נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 דצמבר 2019, 13:44

אז רק בשביל לסכם:
Xbox series X (אגב,ממה שהבנתי בera מיקרוסופט מתייחסת לקונסולה בתור xbox,בלי שם נוסף):

Cpu: zen 2 8C/16T @3.5ghz

GPU: ~12TF+VRS support
כנראה שמדובר פה באיזה rx5800 כמו שתמיד חשבנו. אני מניח שהאופציה הכי ׳ריאלית׳ עד כמה שמצחיק לומר את זה היא 52CU מתוכם 48 פעילים ועם תדר 2.00ghz מקבלים באמת 12.2tf. הזוי.

RAM: 16GB GDDR6
זיכרון מאוחד,עם 13gb זמינים למפתחים. מודה,אני די מאוכזב,אבל אני לא מפתח אז אין לי מושג איזה צורך באמת היה ב20gb זיכרון כמט שהנחתי שיהיה.

Nvme SSD: לא יודע כמה ׳מקוסטם׳ כל הסיפור עם הssd,אני מניח שמדובר במשהו מתוצרת סמסונג שיולחם על הpcb ויספק מהירויות שמצופות ממוצר לשוק הביתי שתומך בpcie 4.0 אבל לא מעבר. ועדיין,פשוט טירוף שאנחנו מקבלים את זה. אם הייתי צריך לנחש,הייתי אומר בהתבסס על כמה סרני הדגיש את נושא הssd במאמר של wired שסוני כנראה עשתה כאן קצת יותר עבודה.

פס5:
Cpu: zen 2 8C/16T @3.2ghz
לא מאושר כמובן,אבל המספר הזה חזר לא מעט בכל מיני איזכורים של הapu של הפס5 בתוכנות בנצ׳מארקים למיניהם אז לא יפתיע אותי אם זה אכן התדר.

Gpu:
טוב,אז פה אנחנו בעצם לא יודעים הרבה למעט העובדה שכמו הX,גם לו תהיה תמיכה חומרתית בrt ולפי האינסיידר בera תמיכה בvrs,מה שכנראה ממקם אותו באותה קטגוריית ביצועים עם הX,אבל תדר שעון נמוך יותר/פחות CU יכולים ״לגרור״ אותו לכיוון ה-10TF. ויכול להיות שמדובר פה בכלל על רכיב 13TF,אני באמת כבר לא בטוח בכלום יותר.

RAM:
לא ידוע

SSD: פה אני חושב שסוני תיקח את כתר הביצועים בהתבסס על כל מיני פטנטים שלהם שמסתובבים בחוץ,נראה שהם באמת ירדו לקרביים של איך SSD עובד וכתבו מחדש לא מבקר הזיכרון,לפחות אם הבנתי נכון 5% מהפטנט המפורסם ההוא מלפני כמה חודשים.

בתרחיש הכי אופטימי שלי לדור הבא לא היו specs כאלה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 דצמבר 2019, 13:54

DrKeo כתב:אני לא יודע מה אתכם, אבל הלבלייד 2 שרף לי את העיניים. זה אשכרה הcgi של דיאבלו 4 רק בscope גדול יותר. אנחנו גם לא יודעים אם זה משחק קטן כמו הראשון או שבזכות המימון של מיקרוסופט זה ממש AAA מלא. נגיד הקטע עם הויקינגים בחוף ים שמתקרבים לקראת היצור הענקי, לי זה נראה כמו משהו שאולי נלקח מסרטון מעבר או אפילו גיימפליי. בכל מקרה, זה טרוף לגמרי, גמר אותי.

אני חושב שגם אם זה סרטון טכני בולשיט, למדנו כבר שסרטוני בולשיט של הכרזת הדור נראים בסוף כמו משחקי סוף הדור. כלומר הייתה הדגמה טכנית לפס4 או לone שנראת יותר טוב מtlou2? אני לא חושב, אולי אנצ׳רטד 4 וזה היה כי הסרטון היה נטו מזוייף ולא בזמן אמיתי.

זה IN ENGINE אבל בלי קשר גם בטריילר עצמו יש רגעים של טירוף ו WTF וזה CGI לכל דבר ורגעים שנראים יותר גיימפליי ובגלל זה גם פחות וואו ו CGI, אז לאיזה צד של המשוואה התוצאה הסופית בסוף תנטה? נחכה ונראה.

אם אתה מדבר על הכרזות, אז לא אמרו לנו אז שגם DEEP DOWN הוא זמן אמת? מה בדיוק נראה ככה? ומה לגבי הדמו זמן אמת של FINAL FANTASY? והאם אתה חושב שהסטאר וורס האחרון שיצא עומד ברמה של 1313 שבוטל?

אתה מבין למה אני סקפטי?

אגב ציטטת את הציוץ של פיל ואמרת שהנה הוא קורא לקונסולה הכי חזקה אבל שוב, זה לא מדוייק, הוא אומר "OUR MOST POWERFUL וכו'"

הם לא יודעים בוודאות את העניין הזה אבל נראה כמו שאמרתי שמחוץ לרקורד הם מאמינים שזה המצב ואני מתאר לעצמי שהם צודקים כי הם בטח יודעים מה בערך היה המצב אצל סוני עד לא מזמן ובמה זה כרוך שסוני תעלה עליהם מבחינת כוח, כנראה תסריט קלוש למדי ולכן הם לא מתחייבים עדיין, ובכל זאת, נשמע שתסריט קלוש.

