נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2024, 21:53

היא לא הייתה מפתחת של סוני, סוני החליטה למממן את המשחק הזה מחברה חיצונית כי משחקי GAAS גורמים לג׳ים להקרים את המכנסיים. אם בא להם לעשות משחק כזה לבריאות, אבל אדון קאז לא יעצור אותנו מלקרא לו גנרי חסר כל השראה שירד מפס יצור.

ובנןגע לקופסאות לוט, אתה כל כך לא קשור לחיים. למי אכפת באיזה מודל הGAAS משתמש? ירדנו ספציפית על באטל-פס לעומת לוטבוקס או משהו כזה? אתה היחיד שהיה בהסטריה בכל הנושא כי משום מה יש לך אובססיה על לוטבוקסס. מה זה קשור בכלל לדיון? מי דבר על זה בכלל? אתה אשכרה חושב שכולם פה (חוץ ממך) שונאים משחקי GAAS כי הם משתשמשים בלוטבןקסס או באטל-פס? לבריאות.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יוני 2024, 22:03

אין לי שום בעייה עם המודל העסקי, אתה משליך עליי שטויות שלא קשורות למציאות.
אני פשוט לא אוהב את רוב המשחקים שניתן להגדיר בGAAS כי לרוב הסיפור, העולם, הכתיבה וכו׳ הם עניין משני בהם, ואני מעדיף לשחק משחק, לסיים אותו ולהמשיך הלאה.
אני גם לא אוהב מולטי למעט משחקי קו-אופ מקומי ויש ממש מעט משחקי מולטי שאי פעם ממש אהבתי - WoW למשך איזה 4 שנים, TFC וCS והאחרון היה TF2 לפני בערך 20 שנה. מה משותף לכולם? שהייתי צעיר והיה לי הרבה זמן. אין לי זמן או משיכה לשם יותר…
המודל העסקי - עניין שלהם ושל קהל היעד ואני אמשיך להגן על זכותם להביא כל מודל עסקי שהם מעוניינים בו, הרי כשתמכתי במודל של OW אני לא הייתי שחקן OW.
‏אז איפה הסטנדרט הכפול??

קוד אכן גנרי ולא שיחקתי במשחקים האלה מאז MW2 המקורי, ואז ניסיתי שוב בAW והבנתי שזה אכן גנרי ולא בשבילי. דרגון אייג׳ גנרי ולא אשחק בו לפי תצוגת הגיימפליי שראיתי. סולס לייק זה ז׳אנר יחסית חדש שעוד לא נכנסתי אליו.

שום דבר בהודעה שלך לא קשור לדיעות והטיעונים שלי.
מה שאני אוהב בגיימינג זה 95% חוויות סינגל עם סיפור טוב ועולם מגניב. זה גם לרוב מה שסוני סיפקה לי עד כה ובאיכות גבוהה במיוחד, ולכן אני באקוסיסטם שלה וכמוני עוד עשרות מיליונים. עכשיו הם שינו כיוון ולפי הטעם שלי הם מבזבזים זמן ומשאבים, אסור לי לבקר את זה? כשאני רואה עוד קלון של משחקים שאני לא מתחבר אליהם כי לי הם נראים מעפנים - יש פגם בטיעון שזה נראה לי גנרי ומעפן?
יש לי בתקווה ואם ירצו האלים עוד איזה 5 דורות להיות גיימר פעיל, לפחות ברמה סבירה, אני ממש אשמח לצבור כמה שיותר חוויות כפי שאני מדמיין ואוהב, ואני ממש אתבאס אם המשחקים הגדולים והסטודיואים שאני הכי אוהב ימשיכו להתרחק מהטעם שלי. נוטי דוג כנראה תביא מקסימום 1-2 משחקים בדור הזה, ולפי איך שנראה בכל דור מעתה והלאה, אז לפי החישוב הזה כנראה שיש לי עוד פחות מ-10 משחקים שלהם לחוות עד שאני אמות (שוב, בחישוב די אופטימי). יהיה ממש באסה אם 5 מהם יהיו GAAS כי אני לא משחק בהם, לא מתוך סתם עקרון, אלא כי זה לא מושך אותי ואפילו דוחה אותי. מי יודע, אולי כשאהיה פנסיונר דווקא ארצה לשחק אונליין עם בני 15 שיקרעו אותי, כי יהיה לי בתקווה המון זמן פנוי. אבל קשה לי לדמיין את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2024, 22:32

מה זאת ההודעה המורבידית הזאת לאסקין? :)

סה״כ רוצים ממחזיקות פלטפורמה שהן בדרך כלל מובילות התעשיה במקוריות, מימון פרוייקטים מיוחדים ויוצרות חוויות הסינגל הכי טובות שימשיכו לעשות את זה, הרי זאת הסיבה שכולנו אוהבים אותן. זה מה שכולם פה אוהבים, זה מה שאנחנו מחפשים. יותר TLOU, פחות Overwatch.

וכן, הGAAS לגמרי בא על חשבון חוויות סינגל, וסוני מפתחת מליון כאלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יוני 2024, 22:40

מה מורבידי?? אני חותם על התחזית הזו היום, בהתחשב במלחמות הצפויות ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2024, 23:33

יש לי הרגשה שלספור כמה דורות יהיו בין היום לשנת 2070 זה די בלתי אפשרי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2024, 08:23

איזה 2070, נראה לך שגיימר יכול לתפקד בצורה סבירה בגיל 90?
אני מדבר על סביבות 75, ועד אז יש לי פחות מ- 35 שנה, בסבירות גבוהה לפי מה שהיה עד כה - זה אומר בערך 5 דורות, וגם אם זה יהיה 7 דורות של 5 שנים כל אחד - עדיין זמני הפיתוח רק הולכים וגדלים בכל דור, וכמובן שהAI יכול לשנות גם את זה, אבל הסטנדרטים רק עולים אז לא בטוח שמספיק כדי לקצר משמעותית ולהביא יותר מ-2 משחקים בכל דור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2024, 08:37

ב-2075 אתה תשכב במיטה כשהמשחק מוקרן לשתל שלך למוח, אני לא יודע כמה מהירות האצבעות שלך רלוונטית בכלל בסוף המאה :)

חוץ מזה תראה את ג׳ורג׳ מילר או ג׳ון קרפנטר, אני משער שהם לא משחקים CS תחרותי אבל הם בהחלט משחקים משחקי וידאו. מקסימום תשחק סימולטורי הליכה :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2024, 08:54

אתה מוזמן לפתוח על זה התערבות, כי אני מוכן להתערב שהסיכוי שב-2075 אני אהיה אבקת עצמות אחרי שואה גרעינית, או סתם פגר אחרי מגיפה - גבוה יותר מזה שאהיה עם שתל במח ואשחק משהו.
אבל כך או כך גם עם שתל - מהירות האצבעות היא גם בהתאם לתפקוד המח, ותראה את ביידן… גם עם שתל הוא לא יכול לעבור שלב אחד באנצ׳רטד על רמה Story.

וכן, אשחק מקסימום סימולטור הליכה. זו הנקודה שלי. ולכן השתמשתי במונח ״גיימר פעיל בצורה סבירה״. אני מדבר על לשחק משחקים של ממש. תתמודד עם המציאות נדב - יש לנו עוד 5 דורות. והכל יהיה GaaS אם זה תלוי בקאז. למרות שאני זין מתפקד סביר בן 95 אם הוא באמת משחק או מתכנן לשחק באיזה GaaS שכזה אי פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2024, 12:43

אם בגיל 75 תהיה כמו ביידן שום דבר לא יעזור לך. אבל אני מתכנן להיות פאקינג רידלי סקוט! בן 86 ועדין מוציא סרט כל שנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2024, 13:03

משווה ומעלה - אני רוצה להיות קלינט איסטווד, בן 94, עדיין יש לו 2 פרויקטים כבמאי ומפיק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2024, 13:30

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2024, 14:04

זה הבקרוב שדיברתי עליו, שהשוו אותו למריו סאנשיין ואמרו שהוא מהפלטפורמרים הכי טובים אי פעם, אם 2 השלבים ששיחקו מעידים על המשחק המלא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2024, 14:43

מריו סאנשיין הוא המריו התלת מימדי האחרון שהייתי רוצה שישווא אותו אליו אבל אני אוהב את play room והבן שלי אובססיבי אליו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2024, 15:11

זה נכון, אבל כל פלטפורמר שהוא לא של נינטנדו שמקבל השוואה למריו ראשי זו מחמאה, אפילו אם זה המריו הכי פחות טוב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2024, 16:26

אולי זה פשע עם להגיד את זה אבל אני חושב שסאנשיין טוב מגלקסי 1 ו-2. גלקסי 1 ו-2 מרגישים כמו מריו COD :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2024, 17:01

תאלץ להסביר… כמו קוד… איך?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 יוני 2024, 17:16

יותר לינאריים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2024, 17:48

אהההה, אני יכול להבין
אבל לדעתי הגיוון והמקוריות מנצחים בפלטפורמרס, ולמרות שלא שיחקתי בהם יותר מדי - אני חושב שגלקסי, לפחות הראשון - מנצח כאן בגדול.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 יוני 2024, 17:56

מריו הדו מימדי לא פחות לינארי. וכן, אני גם חושב שגלקסי הוא הטופ של מריו עד היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2024, 17:59

Laskin כתב:תאלץ להסביר… כמו קוד… איך?

הוא מאוד מסילתי, מריץ אותך מתסרוט לתסרוט, מזירה לזירה, ואז עוברים לתסרוט או הזירה הבאים. הוא מאוד כיף, אבל הוא לא מרגיש לי כמו שמריו תלת מימדי אמור להיות. הוא מרגיש כמו קוד-דיפיקציה של הפרנצ'ייז, זיקוק של האקשן לחוויה סופר מהודקת.

אפשר להגיד שגלקסי הוא ליטרלי גרסת התלת מימד למריו דו מימד הרי זה בדיוק מה שיש במריו 2D, אבל כשאני משחק מריו תלת מימד אני מצפה למשהו אחר, לעולמות, לחקירה, לחופש. אני חושב ש-3D WORLD הצליח להביא את חווית המריו הדו מימדי לתלת מימד בצורה הרבה יותר מוצלחת ממריו גלקסי ובסופו של יום גלקסי הוא חיה מסוג אחר לגמרי. משחק מצויין, חוויה מאוד כיפית, אבל הוא לא ספק לי את מה שחפשתי במריו תלת מימדי או במריו דן מימדי.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 30 יוני 2024, 22:07

Laskin כתב:שום דבר בהודעה שלך לא קשור לדיעות והטיעונים שלי.
מה שאני אוהב בגיימינג זה 95% חוויות סינגל עם סיפור טוב ועולם מגניב. זה גם לרוב מה שסוני סיפקה לי עד כה ובאיכות גבוהה במיוחד, ולכן אני באקוסיסטם שלה וכמוני עוד עשרות מיליונים. עכשיו הם שינו כיוון ולפי הטעם שלי הם מבזבזים זמן ומשאבים, אסור לי לבקר את זה? כשאני רואה עוד קלון של משחקים שאני לא מתחבר אליהם כי לי הם נראים מעפנים - יש פגם בטיעון שזה נראה לי גנרי ומעפן?

מותר לך לבקר את זה מהמקום האגוצנטרי אבל זה דבילי. כי:

א. בפורום אחר מישהו יתלונן שסוני לא עושים משחקי בגוף ראשון. בפורום שלישי מישהו יתלונן שסוני משקיעים משאיבים במשחק פלטפורמה ובמשחק לגו.
בפורום רביעי מישהו יגיד 'איכס משחקי אימה'. וכך הלאה.

ב. כל האולפנים של סוני שעשו את המשחקים האהובים עלייך ממשיכים לעשות משחקים מאותם סוג.

ג. מה היה קורה אם נוטי דוג לא היו עושים את אנצ'רטד וממשיכים לעשות משחקים כמו לפני? וככה עשרות דוגמאות אחרות.
להגיד 'אני רוצה מקוריות, חדשנות, א-גנריות אבל שלא תעזו לעשות משחק שהוא לא באותה שבלונה' זה דבר והיפוכו.

מה הביקורת הכי נפוצה למשחקים? עוד מאותו דבר. נחים על זרי הדפנה. לא יוצאים מאיזור הנוחות. לעוס.
אתה מעדיף לקבל עוד הלבלייד 2 מאשר ש NJ תעשה איזה פרוייקט בז'אנר אחר גם אם 'חלילה' יהיה משחק אונליין?

--

נדב מגדיל לקחת את הטיעון האגוצנטרי ומנסה לטעון שזה טעות של סוני כמחזיקת פלטפורמת להציע מגוון רחב של חוויות משחק. לא צריך אפילו להסביר למה זה שטות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2024, 22:59

רק שזה לא מה שאמרתי. אני אומר ש:
1) זה סיכון אדיר, סוני מוציאה מליארדים על GAAG והם מכווינים משאבים לטובת זה על חשבון המשחקים שאנחנו אוהבים.
2) המשחקים האלה מעניינים לכולם פה את התחת. גם לך, כי אתה לא תשחק באף אחד מהם.

אז למי פאקינג אכפת מהם? איפה הצד החיובי לנו, ספציפית לנו. הם לוקחים סיכון גדול שאם הוא יכשל יסגרו אולפנים שאנחנו אוהבים ואם הוא יצליח הזבל הזה יקח את כל הפוקוס של פלייסטיישן. זה מצב lose lose, אין פה שום נצחון בשבילנו. וקאז? הוא זורח מאושר אם זה רק יראה שג׳ים ראיין עשה מהלך כלכלי טוב. אתה בטח גם מעריץ של דון מטריק.

וחוץ מזה על איזה גיוון אתה מדבר? HD2, קונקורד ו-Fairgame הם כולם שוטרים. הם פשוט מפתחים מלא שוטרים GAAS. זה לא גיוון, זה לא אומנות, זה לא חוויה.. זה סתם נסיון למצא ביצת זהב. שלא נדבר על זה שאפילו בתוך התחום שלהם כולם סתם clones, היחיד שהיה בו סוג של מקוריות היה HD2 ואפילו הוא חיקוי בוטא של גברים בחלל.

לעשות ערימה של משחקי מולטי שמנסים לשאוב לך את החיים לנצח זה לא גיוון ממשחקי סינגל. אסטרובוט, TLG או ריטרנל זה גיוון ממשחקי סוני הרגילים, לא Fairgame או קונקורד. איזה תלוש מהמציאות צריך להיות כדי לחשוב שחיקוי payday עם כיוון אומנותי של מתמודד gen z מהאח הגדול זה אשכרה ״מה אם נוטידוג לא היו עושים את tlou״. או כן, זוז הצידה מיאזאקי וקוג׳ימה, שבו בצד צוות ico, לכו תשנו על האף רמדי והאוסמארק, ג׳ייד ריימונד עושה פה אומנות אמיתית עם משחק שיש לו $ בשם, for realllllzzzzzz.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 יולי 2024, 05:07

אם fairgame$ היה מוצג ע"י יוביסופט, הוא היה נקרע לגזרים( בדיוק אותה הצגה, 1:1).

מת לראות מה הבא של האוסמארק!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2024, 09:01

Hypno כתב:
Laskin כתב:שום דבר בהודעה שלך לא קשור לדיעות והטיעונים שלי.

מותר לך לבקר את זה מהמקום האגוצנטרי אבל זה דבילי. כי:

א. בפורום אחר מישהו יתלונן שסוני לא עושים משחקי בגוף ראשון. בפורום שלישי מישהו יתלונן שסוני משקיעים משאיבים במשחק פלטפורמה ובמשחק לגו.
בפורום רביעי מישהו יגיד 'איכס משחקי אימה'. וכך הלאה.

ב. כל האולפנים של סוני שעשו את המשחקים האהובים עלייך ממשיכים לעשות משחקים מאותם סוג.

ג. מה היה קורה אם נוטי דוג לא היו עושים את אנצ'רטד וממשיכים לעשות משחקים כמו לפני? וככה עשרות דוגמאות אחרות.
להגיד 'אני רוצה מקוריות, חדשנות, א-גנריות אבל שלא תעזו לעשות משחק שהוא לא באותה שבלונה' זה דבר והיפוכו.

מה הביקורת הכי נפוצה למשחקים? עוד מאותו דבר. נחים על זרי הדפנה. לא יוצאים מאיזור הנוחות. לעוס.
אתה מעדיף לקבל עוד הלבלייד 2 מאשר ש NJ תעשה איזה פרוייקט בז'אנר אחר גם אם 'חלילה' יהיה משחק אונליין?

א. אז זהו? אי אפשר להתלונן על משהו בהתאם לטעם שלך? אז מה הרעיון שלנו פה? אנחנו חווים דיעה אישית. אתה אשכרה טוען שזה דבילי להביע דיעה. לא הבנתי מה אתה עושה פה אם לא מביע את דעתך.
אני ועוד עשרות מליונים נמצא באקוסיסטם של סוני בשביל חוויות סינגל ברמה הגבוהה ביותר. מה אגוצנטרי בזה?

ב. זה לא ממש נכון, הם עושים אולי *גם* משחקים כפי שעשו, אבל רבים מהם מקצים משאבים במקביל לכיוון שאני לא אוהב, ובמקום לקבל מהם 2-3 משחקים בדור שהם בול בשבילי - אני אקבל אחד.

ג. אף אחד לא אומר להם לא לעשות דברים חדשים. לא ראית אותי מתלונן כשגרילה עברו לגוף שלישי הרפתקאות, להפך - אני מעדיף. אבל כשהם עוברים GaaS - זה מבאס אותי, בדיוק באותה מידה שזה היה מבאס אותי אם היו עוברים לאסטרטגיה או לניהול חווה. זה לא בשבילי, אז למה שאני לא אתבאס?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2024, 15:02

Klayman כתב:אם fairgame$ היה מוצג ע"י יוביסופט, הוא היה נקרע לגזרים( בדיוק אותה הצגה, 1:1).

מת לראות מה הבא של האוסמארק!

אני עד עכשיו בשוק שהוא לא משחק של יוביסופט..

ולגבי האוסמארק, אני יכול רק לדמיין. הם שלוש שנים בדממה מוחלטת. כרגע ריטרנל משחק הדור שלי, אני מת לראות מה הם יעשו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים