משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי bozeman » 04 מאי 2015, 13:24

ברוך הבא לעולם המבוגרים :)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 מאי 2015, 18:50

bling כתב:למה אתה דוחה את באטמן, אתה ביותר הייפ על הוויטצ'ר אתה רוצה לאמר לי?
פשוט ראיתי איך גמרת מהטריילרים של באטמן שנראה לי מוזר שאתה דוחה אותו כשיש לך מבצעים מעולים ב PC שמוכרים אותו ב 30$, אני הייתי קופץ על זה.

עניין של צרכנות נבונה, מבחינתי, ועיקרון. אני לא הולך לשלם יותר מ-70-80 דולר על משחק עם SEASON PASS. אני בהחלט רוצה את באטמן יותר מאשר את הוויצ'ר :)
זה פשוט מן גבול מסויים ששמתי לעצמי, ואני מקווה שעוד אנשים "יחרימו" משחק במחיר הזה וזה יוביל לירידת מחיר. ואם לא יקרה - אז לא.... אבל לא בא לי להיות חלק מהאנשים שהובילו למצב בו זה מקובל לקחת 100 דולר על זה. נראה לי מוגזם.
עשיתי את זה גם בחיים שלי והעתקתי את עצמי מתל אביב להרצליה... שמתי גבול של שכר דירה עבור דירת 3 חדרים וכשלא היה ניתן למצוא דירה נורמלית כזו במחיר שהצבתי - עברתי :P

נדב - תאריך היעד שלנו הוא ב-19 למאי, ביום בו יוצא הוויצ'ר. וכן, אני יודע שזה עוד שנייה... בגלל זה גם לא קניתי את הוויצ'ר עדיין. כנראה שגם אותו אקנה במבצע כלשהו בקיץ/חגים... אין לי פשוט מושג למה לצפות ואם יהיה לי זמן אפילו להתחיל אותו ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2015, 18:58

Laskin כתב:
עניין של צרכנות נבונה, מבחינתי, ועיקרון. אני לא הולך לשלם יותר מ-70-80 דולר על משחק עם SEASON PASS. אני בהחלט רוצה את באטמן יותר מאשר את הוויצ'ר :)
זה פשוט מן גבול מסויים ששמתי לעצמי, ואני מקווה שעוד אנשים "יחרימו" משחק במחיר הזה וזה יוביל לירידת מחיר. ואם לא יקרה - אז לא.... אבל לא בא לי להיות חלק מהאנשים שהובילו למצב בו זה מקובל לקחת 100 דולר על זה. נראה לי מוגזם.
עשיתי את זה גם בחיים שלי והעתקתי את עצמי מתל אביב להרצליה... שמתי גבול של שכר דירה עבור דירת 3 חדרים וכשלא היה ניתן למצוא דירה נורמלית כזו במחיר שהצבתי - עברתי :P

נדב - תאריך היעד שלנו הוא ב-19 למאי, ביום בו יוצא הוויצ'ר. וכן, אני יודע שזה עוד שנייה... בגלל זה גם לא קניתי את הוויצ'ר עדיין. כנראה שגם אותו אקנה במבצע כלשהו בקיץ/חגים... אין לי פשוט מושג למה לצפות ואם יהיה לי זמן אפילו להתחיל אותו ^_^

אנחנו ב3 לספטמבר שזה בדיוק MGS, הייתי מעדיף שזה יצא על כל משחק אחר אבל מה לעשות, בדצמבר כשעשיתי את המעשה לא ידעתי עדין שMGS יוצא בספטמבר :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מאי 2015, 19:25

אני כל כך שמח בנוגע לזה שהולכים להיות פה שני אנשים שהולכים לסבול הרבה יותר ממני ושיהיה להם הרבה פחות זמן ממני למשחקים. :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 מאי 2015, 19:29

Nucleus_Dawn כתב:אני כל כך שמח בנוגע לזה שהולכים להיות פה שני אנשים שהולכים לסבול הרבה יותר ממני ושיהיה להם הרבה פחות זמן ממני למשחקים. :)

יש! צרת רבים!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מאי 2015, 19:39

bozeman כתב:יש! צרת רבים!

לא באמת צרת רבים. יותר בכיוון של "הידד! למישהו יותר מחורבן מלי". פחות אחווה. יותר סוציופטיות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 מאי 2015, 19:58

Nucleus_Dawn כתב:
לא באמת צרת רבים. יותר בכיוון של "הידד! למישהו יותר מחורבן מלי". פחות אחווה. יותר סוציופטיות.

אז..... כמה בחינות יש לך? :twisted:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מאי 2015, 19:58

bozeman כתב:אז..... כמה בחינות יש לך? :twisted:

החודש? 1.

עיקר העומס זה ההגשות השבועיות :D קשה לי לתאר כמה כיף להבין לעומק hash sets. זה פשוט מרתק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2015, 11:23

ל-Battle front לא יהיה סינגל ויהיו בו רק 12 מפות, ב60$.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2015, 11:34

כבר הכריזו מזמן שלא יהיה לו סינגל.
12 מפות נשמע סביר... אבל זה נשמע כמו משחק שיהיו לו כ"כ הרבה DLC ומפות, שאולי עדיף לחכות לגירסת GOTY.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 מאי 2015, 11:46

Laskin כתב:

תכל׳ס הגישה שלך נכונה מאוד (אני אגב מהמפגרים האלה שתמיד הורסים) אבל עדיין לא ברור לי למה לא לקנות אותו ב 30$ ואחרי זה גם בטח יצוץ מבצע טוב לסיזן פאס, גם אם אתה רוצה לקנות את הסיזן פאס בהשקה זה עומד בפרמטרים שהצבת של 70$.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2015, 12:45

DrKeo כתב:ל-Battle front לא יהיה סינגל ויהיו בו רק 12 מפות, ב60$.

ה"סינגל" שלו יהיה דומה לטיטאנפול, עם כל מיני משימות לפי המפות, שאפשר גם לשחק לבד, עם בוטים, אם ממש רוצים.

12 מפות זו כמות יפה מאוד. בטח ובטח לא מספר שמסוגל לספר לנו לבד, אם המשחק מוצלח, או לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2015, 12:55

Nucleus_Dawn כתב:
ה"סינגל" שלו יהיה דומה לטיטאנפול, עם כל מיני משימות לפי המפות, שאפשר גם לשחק לבד, עם בוטים, אם ממש רוצים.

12 מפות זו כמות יפה מאוד. בטח ובטח לא מספר שמסוגל לספר לנו לבד, אם המשחק מוצלח, או לא.

לי זה נשמע כמו כמות תוכן די נוראית, למשל COD4 יצא עם סינגל מלא ו-17 מפות מולטי, אבל אני משער שנצטרך לראות מה באמת המשחק מכיל. היי, לפחות לא יוכלו להגיד שהם גנבים כשיגיע הDLC ב15$ לשלוש מפות כי זה בדיוק היחס של המשחק המלא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2015, 14:45

DrKeo כתב:לי זה נשמע כמו כמות תוכן די נוראית, למשל COD4 יצא עם סינגל מלא ו-17 מפות מולטי, אבל אני משער שנצטרך לראות מה באמת המשחק מכיל. היי, לפחות לא יוכלו להגיד שהם גנבים כשיגיע הDLC ב15$ לשלוש מפות כי זה בדיוק היחס של המשחק המלא.

ההשוואה קצת לא במקום. בכל זאת, כל 17 המפות של COD4 כנראה היו קטנות יותר ממפה ממוצעת שהולכת להיות בBATTLEFRONTS, ביחד. זה בלי לדבר בכלל על כמה עלויות הפיתוח מאז COD4 הרקיעו שחקים.
גם ברור שהם בלחץ זמן, כי הם רוצים להוציא את המשחק סמוך ליציאת הסרט.

אגב, 12 המפות כוללת את המפה בחינם שמקבלים חודש אחרי שהמשחק יוצא?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2015, 15:20

Nucleus_Dawn כתב:
ההשוואה קצת לא במקום. בכל זאת, כל 17 המפות של COD4 כנראה היו קטנות יותר ממפה ממוצעת שהולכת להיות בBATTLEFRONTS, ביחד. זה בלי לדבר בכלל על כמה עלויות הפיתוח מאז COD4 הרקיעו שחקים.
גם ברור שהם בלחץ זמן, כי הם רוצים להוציא את המשחק סמוך ליציאת הסרט.

אגב, 12 המפות כוללת את המפה בחינם שמקבלים חודש אחרי שהמשחק יוצא?

עלויות פיתוח עלו, מכירות עלו, הכל עלה, זאת לא פונקציה. כשאתה מוציא משחק מולטי שיש בו פחות תוכן מאשר משחק שיש בו גם סינגל וגם מולטי אז אתה לא מביא מספיק. בכלליות אני לא חושב שיש זכות קיום למשחק מולטי בלבד ב60$. אגב לא ידוע אם זה כולל את הDLC או לא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2015, 15:30

DrKeo כתב:עלויות פיתוח עלו, מכירות עלו, הכל עלה, זאת לא פונקציה. כשאתה מוציא משחק מולטי שיש בו פחות תוכן מאשר משחק שיש בו גם סינגל וגם מולטי אז אתה לא מביא מספיק. בכלליות אני לא חושב שיש זכות קיום למשחק מולטי בלבד ב60$. אגב לא ידוע אם זה כולל את הDLC או לא.

עלויות הפיתוח הן חד משמעית פונקציה. משחקים היו זולים יותר משהם היו אי פעם. מחיר הגיוני למשחק יהיה 100$, אם היחס בין המחיר, עלויות הפיתוח ואינפלציה היה נשמר. השוק פשוט גם הרבה יותר תחרותי, אז המחירים רק יורדים.

אין מקום למשחק מולטי בלבד ב60$?
טענה מעניינת, אבל אני לא חושב שאני מסכים איתך.

כלומר, אם אין מקום למשחק מולטי בלבד, שמישהו משחק בו 200 שעות, למה שיהיה מקום למשחק סינגל בלבד, שמישהו משחק בו 20?
הערך, בסופו של דבר, תלוי בשחקן. אני, למשל, כמעט בטוח לא אקנה את באטלפרונטס, כי אני לא אוהב משחקי מולטי. מאותה סיבה, לא קניתי את EVOLVE. לעומת זאת, כן קניתי את טיטאנפול, בגלל שהם יצרו בן כלאיים מוצלח בין סינגל ומולטיפלייר. אם באטלפרונטס יצליח לעשות משהו דומה, בטח אשקול לקנות גם אותו.

בסוף, להרבה אנשים זה שווה 60$, אז אני לא רואה עם זה שום בעיה.

---

בדקתי לגבי המפה החינמית שתצא חודש אחרי - 12 המפות הללו לא כוללות אותה. אלו המפות שיגיעו בהשקה. עוד מסתבר, שזה לא כולל את האזורים בהם יתרחשו משימות הCO-OP (שנשמעות כמו החלק הכי מעניין של המשחק).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2015, 15:45

Nucleus_Dawn כתב:
עלויות הפיתוח הן חד משמעית פונקציה. משחקים היו זולים יותר משהם היו אי פעם. מחיר הגיוני למשחק יהיה 100$, אם היחס בין המחיר, עלויות הפיתוח ואינפלציה היה נשמר. השוק פשוט גם הרבה יותר תחרותי, אז המחירים רק יורדים.

אין מקום למשחק מולטי בלבד ב60$?
טענה מעניינת, אבל אני לא חושב שאני מסכים איתך.

כלומר, אם אין מקום למשחק מולטי בלבד, שמישהו משחק בו 200 שעות, למה שיהיה מקום למשחק סינגל בלבד, שמישהו משחק בו 20?
הערך, בסופו של דבר, תלוי בשחקן. אני, למשל, כמעט בטוח לא אקנה את באטלפרונטס, כי אני לא אוהב משחקי מולטי. מאותה סיבה, לא קניתי את EVOLVE. לעומת זאת, כן קניתי את טיטאנפול, בגלל שהם יצרו בן כלאיים מוצלח בין סינגל ומולטיפלייר. אם באטלפרונטס יצליח לעשות משהו דומה, בטח אשקול לקנות גם אותו.

בסוף, להרבה אנשים זה שווה 60$, אז אני לא רואה עם זה שום בעיה.

---

בדקתי לגבי המפה החינמית שתצא חודש אחרי - 12 המפות הללו לא כוללות אותה. אלו המפות שיגיעו בהשקה. עוד מסתבר, שזה לא כולל את האזורים בהם יתרחשו משימות הCO-OP (שנשמעות כמו החלק הכי מעניין של המשחק).

עלויות פיתוח רק יעלו, אז לפי הטיעון שלך עוד כמה שנים משחקים ב60$ יהיו באורך של שעתיים. עם כל הכבוד משחק ב60$ צריך לעמוד בכמות תוכן מסויימת, לפעמים זה סינגל מאוד מושקע של 8 שעות, לפעמים זה סינגל פחות מופק אבל פרוש על איזה 200 שעות (כמו רוב הRPG למשל) ולפעמים זה סינגל לא ארוך במיוחד אבל כולל גם מולטי.

