Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2013, 01:59

אפשר לחשוב איזו עבירה משמעותית הוא עובר כאן... גם אם זה לא מבויים - מיקרוסופט צריכים רק לשמוח. אני מנחש שנראה כבר בימים הקרובים אנשים שמעלים walkthrough מלא של רייז ליוטיוב, ואת המרדף שלהם להפסיק את הזרם... אולי אז הם יהיו קצת פחות שמחים, אבל זה לא פוגע בהם בשום צורה, רק להפך, במיוחד אם הכל עובד טוב ורץ חלק

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2013, 02:03

למה לביים הדלפה שכזו במקום לחשוף את זה באירוע מסודר או להוציא סרטונים בהפקה נורמלית עם הודעות מסודרות לעיתונות שיתפסו הרבה יותר כותרות?
אתם חושבים שזה ה walkthrough ש MS היתה עושה ל OS?
נער מחוצ'קן שמעלה את רייז ויוצא? מן הסתם הם היו מראים בצורה יפה ומסודרת את כל הפיטצ'רים.

עניין של זמן עד שיסירו את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2013, 03:36

לכל מי שפספס את הסרטון.
אני חייב לציין שזה מגניב לגמרי איך המשחק ממשיך לרוץ בזמן שמסתובבים בדשבורד. לפי מה שהבנתי המסך שהוא בו זה הפינס, כלומר סוג של טאב favorites. אפשר לקחת אריחים שונים מטאבים שונים ולשים שם את הדברים שחשובים לך ולסדר אותם וזה פר יוזר. כלומר נניח אני מחזיק את השלט אז אני אקבל את הפין שלי אבל ברגע שאני אעביר את השלט לחברה שלי אוטומטית הפינים יסתדרו למועדפים שלה. כך שמעבר למסך הזה שהוא פרטי שלך, יש טאבים של מוסיקה, סרטים, משחקים וכו׳ שהם בשליטת מיקרוסופט והטאב הזה הוא סידור פרטי שלך.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 16:57

Laskin כתב:
לא שאני נגד שתהיה אופציה שזה יעצור לי את המשחק, אבל אם אני משחק מולטי פלייר למשל - אני אעדיף לראות ולשמוע מה קורה (אם אני מת וזה עוקב אחר הדמות של מישהו אחר, כמו שקורה בדרך כלל ומלכתחילה הסיבה העיקרית להכנס לדאשבורד לשלוח הודעה או משהו, כי מה כהר צריך לעשות שם באמצע משחק, אם לא זה?), ואם אני רוצה לעשות משהו שלוקח קצת יותר זמן מתי שאני משחק סינגל - אני קודם אלחץ על כפתור הPause ואז על הכפתור המרכזי, זה לא התעמלות ממש קשה, ובתור דיפולט - זה יהיה דינמי יותר. גם יפה יותר וגם יותר פרקטי בעיני.

וואלה, צודק לגמרי.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 09 ספטמבר 2013, 15:50

שאלה - האם כדאי לי להזמין את הONE מAMAZON USA תמורת 2338 שקלים חדשים,כולל טיפול במכס משלוח וכול השטויות.

אבל יש קאצ', אני מקבל אותו רק בינואר.. לא מצאתי מקום אחר להזמין ממנו שמגיע לאותו מחיר,מה אתם אומרים?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 09 ספטמבר 2013, 16:03

Yahel12 כתב:שאלה - האם כדאי לי להזמין את הONE מAMAZON USA תמורת 2338 שקלים חדשים,כולל טיפול במכס משלוח וכול השטויות.

אבל יש קאצ', אני מקבל אותו רק בינואר.. לא מצאתי מקום אחר להזמין ממנו שמגיע לאותו מחיר,מה אתם אומרים?

בן אדם, בעמוד הקודם הרחבתי מה כדאי לך לעשות. אבל בגלל שאני נחמד, אני ארחיב שוב:

כדאי לך, לדעתי, לקנות מאמזון אירופאי כלשהוא, כדי שיהיה לך קונסולה אירופאית וככה לא תצטרך להסתבך בחשמל. באמזון בריטניה תמורת 2,800 שקל אתה תקבל את ה-Xbox One תוך יומיים מיום השיגור. וזכור שאולי אפילו יחזירו לך כסף, כי אולי הכסף ששילמת עבור טיפול במכס גבוה יותר ממה שהמכס היה בפועל.

באמזון גרמניה, איטליה וספרד המצב דומה. אולי שם המחיר אפילו נמוך יותר. לדעתי לך על זה. נכון, המחיר האמריקאי מפתה (רק 2,338 שקל), אבל תזכור שאתה תקבל אותו רק בינואר. לא שווה להוסיף עוד 500 שקל ולקבל אותו יומיים אחרי השיגור? לדעתי כדאי מאד.

אוקיי, בדקתי באמזון גרמניה. שם המחיר הוא 2,143 שקל, ויש אפילו את הגרסה של הפיפא וה-COD: Ghost. מציע לך להזדרז!!! אבל אני לא בטוח אם זה המחיר הסופי אחרי מיסים. אולי נדב יודע?

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 09 ספטמבר 2013, 16:24

סליחה לא ממש שמתי לב הייתי עסוק בבדיקות של מחירים ושטויות,אם אני מזמין מגרמניה אין GLOBAL PRIORITY מה שאומר שבוע וטיפה יותר ימים למשלוח.

כמה מכס אני אצטרך לשלם? כי זה לא כתוב במשלוח הרגיל,יש הערכה?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 09 ספטמבר 2013, 16:30

Yahel12 כתב:סליחה לא ממש שמתי לב הייתי עסוק בבדיקות של מחירים ושטויות,אם אני מזמין מגרמניה אין GLOBAL PRIORITY מה שאומר שבוע וטיפה יותר ימים למשלוח.

כמה מכס אני אצטרך לשלם? כי זה לא כתוב במשלוח הרגיל,יש הערכה?

זה בסדר. ;)

תראה, זה תלוי מה אתה מחפש.

אם אתה מחפש קונסולה שתגיע אלייך ב-24 בנובמבר (כלומר, יומיים אחרי ה-22, תאריך השיגור), אני ממליץ לך לקנות מבריטניה. שם אתה תשלם מקסימום 2,750 שקל. ואני אומר מקסימום כי שוב, במידה והמיסים יעלו פחות בפועל ממה ששילמת עבור אמזון, אתה תקבל את ההפרש.

אם אתה מוכן לחכות שבוע-שבועיים, ולקבל עם זה פורצה 5 / פיפא 14 / COD Ghost, תזמין מגרמניה או ספרד (ניסיתי איטליה, לא הצלחתי משום מה). שם אתה תשלם מחיר התחלתי של 2,143 שקל. אם יהיו מיסים, אתה תשלם 33.5% מהסכום, שזה יוצא אותו דבר בערך - כ-2,800 ש"ח.

אם אתה רוצה באמת בזול, אבל לחכות חודשיים (עד ינואר), לך על הגרסה האמריקאית. שם זה יעלה לך מקסימום 2,300.

אני אישית הייתי הולך על בריטניה, גם כי אתה מקבל את זה בשבוע הראשון וגם כי אתה כבר רגוע כי שילמת את כל המיסים מראש ואין לך מה לפחד, וגם כי פיפא 14 ופורצה 5 לא מעניינים אותי האמת... COD Ghost דווקא כן, אבל אני כבר אשיג אותו בנפרד.

יו, גירית אותי. אני נראה לי מזמין PS4 ו-Xbox One, רק כדי שישמרו לי עותק. מקסימום אני אבטל.

עריכה: הזמנתי. יצא לי מקסימום 5,000 שקל. חחחחחח. אני מעריך שאני אקבל איזה 80-150 שקל בחזרה מאמזון בגלל שכל יום השער של הליש"ט זז אז בטוח שילמתי עכשיו יותר מיסים ממה שייצא בפועל. בכל מקרה, הזמנתי רק כדי שאמזון תשמור לי בצד עותקים, אם אני ארצה אותם. אני לא בטוח שאני רוצה אותם, אבל ממילא הכרטיס אשראי שלי לא יורד עכשיו אלא רק שבוע לפני המשלוח (נראה לי? תקנו אותי אם אני טועה?), אז עדיף שישמרו לי...

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 ספטמבר 2013, 01:37

אני עד כדי כך שיגעתי אותך? ;) קודם כול תודה על הפירוט.

