Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 25 יולי 2013, 10:08

גם 'פוליסת' ה self-publishing לא תהיה מוכנה לשיגור. אני מחכה לעוד פרטים. יש אפשרות שזה יהיה קשור לחנות של חלונות8 כך שהמשחקים האלה יהיו מוגבלים להשתמש רק ב 3GB ששמורים לזכרון של מערכת ההפעלה.

מצחיק אותי שאנשי מיקרוסופט משתמשים במילה 'חזון'. עאלק 'החזון שלכם'. החזון הזה השתנה כל שני וחמישי מאז הכרזת הקונסולה. זה כמובן צעד טוב אבל אני לא הולך למחוא כפיים על זה שהם מיישרים קו עם התחרות באיחור של חודשים. וזה שוב לא נותן לי שום בטחון בתהליך קבלת ההחלטות של החברה הזו ואילו עוד שטויות יהיו בעתיד.

זה שכל קונסולה תוכל להפוך לדבקיט\דיבאג זה היוזמה החיובית היחידה שלהם בעניין הXB1 עד עכשיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2013, 19:20

מכתבות כאלו:
http://www.oxm.co.uk/58844/digital-extr ... -xbox-one/
הבנתי שהם אכן מקשים. אבל אולי השינוי עכשיו במדיניות האינדי ישנה את זה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יולי 2013, 12:12

Laskin כתב:מכתבות כאלו:
http://www.oxm.co.uk/58844/digital-extr ... -xbox-one/
הבנתי שהם אכן מקשים. אבל אולי השינוי עכשיו במדיניות האינדי ישנה את זה.

ה"קושי" הוא רק עבור מפתחים שאין להם מפיצות, בגלל שבעבר מייקרוסופט החליטו לא לאפשר הפצה עצמאית (מעבר לXBLIG).
נראה שהם הגיעו למסקנה שהם זקוקים לפרסום חיובי כרגע, יותר מאשר שהם מפחדים מהחסרונות של לאפשר הפצה עצמאית, אז הם דאגו לשנות גם את זה.
מבחינת כל צרכן, זה מצוין. מבחינת מפתחים עצמאיים, זה מצוין. מבחינת מייקרוסופט, זה קצת יותר כאב ראש והשקעה יותר גדולה בכל תהליך הסרטיפיקציה שלהם.

שימשיכו ככה. ליישר קו עם התחרות, לטובת הצרכן, זה הדבר הכי חיובי שאפשר לצפות מכל חברה לעשות.
זו עוד דוגמא לכמה זה חשוב שתהייה יותר מחברה מצליחה אחת בשוק הקונסולות. אם הPS3 היתה נכשלת, אז מייקרוסופט לא היו טורחים לשנות את הONE, בדיוק כמו שסוני לא טרחו להשקיע בשירותי מולטיפלייר סבירים, לאור כשלון הXBOX.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יולי 2013, 01:47

DrKeo כתב:1) תן לי את הרשימה של משחקי ה360 והפס3 הגדולים של 2014, תהיה בטוח שתוכל למצא אחת גדולה כמוהה גם בליינאפ של הXBOX והפס2 ב2006. כמו שראית ברשימה שהבאתי הפס2 ב2005 ממש לא הייתה שיירים, היא הייתה מפוצצת משחקי AAA
2) RYSE יכול להכנס בנתיים לרשימה יותר מאשר DRIVE CLUB שמקבל רשמים מזעזעים בנתיים

אני עכשיו על הנייד אבל אני בטוח שאחוז גדול ממה שיוכרז ל 2014 יגיע גם ל לפס3 ול 360 ולתחושתי באחוזים יותר גבוהים מבעבר אבל צודק צריך לבדוק את זה בצורה מסודרת יותר,אם יהיה לך כח גם אתה יכול לעשות את התחקירון הזה :P

הירידות כלפי Drive club נוגעות יותר לצד הטכני שהיה נראה זוועה ולא מרשים,אבל אתה יודע שזה משחק מירוצים עם נוסחה ידועה שנעשה ע״י מפתחת עם הרבה ניסיון בתחום,זה ברור שמי שאוהב מירוצים יהנה גם אם המשחק לא יראה מדהים,הגיימפליי יהיה סבבה,זה לא כזה קשה למפתחים בקאליבר כזה.
RYSE לעומת זאת לא זוכה למילים רעות על הגראפיקה אלא על כך שהגיימפליי שלו זוועה,סוג של גיימפליי מהסוג שעושה שם רע למשחקי AAA עם כל הקלישאות והרעות החולות של מה שזה מסמל,יכול להיות שהם יעשו שינויים רציניים ושיש במשחק הרבה יותר ממה שראינו אבל הרושם בינתיים לא טוב.

ומה הקשר בכלל בין דרייב קלאב לרייז? מה אתה מעלה את מלחמת הקונסולות הזאת? ההשוואה היתה בין הליינאפ של הדור החדש לקודם שמתעלה עליו בהרבה,אם אני אוריד את דרייב קלאב מהרשימה איך זה יעזור לטיעון שלך בכלל? זה אולי ישנה בין אלו שקונים קונסולת דור הבא ומתלבטים בין הפס4 ל ONE אבל לא על זה היה הדיון.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2013, 03:04

bling כתב:
אני עכשיו על הנייד אבל אני בטוח שאחוז גדול ממה שיוכרז ל 2014 יגיע גם ל לפס3 ול 360 ולתחושתי באחוזים יותר גבוהים מבעבר אבל צודק צריך לבדוק את זה בצורה מסודרת יותר,אם יהיה לך כח גם אתה יכול לעשות את התחקירון הזה :P

הירידות כלפי Drive club נוגעות יותר לצד הטכני שהיה נראה זוועה ולא מרשים,אבל אתה יודע שזה משחק מירוצים עם נוסחה ידועה שנעשה ע״י מפתחת עם הרבה ניסיון בתחום,זה ברור שמי שאוהב מירוצים יהנה גם אם המשחק לא יראה מדהים,הגיימפליי יהיה סבבה,זה לא כזה קשה למפתחים בקאליבר כזה.
RYSE לעומת זאת לא זוכה למילים רעות על הגראפיקה אלא על כך שהגיימפליי שלו זוועה,סוג של גיימפליי מהסוג שעושה שם רע למשחקי AAA עם כל הקלישאות והרעות החולות של מה שזה מסמל,יכול להיות שהם יעשו שינויים רציניים ושיש במשחק הרבה יותר ממה שראינו אבל הרושם בינתיים לא טוב.

ומה הקשר בכלל בין דרייב קלאב לרייז? מה אתה מעלה את מלחמת הקונסולות הזאת? ההשוואה היתה בין הליינאפ של הדור החדש לקודם שמתעלה עליו בהרבה,אם אני אוריד את דרייב קלאב מהרשימה איך זה יעזור לטיעון שלך בכלל? זה אולי ישנה בין אלו שקונים קונסולת דור הבא ומתלבטים בין הפס4 ל ONE אבל לא על זה היה הדיון.

הירידות על דרייב קלאב הן גם על זה שהוא נראה רע מבחינה טכנית וגם על זה שהוא מרגיש כמו משחק מירוצים בינוני, במקרה הטוב.
זה לא חדש שמשחקי השקה הם משחקים בינוניים, כמובן. זה המצב ברוב המקרים. גם בהשקה של הPS3 וה360 היו בעיקר משחקים בינוניים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 25 יולי 2013, 20:25

גיימר בכיין לפני השינוים של מייקרוסופט " לא אני לא אקנה את הONE כי הוא ככה וככה "

גיימר בכיין אחרי השינוים של מייקרוסופט " לא אני לא אקנה את הONE כי אני לא יכול לסמוך על חברה שמשנה את הדעות שלה כל שני וחמישי "

בחיי כמה תירוצים אנשים מכניסים לעצמם בכוונה למוח רק כדאי לשחק אותה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 25 יולי 2013, 22:44

Kinect Sports Rivals נדחה לאביב 14 ולא יהיה משחק השקה של ה-ONE.
http://www.polygon.com/2013/7/25/455702 ... pring-2014

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 יולי 2013, 22:48

מכה משמעותית לשיגור הקונסולה. זה היה אמור ה-כותר שיציג וידגים את הקינקט החדשה ולהיות למוקד הקהל הקז'ואלי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יולי 2013, 01:43

Kazz כתב:מכה משמעותית לשיגור הקונסולה. זה היה אמור ה-כותר שיציג וידגים את הקינקט החדשה ולהיות למוקד הקהל הקז'ואלי.

זאת כנראה השטות הכי גדולה שרשמת בתולדות הפורום.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2013, 10:00

Kazz כתב:מכה משמעותית לשיגור הקונסולה. זה היה אמור ה-כותר שיציג וידגים את הקינקט החדשה ולהיות למוקד הקהל הקז'ואלי.

תזכיר לי, כמה קז'ואלים קונים קונסולה ב499$ בהשקה?

לכל מי שיקנה את הקונסולה הזאת כבר יש את מה שידגים את הקינקט החדשה. קוראים לזה תוכניות טלויזיה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 יולי 2013, 10:12

ומשחקים? זה היה אמור להיות הכותר שמדגים את הקינקט 2 ויכולתה. וקינקט ספורטס זה בערך המשחק היחיד שמכר טוב. בשביל תוכניות טלוויזיה אני לא צריך קינקט - מספיק מיקרופון. הסיבה שהם דורשים 500דולר היא בגלל הקינקט, ועכשיו המשחק המרכזי של הקינקט לא יהיה בשיגור.

אני מאמין יותר ויותר לדיווח שמיקרוסופט באיחור בהפקת משחקים לקונסולה. לא היה דור כזה ארוך אבל עדיין ה XB1 תזורז לשוק לא אפוייה לגמרי. קינקט ספורט רייבלס נדחה בכמה חודשים טובים; פורצה 5 מגיע עם חצי משחק על הדיסק וחצי משחק כעדכון ביום הראשון; דד רייזינג 3 ורייז היו כותרים לדור הנוכחי שהסובו ל XB1; פיצ'רים שלא מוכנים; 'פוליסות' הפצה-עצמית שתכנס לתוקף רק בשנה הראשונה של הקונסולה; אפילו ב DRM הקודם פיצ'רים כמו השאלת משחקים נאמרו שיגיעו מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יולי 2013, 18:28

אני שוב אומר זאת... זה המשפט הכי מטומטם שאמרת אי פעם בפורום.

אין אדם יחיד! יחיד! ולא מעניין אותי שאין לי סקר ואין לי שום דבר.... אין אחד ויחיד שיקנה את הקונסולה ב500 דולר בשיגור בשביל פאקינג קינקט ספורטס. אין. נקודה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2013, 12:39

Kazz כתב:ומשחקים? זה היה אמור להיות הכותר שמדגים את הקינקט 2 ויכולתה. וקינקט ספורטס זה בערך המשחק היחיד שמכר טוב. בשביל תוכניות טלוויזיה אני לא צריך קינקט - מספיק מיקרופון. הסיבה שהם דורשים 500דולר היא בגלל הקינקט, ועכשיו המשחק המרכזי של הקינקט לא יהיה בשיגור.

אני מאמין יותר ויותר לדיווח שמיקרוסופט באיחור בהפקת משחקים לקונסולה. לא היה דור כזה ארוך אבל עדיין ה XB1 תזורז לשוק לא אפוייה לגמרי. קינקט ספורט רייבלס נדחה בכמה חודשים טובים; פורצה 5 מגיע עם חצי משחק על הדיסק וחצי משחק כעדכון ביום הראשון; דד רייזינג 3 ורייז היו כותרים לדור הנוכחי שהסובו ל XB1; פיצ'רים שלא מוכנים; 'פוליסות' הפצה-עצמית שתכנס לתוקף רק בשנה הראשונה של הקונסולה; אפילו ב DRM הקודם פיצ'רים כמו השאלת משחקים נאמרו שיגיעו מאוחר יותר.

אני כותב את זה מהר, אבל תנסה לקרוא לאט:
קז'ואלים לא קונים קונסולות ב499$ בהשקה ולכן משחק לקז'ואלים, לא רלוונטיים בהשקה, בכל מקרה.

ברור שאתה מאמין יותר ויותר לדיווח הזה. אתה רוצה להאמין לכל שמועה שלילית על התפקוד של מייקרוסופט, בלי קשר להעדר העובדות התומכות בה.
אין השקת קונסולה שבה חלק ממשחקי ההשקה אינם משחקים שתוכננו לדור הקיים והומרו לדור הבא.
אין משחק השקה שלא סובל מבעיות לו"ז ולחץ זמן (זו הסיבה העיקרית שרובם בינוניים כל כך).

מה עניין ההפצה העצמית בכלל קשור לאיחור בהפקת משחקים, או לכמה שתהליך פיתוח הקונסולה לא עומד בלו"ז? מדובר על נושא שמייקרוסופט לא חשבו שיהיה רלוונטי להם, מהסיבה הפשוטה שבדור הנוכחי הם שולטים ללא עוררין בתחום המכירות הדיגיטליות של משחקים עצמאיים והם היו רגילים שמפתחים עצמאיים מתחננים להפיץ את המשחק דרכם ודרך XBLA. הם היו יהירים ולא לקחו בחשבון שסוני הולכת להיות הרבה יותר ידידותית לעצמאיים בדור הנוכחי. אין לזה קשר ללו"ז של פיתוח משחקים או של פיתוח הקונסולה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 יולי 2013, 13:29

אמרתי שההתרשמות היא שהקונסולה rushed אל השוק כי למרות שמדובר בדור הכי ארוך שהיה ועם מלא זמן להתכונן להשקת הקונסולה הבאה, ה XB1 תצא עם פיצ'רים חסרים שישולבו רק בהמשך כולל דברים בסיסיים כמו אסטרטגית הפצה-עצמית (והכי מצחיק שהם אומרים שזו תמיד הייתה התוכנית שלהם אבל זה לא מוכן לשיגור) ; שניים ממשחקי ההשקה הם משחקים שפותחו במקור לקונסולות קודמות; פורצה 5 יוצא עם חצי משחק על הדיסק, חצי משחק בעדכון (פעם ראשונה שאני נתקבל בדבר כזה); למעט טיטאנפול כל המשחקים שהם חשפו בE3 היו בלי גיימפלי או משהו קרוב לכך; את קילר אינסטינקט הם נתנו לחברה אחרת לעשות אך עדיין רייר דוחים את קינקט ספורטס בכחצי שנה והדיווחים של פוליגון\קוטקו על הבעיות של מיקרוסופט בלוחות הזמנים והאיחור במשחקים.

קינקט2 זה חלק אינטגרלי מהקונסולה עד כדי כך שהיא לא תעבוד בלי שהמכשיר מחובר ומשהו שמזניק את המחיר שלה. קינקט ספורטס רייבאלס היה אמור להיות משחק ה showcase של הקינקט ומקור מרכזי לתשומת לב משחקני המיינסטרים והקז'ואלס. אתה אומר שהם לא יוציאו 500$ בשביל זה אך מצד שני אומר שהקז'ואלס יקנו את הקונסולה תודות ליכולות הטלוויזיה. כן, ממש בשביל זה הם ישלמו 500דולר. כמו הרבה דברים ההחלטה תנבע ממכלול גורמים וקינקט ספורטס עם קינקט2 היה אחד מאלה כי זה גם 'מצדיק' את המחיר הגבוה והיות הקינקט2 חלק בלתי נפרד מהמערכת וגם זה שיקול לקנות את הקונסולה שתציע משהו לכל המשפחה שיהנו מזה כך שזה יותר קל להחליט לקנות אותה מאשר משהו שישרת רק בן-אדם אחד או שניים במשפחה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2013, 13:38

Kazz כתב:אמרתי שההתרשמות היא שהקונסולה rushed אל השוק כי למרות שמדובר בדור הכי ארוך שהיה ועם מלא זמן להתכונן להשקת הקונסולה הבאה, ה XB1 תצא עם פיצ'רים חסרים שישולבו רק בהמשך כולל דברים בסיסיים כמו אסטרטגית הפצה-עצמית (והכי מצחיק שהם אומרים שזו תמיד הייתה התוכנית שלהם אבל זה לא מוכן לשיגור) ; שניים ממשחקי ההשקה הם משחקים שפותחו במקור לקונסולות קודמות; פורצה 5 יוצא עם חצי משחק על הדיסק, חצי משחק בעדכון (פעם ראשונה שאני נתקבל בדבר כזה); למעט טיטאנפול כל המשחקים שהם חשפו בE3 היו בלי גיימפלי או משהו קרוב לכך; את קילר אינסטינקט הם נתנו לחברה אחרת לעשות אך עדיין רייר דוחים את קינקט ספורטס בכחצי שנה והדיווחים של פוליגון\קוטקו על הבעיות של מיקרוסופט בלוחות הזמנים והאיחור במשחקים.

קינקט2 זה חלק אינטגרלי מהקונסולה עד כדי כך שהיא לא תעבוד בלי שהמכשיר מחובר ומשהו שמזניק את המחיר שלה. קינקט ספורטס רייבאלס היה אמור להיות משחק ה showcase של הקינקט ומקור מרכזי לתשומת לב משחקני המיינסטרים והקז'ואלס. אתה אומר שהם לא יוציאו 500$ בשביל זה אך מצד שני אומר שהקז'ואלס יקנו את הקונסולה תודות ליכולות הטלוויזיה. כן, ממש בשביל זה הם ישלמו 500דולר. כמו הרבה דברים ההחלטה תנבע ממכלול גורמים וקינקט ספורטס עם קינקט2 היה אחד מאלה כי זה גם 'מצדיק' את המחיר הגבוה והיות הקינקט2 חלק בלתי נפרד מהמערכת וגם זה שיקול לקנות את הקונסולה שתציע משהו לכל המשפחה שיהנו מזה כך שזה יותר קל להחליט לקנות אותה מאשר משהו שישרת רק בן-אדם אחד או שניים במשפחה.

אני יודע ממה נובעת ההתרשמות שלך. היא פשוט לא מבוססת על כלום, כי כל ה"בעיות" שאתה מעלה, משותפות לבערך 100% מהקונסולות המצליחות שיצאו אי פעם.

אני לא אומר שהקז'ואלים יקנו את הקונסולה ב499$, בשביל טלויזיה. אני אומר בצורה מאוד ברורה, שלא משתעמת לשני פנים שהקז'ואלים לא יקנו את הקונסולה ב499$. תתייחס למה שאני אומר ולא למה שאתה מדמיין שאני אומר.
מי שיקנה את הקונסולה בשביל המכלול שעליו אתה מדבר (שכולל גם את הפיטצ'רים המגניבים לצפיה בטלויזיה) זה אך ורק גיימרים. ככה זה עובד. אתה משחרר מכשיר אלקטרוני חדש לשוק. הוא עולה הרבה כסף. מי שקונה אותו, זה רק האנשים שמשקיעים הרבה זמן וכסף בתחום. קז'ואלים לא יקנו את הONE או את הPS4 לפני ירידת מחיר, בדיוק כמו ש"קז'ואלים" בתחום הטלויזיות לא יקנו את טלויזיית ה4K החדשה של סוני, שעולה 10,000 דולר, אלא רק את הדגם שיעלה 1,000 דולר. בדיוק כמו ש"קז'ואלים" בתחום הצילום לא יקנו את המצלמה הסופר מושקעת החדשה של CANON, ב500$, אלא את המצלמה הקטנה והזולה של CANON, ב100$.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יולי 2013, 16:27

אני כן חושב שיש לזה משקל מסויים שאתם מבטלים סתם כך... כשמישהו בן 30-40 בא לקנות קונסולה לילדים שלו, ואולי גם לו, לחג המולד, והוא הולך לחנות ורואה 2 קונסולות - אחת עם מצלמה במאה דולר יותר ואחת בלי במאה פחות - הוא שואל "למה המצלמה?" וכל עניין הטלויזיה לא מדבר לילדים שלו, כי אין משחקים למצלמה, אז הוא עלול לחשוב שזה גם ככה לא משהו שהילדים שלו יהנו ממנו ויקנה את הקונסולה הזולה יותר.
וכן, בתקופת החגים זה מאוד נפוץ.
זה לא משהו שישבור אותם, כמובן, אבל בהחלט יש לזה משקל מסויים, שכן הקז'ואלים אולי לא קונים קונסולה בשיגור ב-499 דולר, אבל אולי הם כן יקנו אחת ב399 ;)

שוב - תקות החגים, והקונסולות האלה הולכות להיות הדבר הכי גדול בתקופה הזו, אולי חוץ מהאיופונים החדשים שיצאו. גם אנשים שהם לא גיימרים כבדים יקנו קונסולה חדשה רק כי זה הדבר הגדול הבא או בגלל שאין להם מושג מה עוד לקנות לילדים שלהם. זה קהל יעד לא קטן

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2013, 16:46

Laskin כתב:אני כן חושב שיש לזה משקל מסויים שאתם מבטלים סתם כך... כשמישהו בן 30-40 בא לקנות קונסולה לילדים שלו, ואולי גם לו, לחג המולד, והוא הולך לחנות ורואה 2 קונסולות - אחת עם מצלמה במאה דולר יותר ואחת בלי במאה פחות - הוא שואל "למה המצלמה?" וכל עניין הטלויזיה לא מדבר לילדים שלו, כי אין משחקים למצלמה, אז הוא עלול לחשוב שזה גם ככה לא משהו שהילדים שלו יהנו ממנו ויקנה את הקונסולה הזולה יותר.
וכן, בתקופת החגים זה מאוד נפוץ.
זה לא משהו שישבור אותם, כמובן, אבל בהחלט יש לזה משקל מסויים, שכן הקז'ואלים אולי לא קונים קונסולה בשיגור ב-499 דולר, אבל אולי הם כן יקנו אחת ב399 ;)

שוב - תקות החגים, והקונסולות האלה הולכות להיות הדבר הכי גדול בתקופה הזו, אולי חוץ מהאיופונים החדשים שיצאו. גם אנשים שהם לא גיימרים כבדים יקנו קונסולה חדשה רק כי זה הדבר הגדול הבא או בגלל שאין להם מושג מה עוד לקנות לילדים שלהם. זה קהל יעד לא קטן

כשמישהו הולך לקנות קונסולה בתקופת החגים והוא לא יודע למה לשלם יותר על הONE ולא מבין מה הקינקט עושה, או לא שמע על זה לפני, הוא לא יקנה PS4. הוא יקנה XBOX 360 עם קינקט לילדים שלו. הוא לא רלוונטי בכלל לתקופת ההשקה.
קז'ואלים לא קונים קונסולות ב499$. הם לא קונים קונסולות ב399$. הONE לא רלוונטית להם ולא תהייה רלוונטית תקופה ארוכה. הPS4 לא רלוונטית להם ולא תהייה רלוונטית תקופה ארוכה.

כשהאבא יתלבט מה לקנות לילדים ויראה שיש PS4 במחיר כפול מ360 עם קינקט, הוא לא יקנה PS4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 26 יולי 2013, 19:05

שכחתה גם את KI שיוצא גם ברייטל

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 יולי 2013, 19:10

אני יודע ממה נובעת ההתרשמות שלך. היא פשוט לא מבוססת על כלום, כי כל ה"בעיות" שאתה מעלה, משותפות לבערך 100% מהקונסולות המצליחות שיצאו אי פעם.

אשמח אם תביא דוגמאות כי אני לא זוכר.

לא זכור לי דברים כמו הגישה של הפלטפורמה להפצה עצמית של משחקי אינדי שלא 'מופעלת' עם השקת הקונסולה אלא 'תוך שנה'. בטח כאשר מדובר בנושא מרכזי בדור החדש ושלמתחרות סוני ונינטנדו אין בעיה ליישם אותם מההתחלה.
לא זכור לי שהמשחק המרכזי של הקונסולה בהשקה פשוט לא שלם אחרי שהוא מזדהב וידרוש הורדת עדכון עסיסי ביום הראשון להשקה.
לא זכור לי ששני משחקי השקה בלעדיים ומרכזיים הוכרזו בעבר לקונסולות הקיימות (לפחות במקרה של רייז) ולאחר מכן נודע שהם הועברו להשקת הקונסולה החדשה. (אם אתה רוצה אפשר להחשיב גם את לוקוסייקל שהוספה לו גרסת XB1).
לא ידוע לי לגבי משחק השקה שמוכרז לשיגור פחות מ6 חודשים ליציאת הקונסולה אך חודש לאחר מכן נדחה בכחצי שנה.
פלוס, גם בחזון הקודם דברים כמו האפשרות להשאיל משחקים לא הייתה קיימת עם יציאת הקונסולה. מי יודע אילו עוד פיצ'רים היו מוצגים רק בהמשך.
פלוס, חוץ מטיטאןפול (מבית-פיתוח חיצוני) כל המשחקים הבלעדיים שהוכרזו בE3 היו ללא גיימפליי ובלי יותר מדי מידע למתי יהיו זמינים.

הכל ביחד יוצר רושם שמיקרוסופט לא מוכנים ונמצאים במירוץ מול שעון כזה או אחר.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 יולי 2013, 05:22

swiss-the-engine כתב:זאת כנראה השטות הכי גדולה שרשמת בתולדות הפורום.

כיצד זה יתכן? הוא האורים והתומים.

גם אם יש לזה משמעות מסוימת, אני מאמין שזה בטל בשישים. להגדיר זאת כמכה זו שטות.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יולי 2013, 22:00

Nucleus_Dawn כתב:
כשמישהו הולך לקנות קונסולה בתקופת החגים והוא לא יודע למה לשלם יותר על הONE ולא מבין מה הקינקט עושה, או לא שמע על זה לפני, הוא לא יקנה PS4. הוא יקנה XBOX 360 עם קינקט לילדים שלו. הוא לא רלוונטי בכלל לתקופת ההשקה.
קז'ואלים לא קונים קונסולות ב499$. הם לא קונים קונסולות ב399$. הONE לא רלוונטית להם ולא תהייה רלוונטית תקופה ארוכה. הPS4 לא רלוונטית להם ולא תהייה רלוונטית תקופה ארוכה.

כשהאבא יתלבט מה לקנות לילדים ויראה שיש PS4 במחיר כפול מ360 עם קינקט, הוא לא יקנה PS4.

אני לא חושב שהרבה הורים יקנו PS3 לילד שלהם (כמובן ש"הרבה" כן, כי לא חסרים אנשים עם פחות אמצעים, אבל תזרום רגע...) כעדיפות ראשונה. זה כמו להביא לילד iPhone 3G בערך.
הם יודעים שזה לא מה שהם ממש רוצים. שזה ישן. אני מדבר על הורים לבני 10-18, לא ילדים קטנים. הורים לילדים כמו שאנחנו היינו. הם מבקשים לחג המולד קונסולה חדשה, וסביר שלמליונים מהם יש כבר 360 אוPS3 אז זו לא תהיה אופציה...

אבל נסכים שלא להסכים :)

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 27 יולי 2013, 07:20

[quote="Kazz"][/quote]
תגיד לי אתה רציני? הם שיחקו על הבמה KI ואמרו שזה יהיה בהשקה
גם DR3 הוצג שם גיימפליי, גם פורצה הוצג גיימפליי

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יולי 2013, 23:47

Laskin כתב:
אני לא חושב שהרבה הורים יקנו PS3 לילד שלהם (כמובן ש"הרבה" כן, כי לא חסרים אנשים עם פחות אמצעים, אבל תזרום רגע...) כעדיפות ראשונה. זה כמו להביא לילד iPhone 3G בערך.
הם יודעים שזה לא מה שהם ממש רוצים. שזה ישן. אני מדבר על הורים לבני 10-18, לא ילדים קטנים. הורים לילדים כמו שאנחנו היינו. הם מבקשים לחג המולד קונסולה חדשה, וסביר שלמליונים מהם יש כבר 360 אוPS3 אז זו לא תהיה אופציה...

אבל נסכים שלא להסכים :)

הרבה מאוד הורים קונים היום לילדים שלהם טלפוני גלקסי מיני שהם פיסת צואה. הסיבה העיקרית שסמסונג מצליחה להתלהב בכל רבעון מכך שהם מוכרים המון מכשירי גלקסי, היא שיש להם עשרות מכשירי גלקסי שעולים 50-200 דולרים והם נמכרים בכמויות עצומות.
היום גם רואים המון אנשים שמחפשים לקנות אייפון 4, או גלקסי 2, כי רוב האנשים לא קונים טכנולוגיה בשנה שהיא יוצאת, אלא אחרי זמן מה, שהמחיר ירד באופן משמעותי.

כשהאבא יראה שיש 360 עם קינקט במחיר פי שניים יותר נמוך מPS4 ומתלכתחילה אין לו מושג מה זה מה, אין בכלל ספק שהוא יעדיף ללכת על הקונסולה הזולה יותר, שעוד מגיעה עם מצלמה שבPS4 אין.

קאז, הטיעונים שלך הופכים לנואשים יותר וקשורים פחות למציאות בכל הודעה שלך.
-אתה לא זוכר דברים כמו הגישה של הפלטפורמה להפצה עצמית שקוראת רק לאחר ההשקה? כבר שכחת את XBLIG, שלא היה קיים בהשקה? כבר שכחת שחלק עצום מהדברים שאפשר לעשות היום בPS3 וב360 לא היו אפשריים בכלל בהשקה? אתה לא זוכר שהXBOX המקורית לא הושקה עם XBL? אתה כבר שוכח שלPS2 השיקו מודם שנים אחרי הקונסולה עצמה?
- לא זכור לך שמשחק לא שלם ודורש עדכון? באמת? לא שיחקת באף משחק קונסולה ב8 השנים האחרונות? למה נראה לך שזה מיוחד בכלל? כבר הרבה מאוד זמן שלא יוצאים משחקים, שאין בהם פאטצ' יום ראשון - ברור מאליו שמשחקי השקה, שמפותחים בלו"ז הרבה יותר מאתגר וצפוף, יעשו שימוש בזה.
- אתה לא זוכר מקרים שבהם משחקים עברו לפיתוח בדור הבא? זלדה הראשון לWII לא זכור לך? מה עם too human שהתחיל פיתוח הרבה לפני שהמפתחים שלו ידעו על קיום ה360? מה בנוגע לקמאו, שפותח במקור לגיימקיוב? מה עם Perfect Dark Zero שגם התחיל שם?
- אתה לא זוכר מקרים של משחקים שנדחו? למה משחקי שיגור שונים במשהו, מעבר לזה שהם מפותחים בלו"ז הרבה יותר לחוץ? הכי טבעי בעולם שמשחקי השקה יידחו וזה קורה כל הזמן.
- מי יודע אילו פיטצ'רים יוכרזו בהמשך? מייקרוסופט, יותר מכולם, אבל גם הם לא יודעים הכל. בדור האחרון למדנו שקונסולה ביום השקתה וקונסולה לאחר כמה שנים, זה מכשיר שונה לחלוטין, עם פיטצ'רים שונים בתכלית ויצרניות הקונסולה משנות ומשדרגות את המכשירים, בהתאם למה שנראה להם נכון.
- KI עם גיימפליי. RYSE עם גיימפליי והרבה כתבים שיחקו בו. אנשים כבר שיחקו בפרויקט ספארק. בלי מידע מתי יהיו זמינים? מה לא ברור ב"משחק השקה"? דד רייזינג 3 משחק השקה. פורזה 5 יהיה בהשקה. KI יהיה בהשקה. RYSE יהיה בהשקה.

הכל ביחד יוצר רושם שמייקרוסופט נמצאים במירוץ מול השעון, כי כל חברה שאי פעם השיקה קונסולה, נמצאת במירוץ מול השעון. טרם קרה מצב שהושקה קונסולה וחודשיים לפני השקתה, הכל היה מוכן וכל מפתחי המשחקים ישבו ונחו להם בחופשה בקריביים.

אני מקווה שזה מספיק דוגמאות, בשביל "לרענן" את הזכרון שלך.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 יולי 2013, 00:20

אתה כנראה לא יודע מה המצב עם פורצה 5:
http://www.ign.com/articles/2013/07/16/ ... connection

העדכון כולל מכוניות ומסלולים. הדיסק שאתה קונה לא מכיל את המשחק השלם. אתה חייב להוריד את העדכון בשביל שאר התוכן שבאופן מתוקן מגיע על הדיסק. הם כנראה היו בלחץ זמנים בפיתוח ונאלצו לסיים הרבה תוכן לפני שהדיסק מודפס ולכן צריך את העדכון שבעצם משלים את המשחק. זה בכלל לא באותו ליגה של פאטץ' יום1 שמתקן באגים או שאפשר לשחק בלעדיו.

אתה באמת משווה הפצה דיגיטלית ועצמית ב2013 לזאת ב2006? אז זה לא היה סיפור שלא היה את XBLIG בהשקה. כיום זה דבר בסיסי ששתי המתחרות שלך מיישמות מהיום הראשון לקונסולה. אותו דבר לגבי המודם בפס2. אתה מבלבל בין להוסיף פיצ'רים כדי לתת מענה להתפתחויות חדשות לבין לא להשיק פיצ'רים עם שיגור הקונסולה שמצופים שיהיו שם מההתחלה ושהקונסולות האחרות מציעות אותם מההתחלה.

שניים מהמשחקים המרכזים בשיגור של XB1 היו אמורים לצאת לקונסולה הקודמת. שניים מתוך שלושת משחקי הצד א' בשיגור. תדמיין את השיגור בלי שני המשחקים האלה. מיקרוספו עשו כן ולכן הפכו את המשחקים האלה לXB1. אז אולי זה קרה גם בהשקת קונסולות אחרות אבל כל שאר הדברים שציינתי לא ממש.

לא, לא זוכר כרגע משחק שהוכרז כמשחק שיגור פחות מ6 חודשים לפני אבל נדחה בעוד חצי שנה.

כשהתכוונתי לאין גיימפלי התכוונתי לשאר המשחקים שלא ציינתי מקודם. כן שכחתי את KI ואת ספארק. KI מפותח ע"י חברה חיצונית לכן זה עוד יותר תמוה שרייר נאלצים לדחות את המשחק שלהם בחצי שנה. קוואנטום ברייק, היילו, סאנסט אוברדרייב, המשחק של TUSK - קיבלנו מקסימום CGI.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 27 יולי 2013, 08:30

בחיי אני לא מבין איך אתה אוהב את הגישה האנטי חברות העלו
נראה שבכוח אתה מנסה להגיד לא

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 126 אורחים