחילה בהתנצלות על גרסת הפלוס של דרייב קלאב והבטחות שהם עושים ככל יכולתם לסדר זאת וכו', זה ברור שזה סוג של פוסט התנצלות וזריקה של עצם למנויים כדי להרגיע להם את העצבים לקראת עוד עדכון אינדי ללא דרייב קלאב שהובטח להם, עוד עדות לכך זה שהם התעכבו עם הפוסט הסטנדרטי של הליינאפ של נובמבר עד לדקה ה 90 למרות שהודלף כבר מזמן, די ברור שהם עשו שמיניות כדי לסגור את הליינאפים של החודשים אחרי ולעדכן את זה ביחד עם הפוסט של נובמבר כדי שלא יראה כל כך רע.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 נובמבר 2014, 16:52

די בלינג תהיי רציני. לא מקבלים משהו דומה לרמה של הפלוס בPS3 כי הם לא באים מעמדת נחיתות (לא במערכת, לא בכמות השחקנים, לא במכירות, לא בכלום בקיצור) אז הם יכולים להשות את זה לעצמם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2014, 17:10

אני רק אומר שהרמה הייתה מסויימת על הפס3 וכשעברו לפס4 היא ירדה בצורה דראסטית. בפס3 זה היה קל כי היו מביאים לך משחקים בני חצי שנה עד שנתיים ומן הסתם כשהפס4 שוגרה לא היו כאלה אז זה לגמרי מובן. אבל עכשיו שהיא בת שנה, לא ברור למה הרמה של הפס3 לא חזרה. כן, KZ לא בדיוק משחק מדהים, אבל הוא כן משחק 60$ שסוני יכולה לתת (כי היא פתחה אותו, לא תלויה בהסכמה של צד ג') במקום משחקי אינדי קטנים. הרמה של + הייתה גבוהה בפס3 כי היא נתנה משחקי 60$ בני חצי שנה עד שנתיים, לא כי כל אחד מהם היה משחק של 95.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 נובמבר 2014, 21:56

swiss-the-engine כתב:די בלינג תהיי רציני. לא מקבלים משהו דומה לרמה של הפלוס בPS3 כי הם לא באים מעמדת נחיתות (לא במערכת, לא בכמות השחקנים, לא במכירות, לא בכלום בקיצור) אז הם יכולים להשות את זה לעצמם.

אני גם לא חושב שהם יגיעו אי פעם לרמה של ה PS3, גם מהסיבות שציינת, אני רק אומר שהם עדיין תחת תקופת חסד ולא צריך לחרוץ את השירות ואני חושב שהציפיות שלכם מוגזמות מדי, תראה את KEO שכבר נסחף לי עם משחקי AAA בני 6-24 חודשים שקיבלנו על הפס3, שזה כמובן הזוי ובחיים לא קרה, השיא לטעמי זה אולי 11 חודש, שוחכים את כל השנים שהפלוס של הפס3 קרטע וזוכרים רק את השנים האחרונות שבהחלט היו מטורפות, יכול להיות שהפלוס של הפס4 גם ישתפר במיוחד עוד מספר שנים שישתפר המבחר ויגדל הקהל משמעותית.

תראה גם את הסיילים והמחירים על הדור הבא, עלובים ברמות ולא יורדים כמעט במילימטר, הקהל הארדקורי בטירוף וקונה המון, אתה יכול לראות ב NPD איך גרסאות הדור הבא על קהל שמרכיב בערך שמינית מהקהל של הדור הקודם גובר על גרסאות הדור הקודם במכירות ולא רק בתקופת ההשקה, אלא גם אחרי, ה ATTACH RATE ענק, יש צמא גדול לדור הבא, והקהל הקטנטנן הזה קונה המון ושווה פי כמה מהגודל שלו בפועל, בגלל זה אין הנחות ומבצעים נורמלים ואתה גם לא יכול לצפות שמפיצות יוותרו על כותרים פעילים שעדיין מצליחים למכור מספיק טוב ולחלק אותם בפלוס, לפלוס כותרים מגיעים כשהעסק מבחינת מכירות מת לחלוטין, כשיהיו יותר משחקים טובים ויותר מבחר וקהל הרבה יותר גדול שלא יקפוץ על כל פלוץ ורימאסטר שמשחררים לו אז אפשר לקוות שסוני תוכל לסגור דילים טובים יותר לפלוס.
ואני לא באמת חושב שזה יגיע לרמות הגבוהות של הפס3 בקרוב, ויש גם תסריט שהשתן יעלה להם לראש והם יזלזלו לגמרי בקהל של הפס4, אבל בשלב המקודם הזה יש עוד משתנים ומגיעה להם תקופה של חסד.

DrKeo כתב:אני רק אומר שהרמה הייתה מסויימת על הפס3 וכשעברו לפס4 היא ירדה בצורה דראסטית. בפס3 זה היה קל כי היו מביאים לך משחקים בני חצי שנה עד שנתיים ומן הסתם כשהפס4 שוגרה לא היו כאלה אז זה לגמרי מובן. אבל עכשיו שהיא בת שנה, לא ברור למה הרמה של הפס3 לא חזרה. כן, KZ לא בדיוק משחק מדהים, אבל הוא כן משחק 60$ שסוני יכולה לתת (כי היא פתחה אותו, לא תלויה בהסכמה של צד ג') במקום משחקי אינדי קטנים. הרמה של + הייתה גבוהה בפס3 כי היא נתנה משחקי 60$ בני חצי שנה עד שנתיים, לא כי כל אחד מהם היה משחק של 95.

כמו שאמרתי ל SWISS, בחיים לא היה דבר כזה AAA בן 6 חודשים, זה הזוי לחלוטין מה שאתה אומר, הממוצע זה שנה וחצי לפחות, היו שיאים של אולי 10-11 חודשים אבל באופן כללי אם תחשב ממוצע בשנים הטובות אז לרוב לפחות שנה וחצי, ודווקא לסוני היתה מדיניות ברורה בשנים הטובות של הפלוס משחקים עם ממוצע של פחות מ 8 אם אני לא טועה (יכול להיות 7.5) לא נכנסים לפלוס, אז יש גם חשיבות לציון וקילזון לא עומד בו :P
סתם ברור לי שזה לא מה שמונע ממנו להכנס, אבל אני חושב שאתם קצת מזלזלים בליינאפ החדש שהוכרז ובעיקר בחבילת הרחבה של משחק AAA שממש חדשה לגמרי, אם תקראו טוקבקים לידיעה על הליינאפ בין אם ביורוגיימר או בבלוג או כל אתר שהעלה את הידיעה תראו שהרוב הגדול של התגובות הן בסגנון "סוף סוף משחקים נורמלים!" או "איזה כיף ממש רציתי לקנות את החבילה של אינפמוס" וכו' הרוב מרוצה לשלב הזה בחיים של הקונסולה והוא לא מצפה להרים ולגבעות כשבקושי עברה שנה וכולם עדיין בטירוף של הדור הבא.
-------------------------------------
פרסומת מגניבה ל Share Play של סוני, בדר"כ אני לא מעלה דברים כאלו אבל היא ממש חמודה ומזכירה בול את הפרסומות של YES (שאת רובן אני נורא מחבב) בארץ עם השחקנים ששוברים את הקיר הרביעי ומודעים לכך שהם בתוך סדרה ומדברים על ה Feature התורן ש YES מקדמת, ממש הייתי יכול להשבע שמשרד הפרסום של YES עשה את הפרסומת עבור סוני :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 נובמבר 2014, 22:29

פרסומת חמודה! אבל צריך להזכיר שכבר ראינו את אקטיוויז'ן חוסממת את האופציה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 נובמבר 2014, 23:34

Klayman כתב:פרסומת חמודה! אבל צריך להזכיר שכבר ראינו את אקטיוויז'ן חוסממת את האופציה.

