במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 20 נובמבר 2013, 18:10

rocksmith באמת נראה טוב, ממליץ לך לבדוק את ה-DLC של המשחק הקודם בסדרה כי הם טובים (ועובדים על החדש).
איזה גיטרה יפה יש לך, דומה לשלי. גיבסון או אפיפון?
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 20 נובמבר 2013, 18:59

אני יבדוק את הDLC ברגע שיהיה בכלל על מה לדבר
כרגע הרמה שלי היא לא טובה אז אני בכלל לא עושה משהו שקרוב לשיר חחח
וזהו אפיפון סטנדרט פלוס

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 22 נובמבר 2013, 08:08

אני עכשיו משחק בסלי קופר 4 לויטה,אחד המשחקים הכי מצחיקים שקיימים. למי שיש PS3 או ויטה (או שניהם) אני ממש ממליץ על לקנות את המשחק כאשר הוא יהיה בסביבות ה-15 פאונד. הוא שווה את זה. ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 נובמבר 2013, 15:10

סיימתי את הסינגל של COD: Ghosts. סינגל ממוצע לחלוטין, אבל הסוף שלו פשוט חזק.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 22 נובמבר 2013, 22:01

שיחקתי בויטה בדמו של TEARAWAY, פשוט מדהים! הכל נראה כל כך יפה ומעוצב באופן כזה צבעוני ומשמח ישר רואים שאחראים על זה MM, הכל בנוי בצורה מושלמת למה שהויטה יכולה להציע, אתה סוג של שמש אלוהית שמופיעה והמשחק מראה אותך בתור השמש דרך המצלמה הקדמית, אני מרגיש כאילו אני בטלטביז...
משהו קצת מציק זה שמשום מה החלקים בהם משתמשים בחלק האחורי של המכשיר יוצאות אצבעות שכביכול שלך אבל זה בנוי כאילו בכיוון של יד ימין, אני שמאלי ואם אני משתמש ביד שמאל האצבע נראית בכיוון השני, זה קצת מבטל את האשליה אבל זה סתם שטותי.
לא יכול לחכות שיגיע לי המשחק
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 נובמבר 2013, 11:58

התחלתי את זלדה החדש ב3DS. הקטע של להכנס לקירות חביב ביותר. מכניס רובד נוסף לתנועה בצינוקים.
הכל נעשה ברמת ליטוש מאוד גבוהה של נינטנדו. הם צריכים רק עוד 5-6 צוותים ברמה הזאת, כדי שהם יוכלו להחזיק גם קונסולה נייחת ולא רק ניידת.

הדבר היחיד שמפריע, כמו בכל משחק 3DS אחר, זה שהקונסולה הזאת פשוט לא נוחה. אחרי שעת משחק, הידיים כואבות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 נובמבר 2013, 12:22

יש לך את הXL לא?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 נובמבר 2013, 20:48

swiss-the-engine כתב:יש לך את הXL לא?

כן. אני מניח שהבעיה היא שהיא פשוט שוקלת הרבה יותר.
בגודל הרגיל, חוסר האורגונומיות של הקונסולה לא מפריע כל כך. במשקל של הXL, זה פשוט כואב.
בעתיד אולי אקנה לי את התוסף של הסטיק השני. הבנתי שזה עושה את הקונסולה הרבה יותר נוחה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 23 נובמבר 2013, 13:24

לי המשקל של ה-XL לא הפריע אף פעם,
מה שמפריע לי זה שהתלת מימד צריך להיות בזווית מאוד מסוימת אחרת רואים דליפות.
לא יודע אם גם בגרסא הקטנה זה ככה אבל המסך מאוד רגיש.
מישהו פה משחק עם התלת מימד דלוק?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 נובמבר 2013, 21:51

גם ראצ'ט וקלאנק, גם tearaway. השבוע הזה כולו של סוני עבורי...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 נובמבר 2013, 21:57

יש לך ויטה?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 נובמבר 2013, 22:11

swiss-the-engine כתב:יש לך ויטה?

כן

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 23 נובמבר 2013, 22:15

התחלתי בסיום הקמפיין של ההרחבה של Warhammer 40,000:Dawn of War Winter Assault אחרי שנתקעתי בו הרבה זמן.
השלבים האחרונים של הקמפיין נראים קשים אבל אם יודעים להשתמש בכל יתרון של כל סוגי החיילים והכלי רכב אז אפשר לנצח את זה בקלות.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 נובמבר 2013, 22:30

Mandellla כתב:התחלתי בסיום הקמפיין של ההרחבה של Warhammer 40,000:Dawn of War Winter Assault אחרי שנתקעתי בו הרבה זמן.
השלבים האחרונים של הקמפיין נראים קשים אבל אם יודעים להשתמש בכל יתרון של כל סוגי החיילים והכלי רכב אז אפשר לנצח את זה בקלות.

אחלה קמפיין, אני מת על האימפריה (החיילים שלהם מתים במאות :)).

דרך אגב, אם אתה לא בכיוון של מולטי אני ממליץ בחום אם לא יצא לך על dark crusade, יש שם קמפיין סינגל בסגנון battle for middle earth (מאוד דומה לסגנון של Total war) עם מפה למשחק תורות וקרבות RT הרגילים. אני מאוד אהבתי וכמובן יש שם את כל הגזעים (אני לא זוכר אם זו ההרחבה האחרונה או הלפני אחרונה). אני מאוד נהנתי בזמנו.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 24 נובמבר 2013, 08:43, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 24 נובמבר 2013, 08:24

omerkot כתב:כן

נחמד לדעת שאני ושון הם לא היחידים שיש להם ויטה בפורום :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 נובמבר 2013, 01:27

matangt8 כתב:נחמד לדעת שאני ושון הם לא היחידים שיש להם ויטה בפורום :D

גם לארז יש ובטח יש עוד כמה אבל בכנות זו היתה קניה חצי אימפולסיבית שלא הצדיקה את עצמה.
כשקניתי אותה שיחקתי באנצ'ארטד והוא היה טוב מאוד. LBP שיעמם די מהר ומאז היא בעיקר העלתה אבק כשמדי פעם אני מוריד לבדיקה את משחק החינם החודשי מהפלוס, משחק כמה דקות ומתאכזב.

בלי קשר, בדיוק סיימתי את R&C... קצר אבל איכותי. משאיר טעם חזק של עוד וגעגועים עזים לMrs. Zurkon...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 נובמבר 2013, 18:57

התחלתי את GTA3
המשחק הזה מרגיש סופר מיושן

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 24 נובמבר 2013, 19:01

kririn כתב:התחלתי את GTA3
המשחק הזה מרגיש סופר מיושן

באמת? :o
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 25 נובמבר 2013, 08:44

Death_119 כתב:אחלה קמפיין, אני מת על האימפריה (החיילים שלהם מתים במאות :)).

דרך אגב, אם אתה לא בכיוון של מולטי אני ממליץ בחום אם לא יצא לך על dark crusade, יש שם קמפיין סינגל בסגנון battle for middle earth (מאוד דומה לסגנון של Total war) עם מפה למשחק תורות וקרבות RT הרגילים. אני מאוד אהבתי וכמובן יש שם את כל הגזעים (אני לא זוכר אם זו ההרחבה האחרונה או הלפני אחרונה). אני מאוד נהנתי בזמנו.

בהחלט החיילים של האימפריה מתים ומאבדים מורל מהר מאוד אבל אם הם בכמויות גדולות אז הם יותר חזקים.

שיחקתי Dark Crusade ולפני כמה ימים סיימתי אותו עם הספייס מארינס, היה כל כך כיף במיוחד כשיש את ה-Terminator שמחסלים כמעט כל דבר במהירות :) וגם לנצח את האורקים כגזע אחרון היה כל כך קל, והרחבת Soulstorm היא ההרחבה האחרונה אחרי שב-Dark Crusade הוסיפו את הנקרונים ואת אימפריית הטאו אז ב-Soulstorm הוסיפו את אחיות הקרב ואת האלדר האפלים.
תמונה
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 27 נובמבר 2013, 04:08

אני משחק את NFS RIVALS על ה-PC.
במילה אחת? קטסטרופה! לא לקנות, פשוט לא.

מה שעצוב זה שאין לי טענות כלפי המשחק עצמו, כי המשחק עצמו מצויין, הגרפיקה מדהימה והגיימפליי מעולה.
יש לי טענות לזה שהם שילבו סינגל ואונליין ביחד וזה פשוט הדבר הכי גרוע שיצא אי פעם במשחק נראה לי... השרתים כל שניה נופלים... זה משחק שפועל על שרתים וגם את זה EA לא מסוגלים לתחזק כמו שצריך.
הדבר היותר מעצבן זה שאיך שאתם נכנסים למשחק (סינגל) זה מתחבר לכם ל-HOST כלשהו ויש לכם איזה 6 אנשים מהרשת שמסתובבים במפה... אם ה-HOST מתנתק לכם זה פשוט חוזר לכם לתפריט, לא משנה אם הייתם בזמן מירוץ בסינגל או עשיתם משהו, זה פשוט עוזב הכל וחוזר לתפריט. וזה קורה המון... בממוצע כל חצי שעה.
כל הרעיון של סינגל משולב עם מולטי הוא מצויין, אבל לא שווה כלום אם החברה לא מסוגלת להתמודד עם זה.. וזה בדיוק מה שקרה במשחק הזה.

זה גם לא אפשרי בכלל לעשות מירוץ נגד מישהו מהרשת, ניסיתי והפסקתי אחרי כמה דקות, יש לאגים נחותים ברמות.

בנוסף הוא נעול על 30 FPS אבל אם זאת היתה הטענה היחידה שלי, הייתי כותב עליו תשבוחות כי הגיימפליי באמת מצויין והוא פשוט נהרס בגלל שהדברים הבסייסים שלו דפוקים מהיסוד.

בקיצור- לא לקנות, גם לא בהנחה.
(רוב הביקורות התייחסו לגרסת ה- PS4 וכנראה ששם הוא יותר יציב.)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 נובמבר 2013, 08:46

EA מה ציפיתה ?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 27 נובמבר 2013, 18:04

Megalomaniac כתב:אני משחק את NFS RIVALS על ה-PC.
במילה אחת? קטסטרופה! לא לקנות, פשוט לא.

מה שעצוב זה שאין לי טענות כלפי המשחק עצמו, כי המשחק עצמו מצויין, הגרפיקה מדהימה והגיימפליי מעולה.
יש לי טענות לזה שהם שילבו סינגל ואונליין ביחד וזה פשוט הדבר הכי גרוע שיצא אי פעם במשחק נראה לי... השרתים כל שניה נופלים... זה משחק שפועל על שרתים וגם את זה EA לא מסוגלים לתחזק כמו שצריך.
הדבר היותר מעצבן זה שאיך שאתם נכנסים למשחק (סינגל) זה מתחבר לכם ל-HOST כלשהו ויש לכם איזה 6 אנשים מהרשת שמסתובבים במפה... אם ה-HOST מתנתק לכם זה פשוט חוזר לכם לתפריט, לא משנה אם הייתם בזמן מירוץ בסינגל או עשיתם משהו, זה פשוט עוזב הכל וחוזר לתפריט. וזה קורה המון... בממוצע כל חצי שעה.
כל הרעיון של סינגל משולב עם מולטי הוא מצויין, אבל לא שווה כלום אם החברה לא מסוגלת להתמודד עם זה.. וזה בדיוק מה שקרה במשחק הזה.

זה גם לא אפשרי בכלל לעשות מירוץ נגד מישהו מהרשת, ניסיתי והפסקתי אחרי כמה דקות, יש לאגים נחותים ברמות.

בנוסף הוא נעול על 30 FPS אבל אם זאת היתה הטענה היחידה שלי, הייתי כותב עליו תשבוחות כי הגיימפליי באמת מצויין והוא פשוט נהרס בגלל שהדברים הבסייסים שלו דפוקים מהיסוד.

בקיצור- לא לקנות, גם לא בהנחה.
(רוב הביקורות התייחסו לגרסת ה- PS4 וכנראה ששם הוא יותר יציב.)

אתה יכול להגדיר את המשחק שישתמש רק בסינגל פלייר ואז הוא יהיה לך יותר יציב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 27 נובמבר 2013, 20:09

סיימתי את האלף לייף 1 בזה הרגע ולדעתי זה בהחלט אחד המשחקים הכי טובים שהיו אי פעם! חבל שלא קניתי אותו בעבר אבל לא אכפת לי ש"פספסתי" אותו כשהוא היה פופולרי, עכשיו אני אמשיך להרחבות Blue Shift ו-Opposing Force.
האלף לייף הראשון לדעתי יותר קשה מהשני בגלל כל החייזרים וגם השלבים היותר אחרונים נראו יותר מיוחדים וקצת מאתגרים, בקיצור המשחק היה מאוד כיף והוא אחד המשחקים שרק עכשיו במקום פעם יצא לי לשחק בו ולהבין למה הוא מעולה.
תמונה
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 28 נובמבר 2013, 10:25

הPSN+ האמריקאי נתנו חינם את המשחק Binary Domain. יצא לי לשחק כמה זמן ואני מופתע לטובה, לא ציפיתי להרבה אבל המשחק נראה ועובד ממש טוב, הגיימפלי חלק והגרפיקה נעימה לעין, לא פורצת דרך אבל לא רעה, למעשה הוא מזכיר באווירה והגרפיקה מאוד את המשחק Vanquish. גם בגרפיקה והעיצוב וגם הגיימפלי גוף שלישי החלק והמהיר, שלא נזכיר את זה שהאויבים בשני המשחקים הם רובוטים בשלל צורות וגדלים.
הדמויות עצמן גם נחמדות ואנושיות יותר למשל מVanqish שם כל הדמויות היו סטריאוטיפיות טיפוסיות, זה לא שכאן יש משהו מיוחד אבל הם מרגישים אנושיים.
תוספת נחמדה למשחק היא נתינת פקודות במהלך הקרבות או בחירת תגובות לחברי הקבוצה, הם יכולים לפנות אליכם בשאלות או לתת לכם פקודה לעשות במהלך הקרב ואתם בוחרים אם ליישם את זה או לא, מוסיף גיוון לגיימפלי. מה שמגניב זה האפשרות לבעלי האוזניות עם הרמקול זה לתת פקודות קוליות בעזרת המיקרופון, זה נחמד אבל אני מעדיף לתת פקודות ולתקשר עם הכפתורים, לפעמים זה לא יוצא בדיוק מה שהתכוונתי וזה עלול להיות קריטי בזמן קרב אז עדיף ככה.
אז בינתיים מדובר בהפתעה נחמדה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 נובמבר 2013, 10:31

Blue&Black כתב:הPSN+ האמריקאי נתנו חינם את המשחק Binary Domain. יצא לי לשחק כמה זמן ואני מופתע לטובה, לא ציפיתי להרבה אבל המשחק נראה ועובד ממש טוב, הגיימפלי חלק והגרפיקה נעימה לעין, לא פורצת דרך אבל לא רעה, למעשה הוא מזכיר באווירה והגרפיקה מאוד את המשחק Vanquish. גם בגרפיקה והעיצוב וגם הגיימפלי גוף שלישי החלק והמהיר, שלא נזכיר את זה שהאויבים בשני המשחקים הם רובוטים בשלל צורות וגדלים.
הדמויות עצמן גם נחמדות ואנושיות יותר למשל מVanqish שם כל הדמויות היו סטריאוטיפיות טיפוסיות, זה לא שכאן יש משהו מיוחד אבל הם מרגישים אנושיים.
תוספת נחמדה למשחק היא נתינת פקודות במהלך הקרבות או בחירת תגובות לחברי הקבוצה, הם יכולים לפנות אליכם בשאלות או לתת לכם פקודה לעשות במהלך הקרב ואתם בוחרים אם ליישם את זה או לא, מוסיף גיוון לגיימפלי. מה שמגניב זה האפשרות לבעלי האוזניות עם הרמקול זה לתת פקודות קוליות בעזרת המיקרופון, זה נחמד אבל אני מעדיף לתת פקודות ולתקשר עם הכפתורים, לפעמים זה לא יוצא בדיוק מה שהתכוונתי וזה עלול להיות קריטי בזמן קרב אז עדיף ככה.
אז בינתיים מדובר בהפתעה נחמדה

אם אני זוכר נכון, אז זה המשחק שבו אם אתה מסתכל לאחת מחברות הצוות על הישבן יותר מידי, היא מגיבה לזה. אז תנסה... אתה יודע. בשביל המדע.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 139 אורחים