נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2022, 15:32

אני אשים בספויילר אם מישהו לא רוצה לראות, אבל יש דליפה מהסט של בטגירל שרואים בה את החליפה החדשה של קיטון:
ספויילר: הצג
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 פברואר 2022, 17:07

קראתי את שר הטבעות לראשונה לפני שנה (כמובן שאת הסרטים אני כבר מכיר בעל פה), ומאוד מאוד נהנתי.
זה בהחלט 'פרויקט', דורש ריכוז ולא ספר שסתם מרימים איזו שבת במקרה וגומרים בלי לשים לב.
אבל כשנכנסתי לזה מאוד נהנתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2022, 19:00

Stick כתב:קראתי את שר הטבעות לראשונה לפני שנה (כמובן שאת הסרטים אני כבר מכיר בעל פה), ומאוד מאוד נהנתי.
זה בהחלט 'פרויקט', דורש ריכוז ולא ספר שסתם מרימים איזו שבת במקרה וגומרים בלי לשים לב.
אבל כשנכנסתי לזה מאוד נהנתי.

טום בומבדיל שבר אותי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 פברואר 2022, 20:15

קראתי את הוויצ'ר. תתפלאו - זה אחלה ספרים. (לא סתם הם הפכו פופולריים ואז למשחקים).
(קניתי את הספר, וגם נתתי לחבר במתנה וגם הוא מאוד נהנה. אגב, יש אותם במשחק השלישי (לפחות 2) וניתן לקרא אותם - מה שכן זה באמת לא נוח לקרא אותם ככה...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2022, 20:23

הם הפכו לפופולריים בפולין, המערב לא הכיר אותם. התרגום לאנגלית יצא ב-2007, כמה חודשים לפני יציאת המשחק הראשון. קראתי שניים או שלושה, לא משהו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 פברואר 2022, 22:47

הזמנתי כרטיסים לטרום בכורה של באטמן באיימקס ב-3.3,ההייפ מתחיל להיבנות אצלי,אני באמת מנסה לא להיחשף ליותר ממה שכבר נחשפתי ביחס לסרט,אבל אני פשוט מוצא את עצמי מקליק על כל דבר שקשור אליו,משהו בוייב שריבס יצר,לפחות על סמך הטריילרים,יושב כל כך טוב עם כל מה שרציתי מהדמות ולא ראיתי עד היום בקולנוע,זה פשוט נראה כמו פרק live action של הסדרה מהניינטיז בהרבה מובנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2022, 23:40

Uncle Pey'j כתב:הזמנתי כרטיסים לטרום בכורה של באטמן באיימקס ב-3.3,ההייפ מתחיל להיבנות אצלי,אני באמת מנסה לא להיחשף ליותר ממה שכבר נחשפתי ביחס לסרט,אבל אני פשוט מוצא את עצמי מקליק על כל דבר שקשור אליו,משהו בוייב שריבס יצר,לפחות על סמך הטריילרים,יושב כל כך טוב עם כל מה שרציתי מהדמות ולא ראיתי עד היום בקולנוע,זה פשוט נראה כמו פרק live action של הסדרה מהניינטיז בהרבה מובנים.

אני יותר סולידי, הולך בשבת לאיימקס :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 פברואר 2022, 08:10

InterAl כתב:הם הפכו לפופולריים בפולין, המערב לא הכיר אותם. התרגום לאנגלית יצא ב-2007, כמה חודשים לפני יציאת המשחק הראשון. קראתי שניים או שלושה, לא משהו.

קראתי אותם אז באיזור הזה, אני מצאתי שהם היו די רעננים ונחמדים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2022, 00:27

the boys עושים אנימטריקס:

יש שם אחד של היוצר המקורי של the boys, גם יש פרק של סת׳ רוגן, פרק של ג׳סטין ריילנד ולפרק של אנדי סמברג.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 19 פברואר 2022, 11:57

סיימתי היום את Peacemaker, בפער זו הסדרה הכי טובה של יקום dc, ג'ון סינה היה מעולה בתפקיד ואני מקווה שההצלחה שלה תיהיה יריית פתיחה לעוד סדרות באותו סגנון.
בפרק האחרון היה אחלה קמאו עם דבר אחד מעצבן...
ההופעה של ליגת הצדק ה עם הבדיחה של אקוואמן הייתה במקום, רק חבל שזו כנראה הוכחה סופית שהנרי קאוויל כבר לא חלק מהיקום של דיסי, החלטה אומללה של וורנר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 פברואר 2022, 15:04

ה-Theme של קאטוומן:

כל כך noir,מדהים,גיאצ'ינו בדרך להחליף את זימר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2022, 15:52

Baba Yaga כתב:סיימתי היום את Peacemaker, בפער זו הסדרה הכי טובה של יקום dc, ג'ון סינה היה מעולה בתפקיד ואני מקווה שההצלחה שלה תיהיה יריית פתיחה לעוד סדרות באותו סגנון.
בפרק האחרון היה אחלה קמאו עם דבר אחד מעצבן...
ההופעה של ליגת הצדק ה עם הבדיחה של אקוואמן הייתה במקום, רק חבל שזו כנראה הוכחה סופית שהנרי קאוויל כבר לא חלק מהיקום של דיסי, החלטה אומללה של וורנר.

אני בפרק 5, היא בנתיים ממש מעולה!

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 פברואר 2022, 20:01

סיימתי את The expanse לא מבין את כל הקטע

עם הקו עלילה של Laconia, הרי זה ברור שאין כוונה להביא אותו לכדי מיצוי, אז למה להכין את הקרקע לנבל הבא? קצת בזבוז זמן. מה שכן, היה רק נקודה אחת טובה שהם סגרו עם הקו עלילה המדובר עם אינרוס, אבל כל הסיפור עם הילדה - בזבוז זמן מוחלט.

אחלה עונה וסיום יפה לכל קווי העלילה שהתחילו עוד מהעונה הראשונה, לא מובן לי למה היו קובלנות לגביה.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 20 פברואר 2022, 10:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2022, 20:17

Death_119 כתב:סיימתי את The expanse לא מבין את כל הקטע

עם הקו עלילה של Laconia, הרי זה ברור שהם כוונה להביא אותו לכדי מיצוי, אז למה להכין את הקרקע לנבל הבא? קצת בזבוז זמן. מה שכן, היה רק נקודה אחת טובה שהם סגרו עם הקו עלילה המדובר עם אינרוס, אבל כל הסיפור עם הילדה - בזבוז זמן מוחלט.

אחלה עונה וסיום יפה לכל קווי העלילה שהתחילו עוד מהעונה הראשונה, לא מובן לי למה היו קובלנות לגביה.

הסוף עונה מרגיש כמו סוף של חלק מהקוי עלילה, לא כולם. וזה גם הגיוני כי אנחנו רק שני שליש לתוך הסיפור וזה מורגש.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 פברואר 2022, 10:31

DrKeo כתב:

עם הקו עלילה של Laconia, הרי זה ברור שהם כוונה להביא אותו לכדי מיצוי, אז למה להכין את הקרקע לנבל הבא? קצת בזבוז זמן. מה שכן, היה רק נקודה אחת טובה שהם סגרו עם הקו עלילה המדובר עם אינרוס, אבל כל הסיפור עם הילדה - בזבוז זמן מוחלט.

הסוף עונה מרגיש כמו סוף של חלק מהקוי עלילה, לא כולם. וזה גם הגיוני כי אנחנו רק שני שליש לתוך הסיפור וזה מורגש.

אתה מדבר על הספרים, אני מדבר על הסדרה. ידעו מראש שהיא נגמרת בסוף עונה 6 והיא נבנתה בהתאם. בסוף עונה 3 באמת הכל היה בהפתעה אז הם סגרו את זה, אבל השאירו פתח להמשך כי הם הבינו את הסיטואציה. זה לא המקרה. ככה שלא ברורה לי ההחלטה להכין את הקרקע למשהו שבחיים לא יגיע עם Laconia. זה סוג של הטרלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2022, 10:51

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:

אתה מדבר על הספרים, אני מדבר על הסדרה. ידעו מראש שהיא נגמרת בסוף עונה 6 והיא נבנתה בהתאם. בסוף עונה 3 באמת הכל היה בהפתעה אז הם סגרו את זה, אבל השאירו פתח להמשך כי הם הבינו את הסיטואציה. זה לא המקרה. ככה שלא ברורה לי ההחלטה להכין את הקרקע למשהו שבחיים לא יגיע עם Laconia. זה סוג של הטרלה.

אם נקביל את האקספנס ל-me,
אז עונות מדברים על זה שהריפרים עומדים להגיע והסדרה נגמרת והם לא מגיעים
. קצת underwhelming, אפילו שיש קוי עלילה שהם פתרו נהדר. כלומר, הסיפור האנושי שם בהחלט טופל כמו שצריך, אבל העלילת meta שקשורה לפרוטומולקולה נשארה באויר. אם זה היה סוף עונה 6 מ-9 אז היא מעולה, אבל כסוף סופי לסדרה? יותר מדי נשאר באויר.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 פברואר 2022, 11:18

מסכים מה מה שדודי כתב, זה אכן סתם נכנס לשם בלי שזה ייתן הרבה לעונה, אלא עם פתאום ימשיכו לעשות עוד עונות.
ואכן החלק הבא שקשור לפרוטומולקוה הוא העיקר בספרים הבאים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 פברואר 2022, 12:07

DrKeo כתב:
Death_119 כתב:
DrKeo כתב:

אם נקביל את האקספנס ל-me,
אז עונות מדברים על זה שהריפרים עומדים להגיע והסדרה נגמרת והם לא מגיעים
. קצת underwhelming, אפילו שיש קוי עלילה שהם פתרו נהדר. כלומר, הסיפור האנושי שם בהחלט טופל כמו שצריך, אבל העלילת meta שקשורה לפרוטומולקולה נשארה באויר. אם זה היה סוף עונה 6 מ-9 אז היא מעולה, אבל כסוף סופי לסדרה? יותר מדי נשאר באויר.

אתה צריך להפריד את שני הסיפורים, יש את הסיפור של הProtomolecule שהתחיל בעונה 1, מה היא, איך היא הגיעה לSOL וכל קווי העלילה של מילר, הכל נחתם בצורה מופתית בסוף עונה 3. שם הם התחילו סיפור חדש שדיי היה מנותק מהעלילה של הProtomolecule, הסיפור של אינרוס, שגם הוא הגיע לסיום מופתי בסוף עונה 6.

מה נשאר? היתה רמיזה בסוף עונה 5 עם החזיון לגבי שיש עוד משהו, ישיות שחיסלו את הBuilders, אוקיי, הבנו קצת את המוטיבציה לזה שהביאו אותם - גם כדי לסגור את קו העלילה של הProtomolecule בצורה סופית (מה המוטיבציה שהיא נוצרה) וגם כדי לסיים את עונה 6 (עם החיסול של אינרוס), זה אחלה, לא בחרו באמת לפתח את העלילה ורק אמרו - "יש עוד משהו". הכל חתום.

עכשיו, מה לעזאזל הולך עם מה שהם עשו בLaconia, מה הפואנטה? היה קו עלילה יחיד בLaconia שהיה רלוונטי, התמיכה של מאדים באינרוס, זהו... שמסתכם בשיחת וידאו אחת בפרק האחרון. אז יש הבנה למה הבארקית' והצי שאיתה עזרו ומיהרו להגיע לטבעת, למה מאדים עזר (הסיעה שם יותר נכון). עוד קו עלילה שנחתם.

אבל הקו עלילה עם הילדה ואח שלה והחללית הלא ברורה בשמיים, מרגישים כמו סתם הטרלה. זה נשאר פתוח לחלוטין, זה חמור עוד יותר מעצם העובדה שהShow runners יודעים שאין ציפייה לעוד עונה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 פברואר 2022, 12:17

דודי, אתה צודק לגבי לאקוניה, בספרים הקשר עצמו היה חזק יותר כבר מעונה 3 כשנפתחו השערים. זה לא היה סתם "תמיכה במארס" אבל יותר מזה. גם החלק של אינארוס לא מנותק מכל הנושא הזה בספרים, כי הוא חלק משמעותי מכל הנושא של "הבלטרים רוצים את מקומת בעולם". הסדרה, מאבעה, לא יכלה להמתקד בכל זה ולכן התמקדה רק באירועים של SOL (וחבל.)
אבל אתה לא לא מדוייק בסדרה לגבי הפרוטומולקלה (מעבר לספרים עצמם). גם בסדרה היא הייתה נוכחת מאוד בכל הקטע של העולם. דווקא נדב צודק קצת בהקבלה לME, אבל יותר בעניין של למרות שיש איום מוחשי ענק על כל העולם, וכולם יודעים ומבינים ומסכימים שזאת בעיה - עדיין בני האדם (או החייזרים / המועצה) עסוקים בדברים הקטנוניים שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 פברואר 2022, 13:35

bozeman כתב:דודי, אתה צודק לגבי לאקוניה, בספרים הקשר עצמו היה חזק יותר כבר מעונה 3 כשנפתחו השערים. זה לא היה סתם "תמיכה במארס" אבל יותר מזה. גם החלק של אינארוס לא מנותק מכל הנושא הזה בספרים, כי הוא חלק משמעותי מכל הנושא של "הבלטרים רוצים את מקומת בעולם". הסדרה, מאבעה, לא יכלה להמתקד בכל זה ולכן התמקדה רק באירועים של SOL (וחבל.)
אבל אתה לא לא מדוייק בסדרה לגבי הפרוטומולקלה (מעבר לספרים עצמם). גם בסדרה היא הייתה נוכחת מאוד בכל הקטע של העולם. דווקא נדב צודק קצת בהקבלה לME, אבל יותר בעניין של למרות שיש איום מוחשי ענק על כל העולם, וכולם יודעים ומבינים ומסכימים שזאת בעיה - עדיין בני האדם (או החייזרים / המועצה) עסוקים בדברים הקטנוניים שלהם.

היה Switch במרכז הכובד של העלילה, זה נאמר בצורה מאוד ברורה על ידי הShow runners, אין לי כוח למצוא את הציטוט, אבל הוא קיים. עונות 4-6 זה ממש כבר לא עונות על הProtomolecule,

אלא על ההתחרבות של האנושות והעימות עם הBelters.

הProtomolecule קיימת כמשהו מאוד צדדי, אזכורים לגבי עסקאות של פרד ג'ונסון והמאורעות בIlos כגורם שבוחן את מערכת היחסים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 פברואר 2022, 14:04

לא אמרתי שהסדרה לא מתרכזת בדברים האלו - אמרתי רק שבספרים יש במקביל הרבה גם על המסביב.
ועדיין בסופו של דבר הסופרים מתרכזים בסיפורים "האנושיים" זה מה שהם רוצים - להעביר את הסיפור באמצעות הSETTING של העולם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2022, 15:42

Death_119 כתב:
bozeman כתב:דודי, אתה צודק לגבי לאקוניה, בספרים הקשר עצמו היה חזק יותר כבר מעונה 3 כשנפתחו השערים. זה לא היה סתם "תמיכה במארס" אבל יותר מזה. גם החלק של אינארוס לא מנותק מכל הנושא הזה בספרים, כי הוא חלק משמעותי מכל הנושא של "הבלטרים רוצים את מקומת בעולם". הסדרה, מאבעה, לא יכלה להמתקד בכל זה ולכן התמקדה רק באירועים של SOL (וחבל.)

היה Switch במרכז הכובד של העלילה, זה נאמר בצורה מאוד ברורה על ידי הShow runners, אין לי כוח למצוא את הציטוט, אבל הוא קיים. עונות 4-6 זה ממש כבר לא עונות על הProtomolecule,

אלא על ההתחרבות של האנושות והעימות עם הBelters.

הProtomolecule קיימת כמשהו מאוד צדדי, אזכורים לגבי עסקאות של פרד ג'ונסון והמאורעות בIlos כגורם שבוחן את מערכת היחסים.

עונה 4 היא לא עונה על הפרוטומלוקלה? כל העונה היא על חבורה של מתישבים בכוכב לכת זר ואיך הפרוטומולקולה מתחילה להעיר את המבנים של ״הבונים״ והבלגן שזה יוצר. העונה הראשונה שמתעלמת מהפרוטומולקולה (באופן יחסי) היא עונה 5 שעושה שיפט מלא לקונפליקט עם מארקו. וגם אז כמובן שיש את כל הקו צד של מאדים על כוכב הלכת הזר שבו ממשיכים את קו הפרוטומולקולה.

כלומר יש ממש thread מלא, שאפשר להגיד שהוא היה הthread הראשי של הסדרה עד סוף עונה 4, שננטש לגמרי. וחנן כמובן צודק שהוא ממשיך בספר 7-9, אבל כשהסדרה ״נגמרת״ בעונה 6 זה מרגיש לגמרי תלוי באויר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2022, 03:28

סיימתי את peacemaker, בהפרש סדרת DC/מארוול הכי טובה. היא באמת כיף של דבר והיא רק משתפרת מפרק לפרק. אפילו לא ממש צריך לראות את יחידת המתאבדים קודם, הסדרה תהרוס את הסרט למי שלא צפה בו אבל אין עניין לראות אותו אז היא לגמרי עומדת בפני עצמה. היא גם יותר טובה משמעותית מהסרט.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 פברואר 2022, 07:35

אכן אחלה סדרה.
תאחל גם מזל טוב לגיימס גאן שהתארס לשחקנית הראשית של הסדרה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2022, 11:17

bozeman כתב:אכן אחלה סדרה.
תאחל גם מזל טוב לגיימס גאן שהתארס לשחקנית הראשית של הסדרה...

הייתי בטוח שהוא וג׳ניפר הולנד נשואים כבר כמה שנים..

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים