נושא ההתערבויות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ההתערבויות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2018, 12:04

Uncle Pey'j כתב:נכון לעכשיו המשחק מדורג הכי גבוה מכל משחקי הפס4,חוץ מהרימאסטר של GTA 5. עלו לו עוד שתי ביקורות עם ציונים מושלמים (וראיתי עוד שתיים שעוד לא התעדכנו וגם הן שומרות על הממוצע) וכשמסתכלים בסולם הציונים של כל המשחקים שנמצאים במאגר של מטהקריטיק,אפשר לראות שהמשחק התקדם כמה מקומות למעלה בתוך הרשימה של משחקי 95,מה שמעיד שהממוצע שלו,אם נוסיף נקודה עשרונית שאנחנו לא רואים,עלה. אני לא חושב שהוא יצליח לעקוף את GTA 5 שיש לו 97,אבל מי יודע אולי נראה אותו מגקרד את ה-96 מלמטה.. בכל מקרה,לא הייתי מדמיין לפני שבוע-שבועיים שאלו הציונים שהוא יקבל. אם לא RDR2,כנראה שאפשר כבר היה להכריז עליו כמשחק השנה בוודאות כמעט מוחלטת.

אני לא מבין למה לא חשבת שאלה יהיו הציונים שהוא יקבל, היה כתוב למשחק הזה 90 מכובד על המצח. זה הרי גם לא בדיוק משהו שהגיע משום מקום, סנטה מוניקה הייתה המפתחת הכי איכותית של סוני עד שנוטי דוג לקחו את הלפיד ב-2009 וה-GOW הקודם של קורי ברלוג היה לדעת הרוב הכי טוב בסדרה וגם נהנה ממוצע 93.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2018, 12:06

אני לא כל כך מבין למה אנשים פה לא היו מתארים לעצמם שאלו יהיו הציונים... הצוות גדול מאוד ומוכשר והם עובדים על משהו באמת יוצא דופן בהשקעה שלו כבר איזה 5 שנים. עוד מהחשיפה הראשונה היה ברור שזה משהו ממש מיוחד.
על הורייזון אמרתי את זה, כי עם כל הכבוד ל"הבטחות" שלהם - הצוות פחות מוכשר ופחות הוכיח את עצמו, וזה גם IP חדש שמחקה הרבה משחקים אחרים ומכניקות שחוקות, ברוב מה שהוא עושה... אבל זה? לי מעולם לא היה ספק קטן, רק חששות קטנות מהפייסינג, וגם זה רק מאז ששמענו שהוא בסביבות ה-30 שעות.
כרגע, עוד לפני ששיחקתי בו - משחק ההמשך עבר את TLOU2, DEATH STRANDING ו-RDR2+GTA6 ברמת הציפייה שלי :) חותם מראש שכל עוד קורי יוביל אותו (וזה לא בטוח בכלל) אז גם הוא יקבל סביב ה-95

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2018, 12:07

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:נכון לעכשיו המשחק מדורג הכי גבוה מכל משחקי הפס4,חוץ מהרימאסטר של GTA 5. עלו לו עוד שתי ביקורות עם ציונים מושלמים (וראיתי עוד שתיים שעוד לא התעדכנו וגם הן שומרות על הממוצע) וכשמסתכלים בסולם הציונים של כל המשחקים שנמצאים במאגר של מטהקריטיק,אפשר לראות שהמשחק התקדם כמה מקומות למעלה בתוך הרשימה של משחקי 95,מה שמעיד שהממוצע שלו,אם נוסיף נקודה עשרונית שאנחנו לא רואים,עלה. אני לא חושב שהוא יצליח לעקוף את GTA 5 שיש לו 97,אבל מי יודע אולי נראה אותו מגקרד את ה-96 מלמטה.. בכל מקרה,לא הייתי מדמיין לפני שבוע-שבועיים שאלו הציונים שהוא יקבל. אם לא RDR2,כנראה שאפשר כבר היה להכריז עליו כמשחק השנה בוודאות כמעט מוחלטת.

אני לא מבין למה לא חשבת שאלה יהיו הציונים שהוא יקבל, היה כתוב למשחק הזה 90 מכובד על המצח. זה הרי גם לא בדיוק משהו שהגיע משום מקום, סנטה מוניקה הייתה המפתחת הכי איכותית של סוני עד שנוטי דוג לקחו את הלפיד ב-2009 וה-GOW הקודם של קורי ברלוג היה לדעת הרוב הכי טוב בסדרה עם עם ממוצע 93.

יכלתי לגמרי להאמין ל-90 או ל-89,הציפייה שלי הייתה הורייזון,לא מעבר. וסנטה מוניקה עברה חתיכת תקופה קשה בשנים שלפני: Ascension לא עמד בציפיות הן ביקורתית והן מסחרית,הם ביטלו פרויקט ענק שנים לתוך הפיתוח ועברו שני גלי פיטורים רציניים אם אני זוכר נכון. מנקודה זו לשחרר את אחד מהמשחקים הכי טובים בדור הזה נראה כמו משהו מאוד לא סביר. אבל כל הכבוד להם,אחד מסיפורי ההצלחה היותר מרשימים שראיתי מסוני. אני גם משוכנע שהוא הולך לשבור שיאי מכירות לאקסקלוסיבי,הוא כבר sold out באמאזון בהמון מדינות,גם אחרי שהם קיבלו מלאי חדש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2018, 12:25

לא יודע, עם כל ה"כבוד" לאסנשן (שגם כן היה מהטובים בסגנון שלו לדעתי, פשוט אכזבה אחרי המשחק השלישי, מן הסתם... ככה זה כשאתה הופך "רוצח-אלים" ל"אדם חזק מאוד") והבעיות בפיתוח דווקא מראות על פרפקציוניזם ושאיפה למצויינות. אם זה היה אצל מיקרוסופט הייתי חושש, כי אז היו גם מזרזים אותם, אבל העובדה שנתנו להם את כל הזמן שבעולם מוכיחה שהמפתחים וגם סוני לא מתפשרים על הפרוייקט הזה.
זה כאילו בדיוק כמו המקרה של הורייזון, רק עם צוות שהוכיח את עצמו הרבה יותר טוב לפני זה... הדבר היחיד שהיה יכול לפגוע בGOW לעומת הורייזון זה הציפיות האדירות שהיו לGOW לעומת הציפיות המתונות יחסית של הורייזון.

לגבי המכירות - אני איתך. למרות שיהיה קשה לעבור את טוריזמו הישנים יותר, השלישי למשל מכר 15 מליון עותקים. אני מהמר שGOW ימכור בערך 10-12... הלוואי ואני מעריך לא נכון (כלפי מטה), אבל המשחק שמכר הכי הרבה בסדרה היה רק עם 5 מליון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2018, 12:31

הורייזן הגיע מצוות שהיה ההגדרה של MEH, הוא היה הפתעת הדור הזה בהפרש ענקי. מי היה מאמין שגרילה מסוגלים לעשות משהו שהוא לא שוטר בנאלי ומשמים עם פייסינג נוראי ויחס כוח נשקים לסוג אוייבים לא מאוזן? ועוד עולם פתוח איכותי של 90? באמת מי היה מאמין.

סנטה מוניקה עשתה משחק מגדיר דור על הפס2, GOW2, וביים אותו קורי ברלוג שביים את GOW החדש. הצוות שלהם הוא הכי מכשר טכנית מהצוותים של סוני (וכן, אני מוכן להתחיל ויכוח על נוטי דוג ואיך הם בעיקר ספקטקל שקשור לבימוי מצלמה נהדר ואנימציות נהדרות. אבל טכנית? סנטה מוניקה עם אולי תחרות מתחזקת מצד גרילה) ויש להם הסטוריה מדהימה ב-13 שנים האחרונות. כן, אסנשן אכזב אבל כי הוא היה סוג של זנב דורי ובנאלי שהרגיש ממוחזר.

אני חושב שלהיות מופתע מזה שמשחק סנטה מוניקה קבל 90+ זה בערך כמו להיות מופתע שמשחק נוטי דוג קבל 90+. זאת לא הפתעה, זה הדיפולט. היי, אתה בעצמך נחשת בנושא הזה ממש שהמשחק יקבל 93 :)

ורק הערה בנושא הבעיות בסנטה מוניקה והפיטורין, היה מדובר בצוות צד של סטיג כך שהכשל והפיטורין היו כולם מתוך הצוות של סטיג שלא קיים יותר. הצוות הראשי, והיום היחידי, של סנטה מוניקה היה ונשאר חזק.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2018, 13:00

DrKeo כתב:הורייזן הגיע מצוות שהיה ההגדרה של MEH, הוא היה הפתעת הדור הזה בהפרש ענקי. מי היה מאמין שגרילה מסוגלים לעשות משהו שהוא לא שוטר בנאלי ומשמים עם פייסינג נוראי ויחס כוח נשקים לסוג אוייבים לא מאוזן? ועוד עולם פתוח איכותי של 90? באמת מי היה מאמין.

סנטה מוניקה עשתה משחק מגדיר דור על הפס2, GOW2, וביים אותו קורי ברלוג שביים את GOW החדש. הצוות שלהם הוא הכי מכשר טכנית מהצוותים של סוני (וכן, אני מוכן להתחיל ויכוח על נוטי דוג ואיך הם בעיקר ספקטקל שקשור לבימוי מצלמה נהדר ואנימציות נהדרות. אבל טכנית? סנטה מוניקה עם אולי תחרות מתחזקת מצד גרילה) ויש להם הסטוריה מדהימה ב-13 שנים האחרונות. כן, אסנשן אכזב אבל כי הוא היה סוג של זנב דורי ובנאלי שהרגיש ממוחזר.

אני חושב שלהיות מופתע מזה שמשחק סנטה מוניקה קבל 90+ זה בערך כמו להיות מופתע שמשחק נוטי דוג קבל 90+. זאת לא הפתעה, זה הדיפולט. היי, אתה בעצמך נחשת בנושא הזה ממש שהמשחק יקבל 93 :)

ורק הערה בנושא הבעיות בסנטה מוניקה והפיטורין, היה מדובר בצוות צד של סטיג כך שהכשל והפיטורין היו כולם מתוך הצוות של סטיג שלא קיים יותר. הצוות הראשי, והיום היחידי, של סנטה מוניקה היה ונשאר חזק.

אני חושב שהביטול של הפרויקט Sci-Fi שהם עבדו עליו היה באיזור 2013 כלומר הוא היה הפרויקט הראשי שלהם למשך יותר משלוש שנים (אסנשן בהחלט היה פרויקט 'צד'),ורק לאחר מכן קורי ברלוג חזר לחברה והתחיל לבנות את הצוות סביב GOW,אבל יש מצב שאני טועה. ובכל מקרה,כן,סוני סנטה מוניקה עשו משחקים מדהימים בדור הפס2 ומשחק אחד סופר מרשים בפס3,אבל מדור הפס3 הם כבר לא היו יותר השליטים הבלתי מעורערים של סוני כשזה מגיע להפצצה בביקורות ובמכירות- נוטי דוג עקפו אותם בסיבוב. ואם יורשה לי,אני מאמין שדווקא TLOU2 יסיים כמלך הביקורות של סוני בדור הזה,אם כי בהחלט סביר ש-GOW ישמור על התואר. מבחינה טכנית,אני צופה ש-TLOU2 יעקוף אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2018, 13:10

גם אני צופה ש*טכנית* TLOU2 יהיה מרשים יותר מGOW, אבל מבחינת מה שנראה לעין - אני לא בטוח... ככה זה כשיש לך חופש לעשות משחק פנטזיה עם נופים מטורפים ומשוגעים, מפלצות ענק ותחושת SCALE פסיכית, לעומת משחק ש...מתרחש בארה"ב :) וזאת עם כל הכבוד לTLOU שהיה ממש סוכריה לעיניים, ולSETTING פוסט-אפוקליפטי.
בנוסף, לי יש טיפה חששות מקצב הפריימים, ושזה משחק שיהיה עדיף לחכות ולשחק אותו על הPS5. אבל אני סתם פסימי הפעם... משחקי סוף-דור קצת מלחיצים אותי :P

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אפריל 2018, 13:12

לא יודעים הרבה על מה קרה בסנטה מוניקה עם הפרויקט של סטיג אבל ממה שקורי סיפר זה לא בדיוק שהיו שני צוותים.
הוא אמר משהו על זה שהוא חזר לסנטה מוניקה עם רעיון לgow חדש, בזמן שהם כבר היו בתוך פיתוח אמיתי של המשחק מד"ב הזה. מה שהוא קיבל זה צוות קטן של מעט מאוד אנשים (רק 'תפקידי מפתח') והוא היה אמור לבנות איתם קונספט במשך שנה ורק אז להגיש אותו, ואז היו מחליטים אם ללכת על פיתוח של gow אחרי המשחק הזה (כלומר, לא שני צוותים שבאמת מפתחים במקביל, סטייל ND ים אנצרטד 3 וtlou) הוא אמר את זה בהקשר של הרגע הכי קשה שהיה לו בחמשת שנות הפיתוח, כי הוא אמר שפתאום בהפתעה גמורה אחרי כלום זמן של פיתוח הקונספט הוא קיבל לידיו את כל הצוות הגדול של סנטה מוניקה (מינוס 'אנשי המפתח' כמו סטיג שעזבו עם הפרויקט), והתבקש להציג את זה בעוד שלושה שבועות.

בסופו של דבר זו לא הפתעה גמורה שהמשחק הצליח או משהו כי SM כבר הוכיחו את עצמם, אבל הם בהחלט היו במשבר ואם המשחק לא היה מצליח אפשר לראות אותם מתפרקים לגמרי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2018, 13:22

כן, הם היו ב"משבר פיתוחי" אבל עדיין נתנו להם את כל הזמן שהם צריכים, כך שזה בעיקר מראה על כך שהם לא מתפשרים יותר מכל דבר אחר.

אגב, עם ND לא עובדים על משחק פנטזיה אחרי TLOU2 אני ממש אתעצבן... אני מת לראות איך משחק כזה יראה היום (או בעצם, בדור הבא, עדיף).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2018, 13:23

אני לא יודע מה היה הפרוייקט הראשי ומה המשני שלהם, אם אני זוכר נכון דברו על זה שסטיג בנה צוות צד שעבד יותר מדי זמן על פרוייקט שלא הצליח להתרומם וסוני פשוט חתכה את כל הצוות הזה הביתה. בכל מקרה הכל שמועות ממילא, זה לא משנה יותר מדי, מה שמשנה הוא שמדובר באחת החברות הכי איכותיות בתעשיה והבמאי של המשחק כבר הוכיח את עצמו בעבר.

להסתכל על כישלון ספציפי שנשאר מאחורי הקלעים וכל מה שאנחנו יודעים עליו זה משמועות, אני לא חושב שצריך לקרא לתוך זה יותר מדי. את הכשלונות של נינטנדו אתה אף פעם לא שומע כי הם חברה מאוד סודית, את המשחק חלל הכושל של VALVE שמעולם לא הוכרז רשמית גם לא ראית יותר מדי ומי יודע מה נוטי דוג ניסו לעשות ולא הצליחו להרים בעבר. חברות מנסות דברים ונכשלות, הטובות באמת יודעות לסנן בזמן. אפילו לא מדובר באיזה מקרה SCALEBOUND עם כישלון פומבי, המשחק אפילו לא הוכרז.

בכל מקרה, רוב האנשים בנושא ההתערבויות נחשו 90+ (ויש אנשים כמו בוזמן שנתנו בכוונה מאוד נמוך כדי לתפוס מקרה נדיר של כישלון) ואתה בעצמך נתת 93 כך שכנראה שכולנו כן ציפינו שהמשחק יהיה מצויין. אני חושב שאולי ההייפ הכל כך גבוה הכין את חלקנו לאכזבה אבל כולנו ידענו עמוק בפנים שזאת חברה סופר איכותית עם במאי מצויין. אגב, רוב הצוות הראשי כמו הבמאי הטכני, קורי שהוא הבמאי וכדומה הם עדין אותם אנשים מ-GOW2.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אפריל 2018, 13:37

כן, אבל רובם לא היו בסנטה מוניקה לפני gow החדש. קורי דיבר על זה הרבה, אחרי הפרויקט של סטיג הרבה תפקידי מפתח התפנו והמטרה שלו הייתה להחזיר כמה שיותר אנשים שעבדו על שני הgow הראשונים לSM, והוא הצליח.
המצב פחות או יותר מזכיר את מה שהלך עם אנצרטד 4, רק במקרה שבו ND כבר היו אחרי משחק שנחשב לכשלון מסחרי וביקורתי כמו אסנשיין. וגם אנצ'רטד 4, תאורתית, היה עשוי להתחרבש.

אגב קורי, עושה רושם שהוא לא ימשיך כבמאי למשחק הבא. אני מאמין שאפילו הוא לא באמת יודע את זה בוודאות אבל הוא מדבר על זה שמבחינתו הוא רוצה להשאר בSM ולעבוד על משהו חדש לגמרי וקטן יותר מהgow הבא.
בכל מקרה אנשים שוכחים שהוא לא רק הבמאי של המשחק השני, מאז ומעולם הוא הדמות המרכזית בפרנצייז הזה. מלבד ג'פי שבנה את העולם קורי אחראי על המון מgow הראשון, ביים את השני, וכתב את gow3 ואת gos, עליו הוא גם היה סוג של 'מפקח על'. המשחק היחיד שהוא לא היה אחראי עליו בשום צורה - אסנשיין. קורי הוא הדמות המרכזית gow גם בלי קשר לעובדה שהוא היחיד שביים בפועל שני משחקים בסדרה.
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 16 אפריל 2018, 13:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2018, 13:38

נתתי את ה-93 אחרי שהתחילו לצאת תגובות של מבקרים ששיחקו בו,לכן אמרתי שבוע-שבועיים..לצערי אני לא יכול להגיד שהייתי בטוח ב-100% בהשערה הזו על סמך תחושת בטן בלבד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2018, 13:54

Stick כתב:לא יודעים הרבה על מה קרה בסנטה מוניקה עם הפרויקט של סטיג אבל ממה שקורי סיפר זה לא בדיוק שהיו שני צוותים.
הוא אמר משהו על זה שהוא חזר לסנטה מוניקה עם רעיון לgow חדש, בזמן שהם כבר היו בתוך פיתוח אמיתי של המשחק מד"ב הזה. מה שהוא קיבל זה צוות קטן של מעט מאוד אנשים (רק 'תפקידי מפתח') והוא היה אמור לבנות איתם קונספט במשך שנה ורק אז להגיש אותו, ואז היו מחליטים אם ללכת על פיתוח של gow אחרי המשחק הזה (כלומר, לא שני צוותים שבאמת מפתחים במקביל, סטייל ND ים אנצרטד 3 וtlou) הוא אמר את זה בהקשר של הרגע הכי קשה שהיה לו בחמשת שנות הפיתוח, כי הוא אמר שפתאום בהפתעה גמורה אחרי כלום זמן של פיתוח הקונספט הוא קיבל לידיו את כל הצוות הגדול של סנטה מוניקה (מינוס 'אנשי המפתח' כמו סטיג שעזבו עם הפרויקט), והתבקש להציג את זה בעוד שלושה שבועות.

בסופו של דבר זו לא הפתעה גמורה שהמשחק הצליח או משהו כי SM כבר הוכיחו את עצמם, אבל הם בהחלט היו במשבר ואם המשחק לא היה מצליח אפשר לראות אותם מתפרקים לגמרי.

גרילה מעולם לא עשו משחק טוב עד הורייזן, דיוויד קייג' עושה משחקי טלטייל סוג ב' כבר 20 שנים ועדין סוני ממשיכה לתת להם הזדמנויות. אם GOW היה יוצא רק בסדר כזה, 82, סנטה מוניקה הייתה ממשיכה להתקיים יופי. אולי הם היו צונחים לבינוניות אבל ביננו - רוב האולפנים של סוני עושים משחקי 75 והם קיימים שנים. סאקר פאנצ', אולפני לונדון, גרילה ובכלליות רוב האולפנים של סוני עושים משחקים בסדר כאלה, לא AAA שיגרום לך לרוץ ולקנות קונסולה. דווקא סנטה מוניקה הם חד קרן סטייל נוטי דוג, כן משבר או לא משבר, הם היו ממשיכים בשלהם. היי, אפילו נוטי דוג עברו משבר לא מזמן עם העזיבה של איימי וברוס, 66% מהצוות המוביל שלהם ובניה מחדש של אנצ'רטד 4, ואף אחד לא חשב שאנצ'רטד 4 יצא פחות ממצויין.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אפריל 2018, 13:57

DrKeo כתב:
Stick כתב:לא יודעים הרבה על מה קרה בסנטה מוניקה עם הפרויקט של סטיג אבל ממה שקורי סיפר זה לא בדיוק שהיו שני צוותים.

גרילה מעולם לא עשו משחק טוב עד הורייזן, דיוויד קייג' עושה משחקי טלטייל סוג ב' כבר 20 שנים ועדין סוני ממשיכה לתת להם הזדמנויות. אם GOW היה יוצא רק בסדר כזה, 82, סנטה מוניקה הייתה ממשיכה להתקיים יופי. אולי הם היו צונחים לבינוניות אבל ביננו - רוב האולפנים של סוני עושים משחקי 75 והם קיימים שנים. סאקר פאנצ', אולפני לונדון, גרילה ובכלליות רוב האולפנים של סוני עושים משחקים בסדר כאלה, לא AAA שיגרום לך לרוץ ולקנות קונסולה. דווקא סנטה מוניקה הם חד קרן סטייל נוטי דוג, כן משבר או לא משבר, הם היו ממשיכים בשלהם. היי, אפילו נוטי דוג עברו משבר לא מזמן עם העזיבה של איימי וברוס, 66% מהצוות המוביל שלהם ובניה מחדש של אנצ'רטד 4, ואף אחד לא חשב שאנצ'רטד 4 יצא פחות ממצויין.

מצחיק, אני מרגיש שההודעה שרשמתי אחרי זה עונה במדיוק להודעה שלך, גם לפני שכתבת אותה :)

עריכה:
סליחה, תגובה שכתבתי בנושא הPS4.. מבלבל כל הקטע שמדברים על GOW גם שם וגם פה..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2018, 14:16

צחוקים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2018, 09:25

יש 90 ביקורות, אני מניח שבינתיים נסתפק בזה, ואם ישתנה נעדכן

הציון הוא 95, מי ניצח?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 אפריל 2018, 13:52

אחרי לא מעט שעות במשחק,שמח להפסיד (:

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 18 אפריל 2018, 14:40

לא רואה סיבה להכריז על מנצח עכשיו כשעדיין אין ציון של Edge (יגיע רק ב 26 לחודש).
9 מ Edge וזה יורד חזרה ל 94.. יש להם משקל גדול ב MC.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 אפריל 2018, 14:50

אני חושב שאתם לוקחים קצת יותק מדי ברצינות את כל הקטע של "הכרזת המנצח" :).
נכון לעכשיו הממוצע הוא 95, אז המנצח הוא אינטר (אני חושב?).. אם זה ישתנה, אז גם המנצח ישתנה. זה לא שקבענו טקס הענקת מדליות היום ב18:00.
בכל מקרה, אני יודע שיש אנשים שכבר משחקים בו, אבל אני בדיוק התחלתי preload, ההייפ מעולם לא היה ממשי יותר :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2018, 19:06

חצוצרות, טקס רשמי, שטיח אדום!!! אינטר נצח!!!!!

מספיק רשמי? :)
אם ירד ל-94 אני אכריז על עצמי כמנצח כסוג של המלכה עצמית מונארכית ואם יעלה ל96 (סיכוי קלוש עד בלתי אפשרי) אני אכריז על לאסקין.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 אפריל 2018, 19:22

יש! אז מתי אני מקבל את העותק חינם?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2018, 19:46

תחכה בסניף הדואר הקרוב לביתך וברגע שהפקיד הממשלתי הממוצע יתפנה אני בטוח שיהיה לך שם עותק איפשהו :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 אפריל 2018, 01:39

רעיון טוב. אעשה את זה כשיגיע הפתק לחבילה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2018, 02:16

גם אם היינו שולחים עותק כנראה שלא היית מקבל את הפתק ממילא...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2018, 17:15

Edge היו קשוחים, 8, אז מי יודע על מה הוא יתיצב.
והנה אנקדוטה סופר משעשעת, עכשיו גם הביקורת של vgames הישראלי בmc.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 189 אורחים