זה היה מאוד חכם ככה להטיל פצצה ולחשוף ראשונים, עכשיו כשהפס5 תתגלה כחלשה יותר זה יוציא טונות של אוויר מהמפרשים של החשיפה.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 13 דצמבר 2019, 14:16

לא מבין למה מיקרוסופט בחרה להכריז על הדור הבא שלה בצורה הזו במקום אירוע פרטי.. בדיקה מהירה ברשתות החברתיות מראה שזה לא יצר יותר מדי עניין. אני חושב שיש אפילו לא מעט משחקים שההכרזה שלהם יצרה יותר באז תקשורתי מההכרזה הזאת. בכל מקרה, לפי מה שקראתי, מיקרוסופט מגיעים לדור החדש עם הרבה מאוד ביטחון, מעניין עד כמה זה יעבוד להם. תאכלס, גם אם זה לא יעבוד.. יש להם מספיק בבנק בשביל להיכשל ולנסות שוב בערך מיליון פעם. סוני לעומת זאת, צריכה להיות הרבה יותר דרוכה. נראה לאן זה יתפתח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2019, 14:28

Uncle Pey'j כתב:אז רק בשביל לסכם:
Xbox series X (אגב,ממה שהבנתי בera מיקרוסופט מתייחסת לקונסולה בתור xbox,בלי שם נוסף):

כנראה שמדובר פה באיזה rx5800 כמו שתמיד חשבנו. אני מניח שהאופציה הכי ׳ריאלית׳ עד כמה שמצחיק לומר את זה היא 52CU מתוכם 48 פעילים ועם תדר 2.00ghz מקבלים באמת 12.2tf. הזוי.

זיכרון מאוחד,עם 13gb זמינים למפתחים. מודה,אני די מאוכזב,אבל אני לא מפתח אז אין לי מושג איזה צורך באמת היה ב20gb זיכרון כמט שהנחתי שיהיה.

Nvme SSD: לא יודע כמה ׳מקוסטם׳ כל הסיפור עם הssd,אני מניח שמדובר במשהו מתוצרת סמסונג שיולחם על הpcb ויספק מהירויות שמצופות ממוצר לשוק הביתי שתומך בpcie 4.0 אבל לא מעבר. ועדיין,פשוט טירוף שאנחנו מקבלים את זה. אם הייתי צריך לנחש,הייתי אומר בהתבסס על כמה סרני הדגיש את נושא הssd במאמר של wired שסוני כנראה עשתה כאן קצת יותר עבודה.

פס5:
לא מאושר כמובן,אבל המספר הזה חזר לא מעט בכל מיני איזכורים של הapu של הפס5 בתוכנות בנצ׳מארקים למיניהם אז לא יפתיע אותי אם זה אכן התדר.

Gpu:
טוב,אז פה אנחנו בעצם לא יודעים הרבה למעט העובדה שכמו הX,גם לו תהיה תמיכה חומרתית בrt ולפי האינסיידר בera תמיכה בvrs,מה שכנראה ממקם אותו באותה קטגוריית ביצועים עם הX,אבל תדר שעון נמוך יותר/פחות CU יכולים ״לגרור״ אותו לכיוון ה-10TF. ויכול להיות שמדובר פה בכלל על רכיב 13TF,אני באמת כבר לא בטוח בכלום יותר.

RAM:
לא ידוע

SSD: פה אני חושב שסוני תיקח את כתר הביצועים בהתבסס על כל מיני פטנטים שלהם שמסתובבים בחוץ,נראה שהם באמת ירדו לקרביים של איך SSD עובד וכתבו מחדש לא מבקר הזיכרון,לפחות אם הבנתי נכון 5% מהפטנט המפורסם ההוא מלפני כמה חודשים.

רק להיות ברור, חוץ מה12TF, שום דבר לא מאושר כולל התדרים ונפח זיכרון. אבל אם אתה כבר זורם עם דליפות, יש לפס5 גם 16GB זיכרון כי זה מה שהיה בדליפה של ה2Ghz.

בלינג, אני נותן להם להנות מהספק, בעיקר כי יש לסונן הסטוריה מאוד ארוכה של רמאות בהצגה של הדור החדש (בעצם אין דור שבו סוני לא הציגה דמו מזוייף לגמרי) ואני לא ממש זוכר שמיקרוסופט אי פעם עשתה את זה, אבל אולי הזיכרון שלי בוגד בי. בכל מקרה, מיקרוסופט יצרה לי עכשיו סטנדרט לדור הבא עם הטריילר הזה כשכל קטע וקטע בו היה בלתי יאומן ובתקווה הם לא בילשטו אותנו לגמרי.

אגב, למרות ההסטוריה של סוני, אני חושב שהייתי בולע לגמרי את זה אם הטריילר היה שלהם. יש לי נטיה להאמין לחברה שאומרת שמשהו הוא זמן אמיתי אלה אם יש לי הוכחות אחרות, כמו למשל אחרי שראיתי כמה וכמה משחקי דור הבא וזה נראה כמו קפיצה גדולה מעליהם.