באמת הזמנת? תזהר שלא ישלחו בטעות את שניהם,הם אמורים לשלוח לך אימייל עם זמן משוער למשלוח,לפי האימייל הזה תדע מתי לבטל אחת/את שתי ההזמנות במידה ולא תרצה.

עכשיו, לי אישית מאוד חשוב לקבל את הONE כמה שיותר מוקדם,אבל אני קצר מאוד מאוד מאוד בכסף וכול שקל חשוב לי כרגע,ככה שאני חושב שאני אלך על הדיל הזול ביותר של אמאזון USA.

עכשיו אני כבר יודע מניסיון כי יש לי 360 NTSC (אמריקאית) אני משחק עם שנאי מתח.

מישהו במקרה יודע מה הXBOX ONE צריך? כלומר איזה ממיר מתח הוא יצטרך?

עריכה: מישהו יודע על מקום אחר אולי שאפשר להזמין במחיר זול ולקבל בתאריך השקה :) ?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 ספטמבר 2013, 18:25

DrKeo כתב:אין קשר לזיכרון, זה אכסון. אני חושב שזה נטו בשביל המערכת הפעלה. מדובר בזיכרון פלאש רגיל, אולי בשביל להחזיק את המערכת הפעלה ובשביל וסוג של קאשינג של דברים בין הדיסק הקשיח לזיכרון. תחשוב על זה כמו הדיסקים הקשיחים שמשלבים בתוכם ssd קטן בשביל לשפר ביצועים, יש לone בעצם דיסק של 500 גיגה ועוד מיני ssd של 8 גיגה בשביל לשפר זמני טעינה.

אני דווקא לא חושב שזה בשביל להחזיק את מערכת ההפעלה - אין בעיה לעשות partition סתם על הכונן הקשיח כמו ב-360. דווקא הגודל של ה-8 ג'יגה מרמז לדעתי אולי דווקא על זה שמדובר בהעתק של זיכרון הRAM עצמו כי הוא הרי באותו גודל. משהו בסגנון של הReadyboost מימי ויסטה אולי? במקום סתם לאכסן שם רק את מערכת ההפעלה כדי שתוכל לחזור אליה מהר, העתק מלא של הstate של הזיכרון בתכלס מאפשר לך לחזור בדיוק לנקודה שבה הפסקת. אני לא אתפלא אם זה מטעמי צריכת חשמל נמוכה, ואולי אחרי זמן מסוים של idle זיכרון הram יועתק ברקע לזיכרון פלאש ואחרי זה המכשיר פשוט יכנס למצב שינה חסכוני יותר בחשמל.

DrKeo כתב:כן, תצטרך שנאי. נסה את גרמניה, מוזר לי שאיטליגיה לא שולחים לך, איפה בארץ אתה גר?
יש באמת אישור לזה שצריך שנאי מתח? קיוויתי שמיקרוסופט למדו משהו והצליחו לספק הפעם את הקונסולה עם שנאי שיודע לעבוד עם מתחים של 110-220. אם המתחרים ובערך כל לפטופ קיים מסוגלים לעשות את זה, לא ברור לי למה שפה לא יאפשרו את זה.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 ספטמבר 2013, 02:54

אני אישית לא יודע אם אני צריך שנאי כוח,אני מקווה מאוד שלא, הודיעו על זה משהו באמת? אולי הפעם לא צריך שנאי? מישהו יודע?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 ספטמבר 2013, 19:28

Yahel12 כתב:אני אישית לא יודע אם אני צריך שנאי כוח,אני מקווה מאוד שלא, הודיעו על זה משהו באמת? אולי הפעם לא צריך שנאי? מישהו יודע?

אתה מזמין מארה"ב? אז כנראה שכן (למרות שאולי הפעם לא, אי אפשר לדעת). מאירופה כמובן שלא צריך.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 ספטמבר 2013, 03:39

לפי הברירות שיש לי כרגע,בארה"ב אני מקבל את העסקה הכי טובה.

אני אנסה לברר את הקטע עם השנאי.

עריכה*,לא שאני לא מבין אנגלית,אבל מישהו יכול לאשר שמה שאני חושב שנכון הוא אכן נכון? ולא צריך שנאי לפי מה שכתוב פה:

The system will also have an external power brick to make it easier for a single design to deal with power needs from different countries, though Booty didn't have any details on its size or design.
נערך לאחרונה על ידי Yahel12 ב 10 ספטמבר 2013, 03:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 ספטמבר 2013, 19:41

זה תוכל לדעת רק קרוב לשיגור שתראה תמונות של הספק כוח עצמו.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 ספטמבר 2013, 03:49

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 ספטמבר 2013, 19:56

לא :)
צריך תמונה של הפרטיים הטכניים שכתובים עליו... משהו כמו זה:

תמונה
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 ספטמבר 2013, 04:01

אהה.. הבנתי אותך ( :

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2013, 05:11

swym כתב:אני דווקא לא חושב שזה בשביל להחזיק את מערכת ההפעלה - אין בעיה לעשות partition סתם על הכונן הקשיח כמו ב-360. דווקא הגודל של ה-8 ג'יגה מרמז לדעתי אולי דווקא על זה שמדובר בהעתק של זיכרון הRAM עצמו כי הוא הרי באותו גודל. משהו בסגנון של הReadyboost מימי ויסטה אולי? במקום סתם לאכסן שם רק את מערכת ההפעלה כדי שתוכל לחזור אליה מהר, העתק מלא של הstate של הזיכרון בתכלס מאפשר לך לחזור בדיוק לנקודה שבה הפסקת. אני לא אתפלא אם זה מטעמי צריכת חשמל נמוכה, ואולי אחרי זמן מסוים של idle זיכרון הram יועתק ברקע לזיכרון פלאש ואחרי זה המכשיר פשוט יכנס למצב שינה חסכוני יותר בחשמל.

יש באמת אישור לזה שצריך שנאי מתח? קיוויתי שמיקרוסופט למדו משהו והצליחו לספק הפעם את הקונסולה עם שנאי שיודע לעבוד עם מתחים של 110-220. אם המתחרים ובערך כל לפטופ קיים מסוגלים לעשות את זה, לא ברור לי למה שפה לא יאפשרו את זה.

הONE תמיד דולקת, כלומר הזיכרון שלה לעולם לא נמחק ולכן אין שום צורך לגבות אותו על זיכרון פלאש. מכיבוי להדלקה אמור להיות מידי כמו אייפד או אייפון, הכל כבר בזיכרון. זה שהגודל זהה באמת חשוד אבל מצד שני מאחר ומדובר תמיד בחזקות של 2 זה די ברור שכונן פלאש צידי שנועד למטרות טכניות יהיה בסביבה הזאת כך שיכול להיות שזה סתם צירוף מקרים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 10 ספטמבר 2013, 08:04

Yahel12 כתב:אני עד כדי כך שיגעתי אותך? ;) קודם כול תודה על הפירוט.

באמת הזמנת? תזהר שלא ישלחו בטעות את שניהם,הם אמורים לשלוח לך אימייל עם זמן משוער למשלוח,לפי האימייל הזה תדע מתי לבטל אחת/את שתי ההזמנות במידה ולא תרצה.

עכשיו, לי אישית מאוד חשוב לקבל את הONE כמה שיותר מוקדם,אבל אני קצר מאוד מאוד מאוד בכסף וכול שקל חשוב לי כרגע,ככה שאני חושב שאני אלך על הדיל הזול ביותר של אמאזון USA.

עכשיו אני כבר יודע מניסיון כי יש לי 360 NTSC (אמריקאית) אני משחק עם שנאי מתח.

מישהו במקרה יודע מה הXBOX ONE צריך? כלומר איזה ממיר מתח הוא יצטרך?

עריכה: מישהו יודע על מקום אחר אולי שאפשר להזמין במחיר זול ולקבל בתאריך השקה :) ?

לא שיגעת אותי. הכל בסדר. :)

האמת שהזמנתי אותם בנפרד. נראה לך שביחד זה ייצא יותר זול?

וניסית לבדוק מה המחיר ב-VGP או איביי?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 ספטמבר 2013, 20:07

DrKeo כתב:הONE תמיד דולקת, כלומר הזיכרון שלה לעולם לא נמחק ולכן אין שום צורך לגבות אותו על זיכרון פלאש. מכיבוי להדלקה אמור להיות מידי כמו אייפד או אייפון, הכל כבר בזיכרון. זה שהגודל זהה באמת חשוד אבל מצד שני מאחר ומדובר תמיד בחזקות של 2 זה די ברור שכונן פלאש צידי שנועד למטרות טכניות יהיה בסביבה הזאת כך שיכול להיות שזה סתם צירוף מקרים.

