ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי kririn » 22 מרץ 2015, 07:34

אנשים פה קופצים ישר
נינטנדו סך הכל אמרה שתי אותיות ואנשים קופצים

גם האמירה 2016 ,לא אומרת יותר מידי ,זה יכול להיות סוף 2016 ,שזה יותר משנה וחצי מהיום
או התחלת 2016 ,שזה קצת יותר מחצי שנה מהיום
וזה בלי לדבר על דחיות פוטנציאליות ,כי הWIIU לא בדיוק הושקה בזמן

גם לא אמרו ניחת או נידת או משהו משולב

בעניין הסמארטפונים ,נינטנדו גיששה שם בעבר ,וזה עדין ניראה גישוש
אין כפתורים פיזים ,ולרובם גם אין אפילו עט מגע ,מה ששולל את רוב המישחקים בWIIU ו3DS וגם אחורה לשחק בצורה נוחה
בלי שינוי רציני מאוד
מין הסתם עם נינטנדו תאפוך לצד שלישי ,הPS4\XBO\PC \סטים משין
אלו המקומות ההרבה יותר טיבעים להם ,ולא סמארטפונים ,רוב הסיכוים שבסמארטפונים ניראה F2P ומישחקים קלילים
רק עם הגרפיקה והצלילים והדמויות של מישחקי נינטנדו
אבל מישחקיות מאוד שונה ופשוטה

נינטנדו בטח תקבל תגמולים על זה

בעניין נינטנדו באופן כללי ,אני לא אוהב את הכיוון שהיא הולכת אליו ,נינטנדו גם ניכנסה לשוק של הDLC ,וזה מעצבן אותי
גם עניין האמיבו ,ניראה לי סוג של DLC או יותר נכון מיקרו תשלומים במיקרה הזה ,למרות שיש רכיב פיזי
אלו דברים שאני רוצה להשיג ,ביתקדמות במישחק ,ולא דרך בובה מיפלסטיק

אבל אין מה לעשות ,ככה השוק פועל היום וחבל ,חבל שהרבה אנשים תומכים בDLC ומיקרו תשלומים ,ודוחפים את השוק לשם
מנינטנדו זה בעיקר חבל לי ,אבל אני מאכיל את הWIIU וה3DS רק בבילעדים שמענינים אותי ,וזהו
אז אני יחיה עם זה
אני בטח לא יקנה DLC או אמיבו ,מבחינתי DLC רק עם זה חבילת הרחבה אמיתית

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מרץ 2015, 09:48

נדב, שוב - 2019. זה אומר שלקונסולה של נינטנדו יהיו 3 שנים.
מעניין איך פתאום אתה רואה את הPS4 מתמודדת עם VR בלי שום בעייה ;) אני חושב שאמנם המורפיוס יהיה מוצלח, יחסית לMOVE, אבל זה עדיין לא יהיה זול, או איכותי, או יריץ את המשחקים הכי יפים בשוק... לא כשהוא יצא, בתחילת 2016.
אבל אחרי שנתיים-שלוש? יהיה ניתן למכור VR בזול, ואני מעריך שיצאו כרטיסים מיועדים לVR עם טכנולוגיות שישפרו את הביצועים משמעותית עבורו... וזה אומר קונסולה חדשה.
ברור שעדיין יצאו משחקים שלא מחייבים VR, כמו פיפ"א ושות', אבל לדעתי זה יהיה הדבר הגדול הבא, וגם VALVE נכנסת לזה ולה כן יהיו קונסולות עם שלטים ייעודיים... עד 2019 הם כבר יוציאו את הקסדה הרביעית שלהם.

בשום מצב אני לא רואה את סוני או מיקרוסופט מחכות עד 2021, וגם 2020 נראה לי מעט יותר מדי.
אבל הלוואי ואני טועה... בכל מקרה אני הולך לשחק VR רק במחשב, בדור הזה :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מרץ 2015, 11:06

VR לא יהיה הדבר הגדול הבא
VR מצריך קסדה לכל שחקן ,בנוסף לזה לאותה איכות גרפית ,צריך הרבה יותר כוח חישוב ,ואז כפול מיספר השחקנים

הקסדה גם מנתקת מהעולם ,שזה חיסרון להמוני גימרים ,לחלקם יש מישפחה ,עבודה וכו וכו

ואז תוסיפו עוד בעיה שזה חוסר בסטנדרט ברור
יש היום כמה פרויקטים גדולים של VR ,ובמיגוון איכויות ומחירים ,והם עובדים שונה

הVR כן יכול לתפוס כמוצר נישה ,לגימרים כבדים ,לא רואה מצב שזה יהיה רוב השוק או קרוב לזה ,בשנים הקרובות
אפילו עניין המסכי 3D ,עוד לא תפס חזק ,וזה מוצר הרבה יותר ידידותי מVR
ובכל זאת רוב מישחקי הקונסולות היום ,לא תומכים ב3D ,אז בVR ?

