PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: PS4 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 מרץ 2014, 02:27

Laskin כתב:זה לא אתר, זה טוויטר, ואולי שייך למישהו אירופאי, לך תדע :D

לא נכנסתי ללינק... רק ראיתי ign :?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2014, 19:52

זה לא משחק F2P? אם כן אז ממילא הם לא ידועים בקמפיינים של הפרסומות. הם פשוט ידחפו בכל מקום בPSN "תורידו עכשיו" ויקבלו את הקהל שלהם, הם לא צריכים קמפיינים גדולים. לא אמרו כשדחו אותו Q2?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 04 מרץ 2014, 20:51

DrKeo כתב:זה לא משחק F2P? אם כן אז ממילא הם לא ידועים בקמפיינים של הפרסומות. הם פשוט ידחפו בכל מקום בPSN "תורידו עכשיו" ויקבלו את הקהל שלהם, הם לא צריכים קמפיינים גדולים. לא אמרו כשדחו אותו Q2?

דרייבקלאב הוא משחק רייטיל לכל דבר. יש לו גרסה עם פחות רכבים ומסלולים שנקראת PS פלוס אדישן שהיא חינמית...
לדבר אחר,הייתי בסניף של באג שממנו הזמנתי את המכשיר...נתנו לי תירוץ שהם אמרו שיש מצב שהמכשיר יגיע רק באפריל למרות ששאלתי אותם 4 פעמים לפני אם פבוראר/מרץ זה התאריך. לצערי שחר צדק :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מרץ 2014, 21:08

matangt8 כתב:דרייבקלאב הוא משחק רייטיל לכל דבר. יש לו גרסה עם פחות רכבים ומסלולים שנקראת PS פלוס אדישן שהיא חינמית...
לדבר אחר,הייתי בסניף של באג שממנו הזמנתי את המכשיר...נתנו לי תירוץ שהם אמרו שיש מצב שהמכשיר יגיע רק באפריל למרות ששאלתי אותם 4 פעמים לפני אם פבוראר/מרץ זה התאריך. לצערי שחר צדק :(

להבנתי, לKSP יש מלאים של הקונסולה, לא באחריות של ישפאר.
אם אתה לחוץ על לקבל אותה יותר מהר, תבדוק שם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 05 מרץ 2014, 05:47

Nucleus_Dawn כתב:
להבנתי, לKSP יש מלאים של הקונסולה, לא באחריות של ישפאר.
אם אתה לחוץ על לקבל אותה יותר מהר, תבדוק שם.

אין להם...שוב פעם לא נוראה נחכה. האח שלי אמר לי שהוא משאיר את המכשיר אצלי עד ששלי מגיע ככה שאני לא לחוץ. פשוט באסה..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מרץ 2014, 00:07

matangt8 כתב:אין להם...שוב פעם לא נוראה נחכה. האח שלי אמר לי שהוא משאיר את המכשיר אצלי עד ששלי מגיע ככה שאני לא לחוץ. פשוט באסה..

באמת מבאס.

אני מקוווה מאוד שתקבל אותו בקרוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2014, 00:48

יש לKSP בסניף ירושלים אם אתה קרוב לשם.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 05 מרץ 2014, 02:08

DrKeo כתב:יש לKSP בסניף ירושלים אם אתה קרוב לשם.

אני אילתי...אני יחכה. תודה רבה על העזרה :D
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2014, 09:43

יש חדשות טובות וחדשות רעות, בקשר לUNCHARTED הבא:

אתחיל בחדשות הרעות:
http://www.ign.com/articles/2014/03/05/ ... aughty-dog
התסריטאית והבמאית של חלק ממשחקי אנצ'רטד (או כולם?) - עזבה את נוטי דוג.
אומרים שזה לא יפגע בפיתוח ובלוחות הזמנים של המשחק - אבל עדיין, מאוד אהבתי לשמוע אותה בראיונות, ובכלל - אחת מהנשים המקצועיות והכישרוניות בתעשייה.

החדשות הטובות:
ניל דרוקן וברוס סטראלי יחליפו אותה. מדובר בבמאים-כותבים של TLOU.
:D

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 מרץ 2014, 10:20

הראשים של TLOU מחליפים את זו שכתבה את אנצ'רטד 3?
איפה החדשות הרעות פה בדיוק? :D

לא ברצינות אבל הם חבר'ה רציניים אלו שהצטרפו לצוות, אני מנחש שהפיתוח בשלב די מתקדם ככה שלהשפיע על הגיימפליי יותר מדי הם לא יוכלו אבל זה עדיין חתיכת חיזוק.
גם הכתיבה צריכה לעלות ברמה ואני מקווה שהפעם הסיפור יהיה קוהרנטי ומגובש ולא משהו שכתבו רנדומלית סביב ה SETPIECES.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2014, 10:28

זה כמובן חדשות רעות כי האשה מאוד כשרונית והיא עוזבת את החברה.
אם הוא באמת יוצא בסוף השנה - אז כן, לא יהיו לזה השפעות יותר מדי רציניות, ואם כן - אז רק לטובה. בינתיים אומרים שזה לא ישפיע על לוחות הזמנים, אבל אולי הם יחליטו פתאום שהם ממש לא מרוצים מחלקים מסויימים וינסו לשנות ובעקבות זאת את הגיימפליי/ממשק/פיצ'רים/וואטאבר וידחו את המשחק לסוף 2015...
נקווה שלא... או שכן, כי אני די סומך עליהם :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 מרץ 2014, 10:43

יותר מדאיג זה שלפי המקורות הכריחו אותה החוצה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 מרץ 2014, 10:47

Kazz כתב:יותר מדאיג זה שלפי המקורות הכריחו אותה החוצה.

כן זה מנוסח שהכניסו בכח את ניל וברוס על חשבונה, והיא הוכרחה לעזוב.

אני לא חושב שרצו שהיא תעזוב, לי נראה שהחליטו לתת להם את המושכות אבל לא שבהכרח תעזוב, אבל בטח היא לא היתה מוכנה לזה והתפטרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2014, 10:59

אלו ספקולציות כרגע... אני מניח שהיא תתראיין מתישהו בנושא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2014, 14:35

Nigga כתב:אמי הניג אכן כשרונית אבל כל עוד ניל וברוס (אנצ'רטד 2, TLOU) עדיין בנוטי דוג אין מה לדאוג.
וקשה לי להאמין שעזיבו אותה בכוח, כריסטופר בלסטרה ואוון וולס מחליטים מי עוזב ומי לא והם היו מאוד קרובים לאמי.

אין מה לדאוג כי החבר'ה שעשו את TLOU הם סופר כשרוניים אבל זה כן אומר שבנוטי דוג באמת אין יותר שני צוותים בלי איימי. סך הכל האישה שהמציאה את אנצ'רטד 1-3 ואת סדרת SOUL REAVER הסופר מדהימה, הסדרה שהגדירה את הפס3.
אמרו לאיפה היא עוזבת? אפשר לפתוח סופר חברה עם איימי, קן לוין וקליף בליזינסקי או משהו :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 מרץ 2014, 14:43

אין דבר כזה פרויקט שתלוי באדם אחד בלבד כישרוני ככל שיהיה ובטח בכל הקשור לפרוייקטים שכוללים צוותים של מאות אנשים העוסקים בפיתוח של משחק. אני אף פעם לא מבין את הפיקנטריה הזאת בקרב אוהבי המשחקים של מי עזב ולאיפה כאילו שלדבר יש השפעה על פרויקט נוכחי או עתידי. שבוע שעבר אדם סופר כישרוני עזב את החברה בה אני עובד, זה לא אומר שעולם המוליכים למחצה הינו בטלטלה :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2014, 14:55

Death_119 כתב:אין דבר כזה פרויקט שתלוי באדם אחד בלבד כישרוני ככל שיהיה ובטח בכל הקשור לפרוייקטים שכוללים צוותים של מאות אנשים העוסקים בפיתוח של משחק. אני אף פעם לא מבין את הפיקנטריה הזאת בקרב אוהבי המשחקים של מי עזב ולאיפה כאילו שלדבר יש השפעה על פרויקט נוכחי או עתידי. שבוע שעבר אדם סופר כישרוני עזב את החברה בה אני עובד, זה לא אומר שעולם המוליכים למחצה הינו בטלטלה :D.