בנוגע ל1313, בטח שJEDI נראה טוב יותר, בקטעים מסויימים הוא נראה טוב משמעותית, לפחות בגרסת ה-PC. בנוגע לDEEP DOWN ואנצ'רטד 4, זה באמת היה משהו אחר לגמרי וכנראה נכנס תחת קטגורית "עוד דמו מזוייף של סוני", האמת שבמקרה של אנצ'רטד 4 זה לגמרי מוכח להתחשב בזה שהם אמרו בהרצאת GDC שהפס4 רנדרה את הדמו ב-2FPS והם הריצו את זה בהילוך מהיר ל-60FPS. כאילו כן, אני מבין, הם רצו להראות TARGET למה שהם יצליחו לעשות והם באמת חשבו שהם יעשו את זה, אבל דמו הזה מזוייף ברמות אחרות. ובנוגע ל-FFVII, אני חושב שהסרטוני מעבר ב-DMC5 בהחלט נראים טוב כמו הדמו הזה והפרצופים נראים אפילו יותר טוב. והסמריטן של אפיק? כבר ארקאם נייט נתן גרפיקה דומה ו-TLOU2 נראה הרבה יותר טוב.

אתה זוכר את הדמו הטכני הכי גדול של הפס4 בחשיפה ב-2013? האיש הזקן של קוואנטיק דרים. אל תגיד לי שדברים כמו DMC5 לא נראים פי כמה יותר טוב מזה:

אגב, הדמו הזה של קוויקסל נעשה על 2080RTX (הXSX חזקה ממנה) ב-UE4 והוא רץ ב-60FPS, בהחלט מזכיר את הנופים שראינו בHELLBLADE:

אגב בלינג, אני די בטוח שפיל אמר שהקונסולה הכי חזקה בטוויט, אבל אולי הייתי גמור מעייפות כי היה כבר 6 בבוקר ופשוט פספסתי מילה :)

עריכה:
אה, ויש גם טיפה גיימפליי מהמשחק של סוני:
תמונה
ההשתקפות די חסרת ארטיפקטים, יש מצב שזאת השתקפות RT למרות שקשה לדעת מגיף.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2019, 15:04

Uncle Pey'j כתב:אבל אני כן רוצה להתייחס למה שאמרת קיאו- אף אחד,אף
פעם,לא אמר שמשחקים של הדור הבא לא ייראו מדהים בגלל שלוקהארט קיים,אבל אנחנו כנראה לעולם לא נדע איך הם יכלו להיראות אם רק הseries x הייתה קיימת. זה הכל.

בו נחכה לפורצה מול GT החדש, נראה כמה גדול ההפרש לטובת GT :)

אגב, העורך של EGM לשעבר:
Xbox Series X performance is actually slightly ABOVE 12(Navi) TFs

כלומר אנחנו כנראה מסתכלים על משהו כמו 12.3TF או משהו כזה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 דצמבר 2019, 15:07

טוב, זה היה מפתיע. אני גם מרגיש כמו שכתבו פה שאולי היה עדיף לחשוף את הבוקס החדשה באירוע בשנה הבאה, אבל אני מניח שזה לא באמת משנה. יחסית אהבתי את העיצוב שנראה פשוט כמו פיסי, אבל אני סבבה עם רוב עיצובי הקונסולות גם ככה. הלבלייד נראה פשוט מעולה מבחינה גרפית, אבל הייתי מעדיף לראות פרויקט אחר מ-NT. אני מקווה שלפחות יהיה שדרוג מבחינת הגיימפליי, הראשון נמאס עלי מאוד מהר.

לגבי ענייני הכוח, גם גרינברג כתב באיזה ציוץ שהיא "Most Powerful" בלי Our, אבל בכלל עניין הפרש הכוחות נראה לי ממש זניח ומנופח. בתור מי שכנראה יוותר על שדרוג המחשב בדור הבא, ה-XSX קורצת לי יותר כקונסולת השקה נטו כרגע בעיקר בגלל השירותים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2019, 15:09

BiA כתב:טוב, זה היה מפתיע. אני גם מרגיש כמו שכתבו פה שאולי היה עדיף לחשוף את הבוקס החדשה באירוע בשנה הבאה, אבל אני מניח שזה לא באמת משנה. יחסית אהבתי את העיצוב שנראה פשוט כמו פיסי, אבל אני סבבה עם רוב עיצובי הקונסולות גם ככה. הלבלייד נראה פשוט מעולה מבחינה גרפית, אבל הייתי מעדיף לראות פרויקט אחר מ-NT. אני מקווה שלפחות יהיה שדרוג מבחינת הגיימפליי, הראשון נמאס עלי מאוד מהר.

לגבי ענייני הכוח, גם גרינברג כתב באיזה ציוץ שהיא "Most Powerful" בלי Our, אבל בכלל עניין הפרש הכוחות נראה לי ממש זניח ומנופח. בתור מי שכנראה יוותר על שדרוג המחשב בדור הבא, ה-XSX קורצת לי יותר כקונסולת השקה נטו כרגע בעיקר בגלל השירותים.

כרגע זה נשמע כאילו ההפרש בין הקונסולות הוא אולי 5% או משהו כזה, אם יש הגדרה של זניח, זה זה. ההפרש בדור הזה גבל ב-40% ובסוף מה שקבלנו זה אחת עם משחקים ב-1080P והשניה ב-900P עם אולי בעיית FPS קלה פה ושם. אז מה יהיה ההפרש כשהוא 5%? 2160P מול 2100P? באיזה עץ יהיה חסר עלה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 דצמבר 2019, 15:21

אגב בלינג, אין ספק שמיקרוסופט טוענת שהיא הכי חזקה, תראה את זה מהאתר שלהם:
תמונה

אולי היא טועה וזה יהיה מביך במיוחד, אבל הם נראים בטוחים בעצמם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 דצמבר 2019, 15:24

מצחיק, הגיף של GODFALL הרבה הרבה יותר מגניב מכל הטריילר שלהם.
וזה לגמרי נראה כמו RT... מעניין אם זה נכון.
לגבי מי יותר חזקה, זה באמת נראה כמו קרב מטופש ושהן קרובות מאוד עד רמה בלתי קיימת. אבל נחכה כמה חודשים ונדע אם הציוצים האלה יתבררו כFACEPALM או לא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 דצמבר 2019, 15:41

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אז רק בשביל לסכם:

פס5:

Gpu:

RAM:
לא ידוע

רק להיות ברור, חוץ מה12TF, שום דבר לא מאושר כולל התדרים ונפח זיכרון. אבל אם אתה כבר זורם עם דליפות, יש לפס5 גם 16GB זיכרון כי זה מה שהיה בדליפה של ה2Ghz.

בלינג, אני נותן להם להנות מהספק, בעיקר כי יש לסונן הסטוריה מאוד ארוכה של רמאות בהצגה של הדור החדש (בעצם אין דור שבו סוני לא הציגה דמו מזוייף לגמרי) ואני לא ממש זוכר שמיקרוסופט אי פעם עשתה את זה, אבל אולי הזיכרון שלי בוגד בי. בכל מקרה, מיקרוסופט יצרה לי עכשיו סטנדרט לדור הבא עם הטריילר הזה כשכל קטע וקטע בו היה בלתי יאומן ובתקווה הם לא בילשטו אותנו לגמרי.

אגב, למרות ההסטוריה של סוני, אני חושב שהייתי בולע לגמרי את זה אם הטריילר היה שלהם. יש לי נטיה להאמין לחברה שאומרת שמשהו הוא זמן אמיתי אלה אם יש לי הוכחות אחרות, כמו למשל אחרי שראיתי כמה וכמה משחקי דור הבא וזה נראה כמו קפיצה גדולה מעליהם.

בנוגע ל1313, בטח שJEDI נראה טוב יותר, בקטעים מסויימים הוא נראה טוב משמעותית, לפחות בגרסת ה-PC. בנוגע לDEEP DOWN ואנצ'רטד 4, זה באמת היה משהו אחר לגמרי וכנראה נכנס תחת קטגורית "עוד דמו מזוייף של סוני", האמת שבמקרה של אנצ'רטד 4 זה לגמרי מוכח להתחשב בזה שהם אמרו בהרצאת GDC שהפס4 רנדרה את הדמו ב-2FPS והם הריצו את זה בהילוך מהיר ל-60FPS. כאילו כן, אני מבין, הם רצו להראות TARGET למה שהם יצליחו לעשות והם באמת חשבו שהם יעשו את זה, אבל דמו הזה מזוייף ברמות אחרות. ובנוגע ל-FFVII, אני חושב שהסרטוני מעבר ב-DMC5 בהחלט נראים טוב כמו הדמו הזה והפרצופים נראים אפילו יותר טוב. והסמריטן של אפיק? כבר ארקאם נייט נתן גרפיקה דומה ו-TLOU2 נראה הרבה יותר טוב.

אתה זוכר את הדמו הטכני הכי גדול של הפס4 בחשיפה ב-2013? האיש הזקן של קוואנטיק דרים. אל תגיד לי שדברים כמו DMC5 לא נראים פי כמה יותר טוב מזה:

אגב, הדמו הזה של קוויקסל נעשה על 2080RTX (הXSX חזקה ממנה) ב-UE4 והוא רץ ב-60FPS, בהחלט מזכיר את הנופים שראינו בHELLBLADE:

אגב בלינג, אני די בטוח שפיל אמר שהקונסולה הכי חזקה בטוויט, אבל אולי הייתי גמור מעייפות כי היה כבר 6 בבוקר ופשוט פספסתי מילה :)

עריכה:
אה, ויש גם טיפה גיימפליי מהמשחק של סוני:
תמונה
ההשתקפות די חסרת ארטיפקטים, יש מצב שזאת השתקפות RT למרות שקשה לדעת מגיף.

לא מובנת לי כל ההשוואה הזו בין הדמואים שראינו אז לבין סרטוני מעבר במשחקים של היום. בלי להכנס בכלל להאם יש match בין הסרטוני מעבר של DMC5 לבין דמו טכני כזה או אחר מה זה בדיוק נותן אם נגיד הסרטונים האלה עומדים בכבוד מולם? בסוף הגראפיקת גיימפליי נראית דור מתחת לכל ההשוואות האלה וזה מה שמשנה.

הקוסם של QD נראה יותר טוב מדטרויט, באופן משמעותי. בעיקר בתאורה אבל גם במודלים.

אני אשמח לראות קטע ב JEDI האחרון שנראה יותר טוב מהגיימפליי של 1313. לא סרטון מעבר אלא גיימפליי נגד גיימפליי.

אני מסכים שחלק מהשוטים בדמו של היילבלייד נראים ברמה של הדמו REBIRTH הזה, אבל זו השוואה של דמו טכני מול דמו טכני אחר, זה לא אומר לי הרבה. אם היית מוצא משחק תיאורתי שרץ על אותו הכרטיס ונראה ככה אז באמת היה פחות ויכוח.

בנוגע לטוויט הוא אמר "OUR" שים לב. מה שכן הסלוגן באתר אכן יותר נוטה לשם אבל גם פה זה במרומז כמן אמרה סלוגנית שכזו, סוג של "נו סיימו את המשפט כבר!", עדיין לא ראיתי אותם אומרים במפורש שזאת קונסולת הדור הבא החזקה ביותר למרות שאני לגמרי מאמין שזה המצב.

הגיף ששמת מהמשחק שנועד לפס5 אכן נראה הרבה יותר טוב מכל הטריילר החלש ששמו, צריך לזכור שזה כולה משחק אונליין של מפיצה ומפתחת לא סופר טכנולוגיות שבטח נעשה בתקציב די נמוך. לא צריך להגזים כאילו כל דבר שיצא על הדור הבא חייב לטמטם את המוח, יצאו הרבה יותר משחקים כאלו שנראים בסדר מאשר דברים מטורפים, זה טבעי כמו בכל דור.

אם נשווה את זה לכל מני משחקי אונליין בינוניים אחרים (מבחינת הפקה) מהדור הזה סטייל WARFRAME, FORTNITE, BL3 ואחרים אז הוא די בקלות נראה יותר טוב בהרבה מ 99.9% מהם (צריך להגדיל את הגיף אבל נראה גם מפה די בקלות הפרש של דור וזה כשזה "סתם" משחק השקה מולטי שכזה בלי מאמץ מיוחד) אבל זה עדיין לא משחק מפלצת טכנולוגיה סינגל (או מולטי כמו משחקי BF של EA) שכזה ולכן הציפיות צריכות להיות בהתאם.

בנוגע לפער שאתם רואים כשולי, אני חושב שאם הפס5 יצא בסוף עם 10 וה XSX יצא מעל 12 אז זה ממש לא שולי ומתמטית זה גם לא 5 אחוז.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 דצמבר 2019, 00:27

https://www.windowscentral.com/xbox-series-x
יש שם כמה פרטים חדשים: התדר של ה-CPU קיבל בוסט ל3.6GHZ,מהירות די דימיונית לקונסולה,וקיבלנו שוב אישור ל-12TF RDNA (כמה כיף לקרוא את זה :) ) ואני חושב שאפשר לומר די בוודאות בשלב הזה שמדובר ב-RDNA2. בנוסף,הם טוענים שממה שהם הבינו,MS הולכת להיפטר מפורט ה-HDMI IN של ה-One,מאוד מתבקש בהתחשב במסר של MS הפעם בנוגע לדור הבא. מהירות הקריאה של ה-SSD נשמעת טיפה 'נמוכה' (2GB/S מהירות קריאה) ביחס למה שקיים כיום בכוננים תומכים PCIE4 אבל עדיין מדובר בשידרוג מטורף.
תמונה
עכשיו נראה מה סוני יעשו,כי אם ה-specs האלה מדוייקים,והאמת? אני די בטוח שכן,אז וואו איזו מפלצת MS יצרו כאן. מישהו כאן דמיין לפני שנה+ כשהת'רד הזה נפתח שזה מה שנקבל בסוף? זוכרים את הימים שדיברנו על HDD ושללנו כל אופציה ל-SSD?צחקנו כשדיברנו על האופציה ל-RT בדור הבא,והתדרים של ה-GPU וה-CPU שניחשנו היו הרבה,הרבה יותר נמוכים ממה שאנחנו כנראה נקבל. זה ממש משעשע לעבור על ההימור הראשון שלי בת'רד הזה ולראות כמה טעיתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 דצמבר 2019, 07:33

אותי ממש מעניין לדעת מה נפח הSSD... מעניין כמה גרסאות יהיו ומה המחיר.
אני לא חושב שיש ספק שזה לא הולך לעלות 400 דולר

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 דצמבר 2019, 10:04

Uncle Pey'j כתב:https://www.windowscentral.com/xbox-series-x
יש שם כמה פרטים חדשים: התדר של ה-CPU קיבל בוסט ל3.6GHZ,מהירות די דימיונית לקונסולה,וקיבלנו שוב אישור ל-12TF RDNA (כמה כיף לקרוא את זה :) ) ואני חושב שאפשר לומר די בוודאות בשלב הזה שמדובר ב-RDNA2. בנוסף,הם טוענים שממה שהם הבינו,MS הולכת להיפטר מפורט ה-HDMI IN של ה-One,מאוד מתבקש בהתחשב במסר של MS הפעם בנוגע לדור הבא. מהירות הקריאה של ה-SSD נשמעת טיפה 'נמוכה' (2GB/S מהירות קריאה) ביחס למה שקיים כיום בכוננים תומכים PCIE4 אבל עדיין מדובר בשידרוג מטורף.
תמונה
עכשיו נראה מה סוני יעשו,כי אם ה-specs האלה מדוייקים,והאמת? אני די בטוח שכן,אז וואו איזו מפלצת MS יצרו כאן. מישהו כאן דמיין לפני שנה+ כשהת'רד הזה נפתח שזה מה שנקבל בסוף? זוכרים את הימים שדיברנו על HDD ושללנו כל אופציה ל-SSD?צחקנו כשדיברנו על האופציה ל-RT בדור הבא,והתדרים של ה-GPU וה-CPU שניחשנו היו הרבה,הרבה יותר נמוכים ממה שאנחנו כנראה נקבל. זה ממש משעשע לעבור על ההימור הראשון שלי בת'רד הזה ולראות כמה טעיתי.

מדהים אין מה לאמר. לדמיין איך משחק סינגל סינמטי בתקציב גבוה שפותח לחומרה הזאת עם רזולוצייה של דמקה (במקום לבזבז הרבה משאבים על 4K) הולך להראות :shock:

איך משחק של דייויד קייג' גם יראה... זה כבר באמת יהיה CGI.

עכשיו רק שסוני לא תפשל ושהפס5 יהיה קרוב מאוד בכוח.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 דצמבר 2019, 10:52

אני ממש לא חושב שההבדלים הולכים להיות גדולים מדי ביניהן. אולי אחת תהיה חזקה באחוז די מזערי. אחרי כך ההייפ שסוני התחילה בו, אני מאמין שהם שמו לא מעט על החומרה כדי לא לאכזב. אלא אם עלה להם השתן לראש והם בטוחים שהם ינצחו בכל מקרה - מה שאני ממש לא חושב שהולך לקרות..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 דצמבר 2019, 11:02

מייקרוסופט מאוד הפתיעה עם ה 12TF+ האלה, הדיבורים על סוני היו 10 וכולם התלהבו וקיבלו את זה בשמחה. הפרש של יותר מ 2 TF ביניהן זה יותר מקונסולות פס4 שלמה שאנחנו רואים איזה דברים הכוח הזה מריץ היום :)

לא הייתי קורא לזה מזערי אם זה אכן המצב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 דצמבר 2019, 12:00

אני לא נוטה לייחס חשיבות יתר לשמועות הללו. מצטער. בכל מקרה, יש עוד דברים מעבר לעוצמה שיקבעו את הניצחון. משחקים (מה לעשות?), מחיר ואקוסיסטם.
לגבי מחיר אין לנו מושג. לגבי משחקים - אנחנו יודעים ש מיקרוסופט הגבירה את האש, וסוני יודעת להוציא בלעדיים מעולים. אקוסיסטם זה די המשחק של מיקרוסופט עם ה Gamepass ותאימות לאחור, אבל אני מאמין שסוני תוכל להשוות. אגב, באקוסיסטם ומשחקים, לסוני יש הזדמנות מעולה עם psvr 2.
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 דצמבר 2019, 12:15

אני עדיין מאמין מאוד ש-hardware drives software ולא ההפך,אז כשאני רואה specs כאלה,יש לזה המון משמעות מבחינתי. ברור שיש עוד גורמים במשוואה,והמחיר בהחלט הולך להיות קריטי כאן,אבל מי כאן באמת חושב שהדבר הזה הולך לעלות יותר מ-500 דולר? אין סיכוי.
אגב,ממה שהצלחתי לגרד ב-ERA,האינסיידר המפורסם עדיין טוען שההפרש בין X לפס5 מזערי,והפס5 עדיין עם יתרון קטן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 דצמבר 2019, 12:23

אתה מאוד מאוד לא מייצג, פייג'. 90 אחוז מקהל היעד של הקונסולות חסר מושג לגבי 99 אחוז מהמפרט. ברור שאני מקצין ומגזים, אבל זה לא רחוק מהאמת
?

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 14 דצמבר 2019, 21:19

DrKeo כתב:רק להיות ברור, חוץ מה12TF, שום דבר לא מאושר כולל התדרים ונפח זיכרון.