בעניין FIFA ומישחקים דומים ,לא חושב שVR יפגע במישחקים כאלו ,לאפך דווקא
אפשר לישתמש בגימפאד רגיל ,ואותה מישחקיות ,והVR יתן לשלוט במצלמה עם תנועות ראש
ויתן את אפקט ה3D
כל זה בלי לשנות את המישחקיות

ככה שאפשר ליצר מישחק FIFA שיתמוך בVR כאופציה משפרת ,ובמסך רגיל למי שאין VR ,או רוצה לשחק עם חברים
לא חיבים לישתמש בכל הפיצרים של הקסדה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2015, 12:24

Laskin כתב:נדב, שוב - 2019. זה אומר שלקונסולה של נינטנדו יהיו 3 שנים.
מעניין איך פתאום אתה רואה את הPS4 מתמודדת עם VR בלי שום בעייה ;) אני חושב שאמנם המורפיוס יהיה מוצלח, יחסית לMOVE, אבל זה עדיין לא יהיה זול, או איכותי, או יריץ את המשחקים הכי יפים בשוק... לא כשהוא יצא, בתחילת 2016.
אבל אחרי שנתיים-שלוש? יהיה ניתן למכור VR בזול, ואני מעריך שיצאו כרטיסים מיועדים לVR עם טכנולוגיות שישפרו את הביצועים משמעותית עבורו... וזה אומר קונסולה חדשה.
ברור שעדיין יצאו משחקים שלא מחייבים VR, כמו פיפ"א ושות', אבל לדעתי זה יהיה הדבר הגדול הבא, וגם VALVE נכנסת לזה ולה כן יהיו קונסולות עם שלטים ייעודיים... עד 2019 הם כבר יוציאו את הקסדה הרביעית שלהם.

בשום מצב אני לא רואה את סוני או מיקרוסופט מחכות עד 2021, וגם 2020 נראה לי מעט יותר מדי.
אבל הלוואי ואני טועה... בכל מקרה אני הולך לשחק VR רק במחשב, בדור הזה :)

1) ברגע שסוני הכריזה שהמורפיוס הוא 720P היה מובן שיהיה לפס4 קל עם VR. מה קשה לפס4 עם VR אם הרזולוציה היא חצי מ1080P?
2) קונסולה חדשה? למה קונסולה חדשה? איזה חומרה VR צריך שאין בפס4? הבעיה היחידה היא חוטים ואת זה אנחנו עדין לא קרובים לפתור
3) כן, כל עוד יהיה פיפ"א ושות' שלא יכולים להיות בVR, הVR ישאר תוסף. כל עוד הוא תוסף, מה סוני צריכה למהר עם הפס5? מה אתה רוצה למכור? פס5 שיש בה קונסולה חזקה, קסדה, שלט דואל שוק לפיפ"א, שלט תנועה לHEAVY RAIN 2 ומי יודע מה עוד? זה הופך לזבלידה. VR יהיה תוסף בלבד במשך שנים, הרבה שנים.
4) אני חושב שהפס5 תצא בחגים 2020, לא 2019.
5) נינטנדו יצאו מטומטמים שהם לא כיוונו לחגים 2015 לקונסולה הבאה שלהם, אבל כל עוד הם לא עשו את זה 2016 זה הכי מזעור סיכונים שהם יכולים לעשות בלי להתקע עם הWIIU כושלת במשך 8 שנים בשוק. רוב הסיכויים שלקונסולה בחגים 2016 יהיו חיים של 5 שנים, זה לא רע בכלל. אז היורשת שלה תצא ב2021, שנה אחרי סוני/מיקרוסופט, אף אחד לא ימות מזה, ביחוד ביחס לכישלון הקולסאלי של הWIIU.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 מרץ 2015, 13:49

פעם שעברה עם בלינג זה היה שנה וחצי או שנתיים לפני אז היום בעייתי להשוות וסך הכל סתם אמרתי בשביל שיהיה מעניין :P

אבל ברצינות... יש הגיון לא קטן... קונסולות ריווחיות מההתחלה, פיל ספנסר שהוא שונה כנראה בתכלית מדון מטריק וכנראה לא היה מתנגד להעיף את הקינקט לחלוטין ועוד כמה נקודות שאני יכול להעלות כמו רצון ןלצאת עם קונסולה תומכת VR.

אזור E3 2018 מקבלים קונסלת אקס בוקס חדשה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מרץ 2015, 13:52

2015 זה היה מוקדם מידי
אנשים שקנו את הWIIU היו מאוכזבים מידי

מישחקים גדולים לא היו מוכנים בזמן

החומרה לא היתה מציגה יתרון משמעותי מול ה PS4\XBO ,עם בכלל

ולא היו פותרים בעיות שעדין קימות עם צד שלישי

לשים חומרה של PC ,ולצפות שצד שלישי יחזרו ,זה לא היה מצליח
דווקא בהנחה שזה ניחת ,לצאת בסוף 2016 ,יכול לתת להם יתרון חומרתי של חצי דור מול המיתחרות ,ולבנות עד אז מישחקים גדולים
וקשרים עם צד שלישי

ראש בראש היה גורם להם הפסד בטוח ,הPS4 לוהטת כרגע ,הם צריכים משהו שימשוך את הגימרים הכבדים קודם ויותר מאוחר את הפחות כבדים
אנשים יעברו מהPS4 ,עם יציגו להם הבדל משמעותי בביצועים\גרפיקה במולטיפלטפורם +מישחקים בילעדים של נינטנדו

בינתים זלדה וSTAR FOX יצאו לWIIU ,להראות למעריצים שקנו את הקונסולה ,שכן יש פנינות ,וכן יש תמיכה גם לקונסולה כושלת
שזה ימשוך אותם לקונסולה הבאה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מרץ 2015, 14:34

