נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 14:42

dean כתב:עדיין אי אפשר לדעת. אני לא בטוח בכלל שמדובר ב 12TF RDNA ואני עוד יותר לא בטוח שה PS5 תהיה חזקה יותר (לא שזה משנה אם ההבדל יהיה מינורי).
ואל חשש אני לא דואג לסוני, כולנו כבר יודעים לאיזו קונסולה מבין ה 2 יהיו משחקי צד א' טובים ואיכותיים יותר.

כן, זה לא 1000%, המסר עדין מעורפל והמספר 12 נזרק על ידי עיתונאים יודעי דבר, לא MS עצמה. אני משער שנחכה ונראה ובנתיים נחזיק אצבעות ל-12TF.

בנוגע למי יהיו המשחקים האיכותיים יותר, אני משער שגם לזה נצטרך לחכות ולראות, אתה אפילו לא יודע איזה חברות יהיו שייכות למי ב-2022, אז אתה כבר חוזה למי תהיה 2025 יותר טובה?

ובנושא אחר לגמרי, למי שתהה מה הגודל של הקונסולה, הגודל הוא 15X15X30 ס"מ. יש לה רק מאוורר אחד, בחלק העליון עם הלד הירוק (שאפשר לשלוט בעוצמה שלו), ומבחינת רעש היא דומה ל-X.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2019, 15:27

לגבי למי יהיו משחקים טובים יותר - זה בעיקר תלוי לדעתי האם יצא רק GOW אחד בדור הבא, או שניים ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 15:42

חברות קמות ונופלות כל הזמן. תראה את באנג'י או פליפוני שהפכו מאלוהים לבסדר כזה ולעומת זאת תראה איך סנטה מוניקה הפכה מקו ירידה מאוד חזק (מ-GOW2 האדיר ל-GOW3 הפחות אדיר לאסנשן שבערך הרג את סדרת GOW) לקו עליה מטורף עם GOW 2018. בקיצור, לא הייתי מעיז לעשות תחזיות ב-2019 למה יהיו המשחקים הכי טובים של 2025, נשמע לי מגוחך.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 דצמבר 2019, 16:59

15X15X30 זה די קטן, או יותר קטן ממה שחשבתי שזה יהיה לפי הטריילר. האמת שממש אהבתי את העיצוב האנכי הלא שגרתי של הקונסולה (אני מניח שהכוונה שהקונסולה תעמוד ליד המזנון/שידת טלוויזיה כמו סאב וופר קטן), ואם זה מה שעזר להם להגיע לרמות שקט של ה one x (שנחשבת לקונסולה די שקטה) עם מה שנראה כמו חומרה של מחשב high end, אז בכלל טוב. אני מקווה שגם סוני יעשו מאמץ לצאת עם קונסולה שקטה גם אם זה אומר קופסא גדולה במיוחד, הפס4 רועשת מידי.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 15 דצמבר 2019, 18:03

DrKeo כתב:חברות קמות ונופלות כל הזמן. תראה את באנג'י או פליפוני שהפכו מאלוהים לבסדר כזה ולעומת זאת תראה איך סנטה מוניקה הפכה מקו ירידה מאוד חזק (מ-GOW2 האדיר ל-GOW3 הפחות אדיר לאסנשן שבערך הרג את סדרת GOW) לקו עליה מטורף עם GOW 2018. בקיצור, לא הייתי מעיז לעשות תחזיות ב-2019 למה יהיו המשחקים הכי טובים של 2025, נשמע לי מגוחך.

אז אני אעז ואתן תחזית ל 2025 - הפער ברמה של משחקי צד א' רק ילך ויגדל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 18:44

idan כתב:15X15X30 זה די קטן, או יותר קטן ממה שחשבתי שזה יהיה לפי הטריילר. האמת שממש אהבתי את העיצוב האנכי הלא שגרתי של הקונסולה (אני מניח שהכוונה שהקונסולה תעמוד ליד המזנון/שידת טלוויזיה כמו סאב וופר קטן), ואם זה מה שעזר להם להגיע לרמות שקט של ה one x (שנחשבת לקונסולה די שקטה) עם מה שנראה כמו חומרה של מחשב high end, אז בכלל טוב. אני מקווה שגם סוני יעשו מאמץ לצאת עם קונסולה שקטה גם אם זה אומר קופסא גדולה במיוחד, הפס4 רועשת מידי.

הייתה שמועה כמה ימים לחשיפה מעיתונאי צרפתי שהאקסבוקס גלילית וגבוהה כי מיקרוסופט רוצים שאנשים ישימו אותה ליד הטלביזיה כמו אלכסה, אבל עם קורטנה במקום. אני לא חושב שהוא כל כך טעה, אולי האור הירוק למעלה הוא בכלל פידבק תגובה לכשהמכשיר רוצה לאשר שהוא קלט את הפקודה.

dean כתב:
DrKeo כתב:חברות קמות ונופלות כל הזמן. תראה את באנג'י או פליפוני שהפכו מאלוהים לבסדר כזה ולעומת זאת תראה איך סנטה מוניקה הפכה מקו ירידה מאוד חזק (מ-GOW2 האדיר ל-GOW3 הפחות אדיר לאסנשן שבערך הרג את סדרת GOW) לקו עליה מטורף עם GOW 2018. בקיצור, לא הייתי מעיז לעשות תחזיות ב-2019 למה יהיו המשחקים הכי טובים של 2025, נשמע לי מגוחך.

אז אני אעז ואתן תחזית ל 2025 - הפער ברמה של משחקי צד א' רק ילך ויגדל.

נשים את זה ליד התחזית שלך שמיקרוסופט לא תקנה חברות ותגדיל את צד א׳ :)

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 15 דצמבר 2019, 18:55

DrKeo כתב:נשים את זה ליד התחזית שלך שמיקרוסופט לא תקנה חברות ותגדיל את צד א׳ :)

זה היה סתם מיותר. אם היא רוצה להגיע לאיכות של סוני שפשוט תקנה את סוני.. יותר קל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 דצמבר 2019, 18:56

DrKeo כתב:
bling כתב:לא מובנת לי כל ההשוואה הזו בין הדמואים שראינו אז לבין סרטוני מעבר במשחקים של היום. בלי להכנס בכלל להאם יש match בין הסרטוני מעבר של DMC5 לבין דמו טכני כזה או אחר מה זה בדיוק נותן אם נגיד הסרטונים האלה עומדים בכבוד מולם? בסוף הגראפיקת גיימפליי נראית דור מתחת לכל ההשוואות האלה וזה מה שמשנה.

הקוסם של QD נראה יותר טוב מדטרויט, באופן משמעותי. בעיקר בתאורה אבל גם במודלים.

אני אשמח לראות קטע ב JEDI האחרון שנראה יותר טוב מהגיימפליי של 1313. לא סרטון מעבר אלא גיימפליי נגד גיימפליי.

אני מסכים שחלק מהשוטים בדמו של היילבלייד נראים ברמה של הדמו REBIRTH הזה, אבל זו השוואה של דמו טכני מול דמו טכני אחר, זה לא אומר לי הרבה. אם היית מוצא משחק תיאורתי שרץ על אותו הכרטיס ונראה ככה אז באמת היה פחות ויכוח.

בנוגע לטוויט הוא אמר "OUR" שים לב. מה שכן הסלוגן באתר אכן יותר נוטה לשם אבל גם פה זה במרומז כמן אמרה סלוגנית שכזו, סוג של "נו סיימו את המשפט כבר!", עדיין לא ראיתי אותם אומרים במפורש שזאת קונסולת הדור הבא החזקה ביותר למרות שאני לגמרי מאמין שזה המצב.

הגיף ששמת מהמשחק שנועד לפס5 אכן נראה הרבה יותר טוב מכל הטריילר החלש ששמו, צריך לזכור שזה כולה משחק אונליין של מפיצה ומפתחת לא סופר טכנולוגיות שבטח נעשה בתקציב די נמוך. לא צריך להגזים כאילו כל דבר שיצא על הדור הבא חייב לטמטם את המוח, יצאו הרבה יותר משחקים כאלו שנראים בסדר מאשר דברים מטורפים, זה טבעי כמו בכל דור.

אם נשווה את זה לכל מני משחקי אונליין בינוניים אחרים (מבחינת הפקה) מהדור הזה סטייל WARFRAME, FORTNITE, BL3 ואחרים אז הוא די בקלות נראה יותר טוב בהרבה מ 99.9% מהם (צריך להגדיל את הגיף אבל נראה גם מפה די בקלות הפרש של דור וזה כשזה "סתם" משחק השקה מולטי שכזה בלי מאמץ מיוחד) אבל זה עדיין לא משחק מפלצת טכנולוגיה סינגל (או מולטי כמו משחקי BF של EA) שכזה ולכן הציפיות צריכות להיות בהתאם.

