ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי Laskin » 07 פברואר 2014, 03:47

DrKeo כתב:ואם הדור הזה ימשיך 8 שנים כמו הקודם? נינטנדו צריכה לגרור את הWIIU תשע שנים גוסס?

...לא. ואם ימשיך שלוש שנים כי תהיה התפתחות טכנולוגית פתאומית ואדירה?
מזל שיש VR, כי הדור הזה הכי הרבה 5 וחצי-שש שנים. אבל כמובן שאף אחד לא יכול לדעת.

קרירין, צד ג' נטש ולא יחזור בדור הזה. לא רק בגלל המכירות, אלא כי יותר מדי נח לפתח לPC4ONE.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 פברואר 2014, 20:59

ברור שצד ג נטש ,אבל לא חושב בכלל שהדור הזה יהיה קצר ,למרות התפתחויות טכנולוגיות
ובטח ובטח לא בגלל VR ,בעתיד הקרוב
הVR האיכותי שאפשרי היום ,יקר לרוב הרוכשים הפוטנציאלים ,ומסורבל לשימוש של שעות על שעות לרוב הרוכשים הפוטנציאלים

אל תבין לא נכון ,זה יכול להיות מוצר נישה מצוין ,מי יודע אולי אפילו ימכור מעל 20 מיליון כמו הWII FIT ,הרבה תלוי במחיר ובשיווק
אבל עם תכלול מחשבי משחקים \XBO\PS4\WIIU(לא מכליל נידות -בגלל ענין הנידות ) , אתה מדבר על שוק שצפוי לעבור 200 מיליון לקוחות אורך חיים

הPS4 והXBO פשוט יקחו חלק גדול מהשוק של הWIIU ,אבל בסיס הגימרים ישאר

עכשיו מה ? תהרוג XBO וPS4 מהר רק כדי להכניס VR יקר כסטנדרט ? ,מה ההגיון הכלכלי בזה ?
סביר להניח שניראה כמה משחקי XBO וPS4 שיתמכו בVR ,אבל חברות לא מטומטמות להרוג מוצר עם נניח 100 מיליון יחידות (עוד 5 שנים )
שאנשים קונים אליו משחקים וציוד עיקפי ושירים וסרטים ומשלמים על אונלין מקוון

הגימבוי לא קיבל יורש אמיתי טונה זמן ,כי המוצר היה ריווחי ,גם שהוציאו את הGBC ,שלGBC חוץ מצבעים החומרה היתה גם חזקה יותר
עדין הרבה משחקים תמכו גם בגימבוי המקורי

חברות קונסולות לא מוציאות סתם קונסולה חדשה בגלל טכנולוגיה חדשה

צריך תוכנית עסקית ,לפעמים יש הצלחות (WII ) ולפעמים כשלונות (WIIU ) ,אבל זה לא סתם מגיע בשלופ
עוד 5 שנים ברור שהטכנולוגיה תיתקדם בהרבה ,אולי 4K יהיה זול מספיק
אולי יצליחו לעשות 3D בלי משקפים כדבר זול ומוצלח מספיק גם במסכים גדולים

אבל זה לא יצדיק לא את סוני ולא את MS להוציא יורשות ,עם יגיע כסף גדול מהXBO\PS4
רק עם הPC יפצפץ את הPS4\XBO במכירות ,ניראה יורשות מהר
אבל זה מאוד תלוי בהצלחה או כישלון של סטים בוקס ומוצרים מקבילים

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 פברואר 2014, 05:38

התרשמות מה3DS XL מהכמה שעות שנגעתי במכשיר בינתים

קודם כל הגודל -במצב צדפה ,בערך כמו הגלקסי נוט 1 שלי +המגן המנופח של הגלקסי
במילים אחרות ,יכנס לכיס גדול ,אבל לא לקטן

מבחינת משקל ,יחסית למכשירים כאלו ,טיפה כבד ,אבל בכלל לא נורא ,לא משהו שיפריע ללכת איתו

איכות בניה -אני לא מומחה בעניין ,ניראה לא רע בכלל מיתרשמות שלי ,לא משהו חסין כדורים ,אבל גם לא משהו שיתפרק סתם בידים

מערכת הפעלה -מאוד פשוטה ומאוד ידידותית למתחילים

מצלמות -גרועות מאוד ,יש אחת מלפנים ,ועוד 2 מאחור ,מאחור אפשר גם לצלם ב3D ,יותר מתאים לגימיק ,ולמשחקים שעושים שימוש במצלמה

אחיזה -די נוחה

מסך 3D -לוקח זמן ליתרגל למסך הזה ,כי צריך לצפות בזווית מסוימת מאוד ,בלי הזווית הזאת מקבלים תמונה מוזרה כזאת וזה מציק בעינים
בגדול אפשר לכוון את האפקט הזה ,כמה שפחות יותר קל ,ואפשר לעבור למצב 2D ואז אין בעיה

בכל מקרה גם ב2D ,המסך יחסית מיושן ,אבל לא משהו שפוגע יותר מידי בחווית רוב המשחקים שזמינים ל3DS
חוץ ממשחקים ,בדקתי גם יוטיוב ,ולצערי ההגדרות של יוטיוב ל3DS מוגדרות כניראה על נמוך

בדקתי איזה סירטון הדגמה שהגיע עם ה3DS ,כמובן מחוץ ליוטיוב ,ויש הבדל ענק באיכות ,ככה שזה לא בעיה במכשיר בכלל
אלה באפליקצית היוטיוב שקימת ל3DS

בגדול אפשר להגיע לאיכות מספיק טובה למכשיר ניד בסירטונים (רק חבל שאין אפשרות לגרור למכשיר סרטונים )

בעניין המסך התחתון ,גם הוא די מיושן ,אבל המגע עובד טוב ,ובמיוחד העט מגע שעובדת מצוין
תזכרו רק שזה מסך חד מגע

אחיזה -די נוחה ,לא מת על הכפתורי גב ,אבל היתר מאוד נוח ,הדמוי אנלוגי במיוחד מפתיע בנוחות למכשיר ניד

הסאונד-לא רע ,אני מניח שגם מאוד טוב עם אוזניות ,אבל בגדול הרמקולים יחסית לגודל ולנידות מספיק טובים

יש אינפרה אדום-לא יצא לי לישתמש בזה

משחקים-ניסיתי בינתים רק 2 דמוים ,אחד משחק מיקי מאוס פלטפורמות 2D והשני הסוניק האחרון שיצא ל3DS ,היה מאוד כיף לשחק בהם

כרטיס זיכרון -המכשיר הגיע עם 4 גיגה ,קניתי כרטיס של 16 ,אבל עוד לא החלפתי כי יש לי משחק על הכרטיס של ה4 גיגה (הגיע ביחד עם המכשיר -חבילה כוללת משחק )

דפדפן אינטרנט -לא שווה הזכור מאוד פרימיטיבי ,וגם ככה לא תומך בעברית

בכל מקרה אני בינתים מרוצה מהקניה ,זה גם ככה בעיקר לבילעדים של נינטנדו ,ויש לי סמארטפון לשימושים אחרים

יש שאלות ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 פברואר 2014, 22:29

Laskin כתב:
...לא. ואם ימשיך שלוש שנים כי תהיה התפתחות טכנולוגית פתאומית ואדירה?
מזל שיש VR, כי הדור הזה הכי הרבה 5 וחצי-שש שנים. אבל כמובן שאף אחד לא יכול לדעת.

קרירין, צד ג' נטש ולא יחזור בדור הזה. לא רק בגלל המכירות, אלא כי יותר מדי נח לפתח לPC4ONE.

בדור הקודם התפתחה שליטת תנועה באמצע הדור, זה לא עצר את סוני ומיקרוסופט פשוט לעשות תוספים משלהן. למה הן צריכות פס5 בשביל VR? סך הכל מוציאים משקפיים גם לפס4.
שלוש שנים בחיים לא יהיה, זה לא בתחום ההגיוני שאחרי שמוציאים כמה מליארדים על שיגור ו-R&D להרוג קונסולה כל כך מהר. הדור הוא מינימום 5 שנים ואני לא בטוח שיש מקסימום. ההגיון אומר ש5 שנים הוא לא יהיה בגלל שהדור האחרון הוכיח שלקח לאנשים בכיף 6-7 שנים לפני שהתחיל להמאס להם מהדור הנוכחי. אני לא רואה סיבה למה לסוני או מיקרוסופט להוציא פס5 ואקסבוקס באה לפני 2019-20
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2014, 10:38

נאלץ לחכות ולראות איך תוכל לשחק במשחקים חדשים, יפים ומהנים ככל שיהיו, אחרי שתתרגל לאוקולוס, נגיד חצי שנה אחרי שיהיה לך אותו.
אני מעריך שמשחקים "רגילים" יראו לנו מיושנים ומשחקי הFPS יראו כמו פלקטים שטוחים ומשעממים.
אבל בוא נחכה שנה ונראה איך נדבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2014, 19:04

Laskin כתב:נאלץ לחכות ולראות איך תוכל לשחק במשחקים חדשים, יפים ומהנים ככל שיהיו, אחרי שתתרגל לאוקולוס, נגיד חצי שנה אחרי שיהיה לך אותו.
אני מעריך שמשחקים "רגילים" יראו לנו מיושנים ומשחקי הFPS יראו כמו פלקטים שטוחים ומשעממים.
אבל בוא נחכה שנה ונראה איך נדבר.

ברור, אבל איך זה קשור?
א' - סוני ומיקרוסופט יוציאו את זה גם לפס4 ולONE, זה ברור לכולנו
ב' - שחקתי כבר בקרייסס 3 ב1080P ואז חזרתי לTLOU אז כנראה שזה אפשרי :)
ממתי הקונסולות לא נראות כמו ענתיקה ליד הPC אחרי שנתיים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2014, 11:14

לא יודע לגבי מיקרוסופט, סוני כנראה כן תוציא VR משלה בקרוב.
ואני לא מדבר על גרפיקה, אני מדבר על חוויה שונה.

שמע, אני שיחקתי הרבה (אם כי לא קרוב לזמן שהייתי רוצה) בVR כשהייתי בן 13-14, במשחק DESCENT. לא זוכר אם זה היה 1 או 2...
אבל אני זוכר את זה יותר ממה שאני זוכר כמעט כל משחק שעברו יותר מ-15 שנים מאז ששיחקתי בו :)
החוויה פשוט לא אותו דבר. זה לא כמו HD מול SD, ובטח לא כמו 720P בPS3 מול קרייסיס במחשב.
וזה היה בVR חרא... אם באמת יהיה VR סביר לקונסולות החדשות - אז בהחלט יש סיכוי לשש וחצי שנים. אם לא - אני חושב שאחרי ארבע-חמש כבר לא נרצה לשחק בהן.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 פברואר 2014, 11:30

Laskin כתב:לא יודע לגבי מיקרוסופט, סוני כנראה כן תוציא VR משלה בקרוב.

שמע, אני שיחקתי הרבה (אם כי לא קרוב לזמן שהייתי רוצה) בVR כשהייתי בן 13-14, במשחק DESCENT. לא זוכר אם זה היה 1 או 2...
אבל אני זוכר את זה יותר ממה שאני זוכר כמעט כל משחק שעברו יותר מ-15 שנים מאז ששיחקתי בו :)
החוויה פשוט לא אותו דבר. זה לא כמו HD מול SD, ובטח לא כמו 720P בPS3 מול קרייסיס במחשב.
וזה היה בVR חרא... אם באמת יהיה VR סביר לקונסולות החדשות - אז בהחלט יש סיכוי לשש וחצי שנים. אם לא - אני חושב שאחרי ארבע-חמש כבר לא נרצה לשחק בהן.

בדיוק אתמול Descent יצא בסטים. הוא 3.5$ אם מתחשק לך לחזור אליו ולראות כמה הוא התיישן רע (או ממש טוב. לא יודע).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2014, 11:42

Laskin כתב:לא יודע לגבי מיקרוסופט, סוני כנראה כן תוציא VR משלה בקרוב.

אבל אתה מבין שאותם אנשים שלא ירצו לשחק בהם הם איזה 5 מליון שחקני PC אליטיסטים כמונו נכון? ה150 מליון האחרים יגלו את הVR ביום שמיקרוסופט וסוני ידחפו להם את זה לגרון. כלומר על סוני ומיקרוסופט לא תהיה שום השפעה מזה שהPC יתפוצץ מVR וגם אם כן, הן פשוט יוציאו משלן. אין שום קשר בין קונסולה לVR, בדיוק כמו קינקט זה יכול להמכר בנפרד או כבאנדל. אם כבר ההפך, כקונסולה זה נשמע יקר נורא. קונסולה חדשה ב400$ וגם משקפי VR שהם לפחות 200$? קונסולות יתחילו מ600$? או שנקבל חומרה ממש מסכנה בקונסולה כדי שהיא תהיה זולה ואז זה בכלל יהיה קטסטרופה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2014, 11:52

אני חושב שהשוק גדול יותר ממה שאתה מתאר (5 מליון שחקני PC אליטיסטים? אני לא מדבר על מה שיקרה בשנה הקרובה, אלא מה שיהיה עוד 4 שנים).

בקשר לDESCENT - כן, קראתי את זה היום ובגלל זה נזכרתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2014, 21:41

Laskin כתב:אני חושב שהשוק גדול יותר ממה שאתה מתאר (5 מליון שחקני PC אליטיסטים? אני לא מדבר על מה שיקרה בשנה הקרובה, אלא מה שיהיה עוד 4 שנים).

בקשר לDESCENT - כן, קראתי את זה היום ובגלל זה נזכרתי.

אתה באמת חושב שכל הקז'ואלים יקנו PC חזק בשביל משקפי VR? לא נראה לי. הקז'ואלים של הקונסולות יכירו את הVR כשסוני ומיקרוסופט יביאו את זה להם. כן, אני ואתה לא נסבול את הפס4 והONE בלי VR אבל ה150 מליון שקנו את הפס3 וה360? כאילו אכפת להם או שהם ידעו משהו. כשסוני תוציא את המשקפיים שלה הם ידעו משהו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2014, 22:55

אני מנחש/מנבא שנראה צ'יפ VR על כל כרטיס גרפי בעוד שנתיים, שיעזור לביצועים משמעותית.
עכשיו אל תשכח שאותם "קז'ואלים של הקונסולות" עלולים לקנות סטים בוקס, מה שאומר שבהחלט תהיה קונסולה שתתמוך בVR מושלם כבר בעוד שנה, מה שישים את מיקרוסופט הרחק מאחור, וגם את סוני, עם הVR הכנראה-די-מוגבל שהיא תוציא (בין אם זה מגבלות המשקפיים או מגבלות החומרה של הפס4).
בנוסף, אני מעריך שב-5 שנים הקרובות ברור שנראה גם VR לניידים, ואנשים יתחילו לטוס ולהעביר נסיעות עם משקפיים כלשהן כבר עוד שנתיים-שלוש, אז זה לא רק גיימינג. אז הם כן ידעו משהו, להערכתי.

אבל בוא באמת נסכם את זה כ"בוא נחזור לכאן עוד שנתיים ונראה מה אנחנו חושבים אז", כי זה גם לא הת'רד המתאים לזה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 פברואר 2014, 15:25

אני חושב שיקח הרבה זמן עד שטכנולוגיה כזו תצא מגבולות הנישה של הארדקורים למיינסטרים.

העסק צריך להבשיל ועוד לרדת הרבה במחיר ולא ראינו באמת איך דבר כזה יתקבל בקהל הרחב ועד כמה זה יהיה נוח למשחקים ארוכים וכמה בכלל יוכלו לשחק בזה בלי בחילות וכו'
הדרך ארוכה עד שנגיע למצב שזה מצרך חובה כמו איזה סמארטפון או HD, אישית אני חושב שאם יש משהו שיכול לזרז את הדור הבא זה ה VR אבל סוני ו MS לא באמת צריכות לדאוג, הם ימשכו בכיף את ה 5+ שנים שלהן עם הדור הזה (ובמקרה הגרוע יתנו מענה חלקי עם ADD ON של VR בתשלום לחולי הטכנולוגיה למיניהם) בדיוק בזמן כדי שדור הבא ינצל את זה כמו שצריך, זה הזמן הסביר שיקח לטעמי עד שזה יהיה רלוונטי למיינסטרים והן יצטרכו לתת לזה מענה, הדור הזה לא באמת בסכנה לטעמי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2014, 23:37

אני איתך, בערך. רק חושב שכבר בעוד 4 שנים זה יהיה מאוד נפוץ ברחובות, במיוחד אחרי שגוגל כבר תרגיל אותנו כמעט שנתיים למשקפיים-טכנולוגיות בכל מקום, עד אז :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2014, 16:19

אני לא מתווכח על זה שאנחנו לא נוכל לחזור לאחור מVR ושזה דבר מאוד אטרקטיבי. אני כן מתווכח על זה שאין מצב שזה יזיז את הקונסולות הבאות קדימה או אחורה. אם סוני ומיקרוסופט ירצו VR הן פשוט יוציאו תוספים, אין צורך בקנוסולה חדשה בשביל זה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 פברואר 2014, 12:05

לקחתם נושא תמים ואפכתם אותו לפושע ...

נו סתם

בכל מקרה שיחקתי עוד עם ה3DS
היום ניסיתי לקנות דולרים לחשבון נינטנדו עם הויזה הבינלאומית שלי -לא הלך ,בגלל שהמכשיר אמריקאי ולא PAL
בWIIU האירופי זה למשל פועל

החלפתי את כרטיס הזיכרון ה4 גיגה שהגיע עם המכשיר ל16 גיגה ,ופה אני רוצה להגיד משהו
תעשו לעצמכם טובה למי שקונה 3DS עם משחק מותקן ,ואל תתקדמו הרבה במשחק ,לפני שאתם מחליפים כרטיס זיכרון
כי אין לי מושג איך להעביר את השמירה של מאריו ולואיגי ,לכרטיס החדש
השרות רשת כן נתן לי להוריד את המשחק מחדש ,אבל אני בספק עם הכמה שעות יתקדמות נשמרו
וכרגיל עם הסדרה זה כמה שעות של קישקושים

ניסיתי לעשות עברה רגילה דרך הכרטיס זיכרון ,אבל המחשב שלי לא מזה אותו ,לא יודע למה

חוץ מזה הזמנתי את לגו סיטי ל3DS מאיבי ,וקניתי כרטיס של 50$ מהרשת (מגיע במיל) ,ואני מאוד מקווה שאני יוכל להכניס עם זה כסף לחשבון של ה3DS
יש הפרדה בין אירופה לארצות הברית ,ככה שאני לא יכול להכניס דרך הWIIU שלי ,ולהעביר ל3DS

אני מאוד מקווה שלא יחסמו את הקוד הזה רק בגלל שאני יכניס את זה מישראל

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 13 פברואר 2014, 15:05

kririn כתב:לקחתם נושא תמים ואפכתם אותו לפושע ...

נו סתם

בכל מקרה שיחקתי עוד עם ה3DS
היום ניסיתי לקנות דולרים לחשבון נינטנדו עם הויזה הבינלאומית שלי -לא הלך ,בגלל שהמכשיר אמריקאי ולא PAL
בWIIU האירופי זה למשל פועל

החלפתי את כרטיס הזיכרון ה4 גיגה שהגיע עם המכשיר ל16 גיגה ,ופה אני רוצה להגיד משהו
תעשו לעצמכם טובה למי שקונה 3DS עם משחק מותקן ,ואל תתקדמו הרבה במשחק ,לפני שאתם מחליפים כרטיס זיכרון
כי אין לי מושג איך להעביר את השמירה של מאריו ולואיגי ,לכרטיס החדש
השרות רשת כן נתן לי להוריד את המשחק מחדש ,אבל אני בספק עם הכמה שעות יתקדמות נשמרו
וכרגיל עם הסדרה זה כמה שעות של קישקושים

ניסיתי לעשות עברה רגילה דרך הכרטיס זיכרון ,אבל המחשב שלי לא מזה אותו ,לא יודע למה

חוץ מזה הזמנתי את לגו סיטי ל3DS מאיבי ,וקניתי כרטיס של 50$ מהרשת (מגיע במיל) ,ואני מאוד מקווה שאני יוכל להכניס עם זה כסף לחשבון של ה3DS
יש הפרדה בין אירופה לארצות הברית ,ככה שאני לא יכול להכניס דרך הWIIU שלי ,ולהעביר ל3DS

אני מאוד מקווה שלא יחסמו את הקוד הזה רק בגלל שאני יכניס את זה מישראל

אם המחשב שלך לא מזהה את כרטיס הזכרון אז כנראה יש לך בעיה במחשב (או בקורא כרטיסי. או שהכרטיס עצמו דפוק), אבל בגדול מה שצריך לעשות כשמחליפים כרטיס ל-3DS זה פשוט להעתיק את כל התוכן של הכרטיס הישן אחד לאחד לכרטיס החדש (להעתיק למחשב ואז חזרה לכרטיס חדש). זה עד כדי כך פשוט וככה לא הולכת לאיבוד אף שמירה.

לגבי שימור בכ.אשראי בקונסולה אמריקאית - שנה את ה-region של המכשיר לקנדה (ואז למחוז אלברטה). זה יאפשר לך לקנות ישירות דרך כרטיס אשראי ישראלי. מצד שני - עשה זאת רק אחרי שבזבזת את כל ה-50 דולר שכבר קנית: היתרה לא עוברת איתך מאיזור לאיזור, מה שאומר שאם עשית Redeem לכרטיס בחנות האמריקאית אז זה יתאפס כשתעבור לקנדית (תמיד תוכל לחזור לאמריקאית והכסף עדיין יהיה שם).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 פברואר 2014, 16:40

תודה רבה
בכל מקרה הגיע הקוד -פעל ,ואני מוריד כרגע את פוקימון X
מסוג המשחקים שאני רוצה שיהיו תמיד במכשיר ,אז קניתי דיגיטלית

בדרך כלל אני מעדיף משהו פיזי ,שאני יוכל למכור אחרי זה

בעניין השמירה -אין לי אף תוכנית לקנות עוד כרטיס בעתיד ,ככה שלא מציק לי כל כך
אבל תודה ,פעם הבא נקנה דרך קנדה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 פברואר 2014, 00:00

הנינטנדו דיירקט עומד להתחיל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 פברואר 2014, 08:29

מת כבר שיצא הRPG של מונליט
מעבר לזה יש הרבה משחקים טובים בדרך ,אבל את רובם כבר אנחנו מכירים
בהתחלה חשבתי שיצא פאונץ האוט חדש ,אבל זה היה רק טרילר לSSB הבא -חבל

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2014, 19:24

מריו קארט נראה ממש ממש מעולה.
המשחק של מונולית׳ דווקא לא כל כך...
כל הדיירקט הזה מעצבן,הווי-יו היה צריך לצאת במקום הווי, והיינו משחקים במשחקים האלה ב-2007, ולא ב-2014.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 פברואר 2014, 11:51

אני חושב שהליינאפ של ה WII היה הרבה יותר עדיף משל ה WIIU בשלב הזה ככה שהייתי מעדיף שפשוט היינו משחקים את המשחקים של ה WII בטכנולוגיה של 2006 ולא של 2001...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 פברואר 2014, 12:21

Laskin כתב:מריו קארט נראה ממש ממש מעולה.
המשחק של מונולית׳ דווקא לא כל כך...
כל הדיירקט הזה מעצבן,הווי-יו היה צריך לצאת במקום הווי, והיינו משחקים במשחקים האלה ב-2007, ולא ב-2014.

הדירקט תמיד מעצבן ,הם לא מבינים בלהנחות לקהל מערבי ,ובמיוחד באנגלית
בעניין מונליט -ניראה לי שיצא להם משחק מאוד ממכר
חוץ מזה אהבתי גם את המשחק כדורגל הזה ל3DS

אני חושב שהליינאפ של ה WII היה הרבה יותר עדיף משל ה WIIU בשלב הזה

לא מסכים -היה +- אותו הדבר
רק שלWII יצא בהתחלה את זלדה TP ,שהיה משחק חובה בזמנו
זלדה TP ,עדין אחד מהמשחקים הטובים ביותר לWII המקורית

לWIIU יש משחקים טובים ,אבל עדין לא משחק חובה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 פברואר 2014, 13:52

אותו הדבר?
היה לך זלדה+מטרויד+ המריו התלת מימדי שנחשב אולי לפלטפורמר הכי טוב בהסטוריה לעומת פיקמין3 ומריו 3D WORLD, שהיה מצויין אבל בוא לא נשווה אותו למריו שנחשב אולי לפלטפורמר הטוב בהסטוריה, מריו 3D זה עוד משחק מצויין שיוצא בשנה נתונה, גלאקסי משחק שיוצא אחת לדור.
ולא הזכרתי את PAPER MARIO ובוא לא נדבר על זה שהיו על ה WII עוד טונות של משחקים גם מצד ג' שחלקם היו לא רעים בכלל לעומת הבצורת של ה WIIU.

אז כן ל WII בשלב הזה היה ליינאפ "קצת" יותר טוב.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 פברואר 2014, 14:29

יש לך כרגע לWIIU את :

1-NSMB והDLC של לואיגי ,זה משחק הרבה יותר נרחב מהNSMB לWII גם בלי לואיגי

2-לגו סיטי אנדרקובר

3-פיקמין 3

4-מאריו 3D לאנד

4 וחצי -זלדה WW HD

חוץ מזה הWIIU תומכת אחורנית גם במשחקי WII וגם בחנות הווירטואלית של הWII ,רק צריך שלט WII ,ולחלק מהמשחקים בחנות גימפאד קלסי

בעניין צד ג

יש לך אססין קריד 4 \COD האחרון\באטמן האחרון ,ועוד

התמיכה צד ג בWIIU גרוע ,אבל דור קודם הWII לא קיבלה לא את באטמן ולא את אססין קריד

בכל מקרה כאחד שהיה לו WII ויש לו WIIU ,כן אני ושב ש+- המצב דומה יחסית לבערך שנה בשוק
גלקסי וזלדה TP -אומנם משחקי חובה ,אבל היה חסר במקומות אחרים

בגדול 2 הקונסולות לא קיבלו ולא יקבלו מספיק משחקים בילעדים גדולים ,אבל הם גם לא יהיו במצב נוראי מהבחינה הזאת ,כמו שחלק פה חושבים

אמרתי את זה המון פעמים בעבר

NES =מצב מעולה ,המון המון אהבה מצד שלישי
וירטואל בוי =מצב נוראי

גם הWII וגם איך שמסתמנת הWIIU ,היו בערך בהמצע מהבחינה הזאת ,במילים אחרות יש משחקים טובים ,אבל לא מספיק מהם

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 136 אורחים