גם כשהיא תמיד דולקת, בשלב מסוים הופך ליותר חסכוני בחשמל לשמור נתונים על זיכרון פלאש מאשר להמשיך ולספק זרם לכמה סטיקים של DDR.
אני לא רואה שום סיבה הגיונית אחרת להחזיק 8 ג'יגה של זיכרון פלאש, אלא אם כן מיקרוסופט בונה על זה שהקונסולה תוכל לתפקד בעתיד גם כמדיה האב או משהו בסגנון גם ללא כונן קשיח פנימי (ואז הכמות דווקא נראית נמוכה מידי).

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 ספטמבר 2013, 12:26

GolanBerlin כתב:
הסתכלתי בVGP והם עוד לא מוכרים אותה שם.. )':

לא שיגעת אותי. הכל בסדר. :)

האמת שהזמנתי אותם בנפרד. נראה לך שביחד זה ייצא יותר זול?

וניסית לבדוק מה המחיר ב-VGP או איביי?

בדקתי בVGP.. עוד לא מוכרים אותה שם )': )':

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 10 ספטמבר 2013, 14:23

Yahel12 כתב:
בדקתי בVGP.. עוד לא מוכרים אותה שם )': )':

נסה ב-Blah Dvd, Game, Zaavi.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 11 ספטמבר 2013, 01:55

רק בZAVVI שאלתי בנתיים,הם לא ישלחו אותה לפה.

עכשיו התמונה הבאה מהווה דף חשבון לפני מיקום הזמנה בAMAZON גרמניה,המשלוח הוא לא GLOBAL PRIORITY אז אני הבנתי שאני אצטרך לאסוף את המשלוח בעצמי מהמכס (?) המחיר מAMAZON גרמניה כולל משלוח כמו שאתם רואים הוא 428 יורו שבשקלים ישראלים יוצא:2044 ש"ח,מחיר מעולה אבל המשלוח הוא לא "מהיר" ולא מטפלים בעלויות הנוספות וכ'ו. העלויות שנמצאות בדף הם ללא VAT שאני מניח שזה מכס ומסים?

מישהו יודע כמה אמורים להיות העלויות של המכס והמיסים וכול מה שאני צריך לשלם כשהחבילה מגיע לארץ?

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2013, 18:19

Yahel12 כתב:רק בZAVVI שאלתי בנתיים,הם לא ישלחו אותה לפה.

עכשיו התמונה הבאה מהווה דף חשבון לפני מיקום הזמנה בAMAZON גרמניה,המשלוח הוא לא GLOBAL PRIORITY אז אני הבנתי שאני אצטרך לאסוף את המשלוח בעצמי מהמכס (?) המחיר מAMAZON גרמניה כולל משלוח כמו שאתם רואים הוא 428 יורו שבשקלים ישראלים יוצא:2044 ש"ח,מחיר מעולה אבל המשלוח הוא לא "מהיר" ולא מטפלים בעלויות הנוספות וכ'ו. העלויות שנמצאות בדף הם ללא VAT שאני מניח שזה מכס ומסים?

מישהו יודע כמה אמורים להיות העלויות של המכס והמיסים וכול מה שאני צריך לשלם כשהחבילה מגיע לארץ?

תמונה

32.5%. זה הכי הרבה שיכולים לקחת לך.
כלומר, תצטרך לשלם 665 שקלים נוספים. עדין אחלה מחיר.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 10 ספטמבר 2013, 18:48

Nucleus_Dawn כתב:
32.5%. זה הכי הרבה שיכולים לקחת לך.
כלומר, תצטרך לשלם 665 שקלים נוספים. עדין אחלה מחיר.

אבל פה זה נגמר ? 665 שקלים? ואני לא אצטרך לשלם שום דבר על משלוח או עוד עמלות של מס למיניהן?? אם ככה זה מצוין לקבל את זה גג 19 יום אחרי ההשקה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 136 אורחים