אני חושב שכל דמו ודמו טכני שהיה לנו עד היום נעקף במשחק כלשהו, מ-1313 ועד הקוסם. אבל כמובן שדמו טכני הוא שווה ערך לסצנת מעבר שהשקיעו בה ממש הרבה, כלומר אני משער ש-HELLBLADE 2 הראה לנו איך יראו הסצנות המעבר היותר מרשימות בדור הבא. מן הסתם גיימפליי יראה פחות טוב, אבל פאק, תסתכל על זה. הטריילר הזה נראה יותר טוב מה-CGI של דאבלו 4, זה פשוט מטורף, שום סימן לרינדור בזמן אמיתי, פשוט כלום. אין ארטיפאקטים, אין אלייזינג, אין פאקים ב-DOF, זה פשוט נראה CGI טהור. מדהים, פשוט מדהים. אתה מסוגל לחשוב שאתה משחק GOW וזה בחלקות עובר לסצנת מעבר שנראת ככה בזמן אמיתי? פאק.

bling כתב:בנוגע לפער שאתם רואים כשולי, אני חושב שאם הפס5 יצא בסוף עם 10 וה XSX יצא מעל 12 אז זה ממש לא שולי ומתמטית זה גם לא 5 אחוז.

גם 10 מול 12 זה לא פער ענקי, זה חצי מהפער שהיה בדור הזה ואם בדור הזה ההבדל היה 1080P מול 900P, בדור הבא ההבדל יהיה קטן אפילו יותר ואנחנו מדברים על רזולוציות משוגעות של 2160P וכדומה, כלומר אני חושב שזה ישנה הרבה פחות.

טוב מה אני אגיד לך, לא שותף להתלהבות מסרטוני מעבר שנראים כמו CGI, בסוף מה שמשנה לי זה עד כמה הגיימפליי שנשלט על ידי נראה כמו ההדגמות הטכניות המרשימות האלה, אם הפער גדול ברמה של דור אז בסוף אני חווה משחק שמחוויר לעומת ההבטחות.

בעניין הפער אתה צודק שאם הרזולוציות יהיו הזויות אז ההבדל פחות יתבטא אבל יש לי תקווה שמתישהו ינסו באמת לסחוט כמה שאפשר ויאמצו גישות דמקה למיניהן עם רזולוציות בסיס נמוכות יותר ושם הבדל של יותר מ 2TF כן יבוא יותר לידי ביטוי. חוץ מזה אם זה שולי אז מה כל ההשתפכות ברחבי הרשת מכך שהאקס בוקס הוא אשכרה 12TF?! אם הוא היה 10 היו מפרגנים בכיף אבל לא משתגעים ברמה של איזה מפלצת. כנראה שהאקסטרה 2TF האלה כן עושים הבדל מבחינת התפיסה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 19:05

גם בדמקות וריקונסטרקציות למניהן אפשר לעשות לרזולוציות שונות. למשל אם אחת תעשה ל2160p והשניה ל1800p זה הפרש של 44% מלמטה, כלומר קונסולת 10TF בדמקה ל1800p תבצע דומה ל14.4TF בדמקה ל4k.

למה אנשים נופלים מ12TF? כי אף אחד לא חשב שנגיע כל כך גבוה. אבל דוגרי זה לא כזה משנה, הפרש של 20% מנניח 10TF? לא בדיוק יהפוך את הדור על הראש. אבל זה תמיד כיף לקבל קצת יותר, לא? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2019, 14:56

אני אביא גם לפה את החלק האהוב עלי בטריילר של HELLBLADE 2, השוונצ'ים בשיער של סואנה :)
תמונה

אגב, אני לא חושב שדברנו על הTECH שמאחורי HELLBLADE 2, מדובר בגרסה לא ידועה של UE (אני משער UE5.0?) והטכנולוגית תפיסת פנים של 3leteral:

גם GODFALL משתמש ב-UE אגב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 דצמבר 2019, 17:26

סנואה

והם לא השתמשו בטכנולוגיה הזו לפנים גם במשחק הראשון?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2019, 18:18

Laskin כתב:סנואה

והם לא השתמשו בטכנולוגיה הזו לפנים גם במשחק הראשון?

זאת גרסה מתקדמת של אותו SUIT מאותה חברה - 3Lateral.

והנה משהו די מוטרף, העורך של EGM עכשיו ממש אמר את מספר ה-CU בXSX, הוא טוען שיש לה 64CU. זה... מטורף ברמות אחרות אם זה נכון. רק כדי להדגיש כמה זה מטורף, זאת כמות ה-TF על פי מהירות שעון:
1400 - 11.47TF
1500 - 12.29TF
1600 - 13.1TF
1700 - 13.93TF
1800 - 14.75TF
אני אפילו לא מעיז להמשיך את הטבלה...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 דצמבר 2019, 18:54

לא הבנתי, אז אתה רוצה לאמר לי שלקנסולה יש יותר מ 15TF אפילו?

אני בטח לא מבין נכון.

מה לגבי הפס5, הוא אמר משהו מעניין?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2019, 20:08

bling כתב:לא הבנתי, אז אתה רוצה לאמר לי שלקנסולה יש יותר מ 15TF אפילו?

אני בטח לא מבין נכון.

מה לגבי הפס5, הוא אמר משהו מעניין?

הוא רק אמר 64cu, לא ציין מהירות שעון, כך שהטבלה שעשיתי היא למהירויות שעון שונות עם 64cu. מה שכן, מיקרוסופט היסטורית מאפשרת 100% מהcu בערכת פיתוח כך שלמשל ב-X היו 40cu פעילים אבל בערכת פיתוח 44. כלומר יכול להיות שזה מספר של הערכת פיתוח ובמכשיר הסופי יהיו 60cu (שזה עדין 16 יותר ממה שחשבתי שיהיו).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 דצמבר 2019, 20:09

גם אני ראיתי את זה,נשמע לי הזוי,ה-binnig ש-MS עושה לצ'יפים די פסיכי אם זה המצב. אני מניח שצ'יפים פגומים הם תמיד יכולים להסב ללוקהארט אבל 64CU פעילים בייצור המוני של קונסולה ועל node שנחשב cutting edge ולא בשל בכלל? מוזר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2019, 20:30

Uncle Pey'j כתב:גם אני ראיתי את זה,נשמע לי הזוי,ה-binnig ש-MS עושה לצ'יפים די פסיכי אם זה המצב. אני מניח שצ'יפים פגומים הם תמיד יכולים להסב ללוקהארט אבל 64CU פעילים בייצור המוני של קונסולה ועל node שנחשב cutting edge ולא בשל בכלל? מוזר.

על איזה נוד אתה מדבר? כי 7nm יהיה מאוד בשל שנה הבאה. אלה אם אתה מדבר על N7P (יכול להיות) או N7+ (אני ממש בספק)? חוץ מזה יש שם cu כבויים ב1000%.

בכל מקרה, בקרוב כולנו נהיה יותר חכמים, סך הכל הרבה cu באיזה 1.6Ghz זה הרבה יותר הגיוני ממעט cu ב2Ghz מבחינת מעטפת תרמית וצריכה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 דצמבר 2019, 21:33

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:גם אני ראיתי את זה,נשמע לי הזוי,ה-binnig ש-MS עושה לצ'יפים די פסיכי אם זה המצב. אני מניח שצ'יפים פגומים הם תמיד יכולים להסב ללוקהארט אבל 64CU פעילים בייצור המוני של קונסולה ועל node שנחשב cutting edge ולא בשל בכלל? מוזר.

על איזה נוד אתה מדבר? כי 7nm יהיה מאוד בשל שנה הבאה. אלה אם אתה מדבר על N7P (יכול להיות) או N7+ (אני ממש בספק)? חוץ מזה יש שם cu כבויים ב1000%.

בכל מקרה, בקרוב כולנו נהיה יותר חכמים, סך הכל הרבה cu באיזה 1.6Ghz זה הרבה יותר הגיוני ממעט cu ב2Ghz מבחינת מעטפת תרמית וצריכה.

חשבתי של-Navi עדיין יש מגבלת 64CU? לפחות ממה ש-klee אמר,נשמע שיש שם 64CU פעילים לא? בהחלט יכול להיות שלא הבנתי אותו נכון.
ואני חושב שאם מדובר ב-RDNA2,וברמות ביצועים כאלה,אני חושב שדי מתבקש שהליך הייצור יהיה 7nm+/EUV..אנחנו מדברים פה על APU די ענק אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2019, 23:21

אין שום עדות לזה שRDNA מוגבל ל64CU כך שלא צריך לצאת בהנחה הזאת. בכל מקרה יהיו CU כבויים בקונסולה, בטח ובטח באחת עם כמות גדולה של CU כמו 64. כלומר או שמדובר ב68 עם 4 כבויים או ש64 זאת הערכת פיתוח ובסופי יהיו 60 כמו שה-x היא 44 בערכת פיתוח ו-40 בסופי.

בנוגע להליך, 7+ לא תואם ל-7 ולא תואם ל5 ול3nm כך שאם הקונסולות התחילו בעיצוב ל7 ואם הן רוצות גרסאות סלים שלא יעלה מאות מליונים להמיר אותן ל5 או 3nm אז כנראה שיתרחקו מ7+. אז המקרה הסביר הוא N7P אבל הוא לא שדרוג עד כדי כך מטורף, בערך 10%, כך שהוא כנראה לוקח קונסולה של 11TF והופך אותה ל12TF כך שזה לא בדיוק הבדל תהומי.