ברור שזה חשוב, הנדסת חשמל זה לא אומנות דודי. מדובר באמן עם חזון שכתב וביים משחקים ש90% מהם זה כתיבה ובימוי אז איך זה לא חשוב?
זה ברור שניל באקמן למד טוב מאיימי והוא יכול לעמוד עכשיו בפני עצמו, TLOU הוכיח את זה, השאלה היא מי יוביל את הצוות השני של נוטידוג? או שסוני עומדת שוב פעם לבצע צמצומים?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 מרץ 2014, 15:00

DrKeo כתב:אין מה לדאוג כי החבר'ה שעשו את TLOU הם סופר כשרוניים אבל זה כן אומר שבנוטי דוג באמת אין יותר שני צוותים בלי איימי. סך הכל האישה שהמציאה את אנצ'רטד 1-3 ואת סדרת SOUL REAVER הסופר מדהימה, הסדרה שהגדירה את הפס3.
אמרו לאיפה היא עוזבת? אפשר לפתוח סופר חברה עם איימי, קן לוין וקליף בליזינסקי או משהו :)

אל תשכח שהם גם עבדו על אנצ׳רטד 2 ביחד עם אמי כשברוס סטרנלי היה הבמאי של המשחק ככה שלפחות לגבי אנצ׳רטד 2 זה שלהם לא פחות משלה.

וכנראה התפתחו בעיות עם אנצ׳רטד החדש אם ההנהלה מצאה צורך להתערב לאמי ולצוות שלה מאנצ׳רטד 3 בפיתוח, אבל באמת קשה להבין מה קרה שהחליטו ככה להתערב, נראה לי חריג להנחית על צוות קיים ומגובש שעובד כבר שנים על משחק פתאום ראשים חדשים שלא קשורים בכלל ולא היו חלק מהפיתוח של המשחק, בטח חתיכת סיפור אם יום אחד יחשפו...

ועכשיו שאתה מזכיר צוותים, באמת מעניין מה עכשיו הצוות של TLOU אמור לעשות בכל החודשים הללו כשהמנהלים שלו בכלל עובדים על אנצ׳רטד.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 מרץ 2014, 15:15

DrKeo כתב:ברור שזה חשוב, הנדסת חשמל זה לא אומנות דודי. מדובר באמן עם חזון שכתב וביים משחקים ש90% מהם זה כתיבה ובימוי אז איך זה לא חשוב?
זה ברור שניל באקמן למד טוב מאיימי והוא יכול לעמוד עכשיו בפני עצמו, TLOU הוכיח את זה, השאלה היא מי יוביל את הצוות השני של נוטידוג? או שסוני עומדת שוב פעם לבצע צמצומים?

בתור משהו שזה לא המקצוע שלו והוא רק המשתמש לא ראיתי שום דבר שגרם לי לצאת מגדרי בבימוי של סדרת אנצ'רטד, ובמאים יש כמו זבל. אני בטוח שגם ארז יהיה במאי נהדר לאנצ'רטד. פיתוח משחק הוא פרוייקט עצום, אין מקום לאדם דומיננטי יחיד, הכל זה עבודת צוות וגם אם דמות כזאת או אחרת גזרה לעצמה את הקופון היא לא עבדה בוואקום וזה לא קשור מה מקצועה.

ומאחר ואיני עובד כמהנדס חשמל ובכלל אני מהנדס מחשבים במקצועי שעובד כמתכנת, תוכנה היא כן אומנות. למעשה רוב היום אני יושב ומעריך Designs שאנשים אחרים או אני עשיתי ומאוד קל לשבת ולהתרשם מי ייצר יצירה טובה יותר או פחות ולהתפעל לא פחות מכל יצירה היושבת במוזיאון. יש גם ספרים בנושא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מרץ 2014, 18:38

Death_119 כתב:אין דבר כזה פרויקט שתלוי באדם אחד בלבד כישרוני ככל שיהיה ובטח בכל הקשור לפרוייקטים שכוללים צוותים של מאות אנשים העוסקים בפיתוח של משחק. אני אף פעם לא מבין את הפיקנטריה הזאת בקרב אוהבי המשחקים של מי עזב ולאיפה כאילו שלדבר יש השפעה על פרויקט נוכחי או עתידי. שבוע שעבר אדם סופר כישרוני עזב את החברה בה אני עובד, זה לא אומר שעולם המוליכים למחצה הינו בטלטלה :D.

לא שונה מכל אוהב סרטים שדואג ללכת דווקאל לסרטים של סקורסזה/טרנטינו/אברהמס, כי הוא אוהב את הסגנון של הסרטים שהם עושים.

זה דווקא הכי טבעי בעולם לנסות למצוא אדם אחד בראש הפירמידה, כי הרבה יותר קל ופשוט להעריץ את פועלו של אדם, מאשר את פועלה של חברה חסרת פנים.
לצערינו, המשמעות בעולם המשחקים היא שאותם אנשים מובילים וסופר מוכשרים שנחשפים קצת, הולכים לא רק לקבל הערצה, אלא המון איומים לחייהם, לחיי משפחתם ולחיי הרקטום שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2014, 03:52

bling כתב:אל תשכח שהם גם עבדו על אנצ׳רטד 2 ביחד עם אמי כשברוס סטרנלי היה הבמאי של המשחק ככה שלפחות לגבי אנצ׳רטד 2 זה שלהם לא פחות משלה.

וכנראה התפתחו בעיות עם אנצ׳רטד החדש אם ההנהלה מצאה צורך להתערב לאמי ולצוות שלה מאנצ׳רטד 3 בפיתוח, אבל באמת קשה להבין מה קרה שהחליטו ככה להתערב, נראה לי חריג להנחית על צוות קיים ומגובש שעובד כבר שנים על משחק פתאום ראשים חדשים שלא קשורים בכלל ולא היו חלק מהפיתוח של המשחק, בטח חתיכת סיפור אם יום אחד יחשפו...

ועכשיו שאתה מזכיר צוותים, באמת מעניין מה עכשיו הצוות של TLOU אמור לעשות בכל החודשים הללו כשהמנהלים שלו בכלל עובדים על אנצ׳רטד.

איימי כתבה וביימה את אנ'צרטד 1-3. באנצ'רטד 1 ניל היה כותב בצוות שלה ובאנצ'רטד 2 הוא היה כותב ועוזר במאי שלה. TLOU היה המשחק הראשון שהוא כתב וביים, אל תנסו לקחת לאיימי את הקרדיט על אנצ'רטד כי אנצ'רטד זה הבייבי שלה שהיא כתבה והיא ביימה. בדיוק באותה צורה אני גם אגיד שאל תתנו לברוס את הקרדי של ניל על TLOU כי TLOU הוא הבייבי של ניל וברוס אפילו לא כתב שם כלום אלה היה רק עוזר במאי.

בנושא "אפשר לקחת כל אחד", איזה שטויות. לך קח את ביושוק, תעיף את קן לוין, תקח "כל אחד" ונראה מה יצא לך. נו באמת. ניל באמת מוכשר ואת זה אני אומר על בסיס TLOU, השאלה היא מי הולך להוביל את הצוות השני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2014, 04:06

Nigga כתב:אם נוטי דוג יהיו חייבים להביא מישהו בסטנדרטים של אמי, הם ימצאו מישהו. רק לא מזמן הם שלפו מ 343 מתכנתת-על, הם יכולים להביא מי שבא להם.

כמה איימי כבר יש בתעשיה הזאת? הם באמת צריכים לשלוף תותח על ואת רוב הבמאים תותחי העל אנחנו מכירים בשמות.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 05 מרץ 2014, 23:59

אז סיימתי את קיילזון שאדו פול, המשחק בהחלט לא זוועה אבל גם לא מצויין. מאוכזב כמעריץ אבל אחלה פתיחה לפס4. התקווה שלי היא שגורילה פעם הבאה שהם עושים קיילזון שיפסיקו לעשות שטויות כמו פלאטפורמה ויעשו יותר סט פיסיס שיהיו מתאימים.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 מרץ 2014, 09:58

טעות תמחור: קילזון בפחות מפאונד. תמהרו, הבנתי שצריך לפתוח חשבון בריטי.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=779972

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 מרץ 2014, 14:49

גרילה מסבירים את התהליך שקורה במולטיפלייר של קילזון:
http://www.killzone.com/en_GB/blog/news ... 1080p.html

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים