נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 13:30

עוד תמונות של ה390X דלפו והן מראות שיהיה לו שני חיבורי 8 פינים מה שאומר שהוא הולך לצרוך לא מעט כוח. בנוסף רואים שיש שם HDMI 2.0 ו-DP 1.2a אבל לאר DVI או VGA. גם יש מאחור חיבור לצינורות קירור מה שמאשר שתהיה גרסה שתגיע עם קירור נוזלי.
We're just normal men. We're just innocent men

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 28 מאי 2015, 18:08

DrKeo כתב:עוד תמונות של ה390X דלפו והן מראות שיהיה לו שני חיבורי 8 פינים מה שאומר שהוא הולך לצרוך לא מעט כוח. בנוסף רואים שיש שם HDMI 2.0 ו-DP 1.2a אבל לאר DVI או VGA. גם יש מאחור חיבור לצינורות קירור מה שמאשר שתהיה גרסה שתגיע עם קירור נוזלי.

הם בחרו בחיבורים הכי חדשים והכי פופולריים, אבל מצד שני זה דופק אנשים שמשתמשים בVGA/DVI ויש כאלה, לא מעט אפילו. בנושא הקירור זה כבר נשמע לי יותר הגיוני שיכול להיות שהוא מגיע עם קירור אוויר STOCK אבל ישנה את האפשרות לקירור נוזלי שזה מעולה, הוא נראה לי הולך להיות יקרררר...

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 28 מאי 2015, 18:09

והנה זה מתחיל..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 18:30

Yahel12 כתב:

הם בחרו בחיבורים הכי חדשים והכי פופולריים, אבל מצד שני זה דופק אנשים שמשתמשים בVGA/DVI ויש כאלה, לא מעט אפילו. בנושא הקירור זה כבר נשמע לי יותר הגיוני שיכול להיות שהוא מגיע עם קירור אוויר STOCK אבל ישנה את האפשרות לקירור נוזלי שזה מעולה, הוא נראה לי הולך להיות יקרררר...

אני לא הייתי יכול להשתמש בכרטיס הזה, יש לי טלביזיה מחוברת בHDMI והמסך מחשב בDVI. יש לכרטיס רק חיבור HDMI אחד ואין לו אף DVI או VGA כך שאני לפחות אפילו לא הייתי יכול להשתמש בו אם הייתי רוצה. אני משער שיש ממירים מ1.2a לHDMI או DVI, אני לא מכיר אבל אני בטוח שיש.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2015, 20:22

DrKeo כתב:אני לא הייתי יכול להשתמש בכרטיס הזה, יש לי טלביזיה מחוברת בHDMI והמסך מחשב בDVI. יש לכרטיס רק חיבור HDMI אחד ואין לו אף DVI או VGA כך שאני לפחות אפילו לא הייתי יכול להשתמש בו אם הייתי רוצה. אני משער שיש ממירים מ1.2a לHDMI או DVI, אני לא מכיר אבל אני בטוח שיש.

חיברים זה לא פחות או יותר הדבר הכי גמיש, שכל יצרן שם מה שמתשחק לו?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 21:50

Nucleus_Dawn כתב:
חיברים זה לא פחות או יותר הדבר הכי גמיש, שכל יצרן שם מה שמתשחק לו?

בצורה מפתיעה דווקא החיבורים לרוב נשארים כמו שהם. כלומר יש סטנדרט ורוב היצרנים פשוט עושים כמוהו, כמובן שיש חריגים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2015, 22:17

DrKeo כתב:בצורה מפתיעה דווקא החיבורים לרוב נשארים כמו שהם. כלומר יש סטנדרט ורוב היצרנים פשוט עושים כמוהו, כמובן שיש חריגים.

הא... חשבתי שזה משהו שמשתנה אצל כל יצרן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 22:34

Nucleus_Dawn כתב:
הא... חשבתי שזה משהו שמשתנה אצל כל יצרן.

כן, זה משתנה אצל כל יצרן אבל לרוב כשNVIDIA או AMD יוצרות סטנדרט אז 90% מהכרטיסים יהיו בסטנדרט הזה. כך שלמשל ברוב ה970GTX יש לך שני DVI, אחד HDMI ואחד DP. אתה תמצא שונים בשוק כמו למשל אחד מהכרטיסים של EVGA כולל DVI, HDMI ושלושה DP, אבל כמעט כולם בסידור הזה (נדמה לי שגם הG1 שלנו). אני רק מציין שזה סידור קצת מבאס, ביחוד שאני לא מכיר כמעט אף אחד שמשתמש בDP כיום בזמן שהמון אנשים משתמשים בDVI/VGA. זה די ברור שAMD עושה את זה כדי לדחוף את הFREE SYNC כי זאת היציאה היחידה שתומכת בFREE SYNC וכמובן שיש שלושה כדי להריץ שלושה מסכים במקביל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2015, 22:36

DrKeo כתב:כן, זה משתנה אצל כל יצרן אבל לרוב כשNVIDIA או AMD יוצרות סטנדרט אז 90% מהכרטיסים יהיו בסטנדרט הזה. כך שלמשל ברוב ה970GTX יש לך שני DVI, אחד HDMI ואחד DP. אתה תמצא שונים בשוק כמו למשל אחד מהכרטיסים של EVGA כולל DVI, HDMI ושלושה DP, אבל כמעט כולם בסידור הזה (נדמה לי שגם הG1 שלנו). אני רק מציין שזה סידור קצת מבאס, ביחוד שאני לא מכיר כמעט אף אחד שמשתמש בDP כיום בזמן שהמון אנשים משתמשים בDVI/VGA. זה די ברור שAMD עושה את זה כדי לדחוף את הFREE SYNC כי זאת היציאה היחידה שתומכת בFREE SYNC וכמובן שיש שלושה כדי להריץ שלושה מסכים במקביל.

זה נראה לי בעיקר טיפשי. הם סוגרים לעצמם את כל האנשים שלא רוצים לקנות מסך חדש ואין להם חיבור מתאים.
הדבר האחרון שהם צריכים, זה לצמצם את השוק הפוטנציאלי שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 23:10

Nucleus_Dawn כתב:
זה נראה לי בעיקר טיפשי. הם סוגרים לעצמם את כל האנשים שלא רוצים לקנות מסך חדש ואין להם חיבור מתאים.
הדבר האחרון שהם צריכים, זה לצמצם את השוק הפוטנציאלי שלהם.

אני משער שבגלל שהSETUP הזה כל כך מוזר, הרבה וונדורים הולכים לשנות את זה. המינימום במקרה הזה הוא שני HDMI, טלביזיה ומסך מחשב במקביל זה כל כך בסיסי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2015, 10:26

טוויסט בעלילה, עכשיו יש לי GTX960 :D
אח שלי החליט שמחשב עם משחקים לא הולך טוב עם העבודה שלו (הוא לא אמר לי אבל הניחוש שלי זה בימים שהוא עובד מהבית הוא מתפתה לשרוף זמן :P) והוא החליט להחליף בין המחשבים ככה שיוכל לשחק בו בסופ"שים בעיקר, אז עכשיו המחשב שלו פה ואני יכול לשחק גם AAA :)

תגידו מה התוכנה שנחשבת היום לטובה ביותר כבאנצ'מרק לכרטיסים גראפיים? אני רוצה לדעת שהמחשב שלי מקבל את הציון שהוא אמור ושאין בעיה.
גם אמרתם פעם משהו על זה ש 5% מהמשאבים של הכרטיס מוקדשים לשטות הזו של shadowplay, איך מבטלים את זה שוב?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2015, 17:57

bling כתב:טוויסט בעלילה, עכשיו יש לי GTX960 :D
אח שלי החליט שמחשב עם משחקים לא הולך טוב עם העבודה שלו (הוא לא אמר לי אבל הניחוש שלי זה בימים שהוא עובד מהבית הוא מתפתה לשרוף זמן :P) והוא החליט להחליף בין המחשבים ככה שיוכל לשחק בו בסופ"שים בעיקר, אז עכשיו המחשב שלו פה ואני יכול לשחק גם AAA :)

תגידו מה התוכנה שנחשבת היום לטובה ביותר כבאנצ'מרק לכרטיסים גראפיים? אני רוצה לדעת שהמחשב שלי מקבל את הציון שהוא אמור ושאין בעיה.
גם אמרתם פעם משהו על זה ש 5% מהמשאבים של הכרטיס מוקדשים לשטות הזו של shadowplay, איך מבטלים את זה שוב?

תתחדש :)
Nvidia תקנה את הבעיה אז אתה לא צריך להתקין כלום, רק תוודא שיש לך את הדרייברים האחרונים. בנושא בנצ׳מארק, תוריד את 3d mark 2013 ואתה אמור לקבל מעל ל6000 בדמו fire strike. אם הsetup שלך מושלם (סופר לוח אם, סופר מעבד, סופר זיכרון והמחשב נקי לגמרי חוץ מאשר הבנצ׳מארק הזה) תקבל בערך 6450 אבל בו נצא בהנחה שהמחשב שלך לא כזה כי של אף אחד כאן הוא לא :)

היי, יש לך כרטיס טוב מה680gtx שמריץ את סמריטן, מזל טוב :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2015, 20:08

DrKeo כתב:תתחדש :)
Nvidia תקנה את הבעיה אז אתה לא צריך להתקין כלום, רק תוודא שיש לך את הדרייברים האחרונים. בנושא בנצ׳מארק, תוריד את 3d mark 2013 ואתה אמור לקבל מעל ל6000 בדמו fire strike. אם הsetup שלך מושלם (סופר לוח אם, סופר מעבד, סופר זיכרון והמחשב נקי לגמרי חוץ מאשר הבנצ׳מארק הזה) תקבל בערך 6450 אבל בו נצא בהנחה שהמחשב שלך לא כזה כי של אף אחד כאן הוא לא :)

היי, יש לך כרטיס טוב מה680gtx שמריץ את סמריטן, מזל טוב :)

בכמה ה 970 חזק יותר מהכרטיס שלי אגב? אם הייתי יודע שאחי בסוף יעדיף שלא יהיה לו מחשב עם משחקים בדירה הייתי מתעקש איתו על ה 970 וגם מוסיף עליו כסף בכיף מהכיס שלי כי הוא באמת לא צריך כרטיס חזק בשביל מה שהוא משחק, אבל לא רציתי סתם לדחוף אותו לכרטיס חזק יותר שהוא לא ישתמש בו, עכשיו שזה המחשב שיש לי אני קצת מתבאס מזה בדיעבד אבל אין מה לעשות.

עכשיו פחות או יותר יש לי גם XBOX ONE אם ההבטחה של מייק להביא יותר משחקים ל ONE באמת נכונה, איזה כיף אם נקבל גירס ו QB :)

ד״א לא יודע אם הביאו את זה לפה אבל המפתחים של פרויקט מכוניות אמרו ש DX12 יביא לגרסת הפיסי 30-40% שיפור בביצועים, המשחק מאוד תלוי CPU והוא יראה שיפורים ענקיים בזכות זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 מאי 2015, 20:38

דווקא על גירז לא הייתי מהמר.. אומנם הראשון יצא לPC, אבל הוא היה פורט מעפן ממש. דווקא לQB, לאור ההיסטוריה של רמדי, יותר סיכוי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2015, 20:44

bling כתב:בכמה ה 970 חזק יותר מהכרטיס שלי אגב? אם הייתי יודע שאחי בסוף יעדיף שלא יהיה לו מחשב עם משחקים בדירה הייתי מתעקש איתו על ה 970 וגם מוסיף עליו כסף בכיף מהכיס שלי כי הוא באמת לא צריך כרטיס חזק בשביל מה שהוא משחק, אבל לא רציתי סתם לדחוף אותו לכרטיס חזק יותר שהוא לא ישתמש בו, עכשיו שזה המחשב שיש לי אני קצת מתבאס מזה בדיעבד אבל אין מה לעשות.

עכשיו פחות או יותר יש לי גם XBOX ONE אם ההבטחה של מייק להביא יותר משחקים ל ONE באמת נכונה, איזה כיף אם נקבל גירס ו QB :)

ד״א לא יודע אם הביאו את זה לפה אבל המפתחים של פרויקט מכוניות אמרו ש DX12 יביא לגרסת הפיסי 30-40% שיפור בביצועים, המשחק מאוד תלוי CPU והוא יראה שיפורים ענקיים בזכות זה.

לצערך הרב ההפרש הוא 50%, מה שאתה מריץ ב40FPS ה970 מריץ ב60. הכרטיס ביניים יהיה כמו תמיד ה960TI שבטח יתן איזה 20% יותר על הכרטיס שלך. כלומר אלה אם יקפצו ישר לסדרה 1000 או משהו כזה במקום להרחיב את סדרה 9.

מצד שני נורא קל לעשות SLI של שני 960 כי הם צורכים כל כך מעט, כלומר אם יש לך מחשב מתאים. ב1000 שקלים אתה יכול לקבל ביצועים טיפונת מעל ל980GTX.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 00:02

DrKeo כתב:לצערך הרב ההפרש הוא 50%, מה שאתה מריץ ב40FPS ה970 מריץ ב60. הכרטיס ביניים יהיה כמו תמיד ה960TI שבטח יתן איזה 20% יותר על הכרטיס שלך. כלומר אלה אם יקפצו ישר לסדרה 1000 או משהו כזה במקום להרחיב את סדרה 9.

מצד שני נורא קל לעשות SLI של שני 960 כי הם צורכים כל כך מעט, כלומר אם יש לך מחשב מתאים. ב1000 שקלים אתה יכול לקבל ביצועים טיפונת מעל ל980GTX.

Oh well :/ יש לי תחושה שאני לא אתעסק עם SLI ובלאגנים כאלו, גם זה נראה שתמיד התאימות בעייתית לכרטיסים הכפולים.
הורדתי את הדמו שאמרת, קיבלתי בסביבות ה 6300 שזה מצויין לפי מה שאתה אומר, הדמו היה משעמם רצח ועם אומנות מחרידה, לא ברור לי למה הדבר הזה כופף ככה לברכיים את המחשב שלי, בדמו המשולב הוא זחל לאיזור ה 10 FPS, נראה לי בפס3 ראיתי כבר דברים יותר יפים מזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2015, 00:14

bling כתב:Oh well :/ יש לי תחושה שאני לא אתעסק עם SLI ובלאגנים כאלו, גם זה נראה שתמיד התאימות בעייתית לכרטיסים הכפולים.
הורדתי את הדמו שאמרת, קיבלתי בסביבות ה 6300 שזה מצויין לפי מה שאתה אומר, הדמו היה משעמם רצח ועם אומנות מחרידה, לא ברור לי למה הדבר הזה כופף ככה לברכיים את המחשב שלי, בדמו המשולב הוא זחל לאיזור ה 10 FPS, נראה לי בפס3 ראיתי כבר דברים יותר יפים מזה.

כן, זה לא יפה במיוחד. לפני כמה שנים, כשהיכולות הגרפיות עדין היו בקושי ה360, הם ידעו לעשות דמואים גרפיים. אז בזמנו אם משטח היה מבריק מספיק או הגשם נראה יותר טוב מקוים יורדים היינו מתלהבים. היום אשכרה צריך יכולות אומנותיות כדי לגרום למשהו להראות יפה ולFuturemark אין שום יכולת אומנותית. תהיה בטוח שמה שהם עושים מאוד כבד, ביחוד הכמויות חלקיקים שהם עושים, פשוט אין להם את הצוות האומנותי שיוציא לפועל משהו באמת יפה. אם בא לך פרץ נוסטלגיה, יש כל מני טק דמואים שלהם מהשנים ואתה יכול לראות מה פוצץ לנו את המוח ב2007 נגיד :)

וכן, 6300 זה אחלה, אם היית שם 960 בתוך מחשב של 10,000 שקלים אולי היית מקבל 6450 ומן הסתם אני בטוח שתשרוד בלי ה2.4% ביצועים האלה :)
אם בא לך משהו יפה יותר, אתה מוזמן לנסות את "דירה בפריז" או את הדמו האלמנטים המפורסם של UE4, שניהם אגב רצים בUE4 מן הסתם:
הדירה בפריז
http://www.benoitdereau.com/Unreal_Pari ... 32_Bit.exe
הדמו אלמנטים
http://www.techpowerup.com/downloads/23 ... tech-demo/

אגב, יש גרסת אוקולוס לדירה בפריז. חבל שאין לאף אחד מאיתנו אוקולוס :)

בנוסף יש באתר של NVIDIA כל מני דמואים של שיער, עשן ושטויות גרפיות אם בא לך.

עכשיו נפל לי האסימון, מה בלינג צריך לעשות עם המחשב גיימינג הראשון שלו מזה שנים. אתה צריך לקנות את אלן ווייק. אם לא בא לך, אני מוכן לשתף איתך את הספריה אבל רק בתנאי שהמשחק הראשון שאתה משחק עליה זה אלן ווייק :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 00:40

יואו הדמו של הדירה מעלף פשוט! נראה כמו גרסת הדור הבא של P.T, הוצאתי ממנו יותר זמן משחק מחלק מהמשחקים שאני מקבל בפלוס מרוב שלא יכלתי להפסיק לבהות, וואו.

נוריד אחרי זה את האלמנטרל אבל בסרטונים הוא לא היה מדהים, יותר מרשים היה ה "Infiltrator".
ותודה על ההצעה לחלוק ספרייה אבל כמו שאמרתי לקאוטיק חבל לבזבז עלי מקום, לפחות עד כשאתרום גם קצת משחקים לספרייה (מה שלא יקרה במיוחד עד שנחבר אותו למסך גדול), אני אקנה אותו באיזה סייל עם כל ההמלצות שרצות פה עליו, בכל מקרה כרגע אין לי זמן לנשום עם הוויטצ'ר שגוזל כל זמן משחק שלי ואחרי זה יש באטמן אז בכלל זה לא זמן טוב להתחיל :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 מאי 2015, 01:19

בלינג אם אתה רוצה משחק כלשהו שאני מציע מת'רד הסחר אני נותן לך זכות ראשונים.
?

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 31 מאי 2015, 06:25

הייייי אני פרסמתי פה לראשונה את ה Unreal de paris !!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 10:09

Klayman כתב:בלינג אם אתה רוצה משחק כלשהו שאני מציע מת'רד הסחר אני נותן לך זכות ראשונים.

תודה רבה קליימן! ראיתי שיש לך אלן וויק אבל זה ה DLC אז העדפתי לא לבקש, את שאר השמות אני יודע שאני לא אשחק עם הבקלוג שיש לי אז נשאיר לאחרים :)
Yahel12 כתב:הייייי אני פרסמתי פה לראשונה את ה Unreal de paris !!

למדת שיעור לחיים יהל, הכל זה עניין של תזמון, אתה אולי פרסמת את זה ראשון אבל KEO פרסם את זה בזמן - כשיש לי מחשב חדש :D

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 מאי 2015, 12:14

בקטנה.. אתה יכול לקחת את American nightmare ולשחק בו אחרי המלא. הם נפרדים. המלא בטח יהיה בסטים סייל בכמה דולרים בודדים.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2015, 12:32

אם אתה הולך לשחק באמריקן נייטמר תעשה את זה בסוף אחרי חווית את כל AW. דבר ראשון הוא ההמשך העלילתי שלו, לא שהעלילה שלו כל כך מעניינת. הדבר השני והחשוב יותר, הוא גם עם אוירה הרבה פחות טובה והוא גם משחק פחות טוב וחבל שזה יהיה הרושם הראשוני שלך מAW.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 31 מאי 2015, 13:39

Yahel12 כתב:

הם בחרו בחיבורים הכי חדשים והכי פופולריים, אבל מצד שני זה דופק אנשים שמשתמשים בVGA/DVI ויש כאלה, לא מעט אפילו

מתאמים כאלו עולים גרושים (HDMI גם ככה מעביר בדיוק את אותו סיגנל של DVI בתוספת סאונד והגנת תוכן), ואני די בטוח שהכרטיסים עצמם יגיעו בבאנדל עם מתאמים כאלו (כשAMD וNVIDIA עברו לכרטיסים נטולי VGA כרטיסים שקניתי הגיעו עם מתאם מDVI לVGA).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 14:22

Klayman כתב:בקטנה.. אתה יכול לקחת את American nightmare ולשחק בו אחרי המלא. הם נפרדים. המלא בטח יהיה בסטים סייל בכמה דולרים בודדים.

נראה לי אני אלך על העצה של KEO ואשמור אותו לאחר אלן וויק, אם אין לך באמת מה לעשות עם הקוד ואין לו דורש אז אני אשמח לקבל אותו ושיחכה לי לאחרי שאסיים את אלן וויק :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים