נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי bling » 19 מאי 2015, 12:44

bozeman כתב:אבל למה לא לכתוב "להזרים"? קצר יותר ובעברית...

לא יודע למה אבל זה עושה לי אסוסיאציות מעולם הפיפי...

עומר, נשמע מעניין, בעיקר מה ש NVIDIA מתכננת, אני בטוח שפתרון של חברה גדולה יהיה הכי טוב ומקיף.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 19 מאי 2015, 12:51

bozeman כתב:אבל למה לא לכתוב "להזרים"? קצר יותר ובעברית...

כי אני לא מכיר משמעות של הזרמה בעברית בפירוש של סטרימינג של משחקים...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2015, 11:48

שמועות אומרות שה390X הולך להכיל 4GB בלבד ולעלות 850$. להתחשב בזה שהוא וה390 הם הכרטיסים החדשים וכל השאר הם RE-BRANDS, שיהיה בהצלחה עם זה AMD. אומרים שהוא בר השוואה לTITANX, כלומר כל מה שNVIDIA צריכה לעשות זה להוזיל את הTITANX ל850$ וה-390X חסר כל ערך :/
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 מאי 2015, 13:40

DrKeo כתב:שמועות אומרות שה390X הולך להכיל 4GB בלבד ולעלות 850$. להתחשב בזה שהוא וה390 הם הכרטיסים החדשים וכל השאר הם RE-BRANDS, שיהיה בהצלחה עם זה AMD. אומרים שהוא בר השוואה לTITANX, כלומר כל מה שNVIDIA צריכה לעשות זה להוזיל את הTITANX ל850$ וה-390X חסר כל ערך :/

זה עובד הפוך, לא?
ה-390X הרבה יותר זול ליצור בזכות זיכרון הHBM החדש. על כל שקל שNvidia הולכת לדמם על הורדת מחיר של הTitanX, לAMD לא תהיה בעיה לחתוך במחיר עוד יותר ועדיין לספק כרטיס שהוא ככל הנראה עוצמתי יותר.
האמת היא שאני מלכתחילה לא מאמין שהוא יתומחר ב-850$, אבל גם אם כן אז כנראה שהמחיר ירד דראסטית מאד מהר: תדמיתית לדעתי יותר סביר להניח שהם ינסו לשבור את השוק כמו שהם עשו עם ה290X בזמנו שעקף בסיבוב את הtitan ובכמעט חצי מחיר. אבל הכרטיסים האלו תמיד באו עם פרמיית מחיר מוגזמת: אני עדיין מחכה ל-390 שלדעתי אמור להיות הsweet-spot האמיתי מבחינת ביצועים למחיר (כמו ה970 וה-290 לפניו).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2015, 13:46

swym כתב:זה עובד הפוך, לא?
ה-390X הרבה יותר זול ליצור בזכות זיכרון הHBM החדש. על כל שקל שNvidia הולכת לדמם על הורדת מחיר של הTitanX, לAMD לא תהיה בעיה לחתוך במחיר עוד יותר ועדיין לספק כרטיס שהוא ככל הנראה עוצמתי יותר.
האמת היא שאני מלכתחילה לא מאמין שהוא יתומחר ב-850$, אבל גם אם כן אז כנראה שהמחיר ירד דראסטית מאד מהר: תדמיתית לדעתי יותר סביר להניח שהם ינסו לשבור את השוק כמו שהם עשו עם ה290X בזמנו שעקף בסיבוב את הtitan ובכמעט חצי מחיר. אבל הכרטיסים האלו תמיד באו עם פרמיית מחיר מוגזמת: אני עדיין מחכה ל-390 שלדעתי אמור להיות הsweet-spot האמיתי מבחינת ביצועים למחיר (כמו ה970 וה-290 לפניו).

ההפך? TITANX הוא כרטיס מקצועי, פחות גיימרי, מה שהוא עושה ה390X לא עושה אפילו אם הביצועים שלהם זהים. אם הדור החדש של AMD זה כרטיסים ממותגים מחדש, כרטיס של 850$ ועוד כרטיס חדש אחד בודד אז מה גיימרים אמורים לעשות עם הסדרה הזאת? רק אם ה390 הוא איזה כרטיס 400$, מה שאני בספק אם ה390X הוא כרטיס 850$ (כלומר אם השמועות נכונות כמובן), אז AMD קצת מפשלת פה. התחרות האמיתית של ה390X היא כנראה ה980TI שהולך לצאת כמה שבועות אחריו עם SPEC מאוד דומה לTITANX.

אם כבר הSWEAT SPOT שלה יהיה ה290X שמתוייג מחדש כ380X, אם הם יכניסו בו שיפורים קלים שיעלו את הביצועים קלות (כמו שעשו בגרסת GHZ לפני שני דורות) וימכרו אותו במחיר דומה ל970GTX אז הוא יהפוך לכרטיס המשתלם בשוק (למי שלא משנה לו הטכנולוגיות NVIDIA כמובן).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2015, 14:02

לא הבנתי בגרף הזה... מה זה 4*4GB, במקום השלישי והראשון... זה לא אמור להיות 2*4GB?

עריכה:
לא משנה, הורדת את הגרף :/

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 מאי 2015, 14:38

DrKeo כתב:ההפך? TITANX הוא כרטיס מקצועי, פחות גיימרי, מה שהוא עושה ה390X לא עושה אפילו אם הביצועים שלהם זהים. אם הדור החדש של AMD זה כרטיסים ממותגים מחדש, כרטיס של 850$ ועוד כרטיס חדש אחד בודד אז מה גיימרים אמורים לעשות עם הסדרה הזאת? רק אם ה390 הוא איזה כרטיס 400$, מה שאני בספק אם ה390X הוא כרטיס 850$ (כלומר אם השמועות נכונות כמובן), אז AMD קצת מפשלת פה. התחרות האמיתית של ה390X היא כנראה ה980TI שהולך לצאת כמה שבועות אחריו עם SPEC מאוד דומה לTITANX.

אם כבר הSWEAT SPOT שלה יהיה ה290X שמתוייג מחדש כ380X, אם הם יכניסו בו שיפורים קלים שיעלו את הביצועים קלות (כמו שעשו בגרסת GHZ לפני שני דורות) וימכרו אותו במחיר דומה ל970GTX אז הוא יהפוך לכרטיס המשתלם בשוק (למי שלא משנה לו הטכנולוגיות NVIDIA כמובן).

גם אם מן הסתם הTitanX הוא כרטיס מקצועי, לגיימרים שהם לא אנשי מקצוע לא אמורה להיות שום סיבה לקנות אותו במידה והוא לא יהיה זול יותר ו/או יציג ביצועים עדיפים. הוא תמיד היה כרטיס לא רלוונטי בערך כמו כרטיסי הקוואדרו למיניהם, ככה שמן הסתם אני לא מדבר על השוק הזה.

השאלה הרלוונטית עבורנו כגיימרים היא איך ה-390X על הארכיטקטורה החדשה שלו יתמודד עם משחקים בפועל. אם אני נניח מפנטז על מסך עם רזולוציית 4K אז זו באמת שאלה טובה עד כמה ה4GB יגבילו אותי אם בכלל, ומהצד השני עד כמה הארכיטקטורה החדשה כולל רוחב הפס המטורף של הזיכרון ישפרו את הביצועים ו/או יתנו מחיר עדיף. מחיר של 850$ הוא גם ככה לא רלוונטי מבחינתי, אבל כל עוד אין לנו לא מחיר רשמי ולא השוואת ביצועים אז הכל באוויר.

