נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 18 מאי 2014, 11:18

DrKeo כתב:טריילר ראשון לאינטרסטלר של נאולן. זה הולך להיות מדהים, סרט סופר ראליסטי על משלחת לחלל:

אני מניח שאני היחיד אבל זה נראה משעמם רצח מהטריילר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 מאי 2014, 11:46

אם היה בא לי להקיא בזמן פסיפיק רים אז לא אהנה מגודזילה?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2014, 11:48

swiss-the-engine כתב:אם היה בא לי להקיא בזמן פסיפיק רים אז לא אהנה מגודזילה?

הם לא דומים בכלל. כשאתה אומר להקיא אתה מתכוון מהתנועות מצלמה או מתוכן הסרט? כי אני מכיר אנשים שרצו להקיא משני הדברים :)

גודזילה לוקח גישה של "עוקבים אחרי האנשים ובמקרה יש מפלצות ענק ברקע", כסרט הוא עשוי נהדר אבל הסיפורים ה"מרגשים" יכלו להיות טובים יותר. כלומר חוץ מבריין קרנסטון, הוא נהדר בסרט.

דודי, רוב הסרט מתרחש בחלל, נאולן מסתיר את רובו משום מה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 מאי 2014, 12:13

להקיא כי לטעמי זה סרט מסריח. תאכלס אבל אם אני זוכר נכון אתה אהבת את פסיפיק רים ככה שהשאלה הייתה מופנת יותר כלפי סהר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 מאי 2014, 12:39

DrKeo כתב:הם לא דומים בכלל. כשאתה אומר להקיא אתה מתכוון מהתנועות מצלמה או מתוכן הסרט? כי אני מכיר אנשים שרצו להקיא משני הדברים :)

גודזילה לוקח גישה של "עוקבים אחרי האנשים ובמקרה יש מפלצות ענק ברקע", כסרט הוא עשוי נהדר אבל הסיפורים ה"מרגשים" יכלו להיות טובים יותר. כלומר חוץ מבריין קרנסטון, הוא נהדר בסרט.

דודי, רוב הסרט מתרחש בחלל, נאולן מסתיר את רובו משום מה.

אני מקווה כי מהטריילר זה נראה כאילו הוא הולך למרוח אותנו שעה בכיף עם מתהיו מגדל התירס האמיץ מנסה לעודד את ביתו המסכנה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2014, 12:49

וואלה? פסיפיק רים היה די גרוע בעיניי, ואני עוד מעריץ של EVANGELION
(ואגב "חשוך מדי" - זה היה הקטע הכי נורא עבורי בסרט. או שהמים הסתירו הכל)

על גודזילה שמעתי דברים טובים... איך התלת מימד שלו, נדב?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2014, 12:51

ואהבתי שנולאן מסתיר את מה שקורה אחרי הקפיצה, מקווה שלא ישחררו שום קטעים לציבור שלא מעוניין בספוילרים :)
מה שלא אהבתי - זה ששוב "בחור פשוט" הולך להוביל את המשלחת, כמו בארמגדון ודומיו

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 18 מאי 2014, 13:20

DrKeo כתב:
גודזילה לוקח גישה של "עוקבים אחרי האנשים ובמקרה יש מפלצות ענק ברקע",.

אני האמת מאוד אהבתי את פסיפיק רים, מכתב אהבה לז'אנר המכה.

"במקרה מפלצות ברקע" ? לא מיצינו את זה בקלוברפילד ?

בקשר לאינטרסטלר, אני באמת מקווה שיש איזשהו טוויסט מעניין על הז'אנר, כי למכור סרט בעזרת השם של נולאן, קאסט טוב ולהגיד שהוא סרט חלל מציאותי- לפחות מהטריילר, לא עושה לי את זה.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 18 מאי 2014, 13:32

swiss-the-engine כתב:אם היה בא לי להקיא בזמן פסיפיק רים אז לא אהנה מגודזילה?

אם אתה בא לנטו סרט הרס אז לפי דעתי הפסיפיק רים הרבה יותר טוב ממנו. אם בפסיפיק רים עוד ידעת שהסרט לא לוקח את עצמו ביותר מדי רצינות, גודזילה לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות ונכשל בזה, המשחק של ברייאן קרנסטון (בלי הרבה ספויילרים) לא עזר יותר מדי והפך את הסרט מבחינתי לבדיחה. הסרט בכלל, מההתחלה מנסה לשוות אווירה רצינית, רצינית מדי לטעמי לסרט שלא אמור להיות כזה. ההבדל בין פסיפיק רים לבין גודזילה לדעתי הוא שפסיפיק רים היה קליל וכיפי, כמו שסרט כזה אמור להיות וגודזילה רציני מדי. כמו כן, בפסיפיק רים, ההרס לדעתי היה בהרבה יותר טוב ומעניין ממה שיש בסרט, הונג קונג הוא מקום שההרס בו ממש יפה (ואם הגעת לשלבים הסופיים של הסרט אתה לא יכול שלא להעריך את זה) לעומת זאת, ההרס בגודזילה מוגבל להוואי עם כמות הרס מוגבלת ועוד כמה מקומות בארצות הברית שנאי בספק אם משהו שלא מתמצא יותר מדי ברחבי ארצות הברית שמע עליהם. (מלבד מקום אחד שניים)

אם שנאת את פסיפיק רים אין לי מושג איך בדיוק תאהב את הסרט הזה, פסיפיק רים עוד הראה לך קרבות נחמדים בין בני אדם והמפלצות, בעוד בסרט הזה אתה רואה שלשה מפלצות ענק רבות בניהם בעלטה כמעט מוחלטת (אלוהים, הסרט הזה באמת יותר מדי חשוך) והעלילה לא פחות קיטשית מזאת של פסיפיק רים והאווירה הכביכול רצינית של סרט סופר טפשי לא מוסיפה לו המון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2014, 13:54

SgtDonowitz כתב:אם אתה בא לנטו סרט הרס אז לפי דעתי הפסיפיק רים הרבה יותר טוב ממנו. אם בפסיפיק רים עוד ידעת שהסרט לא לוקח את עצמו ביותר מדי רצינות, גודזילה לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות ונכשל בזה, המשחק של ברייאן קרנסטון (בלי הרבה ספויילרים) לא עזר יותר מדי והפך את הסרט מבחינתי לבדיחה. הסרט בכלל, מההתחלה מנסה לשוות אווירה רצינית, רצינית מדי לטעמי לסרט שלא אמור להיות כזה. ההבדל בין פסיפיק רים לבין גודזילה לדעתי הוא שפסיפיק רים היה קליל וכיפי, כמו שסרט כזה אמור להיות וגודזילה רציני מדי. כמו כן, בפסיפיק רים, ההרס לדעתי היה בהרבה יותר טוב ומעניין ממה שיש בסרט, הונג קונג הוא מקום שההרס בו ממש יפה (ואם הגעת לשלבים הסופיים של הסרט אתה לא יכול שלא להעריך את זה) לעומת זאת, ההרס בגודזילה מוגבל להוואי עם כמות הרס מוגבלת ועוד כמה מקומות בארצות הברית שנאי בספק אם משהו שלא מתמצא יותר מדי ברחבי ארצות הברית שמע עליהם. (מלבד מקום אחד שניים)

אם שנאת את פסיפיק רים אין לי מושג איך בדיוק תאהב את הסרט הזה, פסיפיק רים עוד הראה לך קרבות נחמדים בין בני אדם והמפלצות, בעוד בסרט הזה אתה רואה שלשה מפלצות ענק רבות בניהם בעלטה כמעט מוחלטת (אלוהים, הסרט הזה באמת יותר מדי חשוך) והעלילה לא פחות קיטשית מזאת של פסיפיק רים והאווירה הכביכול רצינית של סרט סופר טפשי לא מוסיפה לו המון.

אני ממש לא מסכים, פסיפיק רים מנסה לעשות בדיחה מהכל וזה גם מה שיוצא ממנו בסוף. נהנתי לראות את הקרבות בפסיפיק רים והיו לו כמה קטעים מעניינים אבל זה סרט סוג ב' עם תקציב ענק בסופו של דבר עם דיאלוגים פח ועלילה עוד יותר פח. גודזילה לפחות מנסה, הוא רציני והוא כן מצליח להוציא ממך בהלה קטנה פה ושם או צחוק פה ושם, בראיין קרנסטון אפילו מצליח לסחוט ממך חצי עצב בקטע מסויים בתחילת הסרט. זה לא הסנדק אבל כן מדובר בסרט שכתוב פי כמה, מבויים פי כמה ועשוי פי כמה יותר טוב מפסיפיק רים.

אם הייתי צריך לתאר את גודזילה בפשטנות אז הייתי קורא לו נקודת האמצע בין פסיפיק רים לקלוברפילד. הוא יותר פנטזיונרי מקלוברפילד ולמרות שהאקשן שלו מנסה יחסית להסתתר הוא עדין קילומטרים מהחושך ותנועות המצלמה המנתפנפת של קלוברפילד. יש מספיק MONEY SHOTS של המפלצות מכל זיוות שרק תרצה אבל הסרט כן מתרכז בבני אדם אז 90% מהשוטים עם המפלצות הן מנקודת המבט של הבן אדם שעוקבים אחריו ולא צילומי אויר אדירים סטייל פסיפיק רים. בכל מקרה אני לא חושב שאפשר להשוות את פסיפיק רים לגודזילה, גודזילה הוא קילומטרים לפניו. הוא מרגיש כאילו לקחו את הטוב של פסיפיק רים (שלא היה הרבה שם) והטוב של קלוברפילד (שאותו דווקא אהבתי הרבה יותר מפסיפיק רים) ושלבו אותם לסרט טוב יותר משניהם.

לאסקין, התלת מימד די גרוע אני חייב לציין. ראיתי בIMAX ומאוד נהנתי מגודל המסך ומערכת הסראונד אבל אם מה שאתה מחפש זה תלת מימד איכותי זה ממש לא הסרט בשבילך.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 מאי 2014, 14:17

לפי התגובה של סהר כנראה אוותר אלא אם כן חבר כלשהו יוריד את הסרט והתארגנות של חברים תכריח אותי לצפות בזה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 מאי 2014, 14:23

DrKeo כתב:זאק שניידר צלם עם המצלמה שלו על הסט ופרסם בטוויטר. שתי התמונות רשמיות לגמרי.

ראיתי עכשיו את גודזילה, אחד מסרטי המפלצות / אסונות היותר טובים שראיתי בזמן האחרון. באמת מהנה.

למען האמת התכוונתי מצילומים של איזה סרט זה לקוח? :lol:
"A man chooses, a slave obeys"

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 18 מאי 2014, 14:52

ShiTDemoN כתב:
למען האמת התכוונתי מצילומים של איזה סרט זה לקוח? :lol:

סרט הבאטמן וסופרמן שעדיין אין לו שם רשמי. חשיפה ראשונה של בן אפלק בתור באטמן ושל הבאטמוביל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2014, 15:17

swiss-the-engine כתב:לפי התגובה של סהר כנראה אוותר אלא אם כן חבר כלשהו יוריד את הסרט והתארגנות של חברים תכריח אותי לצפות בזה.

אני אגיד לך ההפך מסער, מי שאהב את פסיפיק רים אין לו מה לחפש בגודזילה. זה סרט שמתמקד בדיוק בדברים ההפוכים מפסיפיק רים, כמעט סוג של אנטיתזה. נראה לי שמי שציפה לגדולות מפסיפיק רים והתאכזב דווקא יהנה מגודזילה (גם הציונים באתרים הגדולים וגם IMDB מאשררים את זה).

היום בלילה יוצא טריילר ארוך אמיתי לGuardians of the galaxy.
מה שעצוב הוא שהיום אנחנו חיים בעולם שבו יש שני טיזרים שלמים לטריילר של 2.5 דקות שיוצא שלושה ימים אחריהם, הזוי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2014, 15:32

אשאל שוב - נדב, איך התלת מימד בגודזילה? (אם בכלל ראית אותו/בכלל יש גירסה שלו בתלת)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2014, 15:41

Laskin כתב:אשאל שוב - נדב, איך התלת מימד בגודזילה? (אם בכלל ראית אותו/בכלל יש גירסה שלו בתלת)

ואני שוב אגיד מה שאמרתי לפני שתי הודעות :)
"לאסקין, התלת מימד די גרוע אני חייב לציין. ראיתי בIMAX ומאוד נהנתי מגודל המסך ומערכת הסראונד אבל אם מה שאתה מחפש זה תלת מימד איכותי זה ממש לא הסרט בשבילך."

והיום האולפנים הכריזו שגודזילה הוא המכניס יום ראשון הכי גדול של השנה, 38.5 מליון ביום הראשון ו-98 מליון בכל הסופש. זה יותר מקפטן אמריקה 2 (95 מליון) או ספיידרמן 2 (91 מליון) ובכלליות פתיחה ענקית לסרט, כנראה הוא הולך להיות מאלה שעושים 600+ מליון דולר בקלות. הוא גם עלה פחות משאר השוברי קופות השנה, רק 160 מליון לעומת 175 של קפטן אמריקה או ה200 של ספיידרמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2014, 01:39

Death_119 כתב:אני מקווה כי מהטריילר זה נראה כאילו הוא הולך למרוח אותנו שעה בכיף עם מתהיו מגדל התירס האמיץ מנסה לעודד את ביתו המסכנה.

אני חושב שהוא הראה ממש מעט מהסרט כי אפילו לא הראו את אן הת'אווי, ג'ון לינת'או או טופר גרייס. ביחוד שזה אמור להיות סרט על מסע בחלל, לא סרט על רעב בכדור הארץ. מצד שני כריסטופר נאולן עושה סרטים של 3 שעות אז בהחלט יכול להיות איזה 45 דקות בכדור הארץ ורק שעתיים בחלל :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2014, 12:02

בטח יעשו טריילר דמות לכל אחת מהדמויות הראשיות, עד הרגע שהם קופצים.

בכ אופן - ראיתי אתמול את 2 הפרקים של פני דרדפול. חביב מאוד. לא מפחיד, אבל מגניב כזה. והפקה לא רעה בכלל!
רק שאני אבין... זה אמור להיות LEAGUE OF EXTRAORDINARY GENTLEMEN?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 מאי 2014, 12:59

Laskin כתב:בטח יעשו טריילר דמות לכל אחת מהדמויות הראשיות, עד הרגע שהם קופצים.

בכ אופן - ראיתי אתמול את 2 הפרקים של פני דרדפול. חביב מאוד. לא מפחיד, אבל מגניב כזה. והפקה לא רעה בכלל!

לא, אבל יפה שחשבת על זה :). זה מבוסס על קונספט של סיפורי אימה שהיו רוכשים בסוף המאה ה-19 בפני. משום מה יופיעו שם כל המי ומי של התקופה הויקטוריאנית.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2014, 22:12

נו, אז כמעט אחד לאחד ליגת הג'נטלמנים :D
אבל הסבר טוב, לא ידעתי מאיפה השם...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מאי 2014, 22:15

ראיתי את הפרק החדש של משחקי הכס.
עוד פרק מצוין.
ספויילר: הצג
אריה ממשיכה להיות דמות נהדרת. פיטר דינקלג' ממשיך להיות השחקן הכי טוב בסדרה. פיטר ביילש ממשיך להיות נורא שובב וסנסה ממשיכה להיות בסיטואציה ממש ממש ממש ממש ממש מחורבנת.
אוברין התנדב להלחם בהר, בשביל טיריון, שזה צפוי, אך עדין bad ass. אני מת שהקרב כבר יקרה, אבל אני מניח שהם ימשכו את זה עוד קצת, כי למה שהם לא יעשו את זה?

בקיצור וללא ספוילרים - כיף גדול :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 מאי 2014, 22:38

Laskin כתב:נו, אז כמעט אחד לאחד ליגת הג'נטלמנים :D
אבל הסבר טוב, לא ידעתי מאיפה השם...

http://en.wikipedia.org/wiki/Penny_dreadful

כן, היו כל מיני דברים מזעזעים בתחילת המאה כספרות להמונים ובמאה ה-19, כמו סיפורים אירוטיים מלוכלכים ודברים בסגנון הסדרת אימה (רק עם פחות תקציב :)).
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 19 מאי 2014, 16:19

Death_119 כתב:לא, אבל יפה שחשבת על זה :). זה מבוסס על קונספט של סיפורי אימה שהיו רוכשים בסוף המאה ה-19 בפני. משום מה יופיעו שם כל המי ומי של התקופה הויקטוריאנית.

האמת גם אני חשבתי על זה.... הסיכוי שהם לא לקחו משם השראה אפסי. ודרך אגב, אם התייחסת לסרט, במקור זה קומיקס של אלן מור (השומרים, ונדטה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2014, 20:10

Laskin כתב:בטח יעשו טריילר דמות לכל אחת מהדמויות הראשיות, עד הרגע שהם קופצים.

כן גם אני נהנתי, במפתיע הוט כבר הביאו אותה באיחור של 4 ימים אחרי ארה"ב. שמתי לב שלאחרונה הוט ממש מצמצמים פערים מיס כשהם משתלטים על כל הסדרות איכות החדשות בזמן שהסדרות הטובות של יס מתחילות להסתיים אחת אחת. אני לא יודע אם הוט הצליחו כבר לאזן עניינים אבל הם מתקרבים ליס בצעדי ענק עם סדרות כמו ברודצ'רץ',פני דרדפול, כתום זה השחור החדש, שרלוק, פארגו או הגשר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2014, 16:38

הטריילר המלא:

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 40 אורחים