נושא ההתערבויות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ההתערבויות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2018, 10:51

ללא ספק אומרים שהם פחות "מטורפים" מבחינת גודל, אבל שום ביקורת ששמעתי או קראתי לא נכנסו יותר מדי לפרטים, כן ראיתי 3 אתרים שכותבים שיש שם קטעים שמתעלים על סצינת הפתיחה של GOW3, אבל ללא פירוט, וטוב שכך :) יכול להיות שאלו לא קרבות בוס בכלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2018, 10:52

Uncle Pey'j כתב:לא קראתי כמעט אף ביקורת - רק נכנסתי לפסקאות סיכום פה ושם ועל סקירות וידאו כמובן אין מה לדבר בכלל. אוי,זה הולך להיות שבוע ארוך,למרות שאני מאמין שאשחק בו לפני-מכר שיש לו חנות משחקים קטנה בעיר שלי 'רמז' לי להגיע אליו ביום שלישי :)

תזהר, יש סיכוי קטנצ'יק שסוני לא יאהבו את זה שאנשים משחקים לפני הזמן ;)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 אפריל 2018, 10:54

Stick כתב:אני לא רוצה לקרוא שום ביקורת מלבד הציון כדי להמנע כמה שאפשר מספוילרים, אבל משהו שכן מעניין אותי, מה אומרים לגבי הרמה של הבוסים?
לא ראינו כלום בנושא מאז שהוכרז המשחק ובעקבות כך זה היה הדבר היחיד שהיו לי חששות ממנו.. מישהו יכול לסכם לי בכמה מילים את הקונצנזוס לגבי הבוסים?

אני רק קראתי שהחשש שהיה מירידה בסקייל של הבוסים ממשחקים קודמים היה קצת..לא מבוסס. וזה באמת כל מה שאני יודע.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 אפריל 2018, 10:56

ראיתי איפשהו שאמרו שהבוסים הם לא החלק החזק והקרבות האלה נהיים מונוטוניים, אבל מיציתי פסקאות סיכום, לא הולך לבדוק עד כמה הדעה הזו פופולרית :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 אפריל 2018, 16:13

טוב, המשחק עומד על 94 אחרי 76 ביקורות ואני מאמין שהוא ישאר שם, עם נקודה לפה או לשם במקרה קיצון.
עד כמה זה מרשים אתם בוודאי שואלים את עצמכם, אז תדעו שזה שם את המשחק כמשחק בעל הציון הממוצע הגבוה ביותר בדור לשלושת הפלטפורמות הגדולות! (זלדה ומריו עוקפים אתו כמובן, אבל זלדה ומריו משחקים במגרש אחר לגמרי).
יוצאים מן הכלל הם רק הרימסטרים לTLOU ולGTA 5 שעומדים על ממוצעים גבוהים ממנו, אבל אלו לא בדיוק משחקים מהדור הנוכחי.
בכל מקרה, אני מאמין שהוא יכול לשמור על המקום הזה עד סוף הדור, כאשר אם אכן יעקפו אותו בסופו של דבר אלו עשויים להיות באמת GTA 6 (או RDR 2 שיוצא בהמשך השנה) או TLOU2.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 אפריל 2018, 16:33

לא הבנתי מה הכוונה ב״משחקים במגרש אחר לגמרי״. למה ה-97 של זלדה נחשב פחות מה-94 של gow?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 אפריל 2018, 16:47

לא נחשב פחות, לאן הלכת תגיד לי? 'שלושת הפלטפורמות הגדולות' אליהן התייחסתי מקבלות 90% את אותם המשחקים, משחקים שהם דומים בקשת הזאנרים שלהם וכולם פונים לאותו קהל היעד. כמו שאמרתי, GOW הוא המשחק עם הממוצע הגבוה ביותר בדור הזה בפלטפורמות האלו.
זלדה ומריו לא משחקות בפלטפורמות האלה, הן משחקות בפלטפורמה אחרת = מגרש אחר.
זה כמו שאם תגיד לי שמשחק עם ממוצע 92 הוא בעל הממוצע הכי גבוה באקסבוקס ובמחשב בדור הזה, אז מה, ה94 וה93 של gow ואנצ'רטד נחשבים פחות רק כי הם במגרש אחר?

בכל מקרה.. השימוש בביטוי הזה הגיע כי שלושת הפלטפורמות האלו יותר דומות בייעודן ובקהל היעד שלהן אחת לשנייה מאשר לנינטנדו..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2018, 16:59

רק הערה - ממש קשה לי לראות אתGTA 6 יוצא בדור הזה.
למרות שזו ללא ספק תהיה ההחלטה העסקית הנכונה, אני די בטוח שהם כבר בונים אותו לדור הבא, כדי לעשות משהו באמת חדש ומתקדם. גם ככה יש להם את RDR2 שבטוח יקבל רענון כשיצאו הקונסולות הבאות, בטח יחד עם גירסת המחשב מתישהו בסוף 2020 (:

מצד שני, אלו רוקסטאר, ואם מישהו יכול לחולל נסים אמיתיים עם החומרה הנכחית - זה רק הם. עם כל הכבוד לנוטי דוג וסנטה מוניקה ושות׳ - GTA5 אשכרה עבד על קונסולה עם כמה? 512 או 256 מגה זכרון פנימי? זה פלא עולם, ועדיין - יהיה חבל לדעתי ״לבזבז״ GTA עם הכח הנכחי של המעבדים

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 אפריל 2018, 19:28

אני חושב שלא משנה באיזה פלטפורמה
מאריו אודיסי או זחץלדה botw היו יוצאים
הם עדין היו מקבלים בערך אותו הציון

אז נכון שהם היו נופלים בגרפיקה ,ודיבוב
אבל כמכלול של משחק ,החבילה שאתה מקבל מצוינת

לא מכיר אף משחק פלטפורמה איכותי כמו מאריו
או rpg אקשן באיכות של זלדה

זה לא מוריד מהאיכות של gow ,אבל הוא נלחם במשחקים
כמו ביונטה,נינג'ה גאידן,dmc וכו'
וכרגע חוץ מביונטה 3 ,שכניראה לא קרוב להיות מוכן
לא מכיר משחק גדול בז'אנר שמתחרה בו

אני חושב שלהשוות לזלדה או מאריו ,ממש ממש לא קשור
ולא בגלל החומרה
הזאנרים פשוט מאוד שונים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2018, 19:57

Laskin כתב:רק הערה - ממש קשה לי לראות אתGTA 6 יוצא בדור הזה.
למרות שזו ללא ספק תהיה ההחלטה העסקית הנכונה, אני די בטוח שהם כבר בונים אותו לדור הבא, כדי לעשות משהו באמת חדש ומתקדם. גם ככה יש להם את RDR2 שבטוח יקבל רענון כשיצאו הקונסולות הבאות, בטח יחד עם גירסת המחשב מתישהו בסוף 2020 (:

מצד שני, אלו רוקסטאר, ואם מישהו יכול לחולל נסים אמיתיים עם החומרה הנכחית - זה רק הם. עם כל הכבוד לנוטי דוג וסנטה מוניקה ושות׳ - GTA5 אשכרה עבד על קונסולה עם כמה? 512 או 256 מגה זכרון פנימי? זה פלא עולם, ועדיין - יהיה חבל לדעתי ״לבזבז״ GTA עם הכח הנכחי של המעבדים

256 במקרה של הפס3, בהחלט מדהים. Gta זה משחק של זיכרון ו-cpu ובזמן שבצד של הזיכרון רוקסטאר בגן עדן, בצד של המעבד הם בגהנום. הדור הבא באמת יטיב איתם אבל אם הפ הוציאו את v על הפס3 עם 256 זיכרון, אני סומך עליהם :)

אני רק אזכיר שרוקסטאר נורת׳ הם כנראה לא המפתחים של rdr2 כך שמה שהם לא עושים עם gta6, הם עושים את זה מאז 2013.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2018, 20:16

אה, ברור לי שזה לא אותו צוות, ועדיין... אני נוטה לתאר לעצמי שמאז 2013 הם עדיין היו עמוק בGTA5 לתקן את כל הבעיות ולשפר את האונליין, שלא נדבר על גרסאות הדור הבא והמחשב, שיצאו רק ב-2015, אז נגיד מאז 2016 ממש התחילו אולי לעבוד על 6 בפועל (לא רק פרי-פרודקשן).

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 אפריל 2018, 20:24

Stick כתב:לא נחשב פחות, לאן הלכת תגיד לי? 'שלושת הפלטפורמות הגדולות' אליהן התייחסתי מקבלות 90% את אותם המשחקים, משחקים שהם דומים בקשת הזאנרים שלהם וכולם פונים לאותו קהל היעד. כמו שאמרתי, GOW הוא המשחק עם הממוצע הגבוה ביותר בדור הזה בפלטפורמות האלו.
זה כמו שאם תגיד לי שמשחק עם ממוצע 92 הוא בעל הממוצע הכי גבוה באקסבוקס ובמחשב בדור הזה, אז מה, ה94 וה93 של gow ואנצ'רטד נחשבים פחות רק כי הם במגרש אחר?

בכל מקרה.. השימוש בביטוי הזה הגיע כי שלושת הפלטפורמות האלו יותר דומות בייעודן ובקהל היעד שלהן אחת לשנייה מאשר לנינטנדו..

גם זלדה פונה לאותו קהל יעד. שחקני הקור. למעשה, זלדה הוא בין הכותרים היותר קוריים שיש. להגביל את הפלטפורמות רק ל-PC, אקסבוקס ו-PS4 זאת הגבלה שרירותית לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 אפריל 2018, 20:35

DrKeo כתב:

256 במקרה של הפס3, בהחלט מדהים. Gta זה משחק של זיכרון ו-cpu ובזמן שבצד של הזיכרון רוקסטאר בגן עדן, בצד של המעבד הם בגהנום. הדור הבא באמת יטיב איתם אבל אם הפ הוציאו את v על הפס3 עם 256 זיכרון, אני סומך עליהם :)

אני רק אזכיר שרוקסטאר נורת׳ הם כנראה לא המפתחים של rdr2 כך שמה שהם לא עושים עם gta6, הם עושים את זה מאז 2013.

נכון שנורת' לא המפתחת הראשית של RDR2,אבל אני זוכר שקראתי ריאיון עם מישהו ברוקסטר שבעצם אמר שכל המשחקים שלהם החל ממקס פיין 3 הם סוג של מאמץ משותף של רשת הסטודיואים של רוקסטאר,עם סטודיו ראשי שונה שמוביל את העסק בכל משחק. יש סיכוי לא רע ש-GTA6 לא הספיק עדיין לצאת מ-pre production בגלל הדחיות של RDR2 שאני מניח שכרגע סוחט את כל המשאבים של רוקסטאר. אני לא יודע לגבי GTA בדור הבא או לא,מצד אחד זה נשמע מאוד הגיוני ומסתדר מבחינת הזמנים,כי אני בספק אם GTA חדש ייצא שנתיים בלבד אחרי RDR2 אבל מצד שני,אני לא יודע אם לשחרר את GTA6 בשנתיים שלוש הראשונות של הדור הבא,כשבסיס המשתמשים לא בר השוואה בכלל לדור הזה,יהיה נכון מבחינתם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 אפריל 2018, 20:46

מוכן לשים התערבות ש GTA6 יוצא בדור הזה. אחרי כמות הדאבל וטריפל דיפינג המשוגעת שאנשים עשו עם GTA V?! הם יהיו משוגעים לא לעשות את זה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 אפריל 2018, 20:53

InterAl כתב:
Stick כתב:לא נחשב פחות, לאן הלכת תגיד לי? 'שלושת הפלטפורמות הגדולות' אליהן התייחסתי מקבלות 90% את אותם המשחקים, משחקים שהם דומים בקשת הזאנרים שלהם וכולם פונים לאותו קהל היעד. כמו שאמרתי, GOW הוא המשחק עם הממוצע הגבוה ביותר בדור הזה בפלטפורמות האלו.

גם זלדה פונה לאותו קהל יעד. שחקני הקור. למעשה, זלדה הוא בין הכותרים היותר קוריים שיש. להגביל את הפלטפורמות רק ל-PC, אקסבוקס ו-PS4 זאת הגבלה שרירותית לגמרי.

חחח די נו באמת.. מה הקטע לחפש לצלוב אנשים על כל משפט? תאמין לי שאין פה הקטנה של שום דבר, אתה מייחס לזה הרבה יותר משמעות ממה שיש לביטוי או המחשבה שנתתי לו שרשמתי אותו בשנייה הזו.
אמרתי שהוא המשחק בעל הציון הממוצע הגבוה ביותר בכל שלושת הפלטפורמות הגדולות בדור הזה. זהו, זה הנתון.. הגדלתי גם להתייחס בהערת אגב לכך שמריו וזלדה כמובן עוקפים אותו, אבל הם לא חלק מהנתון שהצגתי כי הם, "משחקים במגרש אחר לגמרי". בסדר? שמתי את זה עכשיו במרכאות אז אני מקווה שזה בסדר.

לגבי gta, אני חושב שהוא לגמרי יהיה משחק קרוס-ג'ן כמו gta 5. זה עבד להם בצורה.. חסרת תקדים. באמת, פשוט אין שום סיבה לא לעשות זה שוב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 אפריל 2018, 20:58

סטיק, אני חושב שאינטר מתכוון, ודי צודק, שמריו וזלדה הם משחקים שפונים לאותו קהל של ההארדקור, והעובדה שהם נמצאים על הסוויצ' שמוכרת בטירוף לא אמורה להוות פאקטור, כשמדברים על ''משחקי הדור'' או ''המשחקים עם הציונים הגבוהים ביותר''. דווקא העובדה שנינטנדו יצרו משחק כמו זלדה, על קונסולה חלשה בטירוף כמו ה WiiU בכלל, מראה שזה בכלל לא ''מגרש אחרי לגמרי''.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 אפריל 2018, 21:06

בסדר גמור, אין קשר :)
בסך הכל אמרתי שהוא המשחק עם הציון הכי גבוה מבין שלושתן, בעיניי הן כן נמצאות תחת קטגוריה אחת (של שלושת הראשיות) כי רוב המשחקים בעולם יוצאים לשלושתן, הן מציעות את אותם שירותי גיימינג.. כשמשחק נקרא 'מולטי פלטפורמס' בפשטות זה מתכוון לשלושתן. בקיצור, ככה אני רואה את זה. אז ציינתי שהמשחק הוא הכי גבוה מול שלושתן, למרות שזלדה ומריו מעליו.. אם הייתי אומר שהוא המשחק ps4 עם הממוצע הכי גבוה ובסוגריים אומר שמריו וזלדה מעליו אבל הם במגרש אחר זה היה בסדר? או שגם אז חלילה אסור להתעלם מהם..? בקיצור אנחנו באמת נותנים לזה הרבה יותר יחס ממה שמגיע לזה, אני יודע שמריו וזלדה נמצאים עם ממוצע מעליו, אני בסך הכל שוחה בהייפ ורציתי לשתף בנתון הזה :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 אפריל 2018, 21:34

הכוונה שלך ברורה, אבל זה נתון מאוד cherry picking-י. זה כמו שאני אגיד שהוויצ'ר 3 הוא המשחק עם הממוצע הגבוה ביותר על הפלטפורמות של מיקרוסופט (בוקס ופיסי). אולי נכון, אבל לא רלוונטי לכלום. הסוויץ' היא לא מגרש אחר לגמרי, וזלדה ספציפית מכוון לאותו קהל יעד כמו כל משחק קור אחר.

בכל מקרה, בסדר, מיצינו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2018, 23:08

סתם ריב סמנטיקה, gow הוא ללא ספק אחד ממשחקי הדור :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 09:23

בנתיים יש 82 ביקורות, כמו שאמרתי לפני שהן יצאו - כשנגיע ל90 נכריז על זוכה (כרגע אינטר) ואם יתעדכן עם הזמן אז נעדכן. הסופי יהיה כנראה 94 או 95 להתחשב בעובדה ש-9 ביקורות העבירו אותו מ94 ל-95 כך שכנראה הוא ממש מתנדנד בינהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אפריל 2018, 11:23

מציע שנחכה שבוע אחרי שהמשחק יוצא, בטח יהיו עד אז איזה 120 ביקורות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 11:54

Laskin כתב:מציע שנחכה שבוע אחרי שהמשחק יוצא, בטח יהיו עד אז איזה 120 ביקורות

לאנצ'רטד יש 113 אז אני לא יודע אם GOW יגיע ל-120 אבל נחכה ונראה. הבעיה העיקרית איתו היא שהוא עלה מ-94 ל-95 בביקורת ה80, כלומר הוא ממש מתנדנד. ביקורת של דוש אחד שרוצה קצת צומי ויתן 6 יכול להוריד אותו חזרה ל-94.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אפריל 2018, 17:11

DrKeo כתב:
Laskin כתב:מציע שנחכה שבוע אחרי שהמשחק יוצא, בטח יהיו עד אז איזה 120 ביקורות

לאנצ'רטד יש 113 אז אני לא יודע אם GOW יגיע ל-120 אבל נחכה ונראה. הבעיה העיקרית איתו היא שהוא עלה מ-94 ל-95 בביקורת ה80, כלומר הוא ממש מתנדנד. ביקורת של דוש אחד שרוצה קצת צומי ויתן 6 יכול להוריד אותו חזרה ל-94.

גם הגדרנו בתחילת הדרך שמספר הביקורות הוא 90, כך שנראה לי הוגן להחליט שם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 20:20

אכן. כמו שאמרנו, נקבע ב90 ואם בעתיד זה ישתנה נעדכן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2018, 11:56

נכון לעכשיו המשחק מדורג הכי גבוה מכל משחקי הפס4,חוץ מהרימאסטר של GTA 5. עלו לו עוד שתי ביקורות עם ציונים מושלמים (וראיתי עוד שתיים שעוד לא התעדכנו וגם הן שומרות על הממוצע) וכשמסתכלים בסולם הציונים של כל המשחקים שנמצאים במאגר של מטהקריטיק,אפשר לראות שהמשחק התקדם כמה מקומות למעלה בתוך הרשימה של משחקי 95,מה שמעיד שהממוצע שלו,אם נוסיף נקודה עשרונית שאנחנו לא רואים,עלה. אני לא חושב שהוא יצליח לעקוף את GTA 5 שיש לו 97,אבל מי יודע אולי נראה אותו מגקרד את ה-96 מלמטה.. בכל מקרה,לא הייתי מדמיין לפני שבוע-שבועיים שאלו הציונים שהוא יקבל. אם לא RDR2,כנראה שאפשר כבר היה להכריז עליו כמשחק השנה בוודאות כמעט מוחלטת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 3 אורחים