כאן אנחנו נכנסים לטרטוריה מוזרה של מולטי בלבד שהוא לרוב זול ופשוט יותר מסינגל (אין אירועים מתוסרטים, אין דיבוב, אין סרטוני מעבר, אין עלילה, אין בעצם כלום חוץ מאשר עיצוב שלבים). כלומר אני לא רואה תמורה במשחק שעולה 60$ וכל מה שהוא מספק הוא תוכן מולטי. אולי אם הוא היה מציע מולטי כל כך גדול ורחב שהיה משפיל מולטי של משחקים שכוללים סינגל אז זה היה מצדק, אבל ברגע שמספקים אפילו פחות מאשר משחקים שכוללים גם סינגל אז זה נשמע פישי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2015, 16:11

DrKeo כתב:עלויות פיתוח רק יעלו, אז לפי הטיעון שלך עוד כמה שנים משחקים ב60$ יהיו באורך של שעתיים. עם כל הכבוד משחק ב60$ צריך לעמוד בכמות תוכן מסויימת, לפעמים זה סינגל מאוד מושקע של 8 שעות, לפעמים זה סינגל פחות מופק אבל פרוש על איזה 200 שעות (כמו רוב הRPG למשל) ולפעמים זה סינגל לא ארוך במיוחד אבל כולל גם מולטי.

כאן אנחנו נכנסים לטרטוריה מוזרה של מולטי בלבד שהוא לרוב זול ופשוט יותר מסינגל (אין אירועים מתוסרטים, אין דיבוב, אין סרטוני מעבר, אין עלילה, אין בעצם כלום חוץ מאשר עיצוב שלבים). כלומר אני לא רואה תמורה במשחק שעולה 60$ וכל מה שהוא מספק הוא תוכן מולטי. אולי אם הוא היה מציע מולטי כל כך גדול ורחב שהיה משפיל מולטי של משחקים שכוללים סינגל אז זה היה מצדק, אבל ברגע שמספקים אפילו פחות מאשר משחקים שכוללים גם סינגל אז זה נשמע פישי.

הכל בעיני המתבונן. אין ספק שעבור מישהו שהולך לשחק ולהנות מאות שעות, זה שווה 60$.
כמות התוכן וסוג התוכן שמשחק ב60$ צריך לעמוד בו, תלויה אך ורק בהעדפות של שחקן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2015, 16:24

Nucleus_Dawn כתב:
הכל בעיני המתבונן. אין ספק שעבור מישהו שהולך לשחק ולהנות מאות שעות, זה שווה 60$.
כמות התוכן וסוג התוכן שמשחק ב60$ צריך לעמוד בו, תלויה אך ורק בהעדפות של שחקן.

כן, עניין של השקפה. אבל להתחשב בזה שיש משחקים עם סינגל שנותנים יותר תוכן מזה כמו סדרת היילו או COD או אפילו BF של אותה מפתחת, זה מציג את המשחק באור די שלילי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2015, 16:46

DrKeo כתב:כן, עניין של השקפה. אבל להתחשב בזה שיש משחקים עם סינגל שנותנים יותר תוכן מזה כמו סדרת היילו או COD או אפילו BF של אותה מפתחת, זה מציג את המשחק באור די שלילי.

עשיתי בדיקה קצרה בWIKI\אתרים של המשחקים שהזכרת ו...:
יש 9 מפות בBF:H החדש. ב4 יש 10, לא כולל הDLC.
בCOD האחרון היו 13. בזה שלפניו 14.
בהיילו 4 יש 10 מפות ועוד 3 אזורי FORGE.

בהשוואה ל-12 מפות מולטיפלייר + מפה בחינם חודש אחרי + עוד מפות למשימות קו אופ.
לא רואה פה משהו שמוצג באור שלילי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2015, 17:49

Nucleus_Dawn כתב:
עשיתי בדיקה קצרה בWIKI\אתרים של המשחקים שהזכרת ו...:
יש 9 מפות בBF:H החדש. ב4 יש 10, לא כולל הDLC.
בCOD האחרון היו 13. בזה שלפניו 14.
בהיילו 4 יש 10 מפות ועוד 3 אזורי FORGE.

בהשוואה ל-12 מפות מולטיפלייר + מפה בחינם חודש אחרי + עוד מפות למשימות קו אופ.
לא רואה פה משהו שמוצג באור שלילי.

יכול להיות שהסטנדרט קצת ירד בשנים האחרונות אבל עובדה אחת לא השתנתה, כל המשחקים שציינת מכילים סינגל גדול עם הפקה גרנדיוזית בזמן שBF לא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2015, 18:18

DrKeo כתב:יכול להיות שהסטנדרט קצת ירד בשנים האחרונות אבל עובדה אחת לא השתנתה, כל המשחקים שציינת מכילים סינגל גדול עם הפקה גרנדיוזית בזמן שBF לא.

כן... הוא מכיל קמפיין קו אופ גדול, עם הפקה גנדיוזית.
הוא באמת לא מציע שום דבר חריג. לא מבחינת כמות התוכן, בכל מקרה.

אני פשוט לא חושב שכמות התוכן זו דרך הגיונית להסתכל על האם משחק שווה 60$, או לא. האיכות היא מה שחשובה, בסופו של דבר. אם משחק של 8 שעות יהיה חסר מולטיפלייר, אבל אלו יהיו 8 שעות מדהימות, אז הוא שווה את זה. אם משחק עם 12 מפות מספק גיימפליי מדהים ומאות שעות, אז למה שהוא לא יהיה שווה את זה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 מאי 2015, 11:07

עוד חדשה מישיבת המשקיעים של EA אתמול- השנה צפוי לצאת NFS חדש, בנוסף לזה בין החודשים ינואר-מרץ ב 2016 (Q4) צריכים לצאת מירורס אדג' 2 ו Plants VS Zombies חדש! (בטח המשך ל GW)

תמונה

אני משער שנראה הרבה, מכל הכותרים ברשימה ב E3.
כבר אפשר לנחש את הליינאפ המלא של המסיבה שלהם, אני לא חושב שיחשפו השנה בצורה משמעותית את ME4 לפי התאריכי יציאה הנ"ל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2015, 11:39

Nucleus_Dawn כתב:
כן... הוא מכיל קמפיין קו אופ גדול, עם הפקה גנדיוזית.
הוא באמת לא מציע שום דבר חריג. לא מבחינת כמות התוכן, בכל מקרה.

אני פשוט לא חושב שכמות התוכן זו דרך הגיונית להסתכל על האם משחק שווה 60$, או לא. האיכות היא מה שחשובה, בסופו של דבר. אם משחק של 8 שעות יהיה חסר מולטיפלייר, אבל אלו יהיו 8 שעות מדהימות, אז הוא שווה את זה. אם משחק עם 12 מפות מספק גיימפליי מדהים ומאות שעות, אז למה שהוא לא יהיה שווה את זה?

זה נכנס לטרטוריה של הויכוח שלי עם רונן בזמנו על NSMB שניסיתי להסביר לו שאפילו שיש בו 10 שעות של גיימפליי נהדר הוא עדין משחק ארקייד במחיר מלא. אגב היום, משחק סינגל בלבד בלי מולטי שנמשך רק 7-8 שעות יקבל הרבה מאוד רעש שלילי כמו למשל SPEC OPS שכולם אמרו לחכות לירידת מחיר.

בלינג, EA משעממת מוות אה? אני מחכה רק לתצוגה של ME4 ואני מקווה שזה יקרה בE3 הזה. הרי אם בקודמת עם הכמות תוכן הפטתית שהייתה להם הם הציגו אותו אז עכשיו שהם יכולים להראות ממש טריילר לא יהיה כלום?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 מאי 2015, 11:45

DrKeo כתב:זה נכנס לטרטוריה של הויכוח שלי עם רונן בזמנו על NSMB שניסיתי להסביר לו שאפילו שיש בו 10 שעות של גיימפליי נהדר הוא עדין משחק ארקייד במחיר מלא. אגב היום, משחק סינגל בלבד בלי מולטי שנמשך רק 7-8 שעות יקבל הרבה מאוד רעש שלילי כמו למשל SPEC OPS שכולם אמרו לחכות לירידת מחיר.

בלינג, EA משעממת מוות אה? אני מחכה רק לתצוגה של ME4 ואני מקווה שזה יקרה בE3 הזה. הרי אם בקודמת עם הכמות תוכן הפטתית שהייתה להם הם הציגו אותו אז עכשיו שהם יכולים להראות ממש טריילר לא יהיה כלום?

גם האורדר זכה להמון רעש שלילי (עוד לפני שיצא והבינו שהוא זבל) בגלל שנפוצו שמועות שהוא רק 6-7 שעות.

ויכול להיות שיהיה טריילר ל ME4 אבל פשוט אין מה לצפות לחשיפה מקיפה לפי הלוח זמנים שלהם, כמו שאתה רואה יש להם לא מעט דברים (שרובם משעממים) להציג בשעה וקצת של המסיבה שלהם, הם צריכים להכריז ולהציג NFS חדש וזומבים נגד צמחים 2 ואת ME2 וכל משחקי הספורט וכמובן הקילר הגדול של השנה שלהם- BF, כמה זמן אתה חושב שזה ישאיר ל ME4? די ברור שה PR הולך להתמקד בליינאפ שאתה רואה למעלה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 139 אורחים