והאמת היא שה-290X לדעתי לא מצריך אפילו מיתוג מחדש כי הוא גם ככה הגיע היום לsweet spot עם תמחור של 300$ ולמטה מזה בnewegg. עם תג מחיר כזה הייתי מצפה לראות את ה-390 עולה לא יותר מ-400-500$, כי ב-600$ אתה כבר מדבר על קפיצה של 100% במחיר שבטוח לא תתורגם לעוד 100% ביצועים.

חוץ מזה, ה980TI הוא לא בכלל 980GTX מקוצץ? אני תמיד הנחתי שהוא לא יהיה יותר חזק ממנו.

לאסקין, הורדתי את הגרף כי קראתי שם בתגובות שמדובר בספקולציות ולא מדידות אמיתיות. עד שזה לא יתבהר אני מעדיף לא לקשר לזה סתם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מאי 2015, 14:42

לגיימרים כבר היום אין מה לקנות אותו, כי אפשר לקנות במחיר שלו 3 כרטיסי 970 שיתנו ביצועים טובים יותר. הTITAN X הוא רק למי שצריך 12GB זכרון על הכרטיס שלו.
בקשר לגרף - לא הבנתי פשוט מה אומר ה4*, כי הרי אי אפשר בכל מקרה לעשות SLI של ארבעה כרטיסים עם 970, המקסימום הוא שלושה. וסתם לא הבנתי מה זה אומר בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2015, 18:43

swym כתב:גם אם מן הסתם הTitanX הוא כרטיס מקצועי, לגיימרים שהם לא אנשי מקצוע לא אמורה להיות שום סיבה לקנות אותו במידה והוא לא יהיה זול יותר ו/או יציג ביצועים עדיפים. הוא תמיד היה כרטיס לא רלוונטי בערך כמו כרטיסי הקוואדרו למיניהם, ככה שמן הסתם אני לא מדבר על השוק הזה.

השאלה הרלוונטית עבורנו כגיימרים היא איך ה-390X על הארכיטקטורה החדשה שלו יתמודד עם משחקים בפועל. אם אני נניח מפנטז על מסך עם רזולוציית 4K אז זו באמת שאלה טובה עד כמה ה4GB יגבילו אותי אם בכלל, ומהצד השני עד כמה הארכיטקטורה החדשה כולל רוחב הפס המטורף של הזיכרון ישפרו את הביצועים ו/או יתנו מחיר עדיף. מחיר של 850$ הוא גם ככה לא רלוונטי מבחינתי, אבל כל עוד אין לנו לא מחיר רשמי ולא השוואת ביצועים אז הכל באוויר.

והאמת היא שה-290X לדעתי לא מצריך אפילו מיתוג מחדש כי הוא גם ככה הגיע היום לsweet spot עם תמחור של 300$ ולמטה מזה בnewegg. עם תג מחיר כזה הייתי מצפה לראות את ה-390 עולה לא יותר מ-400-500$, כי ב-600$ אתה כבר מדבר על קפיצה של 100% במחיר שבטוח לא תתורגם לעוד 100% ביצועים.

חוץ מזה, ה980TI הוא לא בכלל 980GTX מקוצץ? אני תמיד הנחתי שהוא לא יהיה יותר חזק ממנו.

לאסקין, הורדתי את הגרף כי קראתי שם בתגובות שמדובר בספקולציות ולא מדידות אמיתיות. עד שזה לא יתבהר אני מעדיף לא לקשר לזה סתם.

הכוונה שלי בלא רלוונטי היא מבוססת על החדשה השמועתית שהבאתי, מן הסתם אם השמועה לא נכונה אז גם מה שכתבתי לא. השמועה אומרת 850$ וביצועים של טייטן X שזה מבחינתי כרטיס לא רלוונטי בעליל. הרי עם שני 970 אפשר לקבל ביצועים גבוהים בהרבה מזה ב660$ וגם עם שני 290X אפשר אז WTF? הוא לא רלוונטי בעליל לגיימרים אם זה המצב, רק לאנשים שיש להם כסף נשפך מהחורים של האף. כרטיס כזה יעלה 5000 שקלים בארץ.