הברור שלך לא כל כך ברור בשבילי, חיפשתי בנרות מקור רשמי שמציין את המספר 12TF ולא מצאתי. תעזור לי?
וכשאני אומר מקור רשמי, אני מתכוון להכרזה רשמית כמובן כמו ההכרזה על ה Xbox One X בה מיקרוסופט אמרה בפירוש:
Scorpio is more powerful than the original Xbox One, four and a half times. And the six teraflops will impact the games and how they play

כמובן שיכול מאוד להיות שאכן מדובר ב 12TF, אבל בינתיים כל מה שאני ראיתי שהוכרז באופן רשמי זה זה:
we're over eight times the GPU power of the Xbox One, and two times what an Xbox One X is

אז כן, יש סיכוי סביר בהחלט שה Series X תהיה 12TF, אך עדיין יכול מאוד להיות שלא.
לא שזה משנה יותר מדי, כל עוד מספר ה TF הוא דו ספרתי זה בסדר גמור. הן לגבי האקסבוקס והן לגבי ה PS5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 02:40

bling כתב:לא מובנת לי כל ההשוואה הזו בין הדמואים שראינו אז לבין סרטוני מעבר במשחקים של היום. בלי להכנס בכלל להאם יש match בין הסרטוני מעבר של DMC5 לבין דמו טכני כזה או אחר מה זה בדיוק נותן אם נגיד הסרטונים האלה עומדים בכבוד מולם? בסוף הגראפיקת גיימפליי נראית דור מתחת לכל ההשוואות האלה וזה מה שמשנה.

הקוסם של QD נראה יותר טוב מדטרויט, באופן משמעותי. בעיקר בתאורה אבל גם במודלים.

אני אשמח לראות קטע ב JEDI האחרון שנראה יותר טוב מהגיימפליי של 1313. לא סרטון מעבר אלא גיימפליי נגד גיימפליי.

אני מסכים שחלק מהשוטים בדמו של היילבלייד נראים ברמה של הדמו REBIRTH הזה, אבל זו השוואה של דמו טכני מול דמו טכני אחר, זה לא אומר לי הרבה. אם היית מוצא משחק תיאורתי שרץ על אותו הכרטיס ונראה ככה אז באמת היה פחות ויכוח.

בנוגע לטוויט הוא אמר "OUR" שים לב. מה שכן הסלוגן באתר אכן יותר נוטה לשם אבל גם פה זה במרומז כמן אמרה סלוגנית שכזו, סוג של "נו סיימו את המשפט כבר!", עדיין לא ראיתי אותם אומרים במפורש שזאת קונסולת הדור הבא החזקה ביותר למרות שאני לגמרי מאמין שזה המצב.

הגיף ששמת מהמשחק שנועד לפס5 אכן נראה הרבה יותר טוב מכל הטריילר החלש ששמו, צריך לזכור שזה כולה משחק אונליין של מפיצה ומפתחת לא סופר טכנולוגיות שבטח נעשה בתקציב די נמוך. לא צריך להגזים כאילו כל דבר שיצא על הדור הבא חייב לטמטם את המוח, יצאו הרבה יותר משחקים כאלו שנראים בסדר מאשר דברים מטורפים, זה טבעי כמו בכל דור.

אם נשווה את זה לכל מני משחקי אונליין בינוניים אחרים (מבחינת הפקה) מהדור הזה סטייל WARFRAME, FORTNITE, BL3 ואחרים אז הוא די בקלות נראה יותר טוב בהרבה מ 99.9% מהם (צריך להגדיל את הגיף אבל נראה גם מפה די בקלות הפרש של דור וזה כשזה "סתם" משחק השקה מולטי שכזה בלי מאמץ מיוחד) אבל זה עדיין לא משחק מפלצת טכנולוגיה סינגל (או מולטי כמו משחקי BF של EA) שכזה ולכן הציפיות צריכות להיות בהתאם.

אני חושב שכל דמו ודמו טכני שהיה לנו עד היום נעקף במשחק כלשהו, מ-1313 ועד הקוסם. אבל כמובן שדמו טכני הוא שווה ערך לסצנת מעבר שהשקיעו בה ממש הרבה, כלומר אני משער ש-HELLBLADE 2 הראה לנו איך יראו הסצנות המעבר היותר מרשימות בדור הבא. מן הסתם גיימפליי יראה פחות טוב, אבל פאק, תסתכל על זה. הטריילר הזה נראה יותר טוב מה-CGI של דאבלו 4, זה פשוט מטורף, שום סימן לרינדור בזמן אמיתי, פשוט כלום. אין ארטיפאקטים, אין אלייזינג, אין פאקים ב-DOF, זה פשוט נראה CGI טהור. מדהים, פשוט מדהים. אתה מסוגל לחשוב שאתה משחק GOW וזה בחלקות עובר לסצנת מעבר שנראת ככה בזמן אמיתי? פאק.

bling כתב:בנוגע לפער שאתם רואים כשולי, אני חושב שאם הפס5 יצא בסוף עם 10 וה XSX יצא מעל 12 אז זה ממש לא שולי ומתמטית זה גם לא 5 אחוז.

גם 10 מול 12 זה לא פער ענקי, זה חצי מהפער שהיה בדור הזה ואם בדור הזה ההבדל היה 1080P מול 900P, בדור הבא ההבדל יהיה קטן אפילו יותר ואנחנו מדברים על רזולוציות משוגעות של 2160P וכדומה, כלומר אני חושב שזה ישנה הרבה פחות.

dean כתב:

הברור שלך לא כל כך ברור בשבילי, חיפשתי בנרות מקור רשמי שמציין את המספר 12TF ולא מצאתי. תעזור לי?
וכשאני אומר מקור רשמי, אני מתכוון להכרזה רשמית כמובן כמו ההכרזה על ה Xbox One X בה מיקרוסופט אמרה בפירוש:
Scorpio is more powerful than the original Xbox One, four and a half times. And the six teraflops will impact the games and how they play

כמובן שיכול מאוד להיות שאכן מדובר ב 12TF, אבל בינתיים כל מה שאני ראיתי שהוכרז באופן רשמי זה זה:
we're over eight times the GPU power of the Xbox One, and two times what an Xbox One X is

לא שזה משנה יותר מדי, כל עוד מספר ה TF הוא דו ספרתי זה בסדר גמור. הן לגבי האקסבוקס והן לגבי ה PS5.

