נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-PP הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2016, 16:31

זה ברור לגמרי שאני מדבר כאן מעמדה הכי פילוסופית שיש ומקרים ספציפים יגרמו לדם שלי לבעבע :)
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 מרץ 2016, 18:51

פשוט מרתיחה אותי הקלות בה אפשר להרוס לאנשים את החיים: http://www.msn.com/he-il/news/middleeas ... spartanntp

אני אשמח לחוק שיקבע שקורבנות מזויפים (שיתגלו, כמובן) יענשו בעונש שקול למי שהיה מבצע עבירה כזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2016, 19:32

מה נסגר איתה? לא הספיק לה להמציא קטע של "סודני חטף לי את הטלפון מהיד וברח"?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 מרץ 2016, 20:33

החליטה ללכת על סיפור overkill למקרה שלא יאמינו לה.

יכלה להוסיף גם שהיא נכנסה להיריון וקיבלה איידס, אבל גם ככה זה סיפור נחמד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מרץ 2016, 10:10

swiss-the-engine כתב:ואתה קצת מגזים... אני לא קונה את זה שאתה באמת מוכן לתת לכל אחד להפלות כל אדם מכל סיבה שהיא כל עוד העסק הוא שלו... אני אישית מסמפט עמדה כזאת אבל זאת עמדה שרחוקה מהנורמה וככזאת היא מאוד מהפכנית ואני לא כל כך רוצה לראות מהפכנות בפוליטיקה.

ובכלל אתה קצת כותב פה כמו אנרכו קפיטליסט ואני די בטוח שאתה לא באמת אנרכו קפיטליסט :)

דווקא נדב נותן אותות של ליברטריאניזם לאחרונה... אני מרוצה ;)

אבל מעניין אותי לדעת, למה אתה לא רוצה לראות מהפכנות בפוליטיקה? אתה מעדיף שינויים איטיים? כי בינתיים זה תמיד נראה לי כאילו עושים צעד אחד קדימה, ואז ארבעים צעדים אחורה, בכל הקשור לחופש ובחירה, בוודאי של בעלי עסקים... אז אני מעדיף מהפכה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 מרץ 2016, 10:41

Laskin כתב:
swiss-the-engine כתב:ואתה קצת מגזים... אני לא קונה את זה שאתה באמת מוכן לתת לכל אחד להפלות כל אדם מכל סיבה שהיא כל עוד העסק הוא שלו... אני אישית מסמפט עמדה כזאת אבל זאת עמדה שרחוקה מהנורמה וככזאת היא מאוד מהפכנית ואני לא כל כך רוצה לראות מהפכנות בפוליטיקה.

ובכלל אתה קצת כותב פה כמו אנרכו קפיטליסט ואני די בטוח שאתה לא באמת אנרכו קפיטליסט :)

אבל מעניין אותי לדעת, למה אתה לא רוצה לראות מהפכנות בפוליטיקה? אתה מעדיף שינויים איטיים? כי בינתיים זה תמיד נראה לי כאילו עושים צעד אחד קדימה, ואז ארבעים צעדים אחורה, בכל הקשור לחופש ובחירה, בוודאי של בעלי עסקים... אז אני מעדיף מהפכה.

היסטורית מהפכות כאלו אף פעם לא החזיקו מעמד (שינויים של כל החברה - לא שינויי שילטון), ככה שאם אתה רוצה שזה יקרה - כדאי לך שזה יהיה תהליך ולא מהפכה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 מרץ 2016, 10:53

Laskin כתב:

מהפכנות זה קומוניסטים. מהפכנות זה עריפת ראשים. אם אתה מרגיש שעל כל צעד קדימה עושים כמה צעדים אחורה אין קשר למהפכנות. מהפכנות מתעלמת מהמצב הטוב מאוד הקיים בשביל חלומות באספמיה ללא קבלות. אז אני נגד :) כלומר אני שמרן במובן הזה.

נ.ב
התשובה של חנן עדיפה על שלי, בלי צבעים אידיאולוגיים אישיים שלי :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מרץ 2016, 11:32

הכוונה שלי היא לעבור מיד לחופש מוחלט ולא לעשות צעדים קטנים... אסביר:
אפשר למשל להפריט את חברת החשמל, או נמל מסויים, אבל אם לא יבטלו רגולציות בתחומים הללו במקביל, שיאפשרו שוק חופשי באמת - מה שיקרה זה שיקום לו עוד מונופול שכולנו תלויים בו, ואז יווצר מצג שווא כאילו ההפרטה היא הבעייה, ולא שאר הרגולציות, ואז יבטלו את ההפרטה, למשל.

ואם נחזור רגע לעניין זכות הבחירה והחופש להפלות (דיסקרימינייט, לא אבורשן) - אז מסתבר שדיסני, מארבל וAMC ממש לא אוהבות את החופש הזה:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2016, 12:54

יש כל כך הרבה צעדים שצריך לקחת בדרך לישראל חופשית שגם אם היינו רוצים זה לא היה צעד מהיר בלי איזו דקטטורה קיצונית. להפריט ואז הכניס תחרות לחברות כמו חשמל, רכבת ישראל, הנמלים, החקלאות (ומגבלות היצור והיבוא שלהן) וכדומה הוא תהליך שצריך לירוק בו דם ויקח שנים על גבי שנים. אפילו אם הייתה מפלגה דמיונית עם 70 מנדטים שהייתה רוצה לעשות את זה ואף מפלגת סחטנות של 5 מנדטי לא הייתה על הצוואר שלה בקואליציה, עדין היה לוקח להם שנים על גבי שנים להגיע למקום שלאסקין חולם עליו.

אני לא חושב שאני אוכל אי פעם להגיע ל100% ליברטרניאות אבל אני כן אוהב את הכיוון. אני משער שאני אוכל להיות גג 90% ליברטריאן ו-10% סוציאליסט פחות או יותר, אף פעם לא ב100%. יש משהו מדכא בעולם ליברטריאני טוטאלי, אני תמיד רואה את The walking dead בראש :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 מרץ 2016, 13:30

לאסקין מהפכן לא מתחשב בכמה טוב לו. אתה מוכן לזרוק הכל בשביל אידיאליזציה שהיא חלום באספמיה ללא קבלות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מרץ 2016, 13:42

זה רחוק ממה שאני אומר או מתכוון... זה פשוט לא דיון של 2 שורות, או אפילו 2 עמודים, ולא היה/אין לי כח לפרט כאן... בשביל זה יש פייסבוק :P

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 מרץ 2016, 13:47

"הכוונה שלי היא לעבור מיד לחופש מוחלט ולא לעשות צעדים קטנים."
זה לא משפט משתמע לשתי פנים וגם הכמה תגובות שלי ושלך לפני כן לא הצביעו על משהו אחר אז...
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מרץ 2016, 15:48

המשפט "אתה מוכן לזרוק הכל בשביל אידיאליזציה שהיא חלום באספמיה ללא קבלות" לא קשור בשום צורה למשפט שאתה מצוטט כאן.
מי אמר שזה ללא קבלות? מי אמר שאני מוכן "לזרוק הכל"... אפשר לעשות את זה בשכל מבלי "לזרוק הכל", ואני לא חושב שמשהו כאן זה "חלום באספמיה".
כמו שאמרתי - לפעמים שאתה עושה חצי-מהלך, זה הרבה יותר גרוע מאשר לעשות מהלך שלם, ומביא לתוצאות הפוכות.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 מרץ 2016, 16:32

Laskin כתב:

אני לא יודע איך זה נראה לך כך, כי מצב המדינה היום (בכל התחומים) הוא הכי טוב שהיה כאן מעולם.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 מרץ 2016, 15:01

bozeman כתב:היסטורית מהפכות כאלו אף פעם לא החזיקו מעמד (שינויים של כל החברה - לא שינויי שילטון), ככה שאם אתה רוצה שזה יקרה - כדאי לך שזה יהיה תהליך ולא מהפכה.

מהפכת החקלאות, מהפכת הדפוס, והמהפכה התעשייתית הן בהחלט מהפכות שהחזיקו מעמד יופי. אלו פשוט לא מהפכות אידיאולוגיות אלא מהפכות טכנולוגיות (שלפעמים גם אותן ניסו לחנוק). איפה שיש ביקוש, בסופו של דבר יהיה גם שוק.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מרץ 2016, 15:53

די ברור שאף אחד פה לא התכוון למהפכות מהסוג הזה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 מרץ 2016, 17:35

swym כתב:
bozeman כתב:היסטורית מהפכות כאלו אף פעם לא החזיקו מעמד (שינויים של כל החברה - לא שינויי שילטון), ככה שאם אתה רוצה שזה יקרה - כדאי לך שזה יהיה תהליך ולא מהפכה.

מהפכת החקלאות, מהפכת הדפוס, והמהפכה התעשייתית הן בהחלט מהפכות שהחזיקו מעמד יופי. אלו פשוט לא מהפכות אידיאולוגיות אלא מהפכות טכנולוגיות (שלפעמים גם אותן ניסו לחנוק). איפה שיש ביקוש, בסופו של דבר יהיה גם שוק.

מעבר לזה שאכן לא דברנו על מהפכות כאלו, גם הן לא עומדות בהגדרה של מיידיות, הן לקחו שנים.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 29 מרץ 2016, 11:51

הא, זה ענק:

November 2016: Donald Trump elected 45th president of the United States

April 2017: Hillary Clinton sentenced to 7 life sentences for high treason. Bush family forced into hiding.

September 2018: Great wall of America completed "Under budget, ahead of schedule"

October 2019: the great northern wall erected. "When Canada sends their people they send Beibers, they send Krogers, they send Cruzs, some I assume are good people but they elected Tradeau so we can't take a chance"

June 2020: Ellis island reopened as german refugees pour in. "They can come here, but they have to do so legally."

November 2020: Trump wins reelection carrying 50 out of 50 states plus Washington

June 2021: Boots on the ground in Eurabia "We will liberate them and make Europe great again"

Jan 2022: "We got her" Merkel captured in a spider hole outside Dusseldorf. To stand trial for crimes against German people.

August 2022: US forces reach the Aegean sea. Europe annexed into greater American empire

October 2022: seige of Istanbul is successful. Constantinople reclaimed

June 2023: Communist forces of the Democratic peoples republic of Canada launch sneak attack across lake Michigan. Chicago burns

July 2024: Toronto falls. Canada annexed. Quebecois forced to learn English

August 2024: 22nd amendment repealed

November 2024: Trump wins third term

Jan 2025: attempted coup by Sandernista revolutionaries leads to emergency powers granted to Emperor trump.

July 2030: Total victory against Islam reached "No longer do you have to worry about women being killed for not being covered, gays being thrown from rooftops, people being stoned. sharia law will not rule. I told you I'd do something about it and I did"

July 2035: United American Empire lands on Mars.

2037: Greater American empire split into Trumpium and the Trumpantine empire for administrative purposes, Barron Trump promoted to co-emperor

2038: Earths greatest scientists perfect immortality for emperor trump

2040: The sino-Russian empire falls. Trumpian forces quickly establish order

2041: All resistance wiped out Earth is united under one banner. Except mexico. Fuck mexico.

2060: Terra colonists arrive at Alpha Centauri

2066: The Immortal Donald achieves the title God Emperor of Mankind

3000: Humans expand to 30 star systems. Population 700 trillion "I told you we would be great again. Yuge!"

40,000: Human empire stretches across thousands of systems with Holy Terra and the immortal God emperor trump at its center. Imperium of Man shall rule

מרדיט.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מרץ 2016, 14:42

משעשע :)
Benjamin Franklin

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 מרץ 2016, 11:04

די.
די נו.
תגידו לי שזה לא אמיתי : http://news.walla.co.il/item/2947890

בהתחלה הייתי ככה...

תמונה

זה התפתח לזה..

תמונה

ובסוף החלטתי שהאופציה הכי טובה היא לזרום....

תמונה

"לא הבנתי מה קורה. צה"ל הוא גוף שנדמה בעיניי לגבר אשכנזי, ימני, סטרייט בן 60. אני, כאישה טרנסג'נדרית ומזרחית, לא אצליח להשתלב בו כי הוא לא ידע איך להכיל אותי".

...

באמת ? רק חסר שהוא היה מוסיף לגבר אשכנזי גם "לבן" ואז מסמן V על כל מה שSJWים אוהבים לשנוא. הוא פשוט קלישאה מהלכת, זורק לאוויר משפטים ממחוזרים וריקים מתוכן שהמטרה שלהם להרגיש עליון ונאור בזמן שכולם מסביבו גזענים פרימיטיבים ושולף כל קלף מגדרי שהוא יכול למטרות הגנה והתקפה בו"ז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2016, 11:46

"אשכנזי" זה די שקול ל"לבן"... הוא למד טוב מאוד מלוחמי הצדק בארה"ב :P
אבל ברצינות, לא מפריע לי הטענות שלו יותר מדי, לגבי סירוב הגיוס. הציטוט שהבאת מגוחך וקלישאתי, אבל באמת לא הייתי רוצה שהוא יתגייס...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2016, 11:54

ואם כבר אני פה... אז איך אתם לא מדברים עדיין על סערת בליזארד והצנזורה של הPOSE ה"סקסי"?
מישהו אחד התלונן שזה "לא מתאים" למשחק או לדמות ולכן ראוי שיסירו את זה, ובליזארד נענתה לבקשתו.
http://www.polygon.com/2016/3/28/113211 ... se-removal

אין לי בעייה עם המתלוננים, יש לי בעייה עם בליזארד שמשקשקת מפחד מביקורת, פתאום. לא מתאים להם וזה די מעפן.
לא שאכפת לי, אני בטח לא אשחק בו, אבל זה קורה כל כך הרבה שזה פשוט מגוחך.

לפחות קיבלנו ממים מצחיקים, כמו זה:
תמונה

או הוידאו הזה של TB:

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 מרץ 2016, 13:33

כן, באמת עדיף שלא יתגייס. שטוף מוח כמוהו עוד יעשה תרגיל וידליף מידע.

ובהמשך לידידנו, "מישהו אחד התלונן" ? נכון, אבל דברים כאלה הם כדור שלג שעם תרבות ה-PC האמריקאית יכול להפוך לסיוט יח"צ. עדיף לבליזארד להתקפל כאן מאשר להיכנס למלחמה. עזוב, לא חסרים תקדימים. זכור לי במיוחד ששינו שם של גביע ב-GOW מ- bros before hoe's למשהו אחר בגלל שהוא משפיל נשים. אה, וגביעים אחרים עם רמיזות מיניות בשמם והאורגיה השבועית של קרייטוס לא הפריעו לאף אחד עד אז, כן ? הבעיה שמדובר פה בעדר, ןכשמדובר בעדר היתרון המספרי והרעש שהוא מייצר מפצה על הטענות המפגרות שחבריו מביאים. sad but true.

ן-TB צודק לגמרי. מישהו אי פעם התלונן על הקצנה מינית של דמויות גבריות ? לא נראה לי, למרות שכל דמות שניה היא כזאת וזאת כבר הנורמה.
מצד שני, כשזה מגיע לדמויות נשיות המצב הזוי עוד יותר, כי כל אותן פמיניסטיות פעם רואות בדמות נשית העצמה ופעם רואות השפלה והחפצה.
ובכלל אפשר לבוא פה בהפוך על הפוך ולהגיד שהפוזה הזאת מינית ? מה פתאום, אז מה אם התחת שלה נראה כמו שהוא נראה ? כך נראה הגוף שלה ואם מישהו רואה את זה באופן מיני זאת בעיה שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2016, 13:49

אני ממש לא חושב שהם היו צריכים להתקפל... יש מקרים שעוד איכשהו ניתן להבין, כמו הגביע הזה, שכביכול גיימריות לא יכולות ממש "להתחבר" לבדיחה הזו, ויש פאקינג פוזה, שהיא גם לא מינית בשום צורה, אלא פוזה של דוגמנית, פוזה קלישאתית, ולא מבזה או צוחקת בשום צורה על נשים... זה ממש מתחיל להיות פסיכי. יש גבול, ומותר לחברה להגיד "אנחנו לא מרגישים שזה מיני במיוחד" או אפילו לא להגיב. זה שטות, בולשיט, פיגור.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 31 מרץ 2016, 20:52

אז את אומרת שאדם לבן לא יכול לגדל ראסטות כי זה לא חלק מהתרבות שלו ?

fair enough, כל עוד תיפטרי מהבגדים המערביים שלך, תשכחי את האנגלית ותלמדי זולו, סווהילית, או ערבית ושכחי מחיסון למלריה, אני מסכים.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים