במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2021, 20:50

Laskin כתב:לא יודע, העיניים שלי ראו ארטיפקטים מאוד בולטים, ונראה שיש הרבה פחות תנועה והולכי רגל בRT60 מאשר במצב הperformance הרגיל, שנראה ממש סבבה דווקא.

על פי DF במצב 30FPS המשחק רץ ב-4K טבעי עם RT שיכול ליפול במקרה הגרוע ל-1512p, במצב 60FPS המשחק מוכן ל-DSR יותר אגרסיבי שיורד עד 1440P ומאבד את ה-RT. במצב 60FPG עם RT הרזולוציה יורדת ל-1440P שעובר ריקונסטרקציה ל-4K והיא יכולה לדרדר עד 1080p ואיכות ה-RT נמוכה מבמצב ה-30FPS. זהו, אלה ההבדלים. אין הבדל בכמות המכוניות או ההולכי רגל ושאר הירקות. ההבדלים הם הבדלי רזולוציה והבדלי איכות RT (שאגב אחד מהם שהולכי רגל נעלמים מההשתקפות RT קרוב יותר למצלמה כך שבתאוריה אולי תראה בהשתקפות פחות הולכי רגל, אבל לא ברחוב. וזה מצחיק כי במצב 60FPS ללא RT לא תראה הולכי רגל כלל כי ההשתקפות מזוייפת :)).

אז כמישהו ששחק בכל שלושת המצבים אני ממליץ על המצב RT 60FPS. אגב, זאת גם הייתה ההמלצה של DF :)
RT כל כך חשוב משחק הזה, הוא מפוצץ במתכת וזכוכית ורואים השתקפויות בכל מקום. גם בסרטוני מעבר זה ממש מורגש, איכות החומרים כל כך הרבה יותר טובה עם RT (בחומרים שיש בהם RT). לא הייתי מוותר על RT בשביל טיפה רזולוציה, ביחוד שהריקונסטרקציה של אינסומניאק היא פשוט מעולה ומכפה על רוב ההפרש. כלומר, מבחינת חדות המצב RT 60 נראה כמעט אותו דבר כמו המצב 60 כך שאין באמת זכות קיום למצב 60 כיום ואני לא בטוח למה הם לא הסירו אותו באותו פאטצ'.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 אפריל 2021, 21:10

אני הולך לחבר את הפס5 לטלוויזית 1080P,ואני הולך לבחור במוד 4K/RT/30 למיילס,don't @ me :P
לתעדף גרפיקה ואיכות תמונה על פני כל דבר אחר במשחקים מאוד משחרר,שתדעו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2021, 21:11

Uncle Pey'j כתב:אני הולך לחבר את הפס5 לטלוויזית 1080P,ואני הולך לבחור במוד 4K/RT/30 למיילס,don't @ me :P
לתעדף גרפיקה ואיכות תמונה על פני כל דבר אחר במשחקים מאוד משחרר,שתדעו :)

טעות של ילד!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 אפריל 2021, 21:27

זה אפילו לא השיא קיאו, אני מוצא את עצמי פשוט מדלג קדימה בסרטונים של DF כשג'ון או אלכס מעלים את הצירוף DLSS על הלשון :)
לא יודע,אולי כי היו לי תקופות ממושכות בעבר שהייתי משחק אפילו בסאב 30fps ולא ממש מבין על מה המהומה, אני כמובן מעדיף פריימרייט גבוה,אבל אף פעם לא במחיר של להתפשר על הגדרות גרפיות. האמת שרק עכשיו עם ה-XSX,אני פעם ראשונה חווה את כל הקטע של אפשרויות בחירה גם בקונסולות,כי הייתי עם פס4 ו-XBO בסיס וחשבתי שאני אמצא את עצמי מדלג בין האפשרויות למשחקים תומכים,מזל שיש לי עמוד שדרה חזק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2021, 21:49

Uncle Pey'j כתב:זה אפילו לא השיא קיאו, אני מוצא את עצמי פשוט מדלג קדימה בסרטונים של DF כשג'ון או אלכס מעלים את הצירוף DLSS על הלשון :)
לא יודע,אולי כי היו לי תקופות ממושכות בעבר שהייתי משחק אפילו בסאב 30fps ולא ממש מבין על מה המהומה, אני כמובן מעדיף פריימרייט גבוה,אבל אף פעם לא במחיר של להתפשר על הגדרות גרפיות. האמת שרק עכשיו עם ה-XSX,אני פעם ראשונה חווה את כל הקטע של אפשרויות בחירה גם בקונסולות,כי הייתי עם פס4 ו-XBO בסיס וחשבתי שאני אמצא את עצמי מדלג בין האפשרויות למשחקים תומכים,מזל שיש לי עמוד שדרה חזק :)

כפתור לייק אין, אבל כפתור ban יש..

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אפריל 2021, 23:27

אז כנראה שזה לא זמן טוב להגיד שאני לא צופה באף סרטון של DF, כי, באמא שלכם, מה אכפת לכם אם לעציץ, בקצה הפריים, שלעולם לא אראה תוך כדי משחק, יש קצוות משוננים? :)

יש לי המון הערכה לידע הטכנולוגי הרב שלהם, אבל אני חושב שהרזולוציה שהם יורדים אליה עמוקה מדי עבורי. אני חושב בנפרד, שהשיח שנוצר כתוצאה מהעומק שהם יורדים אליו, פחות בריא. כלמיני ''אהההה זה רק 1800P עם דמקה! פחחחחחחחחח ישר שמתי לב''.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 אפריל 2021, 23:40

אני יכול להבין את זה,אישית,אני צופה כמעט בכל הסרטונים שלהם,הם הסיבה העיקרית שאני פותח את יוטיוב כל יום, ולמדתי דרכם המון.
בפודקאסטים שלהם גם הם מדברים על זה שכל עניין ההשוואות בין הקונסולות די מגיע לנקודת מיצוי,בעיקר כי הקונסולות החדשות כל כך דומות והפערים קטנים בהרבה ביחס למה שהיה בדורות קודמים,אבל מבחינת מספר צפיות,זה עדיין התוכן הכי נצפה שלהם,וזו הפרנסה שלהם בסופו של דבר.
אני מאוד נהנה מ-DF Retro של ג'ון,או מסרטוני 'סקירת התעשייה' של ריצ'ארד וכמובן הסרטונים המעמיקים של אלכס על הפיסי,וראיונות וביקורים שלהם בסטודיואים.
יש בערוץ הזה הרבה מעבר להשוואה בין גרסא א' של משחק לגרסא ב'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2021, 00:06

אני היום מריץ סרטוני השוואה של הפס5/XSX ורק מרפרף בהם. יש עדין דברים מאוד מעניינים, לראות איזה נקודות חונקות את הקונסולות, האם הן מוגבלות ברוחב פס זיכרון או אולי ב-CPU וכך הלאה. אבל אני משער שאני יותר החריג, אני רואה הרצאות GDC טכניות וכו', אני ממש אוהב את הקקה הזה. חוץ מזה יש ל-DF לאחרונה ראיונות עם מובילים טכנים שמדברים על המשחק/מנוע שלהם וזה תוכן איכותי ממש. הסרטוו שלהם עם ה-CTO של MOON היה אחד הדברים היותר מעניינים שראיתי ביוטיוב לאחרונה. אבל כן, ההשוואות רזולוציה וכו' זה די מגוחך. האמת שאת DS אני משחק במצב 60FPSS שזה אומר 1440P טבעי, בלי ריקונסטרקציה ובלי כלום וזה נראה ממש אחלה, יש שם יופי של AA וזה פשוט נראה טוב מספיק. להתחיל להתרסק על 1800P מול 1980P זה לא משהו מעניין במיוחד חוץ מאשר ויכוחי "האה! תראו איך קונסולה X מנצחת פה".