אני משער שמיקרוסופט מביאה את המספר CU הגדול הזה כי הם במהירות שעון יחסית נמוכה. הצ׳יפ גדול מהרגיל, זה נכון, אבל אני לא הייתי לוקח את הדור האחרון כדוגמה למשהו להתחשב בזה שמיקרוסופוט וסוני יצרו קונסולות... בזיוניות אני משער תהיה המילה המתאימה. כך שאם סוני ומיקרוסופט מוכנות לשלם, יהיה להן apu גדול (יחסית). השמועה לNavi הגדול היא 80CU אגב מה שגורם ל64 להשמע פחות high end :)

הכל אפשרי, תלוי כמה מוכנים לשלם. ובהחלט יכול להיות שהם על N7P ולא סתם 7nm אבל לאו דווקא. אז אם הם מוכנים לשלם, יש להם 64cu. אם לא, אז לא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 דצמבר 2019, 12:00

אז מסתבר שהשם של קונסולת הדור הבא של מיקרוסופט זה... XBOX
https://www.vg247.com/2019/12/17/xbox-s ... just-xbox/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 דצמבר 2019, 12:05

זה לא היה די ברור? כלומר זה לא שקוראים לה "series" :)
זה כמו נ נח נחמ נחמן מאומן רק ברגרסיה. אקסבוקס ONE, אז רק אקסבוקס ולבאה יקראו אקס. אחרי זה יהיה פשוט לוגו עם חור באמצע וזהו.

מה שאני הכי אוהב הוא שמתוך 4 קונסולות, ל-3 בייסיקלי קוראים אקסבוקס 1. כלומר אקסבוקס, אקסבוקס ואקסבוקס ONE, זה הכל אותו שם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 דצמבר 2019, 12:23

זה עדיין מאוד מבלבל.
כמו לשאול מישהו איזה אייפד יש לך ואומרים לך NEW IPAD. מה. מה זה אומר?!
בפרסומות ב-2020 ו-2021 כשיגידו/יכתבו ONLY FOR XBOX - אנשים עם ONE או ONE X אמורים להבין מזה שזה לא בשבילם או כן? לנחש לפי גרפיקה?
או שיגידו ONLY FOR SERIES X AND S...? ואז זה השם.
קיצר אני לא אוהב את הקטע הזה.
אבל אחרי שנתיים זו לא תהיה בעייה אני מניח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 דצמבר 2019, 12:30

Laskin כתב:זה עדיין מאוד מבלבל.
כמו לשאול מישהו איזה אייפד יש לך ואומרים לך NEW IPAD. מה. מה זה אומר?!
בפרסומות ב-2020 ו-2021 כשיגידו/יכתבו ONLY FOR XBOX - אנשים עם ONE או ONE X אמורים להבין מזה שזה לא בשבילם או כן? לנחש לפי גרפיקה?
או שיגידו ONLY FOR SERIES X AND S...? ואז זה השם.
קיצר אני לא אוהב את הקטע הזה.
אבל אחרי שנתיים זו לא תהיה בעייה אני מניח.

גם אני לא מת על זה, אבל עוד שנה וחצי נשכח שיש כזה דבר ONE X ופשוט נקרא לה X וזהו :)
כלומר, התרגלנו לקונסולה שקוראים לה WII כך שהכל אפשרי!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 דצמבר 2019, 01:32

אני לא יודע אם אלה חדשות כי זה די ברור מאליו אבל אינסיידר ב-ERA אמר שלוקהארט תהיה "שטוחה". מן הסתם עם שליש כוח GPU וללא כונן דיסקים היא תהיה קטנה משמעותית, אפילו הייתי אומר קטנה ביחס ל-ONE S.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 דצמבר 2019, 06:18

לא חושב שהשם הוא בעייתי. "איזה אקסבוקס אתה רוצה? - את הכי חדש!". קל. בדיוק כמו שאנשים לא מתבלבלים עם האייפד. אם לוקהארט היא אמיתית אז "את הכי חדש עם כונן דיסקים".
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 דצמבר 2019, 07:47

לא חושב שתהיה בעייה בחנות. תהיה ״בעייה״ בפרסומות למשחקים... זאת אומרת לא יוכלו להגיד ב-2020 ו-2021 משהו כמו Only for Xbox מבלי להמשיך עם Series X and S או One.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים