נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי idan » 30 אפריל 2015, 20:49

אני יודע :)
סתם רציתי לבדוק אם זה עובד על משחק חדש שלא מופיע ב GE, וזה מה שמותקן לי במחשב כרגע.

המשחק שבדקתי שהשינוי באיכות תמונה היה הכי מורגש זה דארק סולס. אבל מעניין אותי לבדוק את זה עם משחקי תלת מימד אפילו יותר ישנים כמו Vampire the Masquerade Bloodlines, נראה לי השיפור באיכות תמונה יהיה יותר משמעותי. צריך להתקין אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אפריל 2015, 20:52

idan כתב:אני יודע :)
סתם רציתי לבדוק אם זה עובד על משחק חדש שלא מופיע ב GE, וזה מה שמותקן לי במחשב כרגע.

המשחק שבדקתי שהשינוי באיכות תמונה היה הכי מורגש זה דארק סולס. אבל מעניין אותי לבדוק את זה עם משחקי תלת מימד אפילו יותר ישנים כמו Vampire the Masquerade Bloodlines, נראה לי השיפור באיכות תמונה יהיה יותר משמעותי. צריך להתקין אותו.

יהיה לך שיפור תמונה הכי טוב במשחקי עולם פתוח, במשחקים האלה שרואים קילומטרים לאופק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 אפריל 2015, 22:11

יצא הפרק השני של broken age, ולפי הביקורות מדובר באשפה ממוחזרת. עוד מסמר בארון הקבורה של דאבל פיין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2015, 23:45

InterAl כתב:יצא הפרק השני של broken age, ולפי הביקורות מדובר באשפה ממוחזרת. עוד מסמר בארון הקבורה של דאבל פיין.

HUH? ראיתי את הביקורת של IGN ביוטיוב, נתנו לו 9.0 או משהו כזה, והראשון גם היה מצויין לדעתי.
לא חושב שיש בעייה עם דאבל פיין, להפך - זה שיפור גדול מהשטות שעשו עם ג'ק בלאק, עם כל הכבוד ליצירתיות והמקוריות שניסו לעשות.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 אפריל 2015, 23:58

Laskin כתב:
HUH? ראיתי את הביקורת של IGN ביוטיוב, נתנו לו 9.0 או משהו כזה, והראשון גם היה מצויין לדעתי.
לא חושב שיש בעייה עם דאבל פיין, להפך - זה שיפור גדול מהשטות שעשו עם ג'ק בלאק, עם כל הכבוד ליצירתיות והמקוריות שניסו לעשות.

IGN היא לא מדד לכלום. גיימספוט נתנו 6, יורוגיימר נתנו ביקורת פושרת, מטהקריטיק עם 79 לאחר 14 ביקורות, כשכמעט כולם מציינים את העלילה המאכזבת, האיזורים הממוחזרים (רוב הפרק השני הוא מחזור אותם איזורים מהפרק הראשון) והפאזלים הגרועים.

ויש בעיה עם דאבל פיין - זה שהם לא הוציאו משחק אחד טוב מימיהם (וכן, גם סייכונאוטס היה גרוע).

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 מאי 2015, 00:34

אני עדיין מנסה להבין איך מימון-קהל הוא הצלחה בנתיים רק לז'אנר ה RPG - הז'אנר שהכי קשה לפתח ולהצליח בו, במיוחד על התקציבים המינימליים שמגייסים. כל אגדות ז'אנר הP&C ניסו את כוחם אבל אין אף משחק שגרם לשחקנים לצהול ולהגיד 'זה בדיוק מה שכל הזמן אמרנו למה המשחקים בשנות ה90 היו כל כך טובים' כפי שזה קרה עם דביניטי, עם POE ואף עם ווייסטלנד 2 ובמידה פחותה יותר גם עם shadowrun.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 מאי 2015, 13:28

תצוגה טכנית חדשה של סקוור אניקס, Nvidia ו MS בכנס מפתחים של מייקרוסופט של מנוע הלומינוס רץ ב DX12 על 4 (!!) טיטאנים:

מתוך הבלוג של Nvidia
Many tech demos end in tears. Square Enix’s moving demo during the keynote at Microsoft’s BUILD 2015 developer conference this week might be the first where that’s exactly the point.

In collaboration with NVIDIA and Microsoft, Square Enix – maker of the Final Fantasy series of video games – stunned the BUILD audience with a research project called WITCH CHAPTER 0 [cry].

The project portrays human crying — considered one of the most difficult emotions to recreate digitally — at a level of quality never seen before with a real-time, computer-generated character.

It’s a demo that may come to represent a milestone in an industry that has long-struggled to cross the “uncanny valley.”

תמונות:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

טוב מן הסתם זה נראה מדהים אבל לטעמי? לא כזה מטורף בהתחשב בחומרה הפסיכית שמריצה את זה, ציפיתי ליותר, כאילו זה לא מרגיש לי כזו קפיצה משמעותית מהדמו של המנוע על ה 680, דוגמא מהלכת ל Diminishing returns.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2015, 03:13

חדשות די מטורפות על dx12, הוא יוכל לתאם בין gpu לא תואמים. כלומר לא רק שתהיה אופציה תאורתית לsli בן nvidia לamd, נוכל להשתמש בgpu שעל המעבד i3 i5 i7 כדי לקבל אקסטרה ביצועים במשחקים. כלומר הgpu שעל המעבד יתן אקסטרה מיץ לgpu כמו סוג של sli בין מפלצת לגמד. מגניב לגמרי, עוד 15-20 אחוז ביצועים חינם.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 02 מאי 2015, 12:42

כמה מכל עניין ה-DX12 יועיל ל- One?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 מאי 2015, 12:47

הדמו הזה נראה טוב לאין ערוך מהדמו של אפיק שכולם השתפכו עליו פה :P. רק תראו את השיער המהמם, גוון העור המגניב לאללה (שלפי מה שהבנתי, זאת לא רק טקסטורה בצבע, אלא ממש מדמה עור עם דם מתחתיו) וכו'. זה נראה מדהים, ולעומתו, הסרטון של אפיק עם העפיפונים נראה כמו סרט מצוייר די עלוב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מאי 2015, 12:55

Klayman כתב:הדמו הזה נראה טוב לאין ערוך מהדמו של אפיק שכולם השתפכו עליו פה :P. רק תראו את השיער המהמם, גוון העור המגניב לאללה (שלפי מה שהבנתי, זאת לא רק טקסטורה בצבע, אלא ממש מדמה עור עם דם מתחתיו) וכו'. זה נראה מדהים, ולעומתו, הסרטון של אפיק עם העפיפונים נראה כמו סרט מצוייר די עלוב.

אני לא ממש מסכים. מדובר בדמואים שמכוונים להראות שני דברים שונים לחלוטין.
האחד עד כמה אפשר להשקיע בפרטים קטנים. האחר, עד כמה אפשר להגיע לרמת פירוט בעולם פתוח.

שניהם ממש מדהימים.

---

נדב, זה שמועה לא חדשה. מדובר על אישור רשמי לעניין?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 מאי 2015, 13:06

אני מסתמך על ''מבחן העין הטיפש וחסר האובייקטיביות'' שלי. כשראיתי את הדמו הזה אמרתי ''ואוו''. כשראיתי את הדמו ההוא משכתי בכתפיי ואמרתי ''נו טוב''. לא שזה צריך להפתיע. הדמו ההוא רץ ''רק'' על TITAN X אחד, בעוד שזה רץ על ארבעה :).
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2015, 14:37

Nucleus_Dawn כתב:
אני לא ממש מסכים. מדובר בדמואים שמכוונים להראות שני דברים שונים לחלוטין.
האחד עד כמה אפשר להשקיע בפרטים קטנים. האחר, עד כמה אפשר להגיע לרמת פירוט בעולם פתוח.

שניהם ממש מדהימים.

---

נדב, זה שמועה לא חדשה. מדובר על אישור רשמי לעניין?

הציגו שקופיות ממצגת אז זה מאושר אלה אם השקופיות מזוייפות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 מאי 2015, 14:52

Klayman כתב:הדמו הזה נראה טוב לאין ערוך מהדמו של אפיק שכולם השתפכו עליו פה :P. רק תראו את השיער המהמם, גוון העור המגניב לאללה (שלפי מה שהבנתי, זאת לא רק טקסטורה בצבע, אלא ממש מדמה עור עם דם מתחתיו) וכו'. זה נראה מדהים, ולעומתו, הסרטון של אפיק עם העפיפונים נראה כמו סרט מצוייר די עלוב.

אני מסכים שלדמו הזה Fidelity מרשים יותר, כאילו זה נראה כמו CGI אחרי הכל, אבל ציפיתי אישית ליותר ממשהו שרץ על 4 טיטאנים, תשווה אותו לדמו של לומינוס על ה 680 הבודד והפער לא מספיק מטורף לדעתי ופה הוא מריץ בעיקר מודל על רקע סביבה די דלה.
יכול להיות שהוא פשוט לא עבר אופטימזציה טובה והחומרה הזו לא באמת נדרשת בשבילו והם פשוט עשו brute force.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 מאי 2015, 14:58

הקטע הוא ששיער, הוא אחד הדברים שהכי קשה לרנדר, בטח בזמן אמת ובטח אם אתה מתחיל לפרק אותו לשיערות בודדות, שדורשות הצללה נפרדת כו'. לכן השיער כ''כ הפריע לי בדמו של אפיק, וכן, גם העור פה נראה פי מיליון יותר טוב. משער שבאמת לא הייתה המון אופטימיזציה לקראת הדמו הזה (ככה זה גם נשמע כשהוא מדבר על זה בקטע של ''לקחנו פשוט את המחשב הכי חזק שיכולנו וחיברנו פה''), ועדיין, אני משוכנע שכדי להריץ משחק בFidelity שכזה, נצטרך לחכות עוד כמה שנים טובות. אנחנו בכלל לא קרובים. אני מסכים אגב, שהדמו הקודם של לומינוס נראה לא הרבה פחות טוב (שוב ב''מבחן העין הטיפש וחסר האובייקטיביות'' שלי), אבל גם הוא, נראה הרבה יותר טוב מהדמו של אפיק.
?

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 02 מאי 2015, 23:07

מישהו יודע אם גרסת ה-PC של GTA V תומכת ב- Steam Cloud? בדף של המשחק בסטים לא רשום כלום על זה.
שמתי לב שגם ב- Project Cars לא רשום.. הם לא רושמים את זה כבר כי זה מובן מאליו או שהמשחקים האלה פשוט לא תומכים?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 02 מאי 2015, 23:53

Megalomaniac כתב:מישהו יודע אם גרסת ה-PC של GTA V תומכת ב- Steam Cloud? בדף של המשחק בסטים לא רשום כלום על זה.
שמתי לב שגם ב- Project Cars לא רשום.. הם לא רושמים את זה כבר כי זה מובן מאליו או שהמשחקים האלה פשוט לא תומכים?

בעיקרון זה אמור להיות מובן מאליו אלה אם המפתחים אמרו אחרת. לפחות ממה שיצא לי לשחק..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2015, 23:59

bling כתב:אני מסכים שלדמו הזה Fidelity מרשים יותר, כאילו זה נראה כמו CGI אחרי הכל, אבל ציפיתי אישית ליותר ממשהו שרץ על 4 טיטאנים, תשווה אותו לדמו של לומינוס על ה 680 הבודד והפער לא מספיק מטורף לדעתי ופה הוא מריץ בעיקר מודל על רקע סביבה די דלה.
יכול להיות שהוא פשוט לא עבר אופטימזציה טובה והחומרה הזו לא באמת נדרשת בשבילו והם פשוט עשו brute force.

אף אחד לא אמר שהמנוע יעל כרגע, אני מזכיר לך שהסמריטן רץ בהתחלה על 3x580 ורק שנה מאוחר יותר אותו דמו רץ על 680 אחד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2015, 10:21

לדעתי הדמו של העפיפון היה מרשים בהרבה... והוא רץ על טיטאן אחד, לא ארבעה. אני די משכונע שעם ארבעה כרטיסים היו יכולים להוסיף גם שיער יפה יותר, אבל אני דווקא אהבתי את המראה המצוייר שלו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 מאי 2015, 10:24

InterAl כתב:IGN היא לא מדד לכלום. גיימספוט נתנו 6, יורוגיימר נתנו ביקורת פושרת, מטהקריטיק עם 79 לאחר 14 ביקורות, כשכמעט כולם מציינים את העלילה המאכזבת, האיזורים הממוחזרים (רוב הפרק השני הוא מחזור אותם איזורים מהפרק הראשון) והפאזלים הגרועים.

ויש בעיה עם דאבל פיין - זה שהם לא הוציאו משחק אחד טוב מימיהם (וכן, גם סייכונאוטס היה גרוע).

אני מקווה שMassive Chalice יהיה מוצלח, במיוחד שתרמתי לו :D.

דרך אגב, הגרסה המלאה לפס4 עומדת על ממוצע 86, כנראה שביחד מדובר במשחק טוב.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2015, 11:06

(בקשר לברוקן אייג')
במקרה של קווסטים - IGN דווקא קולעים לטעם שלי, לרוב. פשוט אין הרבה כאלה :)
לדעתי החלק הראשון היה הקווסט הכי טוב שיצא בשנים האחרונות, ואומרים שהשני לא פחות טוב... אני אתחיל לשחק בו השבוע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2015, 14:02

AMD מורידה את המחיר של ה285 ל199$ כדי להלחם ב960GTX.

ובחדשות אחרות, הבנתי שאני די מטומטם שמכרתי את ה660TI שלי כי אם DX12 באמת יאפשר שימוש בGPU מרובים לא סמטרים אז הייתי יכול לעשות SLI בינו לבין ה970 שלי ולקבל 1.5 מהכוח של ה970, זה יותר מטייטן X :/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2015, 14:05

DrKeo כתב:AMD מורידה את המחיר של ה285 ל199$ כדי להלחם ב960GTX.

ובחדשות אחרות, הבנתי שאני די מטומטם שמכרתי את ה660TI שלי כי אם DX12 באמת יאפשר שימוש בGPU מרובים לא סמטרים אז הייתי יכול לעשות SLI בינו לבין ה970 שלי ולקבל 1.5 מהכוח של ה970, זה יותר מטייטן X :/

מה רציני? עכשיו אח שלי קנה את המחשב עם ה GTX 960 וכבר הגיע אליו והכל.
מה יותר חזק מבין 2 הכרטיסים?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מאי 2015, 14:30

DrKeo כתב:AMD מורידה את המחיר של ה285 ל199$ כדי להלחם ב960GTX.

לא באמת כזה נורא...
גם אם העניין הזה נכון (והוא נשמע טוב מידי מכדי להיות אמיתי), תמיד תוכל לקנות כרטיס אפילו יותר חזק מה660 שהיה לך, ב400 שקל שמכרת אותו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2015, 14:36

bling כתב:מה רציני? עכשיו אח שלי קנה את המחשב עם ה GTX 960 וכבר הגיע אליו והכל.
מה יותר חזק מבין 2 הכרטיסים?

זה ה285, לא ה285X. מדובר בכרטיס שמפסיד ל960 ברוב הבנצ'מארקים אבל הם כן מאוד קרובים. זה באסה לאחיך אך ורק אם הוא ממש אבל ממש רצה כרטיס של AMD.

שחר, זה באסה כי 660TI הוא חצי 970GTX והוא פשוט שכב לי בבית, יכלתי לא למכור אותו ולקבל ביצועים אדירים. כן, אני יכול לקנות איזה 1060GTX עוד חצי שנה אבל כנראה שאני לא עשה את זה. אבל בכלליות אלה חדשות ממש טובות כי אני אף פעם לא עושה SLI כי אני קונה כרטיס אחד, עוברות שנתיים ואז הכרטיס שיש לי כבר חלש אבל לקנות אחד נוסף עולה המון כי מחירים בארץ לא יורדים. מצד שני יש תמיד בסדרה חדשה כרטיס מקביל שעולה כלום אבל לא יכלתי להשתמש בו. עכשיו אני אוכל לקנות איזה 1150GTX או משהו כזה עוד שנה ומשהו בכלום כסף ולהכפיל ביצועים, זה יהיה ממש מגניב.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 138 אורחים