זה מה שגיימספוט אמרו שבקרו אצל מיקרוסופט וזה מה שאמר כל אינסיידר, מ-THE VERGE וג'ייסון שרייר ועד "אתרי מיקרוסופט" עם קשרים פנימיים כמו windows central או בראד סאמס. גם העורך לשעבר של EGM אמר במפורש שזה "קצת יותר מ-12TF של RDNA". אז יכול להיות שזה לא, אבל כל הסימנים מצביעים לשם. אגב, החשיפה הראשונה של 12TF מ-windows central (שאחרי שהיא קרתה כל תעשיית העיתונות בערך קפצה ואמרה אותו דבר) אמרה שעד 2018 הם היו בכלל 10TF והם שדרגו את הקונסולה ל-12TF רק השנה. ולמקרה ואתה דואג לסוני, העורך לשעבר של EGM לא שינה את עמדתו אחרי המספר של ה-12TF, הוא עדין אומר שהפס5 חזקה ממש קלות מה-XSX.

Uncle Pey'j כתב:https://www.windowscentral.com/xbox-series-x
תמונה

יו, אתה זוכר את הדיונים שלנו בתחילת החיים של הת'רד הזה על מהירות השעון והזיכרון? אני חושב שאמרתי אז 16GB של GDDR6 ו-3.5Ghz במעבד, אבל אולי אני לא זוכר נכון. כמובן שאני מתעלם לגמרי מהדיבורים שלי על זיכרון מעורב של DDR4 ו-GDDR5 :)
המצחיק הוא שאני חושב שדברתי אז גם על 12TF-14TF אבל זה היה GCN, עוד לפני שראינו ש-GCN ב-7nm גם לא מסוגל לעשות הרבה. אז בעצם יצאו לי שתי טעויות שתקנו אחת את השניה :)
(אה כן, ותמחק מהזיכרון את הדיבורים שלי על GPU של NVIDIA :))

ובצד היותר רלוונטי לכרגע, אני כן חושב שמיקרוסופט תלך בסוף על 20GB זיכרון ולא רק 16GB. יש להם את הגמישות כי הם משתמשים ברוחב פס של 320 ביט כך שהם יכולים לעשות את זה החלטה של הרגע האחרון ואני חושב שהקטע של רק 10GB של זיכרון מהיר יכול לפגוע בהם. זאת דרך די פשוטה, בהוצאה של בערך 20$ נוספים, להעלות בטרוף את מהירות הזיכרון ובמקביל את הנפח כך של-XSX יהיה יתרון כוח נוסף.

בנוסף, עדין לא צפיתי אבל DF עשו סרטון XSX:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 03:45

וונדיס קנדה אשכרה עשו פרודיה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 דצמבר 2019, 10:39

אפשר לראות בבירור שהם טוענים שההמבורגר שלהם הוא הכי טרי והכי טעים, נראה שתפסו את שאר רשתות המזון עם המכנסיים למטה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 10:42

אכלתי פעם אחת המבורגר של וונדיס ולא חזרתי על הטעות הזאת שוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2019, 12:03

אני דווקא חושב שהיה סבבה... לא בדיוק אותו השלשול כמו שחטפתי באינ-נ-אאוט, אבל ממש קרוב

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 15 דצמבר 2019, 14:32

DrKeo כתב:
dean כתב:

זה מה שגיימספוט אמרו שבקרו אצל מיקרוסופט וזה מה שאמר כל אינסיידר, מ-THE VERGE וג'ייסון שרייר ועד "אתרי מיקרוסופט" עם קשרים פנימיים כמו windows central או בראד סאמס. גם העורך לשעבר של EGM אמר במפורש שזה "קצת יותר מ-12TF של RDNA". אז יכול להיות שזה לא, אבל כל הסימנים מצביעים לשם. אגב, החשיפה הראשונה של 12TF מ-windows central (שאחרי שהיא קרתה כל תעשיית העיתונות בערך קפצה ואמרה אותו דבר) אמרה שעד 2018 הם היו בכלל 10TF והם שדרגו את הקונסולה ל-12TF רק השנה. ולמקרה ואתה דואג לסוני, העורך לשעבר של EGM לא שינה את עמדתו אחרי המספר של ה-12TF, הוא עדין אומר שהפס5 חזקה ממש קלות מה-XSX.

עדיין אי אפשר לדעת. אני לא בטוח בכלל שמדובר ב 12TF RDNA ואני עוד יותר לא בטוח שה PS5 תהיה חזקה יותר (לא שזה משנה אם ההבדל יהיה מינורי).
ואל חשש אני לא דואג לסוני, כולנו כבר יודעים לאיזו קונסולה מבין ה 2 יהיו משחקי צד א' טובים ואיכותיים יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 136 אורחים