עכשיו השאלה מה קורה עם ה390, אם הוא קרוב ל390X או שהוא קרוב ל380X (כלומר ל290X). אם הוא כרטיס של 600$ אז המצב רע, אם הוא כרטיס של 450 אז מצויין. ה290X, אם יתנו לו בוסט קטן והוא יתן ביצועים יותר טובים משל 970GTX בתג מחיר של בערך 350$ אז כנראה שהוא יהיה הכרטיס שנמצא בנקודה המתוקה של הביצועים למחיר.

בנושא הזיכרון החדש, יהיה אותו רק ב390 וב390X ומהירות הזיכרון היא ממש לא צוואר בקבוק כך שאני לא רואה את המהפכה כאן חוץ מאשר צריכת חשמל נמוכה יותר ותפיסה של פחות מקום.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 מאי 2015, 19:05

זאת לא שמועה, הHBM בדור הראשון כפי שמוצא לפועל ע"י AMD מוגבל ל4GB מקסימום. אתרי הטכנולוגיה פירסמו בימים האחרונים מאמירים מקיפים על סוג הזכרון החדש הזה, אז מי שרוצה לדעת יכול לקרוא אותם. כשנוידיה ישחחרו את כרטיסי הפאסקל שלהם בשנה הבאה (ומה ש AMD ישחררו שנה הבאה) הם ישתמשו ב HBM2 שמוגבל למקסימום 32GB.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2015, 01:07

Kazz כתב:זאת לא שמועה, הHBM בדור הראשון כפי שמוצא לפועל ע"י AMD מוגבל ל4GB מקסימום. אתרי הטכנולוגיה פירסמו בימים האחרונים מאמירים מקיפים על סוג הזכרון החדש הזה, אז מי שרוצה לדעת יכול לקרוא אותם. כשנוידיה ישחחרו את כרטיסי הפאסקל שלהם בשנה הבאה (ומה ש AMD ישחררו שנה הבאה) הם ישתמשו ב HBM2 שמוגבל למקסימום 32GB.

דברתי על ה850$.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 מאי 2015, 11:25

DrKeo כתב:הכוונה שלי בלא רלוונטי היא מבוססת על החדשה השמועתית שהבאתי, מן הסתם אם השמועה לא נכונה אז גם מה שכתבתי לא. השמועה אומרת 850$ וביצועים של טייטן X שזה מבחינתי כרטיס לא רלוונטי בעליל. הרי עם שני 970 אפשר לקבל ביצועים גבוהים בהרבה מזה ב660$ וגם עם שני 290X אפשר אז WTF? הוא לא רלוונטי בעליל לגיימרים אם זה המצב, רק לאנשים שיש להם כסף נשפך מהחורים של האף. כרטיס כזה יעלה 5000 שקלים בארץ.

עכשיו השאלה מה קורה עם ה390, אם הוא קרוב ל390X או שהוא קרוב ל380X (כלומר ל290X). אם הוא כרטיס של 600$ אז המצב רע, אם הוא כרטיס של 450 אז מצויין. ה290X, אם יתנו לו בוסט קטן והוא יתן ביצועים יותר טובים משל 970GTX בתג מחיר של בערך 350$ אז כנראה שהוא יהיה הכרטיס שנמצא בנקודה המתוקה של הביצועים למחיר.

בנושא הזיכרון החדש, יהיה אותו רק ב390 וב390X ומהירות הזיכרון היא ממש לא צוואר בקבוק כך שאני לא רואה את המהפכה כאן חוץ מאשר צריכת חשמל נמוכה יותר ותפיסה של פחות מקום.

עכשיו הבנתי אותך: קודם פשוט דיברת על הוזלת מחיר של titanX שהופכת את ה-390X ללא רלוונטי, לא על זה ששני כרטיסי 970 ב-SLI הם זולים יותר ונותנים ביצועים טובים יותר מהtitanX גם ככה. אז כן, בוא נעזוב את השמועות ונחכה למחירים בפועל.

לגבי זיכרון הHBM, מלבד הקומפקטיות שהמשמעות שלה היא הוזלת עלויות היצור של הוופל, הוא לא נותן מהירות זיכרון גבוהה יותר אלא רוחב פס גבוה יותר (למעשה מהירות הזיכרון שלו נמוכה יותר). רוחב פס גדול יותר יכול לתרום משמעותית לביצועים כי זה אומר שאפשר לקרוא ולכתוב לזיכרון הרבה יותר מידע - מה שחשוב במיוחד ברזולציות גבוהות ועם טקסטורות כבדות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2015, 12:24

swym כתב:עכשיו הבנתי אותך: קודם פשוט דיברת על הוזלת מחיר של titanX שהופכת את ה-390X ללא רלוונטי, לא על זה ששני כרטיסי 970 ב-SLI הם זולים יותר ונותנים ביצועים טובים יותר מהtitanX גם ככה. אז כן, בוא נעזוב את השמועות ונחכה למחירים בפועל.

לגבי זיכרון הHBM, מלבד הקומפקטיות שהמשמעות שלה היא הוזלת עלויות היצור של הוופל, הוא לא נותן מהירות זיכרון גבוהה יותר אלא רוחב פס גבוה יותר (למעשה מהירות הזיכרון שלו נמוכה יותר). רוחב פס גדול יותר יכול לתרום משמעותית לביצועים כי זה אומר שאפשר לקרוא ולכתוב לזיכרון הרבה יותר מידע - מה שחשוב במיוחד ברזולציות גבוהות ועם טקסטורות כבדות.

כמובן שדברתי על מהיר יותר דברתי על כתיבה וקריאה (לא על המהירות שעון מן הסתם) וזה רחוק מאוד מלהיות צוואר בקבוק כיום. זה פותר בעיה לא קיימת, אלה אם באמת אתה מדבר על רזולוציות הזויות וכדומה. בגלל שהכרטיסים היום עדין לא מוכנים ל4K חוץ מאשר במשחקים שלא דורשים יותר מדי, אני לא רואה באמת את היתרון פה חוץ מאשר דברים שקשורים לפליטת חום, מקום על הלוח וצריכת חשמל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2015, 13:19

אני כותב מהמחשב החדש, עשיתי בדיקה עם סרטוני גיימרסייד של 1080P ו 60 ועבד מצויין.
הבעיה אולי זה שנראה שהמארז די קטן, לא יודע אם כשאני ארצה לקנות כרטיס הוא יכנס לשם כמו שצריך, נקווה שהפסקל יהיו קטנים יותר פיזית.

מעניין אותי אגב אם המחשב מספיק חזק בשביל להריץ אינדים בסגנון אורי והיער, אני מנחש שלא.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 22 מאי 2015, 13:53

bling כתב:אני כותב מהמחשב החדש, עשיתי בדיקה עם סרטוני גיימרסייד של 1080P ו 60 ועבד מצויין.
הבעיה אולי זה שנראה שהמארז די קטן, לא יודע אם כשאני ארצה לקנות כרטיס הוא יכנס לשם כמו שצריך, נקווה שהפסקל יהיו קטנים יותר פיזית.

מעניין אותי אגב אם המחשב מספיק חזק בשביל להריץ אינדים בסגנון אורי והיער, אני מנחש שלא.

תתחדש!
זה צריך להיות מסוגל להריץ לגמרי בסדר:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2015, 14:18

omerkot כתב:תתחדש!
זה צריך להיות מסוגל להריץ לגמרי בסדר:

וואי עומר עשית לי את היום, הייתי בטוח שאין מצב שזה יריץ משהו. תודה כבר נרשמתי לסטים ועכשיו נחכה לסייל הבא :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2015, 14:22

bling כתב:אני כותב מהמחשב החדש, עשיתי בדיקה עם סרטוני גיימרסייד של 1080P ו 60 ועבד מצויין.

תתחדש! אמרתי לך שוידאו ירוץ לך יופי, דיקודרים של וידאו עובדים על הCPU לא על הGPU. בנושא גדול המארז, תמיד יש לך את המיני כרטיסים, הם לרוב לא סופר OC כמו הG1 של גיגהבייט למשל אבל הם כן כרטיס מצויין ולרוב הם גם כן טיפה OC. לדוגמה ככה נראה המיני 970 של גיגהבייט:
http://www.gigabyte.com/products/produc ... id=5392#ov

הוא כל כך קטן, אפילו למארזי HTPC הוא יכנס לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2015, 14:23

bling כתב:וואי עומר עשית לי את היום, הייתי בטוח שאין מצב שזה יריץ משהו. תודה כבר נרשמתי לסטים ועכשיו נחכה לסייל הבא :D

יאללה מה היוזר סטים שלך?
אגב, מישהו כאן זה EyalLan? קבלתי בקשה בסטים ואין לי מושג מי זה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2015, 14:25

DrKeo כתב:יאללה מה היוזר סטים שלך?

kishonN

תוסיפו אותי כולם בכיף :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 מאי 2015, 15:17

לא מצאתי אותך.. מוזמן להוסיף אותי : KlaymanInc
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2015, 15:33

יאי :D
תתחדש.

אני אבדוק אם יש לי ברשימת שיתופים שלי מישהו שלא באמת משחק לעולם. אם כן, אוריד אותו ואשמח לשתף איתך את הספריה, ככה שתוכל לשחק בכיף בORI (וגם בגאומטרי וורס 3 :D ).
אגב, גם אני לא מוצא את הכינוי שלך.
תוסיף אותי, אם מתחשק לך: Nucleus_Dawn
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2015, 19:21

למה? שמישהו יסביר לי למה!!!

למישהו יצא לקנות משחק יוניטי בעותק פיזי?
אני יכול לשלוח את זה לחבר של אבא בארה"ב ואם זה עניין של להכניס קוד ולהוריד מיוניטי, זה אחלה. הוא פשוט יצלם לי אותו וישלח.
אני מניח שזה ככה, אבל אין לי איך להיות לגמרי בטוח.
קבצים מצורפים
Untitled.png
Untitled.png (88.91 KiB) נצפה 7990 פעמים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2015, 01:05

גם אני לא מצאתי אותך, אני DrKeo בסטים.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 23 מאי 2015, 01:29

קיבלתי קלף של HL2 שהוא גירסה מיוחדת :D כבר אספתי 5 דולר מהקלפים האלה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2015, 10:02

Nucleus_Dawn כתב:
יאי :D
תתחדש.

אני אבדוק אם יש לי ברשימת שיתופים שלי מישהו שלא באמת משחק לעולם. אם כן, אוריד אותו ואשמח לשתף איתך את הספריה, ככה שתוכל לשחק בכיף בORI (וגם בגאומטרי וורס 3 :D ).
אגב, גם אני לא מוצא את הכינוי שלך.
תוסיף אותי, אם מתחשק לך: Nucleus_Dawn

תודה רבה קאוטיק! :P
אני לא חושב שכדאי לך לבזבז אותי על הספרייה שלך (זה הרי מוגבל במספר משתמשים לא?), אני לא הולך ממש לפתח בזמן הקרוב ספרייה בסטים ואני סתם אהיה עלוקה...

משום מה השם שלי בפרופיל היה שונה מהיוזר שלי, שיניתי אותו ונראה לי שעכשיו תמצאו אותי, אני לא יכול להוסיף אתכם, הם רוצים שאני אבזבז 5$ בשביל שאוכל להוסיף אנשים :/

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 133 אורחים