כן, העתיד של הפיטצ'ר הזה לא ברור כרגע מבחינת AAA של צד ג', בינתיים מלבד אקטיביז'ן שאר החברות לא חסמו משחקים שלהם (אקטי למשל הגדילה לעשות וחסמה אפילו את גוסט מההשקה, משהו שחברות אחרות לא עשו למשחקים שיצאו לא מזמן) אבל אני משער שהן בוחנות את זה, במקרה הגרוע זה לפחות יהיה פעיל ברוב האינדי ובמשחקי צד א', גם משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2014, 15:10

bling כתב:אני גם לא חושב שהם יגיעו אי פעם לרמה של ה PS3, גם מהסיבות שציינת, אני רק אומר שהם עדיין תחת תקופת חסד ולא צריך לחרוץ את השירות ואני חושב שהציפיות שלכם מוגזמות מדי, תראה את KEO שכבר נסחף לי עם משחקי AAA בני 6-24 חודשים שקיבלנו על הפס3, שזה כמובן הזוי ובחיים לא קרה, השיא לטעמי זה אולי 11 חודש, שוחכים את כל השנים שהפלוס של הפס3 קרטע וזוכרים רק את השנים האחרונות שבהחלט היו מטורפות, יכול להיות שהפלוס של הפס4 גם ישתפר במיוחד עוד מספר שנים שישתפר המבחר ויגדל הקהל משמעותית.

תראה גם את הסיילים והמחירים על הדור הבא, עלובים ברמות ולא יורדים כמעט במילימטר, הקהל הארדקורי בטירוף וקונה המון, אתה יכול לראות ב NPD איך גרסאות הדור הבא על קהל שמרכיב בערך שמינית מהקהל של הדור הקודם גובר על גרסאות הדור הקודם במכירות ולא רק בתקופת ההשקה, אלא גם אחרי, ה ATTACH RATE ענק, יש צמא גדול לדור הבא, והקהל הקטנטנן הזה קונה המון ושווה פי כמה מהגודל שלו בפועל, בגלל זה אין הנחות ומבצעים נורמלים ואתה גם לא יכול לצפות שמפיצות יוותרו על כותרים פעילים שעדיין מצליחים למכור מספיק טוב ולחלק אותם בפלוס, לפלוס כותרים מגיעים כשהעסק מבחינת מכירות מת לחלוטין, כשיהיו יותר משחקים טובים ויותר מבחר וקהל הרבה יותר גדול שלא יקפוץ על כל פלוץ ורימאסטר שמשחררים לו אז אפשר לקוות שסוני תוכל לסגור דילים טובים יותר לפלוס.
ואני לא באמת חושב שזה יגיע לרמות הגבוהות של הפס3 בקרוב, ויש גם תסריט שהשתן יעלה להם לראש והם יזלזלו לגמרי בקהל של הפס4, אבל בשלב המקודם הזה יש עוד משתנים ומגיעה להם תקופה של חסד.

כמו שאמרתי ל SWISS, בחיים לא היה דבר כזה AAA בן 6 חודשים, זה הזוי לחלוטין מה שאתה אומר, הממוצע זה שנה וחצי לפחות, היו שיאים של אולי 10-11 חודשים אבל באופן כללי אם תחשב ממוצע בשנים הטובות אז לרוב לפחות שנה וחצי, ודווקא לסוני היתה מדיניות ברורה בשנים הטובות של הפלוס משחקים עם ממוצע של פחות מ 8 אם אני לא טועה (יכול להיות 7.5) לא נכנסים לפלוס, אז יש גם חשיבות לציון וקילזון לא עומד בו :P
סתם ברור לי שזה לא מה שמונע ממנו להכנס, אבל אני חושב שאתם קצת מזלזלים בליינאפ החדש שהוכרז ובעיקר בחבילת הרחבה של משחק AAA שממש חדשה לגמרי, אם תקראו טוקבקים לידיעה על הליינאפ בין אם ביורוגיימר או בבלוג או כל אתר שהעלה את הידיעה תראו שהרוב הגדול של התגובות הן בסגנון "סוף סוף משחקים נורמלים!" או "איזה כיף ממש רציתי לקנות את החבילה של אינפמוס" וכו' הרוב מרוצה לשלב הזה בחיים של הקונסולה והוא לא מצפה להרים ולגבעות כשבקושי עברה שנה וכולם עדיין בטירוף של הדור הבא.
-------------------------------------
פרסומת מגניבה ל Share Play של סוני, בדר"כ אני לא מעלה דברים כאלו אבל היא ממש חמודה ומזכירה בול את הפרסומות של YES (שאת רובן אני נורא מחבב) בארץ עם השחקנים ששוברים את הקיר הרביעי ומודעים לכך שהם בתוך סדרה ומדברים על ה Feature התורן ש YES מקדמת, ממש הייתי יכול להשבע שמשרד הפרסום של YES עשה את הפרסומת עבור סוני :)

סוני מספקת שירות והוא לא עומד בסטנדרט שלהפס3, אז סוני צריכה לפתור את זה. סוני מפיקה משחקים בעצמה אז יש לה דרך לפתור את זה, אבל היא מעדיפה שלא. השאלה היא האם היא מתקמצנת כרגע ועוד שנה השירות כבר כן יכיל את המשחקי aaa או שהיא החליטה שעכשיו שה60$ שלנו משלמים כאילו גם על אונליין אז היא חושבת שהיא פשוט לא צריכה לספק את אותו value שהיא הייתה צריכה לספק על הפס3 ששם המשחקים הם בערך הקלף היחיד של השירות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 נובמבר 2014, 20:49

DrKeo כתב:סוני מספקת שירות והוא לא עומד בסטנדרט שלהפס3, אז סוני צריכה לפתור את זה. סוני מפיקה משחקים בעצמה אז יש לה דרך לפתור את זה, אבל היא מעדיפה שלא. השאלה היא האם היא מתקמצנת כרגע ועוד שנה השירות כבר כן יכיל את המשחקי aaa או שהיא החליטה שעכשיו שה60$ שלנו משלמים כאילו גם על אונליין אז היא חושבת שהיא פשוט לא צריכה לספק את אותו value שהיא הייתה צריכה לספק על הפס3 ששם המשחקים הם בערך הקלף היחיד של השירות.

איזה משחקים היית מצפה לראות על הפס4 בשנה החולפת שלא נתנו? אתה באמת מצפה שהם יתנו למשחק להמכר במשך חצי שנה ואז ישחררו אותו חינם? אני לא חושב שזה ריאלי, גם בפס3 משחקים טובים הגיעו עד כמה שאני זוכר לאחר שהיו לכל הפחות שנה+ מאז יציאתם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2014, 00:54

Death_119 כתב:איזה משחקים היית מצפה לראות על הפס4 בשנה החולפת שלא נתנו? אתה באמת מצפה שהם יתנו למשחק להמכר במשך חצי שנה ואז ישחררו אותו חינם? אני לא חושב שזה ריאלי, גם בפס3 משחקים טובים הגיעו עד כמה שאני זוכר לאחר שהיו לכל הפחות שנה+ מאז יציאתם.

עכשיו נובמבר 2014, לא נשמע לי מנותק מהמציאות לתת את kz שיצא בנובמבר 13 או את נאק. הנה, נותנים באחד החודשים את אינג׳סטס, זאת רמה ומשחק שהוא אפילו בן פחות משנה. סוני צריכה לדאוג לרמה, אני בטוח שברגע שיהיו משחקים בני שנה+ מצד ג׳ גם אותם לא תהיה בעיה להביא. אני חשבתי שהפס4 תהיה בת שנה השירות יתאפס על עצמו מחדש, טעיתי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 נובמבר 2014, 09:48

DrKeo כתב:עכשיו נובמבר 2014, לא נשמע לי מנותק מהמציאות לתת את kz שיצא בנובמבר 13 או את נאק. הנה, נותנים באחד החודשים את אינג׳סטס, זאת רמה ומשחק שהוא אפילו בן פחות משנה. סוני צריכה לדאוג לרמה, אני בטוח שברגע שיהיו משחקים בני שנה+ מצד ג׳ גם אותם לא תהיה בעיה להביא. אני חשבתי שהפס4 תהיה בת שנה השירות יתאפס על עצמו מחדש, טעיתי.

הנה המשחקים ששוחררו לשירות בפס3 בשנתה הראשונה, כשהפלייסטישן היתה בשיאה (סוף שנת 2010, קטלוג בן כמעט ארבע שנים):
1 Wipeout HD June 29, 2010 July 27, 2010 [1]
2 Critter Crunch July 27, 2010 August 24, 2010 [2]
3 Mushroom Wars August 24, 2010 September 21, 2010 [3]
4 Zen Pinball September 21, 2010 October 19, 2010 [4]
5 Burn Zombie Burn October 19, 2010 November 16, 2010 [5]
6 Shatter November 16, 2010 December 14, 2010 [6]
7 Sackboy's Prehistoric Moves December 7, 2010 [7]
8 Sam & Max: The Devil's Playhouse (episodes 1–5) December 14, 2010 January 18, 2011
9 Lead and Gold: Gangs of the Wild West January 4, 2011 February 1, 2011 [8]
10 Digger HD February 1, 2011 March 1, 2011 [9]
11 Stacking February 8, 2011 [10]
12 Sonic the Hedgehog March 1, 2011 April 5, 2011 [11]
13 Comet Crash March 29, 2011 June 7, 2011 [12]
14 Sonic the Hedgehog 2 April 5, 2011 [13]
הפעם הראשונה שהשירות נתן משחק באמת מלא לפס3 (משחק מחורבן רצח):
Far Cry 2 - February 14, 2012.
הפעם הראשונה שהשירות נתן משחק גדול שבאמת שווה לשחק:
Just Cause 2 - June 5, 2012
או לחילופין:
InFamous 2 - June 5, 2012.
זאת אומרת, עברו כמעט שנתיים מתחילת השירות עד שנתנו משחקים רציניים שגם הגיעו לשירות בין שנתיים לשנה וחצי מיציאתם.
לפי הנתונים הללו מה שאנחנו מקבלים בפס4 הוא בגדר הסטנדרט של השירות. ההפך, שני משחקים קופסה ולא PSN רק שנה מצאתו זה כבר חריג רציני.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_In ... th_America)
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 09 נובמבר 2014, 12:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 נובמבר 2014, 11:54

DrKeo כתב:עכשיו נובמבר 2014, לא נשמע לי מנותק מהמציאות לתת את kz שיצא בנובמבר 13 או את נאק. הנה, נותנים באחד החודשים את אינג׳סטס, זאת רמה ומשחק שהוא אפילו בן פחות משנה. סוני צריכה לדאוג לרמה, אני בטוח שברגע שיהיו משחקים בני שנה+ מצד ג׳ גם אותם לא תהיה בעיה להביא. אני חשבתי שהפס4 תהיה בת שנה השירות יתאפס על עצמו מחדש, טעיתי.

לא מבין מה הבעיה, הקונסולה יצאה בסוף נובמבר, על היום הראשון של דצמבר (הפלוס מתעדכן בתחילת כל חודש) אתה מקבל משחק ריטייל ראשון.
למה לעזאזל אתה מאחל לנו את נאק, מה עשינו לך!?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2014, 16:14

Death_119 כתב:הנה המשחקים ששוחררו לשירות בפס3 בשנתה הראשונה, כשהפלייסטישן היתה בשיאה (סוף שנת 2010, קטלוג בן כמעט ארבע שנים):
1 Wipeout HD June 29, 2010 July 27, 2010 [1]
2 Critter Crunch July 27, 2010 August 24, 2010 [2]
3 Mushroom Wars August 24, 2010 September 21, 2010 [3]
4 Zen Pinball September 21, 2010 October 19, 2010 [4]
5 Burn Zombie Burn October 19, 2010 November 16, 2010 [5]
6 Shatter November 16, 2010 December 14, 2010 [6]
7 Sackboy's Prehistoric Moves December 7, 2010 [7]
8 Sam & Max: The Devil's Playhouse (episodes 1–5) December 14, 2010 January 18, 2011
9 Lead and Gold: Gangs of the Wild West January 4, 2011 February 1, 2011 [8]
10 Digger HD February 1, 2011 March 1, 2011 [9]
11 Stacking February 8, 2011 [10]
12 Sonic the Hedgehog March 1, 2011 April 5, 2011 [11]
13 Comet Crash March 29, 2011 June 7, 2011 [12]
14 Sonic the Hedgehog 2 April 5, 2011 [13]
הפעם הראשונה שהשירות נתן משחק באמת מלא לפס3 (משחק מחורבן רצח):
Far Cry 2 - February 14, 2012.
הפעם הראשונה שהשירות נתן משחק גדול שבאמת שווה לשחק:
Just Cause 2 - June 5, 2012
או לחילופין:
InFamous 2 - June 5, 2012.
זאת אומרת, עברו כמעט שנתיים מתחילת השירות עד שנתנו משחקים רציניים שגם הגיעו לשירות בין שנתיים לשנה וחצי מיציאתם.
לפי הנתונים הללו מה שאנחנו מקבלים בפס4 הוא בגדר הסטנדרט של השירות. ההפך, שני משחקים קופסה ולא PSN רק שנה מצאתו זה כבר חריג רציני.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_In ... th_America)

מה זה קשור בכלל? פלוס היה לא משהו בכלל בהתחלה, לקח לו זמן להפוך לטוב.
בלינג, לא מאחל לך את נאק, מאחל לך לקבל משחקי ריטייל מלאים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 נובמבר 2014, 16:40

DrKeo כתב:מה זה קשור בכלל? פלוס היה לא משהו בכלל בהתחלה, לקח לו זמן להפוך לטוב.
בלינג, לא מאחל לך את נאק, מאחל לך לקבל משחקי ריטייל מלאים.

לא הבנתי, אתה טענת שהשירות היה טוב בפס3, ביחס למה? בכללי, כמות המשחקים שנתנו ואיכותם לכל אורך חיי השירות בארבע השנים האחרונות? או שאתה משווה שנה לשנה. אם זה הראשון, אני לא חושב שיש בכלל טעם להשוות. תן לשירות את הזמן שנתת לו על הפס3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2014, 17:05

Death_119 כתב:לא הבנתי, אתה טענת שהשירות היה טוב בפס3, ביחס למה? בכללי, כמות המשחקים שנתנו ואיכותם לכל אורך חיי השירות בארבע השנים האחרונות? או שאתה משווה שנה לשנה. אם זה הראשון, אני לא חושב שיש בכלל טעם להשוות. תן לשירות את הזמן שנתת לו על הפס3.

השירות בנה לעצמו שם, הפס4 לא עומדת בשם הזה, זה הכל. פלוס היה מדהים על הפס3, הוא חביב מינוס בפס4, זה לא ממש מסובך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2014, 09:41

אבל הכל אמור להיות יחסי...
אני באמת לא חושב שמישהו *רציונלי* בעולם הזה חשב שסוני יציעו משחקי AAA בשנה הראשונה של המכשיר - בחינם.
ונכון מאוד, השירות על הPS4 הוא חביב מינוס. אולי פלוס, אם אתה ממש אוהב את האינדי שכן הציעו עד כה.
כמו, אגב - כל ההיצע באופן כללי על המכשירים החדשים... ככה זה. בגלל זה לא קונים קונסולה חדשה בשנה הראשונה שלה ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2014, 11:15

Laskin כתב:אבל הכל אמור להיות יחסי...
אני באמת לא חושב שמישהו *רציונלי* בעולם הזה חשב שסוני יציעו משחקי AAA בשנה הראשונה של המכשיר - בחינם.
ונכון מאוד, השירות על הPS4 הוא חביב מינוס. אולי פלוס, אם אתה ממש אוהב את האינדי שכן הציעו עד כה.
כמו, אגב - כל ההיצע באופן כללי על המכשירים החדשים... ככה זה. בגלל זה לא קונים קונסולה חדשה בשנה הראשונה שלה ^_^

בטח שכן, אם היא רוצה לשמור על הרמה של השירות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 נובמבר 2014, 11:47

שמשהו כבר יתן לבחור קוד של Knack :D.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 140 אורחים