Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 07 יולי 2013, 21:26

מדובר בסקר שמוצג בצורה הכי פשוטה והכי נטרלית שמאפשר לראות את חלוקת המצביעים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 יולי 2013, 21:51

Kazz כתב:מדובר בסקר שמוצג בצורה הכי פשוטה והכי נטרלית שמאפשר לראות את חלוקת המצביעים.

מדובר באתר אינטרנט שכל מטרתו זה להשיג הקלקות מהלך הרוח האידיוטי והאינפנטילי של "מלחמת הקונסולות".
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 08 יולי 2013, 06:56

Nigga כתב:המטרה של הסקר לא מורידה מהרלוונטיות שלו.

השאלה היא הרלוונטיות לאיזה קהל יעד - אני כמעט בטוח שזה ידוע לכולנו שזה מיודע לפליימרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2013, 23:00

אז אני משער שבשיגור הone מוכר איזה 300,000 והפס4 מוכר 900,000?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 07 יולי 2013, 23:28

קחו סתם כתבה ישראלית על הסקר:
http://www.games.co.il/article10131.html

כבר כאן אני רואה משהו דפוק בסקר

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 יולי 2013, 23:44

DrKeo כתב:אז אני משער שבשיגור הone מוכר איזה 300,000 והפס4 מוכר 900,000?

לא, לא. הONE תמכור 300 מיליון בשנה הראשונה והPS4 תמכור 900 מיליון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 10 יולי 2013, 03:22

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יולי 2013, 11:32

נראה לי שמיקרוסופט ממש ממש מפחדת משידור חוזר של תרחיש הRROD... לכן היא בנתה קופסא גדולה כ''כ עם מאוורר ענק בפנים, ומפחדת לשים חומרה יותר חזקה, כנראה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 יולי 2013, 03:38

Klayman כתב:נראה לי שמיקרוסופט ממש ממש מפחדת משידור חוזר של תרחיש הRROD... לכן היא בנתה קופסא גדולה כ''כ עם מאוורר ענק בפנים, ומפחדת לשים חומרה יותר חזקה, כנראה.

אני לא חושב שזה עובד ככה... זה לא איזה מישהו במעבדה ביתית. הם למדו ועיצבו לפי המפרטים הטכניים. לא היה מישהו שאמר להם "היה לנו RROD! תגדילו פי 2! ותשימו צ'יפ חלש!"
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 יולי 2013, 10:35

bozeman כתב:אני לא חושב שזה עובד ככה... זה לא איזה מישהו במעבדה ביתית. הם למדו ועיצבו לפי המפרטים הטכניים. לא היה מישהו שאמר להם "היה לנו RROD! תגדילו פי 2! ותשימו צ'יפ חלש!"

ראינו כבר את המאוורר העצום שיש בפנים. אני משער אגב, שכן היה מישהו שצעק שם ''היה לנו RROD!!!!'', בטח אנשי הכספים של החברה שהראו כמה כל הסיפור הזה פגע בשורה התחתונה. הקונסולה לא באמת עד כדי כך חלשה יותר מזו של סוני הרי, ממש במעט, אז מדוע היא גדולה יותר? ככל הנראה כחלק מהרצון לא להתקע עם שידור חוזר של הRROD.
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 יולי 2013, 11:12

בסרטון על העיצוב הם דיברו על קונספטים עיצובים, הבדל לא כ"כ משמעותי מהפס4 גם מעיד שאי אפשר לטעון שזה דווקא בגלל הפחד מכשל טכני
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יולי 2013, 11:13

אני לגמרי מצדד בדעה של קליימן.

לא יכלו אבל לפחות לדחוף לשם כרטיס DVBT מסכן? ממש מבאס אותי הקטע הזה. הם גם לא אמרו אם הם ממשיכים עם התמיכה בMEDIA CENTER :( .
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 יולי 2013, 11:16

אני אומר שאי אפשר לקבוע שזאת הסיבה וזאת סתם השערה, וכל עוד זה ככה יש להתייחס לזה ככה. וכל אחד ייתן משקל לאפשרות לפי הרצון שלו. אישית אני לא חושב שהמשקל בעיצוב הגודל נבע בעיקרו בגלל הפחד.
לגבי המדיה סנטר אני מניח שזה יימשך, הרי הכיוון של מיקרוסופט הוא הבידור הכללי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 יולי 2013, 11:20

bozeman כתב:בסרטון על העיצוב הם דיברו על קונספטים עיצובים, הבדל לא כ"כ משמעותי מהפס4 גם מעיד שאי אפשר לטעון שזה דווקא בגלל הפחד מכשל טכני

קודם כל בסרטון הם לא יגידו דבר כזה.. למה להם להזכיר את הכשל הכי גדול של הקונסולה הקודמת שלהם? :|.. דבר שני, לא אמרתי שזה רק מהפחד הזה, אבל אני משוכנע שהוא שיחק שם תפקיד לא קטן. פשוט תסתכל על המאוורר והעיצוב הפנימי, הכל נקי מאוד, מרווח, ושוב המאוורר ענק! ומן הסתם שזאת השערה.. לא ישבתי עם המעצב של מיקרוסופט שסיפר לי את זה... לכן אמרתי ש''נראה לי''.

http://www.wired.com/images_blogs/gadge ... WN-014.jpg

אז כן, מן הסתם שזאת לא הסיבה היחידה, אבל היא בהחלט הייתה משמעותית לדעתי בעיצוב הנוכחי.
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יולי 2013, 11:41

האמת לפי התומנה שהבאת אני לא חושב שהמאוורר כזה גדול ביחס למאווררים שהיו באקס בוקס ה"שמן".
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 11 יולי 2013, 17:12

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2013, 17:23

אני הבנתי שספק הכח של הONE הוא שוב חיצוני, זה נכון? אם כך אז בהחלט מדובר במכשיר גדול יחסית לPS4.
אבל אני גם לא חושב שזה בתוצאה מפחד שיהיה שוב כשל. בשביל זה בטח יש להם הפעם "מתקני עינויים" לקונסולות ONE שעובדות שעות נוספות בטמפרטורות שונות, דבר שאולי שכחו עם ה360 :)

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 12 יולי 2013, 02:32

Laskin כתב:אני הבנתי שספק הכח של הONE הוא שוב חיצוני, זה נכון? אם כך אז בהחלט מדובר במכשיר גדול יחסית לPS4.
אבל אני גם לא חושב שזה בתוצאה מפחד שיהיה שוב כשל. בשביל זה בטח יש להם הפעם "מתקני עינויים" לקונסולות ONE שעובדות שעות נוספות בטמפרטורות שונות, דבר שאולי שכחו עם ה360 :)

כן, שוב חיצוני, וזה אחד הדברים הכי מבאסים שיש... עד היום אני מתבאס על זה ב-360.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 11 יולי 2013, 18:52

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יולי 2013, 14:04

לא ניתן להזמין את הONE (ולא את הPS4) באמזון US, עבור יום ההשקה. נגמרו המלאים.
בGAME UK הודיעו שתוך יום-יומיים יגמר להם המלאי של ONE ולא יהיה ניתן להזמין אותה יותר.

עושה רושם שהדור הבא יתחיל חזק מאוד. אני מניח שגם בחג המולד ועד סוף השנה, יהיה קשה למצוא ONE וPS4 בחנויות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 12 יולי 2013, 19:34

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יולי 2013, 11:33

Kazz כתב:מדובר בסקר שמוצג בצורה הכי פשוטה והכי נטרלית שמאפשר לראות את חלוקת המצביעים.

הצורה הניטרלית היחידה שאפשר להסתמך עליה היא זו שמציגה מי מוכן לשים כמה מאות דולרים על קונסולה, ולא מי מוכן ללחוץ על כפתור. יש לאמזון רשימה של הbest sellers של כל שנה, ככה שקל לראות איך ב-2013 שתי הקונסולות כבר ממוקמות בפיסגה:
http://www.amazon.com/gp/bestsellers/2013/videogames

Klayman כתב:הקונסולה לא באמת עד כדי כך חלשה יותר מזו של סוני הרי, ממש במעט, אז מדוע היא גדולה יותר? ככל הנראה כחלק מהרצון לא להתקע עם שידור חוזר של הRROD.

זה כי סוני היא חברת אלקטרוניקה שיודעת לבנות חומרה כבר כמה עשורים, ומיקרוסופט לא כל כך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יולי 2013, 23:23

מפתח במיקרוסופט שעובד על ה OS של ה ONE ענה לשאלות הגולשים ב REDDIT,המפתח עבר אישור של המנהל והוא מאושר כאותנטי,הנה חלק מהתשובות שהוא ענה:

Q: What was your reaction to the DRM reversal, and now this petition?
A: Personally I was a little surprised at the timeframe which we decided on the DRM reversal. I thought we didn't push on its benefits enough.The petition shows there are lots of people who want these benefits as much as I do and clearly our execs care or Marc Whitten wouldn't have referred to it in his IGN interview.

Q: Just one question, How loud is the console?
A: Almost inaudible. I run three at a time and they are drowned out by the fans in the desktops.

Q: How smooth is the interface right now with the snapping? can you snap between digital games or not? is the TV input lagging like it was in that wired interview?
A: Snapping is only available to certain apps such as IE, Skype, the game DVR upload tool, etc. Game titles cannot be snapped. I have not tried TV input but I did hook up a PC to the Xbox and watched netflix while I skyped someone.

Q: When you say games can't be snapped you mean you can't have them be the smaller view right? You can have other apps next to the game but you can't have IE with Killer Instinct as the smaller snap on the right. Am saying this because you guys showed Killer Instinct with Twitch side by side.
A: Yes, AAA titles cannot be snapped (shown in smaller view). IE can however be snapped to look up how to perform a combination while you play :).

Q: Was the family sharing how everyone imagined it to be like (sharing games with 10 people only 2 game play one at the same time) or was it glorified demos ?
A: It was for full games. Can't comment too much on this but its purpose was to eliminate the need to ever have to physically hand someone a game that you bought to share with them.

Q: Do you know anything about the rumor that Microsoft is upping the clock speed on the retail version? If you can't answer that, do you think that the Xbox One is at disadvantage with it's current specs compared to the PS4?
A: Can't comment on the rumor. The facts are on paper, the PS4 has better specs and the most you can debate is by how much. What I can tell you is I have played Forza, Killer instinct, and Ryse on the Xbox One. They look as good as the games I play on a high end PC. Ryse reminded me of darksiders II.

אז הוא טוען ש הFAMILY PLAN היתה למשחקים מלאים ושהשמועה על הדמואים קשקוש,אומר שהרעיון היה שתוכל להחליף דיגיטלית משחק עם חבר בדיוק כמו עם עותק פיזי וההגבלות שיש על כך (ככה ששני אנשים בטח לא יכלו לשחק בו זמנית כמתבקש) כמו שזה היה עובד במציאות רק בצורה דיגיטלית ונוחה.
הקונסולה מאוד שקטה,אומר ש 3 מכשירים שפועלים בו זמנית בקושי נשמעים,אי אפשר לעשות SNAP למשחקי AAA,מודה שהפס4 חזק יותר ושהשאלה היחידה היא עד כמה,שהמשחקים נראים מעולים לא פחות מ HIGH END PC,אומר גם שהקינקט 2 עולה לייצור כמעט כמו הקונסולה עצמה,יש פה עוד הרבה שאלות למי שבא לו לנסות לפענח את השרשור הנוראי של REDDIT מוזמן-http://www.reddit.com/r/xboxone/comments/1i71s5/i_am_an_xbox_one_dev_ask_me_almost_anything/

אהבתי גם את הציטוט הזה של מפתח מסוני שניגש לאחד מהמנהלים במייקרוסופט אחרי E3 ואמר לו: you won the games,we won the gamers :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יולי 2013, 02:37

Ryse=Darksiders 2? לא נראה לי בכלל :P. לפחות לא מהדמו שהוצג. אני מאוד אשמח אם כן, אבל ממש לא עושה רושם כזה.
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יולי 2013, 10:33

חופשי לא מובן לי הקשר בין המשחקים.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 124 אורחים