Xbox One | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: Xbox One | כל פיסת מידע על הקונסולה

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יוני 2013, 14:12

אני מסכים במאה אחוז שאת הסאונד של הצ'אט אני ממש ממש מעדיף לשמוע דרך אוזניה. מעניין עד כמה נראה שיפור בסאונד, נאמר שיש יותר רוחב פס לשיחות, הן ברמת המערכת והן ברמת החיבור החדש של השלט.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2013, 16:03

swiss-the-engine כתב:אני מסכים במאה אחוז שאת הסאונד של הצ'אט אני ממש ממש מעדיף לשמוע דרך אוזניה. מעניין עד כמה נראה שיפור בסאונד, נאמר שיש יותר רוחב פס לשיחות, הן ברמת המערכת והן ברמת החיבור החדש של השלט.

זה מעניין שאם היית שואל אותי על העניין הזה לפני חצי שנה, לא היה מעניין אותי בשיט אם יש אוזניה, או כמה היא איכותית, אבל ככל שאני רואה יותר משחקים כמו Division, Titanfall וDestiny, כך אני מבין שכנראה שאהיה הרבה יותר אונליין בדור הבא, מאשר בנוכחי והאפשרות לדבר עם שחקנים אחרים כנראה תהייה הרבה יותר חשובה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2013, 16:12

Nucleus_Dawn כתב:
זה מעניין שאם היית שואל אותי על העניין הזה לפני חצי שנה, לא היה מעניין אותי בשיט אם יש אוזניה, או כמה היא איכותית, אבל ככל שאני רואה יותר משחקים כמו Division, Titanfall וDestiny, כך אני מבין שכנראה שאהיה הרבה יותר אונליין בדור הבא, מאשר בנוכחי והאפשרות לדבר עם שחקנים אחרים כנראה תהייה הרבה יותר חשובה.

כן,גם אני שחקן סינגל אבל נראה שהדור הבא הולך ״להכריח״ אותנו לבלות הרבה באונליין עם כל האינטגרציה הזו בין סינגל למולטי שנראה שתהיה פופולרית בשילוב עם עולמות פתוחים שמציפים אותנו מכל עבר (אפילו קילזון נהיה משחק לניארי רחב עם סביבות גדולות ומספר דרכי גישה!),אני עדיין לא יודע אם כל המגמות האלה מוצאות חן בעיני,נחכה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 17:45

זה בשבילך, נדב: "קראקדאון לא מת"
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2013, 02:12

רונן כתב:זה בשבילך, נדב: "קראקדאון לא מת"

מעולה, אני ממש מחזיק אצבעות שזה יהיה אחד ממשחקי גיימסקום שלהם!
אני מקווה שזה יהיה המשך אמיתי ומשהו שינצל לגמרי את הזיכרון הכוח של הone ולא מסחטת כספים בזויה כמו שקראקדאון 2 היה.

בנושא האוזניה, הלוואי ואני אוכל לחבר את האוזניות הגדולות שלי לשלט של הפס4 ולשמוע הכל כמו שצריך, זה חוסך לי צעקות מהאישה בלילה ונותן לי לשחק על ה55״ בכיף מתי שבא לי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

Re: Xbox One | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 27 יוני 2013, 11:07

אוזניות כאלה תמיד נופלות לי מהאוזניים, וגם העובדה שהן מחוברות לשלט, גורם לי לחשוב שהאוזניות האלה לא בשבילי. אני לגמרי מעדיף משהו בסגנון הזה, כמו מה שיש ל-PS3 להציע:
תמונה
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 יוני 2013, 12:21

תאכלס זה לא קשור ספציפית לאקס בוקס אלא גם לPC.
http://channel9.msdn.com/Events/Build/2013/4-063
מיק' הדגימו בBUILD משהו שהם קוראים לו tiled textures שהוא משהו שיהיה באקס בוקס החדש ובמחשבים עם ווינדוס 8.1 ומאפשר סטרימינג של טקסטורות עם כמות עצומה של פרטים ככל שמתקרבים לטקסטורה. לא מבין בזה הרבה וכמה זה שונה מLOD שיש כיום.

עריכה:
מצאתי סרטון ביוטיוב
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2013, 19:55

האמת שבID TECH 5 יש תמיכה בטקסטורות של עד 45 גיגה אבל בגלל שכאן מדובר על תמיכה חומרתית זה יעבוד הרבה יותר מהר, לא נראה כאן כל מני טקסטורות נטענות מטשטוש גמור כמו בRAGE.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 יוני 2013, 22:37

הBUILD עבר וחלף ואין שום הפצה-עצמית. פח.

הדבר היחיד זה הסכם עם יוניטי גם לONE שבו משחקי אינדי שמופצים ע"י מיקרוסופט לא צריכים לשלם עבור הרשיון...מדהים שמיקרוסופט מאחורי סוני ונינטנדו בנושא.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 יוני 2013, 19:00

Kazz כתב:הBUILD עבר וחלף ואין שום הפצה-עצמית. פח.

הדבר היחיד זה הסכם עם יוניטי גם לONE שבו משחקי אינדי שמופצים ע"י מיקרוסופט לא צריכים לשלם עבור הרשיון...מדהים שמיקרוסופט מאחורי סוני ונינטנדו בנושא.

תמונה

נקווה שהם ישנו את הנהלים, בנושא הזה.
אין ספק שעד לפני שנתיים, הנהלים שלהם הוכחו כנכונים והם זכו לתמיכה הכי רחבה של מפתחים עצמאיים, ביחס לPS3. הנהלים האלו גם הובילו לכך שXBLA היתה הפלטפורמה היחידה בקונסולות, שאפשרה למפתחים עצמאיים להרוויח כסף בקונסולות.

הדבר היחיד הזה, הוא חדשות נהדרות. תמיכה רשמית בUNITY זה מצוין. מדובר במנוע שהופך ליותר ויותר פופולארי, בקרב מפתחים עצמאיים והוא גם הופך ליותר ויותר מוצלח, מבחינה טכנית. המשמעות של התמיכה הזאת היא שכל מפתח שמשתמש במנוע, יוכל לעשות פורט בצורה קלה מאוד לX1.
צעד חיובי וחכם, של מייקרוסופט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 28 יוני 2013, 22:17

עכשיו אנשים יפסיקו לזיין לי את המוח שהמשחק הוא F2P בלבד ובלה בלה שכזה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 יוני 2013, 06:29

שמועה, ככל הנראה, מבוססת היטב, מיורוגיימר, לגבי זה שההערכות המוקדמות של מייקרוסופט בנוגע לרוחב הפס בX1 היו מוטעות ורוחב הפס טוב באופן משמעותי.
לפי השמועה, לפני כן חשבנו שרוחב הפס בesEAM (ממנו יש 32 MB) יהיה 102 GB/s. כעת, נראה שרוחב הפס בפועל יהיה 192 GB/s.
לשם ההשואה, בPS4, רוחב הפס הוא 176 GB/s.

הם גם כותבים בכתבה שלא ברור עד כמה זה יהיה משמעותי בפועל ועד כמה היתרון על הנייר של הPS4 יתבטא במשחקים.
אותה מנטרה ידועה לכל של "עד שהקונסולות לא יצאו לשוק, לא נוכל לדעת באמת".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2013, 22:56

Nucleus_Dawn כתב:שמועה, ככל הנראה, מבוססת היטב, מיורוגיימר, לגבי זה שההערכות המוקדמות של מייקרוסופט בנוגע לרוחב הפס בX1 היו מוטעות ורוחב הפס טוב באופן משמעותי.
לפי השמועה, לפני כן חשבנו שרוחב הפס בesEAM (ממנו יש 32 MB) יהיה 102 GB/s. כעת, נראה שרוחב הפס בפועל יהיה 192 GB/s.
לשם ההשואה, בPS4, רוחב הפס הוא 176 GB/s.

הם גם כותבים בכתבה שלא ברור עד כמה זה יהיה משמעותי בפועל ועד כמה היתרון על הנייר של הPS4 יתבטא במשחקים.
אותה מנטרה ידועה לכל של "עד שהקונסולות לא יצאו לשוק, לא נוכל לדעת באמת".

אין לי הרבה הבנה בנושא אבל באותה נשימה הם מציינים שבפועל המספר הוא 132 ולהבנתי המספר של הפס4 יותר מעוגן במציאות.

בלי קשר גם בכתבה עצמה מציינים שהפס4 בעל יתרון טכני רק שלא ברור עדיין בשלב זה איך זה יתבטא,המפתח אמר שכרגע בתחילת הדור הגישה יותר שמרנית ולא מנסים לנצל יותר מדי כל פלטפורמה,בכתבה עצמה העלו את האפשרות שמשחקים תובעניים בעתיד ירוצו ברזולוציה נמוכה יותר על הבוקס לעומת הפס4,נצטרך לחכות לפחות שנה-שנתיים עד שנוכל לשפוט עד כמה יהיה פער.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 29 יוני 2013, 20:23

מייקרוסופט מפסיקה לגבות בעבור עדכוני משחקים של מפתחות עצמאיות.

הדור הבא עוד לא החל באופן רשמי, אך סימנים לתחרות קשה כבר נראים. זה יעשה לנו רק טוב.

כלכלן טוען שמחיר ה-One גבוה מדי, ושעל הק'ינקט להיות אופציונלית.

האם גם כאן מייק' תיישר קו? קשה לי להאמין.

בכיר במייק' טוען: ההבדלים במפרטים הטכניים הם חסרי משמעות.

לא משוכנע שזה נכון. גיימרים כבדים תמיד העדיפו גרסאות טובות יותר. ראו את ה"חיפוש בציציות" שהיה כמעט בכל דיון על משחק מולטיפלטפורמס.

בתחילת הדור זה יהיה חסר משמעות, אך תהיה לכך יותר משמעות ככל שהדור יתקדם.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 29 יוני 2013, 22:24

אם מייקרוסופט ימשיכו לספק שירותי מוליפלאר יותר טובים,
מבחינתי הם עדין יהיו עדיפים למרות שבסוני יהיה ניתן להשיג גרפיקאה שיחסית יותר טובה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 יוני 2013, 07:06

כמו שבדור הזה היו פאנבויים של ה PS3 שאמרו ש''אין כמעט הבדל בין הגרסאות!!'' כך גם יהיה בדור הזה, פשוט לאקסבוקס... רוב המשחקים ייצאו למולטיפלטפורם ומן הסתם הבלעדיים יפציצו. אין חדש תחת השמש .
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יוני 2013, 23:18

Klayman כתב:כמו שבדור הזה היו פאנבויים של ה PS3 שאמרו ש''אין כמעט הבדל בין הגרסאות!!'' כך גם יהיה בדור הזה, פשוט לאקסבוקס... רוב המשחקים ייצאו למולטיפלטפורם ומן הסתם הבלעדיים יפציצו. אין חדש תחת השמש .

ברוב המקרים ההבדלים אבל באמת היו שוליים,בעיקר ככל שהתקדם הדור שאז כבר הגענו לזהות כמעט מוחלטת,אם ההבדלים בין הפס4 לone יתבטאו באותה רמה כמו בין ה360 לפס3 אז אכן ההבדלים בכח הם שוליים ומדובר בקשקוש.

אני חושב שזה די קונצנזוס בדור הזה שהפס3 וה360 היו בסופו של דבר די זהים מבחינת צד שלישי עם הבדלים מינוריים,לא סתם זה נחשב לדור עם הכח הכי קרוב בין הקונסולות וגרסאות המולטי הכי קרובות,בדורות קודמים ההבדלים היו משמעותיים הרבה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 יוני 2013, 23:19

Klayman כתב:כמו שבדור הזה היו פאנבויים של ה PS3 שאמרו ש''אין כמעט הבדל בין הגרסאות!!'' כך גם יהיה בדור הזה, פשוט לאקסבוקס... רוב המשחקים ייצאו למולטיפלטפורם ומן הסתם הבלעדיים יפציצו. אין חדש תחת השמש .

לא בטוח שזה יהיה המצב.
לפני הדור הקודם, כולם חשבו שהPS3 יותר חזק, באופן משמעותי ושה360 בבעיה.
בסוף, מסתבר שמייקרוסופט מאוד טובים בלעצב חומרה (למרות כמה טעויות לא קטנות, בנוגע לאמינות שלה) והסתבר שה360 דווקא עדיפה בהרבה מובנים.

עד היום, שמענו שני מפתחים מדברים על זה (מישהו מהצוות של watch dogs ועוד מישהו) ובשני המקרים הם אמרו שההבדלים ממש לא משמעותיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 יוני 2013, 09:00

אממממ CBOAT? :lol:

https://twitter.com/jasonschreier/statu ... 1485089792

בת'רד על האקסבוקס כי שם הוא חזה וניבא שנראה את POP... :P
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 01 יולי 2013, 20:03

דיווח: מטריק עוזב את מיקרוסופט.

http://allthingsd.com/20130701/exclusiv ... d=atdtweet

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 יולי 2013, 20:24

אולי במחאה על שינוי המדיניות של ה One. :P.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יולי 2013, 20:37

Klayman כתב:אולי במחאה על שינוי המדיניות של ה One. :P.

מייקל פאכטר אמר שאחרי שג'ון ריסיטיליו יעזוב את EA, תהייה תקופה קצרה שבה הX1 תושק ואז דון מאטריק יעבור להיות המנכ"ל של EA.
זינגה היא חברה בנפילה חופשית, ככה שאם יש הצעת עבודה מEA והוא בחר בזינגה, זה יהיה מאוד תמוהה.
מצד שני, יכול להיות שאחרי אסון הPR של הX1, החליטו בEA שעדיף ללכת על מישהו שיביא קצת פחות דם רע.
מצד שלישי, יכול להיות שאין שום הצעה מEA וההשערה של פאכטר פשוט לא נכונה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 יולי 2013, 07:14

וזה רשמי. עובר לכהן כ CEO של זינגה. מתאים לו.

http://finance.yahoo.com/news/zynga-nam ... 00713.html

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 יולי 2013, 01:25

בעע.
?

SgtDonowitz
Warrior