PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2014, 22:12

Laskin כתב:אני ממש הייתי שמח אם דווקא כן היו ממשיכים עם קרייטוס, שהיה ממשיך ונלחם באלים הנורדים, שירשו את כדור הארץ, אחרי שקרייטוס הרג כל אל/טיטאן אפשרי, בערך :)
זה היה יכול להיות נהדר, שהוא אחראי גם להכחדת אודין ושות', עם ויקינגים ומה לא. ככה איזה 2 משחקים בדור הזה.

לא ממש אכפת לי אם זה קייטוס או לא אבל צריך מיתולוגיה חדשה כי היוונית כבר נוצלה עד תום :)
We're just normal men. We're just innocent men

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 28 פברואר 2014, 01:22

אחד מהמשתמשים של NeoGaf רשם את זה:

If my sources are correct, here's what probably happened.

- SSM Scifi IP conceptualised and greenlit. Enters production.
- Destiny announced. Unfortunate similarities to new IP (no idea what exactly: genre, presentation, story, design, etc). Sony/SSM not impressed.
- Sony/SSM request reworking the design to distance from Destiny. This naturally increases dev time, workload, and resources.
- Reworking fails. Either conceptually still too similar to Destiny, or (most likely) unable to conceptualise new designs and implement them efficiently. Project and development process suffers.
- Sony/SSM pull the plug on a project that has now gone on for too long, become too expensive, with no real end in sight and/or lack of confidence in a high quality game at the end of the tunnel.
- Decision made to downsize SSM as a whole. God of War 4 still in development (assuming it's not being headed by someone else), as well as aiding other studios on their projects (eg: The Order: 1886, Everybody's Gone to the Rapture).
- Many senior personnel of cut project let go as their positions at SSM no longer needed. Those roles already filled on existing projects. Staff that can move over to the production of existing projects kept.

זה עדיין לא ברור מה קרה שם אבל סנטה מוניקה חטפה מכה קשה, גם ביטלו להם משחק שהשקיעו בו 4 שנים וגם פיטרו מהם 50 עובדים.
מה שמשאיר אותם עכשיו עם פיתוח המשחק הבא של God of War.
אני מאוכזב מאוד כי עד שסוף סוף סנטה מוניקה מפתחת NEW IP ולא משהו שקשור לGOW זה נופל ובסוף לא מגיע לשלבים האחרונים...ולחשוב שהמשחק היה צריך להיות בE3.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 פברואר 2014, 17:42

קצת מוזר לי שפיטרו עובדים ותיקים ומוכשרים רק בגלל שהמשרות שלהם נתפסו בפרויקטים קיימים, באמת לא יכלו למצוא להם שום מקום אפילו בחברות צד א' אחרות של סוני?
מה שעכשיו קורה זה שמתחרה הגדולה שלהם שכבר הודיעה שתאסוף את חלקם תרוויח מהכישרון שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2014, 19:33

מה שבאמת מוזר הוא שאם היה שם צוות כל כך מוכשר למה לא פתחו סביבם עוד צוות גדול אמיתי או לחילופין הקימו סביבם איזה סניף של סנטה מוניקה?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 27 פברואר 2014, 22:23

אני בפרק 4 בקיילזון ואני ממש נהנה בנתים. עדיין פחות טוב מ3 אבל ממש לא זוועה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 01 מרץ 2014, 00:36

אז ככה,אססין קריד פשוט אדיר. הוא עצום והקרבות של הספינות פשוט כייפיות. אני חושב שאם המשחק ימשיך ככה עד הסוף,יש מצב שהוא יהיה המשחק השני הכי טוב בסדרה אחרי 2. :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 מרץ 2014, 16:16

matangt8 כתב:אני בפרק 4 בקיילזון ואני ממש נהנה בנתים. עדיין פחות טוב מ3 אבל ממש לא זוועה...

אלוהים ישמור, שרדת את פרק 2 שאני מכנה אותו - "פרק החלפת נורות בתחנת חלל" ואתה עדיין מאושר. סחטיין, אם פרק 4 או 5 לא ישברו אותך אז באמת יש לך עצבי ברזל. בכיף הייתי מכניס את קילזון לפרוטוקול העינויים של השב"כ ומכריח עצירים לשחק בפרקים 2+ בו.

סוני הכריזו על המשחק PSN אותו נקבל החודש לפס4 ולמרבה האכזבה מדובר בDead nation שכבר קיבלנו בזמנו כפיצוי בנפילת הPSN. שיחקתי בו מעט בפס3 והוא היה אחלה, אולי עכשיו אני אשקיע בו יותר. משחק טוב, אבל חסר ערך מאחר וכנראה לכולנו כבר יש אותו בקונסולה השנייה.

בנוסף אינפיימוס החדש הזדהב (נדב, ברח לגבעות), אז יייאייי למי שעדיין מאמין במשחק:
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 02 מרץ 2014, 16:55

Death_119 כתב:אלוהים ישמור, שרדת את פרק 2 שאני מכנה אותו - "פרק החלפת נורות בתחנת חלל" ואתה עדיין מאושר. סחטיין, אם פרק 4 או 5 לא ישברו אותך אז באמת יש לך עצבי ברזל. בכיף הייתי מכניס את קילזון לפרוטוקול העינויים של השב"כ ומכריח עצירים לשחק בפרקים 2+ בו.

סוני הכריזו על המשחק PSN אותו נקבל החודש לפס4 ולמרבה האכזבה מדובר בDead nation שכבר קיבלנו בזמנו כפיצוי בנפילת הPSN. שיחקתי בו מעט בפס3 והוא היה אחלה, אולי עכשיו אני אשקיע בו יותר. משחק טוב, אבל חסר ערך מאחר וכנראה לכולנו כבר יש אותו בקונסולה השנייה.

בנוסף אינפיימוס החדש הזדהב (נדב, ברח לגבעות), אז יייאייי למי שעדיין מאמין במשחק:
תמונה
תמונה

אני לא מאושר ממנו אבל אני עדיין לא רואה בו כזוועה. אני צריך להמשיך אותו כי AC4 לוקח לי את כל הזמן עכשיו ;)
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 מרץ 2014, 09:48

הידעתם שהרזולוציה של קליזון במולטיפלייר היא 960x1080? ושעדיין למרות זה הביצועים לא טובים?

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... -or-720p60

יש גם כאן הודעה שמסבירה את ההליך:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=778172

גם אם טכנית לא שיקרו, סוני\GG הוליכו שולל אנשים במודע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2014, 10:10

הו לא!@ לצינוק!!!

(אגב, אחת הרזולוציות ההזויות...)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 03 מרץ 2014, 10:52

Kazz כתב:הידעתם שהרזולוציה של קליזון במולטיפלייר היא 960x1080? ושעדיין למרות זה הביצועים לא טובים?

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... -or-720p60

יש גם כאן הודעה שמסבירה את ההליך:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=778172

גם אם טכנית לא שיקרו, סוני\GG הוליכו שולל אנשים במודע.

לתבוע אותם! לתבוע אותם עכשיייייייייייייו!!!11!!11!

מה שיפה בכל העסק הזה הוא שאף אחד לא שם לב לעניין הזה עד עכשיו. גם ב-DF מציינים שזה משהו שעבר מתחת לרדאר כי בפועל האינטרלייס מאוד מוצלח כך שהתמונה הסופית נראית מאוד דומה, אם לא זהה, לאיך שהיתה נראית ברזולוציה מלאה. כל עניין ספירת הפיקסלים המטופש הזה, שאני מקווה שייעלם במהרה בימינו אמן, הוא אחת המגמות היותר מטופשות ומיותרות שתעשיית המשחקים אי פעם משכה אליהם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 מרץ 2014, 19:04

אף אחד לא שם לזה לב כי ההליך הזה מוזר ומורכב. גם בספירת פיקסלים זה מופיע כ 1080P רגיל. מה שכן, אפשר למצוא המון הודעות של אנשים אחרי השיגור שאמרו שהמולטיפלייר נראה מוזר, מטושטש ודאוונגרייד מהסינגל. אבל עד עכשיו אף אחד לא הצליח להסביר למה\ ועכשיו יודעים שזה תהליך מוזר שבו ממלאים מידע חסר מפריימים קודם ושבעצם רק חצי מהפריימים הם ב1080פ.

וכן, סוני\GG הוליכו שולל כאשר אמרו שהמולטיפלייר הוא נייטיב 1080. אין קשר לתביעות, יש קשר להתנהגות רעה ומסירת מידע שגוי. וזה שוב מראה שהפאניקה סביב מתן הרזולוציה לא במקום ושיש להתייחס למה שזה ולא כדבר שמחריב עולמות. מה שכן, זו 'מכה' לפנאטים של הפס4 שעושים הרים וגבעות מהיותה חומרה חזקה יותר.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 03 מרץ 2014, 11:09

Kazz כתב:אף אחד לא שם לזה לב כי ההליך הזה מוזר ומורכב. גם בספירת פיקסלים זה מופיע כ 1080P רגיל. מה שכן, אפשר למצוא המון הודעות של אנשים אחרי השיגור שאמרו שהמולטיפלייר נראה מוזר, מטושטש ודאוונגרייד מהסינגל. אבל עד עכשיו אף אחד לא הצליח להסביר למה\ ועכשיו יודעים שזה תהליך מוזר שבו ממלאים מידע חסר מפריימים קודם ושבעצם רק חצי מהפריימים הם ב1080פ.

וכן, סוני\GG הוליכו שולל כאשר אמרו שהמולטיפלייר הוא נייטיב 1080. אין קשר לתביעות, יש קשר להתנהגות רעה ומסירת מידע שגוי. וזה שוב מראה שהפאניקה סביב מתן הרזולוציה לא במקום ושיש להתייחס למה שזה ולא כדבר שמחריב עולמות. מה שכן, זו 'מכה' לפנאטים של הפס4 שעושים הרים וגבעות מהיותה חומרה חזקה יותר.

אנשים שעושים הרים וגבעות מבכמה אחוזים חזקה חומרה X מחומרה Y הם חלק מאותה מגמה של ספירת פיקסלים. התמקדות בפרטים הכי פחות חשובים שאפשר לדמיין שמאפיינת בעיקר אנשים שלא מסוגלים לבנות טיעונים או לפתח דעות על דברים קצת יותר מורכבים ממספרים מוחלטים, ומעודדת על ידי ראשי התעשייה שמנסים להציף את הנתונים האלה כדי שחלילה אנשים לא יתחילו להתייחס לתכנים עצמם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 מרץ 2014, 19:21

למספרים האלה יש משמעות ויש חשיבות. אין שום סיבה לא להעדיף משחק ב1080פ על פני אותו משחק בדיוק ב 720פ. כמו כל דבר, גם את ההיבט הזה אפשר לקחת לקיצון. ואני לא רואה איך אפשר להגיד שזה גורם לכך שלא מתייחסים לתוכן. המשחקים הכי מרשימים טכנית וגרפית בשיגור של הפס4 והXB1 (רייז וקילזון) הם מהמשחקים שהכי נקטלו גם בקרב אותם אנשים.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 03 מרץ 2014, 12:02

Kazz כתב:למספרים האלה יש משמעות ויש חשיבות. אין שום סיבה לא להעדיף משחק ב1080פ על פני אותו משחק בדיוק ב 720פ. כמו כל דבר, גם את ההיבט הזה אפשר לקחת לקיצון. ואני לא רואה איך אפשר להגיד שזה גורם לכך שלא מתייחסים לתוכן. המשחקים הכי מרשימים טכנית וגרפית בשיגור של הפס4 והXB1 (רייז וקילזון) הם מהמשחקים שהכי נקטלו גם בקרב אותם אנשים.

״אותם אנשים״ זה מונח מעט מעורפל. המקורות שאני קורא, ומתמקדים בדברים שחשובים לי במשחקים (תוכן, גיימפליי, נראטיב, עיצוב) לא מתייחסים כמעט בכלל לספירת פיקסלים וכל ההתמקדות האובססיבית בפרטים טכניים. לעומת זאת, במקורות כמו דיגיטל פאונדרי שאני גם קורא מדי פעם לא מתייחסים בכלל לתכנים. ההפרדה, לפחות במקורות התוכן ה״מסורתיים״ יותר מאוד מאוד ברורה. גם כאן אגב זה די בולט: פחות או יותר כל אלה שמבקרים כאן חדשות לבקרים משחקים על הרזולוציה המדוייקת שלהם בקונסולות לא טרחו לשחק בהם בקונסולות או בכלל. מקסימום ״קוטלים״ משחקים מסויימים כמו שכתבת, שזה בסך הכל עוד צד של רידוד השיח הביקורתי ל״טוב״ ו״רע״ מוחלט ממש כמו בספירת הפיקסלים (720פ זה רע! 1080פ זה טוב! וכו׳).

אולי במקומות כמו נאוגאף זה עובד אחרת. אין לי מושג כי אף פעם לא הצלחתי להחזיק שם יותר מחמש דקות בלי לנסות לדפוק את הראש שלי בקיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2014, 12:15

איפה דין עכשיו שיגיד שהפס4 קונסולה כושלת?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מרץ 2014, 13:08

תמיד היה ידוע שהמולטי של קילזון הוא downgrade די בולט מהסינגל, רק ששייכו זאת ל FXAA ועכשיו זה יותר ברור.
די כישלון של גרילה במולטי, הם עשו לא מעט הקרבות ועדיין לא הצליחו להריץ את המשחק על 60, או שפשוט הקונסולה מתקשה להתמודד עם 60 פריימים, די בולט העניין הזה שמשחקים מתקשים לרוץ על הפריימרייט הזה בלי הקרבות משמעותיות בשני הקונסולות.
כנראה שזה יהיה שמור בעיקר למשחקי אינדי או לכאלו שיותר פשוטים גראפית, כמו ספורט או חלק קטן ממשחקי הקרוס ג׳ן, אבל משהו קצת מורכב מדי והן לא מחזיקות.

מצד שני כמה משחקי 60 פריימים ו 720p היו בדור הקודם?
גם אז כשהקונסולות היו חזקות יותר באופן יחסי הן התקשו להתמודד עם זה כולל רוב המשחקים בשנה הראשונה אם אני לא טועה.
נראה שהמצב די זהה, אין פה איזה תקדים.

אני רוצה להביא כבר את הפס4 רק כדי לראות עד כמה כל עניין הרזולוציה זה ביג דיל בעיניים שלי.

קאז, טכנית סוני לא שיקרה, אכן מדובר ב 1080p נייטיב כמו שכתוב בהסבר שהבאת (שים לב שלא אמרו fullHD), האם מדובר פה בהטעייה?
ברוך הבא לתעשיית משחקי הוידאו.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 מרץ 2014, 21:47

bling כתב:תמיד היה ידוע שהמולטי של קילזון הוא downgrade די בולט מהסינגל, רק ששייכו זאת ל FXAA ועכשיו זה יותר ברור.
די כישלון של גרילה במולטי, הם עשו לא מעט הקרבות ועדיין לא הצליחו להריץ את המשחק על 60, או שפשוט הקונסולה מתקשה להתמודד עם 60 פריימים, די בולט העניין הזה שמשחקים מתקשים לרוץ על הפריימרייט הזה בלי הקרבות משמעותיות בשני הקונסולות.
כנראה שזה יהיה שמור בעיקר למשחקי אינדי או לכאלו שיותר פשוטים גראפית, כמו ספורט או חלק קטן ממשחקי הקרוס ג׳ן, אבל משהו קצת מורכב מדי והן לא מחזיקות.

מצד שני כמה משחקי 60 פריימים ו 720p היו בדור הקודם?
גם אז כשהקונסולות היו חזקות יותר באופן יחסי הן התקשו להתמודד עם זה כולל רוב המשחקים בשנה הראשונה אם אני לא טועה.
נראה שהמצב די זהה, אין פה איזה תקדים.

אני רוצה להביא כבר את הפס4 רק כדי לראות עד כמה כל עניין הרזולוציה זה ביג דיל בעיניים שלי.

קאז, טכנית סוני לא שיקרה, אכן מדובר ב 1080p נייטיב כמו שכתוב בהסבר שהבאת (שים לב שלא אמרו fullHD), האם מדובר פה בהטעייה?
ברוך הבא לתעשיית משחקי הוידאו.

אני חושב שלPS3 בשנה הראשונה שלו היה רק משחק אחד שבאמת היה 60FPS/1080P וזה היה RIDGE RACER 7. והמשחק השני הוא WIPEOUT HD. רק הם באמת היו 1080P/60FPS בPS3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מרץ 2014, 13:50

דיברתי על 720p.
ו Wipeout הבנתי זה היה קשקוש בסוף והוא לא באמת רץ כמו שנאמר.
רידג׳ רייסר פעם ראשונה שאני שומע שהיה ב 1080P.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 מרץ 2014, 22:11

bling כתב:דיברתי על 720p.
ו Wipeout הבנתי זה היה קשקוש בסוף והוא לא באמת רץ כמו שנאמר.
רידג׳ רייסר פעם ראשונה שאני שומע שהיה ב 1080P.

RIDGE RACER 7 היה 1080P/60 FPS. לגבי WIPEOUT HD הוא 60 FPS. לא בטוח לגבי 1080P. וכל השאר שהם 720P/60 FPS.. הרשימה לא ארוכה במיוחד.
מצאתי עוד רשימה קטנה של משחקים שהיו 60 FPS ו1080P בהשקה לפחות:
NBA 07
Virtua Tennis 3
Gundam:Crossfire
Tony Hawk project 8
GT:HD

ואלה שרצו ב60FPS היו:
DMC4
Heavanly Sword
Motorstorm
Ninja Gaiden Sigma
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 מרץ 2014, 22:40

matangt8 כתב:RIDGE RACER 7 היה 1080P/60 FPS. לגבי WIPEOUT HD הוא 60 FPS. לא בטוח לגבי 1080P. וכל השאר שהם 720P/60 FPS.. הרשימה לא ארוכה במיוחד.
מצאתי עוד רשימה קטנה של משחקים שהיו 60 FPS ו1080P בהשקה לפחות:
NBA 07
Virtua Tennis 3
Gundam:Crossfire
Tony Hawk project 8
GT:HD

ואלה שרצו ב60FPS היו:
DMC4
Heavanly Sword
Motorstorm
Ninja Gaiden Sigma

הנ"ל רץ ב-6 פריימים בממוצע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מרץ 2014, 14:59

רידג׳ רייסר אכן fullhd ו 60 פריימים, אחד הבודדים.
וויפאאוט היה עם רזולוציה משתנה ו gt5 למשל גם לא רץ ב hd מלא.

אבל יותר רלוונטית הרשימה של ה 720/60
מהרשימה השנייה שהבאת אין מצב שהאבנלי סוורד רץ על 60, הוא הרגיש כל כך מקרטע.
מוטורסטורם הגיוני והוא נכנס לקטגוריית הספורט שגם בדור הזה רצה ב 1080/60

נינג׳ה גאיידן משחק דור קודם בפורט משודרג אבל אפשר לשער שגם בדור הקרוב יהיו מלא מעט משחקי האק וסלאש יפנים שפחות מרשימים גראפית אבל רצים ב 1080/60 פריימים כמו שבדור הקודם היו עם ה 720/60, זה משהו שחברות כמו פלטניום לא יתפשרו עליו ויקריבו בקלות את הגראפיקה עבורו, במיוחד שהחברות שמייצרות משחקים בז׳אנר הזה בכל מקרה לא בעלי יכולת כלכלית להתחרות בגראפיקה של הגדולים ולכן ברור שיתמקדו בגיימפליי חלק ככל הניתן שהוא חשוב במיוחד לז׳אנר הזה.

בשורה התחתונה, כמו שחשבתי מדובר בזן נדיר, בדיוק כמו שזה יהיה בדור הקרוב.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 מרץ 2014, 23:21

bling כתב:רידג׳ רייסר אכן fullhd ו 60 פריימים, אחד הבודדים.
וויפאאוט היה עם רזולוציה משתנה ו gt5 למשל גם לא רץ ב hd מלא.

אבל יותר רלוונטית הרשימה של ה 720/60
מהרשימה השנייה שהבאת אין מצב שהאבנלי סוורד רץ על 60, הוא הרגיש כל כך מקרטע.
מוטורסטורם הגיוני והוא נכנס לקטגוריית הספורט שגם בדור הזה רצה ב 1080/60

נינג׳ה גאיידן משחק דור קודם בפורט משודרג אבל אפשר לשער שגם בדור הקרוב יהיו מלא מעט משחקי האק וסלאש יפנים שפחות מרשימים גראפית אבל רצים ב 1080/60 פריימים כמו שבדור הקודם היו עם ה 720/60, זה משהו שחברות כמו פלטניום לא יתפשרו עליו ויקריבו בקלות את הגראפיקה עבורו, במיוחד שהחברות שמייצרות משחקים בז׳אנר הזה בכל מקרה לא בעלי יכולת כלכלית להתחרות בגראפיקה של הגדולים ולכן ברור שיתמקדו בגיימפליי חלק ככל הניתן שהוא חשוב במיוחד לז׳אנר הזה.

בשורה התחתונה, כמו שחשבתי מדובר בזן נדיר, בדיוק כמו שזה יהיה בדור הקרוב.

רק חיפשתי ניתונים,לא באתי לשלול את העובדה הזאת ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 מרץ 2014, 23:38

אני מקווה שפס4 שלי יגיע עד שבוע הבא... כבר נמאס לי לחכות לטלפון מבאג :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מרץ 2014, 23:43

matangt8 כתב:אני מקווה שפס4 שלי יגיע עד שבוע הבא... כבר נמאס לי לחכות לטלפון מבאג :(

אפילו לא קיבלנו תאריך למשלוח השני. אין לי מושג מה קורה עם זה, או למה זה מתעכב.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 20 אורחים