DrKeo כתב:1) ברגע שסוני הכריזה שהמורפיוס הוא 720P היה מובן שיהיה לפס4 קל עם VR. מה קשה לפס4 עם VR אם הרזולוציה היא חצי מ1080P?
2) קונסולה חדשה? למה קונסולה חדשה? איזה חומרה VR צריך שאין בפס4? הבעיה היחידה היא חוטים ואת זה אנחנו עדין לא קרובים לפתור
3) כן, כל עוד יהיה פיפ"א ושות' שלא יכולים להיות בVR, הVR ישאר תוסף. כל עוד הוא תוסף, מה סוני צריכה למהר עם הפס5? מה אתה רוצה למכור? פס5 שיש בה קונסולה חזקה, קסדה, שלט דואל שוק לפיפ"א, שלט תנועה לHEAVY RAIN 2 ומי יודע מה עוד? זה הופך לזבלידה. VR יהיה תוסף בלבד במשך שנים, הרבה שנים.
4) אני חושב שהפס5 תצא בחגים 2020, לא 2019.
5) נינטנדו יצאו מטומטמים שהם לא כיוונו לחגים 2015 לקונסולה הבאה שלהם, אבל כל עוד הם לא עשו את זה 2016 זה הכי מזעור סיכונים שהם יכולים לעשות בלי להתקע עם הWIIU כושלת במשך 8 שנים בשוק. רוב הסיכויים שלקונסולה בחגים 2016 יהיו חיים של 5 שנים, זה לא רע בכלל. אז היורשת שלה תצא ב2021, שנה אחרי סוני/מיקרוסופט, אף אחד לא ימות מזה, ביחוד ביחס לכישלון הקולסאלי של הWIIU.

1) אבל המורפיוס 900P כמו האוקיולוס, נראה לי... לפחות בינתיים
2) התכוונתי שעד 2019 בטוח יצאו כרטיסים עם פיצ'רים שיתמודדו עם VR בקלות יותר, וקסדות קלות וזולות יותר
3) ברור שיישאר תוסף, אבל התוסף יהיה מאוד זול עד אז, והקונסולה תוכל להתמודד עם המשחקים החדשים ביותר
4) אני חושב חגים 19, הכי מאוחר, וזה אומר 3 שנים מקסימום אחרי שנינטנדו תוציא את הקונסולה שלה.
5) מסכים שזה ממזער נזקים, אבל עדיף מוקדם יותר, ועד שלא נדע מה זו הקונסולה אני לא ממהר להגיד שזו החלטה נכונה.

לסיכום - אני יכול לסכם את זה כך - אני יודע עכשיו בוודאות שהVR יהיה הדבר הגדול הבא... למה?
כי קרירין לא חושב כך. והוא תמיד טועה ;)
זה אמפירי, נגמר הויכוח

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מרץ 2015, 14:39

אני טועה 50% וצודק 50%

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מרץ 2015, 14:49

לא, אתה טועה ב-90% מהמקרים... :) אבל אל תתייחס לזה יותר מדי ברצינות, הכל ברוח טובה.
אתה גם חושב שזה רעיון רע לנינטנדו להוציא משחקים לסמארטפונים, או לפחות - "לא אוהב את הכיוון" הזה. שזו זכותך, דעתך והכל... אבל זה פשוט די מנותק, בהתחשב במצב שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מרץ 2015, 15:16

Laskin כתב:
2) התכוונתי שעד 2019 בטוח יצאו כרטיסים עם פיצ'רים שיתמודדו עם VR בקלות יותר, וקסדות קלות וזולות יותר
3) ברור שיישאר תוסף, אבל התוסף יהיה מאוד זול עד אז, והקונסולה תוכל להתמודד עם המשחקים החדשים ביותר
4) אני חושב חגים 19, הכי מאוחר, וזה אומר 3 שנים מקסימום אחרי שנינטנדו תוציא את הקונסולה שלה.
5) מסכים שזה ממזער נזקים, אבל עדיף מוקדם יותר, ועד שלא נדע מה זו הקונסולה אני לא ממהר להגיד שזו החלטה נכונה.

לסיכום - אני יכול לסכם את זה כך - אני יודע עכשיו בוודאות שהVR יהיה הדבר הגדול הבא... למה?
זה אמפירי, נגמר הויכוח

דווקא הטיעונים שלו למה יתכן ש VR לא יהיה מיינסטרים בקרוב נשמעים די הגיוניים, וגם זה ש VR לא סותר משחק בפיפ"א, ברור שמשחקי FPS ו TPS יותר ירוויחו מזה אבל זה יכול קצת להוסיף גם לז'אנרים אחרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מרץ 2015, 15:21

ברור שזה לא סותר. אבל העניין הוא שכרגע - הקונסולות לא יכולות להתמודד עם המשחקים הכי מרשימים שיוצאים/יצאו בעוד שנתיים, ולכן הן לא מספיק חזקות כדי לספק חוויית VR מושלמת.
בגלל זה, אני מעריך שב-2018 כבר ממש יורגש הצורך בחומרה חדשה, שתגיע ב-2019.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2015, 15:40

Laskin כתב:

זה אמפירי, נגמר הויכוח

1) לתאר את המורפיוס עם המילה p היא קשה כי הוא לא 16:9, הוא שני מסכי 8:9. כלומר המורפיוס מרנדר בדיוק חצי 1080p אבל פעמים שזה בצורה מפתיעה אמור להיות אפילו קל יותר מ1080p
2) אני בטוח שהטכנולוגיה תתקדם עם הזמן, זה הטבע, אבל לא צריך קונסולה חדשה בשביל זה. אולי יצא מורפיוס 2 4-5 שנים אחרי הראשון אבל אין שום סיבה שהוא ידרוש קונסולה חדשה או יהיה מוגבל לקונסולה. למה שלא תתקע את המורפיוס 2 בפס4?
3) אם זה תוסף למה הקונסולה משנה?
4) אני חושב חגים 2020, אבל מי יודע. כך או כך זאת החלטה פיננסית חכמה לזרוק את הוויו כמה שיותר מהר ולדפדף לדור הבא
5) היי, אני חשבתי שהם צריכים לצאת בחגים 15, אני משער שאתה מסכים.

בנושא הדבר הבא, זה די ברור שvr זה הדבר הבא. השאלה היחידה היא כמה מהר זה יחדור וכמה קיצוני. האם במשך כמה שנים זה יהיה אביזר פרימיום או שזה יהפוך תוך שנה וחצי לסופר מיינסטרים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 מרץ 2015, 01:12

כצפוי, זלדה נדחה ל 2016.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1018897

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 מרץ 2015, 06:58

מעצבן

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מרץ 2015, 11:39

והנה 2015 המדהימה מתחילה באמת להראות קצת פחות מדהימה ואני בטוח שזו לא הדחייה האחרונה, עדיין צפויה להיות שנה טובה מאוד אבל היא כבר לא נראית פסיכית כמו שהיתה לפני כל הדחיות.

ד.א גם לכם עבר בראש כשקראתם על הדחייה שנינטנדו שוב עושה את המהלך עם זלדה לקיוב בזמנו שנדחה בשנה ויצא בהשקה גם ל Wii ביחד עם הקיוב? נראה לי סיכוי טוב שזה הולך להיות משחק השקה ל NX בלי כמובן שיתבטל ל WIiiU והוא בטח ינצל בגסות את הגימיק של ה NX כדי לדחוף יחידות שלו כמו שהדביקו בזמנו בגסות שליטת תנועה די רעה על הזלדה של ה WIii, ברור שבעלי ה WiiU נדפקים אבל אם זה אכן המצב אז זה מהלך די טוב מבחינה עסקית.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מרץ 2015, 12:23

bling כתב:והנה 2015 המדהימה מתחילה באמת להראות קצת פחות מדהימה ואני בטוח שזו לא הדחייה האחרונה, עדיין צפויה להיות שנה טובה מאוד אבל היא כבר לא נראית פסיכית כמו שהיתה לפני כל הדחיות.

ד.א גם לכם עבר בראש כשקראתם על הדחייה שנינטנדו שוב עושה את המהלך עם זלדה לקיוב בזמנו שנדחה בשנה ויצא בהשקה גם ל Wii ביחד עם הקיוב? נראה לי סיכוי טוב שזה הולך להיות משחק השקה ל NX בלי כמובן שיתבטל ל WIiiU והוא בטח ינצל בגסות את הגימיק של ה NX כדי לדחוף יחידות שלו כמו שהדביקו בזמנו בגסות שליטת תנועה די רעה על הזלדה של ה WIii, ברור שבעלי ה WiiU נדפקים אבל אם זה אכן המצב אז זה מהלך די טוב מבחינה עסקית.

אם הם אכן מוציאים את המשחק ואת הקונסולה ב2016, זה לחלוטין הצעד הכי הגיוני ומתבקש שהם יכולים לעשות.
לכן, בכלל לא בטוח שזה מה שהם עושים, כי נינטנדו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2015, 12:47

Laskin כתב:תתכונן, כי גם זלדה הבא ככל הנראה יצא במקביל לקונסולה הבאה שלהם, ואז אדרוש ממך שלא להחשיב אותו ברשימות שתתן לנו... תזכור! :)

ויש עוד הרבה, אבל לא נעים... בכל אופן - נינטנדו תוציא בטח בעוד שנה וחצי ככה קונסולה חדשה, לדעתי זה די בזיון, אבל משמח אותי מאוד, כי הרבה מאוד זמן לא הייתה קונסולה *טובה* של נינטנדו, בעיניי, אז אם תהיה כזו - אני בהחלט ארוץ לקנות אותה, וזו תהיה הפעם הראשונה מאז הSNES שאני קונה קונסולה של נינטנדו.

(זה נכתב בינואר)
לא רוצה להגיד אמרתי לכם אבל... דווקא די כן רוצה להגיד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מרץ 2015, 13:20

Nucleus_Dawn כתב:
אם הם אכן מוציאים את המשחק ואת הקונסולה ב2016, זה לחלוטין הצעד הכי הגיוני ומתבקש שהם יכולים לעשות.
לכן, בכלל לא בטוח שזה מה שהם עושים, כי נינטנדו.

אבל נינטנדו עשו את זה בעבר עם הגיימקיוב וה Wii, אומנם זו היתה תקופה שהם פתאום התחפשו לחברה מוצלחת מבחינה עסקית אבל לך תדע, אולי הם יצליחו לשחזר את זה :)

לאסקין, יפה מאוד, למרות שזה עדיין רחוק מלהיות סופי כדי שתגיד "אמרתי לכם" אבל זה נראה כמו הימור לא רע למה שהולך לקרות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2015, 23:42

DrKeo כתב:2016 עם קונסולה בגג 300$ חזקה קלות מהפס4 והONE בX86 וכמה כותרי נינטנדו חזקים עליה וכל משחק צד ג' כי בX86 אין סיבה שלא? לדעתי זה יופי של קילר, אישית הייתי מעדיף אותה על פס4 או ONE. גם הייתי במקומם מיבש קלות את הWIIU ודוחה את זלדה לקונסולה ומוציא אותו בשיגור או לפחות בשנה הראשונה שלה ב2016 או 17, 1080P וכל הזיכרון הזה יעשו כל כך טוב לזלדה עולם פתוח הראשון. אה, וכמובן לשים את RETRO על מטרויד 4 גם לשנה הראשונה של הWIIU במקום כותרי דונקי קונג, גם חשוב :)

אחד בינואר לסקין :)
האמת שאני מדבר כל כך הרבה זמן על ״פס4+״ של נינטנדו ב2016 עם זלדה בשיגור שבטח אני אמצא ציטוטים כאלה גם מ2014 :)

אגב אני רק אציין שבלינג אמר שקונסולה חדשה לנינטנדו ב2014 היא בזיון. :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 מרץ 2015, 08:09

כניראה שזלדה WIIU היה רחוק להיות ממוכן
לא חושב שעשו את זה בכוונה

כן בטח ייבשו את הWIIU ב2016 בכוונה ,אבל לא היה הגיון לזה ב2015
עם המישחק היה מוכן ,היו יכולים להוציא גירסה משופרת לקונסולה העתידית

גם זלדה SS נידחתה תקופה ארוכה ,ובסוף בכל זאת יצאה לWII המקורית
זלדה TP נידחתה ואומנם יצא לWII ,אבל היתה גם גירסת קיוב

זלדה WIIU ,ב2015 ,היתה עוזרת מאוד לנינטנדו ,ב2015 ,עם המישחק היה מצדיק את השם
גם ככה בטח הקונסולה העתידית תצא בסוף 2016 עם לא תידחה ל2017 כי זאת נינטנדו

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מרץ 2015, 15:33

DrKeo כתב:אחד בינואר לסקין :)
האמת שאני מדבר כל כך הרבה זמן על ״פס4+״ של נינטנדו ב2016 עם זלדה בשיגור שבטח אני אמצא ציטוטים כאלה גם מ2014 :)

אגב אני רק אציין שבלינג אמר שקונסולה חדשה לנינטנדו ב2014 היא בזיון. :)

2014? אתה מתכוון 2016 אולי.
לא אמרתי שהם לא יוציאו קונסולה בשנה כזו אגב, אבל זה אכן די ביזיון כלפי בעלי ה WIIU זה כן, במיוחד אם עוד פעם דוחים להם משחק בשביל להוציא אותו להשקה של הקונסולה הבאה כמו שעשו עם זלדה לגיימקיוב.

גם היתה לי תהייה אם זה זמן טוב להוציא שהרי אין להם סיכוי להאבק כבר על הדור הזה, מצד שני הם גם לא יכולים מן הסתם למשוך עם ה WiiU עד הפס5, חשבתי שאופציה סבירה יהיה לנסות לטרוף את הקלפים עם קונסולה חזקה משמעותית ב 2017 אבל שמע, הם די במלכוד בגלל כל הפיאסקו של ה WiiU ושום אופציה לא מרגישה בטוחה או רציונאלית יותר מאחרות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 15:43

bling כתב:2014? אתה מתכוון 2016 אולי.
לא אמרתי שהם לא יוציאו קונסולה בשנה כזו אגב, אבל זה אכן די ביזיון כלפי בעלי ה WIIU זה כן, במיוחד אם עוד פעם דוחים להם משחק בשביל להוציא אותו להשקה של הקונסולה הבאה כמו שעשו עם זלדה לגיימקיוב.

גם היתה לי תהייה אם זה זמן טוב להוציא שהרי אין להם סיכוי להאבק כבר על הדור הזה, מצד שני הם גם לא יכולים מן הסתם למשוך עם ה WiiU עד הפס5, חשבתי שאופציה סבירה יהיה לנסות לטרוף את הקלפים עם קונסולה חזקה משמעותית ב 2017 אבל שמע, הם די במלכוד בגלל כל הפיאסקו של ה WiiU ושום אופציה לא מרגישה בטוחה או רציונאלית יותר מאחרות.

האופציה הרציונאלית הייתה לדעתי לתפוס את עצמם בידיים, להבין שהWIIU כישלון חרוץ ולהוציא כבר בחגים 2015 את היורשת עם איזו תוכנית "UPGRADE" משתלמת למי שקנה כבר WIIU. זה היה נותן להם אורך חיים סבבה לגמרי (5 או 6 שנים בכיף, תלוי באורך הדור הזה) והיה נותן להם את האפשרות להגיד שזלדה כבר יגיע לדור הבא מראש. אבל זה כבר לא יקרה, 2016 זאת כנראה השנה והם צריכים לעשות את זה ב2016 כי מאוחר יותר זה באמת מאוחר מדי.

מפלצת ב2017 לא תעבוד לדעתי, נינטנדו לא יכולה להבדיל את עצמה טכנית מהתחרות כי כמו שאנחנו יודעים צד ג' שונא אותם ולכן לא יתאמץ בשבילם. מקסימום הם יקבלו פורטים מהפס4/ONE ולכן זה פשוט לא שווה להם, ביחוד שרוב המשחקים שלהם לא בדיוק ינצלו חומרה סופר חזקה עם הסגנון המצוייר הזה. נינטנדו הייתה צריכה בחגים 2015, עכשיו לצערנו רק בחגים 2016, להוציא משהו חזק קלות מהפס4 על X86 במחיר תחרותי, זה הכל. זה מה שחסר לנינטנדו כדי לחזור לסוס, קונסולה שוות ערך לתחרות עם חומרה קלה לפיתוח. צד ג' דומה לפס4/ONE ושלל משחקי צד א' המטורפים שלהם היו עושים את העבודה עם הקור. אפילו אם זה לא היה אומר מקום ראשון, כנראה שמשהו כזה היה יוצר את הקונסולה הכי מצליחה שלהם מאז הSNES (להזכירך שכדי להגיע לשם הם רק צריכים לעקוף 33 מליון).

אגב אני רק אזכיר את הקונספט שלי משנה שעברה. לבנות פס4+ על X86 ושלט דומה לשלט PRO שלהם (מדברים על זה שהוא השלט סטיק כפול הכי טוב בשוק למרות שלא התנסתי בו בעצמי) כשיש במכשיר את הצ'יפ תקשורת של השלט WIIU ובמקום שיהיה בנוסף שלט WIIU, לשים את אותו צ'יפ ב3DS החדשה. כלומר הם מקבלים קונספט WIIU כשהשלט זה 3DS (או PRO לרוב המשחקים מן הסתם). זה גם יוצר סנרגיה חזקה בין הNX וה3DS מה שיגרום להרבה בעלי 3DS לקנות אותה אפילו אם זה רק בשביל לשחק משחקי 3DS מדי פעם על הטלביזיה, זה גם נותן להם לעשות גימיק מטומטם ב"חינם" כי הגימיק זה פשוט חיבור עם הניידת שלהם שאו שיש לך או שאין לך וזה גם נותן מקום נהדר לבנדלים של NX ו-3DS יחדיו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מרץ 2015, 18:29

DrKeo כתב:האופציה הרציונאלית הייתה לדעתי לתפוס את עצמם בידיים, להבין שהWIIU כישלון חרוץ ולהוציא כבר בחגים 2015 את היורשת עם איזו תוכנית "UPGRADE" משתלמת למי שקנה כבר WIIU. זה היה נותן להם אורך חיים סבבה לגמרי (5 או 6 שנים בכיף, תלוי באורך הדור הזה) והיה נותן להם את האפשרות להגיד שזלדה כבר יגיע לדור הבא מראש. אבל זה כבר לא יקרה, 2016 זאת כנראה השנה והם צריכים לעשות את זה ב2016 כי מאוחר יותר זה באמת מאוחר מדי.

מפלצת ב2017 לא תעבוד לדעתי, נינטנדו לא יכולה להבדיל את עצמה טכנית מהתחרות כי כמו שאנחנו יודעים צד ג' שונא אותם ולכן לא יתאמץ בשבילם. מקסימום הם יקבלו פורטים מהפס4/ONE ולכן זה פשוט לא שווה להם, ביחוד שרוב המשחקים שלהם לא בדיוק ינצלו חומרה סופר חזקה עם הסגנון המצוייר הזה. נינטנדו הייתה צריכה בחגים 2015, עכשיו לצערנו רק בחגים 2016, להוציא משהו חזק קלות מהפס4 על X86 במחיר תחרותי, זה הכל. זה מה שחסר לנינטנדו כדי לחזור לסוס, קונסולה שוות ערך לתחרות עם חומרה קלה לפיתוח. צד ג' דומה לפס4/ONE ושלל משחקי צד א' המטורפים שלהם היו עושים את העבודה עם הקור. אפילו אם זה לא היה אומר מקום ראשון, כנראה שמשהו כזה היה יוצר את הקונסולה הכי מצליחה שלהם מאז הSNES (להזכירך שכדי להגיע לשם הם רק צריכים לעקוף 33 מליון).

אגב אני רק אזכיר את הקונספט שלי משנה שעברה. לבנות פס4+ על X86 ושלט דומה לשלט PRO שלהם (מדברים על זה שהוא השלט סטיק כפול הכי טוב בשוק למרות שלא התנסתי בו בעצמי) כשיש במכשיר את הצ'יפ תקשורת של השלט WIIU ובמקום שיהיה בנוסף שלט WIIU, לשים את אותו צ'יפ ב3DS החדשה. כלומר הם מקבלים קונספט WIIU כשהשלט זה 3DS (או PRO לרוב המשחקים מן הסתם). זה גם יוצר סנרגיה חזקה בין הNX וה3DS מה שיגרום להרבה בעלי 3DS לקנות אותה אפילו אם זה רק בשביל לשחק משחקי 3DS מדי פעם על הטלביזיה, זה גם נותן להם לעשות גימיק מטומטם ב"חינם" כי הגימיק זה פשוט חיבור עם הניידת שלהם שאו שיש לך או שאין לך וזה גם נותן מקום נהדר לבנדלים של NX ו-3DS יחדיו.

אני חושב שקונסולה חזקה ב 2017 שתקבל פורטים מה PC יכולה להראות הבדל רציני גם אם לא ישקיעו מאמצים לנצל אותה במיוחד, הרי לקראת סוף הדור הקודם הגענו למצב של הבדלים של דור בחלק מהמשחקים כמו קרייסיס 3 על הפס360 לעומת גרסת ה PC, אחרים לא הראו אומנם כזו קפיצה דרסטית אבל כן כזו שהיתה משמעותית מאוד.
אם נינטנדו תפתח קונסולה חזקה וקלה לפיתוח היא תוכל להראות הבדל גדול אפילו רק עם Brute force בלי פיתוח מיוחד.
בנוסף הבלעדיים שלה יכולים להיות הדבר הכי מרשים בשוק כולל ה PC (מהסיבה הפשוטה שלא ממש עושים לו בלעדיים ברמת AAA), תחשוב איך זלדה ריאליסטי יראה לעומת משחקי הפס4 וה ONE... דבר כזה יכול כל כך להלהיב שזה ידחוף לא מעט להחליף קונסולה ולקבל גם את הבונוס של פורטים של PC, סוג של פשרה במקום לקנות מחשב חזק כמו שחלק עשו בסוף הדור הקודם.

קונסולה חזקה קלות ב 2016 מציעה אפיל לא ברור, אנשים כבר צברו ספריות שלמות של משחקים על הקונסולה שלהם ולהחליף קונסולה בשביל לקבל פורטים באותה רמה רק בשביל בלעדיים של נינטנדו זה לא כזה שוס, הבלעדיים של נינטנדו יכלו לשחק תפקיד אם היו מוציאים קונסולה במקביל לפס4 ול ONE עם אותה חומרה כי אז הבחירה שווה, לא 3 שנים אחרי שזה קצת מעט מדי ומאוחר מדי ורוב גדול של אנשים לא ממש יטרח, אבל בשביל קונסולה שתגאל אותם מעוד דור מקרטע (הרי כולם אומרים שהקונסולות חלשות מדי ובטח עד אז משחקים ירוצו כבר די רע יחסית) אולי הם יעשו זאת. תקביל אפקט דומה ליציאת קונסולת דור הבא אמיתית ראשונה בתקופת הדמדומים של הדור הקודם כשמשחקים רצו ב 25 FPS ואנשים כבר כמעט התפוצצו לקונסולה חדשה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2015, 22:36

bling כתב:אני חושב שקונסולה חזקה ב 2017 שתקבל פורטים מה PC יכולה להראות הבדל רציני גם אם לא ישקיעו מאמצים לנצל אותה במיוחד, הרי לקראת סוף הדור הקודם הגענו למצב של הבדלים של דור בחלק מהמשחקים כמו קרייסיס 3 על הפס360 לעומת גרסת ה PC, אחרים לא הראו אומנם כזו קפיצה דרסטית אבל כן כזו שהיתה משמעותית מאוד.
אם נינטנדו תפתח קונסולה חזקה וקלה לפיתוח היא תוכל להראות הבדל גדול אפילו רק עם Brute force בלי פיתוח מיוחד.
בנוסף הבלעדיים שלה יכולים להיות הדבר הכי מרשים בשוק כולל ה PC (מהסיבה הפשוטה שלא ממש עושים לו בלעדיים ברמת AAA), תחשוב איך זלדה ריאליסטי יראה לעומת משחקי הפס4 וה ONE... דבר כזה יכול כל כך להלהיב שזה ידחוף לא מעט להחליף קונסולה ולקבל גם את הבונוס של פורטים של PC, סוג של פשרה במקום לקנות מחשב חזק כמו שחלק עשו בסוף הדור הקודם.

קונסולה חזקה קלות ב 2016 מציעה אפיל לא ברור, אנשים כבר צברו ספריות שלמות של משחקים על הקונסולה שלהם ולהחליף קונסולה בשביל לקבל פורטים באותה רמה רק בשביל בלעדיים של נינטנדו זה לא כזה שוס, הבלעדיים של נינטנדו יכלו לשחק תפקיד אם היו מוציאים קונסולה במקביל לפס4 ול ONE עם אותה חומרה כי אז הבחירה שווה, לא 3 שנים אחרי שזה קצת מעט מדי ומאוחר מדי ורוב גדול של אנשים לא ממש יטרח, אבל בשביל קונסולה שתגאל אותם מעוד דור מקרטע (הרי כולם אומרים שהקונסולות חלשות מדי ובטח עד אז משחקים ירוצו כבר די רע יחסית) אולי הם יעשו זאת. תקביל אפקט דומה ליציאת קונסולת דור הבא אמיתית ראשונה בתקופת הדמדומים של הדור הקודם כשמשחקים רצו ב 25 FPS ואנשים כבר כמעט התפוצצו לקונסולה חדשה.

דבר ראשון למה 2017? למה לצאת ב2017 ולא ב2016? הרי זה לא שיהיה הבדל גדול בכוח מלצאת שנה קודם או שנה אחר כך. הWIIU במצב קטסטרופה ונינטנדו צריכה להתרחק כמה שיותר מה"פס5" כך שלדעתי 2017 זאת כבר טעות אחת. בנוסף כדי להוציא קונסולה סופר חזקה לעומת הפס4, את זה היה אפשר לעשות גם לפני שנה. הרי הפס4 מיצג פחות או יותר את ה"קונסולה האמיתית" שהיינו אמורים לקבל ב2010, אין שום סיבה אפילו בחגים 2013 לא להצליח להוציא מפלצת לידה. ב-2016 זה קלי קלות, הכל שאלה של נקודת מחיר ורווח/הפסד פר קונסולה. אם יצרנית קונסולה מוכנה ללכת בשיטה הישנה של להפסיד קצת כסף על כל חתיכת חומרה, היה אפשר לבנות פס5, חזקה פי 10 מהפס4, כבר בחגים הקרובים ב400$. מן הסתם זה ממש קל לבנות משהו חזק פי 4-5 שנה אחרי זה (2016) שזה כנראה מה שאתה מדבר עליו.

בנושא הלהוציא קונסולה סופר חזקה. אני חושב שב2016 נינטנדו עדין צריכה להתחרות בפס4. כן, יהיו איזה 45 מליון כאלה בעולם ועוד איזה 35 מליון ONE, אבל שתי הקונסולות האלה הולכות לחיות לדעתי עד בערך 2020 ועד אז יש פחות או יותר 150 מליון קונסולות נוספות שהולכות להמכר (אם נסתכל על דורות קודמים, ברובם נמכרו יותר מ200 מליון קונסולות והשוק רק גדל עם השנים). זה אומר שנינטנדו צריכה להיות תחרותית, היא צרכה לבוא לאנשים ב-2016-17-18-19-20 ולהגיד להם "היי, תראו איזה משחקי צד א' שמתאימים לכל המשפחה יש לנו. רוצים גם לשחק פיפ"א, וויצ'ר, בטמן ו-COD? גם את זה יש לנו ואפילו בגרסה עדיפה!". זאת צריכה להיות הנקודת מכירה של הNX, יש לנו קונסולה חזקה מהתחרות, היא מקבלת את כל מגוון צד ג' אבל יש לנו צד א' סופר יחודי ואיכותי.

וכן, ברור שלקבל משהו חזק פי 6 מהפס4 זה לגמרי אטקטיבי, אבל זה גם 400$ בשיגור (אם הם רוצים ברווח) והפס4/ONE יעלו פחות או יותר 300$ ו-250$ בהתאמה עד אז. כמו שכולנו יודעים, מחיר + ספריה איכותית קשה לנצח רק עם כוח. אבל מחיר תחרותי של איזה 299$, פי 2 כוח מהפס4 וההיצע של צד א' נינטנדואי? יש המון אנשים שיקפצו על זה. מחובבי נינטנדו כמוני שרק מחכים לקונסולה נורמאלית שלהם ועד משפחות שרוצות קונסולה לסלון אבל גם אפשר לשחק יחד, גם הילד בן ה10 יכול לשחק משהו וגם האבא בן ה38. אני גם לא רואה סיבה למה הקור האמיתיים לא יקפצו על זה, גרסאות צד ג' עדיפות ומשחקי צד א' מעולים? למה לא? הרי כולם בוכים שהפס4 והONE הן פשוט PC ואין סיבה לקנות אותם אבל זלדה? מריו? מריו קארט? SSB? מטרויד? מאוד יחודי ביחס להיצע של הקונסולות האחרות.

מה שהצעתי עם הDS, זה רק בונוס ככה בשביל היחודיות הנינטנדואית והסנרגיה עם הקונסולה הניידת שלהם שהיא לרוב הקונסולה הכי מוכרת בשוק ממילא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מרץ 2015, 10:07

הסיבה שאמרתי 2017 היא קודם כל כלכלית וריאלית, אנחנו מדברים פה על נינטנדו כן? ב 2017 אפילו היא תוכל להציע חומרה מרשימה מאוד ועדיין לא להפסיד בצורה משמעותית או בכלל על כל יחידה כמו שהיא דוגלת, הרי במידה והמכשיר יהיה פלופ ב ב2016 עם חומרה ברמת high end זה יכול לגמרו את נינטנדו ולשתות לה את כל החסכונות שתצטרך כדי לממן דבר כזה, פה לפחות הסיכון קטן יותר לפי הפילוסופיה שלהם.

אם נסתכל על דור קודם שוק ההארדקור הוא 160 מיליון שהרי ה Wii לא באמת נחשב במספרים, אז ההערכה של עוד 150 מיליון בקופה ב 2016 לא מדויקת ואני חושב שקונסולה חזקה קלות לא תביא את הפיתוי של צד ג' מרשים יותר, הקפיצה צריכה להיות ברורה כמו פורט של PC כדי שאנשים ממש יתרגשו ועד 2016 אגב גם יהיה ליינאפ צד א' הרבה יותר נורמלי ל 2 הקונסולות אני משער.

וחשבתי ב 2017 הם גם יוכלו להציע מחיר יחסית אטרקטיבי לחומרה כזו, זה לא שהם יוציאו את החומרה הכי חזקה שהם יכולים ב 2017, אבל אם הם יכולים כבר עכשיו כמו שאמרת להוציא משהו חזק פי 10 אז שיוציאו ב 2017 משהו שחזק פי 5-6 ובמחיר משתלם, זה נראה לי הכי סביר מכל האופציות הרעות שיש להם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 123 אורחים