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 אפריל 2021, 18:31

יש לי כמה משחקים על אש קטנה
בגלל שחזרתי לעבוד והרבה שעות ,ואני גם מתאמן
אני לא יגיד אין לי זמן למשחקים ,יותר כח
אבל התחלתי את אחד מהמשחקים של שר הטבעות
המשחק שיצא ב2014 ,סוג של אססיין קריד ושר טבעות
יש לי את 2 המשחקים גם זה שיצא ב2027

בכל מקרה אני משחק על הxsx ,אבל המשחק בגרסה של xbo
כי לא יצא גרסה משופרת ,בכל מקרה הגרפיקה עדין ניראת טוב

היתה לי בעיה גדולה ברמת קושי של המשחק
פשוט כי לא היתה הקדמה נורמלית ,והדמות מתחילה חלשלושה
יש מכניקות שהמשחק הסביר בזמן ,אבל חלק רק במהלך הקרבות
יותר מאוחר הבנתי שצריך ליתגנב למקום במפה שיש משימות
ואז להפעיל אותם ,המשימה הראשונה היתה מאוד קלה שהצלחתי להבין את זה

הקרבות די דומים למשחקי באטמן
זאת אומרת יש הרבה אויבים ויש צורה לילחם באויבים שונים
ואיך ליתחמק מהם

וגם במשימות עדיף להתחיל ביתננבות כמה שאפשר
לצמצם את מספר האויבים ,ברגע שמתחילים להבין את המכניקות
ואיך לגשת למשחק ,זה הרבה יותר כיף
המשחק כן מאתגר ,אבל לפחות במשימות הראשונות לא באופן נוראי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2021, 14:00

יש ב-DS מעל ל-20 קסמים ועם זאת מצאתי רק 2 ואני די בסוף של המשחק :)
כלומר, לא ממש מוצאים אותם אלה קונים אותם מאחד משני מרצ'נטים אבל לא השגתי את זה או את זה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2021, 14:19

אני והאשה קרובים לסיים את IT TAKES TWO, או לפחות נראה לי שאנחנו קרובים.
היתרון הכי גדול שלו - המשחק מגוון מאוד. מאוד מאוד. אין ספק שהם עלו פה על משהו, אבל המשחק כן קצת קל מדי לגיימרים כמונו, אני מאוד מקווה שיהיה מתישהו פרוייקט כזה לשחקנים מנוסים יותר.

חוץ מזה סיימתי את מיילס מורלס, אבל אני אעשה בו גם 100% כנראה, כי האמת היא ש... משימות הצד מגניבות יחסית. אין גם מליונים כאלו כמו במשחק הראשון, ואין את המעצבנות ביותר שהיו שם (למשל ה"ריאליטי" הנוראי). הקמפיין קצר יותר משחשבתי, אבל מהנה וכתוב לא רע, יחסית למה שציפיתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 אפריל 2021, 14:37

DrKeo כתב:יש ב-DS מעל ל-20 קסמים ועם זאת מצאתי רק 2 ואני די בסוף של המשחק :)
כלומר, לא ממש מוצאים אותם אלה קונים אותם מאחד משני מרצ'נטים אבל לא השגתי את זה או את זה :)

אני בטוח שגם יותר מ50% מהנשקים והשריונות לא מצאת.
כלומר הרבה מהם אפשר למצוא רק דרך דמויות וקווסטים שבכלל סביר שלא מצאת, וגם לאחר מכן יש איזה אלף משתנים כדי שכל דמות תגיב בצורה אחת או אחרת, ובדרך כלל זה משנה גם את הגמול שלך על הקווסט.
כשסיימתי אותו רפרפתי קצת באינטרנט על מה פיספסתי, ולמרות שכן הצלחתי למצוא בעצמי כמה ענפים אופציונליים שהלכו די רחוק, גם אני את הרוב פיספסתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2021, 14:49

Stick כתב:
DrKeo כתב:יש ב-DS מעל ל-20 קסמים ועם זאת מצאתי רק 2 ואני די בסוף של המשחק :)

אני בטוח שגם יותר מ50% מהנשקים והשריונות לא מצאת.
כלומר הרבה מהם אפשר למצוא רק דרך דמויות וקווסטים שבכלל סביר שלא מצאת, וגם לאחר מכן יש איזה אלף משתנים כדי שכל דמות תגיב בצורה אחת או אחרת, ובדרך כלל זה משנה גם את הגמול שלך על הקווסט.
כשסיימתי אותו רפרפתי קצת באינטרנט על מה פיספסתי, ולמרות שכן הצלחתי למצוא בעצמי כמה ענפים אופציונליים שהלכו די רחוק, גם אני את הרוב פיספסתי.

כל אלמנט במשחק הזה מרגיש כל כך בוסרי. אני אפילו לא בטוח שאני נהנה ממנו, אני יותר נעול מחשבתית על לסיים אותו והעובדה שהוצאתי עליו 70$. אני חושב שהתיאור הכי טוב ל-DS הוא משחק פס3 שהוא אבטיפוס לא אפוי למשחקי סולס עם מוד גרפי על גביו. כלומר, אני מפיק ממנו הנאה, אבל המשחק כל כך בוסרי ויש בו כמה מהשלבים עם עיצוב השלבים הגרוע ביותר ששחקתי שנים (נניח המערות? או הביצה? WTF, איך הדבר הזה בכלל עבר בדרגים של FROM ואושר) שאני בטוח ב-100% שאם זה לא היה משחק "דור הבא" היחיד שיש לי (אלה אם אפשר לקרא למיילס דור הבא), לא הייתי מוציא עליו 70$ והוא לא היה סוג של אתגר לכבוד שלי כי זה משחק שנחשב לקשה, בחיים לא הייתי ממשיך לשחק בו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 אפריל 2021, 15:01

אני חייב להודות שהרשמים שלך על דימון סולס רק מחזקים את הרצון שלי לשחק בו ראשון קיאו,לא באמת שיחקתי משחק סולס עד היום (נתתי איזה 20 דקות בדימון סולס על הפס3 אבל הפסקתי) אז אולי אני לא ארגיש את הבוסריות של המשחק כמוכם.
לגבי משחקי דור הבא ״אמיתיים״,מה לגבי Returnal?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 אפריל 2021, 15:08

אני מסכים עם קיאו אבל בנוסף לכוכבית לא כל כך קטנה - מאוד, מאוד נהנתי מדימון סולס :).
אחרי שהוא כבר שקע אצלי אני חושב שגם בגרסה הזו כולל השדרוג הגרפי והמעט איזונים שנעשו, הוא כנראה רק מעל DS 2 בכל משחקי FS מאז 2009, אבל זה עדיין משחק שמאוד נהנתי ממנו והוא נהדר לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2021, 16:25

Uncle Pey'j כתב:אני חייב להודות שהרשמים שלך על דימון סולס רק מחזקים את הרצון שלי לשחק בו ראשון קיאו,לא באמת שיחקתי משחק סולס עד היום (נתתי איזה 20 דקות בדימון סולס על הפס3 אבל הפסקתי) אז אולי אני לא ארגיש את הבוסריות של המשחק כמוכם.
לגבי משחקי דור הבא ״אמיתיים״,מה לגבי Returnal?

אני משער שמה שמתסכל אותי יתסכל גם אותך. העיצוב שלבים, המרחק האדיר שיש לפעמים בין checkpoints (גם אם הם לפעמים "קיצורי דרך" ולא צ'קפויינטים אמיתיים), העובדה שאפשר להרוג המון אוייבים בצ'יז, העובדה שאתה זורק קסם והוא נתקע ברצפה או באיזו גאומטריה שקופה אם אתה לא בישור המושלם מול האוייב, שתצטרך לחטט פה ושם במדריכים כי יש דברים בסיסים במערכות שדרוג במשחק שהם לא ברורים ויש עצים שלמים במשחק שלא תגיע אליהם אם רק תפספס משהו (ואני מדבר ברמת כל עץ הקסמים, אפילו אם אתה משחק קוסם) ובכלליות הרגשת בוסריות. נניח אתמול הגעתי לבוס של 1-3 וכשמתים, צריך לרוץ גיימפליי של 3-4 דק' שאפשר מאוד בקלות למות בו בכדי לחזור לבוס שוב. אתמול למשל קרה לי שאחרי שהוא הרג אותי, לקח לי שלושה נסיונות לחזור אליו כך שבעצם בין קרב לקרב מול אותו בוס עברו יותר מ-10 דק' של גיימפליי רק בשביל לזכות להלחם בו שוב. לא בדיוק עיצוב מהנה ויש סיבה למה זה שונה ב-DS1-3 כשהם הוסיפו את המדורות.

ומצד שני כמובן שנהנים מרמת הקושי, השלבים שמעוצבים הייטב, האוירה וכו'. כלומר אני לא חושב שמה שמתסכל ב-DS הוא משהו שרק מעריץ DS ירגיש. אולי אפילו להפך, דווקא מישהו כמו סטיק שנמצא כל כך עמוד במשחקי FROM כנראה מרגיש הרבה פחות תסכול ממה שאני ואתה מרגישים.

ובנוגע לריטרנל, אני רוצה אותו אבל הוא יוצא רק עוד שבועיים :)

Stick כתב:אני מסכים עם קיאו אבל בנוסף לכוכבית לא כל כך קטנה - מאוד, מאוד נהנתי מדימון סולס :).
אחרי שהוא כבר שקע אצלי אני חושב שגם בגרסה הזו כולל השדרוג הגרפי והמעט איזונים שנעשו, הוא כנראה רק מעל DS 2 בכל משחקי FS מאז 2009, אבל זה עדיין משחק שמאוד נהנתי ממנו והוא נהדר לדעתי.

אני משער שהכוכבית מבוססת על כמה כל אחד מאיתנו נהנה ממשחקי סולס :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2021, 17:54

באתי עכשיו לשחק בדמו של רזי8, אבל יש לי עוד ספירה לאחור לעוד 6 ימים מעכשיו... הם אשכרה פתחו את הדמו רק ל-8 שעות, שבמקרה יוצאות אמצע הלילה בשעון ישראל, ואירופה. אולי זה שעות אחרות בגירסה של החנות האירופאית? ואני מבין שזה אמור להיות יום חופש אבל אין שום התחשבות ביהודים! סתם רציתי לראות איך האקשן בו, אולי ביום ראשון הבא אני אשחק בו על הבוקר, זה הרי רק חצי שעה על טיימר.

(פאקינג יפנים)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2021, 18:01

Laskin כתב:באתי עכשיו לשחק בדמו של רזי8, אבל יש לי עוד ספירה לאחור לעוד 6 ימים מעכשיו... הם אשכרה פתחו את הדמו רק ל-8 שעות, שבמקרה יוצאות אמצע הלילה בשעון ישראל, ואירופה. אולי זה שעות אחרות בגירסה של החנות האירופאית? ואני מבין שזה אמור להיות יום חופש אבל אין שום התחשבות ביהודים! סתם רציתי לראות איך האקשן בו, אולי ביום ראשון הבא אני אשחק בו על הבוקר, זה הרי רק חצי שעה על טיימר.

(פאקינג יפנים)

אני משער שנכנסת עם חשבון אמריקאי. באירופה הדמו מתחיל היום ב-8 בערב ונגמר ב-4 בבוקר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2021, 18:40

אז כן, זו ה״בעייה״ :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2021, 18:57

אז זה לא שקאפקום אנטישמים, זה אתה שהוא אנטי ציוני :)
(בתמיכה של פלטיניום מחוץ לממשלה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2021, 09:01

שחקתי אתמול בדמו השני של RE8 וזה בהחלט מרגיש כמו פוטנציאל ל״האנצ׳רטד 2 לאנצ׳רטד״ בהשוואה ל- RE7. הכל יותר מלוטש, יותר גדול, יותר פתוח וחופשי. הגרפיקה היא בנתיים הכי מרשימה שראיתי על הפס5 (אפילו שיש שורשים חזקים בדור הקודם, למשל הצמחיה, עם יוצא דופן במקרה של העצים שנראים מעולה) אבל הfps לא יציב במצב RT. זה 60fps אבל בכל פעם שתכוונו את המצלמה לאזור עמוס הfps צונח. אני משער שזה המקור להבטחה ״45fps״. המשחק גם משתמש בטריגרים של הפס5 שזה בהחלט חביב. לא התקדמתי יותר מדי, בעיקר הסתובבתי ללא מטרה בכפר בחיפוש אחרי משהו והגמרה לי החצי שעה, אבל ממה ששחקתי ההייפ שלי גבוה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 אפריל 2021, 13:58

יתקדמתי עוד בMiddle-earth: Shadow of Mordor
ובגדול המשחק כיפי ,המשחק מאוד דומה לאססין קריד לפני המעבר
לאלמנטים של rpg ,אבל כמו שלב בינים כי יש אויבים מיוחדים
שעולים ברמה שהם מנצחים אותכם ,ואז קשה יותר לנצח אותם
והם יכולים להופיע לפעמים במשימות

מה שכן כמו משחקי אססין קריד ,המשחק מתחיל לחזור על עצמו
אבל לפחות יתגנבות במשחק ,פועלת בצורה טובה
מה שדי נהרס לטעמי בסדרת אססין קריד שהם עברו לאלמנטים rlg

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2021, 13:08

אני קצת קרוע אם לקנות את RE8 לפס5 או למחשב. אני יודע שבמחשב אני אקבל גרפיקה טובה יותר וכנראה גם 100FPS+. אני משער שהוא גם יעלה לי איזה 15$ פחות. אבל זה משחק שממש בא לי לשחק מול הטלביזיה בתוך שמיכה :)
החלטות.. החלטות..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אפריל 2021, 13:11

חכה לביקורות, תראה אם גם יש שימוש טוב בשלט, אם כן זה גם שיקול... ואולי הם כן יצליחו לייצב אותו על 60 עם RT וזה כבר יהיה הרבה יותר טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2021, 13:17

Laskin כתב:חכה לביקורות, תראה אם גם יש שימוש טוב בשלט, אם כן זה גם שיקול... ואולי הם כן יצליחו לייצב אותו על 60 עם RT וזה כבר יהיה הרבה יותר טוב.

שחקתי בדמו, יש שימוש לא רע בשלט. כלומר בנתיים השימוש הכי טוב שראיתי מאז אסטרובוט, האקדח מרגיש ממש טוב.

נראה לי שאני הולך עם גרסת הפס5. אולי יום אחד שיגיע ה-DLC וכו' אני אקנה גם את ה-GOLD למחשב. ממילא מעטים משחקי ה-RE שאין לי יותר מעותק אחד שלהם. יש לי 3 עותקים של RE2, יש לי 4 עותקים של RE1 (אם מחשיבים את הרימייק), יש לי 2 עותקים של ZERO, יש לי המון עותקים של RE4 כלל המקורי לגיימקיוב וכך הלאה. בעצם אני חושב שהמשחק היחיד שאין לי יותר מעותק אחד שלו זה RE6 כי המשחק הזה תועבה והוא המשחק RE היחידי שנטשתי מהר ולא רציתי לחזור אליו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 132 אורחים